PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ljubav na forumu, istina ili zabluda...



Strane : [1] 2 3

Izabela
12-03-2010, 22:28
Da nastavimo diskusiju.... :)

Verujete li da postoji sex,ljubav ili nesto vise medju forumasima sto dovodi cak i do braka?

Koliko su ti odnosi postojani i sta najcesce dovodi do njihovog ''kraha'' ?

Man
12-03-2010, 22:30
klonovi su krivi za sve :dada: uvek stanu na put forumaškoj sreći

doc holliday
12-03-2010, 22:30
Da nastavimo diskusiju.... :)

Verujete li da postoji sex,ljubav ili nesto vise medju forumasima sto dovodi cak i do braka?

Koliko su ti odnosi postojani i sta najcesce dovodi do njihovog ''kraha'' ?


ja sam još mali za brak

sani
12-03-2010, 22:31
Ne poznajem nikog ko je na taj nacin stupio u neku lj&s vezu ili brak...al ako sam ja mogla na netu da upoznam drugaricu koja mi je i u RL postala vrlo bliska..sto ne bi i ovo drugo funkcionisalo!?

marlon
12-03-2010, 22:32
gde se nadju dvoje 4umasa sve je moguce... krv znoj i suze

Vragolanka
12-03-2010, 22:33
Zašto ne bi postojalo?
Postojano u rl, ili na forumu... nema nikakve veze sa tim što je neko forumaš.. to valjda zavisi od ljudi...
Nije mi baš jasna tema... imam utisak da si nešto drugo htela da pitaš... konkretnije? :pusi:

sani
12-03-2010, 22:38
Ma ok...potpuno je nebitan nacin na koji su dvoje ljudi dosli u vezu..posle ide kao i svaka druga veza.

A ono drugo..mozda je Izabela htela da pita o emocijama koje prshte kroz monitor? :)

Izabela
12-03-2010, 22:39
Zašto ne bi postojalo?
Postojano u rl, ili na forumu... nema nikakve veze sa tim što je neko forumaš.. to valjda zavisi od ljudi...
Nije mi baš jasna tema... imam utisak da si nešto drugo htela da pitaš... konkretnije? :pusi:

Na briznu sam otvorila temu jer smo diskusiju zapoceli na chatu... :namigusa:

Vragolanka
12-03-2010, 22:42
Na briznu sam otvorila temu jer smo diskusiju zapoceli na chatu... :namigusa:

I baš mene si citirala, od svih odgovora... to mi nešto govori... :lol:

Na temu: može, ali teško... nezdravo okruženje... samo ćeš da se tripuješ, da se nerviraš, pogrešno tumačiš... ništa lepo... jedino da oboje odete sa foruma.. Eto, to je moje mišljenje... ali, šta ja znam... možda bi neko iz ličnog iskustva mogao da ti kaže konkretnije...

Izabela
12-03-2010, 22:42
Ma ok...potpuno je nebitan nacin na koji su dvoje ljudi dosli u vezu..posle ide kao i svaka druga veza.

A ono drugo..mozda je Izabela htela da pita o emocijama koje prshte kroz monitor? :)

I jel prste?... :)

marlon
12-03-2010, 22:44
prsti belo na sve strane :)

sani
12-03-2010, 22:45
I jel prste?... :)

Pa prshte..itekako! :)

doc holliday
12-03-2010, 22:45
Zašto ne bi postojalo?
Postojano u rl, ili na forumu... nema nikakve veze sa tim što je neko forumaš.. to valjda zavisi od ljudi...
Nije mi baš jasna tema... imam utisak da si nešto drugo htela da pitaš... konkretnije? :pusi:


:raz_083: :raz_083: :raz_083:

zLozi
12-03-2010, 22:48
Mislim da je tako nesto posledica predugog druzenja, stvara se iluzija o osobi, koja je mozda i veca od iluzije u RL.
Ljudi nekada smajlice i tzv. druzenje shvataju pogresno.

Izabela
12-03-2010, 22:49
I baš mene si citirala, od svih odgovora... to mi nešto govori... :lol:

Na temu: može, ali teško... nezdravo okruženje... samo ćeš da se tripuješ, da se nerviraš, pogrešno tumačiš... ništa lepo... jedino da oboje odete sa foruma.. Eto, to je moje mišljenje... ali, šta ja znam... možda bi neko iz ličnog iskustva mogao da ti kaže konkretnije...

Da.govori,dosta sam te citala i uvek mi je bilo zanimljivo sta pises... :)

Odgovor na temu:

Sve je tacno,samo sto mislim da odlazak sa foruma nece spreciti raskid veze jer se takva odluka uvek kasno donese...kada se vec ''zaljubljeni'' posvadjaju... :lol:

Vragolanka
12-03-2010, 22:52
Da.govori,dosta sam te citala i uvek mi je bilo zanimljivo sta pises... :smiley:

Odgovor na temu:

Sve je tacno,samo sto mislim da odlazak sa foruma nece spreciti raskid veze jer se takva odluka uvek kasno donese...kada se vec ''zaljubljeni'' posvadjaju... :lol:

Neće sprečiti, ali će omogućiti da se ta veza razvija "zdravo"... forum je bolesno okruženje za bilo kakva osećanja... net, uopšte.. ta vrsta komunikacije...
Zapitaj se koje su te stvari oko kojih se posvađaju... kladim se da je nešto pogrešno protumačeno, usled ne gledanja u oči... ili vezano za sam forum..

Vragolanka
12-03-2010, 22:53
:raz_083: :raz_083: :raz_083:

:srce:

NCF
12-03-2010, 22:57
Neće sprečiti, ali će omogućiti da se ta veza razvija "zdravo"... forum je bolesno okruženje za bilo kakva osećanja... net, uopšte.. ta vrsta komunikacije...
Zapitaj se koje su te stvari oko kojih se posvađaju... kladim se da je nešto pogrešno protumačeno, usled ne gledanja u oči... ili vezano za sam forum..

E, upravo ovo priupitah u onoj konkretizaciji! :mrgreen:

marlon
12-03-2010, 23:02
ako gledas u oci moze oboma da skoci :trepp:

sani
12-03-2010, 23:07
Neće sprečiti, ali će omogućiti da se ta veza razvija "zdravo"... forum je bolesno okruženje za bilo kakva osećanja... net, uopšte.. ta vrsta komunikacije...
Zapitaj se koje su te stvari oko kojih se posvađaju... kladim se da je nešto pogrešno protumačeno, usled ne gledanja u oči... ili vezano za sam forum..

Potpuno se slazem ...mada ja govorim o upoznavanju dvoje ljudi i zasto ne na netu? ..ne o razvoju njihove veze na forumu...tu vec nastaju problemi vezani upravo za to o cemu ti pricas

Izabela
12-03-2010, 23:12
Neće sprečiti, ali će omogućiti da se ta veza razvija "zdravo"... forum je bolesno okruženje za bilo kakva osećanja... net, uopšte.. ta vrsta komunikacije...
Zapitaj se koje su te stvari oko kojih se posvađaju... kladim se da je nešto pogrešno protumačeno, usled ne gledanja u oči... ili vezano za sam forum..

Na zalost uvek je nesto pogresno protumaceno cak i u odnosu forumasa koji nisu u nekom ''dubljem'' odnosu...

Ja zato i ne verujem u te odnose... jer nemaju postojanost,nemaju poverenje...dovoljna je mozda jedna,samo jedna rec da se shvati na pogresan nacin i da dodje do pucanja.
Naravno svega toga ima i u vezama koje nisu vezane za net,sms je slicna zamka... ali opet je drugacije kada parovi nemaju veze sa netom,kada ih ne povezuje forum,vec prava normalna komunikacija.... Na veliku zalost ja mislim da je u danasnje vreme sve teze upoznati nekoga a da taj neko nije vezan za net... svi skoro imaju FB profil i svi gledaju kako ce ''navatati'' sto vise cica za prijatelje...I iskrena da budem ja bih se zapitala sta moj partner kucka sa nekima od njih i mislim da i u tom slucaju dolazi do raspada veze ili i ucestalih raspava jer onda ispada da sam ljubomorna....a ja sam samo znatizeljna... :trepp:

Vragolanka
12-03-2010, 23:14
Na zalost uvek je nesto pogresno protumaceno cak i u odnosu forumasa koji nisu u nekom ''dubljem'' odnosu...

Ja zato i ne verujem u te odnose... jer nemaju postojanost,nemaju poverenje...dovoljna je mozda jedna,samo jedna rec da se shvati na pogresan nacin i da dodje do pucanja.
Naravno svega toga ima i u vezama koje nisu vezane za net,sms je slicna zamka... ali opet je drugacije kada parovi nemaju veze sa netom,kada ih ne povezuje forum,vec prava normalna komunikacija.... Na veliku zalost ja mislim da je u danasnje vreme sve teze upoznati nekoga a da taj neko nije vezan za net... svi skoro imaju FB profil i svi gledaju kako ce ''navatati'' sto vise cica za prijatelje...I iskrena da budem ja bih se zapitala sta moj partner kucka sa nekima od njih i mislim da i u tom slucaju dolazi do raspada veze ili i ucestalih raspava jer onda ispada da sam ljubomorna....a ja sam samo znatizeljna... :trepp:

................. ako je moglo jednom, zašto ne bi i drugi put... jel to? :lol:

Izabela
12-03-2010, 23:15
................. ako je moglo jednom, zašto ne bi i drugi put... jel to? :lol:

Bash to... :)

marlon
12-03-2010, 23:15
Na zalost uvek je nesto pogresno protumaceno cak i u odnosu forumasa koji nisu u nekom ''dubljem'' odnosu...

Ja zato i ne verujem u te odnose... jer nemaju postojanost,nemaju poverenje...dovoljna je mozda jedna,samo jedna rec da se shvati na pogresan nacin i da dodje do pucanja.
Naravno svega toga ima i u vezama koje nisu vezane za net,sms je slicna zamka... ali opet je drugacije kada parovi nemaju veze sa netom,kada ih ne povezuje forum,vec prava normalna komunikacija.... Na veliku zalost ja mislim da je u danasnje vreme sve teze upoznati nekoga a da taj neko nije vezan za net... svi skoro imaju FB profil i svi gledaju kako ce ''navatati'' sto vise cica za prijatelje...I iskrena da budem ja bih se zapitala sta moj partner kucka sa nekima od njih i mislim da i u tom slucaju dolazi do raspada veze ili i ucestalih raspava jer onda ispada da sam ljubomorna....a ja sam samo znatizeljna... :trepp:

ma kuckaju o kantu i jungu o prezbeterijancima furijeovoj analizi malo o numerologiji i postanku svemira i nakraju se isponatacinju....

Vragolanka
12-03-2010, 23:29
Bash to... :)

Razumem... ali ti to ne možeš sprečiti... rl, ili vl... vl je lakše, pa je i strah, nesigurnost veći... ne možeš sprečiti, ne znam šta više da kažem... a može da te optereti, da ti postane opsesija, da pratiš prisustvo, poruke... sa kim komunicira, pa da li pišu pp... i ode ti ... u q...

Izabela
12-03-2010, 23:37
Razumem... ali ti to ne možeš sprečiti... rl, ili vl... vl je lakše, pa je i strah, nesigurnost veći... ne možeš sprečiti, ne znam šta više da kažem... a može da te optereti, da ti postane opsesija, da pratiš prisustvo, poruke... sa kim komunicira, pa da li pišu pp... i ode ti ... u q...

Pa zato ja i ne verujem u opstanak tih odnosa.... Zamara i previse ....

marlon
12-03-2010, 23:46
Pa zato ja i ne verujem u opstanak tih odnosa.... Zamara i previse ....

ja sam pobornik bratstva i jedinstva izmedju forumasica i forumasa :trepp:

Izabela
12-03-2010, 23:53
ja sam pobornik bratstva i jedinstva izmedju forumasica i forumasa :trepp:

U prijateljski odnos verujem,imam par prijatelja i prijateljica sa neta koje obozavam i sa kojim se super druzim...

marlon
12-03-2010, 23:56
U prijateljski odnos verujem,imam par prijatelja i prijateljica sa neta koje obozavam i sa kojim se super druzim...

tako pocne pa se onda drze malko nize no samo za ruke :trepp:

Sibi
13-03-2010, 00:17
Isto s*anje drugo pakovanje. Uopšte ne verujem u onu da oči otkrivaju sve...
Ja bre kad lažem onda tako lažem da nema sile iko da me provali. A na forumu ne lažem.:trepp:

Bez zezanja, ne vidim zbog čega neka veza ne bi otpočela na forumu i završila se brakom u RL. Sasvim mi je ok. Jbg. živimo u 21 veku. Sad ljudi spavaju sa lap topom u krevetu jbg. a ona druga polovina im je na ekranu.

Sve zavisi od osoba. Neko svesno dođe na forum da bi našao nešto za zahebanciju, a neko nemajući pojma šta ga je snašlo uleti u neku emotivnu vezu. Isto može da ti se dogodi u kafiću ili u prodavnici. Sad odoh da berem virtuelno grožđe, osušiće mi se

marlon
13-03-2010, 00:21
Isto s*anje drugo pakovanje. Uopšte ne verujem u onu da oči otkrivaju sve...
Ja bre kad lažem onda tako lažem da nema sile iko da me provali. A na forumu ne lažem.:trepp:

Bez zezanja, ne vidim zbog čega neka veza ne bi otpočela na forumu i završila se brakom u RL. Sasvim mi je ok. Jbg. živimo u 21 veku. Sad ljudi spavaju sa lap topom u krevetu jbg. a ona druga polovina im je na ekranu.

Sve zavisi od osoba. Neko svesno dođe na forum da bi našao nešto za zahebanciju, a neko nemajući pojma šta ga je snašlo uleti u neku emotivnu vezu. Isto može da ti se dogodi u kafiću ili u prodavnici. Sad odoh da berem virtuelno grožđe, osušiće mi se

vid se oma das beogradjanka :)

Sibi
13-03-2010, 00:24
vid se oma das beogradjanka :)

sam preterala? :raz_013:

Sibi
13-03-2010, 00:27
Ne poznajem nikog ko je na taj nacin stupio u neku lj&s vezu ili brak...al ako sam ja mogla na netu da upoznam drugaricu koja mi je i u RL postala vrlo bliska..sto ne bi i ovo drugo funkcionisalo!?

Tako je :cmok: :cmok: :cmok:

NCF
13-03-2010, 00:29
sam preterala? :raz_013:

Pravo u celo, mene ako pitas. :mrgreen:

marlon
14-03-2010, 10:03
Potpuno se slazem ...mada ja govorim o upoznavanju dvoje ljudi i zasto ne na netu? ..ne o razvoju njihove veze na forumu...tu vec nastaju problemi vezani upravo za to o cemu ti pricas

ja bas lepo priudah jednu damu... poslusala me i sad je sretna mama. i dan danas se cujemo. svasta je moguce ovde ako imamo siroku slovensku dusu :trepp:

mica
14-03-2010, 12:08
verujem u sve...imam divna prijateljstva sa neta,neka od njih su otisla i malo dalje,ali nisam iskljuciva po tom pitanju...

QueenOfClubs
14-03-2010, 12:52
Da nastavimo diskusiju.... :smiley:

Verujete li da postoji sex,ljubav ili nesto vise medju forumasima sto dovodi cak i do braka?

Koliko su ti odnosi postojani i sta najcesce dovodi do njihovog ''kraha'' ?
Не да верујем, већ знам да постоји.
Упознала сам људе који су се тако срели и сад су у вези које трају већ пар година.
Знам да су се двоје венчали и да сад живе заједно.
Па имам онај познати пар са ЉиС-а који сад живи заједно у Новом Саду.
Нису то никакве тајне.
Људи се упознају на форуму као и на било ком другом месту.
Не видим ту ништа чудно.
И баш као и у животу, неке успеју, неке не.
НЕма форум баш никакве везе с тим.

Šakal
19-03-2010, 18:09
Da nastavimo diskusiju.... :)
Verujete li da postoji sex,ljubav ili nesto vise medju forumasima sto dovodi cak i do braka?

Koliko su ti odnosi postojani i sta najcesce dovodi do njihovog ''kraha'' ?

Hm, jbt. pa naravno... da je moguce... Ja i moje zence se bash i upoznali preko ,,onog,, foruma...

причалица
19-03-2010, 19:13
verovatno je moguće, što da ne? ovo je virtuelna kafana gde pričamo i upoznajemo se....može da se desi da se ljudi skontaju.

Šakal
19-03-2010, 19:27
verovatno je moguće, što da ne? ovo je virtuelna kafana gde pričamo i upoznajemo se....može da se desi da se ljudi skontaju.

Hm, pa ja ti dojdem kao zivi dokaz da je moguce... Vec tri godine u sretnom braku...

причалица
19-03-2010, 19:37
daj bože da bude još 83 srećnih....nekoliko ljudi sam ovako upoznala, druženja radi, i otuuno su ispunili očekivanja...a imam nameru s još nekima da se upoznam:trepp:

Sibi
19-03-2010, 19:46
I ja sam upoznala divne ljude, i baš zbog toga ne vidim razlog da nešto započeto na forumu ne može da se nastavi i u RL, bez obzira da li je to prijateljstvo ili emotivna veza. Za sve postoji razlog. Pa i za to da se neko zbliži na forumu. :)

причалица
19-03-2010, 19:52
ma da....pogotovo što se ljudi sve manje druže u RL, pa je ovo zgodno mesto da se ljudi upoznaju....onjuše...

marlon
19-03-2010, 19:53
blago si ga vama ja samo poupoznavo loodaqe i qretene...sho mushqe a josh vishe zhensqe.... ne zna se ko je loodji a ko ugrozeniji

milan11
19-03-2010, 20:05
kako ko dozvoli, ja licno sam uvek odbijao kontakte takve vrste

Sibi
19-03-2010, 20:07
blago si ga vama ja samo poupoznavo loodaqe i qretene...sho mushqe a josh vishe zhensqe.... ne zna se ko je loodji a ko ugrozeniji

kod mene je to jednostavno, neću da se upoznam sa ludacima i kretenima :sojka:

Bisernica
19-03-2010, 20:12
Ja sam upoznala divne ljude sa foruma,i nijednog trenutka nisam imala problem zbog toga što
sam ih susrela prvo na netu.Recimo Prkos - ne znam kako bismo se upoznale na drugi način da nije bilo foruma.Danas mogu da kažem da smo do te mere našle zajednički jezik,iako se po mnogo čemu razlikujemo,da jedna drugu zovemo sestrom.I volim je kao sestru.
Sani - koleginica koju sam susrela na ovom forumu i koja me je *osetila* u startu - videle smo seu NS,na žalost,samo na kratko ,ali meni je to kratko vreme bilo izuzetno zanimljivo,shvatila sam u tom razgovoru uživo da mi je s razlogom draga osoba.
Ciciban - jedna divna dečija duša koju sam upoznala u Makedoniji,prilika koju smo iskoristile dok sam bila u Skoplju.
Dusala - opet iskorištena prilika.U Kruševcu sam se zadesila svojim edukatorskim poslom,radila sam jedan seminar i upoznala Dušicu.Ona jeste dusala,duša od duše,i danas se čujemo,a svaku priliku ćemo iskoristiti i za ponovno kafenisanje :smiley:.
Manijak - šta da kažem,kamarad,drugar sa kojim možeš da pričaš kao da ga znaš godinama.
Dakle ,sve je stvar ljudi,kako doživljavaju sebe u odnosu na druge.Ja sam ovakva kakva sam gde god da sam i ne vidim razliku u tome da li sam nekog upoznala preko foruma ili u nekoj životnoj prilici,meni je svejedno jer sam i ovde i u realu ista.
Nadam se da ću imati priliku da upoznam još ljudi koji su mi dragi.Meni je to sasvim ok,ako je čovek ok.Obzirom da je tema nevezana za prijateljsko druženje,već emotivno vezivanje,ne vidim da bi to bilo nešto drugačije od recimo upoznavanja nekog na letovanju i nakon toga početka ozbiljne veze koje se završi zasnivanjem porodice.

marlon
19-03-2010, 20:14
kod mene je to jednostavno, neću da se upoznam sa ludacima i kretenima :sojka:



aaaaaaaaa... :) pa znash qaqo...da budem iskren jer je ovo zaebancija ko shto si mogla da pretpostavish... bilo je zaista divnih ljudi jer sam uvek birao sa kim cu da s vidim vise od oficijelnog prvog puta.... zhena pogotovo i nijedan minut proveden sa njima mi nije uludo propao ma qaqo drugi nosili gorqe terete tih susreta....

taboo je da vl svet radja samo loshe tripove... tripovi mogu biti sadrzajniji no obichna poznanstva sa neqe zhurqe kafica ili sedeljke...

Sibi
19-03-2010, 20:17
Eto, Sani, Dušala, Manijak ... Bisernica je za njih sve rekla ... tu je i Milanče (koji kaže da odbija kontakte takve vrste :), She i još par njih koji nisu na ovom forumu. Niko od njih nije pokvario utisak koji sam do tad stekla o njima.

причалица
19-03-2010, 20:28
blago si ga vama ja samo poupoznavo loodaqe i qretene...sho mushqe a josh vishe zhensqe.... ne zna se ko je loodji a ko ugrozeniji
pa, moguće je da si pogrešno preocenio...

marlon
19-03-2010, 22:28
pa, moguće je da si pogrešno preocenio...


nikad....

причалица
19-03-2010, 23:50
nikad....

onda, nemam drugog izbora nego da ti kažem da si tražio sebi slične.

Only Marko now
20-03-2010, 01:33
Eh sad. Moj se ortak pre 3 godine upoznao sa devojkom na chatu( nekom). Evo jos uvek su zajedno. ;)

причалица
20-03-2010, 09:21
znam jednu devojku koja preko FB upoznala svog dečka....i lepo se slažu, nema šta.

marlon
20-03-2010, 10:50
onda, nemam drugog izbora nego da ti kažem da si tražio sebi slične.

ja ne trazim pricalice.... ja sam ko shakal sretno ozenjen....

Ciciban
21-03-2010, 23:53
filka i njen muz su se upoznali na forumu ...jedino za njih dvoje znam ...znaci moguce je ...

Klu
05-04-2010, 09:27
Da nastavimo diskusiju.... :)

Verujete li da postoji sex,ljubav ili nesto vise medju forumasima sto dovodi cak i do braka?

Koliko su ti odnosi postojani i sta najcesce dovodi do njihovog ''kraha'' ?

trebalo bi da može...
...osim ako neko nije toliko dobar folirant pa se u realu ispostavi da je sasvim drugačiji nego što se predstavljao na forumu...

_una_
06-04-2010, 18:41
Ljubav medju forumashima je velika zabluda...

milan11
06-04-2010, 19:30
vidim vecina ima losa iskustva sa tim stvarima

Man
07-04-2010, 10:40
ja prebrojah i vidim da je više pozitivnih nego negativnih iskustava :nosic:
nema više podele na VL i RL...

Klu
10-04-2010, 18:17
neznam što nebi moglo...misim...osim ako ovde ne pišu serveri, kojekakvi roboti...i tako...
...misim...kontaš...?

причалица
15-04-2010, 19:31
ma može ljubav da se desi...bila sam svedok tome....ljudi se salažu kao petak i subota. mada, ne znam koliko je to često.

milan11
15-04-2010, 20:42
ja i da vidim ne verujem :per: sta cu takav sam po prirodi

причалица
15-04-2010, 20:57
ja i da vidim ne verujem :per: sta cu takav sam po prirodi

ma, tebe žene tuku....nemam šta da pričam s tobom....očigledno, dok te ne ucmeka, ti nećeš da je zavoliš:lol:

Ciciban
15-04-2010, 21:00
ja neznam nisam odatle ....:cici:

milan11
15-04-2010, 21:14
pobijem se ja kad dodje do toga nije bas da me biju :D

popicemo blam od moderatora sto skrecemo sa teme, ja kad god pogledam nekome ispod avatara pise "moderator" ja sam ovde jedini clan za banovanje, aj sad cu da vidim koliko nas malih clanova i vas velikih moderatora ima, garan vas je vise

Sibi
15-04-2010, 21:21
pobijem se ja kad dodje do toga nije bas da me biju :D

popicemo blam od moderatora sto skrecemo sa teme, ja kad god pogledam nekome ispod avatara pise "moderator" ja sam ovde jedini clan za banovanje, aj sad cu da vidim koliko nas malih clanova i vas velikih moderatora ima, garan vas je vise

ne skreći sa teme :Batine:

milan11
15-04-2010, 21:24
nista, ja i dalje ne verujem u ovo

причалица
15-04-2010, 21:25
pobijem se ja kad dodje do toga nije bas da me biju :D

popicemo blam od moderatora sto skrecemo sa teme, ja kad god pogledam nekome ispod avatara pise "moderator" ja sam ovde jedini clan za banovanje, aj sad cu da vidim koliko nas malih clanova i vas velikih moderatora ima, garan vas je vise

milane, zanosiš se kao mooda u kosidbi.

sani
15-04-2010, 21:29
milane, zanosiš se kao mooda u kosidbi.

ahahahah, jbt jel to Bisa izvalila narodnu mudrost!? Umrla sam od smeha, genijalno!

milan11
15-04-2010, 21:41
e posto ovo ne razumem ja cu za svaki slucaj da vas prijavim administratoru i to obe

причалица
15-04-2010, 21:44
ahahahah, jbt jel to Bisa izvalila narodnu mudrost!? Umrla sam od smeha, genijalno!

ma jok...to mm kaže kad se ja ložim...ili mi kaže - padaš u sevdah k'o šljiva ranka u gomno.:prica:

sani
15-04-2010, 21:56
ma jok...to mm kaže kad se ja ložim...ili mi kaže - padaš u sevdah k'o šljiva ranka u gomno.:prica:

:lol: :lol: :lol:

sani
15-04-2010, 21:57
e posto ovo ne razumem ja cu za svaki slucaj da vas prijavim administratoru i to obe

:lol:..

причалица
15-04-2010, 22:08
e posto ovo ne razumem ja cu za svaki slucaj da vas prijavim administratoru i to obe

ovo je mooda u kosidbi....:raz_114:

Пркос
16-04-2010, 06:03
Ljubav je moguca uvek i na svakom mestu...Koliko se potrude i koliko daju sansu ljubavi da od virtualne postane stvarna-ziva...od toga zavisi da li ce biti istina ili zabluda...

Klu
17-04-2010, 16:59
ljubav ne bira ni vreme ni mesto...

Ciciban
17-04-2010, 17:15
ljubav ne bira ni vreme ni mesto...

ti si zreo da se i ovde upises :) http://razbibriga.org/showthread.php/655-Sex-na-javnom-mestu.../page13

Klu
17-04-2010, 17:17
ne mešam ljubav i ljubav i seks...al ajde ću napišem nešto...

Lilu
25-04-2010, 12:21
Ljubav medju forumashima je velika zabluda...

ma nije bre... evo meni se opasno svidja jedan forumas al necu da vam kazem koji :bela:

sani
25-04-2010, 23:25
ne mešam ljubav i ljubav i seks...al ajde ću napišem nešto...

aj majke ti objasni kako se to razdvaja? Ja glupacha postavljam uvijene i razne teme..pokusavam da potvrdim tezu da zene to ne mogu..ne mogu da razdvoje seks od ljubavi..izuzetak su naravno one zene koje za seks traze pare..kako Kovac..kako se reazdvaja ljubav i seks? Zar mogu da imam seks sa nekim koga ne volim, u koga sam zaljubljena, koga sanjam, koji je moj zivot..i tako to..

ps tela sam deelite-a da citiram..al me nesto citat zaebo

Sibi
25-04-2010, 23:35
Nismo svi isti Sani ... nekom je seks samo seks bez trunke emocija ... umesto odlaska u teretanu ili za razgibavanje .. ima toga koliko hoćeš :)

kojica
27-04-2010, 11:17
aj majke ti objasni kako se to razdvaja? Ja glupacha postavljam uvijene i razne teme..pokusavam da potvrdim tezu da zene to ne mogu..ne mogu da razdvoje seks od ljubavi..izuzetak su naravno one zene koje za seks traze pare..kako Kovac..kako se reazdvaja ljubav i seks? Zar mogu da imam seks sa nekim koga ne volim, u koga sam zaljubljena, koga sanjam, koji je moj zivot..i tako to..

ps tela sam deelite-a da citiram..al me nesto citat zaebo
Evo ja ću da ti pomognem da razdvojiš.

Postoji
fizička privlačnost
zaljubljenost
ljubav

Tri sasvim različita pojma. Zar ne?
Iz fizičke privlačnosti može nastati zaljubljenost
iz zaljublenosti ljubav.
Fizička privlačnost + zaljubljenost funkcionišu.
Fizička privlačnost + ljubav funkcionišu.
Jednio zaljublejnost i ljubav ne stoje zajedno.

Tako, kada se govori o sexu bez emocija, zapravo se govori
o sasvim jednostavnoj i ničim opterećenoj fizičkoj privlačnosti.

El sam pomogla? :kojica:

Ciciban
27-04-2010, 12:51
Nisi :) aj jos malo :raz_082:

причалица
27-04-2010, 18:34
pa jeste tako kako kaže kojica....

Ciciban
27-04-2010, 20:24
kako?

kojica
27-04-2010, 21:05
kako?

pa tako... mlogo jednostavno dok ne zakomplikujemo...

a ti bi baš u detalje da objasnim?

причалица
27-04-2010, 21:50
meni se čini da muškarci mnogo lakše uleću i izleću iz veza (sexualnih)...čini mi se da su žene te koje iz takvih veza uvek nešto očekuju....a ako muškarac nema nameru ni za čim ozbiljnim, onda nastaje ybada.....a ako se sve to dešava u preduzeću - pa to je strašno.

kojica
27-04-2010, 21:56
meni se čini da muškarci mnogo lakše uleću i izleću iz veza (sexualnih)...čini mi se da su žene te koje iz takvih veza uvek nešto očekuju....a ako muškarac nema nameru ni za čim ozbiljnim, onda nastaje ybada.....a ako se sve to dešava u preduzeću - pa to je strašno.

Šta misliš zašto je tako?

причалица
27-04-2010, 22:22
ne znam, valjda im je to u prirodi...ne umem da rešavam zagonetke.

kojica
27-04-2010, 22:47
ne znam, valjda im je to u prirodi...ne umem da rešavam zagonetke.

Odosmo od teme, al nema veze. Važno je da nešto pričamo...:lol:

U ovom slučaju, zagonetka nisu oni već mi.

QueenOfClubs
27-04-2010, 23:06
Ел то коначно дођосмо до закључка да се љубав међу форумашима не разликује од љубави "остатка света?. :lol:

За мушкарца је успех кад жену одведе у кревет, а за жену, кад "успе" у томе да је он заволи.
Колико су то само људске потребе а колико ствар васпитања не знам.
Мислим да... кад би жене биле мало искреније према себи, другачије све све то изгледало.
Колика је наша стварна потреба за искреном љубављу са баш сваким мушкарцем са којим смо биле, а колико је то некад само потреба за пажњом и осећајем да смо вољене?

kojica
27-04-2010, 23:12
Hvala ti Kvin. Ja sam smišljala kako da to ispričam, a da nikoga ne uvredim, pa mi nešto ni je išlo...:lol:

S naše strane u većini slučajeva, čista ucena.
Za nešto u čemu obe strane uživaju, jedna traži sve.
Pa i ako nismo sposobne da uzvratimo, neka pati...

QueenOfClubs
27-04-2010, 23:15
Нема ту увреде Којице.
За жену је најбоље да буде искрена и отворена према себи.
Да искрено себи (не мора другима) каже шта тачно жели и због чега.

причалица
28-04-2010, 07:47
Odosmo od teme, al nema veze. Važno je da nešto pričamo...:lol:

U ovom slučaju, zagonetka nisu oni već mi.

na to sam i mislila.

Ciciban
28-04-2010, 09:25
pa tako... mlogo jednostavno dok ne zakomplikujemo...

a ti bi baš u detalje da objasnim?

Kad neznas :D ...hihihi

причалица
28-04-2010, 09:52
joj, cici, nemoj da je vučeš za jezik:lol:

G
24-06-2010, 07:53
Nema tu ništa ni pozitivno ni negativno. Niti drugačije. Ne postoji podela na VL i RL.To dokumentujem činjenicom da tastaturu dodiruju živi ljudi,znači sve je life. Ume da bude lepo kao sredstvo komunikacije. Zamislite ko bi nam dao Skype pre xy godina? Forum,poruke muzikom...Trajno urezani znakovi na internetu,baš kao nekad na klupi u parku. Dakle istina i moguće je. Forum i internet su sjajno sredstvo komunikacije i podrške ljubavi tamo gde je ima. Problemi su također mogući sa svim pratećim emocijama kao i inače. Tu pre svega mislim na ljubomoru, posesesivnost, nepoverenje...Dakle sjajno pomoćno sredstvo za održavanje kontakta za vreme fizičke razdvojenosti zaljubljenih, ili priprema za direktan fizički kontakt. Ugodno je prosto sedeti na terasi na Petrovaradinu slušati tamburaše i poslati mail iz baš tog okruženja i tog momenta osobi koja je negde tamo daleko a želeo bi da bude tu. "Lepa igračka za one koji znaju da se igraju".

Ciciban
24-06-2010, 07:59
Nema tu ništa ni pozitivno ni negativno. Niti drugačije. Ne postoji podela na VL i RL.To dokumentujem činjenicom da tastaturu dodiruju živi ljudi,znači sve je life. Ume da bude lepo kao sredstvo komunikacije. Zamislite ko bi nam dao Skype pre xy godina? Forum,poruke muzikom...Trajno urezani znakovi na internetu,baš kao nekad na klupi u parku. Dakle istina i moguće je. Forum i internet su sjajno sredstvo komunikacije i podrške ljubavi tamo gde je ima. Problemi su također mogući sa svim pratećim emocijama kao i inače. Tu pre svega mislim na ljubomoru, posesesivnost, nepoverenje...Dakle sjajno pomoćno sredstvo za održavanje kontakta za vreme fizičke razdvojenosti zaljubljenih, ili priprema za direktan fizički kontakt. Ugodno je prosto sedeti na terasi na Petrovaradinu slušati tamburaše i poslati mail iz baš tog okruženja i tog momenta osobi koja je negde tamo daleko a želeo bi da bude tu. "Lepa igračka za one koji znaju da se igraju".

postavljac teme je mislio na nesto ozbiljnije , ne na decje igrarije , svakome se moze desiti taj virtuelni kobajagi fluid, evo i meni i mislila sam da sam prepoznala ali nije bilo to to , nikad nisi siguran ko je na drugoj strani

G
24-06-2010, 08:07
postavljac teme je mislio na nesto ozbiljnije , ne na decje igrarije , svakome se moze desiti taj virtuelni kobajagi fluid, evo i meni i mislila sam da sam prepoznala ali nije bilo to to , nikad nisi siguran ko je na drugoj strani

Ja ovde svašta napisah ali "dečije igrarije"nigde ne pomenuh. Siže bi bio da je ovo dobro pomoćno i pripremno sredstvo za direktan fizički kontakt. Ko doživi ovo kao surogat život. E taj ima problem i taj stvari može posmatrati banalno i površno ne mareći za drugu stranu. Ja se ne bih šalio sa pitanjem o internet vezama. Ume ozbiljno da izbaci čoveka iz ravnoteže. Citat na kraju posta ne treba bukvalno shvatiti.

Ciciban
24-06-2010, 08:28
Ja ovde svašta napisah ali "dečije igrarije"nigde ne pomenuh. Siže bi bio da je ovo dobro pomoćno i pripremno sredstvo za direktan fizički kontakt. Ko doživi ovo kao surogat život. E taj ima problem i taj stvari može posmatrati banalno i površno ne mareći za drugu stranu. Ja se ne bih šalio sa pitanjem o internet vezama. Ume ozbiljno da izbaci čoveka iz ravnoteže. Citat na kraju posta ne treba bukvalno shvatiti.

Ume nakratko ali ume i u rl da izbaci , samo sto su stravi ovde mnogo kompliciranije , a i ta priprema za fizicki kontakt je opasna , pripremas se za fizicki kontakt i kad stanes ispred nje vidis da nema ni atoma onog sto si mislio da osecas izatastature :tease: , onda ti jos toliko vremena treba da se vratis tamo gde si stao . Naravno ne znaci da nema uspesne rl veze zapocete iza tast.

QueenOfClubs
24-06-2010, 08:29
Све је могуће, само треба бити врлоооо опрезан.
Рецимо, мени више нико не може да се удвара преко приватних порука и постова.
Може кафа, прича уживо. Па онда можемо да разматрамо даље.
Да ли има или нема "хемије" не може да се осети виртуелно.
Може да се јави нека симпатија, и то је све.
Друго, могућност за манипулацију се повећава у виртуелном свету.
Да се каже и оно што се не мисли или прећути нешто битно.
Само један контакт очи у очи нам може открити много више него хиљаду постова.

G
24-06-2010, 08:37
Све је могуће, само треба бити врлоооо опрезан.
Рецимо, мени више нико не може да се удвара преко приватних порука и постова.
Може кафа, прича уживо. Па онда можемо да разматрамо даље.
Да ли има или нема "хемије" не може да се осети виртуелно.
Може да се јави нека симпатија, и то је све.
Друго, могућност за манипулацију се повећава у виртуелном свету.
Да се каже и оно што се не мисли или прећути нешто битно.
Само један контакт очи у очи нам може открити много више него хиљаду постова.

Eto baš to i napisah samo drugim rečima.

1.Sjajno pomoćno sredstvo komunikacije za vreme ili u toku pripreme za fizički kontakt.
2.Sjajno sredstvo komunikacije za vreme fizičke razdvojenosti zaljubljenih ako veza već postoji.
3. Način da se sretne i upozna osoba, porazgovara i dogovori susret u toku kojeg će (subjekti kontakta) ili neće zadovoljiti kriterijume pa će, ili neće doći do tačke 1 i tačke 2.

Maca
24-06-2010, 19:18
Istina..

misticlady
26-06-2010, 15:01
lepo ja rekoh da je ovaj G smekercina prava

http://razbibriga.net/

G
26-06-2010, 15:05
Hvala Mistique. Prija egu ...

misticlady
26-06-2010, 15:06
ma nema na cemu,uvek...osetim ja ko vredi,ebi ga iskustvo je iskustvo:igrac:

G
26-06-2010, 15:08
ma nema na cemu,uvek...osetim ja ko vredi,ebi ga iskustvo je iskustvo:igrac:

:huh::stidljiva: :raz_079:

misticlady
26-06-2010, 15:13
ko to mene ljubio...:stidljiva:.vodicu te na sladoled kad dodjem u bg.nadam se da nisi seceras:raz_114:

G
26-06-2010, 15:17
Poneću "Gluformin" "Amaril" i "Natren" za esspreso....Ako ti dođeš i povedeš me na sladoled možda mi se i šećer reguliše usled pojačanog lučenja železdi. Takva je Endokrinologija moja Mistique,:kafa::raz_083::sladoled:

misticlady
26-06-2010, 15:20
hehehe to mi je jako poznato...necem se hvalim ali moj tata je bgio jedan od poznatijih endokrinologa u gradu

j-a-m-i
27-06-2010, 19:39
Da nastavimo diskusiju.... :)

Verujete li da postoji sex,ljubav ili nesto vise medju forumasima sto dovodi cak i do braka?

Koliko su ti odnosi postojani i sta najcesce dovodi do njihovog ''kraha'' ?

Čini mi se da je ovo samo jedan od mogućih načina da se ljudi, koji nisu u neposrednom okruženju, sretnu.
Da li će se prepoznati, osetiti, zbližiti…?
Nekada “slušamo” nekoga i čini nam se da govori ono što i sami mislimo, ili još dalje – ono što nismo ni stigli da domislimo, a slutili smo.
Bliskost stavova se lako uočava i to je dovoljno za izdvajanje nekog iz mase učesnika i za početak priče. Samo početak.

Pri eventualnom razvijanju priče, pojavljuju se razne zamke.
Neko je veštiji u korišćenju reči ili sličica, ili nije baš iskren, ili mu zapravo nije ni stalo, ali se to ne vidi tako jasno, naročito ko ne želi da vidi.
U nedostatku kompletne slike sagovornika, popunjavamo praznine sopstvenim tumačenjem, nekad bez znanja i krivice onog koji nas oduševljava.
Nije loše imati neke iluzije, pa i dozvoliti mašti da se razmahne, ali ne preterivati. Može biti pogubno.
Obazrivost nas može sačuvati nepotrebnih razočarenja.

Zato je dobro da se ljudi vide, pa da znaju u kom pravcu može ići komunikacija, naravno, ukoliko uopšte žele komunikaciju.
A kad se vide, sve ide svojim tokom, kao i pri svakom drugom upoznavanju. Nije ni ljubav isključena.

Bad_Wolf
31-08-2010, 11:19
Све може.

Само је други вид упознавања, па што онда не би могло.

Што се мене лично тиче, само пријатељство и секс, преко 4ума.

zvezdica
31-08-2010, 11:48
Jako opasna ljubav...mislim da je više zabluda.
Jeste da se upoznajemo sa ljudima koje nikad ne bi upoznali možda ali ipak je ovo virtuelni svet...

Bad_Wolf
31-08-2010, 19:22
Jako opasna ljubav...mislim da je više zabluda.
Jeste da se upoznajemo sa ljudima koje nikad ne bi upoznali možda ali ipak je ovo virtuelni svet...

Vise resava geografski problem - upoznavanje je upoznavanje.

Sto se tice ljubavi - treba razgraniciti zaljubljenost i ljubav.

QueenOfClubs
31-08-2010, 20:37
Што се тиче виртуелног, треба разграничити залуђеност и заљубљеност.

misticlady
01-09-2010, 13:33
Што се тиче виртуелног, треба разграничити залуђеност и заљубљеност.
kvini ajde mi malo pojasni tvoje vidjenje ovog napisanog...:raz_088:

Sale
01-09-2010, 13:45
ma ja se samo i volim među forumašima.
sve je isto ko i kasam bijo realno biće
nema nikake razlike

misticlady
01-09-2010, 13:54
ma ja se samo i volim među forumašima.
sve je isto ko i kasam bijo realno biće
nema nikake razlike

:raz_125:
super...

andromeda
01-09-2010, 13:59
sve je moguce :igrac:

Sale
01-09-2010, 14:00
nači čovek treba samo malo da se uhoda.
imate deco moj blagoslov i podršku

Sale
01-09-2010, 14:01
sve je moguce :igrac:
sve je moguće sem drvene vurune

misticlady
01-09-2010, 14:05
Prvobitno napisano od QueenOfClubs
Све је могуће, само треба бити врлоооо опрезан.
Рецимо, мени више нико не може да се удвара преко приватних порука и постова.
Може кафа, прича уживо. Па онда можемо да разматрамо даље.
Да ли има или нема "хемије" не може да се осети виртуелно.
Може да се јави нека симпатија, и то је све.
Друго, могућност за манипулацију се повећава у виртуелном свету.
Да се каже и оно што се не мисли или прећути нешто битно.
Само један контакт очи у очи нам може открити много више него хиљаду постова.
to je ono...potpisujem

andromeda
01-09-2010, 14:05
kakve veze sad ima drvena vuruna :)

misticlady
01-09-2010, 14:06
:igrac: andro andro...verovatno misli zbog grejanja...ali bolje nek on odgovori:igrac:

Sale
01-09-2010, 14:09
pa ona nije moguća.
sve je ostalo moguće u ovom Božjem šaru.

andromeda
01-09-2010, 14:10
e matori matori :igrac:

vanjaiks
02-09-2010, 18:38
Naravno da je moguca...
Ni ja nisam verovala ali...
Nisam trazila ljubav na forumu,ali eto desila mi se najveca ljubav u zivotu.....
Mada opet to je jedan u sto slucajeva da dvoje funkcionisu i vole se van virtuelnog sveta iako su se upoznali u istom...

kojica
02-09-2010, 18:51
:srce:

za lunju i mazu...

Пркос
02-09-2010, 19:04
Sa moje tacke gledista nije vam nista
to kaza,to kaza pa vas smaza.:)
Ljudi moji bas ste mladi i red je da vas podsetim na starinsko virtualno upoznavanje-tj zaljubljivanje.
Nekada se (dok nisu ove kutije usle u nase domove) dopisivalo,upoznavalo preko raznih rubrika u raznim casopisima.Znali su se po par godina dopisivati i samo razmeniti fotografije.licno znam par ljudi koji su se tako upoznali i sada su vec godinama u srecnom braku.Tako su i mnogi mladici-vojnici putem dopisivanja i pronasli neke svoje zivotne ljubavi.E tako je i sa ovim ovde.
Sve je moguce i znam cak i osobe sa ovog i nekih drugih foruma koje su se smejale i govorile Svasta-to meni ne moze da se desi-iiiiiiiiiiiiiiiiiii,desilo im se .Sve je cista sreca kao i u stvarnom realnom zivotu.

Only Marko now
02-09-2010, 19:59
Upoznati srodnu dusu preko foruma? Tesko. Dok ne vidim oketa lepog, ne ide to nikud.(uzivo)

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:06
Што се тиче виртуелног, треба разграничити залуђеност и заљубљеност.

Sex u RL sve to resava. Ne moze da vas zbuni da li je zaludjenost ili zalubljenost - jer je just sex...

QueenOfClubs
25-10-2010, 18:10
Sex u RL sve to resava. Ne moze da vas zbuni da li je zaludjenost ili zalubljenost - jer je just sex...
А ако се ОНА у тебе заљуби?
Шта ћеш ондак, а? :raz_128:

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:15
А ако се ОНА у тебе заљуби?
Шта ћеш ондак, а? :raz_128:

To je off-limit. Limiti su odredjeni ranije... Pre pocetka price... Znaci - to je direktan crveni...

QueenOfClubs
25-10-2010, 18:16
Јадна :(

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:21
Јадна :(

Sto?

Pa ako joj je unapred receno da od tih opcija nema nista - sto je jadna?

Zar bi bila manje jadna da je neko zavlaci?

QueenOfClubs
25-10-2010, 18:22
Зато што могу да се јаве емоције које она не може да контролише.
Па нисмо машине јбт.

Zaga
25-10-2010, 18:23
zakuvavanje....:alava:

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:24
Зато што могу да се јаве емоције које она не може да контролише.
Па нисмо машине јбт.

Jbga - njen problem. Mislim i obratno ocekujem od nje.

tol
25-10-2010, 18:26
ocekivati..jbt jesi stvor...:(

http://razbibriga.net/imported/2010/10/vlakic20festa-1.gif

QueenOfClubs
25-10-2010, 18:27
Вук може да се заљуби :igrac:

Zazijavalo
25-10-2010, 18:28
Al samo u Danicu.
Odnosno, samo Vuk mož da se zaljubi u Danicu.

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:33
Вук може да се заљуби :igrac:

Prosao sam ja te iracionalne faze u zivotu.

Zaga
25-10-2010, 18:36
Prosao sam ja te iracionalne faze u zivotu.


nemoj sad reći da si racionalan...oteraćeš sve u bedak,bre....:mirka:

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:39
nemoj sad reći da si racionalan...oteraćeš sve u bedak,bre....:mirka:

Dobro - nisam racionalan - jel vam sada to emotivno vise pashe?

Zaga
25-10-2010, 18:40
Dobro - nisam racionalan - jel vam sada to emotivno vise pashe?

e sad si ga tek ugasio....:raz_114:

tol
25-10-2010, 18:45
ma kakva zabluda...cista filosofija, zivotno do bola...ljubav...krene poput orkana..
gde je kraj?..nema...zivot je to...permutacija snova....:)

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:46
e sad si ga tek ugasio....:raz_114:

Ma znam - sada sam upao u kovit raspomamljenih 4umashica i nema mi spasa...

Zaga
25-10-2010, 18:48
Ma znam - sada sam upao u kovit raspomamljenih 4umashica i nema mi spasa...
:raz_114::raz_114::raz_114:
razumeli se...

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:51
:raz_114::raz_114::raz_114:
razumeli se...

Sto kaze N. Kojo u AII - "...ye8ite mene, ye8ite..."... :)

Zaga
25-10-2010, 18:55
Sto kaze N. Kojo u AII - "...ye8ite mene, ye8ite..."... :)
:raz_065:

Bad_Wolf
25-10-2010, 18:58
:raz_065:

Dobih ja batine... ccc

kojica
25-10-2010, 18:59
znala sam...

G
25-10-2010, 19:53
Jel ovo neka homoseksualna tema? Mislim forumašice niko ne pominje u naslovu... :)

kojica
25-10-2010, 19:54
:raz_114:

G
25-10-2010, 19:55
Pazi 153 posta niko nije provalio haha :facepalm:

"Ljubav medju forumasima,istina ili zabluda"

Kovač
25-10-2010, 19:58
Jel ovo neka homoseksualna tema? Mislim forumašice niko ne pominje u naslovu... :)

:misticlady:
Tek sad sam primetio.
Menjajte!
Mislim,volem ja forumaše,al najvolem forumašice :lol:

kojica
25-10-2010, 20:00
:misticlady:
Tek sad sam primetio.
Menjajte!
Mislim,volem ja forumaše,al najvolem forumašice :lol:
:misticlady:

Dakle ne verujem. Lepo očima ne verujem...:lol:

Da mi je neko rekao da će Kovač ovo da kaže, rekla bih mu
ala laaažeeeeš...

Tibi
25-10-2010, 20:01
:misticlady:

Dakle ne verujem. Lepo očima ne verujem...:lol:

Da mi je neko rekao da će Kovač ovo da kaže, rekla bih mu
ala laaažeeeeš...
E, sad sam te uvatio da nisi...znala:raz_088:

G
25-10-2010, 20:03
:misticlady:
Tek sad sam primetio.
Menjajte!
Mislim,volem ja forumaše,al najvolem forumašice :lol:

Zašto komšija? haha.. Možda neki i to vole... To samo govori koliko je površnost sveprisutna kad se piše o ovoj temi jer u naslovu je ljubav a misli se na seks...Ebo naslov bitno da se druži...:raz_128:

Kovač
25-10-2010, 20:06
:misticlady:

Dakle ne verujem. Lepo očima ne verujem...:lol:

Da mi je neko rekao da će Kovač ovo da kaže, rekla bih mu
ala laaažeeeeš...

A što?
Jel sam ja ikad rekao da vas ne volem?:raz_125:

kojica
25-10-2010, 20:10
nema veze, naučila sam pa ću u buduće znati...:igrac:

kojica
25-10-2010, 20:11
A što?
Jel sam ja ikad rekao da vas ne volem?:raz_125:

Nisi...:lol: al neću kažem šta jesi rekao.. :radenska:

Kovač
25-10-2010, 20:23
Nisi...:lol: al neću kažem šta jesi rekao.. :radenska:

Reci,svobodno :lol:

QueenOfClubs
25-10-2010, 20:36
О чем се ради овдек? :raz_128:

kojica
25-10-2010, 20:41
Radi se o tome kako je islam uticao na Kovača... da mi Tibi nije rekao, ne bih shvatila...

Kovač
25-10-2010, 20:43
Radi se o tome kako je islam uticao na Kovača... da mi Tibi nije rekao, ne bih shvatila...:raz_067:

Tačno.
To je vera moja,otud i volko ljubavi :lol:

kojica
25-10-2010, 20:43
:lol:

QueenOfClubs
25-10-2010, 20:44
Ел може вако? :jede:

G
25-10-2010, 20:45
Ел може вако? :jede:

:lol: u čemu je razlika?

kojica
25-10-2010, 20:46
aaaa.. kvini... ahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

QueenOfClubs
25-10-2010, 20:47
Па, не, ја сад не знам шта треба. :eek:

G
25-10-2010, 20:49
Па, не, ја сад не знам шта треба. :eek:

E onda je nezgodno ...

kojica
25-10-2010, 21:16
Bravo Kvin, sad si utrefila.

QueenOfClubs
25-10-2010, 21:16
Е нека сам.
Сад се волите слободно. :lol:

G
25-10-2010, 21:16
Ubola ! :)

Tibi
25-10-2010, 21:17
De se to ubada, i...el mogu i ja :rumenko:

G
25-10-2010, 21:17
Nego jel to sad znači ako je ljubav na forumu da se ne sme praktikovati van foruma????? :srpski:

QueenOfClubs
25-10-2010, 21:18
Nego jel to sad znači ako je ljubav na forumu da se ne sme praktikovati van foruma????? :srpski:
Нећеш ваљда да нас превариш? :eek:

eqrem
25-10-2010, 21:19
qwinche ja ubo josh 2005 zasto zene dolaze na forum... zar vam je trebalo tolko da sqontate :lol:

G
25-10-2010, 21:19
Нећеш ваљда да нас превариш? :eek:

Kako to misliš vas? :lol:

причалица
25-10-2010, 21:20
a ja mislila da se ovde nešto zbiljski priča :lol:

QueenOfClubs
25-10-2010, 21:20
qwinche ja ubo josh 2005 zasto zene dolaze na forum... zar vam je trebalo tolko da sqontate :lol:
Па ја сам од 2008, има још времена за мене. :lol:


Kako to misliš vas? :lol:
Па све нас.
Како ти није жао да нас изневериш. :(

причалица
25-10-2010, 21:22
Па све нас.
Како ти није жао да нас изневериш. :(

dži je polivalentan.

G
25-10-2010, 21:22
Па ја сам од 2008, има још времена за мене. :lol:


Па све нас.
Како ти није жао да нас изневериш. :(

Nisam upratio tematiku...Ili sam naivan ili namazan...I jedno i drugo isključuju objašnjenja o mom ljubavnom životu a i keksualnom :lol:

QueenOfClubs
25-10-2010, 21:26
Сад сам се сетила како је МВ једном причала како је имала праве госте, с правим тањирићима и правим колачима и како је кувала праву кафу и све...
И сви смо били тужни и осетили смо се некако... издано.
Просто нисмо могли да поверујемо...

:lol:

Kovač
25-10-2010, 21:28
Сад сам се сетила како је МВ једном причала како је имала праве госте, с правим тањирићима и правим колачима и како је кувала праву кафу и све...
И сви смо били тужни и осетили смо се некако... издано.
Просто нисмо могли да поверујемо...

:lol:

:eek:

причалица
25-10-2010, 21:30
Сад сам се сетила како је МВ једном причала како је имала праве госте, с правим тањирићима и правим колачима и како је кувала праву кафу и све...
И сви смо били тужни и осетили смо се некако... издано.
Просто нисмо могли да поверујемо...

:lol:

ne razumem.

QueenOfClubs
25-10-2010, 21:30
:eek:
Јесте Ковач, и ми смо исто тако реаговали. :(

причалица
25-10-2010, 21:32
Јесте Ковач, и ми смо исто тако реаговали. :(

ma šta ste reagovali....nije mi jasno.
kakvi pravi tanjirići....bre? normalno je kad ti neko dođe da to tako bude.

tol
25-10-2010, 21:33
ma zavole se ljudi...sve postane veoma stvarno..pa svega ima kao i u RL

QueenOfClubs
25-10-2010, 21:33
ne razumem.
:lol:
Па лепо, толико смо висили на нету и чашћавали се виртуелним кафама и колачима да смо се заборавили како то изгледа у реалном животу.

причалица
25-10-2010, 21:34
:lol:
Па лепо, толико смо висили на нету и чашћавали се виртуелним кафама и колачима да смо се заборавили како то изгледа у реалном животу.

e, to je stvarno strašno.

G
26-10-2010, 00:20
Сад сам се сетила како је МВ једном причала како је имала праве госте, с правим тањирићима и правим колачима и како је кувала праву кафу и све...
И сви смо били тужни и осетили смо се некако... издано.
Просто нисмо могли да поверујемо...

:lol:


:lol:
Па лепо, толико смо висили на нету и чашћавали се виртуелним кафама и колачима да смо се заборавили како то изгледа у реалном животу.

Meni ova priča deluje kao SF i horor u jednom ... Kakve virtuelne kafe i virtuelni kolači? Osetili ste se izdano? :eek: To je zabrinjavajuće. Ljudi su izgubili kontakt sa stvarnošću...Ovo je hobi, zezanje i sredstvo komunikacije. Ne čitam štampu na papiru nego na netu prelistavam vesti. Igračka bre! Ko se primio i misli da je ovo nešto drugo nek se obrati lekaru i to URGENT ! Ja srećem ljude sa neta u RL ali prvi put čitam o netu na ovaj način. Jeste li barem sredili liniju obzirom da ste se čašćavali samo virtuelnim kolačima? haha, Malo šale ali verujem ti Kvini...I to me plaši :shocked:

eqrem
26-10-2010, 04:43
Само један контакт очи у очи нам може открити много више него хиљаду постова.

jel... ako te neko roqne pesnicom medj' ochi charne? :lol:

shala narafsqi, al' mistifikovanje vl-a je nepotrebno jer vl je naopaq... ceo vl svet i ovaj vid komunikacije..... ovde je sve kao sto rekoh naopaqo al' ima muskraca i zena koji ovo vole vise no normalno muvanje i crkli bi kad ne bi vise mogli 'vako vec po starinski a ja im porucujem da se pripreme jer ako krene u svetu po zlu neta necete imati vise... da nisam slusao, cuo i video svojim ocima ne bi verovao da je ovo nekima bolji pristup mogucem partneru... nista ne moze da zameni neposedan prirodan kontakt na prvu loptu sa nepoznatim ko ti se dopada i koji ni u jednoj varijanti ne podrazumeva komp fax sms sat mob i slicne gluposti... bar dok se ne smuvate, posle je svejedno.... jer zene su npr. za mnoge muskarce droga jer je svaka za sebe poseban svet.... a jedna droga nikako ne trpi drugu... i to jos tehnoloski vestacku koja moze ko natren da lazno zasladi odnos u pocetku al' da vrlo brzo sve postane otuzno.




За мушкарца је успех кад жену одведе у кревет, а за жену, кад "успе" у томе да је он заволи.


tacno.. al' samo donekle jer imas muskaraca a i zena...ono prvo mozes tehnoloski da odradis kao svaki brzopotezni posao al' za ovo drugo tesko da ide bas samo tako... obe strane moraju da ucestvuju u tome i da daju nacelni dobrovoljni pristanak... jer ljubav je jedno a opsesija neqim il' patoloska zaljubljenost nesto potpuno drugo i moze biti vezano za stvari bas kao i za ljudsko bice.... a moze i biti laz, al' to je vec patologija karaktera voljenog koji obozava da bude voljen a fizichki nedostupan onome ko ga "voli" :lol:

QueenOfClubs
26-10-2010, 06:09
e, to je stvarno strašno.


Meni ova priča deluje kao SF i horor u jednom ... Kakve virtuelne kafe i virtuelni kolači? Osetili ste se izdano? :eek: To je zabrinjavajuće. Ljudi su izgubili kontakt sa stvarnošću...Ovo je hobi, zezanje i sredstvo komunikacije. Ne čitam štampu na papiru nego na netu prelistavam vesti. Igračka bre! Ko se primio i misli da je ovo nešto drugo nek se obrati lekaru i to URGENT ! Ja srećem ljude sa neta u RL ali prvi put čitam o netu na ovaj način. Jeste li barem sredili liniju obzirom da ste se čašćavali samo virtuelnim kolačima? haha, Malo šale ali verujem ti Kvini...I to me plaši :shocked:
Ми смо се мало шалили на свој рачун, не брините, сви смо прилично нормални. :neutral:

kojica
26-10-2010, 06:44
:lol:
Па лепо, толико смо висили на нету и чашћавали се виртуелним кафама и колачима да смо се заборавили како то изгледа у реалном животу.

u rl je to znatno teže.. plus goji...:huh:

malavelika
29-10-2010, 10:21
Da nastavimo diskusiju.... :smiley:

Verujete li da postoji sex,ljubav ili nesto vise medju forumasima sto dovodi cak i do braka?

Koliko su ti odnosi postojani i sta najcesce dovodi do njihovog ''kraha'' ?
verujem, mada se meni nijedno do toga nije desilo :lol:
do kraha dolazi iz svih onih razloga koji do kraha dovode i u "regularnim" vezama plus jedan vise-a, to je ako dozvole da im se forum umesa u njihov stavran intimni svet

malavelika
29-10-2010, 10:23
Сад сам се сетила како је МВ једном причала како је имала праве госте, с правим тањирићима и правим колачима и како је кувала праву кафу и све...
И сви смо били тужни и осетили смо се некако... издано.
Просто нисмо могли да поверујемо...

:lol:
:eek:
jel ja? :lol:
joj, jesi carica :lol:

Lexa
29-10-2010, 19:49
Da nastavimo diskusiju.... :)

Verujete li da postoji sex,ljubav ili nesto vise medju forumasima sto dovodi cak i do braka?

Koliko su ti odnosi postojani i sta najcesce dovodi do njihovog ''kraha'' ?

Treći forumaš :stidljiva:

eqrem
30-10-2010, 20:18
vid lexa :lol:

ovo je zaista jedno retko i prijatno iznenadjenje

Bad_Wolf
01-11-2010, 11:39
Ima i sexa...

eqrem
02-11-2010, 14:12
jasta... satiru se od qurtza i ludolfovog broja a u retkim pauzama kad se odmaraju postuju :lol:

Šejtan
08-11-2010, 00:09
gde smo ono stali

QueenOfClubs
08-11-2010, 07:16
Ко стао? :eek:

kojica
08-11-2010, 09:16
pa šejtan...:raz_088:

konan
08-11-2010, 09:22
Istina :rumenko: evo ja se zaljubio.

Vragolanka
08-11-2010, 09:23
Sram te bilo!

QueenOfClubs
08-11-2010, 10:07
Istina :rumenko: evo ja se zaljubio.
Против кога?

kojica
08-11-2010, 11:30
ja ne smem ni da pitam...:huh:

malavelika
08-11-2010, 12:16
na forumu svaka ljubav na kraju ispadne cist sex...u mozak

kojica
08-11-2010, 12:17
bravo mv...

malavelika
08-11-2010, 12:32
mislim..tako sam cula :rumenko:

G
08-11-2010, 12:34
wtf...ma nije moguće...:kafa:

malavelika
08-11-2010, 12:35
nemoj da spamujes, vish da ozbiljno pricamo

kojica
08-11-2010, 12:46
kad već spamujemo..

mv.. de turi neki avatar.. :mv:

malavelika
08-11-2010, 12:47
sto? :lol:

kojica
08-11-2010, 12:48
da te bolje vidimo...

malavelika
08-11-2010, 12:49
:lol:
ajd, sad cu nadjem neki omiljeni iz moje kolekcije :lol:

Man
08-11-2010, 12:50
ja imao dobru volju da joj turim :rumenko: ali nije dala :mirka:

kojica
08-11-2010, 12:51
sećam se koliko je vrištala... :facepalm:

kojica
08-11-2010, 12:52
:lol:
ajd, sad cu nadjem neki omiljeni iz moje kolekcije :lol:



odličan...:lol:

Man
08-11-2010, 12:52
i to iz sasvim neopravdanih razloga :lol:

malavelika
08-11-2010, 12:52
pa, man, nisi mi nasao adekvatan avatar :lol:
ne mogu ja da turim bilo sta :P

Man
08-11-2010, 12:54
ju zlo i naopako :eek: pa i ne treba ti da turaš :g:

konan
08-11-2010, 12:57
Против кога?
Ne smem da pričam:raz_079:

kojica
08-11-2010, 12:58
ijao dršte me ubiću ga.. :koja:

malavelika
08-11-2010, 12:58
ju zlo i naopako :eek: pa i ne treba ti da turaš :g:

kad ima sta da se turi, sasvim je nebitno cija ruka ce u tome pomoci :mv:

malavelika
08-11-2010, 12:59
ijao dršte me ubiću ga.. :koja:

ja cu da drzim njega
da ti moz da....sta vec hoces :lol:

Man
08-11-2010, 12:59
kad ti vidim avatar prođe me inspiracija :grip:

konan
08-11-2010, 13:00
ijao dršte me ubiću ga.. :koja:
:cry::namigusa:

kojica
08-11-2010, 13:01
sklanjaj mi se s očiju...:raz_088:

malavelika
08-11-2010, 13:01
u tome je i caka dragi Man :lol:
samo najuporniji ne gube inspiraciju sa mnom :lol:
ili oni sa pomalo cudnim ukusom :mv:

malavelika
08-11-2010, 13:02
:cry::namigusa:


sklanjaj mi se s očiju...:raz_088:

a, evo ga i jedan primer forumske (bracne) ljubavi :(

viking
08-11-2010, 13:05
:lol:
ajd, sad cu nadjem neki omiljeni iz moje kolekcije :lol:
Wow!!! :rumenko: Kako si se prolepsala naglo

kojica
08-11-2010, 13:06
pa kakav je to brak kad nas je troje...:mirka: šta se ti mešaš...

malavelika
08-11-2010, 13:07
o, vikinze :lol:
ako sam ti lepa, osh me prebacis preko svojih vikinskih pleca, turis na svoju vikinsku barku i odvedes da plutamo beskonacno severnim morima? :lol:

Slowpoke Rodriguez
08-11-2010, 13:07
Sta sad el ovdi i ja treba da se upisem, kad ste se raspisali ovoliko...
Nego el ima sex neke veze s ovom ljubavlju sto pominjete ovde il mi sto sitno prcamo da uteknemo na vreme...

konan
08-11-2010, 13:07
pa kakav je to brak kad nas je troje...:mirka: šta se ti mešaš...
Ej ostanite Vas dve neću da vam se mešam......................

malavelika
08-11-2010, 13:07
pa kakav je to brak kad nas je troje...:mirka: ...

savremen :mv:

viking
08-11-2010, 13:08
o, vikinze :lol:
ako sam ti lepa, osh me prebacis preko svojih vikinskih pleca, turis na svoju vikinsku barku i odvedes da plutamo beskonacno severnim morima? :lol:
Moze, bices primljena :lol: ... kako te gledam... sve vise mislim da ces biti od koristi. :mrgreen:

kojica
08-11-2010, 13:09
Ej ostanite Vas dve neću da vam se mešam......................

zao, zao konan...:mirka:

malavelika
08-11-2010, 13:09
Sta sad el ovdi i ja treba da se upisem, kad ste se raspisali ovoliko...
Nego el ima sex neke veze s ovom ljubavlju sto pominjete ovde il mi sto sitno prcamo da uteknemo na vreme...
el sam elaborilala jos pre dve strane sve na temu ljubavi i sexa na forumu:
http://razbibriga.net/showthread.php/1148-Ljubav-na-forumu-istina-ili-zabluda...?p=78242&viewfull=1#post78242
:ljutko:

malavelika
08-11-2010, 13:10
Moze, bices primljena :lol: ... kako te gledam... sve vise mislim da ces biti od koristi. :mrgreen:

i sve ti vise lici da cu ja tebe da prebacim preko snaznih pleca :mv: :lol:

viking
08-11-2010, 13:14
i sve ti vise lici da cu ja tebe da prebacim preko snaznih pleca :mv: :lol:
Ne znam... bice neizvesna borba :mrgreen: prsa u ledja ili... kako se vec kaze. :D

malavelika
08-11-2010, 13:15
Ne znam... bice neizvesna borba :mrgreen: prsa u ledja ili... kako se vec kaze. :D

meni prsa ista ko i ledja, svejedno ti je :lol:

viking
08-11-2010, 13:17
meni prsa ista ko i ledja, svejedno ti je :lol:
Ne znam.. hmmm... ja nikad nisam imao tu primedbu. :lol:

G
08-11-2010, 13:18
meni prsa ista ko i ledja, svejedno ti je :lol:

grbava si mv?:kafa:

kojica
08-11-2010, 13:19
grbava si mv?:kafa:

:raz_114:

QueenOfClubs
08-11-2010, 13:19
Ne smem da pričam:raz_079:
Шапни само мени, да нико не чује. :rumenko: