PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li žena (voljena i jedina na svetu ) treba da brine?



sani
01-04-2010, 12:46
Pitanje:

Da li zena (voljena i jedina na svetu :raz_095:) treba da brine ukoliko njen muskarac(isto voljeni i jedini na svetu ), u njenom prisustvu gleda druge ribe i jos komentarise ''wow, kako strava ribaaaaaaa.." ?

aj ne budite lenji muski deo foruma..jer mi stvarno nikad nece biti jasno sta zaista muskarci u takvim situacijama misle..
Ja mogu kao zena da primetim da neki muskarac lepo izgleda..ali samo to,.. nemam nikakav odnos prema tome , niti izraz odusevljenja,mislim da bi me vise odusevio lepo aranziran izlog.:jede:

Man
01-04-2010, 12:54
Nepristojno je u prisustvu bilo koje žene gledati druge, dobacivanja i glasne komentare neću ni da komentarišem.

a odgovor je DA, treba da se zabrine, domaće vaspitanje se ne ispravlja... ili ga imaš ili nemaš...

sani
01-04-2010, 12:58
Nepristojno je u prisustvu bilo koje žene gledati druge, dobacivanja i glasne komentare neću ni da komentarišem.

a odgovor je DA, treba da se zabrine, domaće vaspitanje se ne ispravlja... ili ga imaš ili nemaš...

Da..tacno, to je nedostatak kulture.
Ali me interesuje drugi aspekt..sta muskarac misli pri tom? ..Da li mu je u glavi potencijalni seks sa primecenom osobom..ili sta?

Ciciban
01-04-2010, 13:15
Sani mi je rekla da vam kazem da ne zabusavate i molim iskrene odgovore ...aj

Ciciban
01-04-2010, 13:20
i da dodam, pre bih pogledala ukusno obucenog muskarca nego lepog i eventualni komentar bi se odnosio vise na garderobu i drzanje, jer subjektivna stvar je lepota, kako god, nisam muskarac da bi odgovorila( a vec jesam) , i mene zanima sta mislite dok komentarisete ....

Man
01-04-2010, 13:22
Da..tacno, to je nedostatak kulture.
Ali me interesuje drugi aspekt..sta muskarac misli pri tom? ..Da li mu je u glavi potencijalni seks sa primecenom osobom..ili sta?

Ne verujem,nisu muškarci takvi... verovatno su primetili neki zanimljiv komad garderobe, cipele i sl.

:pusi:

Lilu
01-04-2010, 13:35
ti gazda ispade jedini muskarac...

Lilu
01-04-2010, 13:36
Ne verujem,nisu muškarci takvi... verovatno su primetili neki zanimljiv komad garderobe, cipele i sl.

:pusi:

i ja to mislim...

Kovač
01-04-2010, 14:02
"Ko god pogleda na ženu sa željom učinio je preljubu u srcu svom"

Ciciban
01-04-2010, 14:04
Nepristojno je u prisustvu bilo koje žene gledati druge, dobacivanja i glasne komentare neću ni da komentarišem.

a odgovor je DA, treba da se zabrine, domaće vaspitanje se ne ispravlja... ili ga imaš ili nemaš...

ne okolishi , znamo da sve znash ...pricaj sta ti mislis da misli(s)te .... mani se komada garderobe , zadrzi se na komadu koji dotice temu .. :raz_095:

Ciciban
01-04-2010, 14:06
"Ko god pogleda na ženu sa željom učinio je preljubu u srcu svom"

a tek ko pomisli ....ma sve greh do greha ... ali kako ono bese boji se ovna, boji se.......

Lilu
01-04-2010, 14:08
"Ko god pogleda na ženu sa željom učinio je preljubu u srcu svom"

ih bre.... jel to vazi i obrnuto??? da idem da se zamonasim oma... ako mislim da idem u raj.

PRCKO
01-04-2010, 17:43
U principu treba...ali ne u mom slucaju :stid:

kojica
01-04-2010, 18:00
dokle god ne shvati da nije jedina na svetu, neka brine...:raz_013:

Sibi
01-04-2010, 18:46
Volim da vidim privlačnu ženu i šarmantnog muškarca ... pogledam i možda prokomentarišem (retko).. ali to je sve, potpuno isti odnos imam i prema jednom i drugom (privlačni su-pa šta). Kod muškarca je komentar "Wow kakva riba", pa makar zbog cveta u kosi, prešao u naviku ... prenosilo se s kolena na koleno, s dede na tatu, s tate na sina, sa sina na unuka itd .. nisi muškarčina ako ne razjapiš čeljust do patosa :lol: ... tako je bilo i biti će dok je svijeta i vijeka. Mislim da žena ne treba da birne :raz_097: ali iritira :raz_032:

причалица
01-04-2010, 22:04
meni ne smeta kad se komentarišu neke druge lepe žene...smeta mi kada se o nekoj ružno govori, a da ona ta nije toga svesna ili nije prisutna i tako....eto, to mi smeta.

marlon
02-04-2010, 20:38
samo debili komentarisu u drustvu druge zene... a pogotovo kad to rade u prisustvu zena.. a najveci su kad to rade u muskom drustvu. gori su od onih kvocketina :lol:

sani
02-04-2010, 20:45
samo debili komentarisu u drustvu druge zene... a pogotovo kad to rade u prisustvu zena.. a najveci su kad to rade u muskom drustvu. gori su od onih kvocketina :lol:

da je debilno-debilno je,
ali da li zena to treba da shvati kao prevaru, izdaju..da ona vise nije interesantna..?

marlon
02-04-2010, 20:51
ma jok... treba da mu oprosti ako se desi jedno al ako tako svaki put onda oma noga u doope... barem ja bi tako kad bi dama neka tako stalno komentarisala muske u rl...


ovo ovde nema veze... ovde smo svi nasi :lol:

причалица
03-04-2010, 08:32
pa, da vidiš, marlon, ima tu nečega...stalno kometarisanje od povremenog je velika razlika.

milan11
03-04-2010, 18:37
pa ako je ona jedina i prava u tom slucaju ne mora da se sekira, sta ima veze nek komentarise covek

Sibi
03-04-2010, 20:20
pa ako je ona jedina i prava u tom slucaju ne mora da se sekira, sta ima veze nek komentarise covek

Pa kako bre Milanče, jel to lepo? Zamisli sad... sediš sa ženom svog života, i ona vidi privlačnog muškarca i drekne "WOW kakav tip!!!", ili što je još gore, načisto se oduzme ... pa kaži da bi bio mrtav hladan jer ona samo komentariše, li se samo oduzela od silne lepote ... :huh:

Mile sa klise
03-04-2010, 20:34
Шта ће њој ако не треба ни једној другој, није ваљда најгора у целом селу?

milan11
03-04-2010, 21:40
pa definicija "svog zivota" mi je malo ne jasna ali ako taj ili ta komentarise druge na ulici sigurno to nije

Sibi
03-04-2010, 21:50
pa definicija "svog zivota" mi je malo ne jasna ali ako taj ili ta komentarise druge na ulici sigurno to nije

Za tebe jedna i jedina, bar u tom trenutku. I obratno...

Za mene ne bi više bio jedan i jedini da mi to priređuje, možda bi se provukao jednom ali da me tako bruka .... neee :kafa1:

sani
04-04-2010, 09:13
ma dobro..mozda to treba naprosto shvatiti kao manir, jedno nauceno ponasanje koje njega svrstava u red ''muskarchina'' koje nema nikakve veze sa emocijama prema zeni koja je sa njim. Mozda.

Mile sa klise
04-04-2010, 22:47
ma dobro..mozda to treba naprosto shvatiti kao manir, jedno nauceno ponasanje koje njega svrstava u red ''muskarchina'' koje nema nikakve veze sa emocijama prema zeni koja je sa njim. Mozda.

Дааааа, а и вњероватно зато што је то у генима , да мушко оће фда кресне свашта нешто лепо

причалица
05-04-2010, 09:21
Дааааа, а и вњероватно зато што је то у генима , да мушко оће фда кресне свашта нешто лепо

ispada sad da vi muškarci samo q*cem razmišljate kad vidite ženu (lepu ili ne).

sani
05-04-2010, 09:33
ispada sad da vi muškarci samo q*cem razmišljate kad vidite ženu (lepu ili ne).

:lol:, bravo prico..to sve vreme ocu da kazem, pa se nisam setila..:huh:

причалица
05-04-2010, 09:41
:lol:, bravo prico..to sve vreme ocu da kazem, pa se nisam setila..:huh:
još sam u polusnu, pa mi intuicija adi kao nezdrava.

Mile sa klise
05-04-2010, 13:03
ispada sad da vi muškarci samo q*cem razmišljate kad vidite ženu (lepu ili ne).

DAAAAAAAAAAAAAAAAA:raz_097:

причалица
05-04-2010, 13:23
DAAAAAAAAAAAAAAAAA:raz_097:

:lol: a šta ćeš kad ''mozak'' prestane da ti radi?

sani
05-04-2010, 13:26
:lol: a šta ćeš kad ''mozak'' prestane da ti radi?

:lol:,,onda ce se secati kako je nekad lepo radio..pa ce i dalje da slini kad vidi dobru ribu

Ciciban
05-04-2010, 16:31
:lol:,,onda ce se secati kako je nekad lepo radio..pa ce i dalje da slini kad vidi dobru ribu

Cime da se sete ? :lol:

sani
05-04-2010, 16:37
Cime da se sete ? :lol:

:raz_114::raz_114:
ne znam jbg cici..el ti kazem da mi nije jasan taj njihov mehanizam ..misljenja.:per:

Mile sa klise
05-04-2010, 19:16
:lol: a šta ćeš kad ''mozak'' prestane da ti radi?


:lol:,,onda ce se secati kako je nekad lepo radio..pa ce i dalje da slini kad vidi dobru ribu
Кдод нас фамилијарно ,мозак служи до смрти

Mile sa klise
05-04-2010, 19:17
:raz_114::raz_114:
ne znam jbg cici..el ti kazem da mi nije jasan taj njihov mehanizam ..misljenja.:per:

Па како да ти буде јасно кад си ти жемско, ниже биће по дифолту.

milan11
05-04-2010, 20:48
ispada sad da vi muškarci samo q*cem razmišljate kad vidite ženu (lepu ili ne).

pricalice iznenadjujes me recnikom, vise puta sam morao da procitam da bih razumeo, nisam to jos cuo mislim da tako razmisljamo

sani
05-04-2010, 20:58
pricalice iznenadjujes me recnikom, vise puta sam morao da procitam da bih razumeo, nisam to jos cuo mislim da tako razmisljamo

Sto bre Milance? Samo je rekla sustinu moje teme..a mene interesuje da li je to tako?

milan11
05-04-2010, 21:15
klincu verovatno ali mi ozbiljni ljudi smo prevazisli takve stvari, mi sad trazimo vise intelektualni kvalitet :raz_073:

sani
05-04-2010, 22:19
Pa da..neki od vas onda nikad ne odrastu.:raz_073:

Mile sa klise
06-04-2010, 00:15
Ljuudi al ovo je tako glupo za priču da nema nikakvog smisla upoređivati šta ko kada gleda i zašto. Najveća je fora samo ,i diskusija se i vodi jer se svako od nas poistovećuje sa tom pričom, da li na jedan ili na drugi način.Gleda čovek što voli da vidi lepo , a ako je žena ko ja je sa wim nesigurna nće joj pomoći ni to što pilji samo u nju.

Sibi
06-04-2010, 02:23
Lepo prija svakom oku .. pa i mom .. što da ne prija. I žene reaguju na različite načine, imaš one koje samo konstatuju da je neko privlačan, one koje se oduzmu, zabalave, skoče mu za vrat itd itd ... jbg. sto ljudi sto ćudi :jede: odoh bre na spavanje ne znam ni šta pišem, vidi koliko je sati ... :raz_020:

причалица
06-04-2010, 10:41
pricalice iznenadjujes me recnikom, vise puta sam morao da procitam da bih razumeo, nisam to jos cuo mislim da tako razmisljamo

to što si morao da čitaš više puta, meni je smešno, jer je sve jasno...a odgovor je bio upućen direktno miletu, jer je sam rekao da time misli kad gleda u ženu. eto.
inače, ne izražavam se tako.

Mile sa klise
06-04-2010, 11:13
to što si morao da čitaš više puta, meni je smešno, jer je sve jasno...a odgovor je bio upućen direktno miletu, jer je sam rekao da time misli kad gleda u ženu. eto.
inače, ne izražavam se tako.

Осим када се изражаваш.:raz_097:па наравно због курца су се водили , ратови ,Хомер постаде славан описујући како је настао рат јер се једној дијаболи диго на неку тамо профукњачу , толко се бре напалио да је цела Грчка и Мала Азија заратила.

Mr.OneTwo
06-04-2010, 11:43
klincu verovatno ali mi ozbiljni ljudi smo prevazisli takve stvari, mi sad trazimo vise intelektualni kvalitet :raz_073:

trazis intelekt? klasicno samoubistvo. pucanje sebi u kolena, u najboljem slucaju.
pazi da te ne regrutuju avganistanci za neki teroristicki napad. : )

Mile sa klise
06-04-2010, 12:04
- Kad sam imao trinaest godina, nadao sam se da ću jednog dana imati djevojku.

- Sa šesnaest godina imao sam djevojku, ali nije imala strasti, pa sam zaključio da mi treba strastvena djevojka sa životnim žarom.

- U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom djevojkom, ali je bila suviše emotivna. Sve je bilo dramatično, bila je kraljica drame, cijelo vrijeme je plakala i prijetila samoubojstvom. Tada sam zaključio da mi je potrebna djevojka sa stabilnom osobnosti.

- S 23 godine sam našao vrlo stabilnu djevojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuđivala ni oko čega. Život je postao toliko dosadan da sam zaključio da mi treba malo uzbudljivija djevojka.

- S 27 godina našao sam uzbudljivu djevojku, ali nisam mogao držati korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigdje ne zadržavajući. Činila je lude iznenadne stvari i činila me je isto toliko jadnim koliko i sretnim. U početku je bila zabavna i vrlo energična, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlučio da nađem djevojku koja ima jasne ciljeve.

- Kad sam napunio 31 godinu, našao sam pametnu, ambicioznu djevojku, koja je stajala čvrsto na zemlji i nju sam oženio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve što sam imao.

- Sada sam malo stariji i mnogo mudriji i tražim samo djevojku s velikim sisama.

причалица
06-04-2010, 14:44
lepo, iskreno, nema šta....zato je mm čeka 40 da se ženi.

sani
06-04-2010, 14:45
E bre Milence..ma nije glupo za pricu, posmatraj to filozofski:raz_095:

причалица
06-04-2010, 20:23
a vidi mileta kakav je filosof...:raz_114: užas kakva ga je sudbina zatekla, kad mora u malog druga da se uzda.

Mile sa klise
07-04-2010, 01:58
a vidi mileta kakav je filosof...:raz_114: užas kakva ga je sudbina zatekla, kad mora u malog druga da se uzda.

Боже Причалице па није мали , таман је.

Mile sa klise
07-04-2010, 01:58
E bre Milence..ma nije glupo za pricu, posmatraj to filozofski:raz_095:

Ако ћемо филозофски , а што се она не потруди да гледа само њу?

sani
07-04-2010, 14:46
:lol:..e pa i nije ti neka filozofija breeeeeeee..
Pitam bre sta se u muskoj glavi desava kad tako..razumes:azn:

Mile sa klise
07-04-2010, 23:46
Једноставно , жели да је кресне и да му буде проширено потомство. Древни зов чопора , се неможе искоренити неком шта ти ја знам социјализацијом.

причалица
08-04-2010, 20:16
Једноставно , жели да је кресне и да му буде проширено потомство. Древни зов чопора , се неможе искоренити неком шта ти ја знам социјализацијом.
kod mileta je sve jednostavno - feromoni, kresanje, potomstvo koje ga ne poznaje i tako...eto.

Mile sa klise
09-04-2010, 00:01
kod mileta je sve jednostavno - feromoni, kresanje, potomstvo koje ga ne poznaje i tako...eto.

Kako "koje ga ne poznaje?"
Sad je normalno da dete ima dve tate ili dve mame

jedino nije normalno ono što jeste prirodno da ima tatu i 4-5 mama

причалица
09-04-2010, 18:04
Kako "koje ga ne poznaje?"
Sad je normalno da dete ima dve tate ili dve mame

jedino nije normalno ono što jeste prirodno da ima tatu i 4-5 mama

pa sad...zaybavaj se ti....

Mile sa klise
09-04-2010, 19:29
pa sad...zaybavaj se ti....
не зајебавам се

причалица
09-04-2010, 20:14
не зајебавам се

onda nemam šta da pričam s tobom....osim da se zahebavam stalno.

Mile sa klise
09-04-2010, 23:53
onda nemam šta da pričam s tobom....osim da se zahebavam stalno.

Znači po tebi jeste normalno da se žee dva muškarca, dve žene , a nije normalno , ono što je u svoj prirodi prisutno?

причалица
10-04-2010, 08:24
Znači po tebi jeste normalno da se žee dva muškarca, dve žene , a nije normalno , ono što je u svoj prirodi prisutno?
kad sam ja rekla da je noramlno da se žene dva muškaraca i obratno? samo sam mislila da nije normalno da dete ima 5,6 očeva i jednu majku ili - kako si ti rekao 5,6, majki i jednog ćaleta....nisam mislila na gej varijante uopšte.....niti mi je palo na pamet da ti misliš na to.

Mile sa klise
11-04-2010, 02:48
kad sam ja rekla da je noramlno da se žene dva muškaraca i obratno? samo sam mislila da nije normalno da dete ima 5,6 očeva i jednu majku ili - kako si ti rekao 5,6, majki i jednog ćaleta....nisam mislila na gej varijante uopšte.....niti mi je palo na pamet da ti misliš na to.

Па у сваком чопору је нормално.

причалица
11-04-2010, 08:45
Па у сваком чопору је нормално.

kakvom čoporu?

Mile sa klise
11-04-2010, 17:51
kakvom čoporu?

Svakm , pa i ljudskom

причалица
11-04-2010, 19:11
Svakm , pa i ljudskom

ne znam zašto misliš da ljudi žive u čoporima:krsti:

Mile sa klise
11-04-2010, 21:13
ne znam zašto misliš da ljudi žive u čoporima:krsti:

A ne žive?

причалица
11-04-2010, 21:32
A ne žive?

ne znam u kom ti čoporu živiš, ja živim u stanu sa porodicom.

Mile sa klise
12-04-2010, 08:31
ne znam u kom ti čoporu živiš, ja živim u stanu sa porodicom.

И то није чопор?

mica
17-04-2011, 07:01
Pitanje:

Da li zena (voljena i jedina na svetu :raz_095:) treba da brine ukoliko njen muskarac(isto voljeni i jedini na svetu ), u njenom prisustvu gleda druge ribe i jos komentarise ''wow, kako strava ribaaaaaaa.." ?

aj ne budite lenji muski deo foruma..jer mi stvarno nikad nece biti jasno sta zaista muskarci u takvim situacijama misle..
Ja mogu kao zena da primetim da neki muskarac lepo izgleda..ali samo to,.. nemam nikakav odnos prema tome , niti izraz odusevljenja,mislim da bi me vise odusevio lepo aranziran izlog.:jede:

Iskrena da budem,nikad mi to nije smetalo. Muskarci su vizuelni i svaki ce odreagovati na atraktivnu zenu. Nekako je bolje da odreagujemo zajedno,nego da je krisom gleda i balavi..

Raisa
17-04-2011, 18:51
7 strana a od muskih ni traga ozbiljnom odgovoru... :lol:

DaDole
18-04-2011, 08:42
Naravno da ne treba da brine..muška vizuelizacija je čudo..a osim toga,kao da mi žene ne gledamo:)
Žena više treba da brine kad nastupi tišina..kad se gasi strast..a pogledi nikom nisu donijeli ništa loše.

mikili
25-04-2011, 16:27
ako se to radi u njenom prisustvu,onda pomoci nema,ima nevaspitanu sirovinu kraj sebe.inace smeta mi formulacija -voljena i jedina na svetu-...moze da bude ali ne mora da znaci,i njemu i njoj osecanja se mogu promeniti i njima se ne komanduje.i nijednu to ne treba da plasi,to njihovo gledanje je otprilike kao kad dete udje u poslasticarnicu,curi mu voda na usta,sve bi,ali zadovoljice se jednim kolacicem.onim sto ga drzi pod ruku.

konan
20-06-2011, 19:28
Pitanje:

Da li zena (voljena i jedina na svetu :raz_095:) treba da brine ukoliko njen muskarac(isto voljeni i jedini na svetu ), u njenom prisustvu gleda druge ribe i jos komentarise ''wow, kako strava ribaaaaaaa.." ?

aj ne budite lenji muski deo foruma..jer mi stvarno nikad nece biti jasno sta zaista muskarci u takvim situacijama misle..
Ja mogu kao zena da primetim da neki muskarac lepo izgleda..ali samo to,.. nemam nikakav odnos prema tome , niti izraz odusevljenja,mislim da bi me vise odusevio lepo aranziran izlog.:jede:
Ne treba da brine tada, pre bi trebalo da se zabrine ako on ne odreaguje:m: tj. da je stvarno video a da se pravi da nije.

причалица
20-06-2011, 20:40
Ne treba da brine tada, pre bi trebalo da se zabrine ako on ne odreaguje:m: tj. da je stvarno video a da se pravi da nije.

pa kako da zna da je primetio ako ne odraguje :huh: missim, pretpostavka je onda da i ona gledam ženske ili...šta?

twm
20-06-2011, 20:42
Pitanje:

Da li zena (voljena i jedina na svetu :raz_095:) treba da brine ukoliko njen muskarac(isto voljeni i jedini na svetu ), u njenom prisustvu gleda druge ribe i jos komentarise ''wow, kako strava ribaaaaaaa.." ?

aj ne budite lenji muski deo foruma..jer mi stvarno nikad nece biti jasno sta zaista muskarci u takvim situacijama misle..
Ja mogu kao zena da primetim da neki muskarac lepo izgleda..ali samo to,.. nemam nikakav odnos prema tome , niti izraz odusevljenja,mislim da bi me vise odusevio lepo aranziran izlog.:jede:

ne znam da li treba da se zabrine jer mi smo svakako "gori" kad smo sami x puta- nema se svrhe brinuti. muskarci su foleri, zene sve fine i postene :aha:

Sandokan
20-06-2011, 20:44
Pitanje:

Da li zena (voljena i jedina na svetu :raz_095:) treba da brine ukoliko njen muskarac(isto voljeni i jedini na svetu ), u njenom prisustvu gleda druge ribe i jos komentarise ''wow, kako strava ribaaaaaaa.." ?

aj ne budite lenji muski deo foruma..jer mi stvarno nikad nece biti jasno sta zaista muskarci u takvim situacijama misle..
Ja mogu kao zena da primetim da neki muskarac lepo izgleda..ali samo to,.. nemam nikakav odnos prema tome , niti izraz odusevljenja,mislim da bi me vise odusevio lepo aranziran izlog.:jede:

To uopšte ne treba da je brine :aha:

причалица
20-06-2011, 20:45
muskarci su foleri, zene sve fine i postene :aha:

e, ova rečenica je zabrinjavajuća :lol:

Sandokan
20-06-2011, 20:47
ne znam da li treba da se zabrine jer mi smo svakako "gori" kad smo sami x puta- nema se svrhe brinuti. muskarci su foleri, zene sve fine i postene :aha:

Ste Vi neku filozofiju studirali :hm:

twm
20-06-2011, 20:47
e, ova rečenica je zabrinjavajuća :lol:

:cmok: :srce: ...:pusi:

причалица
20-06-2011, 20:47
:cmok: :srce: ...:pusi:

:sojka:

twm
20-06-2011, 20:48
Ste Vi neku filozofiju studirali :hm:

usput

Sandokan
20-06-2011, 20:49
usput

Lepo ste je izučili :aha:

Megi
20-06-2011, 20:52
Ja bi ga tako išamarala da nikad žensko nebi pogledao...postao bi Boki 13:sizika:

причалица
20-06-2011, 20:53
Ja bi ga tako išamarala da nikad žensko nebi pogledao...postao bi Boki 13:sizika:

:krsti:

Lujka
20-06-2011, 21:30
Ovaj moj je izgleda iz fine kuce, lepo vaspitano celjade. Do sada jos nije nijednu prokomentarisao na glas u mom prisustvu. Al' zato ja nisam iz fine kuce :raz_114: i volim kad vidim lepo, zgodno, doterano zensko da "dobacim" za stolom u njegovom prisustvu i priJupitam kako mu se cini :helena: ? Pitanja su tipa: sta se njemu dopada na njoj, sta ne? Da li je i njemu lepa i zgodna kao sto je meni? I tako... pitam, da znam. A on jadnicak valjda misli da cu da ljubomorisem pa sve neke skromne, sture odgovore daje.

U sustini, ne volim kad muskarac glasno komentarise (jos posebno kad ih zacini sa recnikom) bilo da je to u prisustvu voljene i jedine na svetu ili samo devojke pa ni prijateljice. Znamo svi da ce svaku skenirati od glave do pete ali neka komentar zadrzi za sebe ili redja slike u glavi.. kako ga volja.

mikili
20-06-2011, 21:42
cccc....stavljas ga na tantalove muke :zrika:..i on jadnik fiiini,a ti se jos i smejuljis :g::jasenka:

Lujka
20-06-2011, 21:52
cccc....stavljas ga na tantalove muke :zrika:..i on jadnik fiiini,a ti se jos i smejuljis :g::jasenka:

A neko mora da nosi pantalone u ovoj kuci :raz_114:

twm
20-06-2011, 22:08
A neko mora da nosi pantalone u ovoj kuci :raz_114:

eh, ti na stok od vrata ne mozes proci od rogova, sam' ne znas. takvi su najgori :pusi:

Lujka
20-06-2011, 22:21
eh, ti na stok od vrata ne mozes proci od rogova, sam' ne znas. takvi su najgori :pusi:

Pravo da ti velim uopste se ne uzbudjAvam zbog toga i bilo cega drugog. Odavno nema onog famoznog "voljena i jedina na svetu" :pusi:

twm
20-06-2011, 22:22
Pravo da ti velim uopste se ne uzbudjAvam zbog toga i bilo cega drugog. Odavno nema onog famoznog "voljena i jedina na svetu" :pusi:

op op, da smo blize jedno 5000 km pa da varamo ko ljudi :lol:

Lujka
20-06-2011, 22:23
op op, da smo blize jedno 5000 km pa da varamo ko ljudi :lol:

Pa ljudi smo, dogovoricemo se :raz_114:

DaDole
23-06-2011, 09:04
Treba da pogleda,ali ne da gleda:) Gledanje neka ostavi kad ja nisam pored njega..mada,mali je broj muškaraca koji se ponašaju kao džentlmeni..brže mu oko od pameti:)
Smatram to nepristojnim i neodgojenim ponašanjem i šta ću,kad sam tako odgojena:hm:

marlon
25-06-2011, 22:04
Pitanje:

Da li zena (voljena i jedina na svetu :raz_095:) treba da brine ukoliko njen muskarac(isto voljeni i jedini na svetu ), u njenom prisustvu gleda druge ribe i jos komentarise ''wow, kako strava ribaaaaaaa.." ?

aj ne budite lenji muski deo foruma..jer mi stvarno nikad nece biti jasno sta zaista muskarci u takvim situacijama misle..
Ja mogu kao zena da primetim da neki muskarac lepo izgleda..ali samo to,.. nemam nikakav odnos prema tome , niti izraz odusevljenja,mislim da bi me vise odusevio lepo aranziran izlog.:jede:

tacno sani... ali moze da bude sigurna u njegovu 100 procentnu veru i ljubav jer muskarci vise seru no sto to zaista rade... ako izuzmemo prave i ciste estete kojima zenska lepota daje poseban duhovi podsticaj za ipak neko vece nadignuce od onog prozaicnog zvanog zivan.... :roll: