PDA

Pogledaj Punu Verziju : mobilni telefon sa kamericom - izum djavola



Mr.OneTwo
04-04-2010, 16:52
da, tema ima veze sa seksom i prvenstveno se odnosi na muske clanove foruma, jer smo svi doziveli nesto slicno. o cemu se radi? sedite sa ortakom i laganeze cirkate pivo, dok komentarisete devojcice u letnjim haljinama koje prolaze pored vas, odjednom, nicim izazvan ortak vam kaze:
- batice, ajde da overis jedan mnogo dobar klip.
i tu stupa na scenu naivnost, sasvim nevino, ne sluteci sta ce vam pokazati, kazete:
-ajde.
pusti idiot klip, a vi pozelite da ste slepi ili da se otvori zemlja i proguta sve na svetu. sta se dogadja? vidite vasu mnogo dobru ortakinju i njega kako glume scene iz svedskih akcionih filmova. vama u glavi nadolaze razne misli, a preovladava ona koja vam kaze da uzmete mobilni i da mu isti predmet nabijete u dupe, tako da moraju da mu ga vade kroz usta. mada ni to nije dovoljna kazna.

e sada, pitanje je, kako odgovarajuce kazniti maloumnika? da li ga seckati macetom ili mu praviti ziletom male al duboke ranice na telu? izvolte, ali budite mastoviti. pricajte i vasa iskustva i kako ste se nosili u tim, izuzetno neprijatnim, situacijama.

Lilu
04-04-2010, 16:55
pa nemam pojma....


al sam mastovita... do mojega :)

QueenOfClubs
04-04-2010, 16:56
А ел мора ортакиња или сестра да буде на клипу да би био кажњен, или је то пресудно за причу?
Јер, ако није позната личност, ел се ондак гледа са уживањем?

Mr.OneTwo
04-04-2010, 17:00
nije presudno, moze da bude i potpuno nepoznata devojka. svejedno je idiotski. ali postoji izuzetak naravno, poznate licnosti se gledaju sa gustom. : )

Klu
05-04-2010, 09:02
imo sam jednog pacijenta...mnogo voleo da se snima...al ne da bi se on podcećo kako i šta, nego da se fali okolo...nama i drugima...
...i što je najjadnije, uglavnom je snimo svoj *****, da vidimo kako je obdaren...

sani
07-04-2010, 19:10
imo sam jednog pacijenta...mnogo voleo da se snima...al ne da bi se on podcećo kako i šta, nego da se fali okolo...nama i drugima...
...i što je najjadnije, uglavnom je snimo svoj *****, da vidimo kako je obdaren...
hahaha

Klu
10-04-2010, 18:14
znam više takvih, koji snimaju sebe i nju...
...misim...mnogo brate prosto...jel to da pokaže kako je jebo, il šta...da pojača ego, il šta...misim...nije mi jasno...al znam da je prosto...