PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zašto žene vole feminizirane muškarce



PETERSI
28-04-2010, 10:44
Ženama se danas više dopadaju feminizirani muškarci od "grubijana" jer...

QueenOfClubs
28-04-2010, 10:45
То код нас не важи још.
Срећом.

причалица
28-04-2010, 10:51
Ženama se danas više dopadaju feminizirani muškarci od "grubijana" jer...

nemam pojma o tome....i ne želim da imam pojma o tome...ne volim muškarca koji ne vodi računa o sebi, ali da bude feminiziran - ma daj....šta da radim s njim? da heklamo?

QueenOfClubs
28-04-2010, 10:51
Ма да заједно шмекате фрајере.

причалица
28-04-2010, 11:03
Ма да заједно шмекате фрајере.

:pusi: ne'e ti loša ideja....

Sale
28-04-2010, 11:10
eto meni odgovora štoj me nešto nejde poslednjih godina.
već sum se zabrino da neje do mene

причалица
28-04-2010, 11:34
eto meni odgovora štoj me nešto nejde poslednjih godina.
već sum se zabrino da neje do mene

neje, be. garant. to se ovi femnizirani istripovali da ih žene više vole...

milan11
28-04-2010, 19:33
ja ne znam odakle vam ovo da zene vise vole pedere, cisto sumnjam da je tako ali bi najbilje bilo njih da pitamo to

причалица
28-04-2010, 19:59
što govoriš u množini....nas nekoliko (žena) je reklo da početna tvrdnja nije tačna.

QueenOfClubs
28-04-2010, 20:16
Моје питање је зашто мушкарци мисле да се женама свиђају феминизирани?
Ја не познајем ниједну жену која не воли мушко поред себе.

причалица
28-04-2010, 20:25
da, ali za druženje možda nisu loši....znaš, oni verovatno (ne znam ni jednog) su užasno dobri drugari....seti se samo onog pedera iz ''sex i grad''...mislim, najbolji prijatelj keti bredšo...

QueenOfClubs
28-04-2010, 20:33
Мислим, ја их познајем неколико.
То што гледамо по серијама је само јак лоби хомосексуалаца и ништа више.
Истина је да њима није лако, лепо и слатко као што су нам сервирали.
Не друже се пуно и прилично су затворени у себе.

milan11
28-04-2010, 20:56
la Reine (queen) na mom jeziku, ja i ti smo se promasili u zivotu :cvet: slazem se cesto sa tobom ;)

причалица
28-04-2010, 20:58
pretpostavljam da jeste tako....naročito im nije lako kad ostare - niko ih ne voli, jer su prekinuli odnose sa familijom (zbog svoje seksualne orijentacije), a oko njih (prijatelja, takozvanih) nikoga da vodi računa o njima...
ali, verujem da mogu da budu dobro društvo, osim ako niu ekstremno ženstveni....

kojica
29-04-2010, 07:56
možda zato što se pored njih osećaju manje glupavo...

teško je biti jedina budala u kući koja se satima maže i čerupa...:raz_088:

причалица
29-04-2010, 09:45
primer: feminizarni muškarac ne bi nikad rekao da neće da ide sa mnom na ručak, jer je to previše skupo....nego da skuvam ja super ručak, a onda ćemo zajedno da ga jedemo....mislim, nekada preteruju ti feminizirani, uvek hoće da budu na tvojoj strani....

Bisernica
29-04-2010, 16:12
Ne volim feminizirane muškarce :mirka:

причалица
29-04-2010, 19:19
pa ne volim ih ni ja...ali ni ovi drugi nisu cvećke.....samo nešto serendaju.

Sibi
30-04-2010, 22:28
Nemam razloga ni da ih volim a ni ovo drugo, potpuno sam ravnodušna prema takvim likovima ...

причалица
01-05-2010, 08:52
pa dobro - neČemo više da pričamo o tome.

milan11
01-05-2010, 12:23
imao sam ja u drustvu jednog pedera ali covek toliko lep bio da smo zbog njega uvek bili okruzeni sa najboljim ribama, naravno svima je odgovaralo

причалица
01-05-2010, 12:28
imao sam ja u drustvu jednog pedera ali covek toliko lep bio da smo zbog njega uvek bili okruzeni sa najboljim ribama, naravno svima je odgovaralo

ovo je sušta istina...uzmi rikija martina...mislim, dečko je virio na to da jeste peder, ali tek je sad priznao....a mogu misliti kakve su se devojke lepile na njega.....moja koleginica kaže - da nije zbog njih i postao peder?

QueenOfClubs
01-05-2010, 13:04
Педер се не постаје, колико сам имала прилике да сазнам.
Педер се постаје још у мамином стомаку кад се некакве информације побркају.
Стварно нисам стручњак, ал тако некако испада.
Само што је васпитање оно што кочи те људе да признају прво себи а онда и другима.
У ... да кажем, либералнијим срединама се то дешава далеко раније, а код нас се неки крију целог живота.
Не знам да ли може лечи и да ли треба да се лечи.
Хомосексуалаца је било одувек и мислим да их има много више него што може и да се претпостави.

причалица
01-05-2010, 13:10
pa znam i ja to, ali me je njen komentar zaprepastio....to sam joj i rekla.
sećaš li se...u stvari - mlada si i verovatno ti nije poznato, ali nekada lepotan holivuda rok hadson je umro od ejdsa, tamo negde 1984., na primer...i svi su bili šokirani tom vešću pod jedan, a pod dva što je umro od te bolesti, jer niko nije imao blagog pojma da onakav dasa može da bude peder....

Sibi
01-05-2010, 13:13
U životu sam srela puno homoseksualaca i jako se lepo slažem sa njima, sa jednim sam i odrasla. Poštujem ih. A što se tiče feminiziranih muškaraca iliti latentnih homoseksualaca ... koji se po svemu sudeći još nisu opredelili šta su ... ne mislim ništa.

Sibi
01-05-2010, 15:23
pa znam i ja to, ali me je njen komentar zaprepastio....to sam joj i rekla.
sećaš li se...u stvari - mlada si i verovatno ti nije poznato, ali nekada lepotan holivuda rok hadson je umro od ejdsa, tamo negde 1984., na primer...i svi su bili šokirani tom vešću pod jedan, a pod dva što je umro od te bolesti, jer niko nije imao blagog pojma da onakav dasa može da bude peder....

Obično i izgledaju boli glava ... moj drug je izgledao kao bombonica, krupne okice, kovrdžava duga kosica... u to vreme su devojke bile lude za njim, al eto, on nije davao ni pet para na to, vešto je prikrivao i to jako dugo, posle mu se ukazala prilika da ode za Australiju... i eto... Sve u svemu, nije bio srećan ... stp puta mi je rekao da bi dao ne znam šta kad bi ga neka devojka zainteresovala.

причалица
01-05-2010, 17:47
ne znam šta više da kažem na ovu temu....ne znam ni jednog ženstvenog, jedan mi je samo sumnjiv, ali dugarica kaže da nije sumnjiv....i tako.

kojica
03-05-2010, 11:51
Педер се не постаје, колико сам имала прилике да сазнам.
Педер се постаје још у мамином стомаку кад се некакве информације побркају.
Стварно нисам стручњак, ал тако некако испада.
Само што је васпитање оно што кочи те људе да признају прво себи а онда и другима.
У ... да кажем, либералнијим срединама се то дешава далеко раније, а код нас се неки крију целог живота.
Не знам да ли може лечи и да ли треба да се лечи.
Хомосексуалаца је било одувек и мислим да их има много више него што може и да се претпостави.

Potpisivam. :igra:

uz izmenu, da ja mislim da ne treba da se leči... to nije boles...