PDA

Pogledaj Punu Verziju : Fanovi i sex



Moderan Pevac
04-05-2010, 20:05
Juce sam dosao sa turneje iz Spanije i necete mi verovati kako sam docekan, fanovi su me bodrili na koncertu imao sam vise ljudi nego Ceca na Marakani, alo to nije bitno. Naime boraveci tamo vise fanova zenskog roda mi je ponudilo sex. Da li biste vi prihvatili. Ja kao moralan i cestit nisam mogao to da uradim i reko sam joj "Izvini ne zelim da te uvredim ali ja imam devojku vec 3 godina mi se volimo i ne zelim da je prevarim" Jesam li joj dobro rekao :undecided:

Sale
04-05-2010, 20:06
jesi

kojica
04-05-2010, 20:07
nisi...:raz_088:

Lilu
04-05-2010, 20:08
jesi jesi...

Ciciban
04-05-2010, 20:08
jesi ali ...gricka te savest pa to ti je :) ....bice ti bolje kad svi potvrdimo da jesi :)

Man
04-05-2010, 20:08
Misim da nije lepo tako povrediti tanana osećanja jadnih obožavateljki :undecided:

причалица
04-05-2010, 20:10
jesi....zamišljam da će ta devojka verovatno već naći nekoga za suvenir, a to ne treba da budeš ti, ako si već takav...dobro si postupio.


Misim da nije lepo tako povrediti tanana osećanja jadnih obožavateljki :undecided:

tanana? ah.

Lilu
04-05-2010, 20:11
ali to je mac s dve ostirice... ja bih dobro razmislila da sam na tvom mestu, ipak su to obozavateljke, da nije njih, ti ne bi bio moderan pevac, a tvoja devojka mora da bude svesna da ti nisi nju prevario, to je samo deo shoubiznisa...

Moderan Pevac
04-05-2010, 20:11
Misim da nije lepo tako povrediti tanana osećanja jadnih obožavateljki :undecided:
Pa sta sam drugo mogao da joj kazem Ona je htela samo sex ja sam posten i moralan i ne zelim da prevarim devojku koju cu najverovatnije da ozenim .

jesi....zamišljam da će ta devojka verovatno već naći nekoga za suvenir, a to ne treba da budeš ti, ako si već takav...dobro si postupio.
Daj Boze

jesi jesi...

:)

причалица
04-05-2010, 20:16
ma da, bre... takve devojke su posebna psihologija, izvini što ti ovako sad kažem - ali one tripuju da su se zaljubile u tebe i budu toliko ....da ne kažem šta da ti ponude sex...(ne daj bože i neku boleštiju uz to), a čim dođe za 6 meseci neko drugi - radiće to isto sa nekim drugim....a ti ćeš se osećati bzvz.
nije poenta ni u udaranju recki.

kojica
04-05-2010, 20:18
Pa sta sam drugo mogao da joj kazem Ona je htela samo sex ja sam posten i moralan i ne zelim da prevarim devojku koju cu najverovatnije da ozenim .

ako si obožavateljku otkačio samo zato što ne želiš da prevariš devojku
onda nemoj ni da se ženiš...:raz_088:

Man
04-05-2010, 20:20
Ipak je to neodgovorno, takvim postupcima samo može da razočara svoje obožavateljke

Lilu
04-05-2010, 20:20
ma da, bre... takve devojke su posebna psihologija, izvini što ti ovako sad kažem - ali one tripuju da su se zaljubile u tebe i budu toliko ....da ne kažem šta da ti ponude sex...(ne daj bože i neku boleštiju uz to), a čim dođe za 6 meseci neko drugi - radiće to isto sa nekim drugim....a ti ćeš se osećati bzvz.
nije poenta ni u udaranju recki.

ne, ne, ne i ne! nikako se ne slazem! obozavateljke su na prvom mestu...

privatan zivot je nesto drugo. on je moderan pevac i mora da zivi u skladu s tim! ili obozavan ili da obozava.

причалица
04-05-2010, 20:20
joj kojice, bre...kako to?

причалица
04-05-2010, 20:21
i da ebe sve redom...malo je blesavo.
moderan nema veze sa ovim što mu se dešava...to se dešavalao svima...koji su bili popularni. i najgrđi pevač je imao takve poturaljke...i šta posle svega? ništa.

Sale
04-05-2010, 20:21
ja svoje obožavateljke uvek kresenem.
kad tad

kojica
04-05-2010, 20:22
joj kojice, bre...kako to?

kako bre kako to.. kako je jadnoj verenici kada shvati da je samo prepreka na putu...:undecided:

Lilu
04-05-2010, 20:23
mora pricalice, takva mu je karma...

Lilu
04-05-2010, 20:23
ja svoje obožavateljke uvek kresenem.
kad tad

:igra:

Bisernica
04-05-2010, 20:23
Juce sam dosao sa turneje iz Spanije i necete mi verovati kako sam docekan, fanovi su me bodrili na koncertu imao sam vise ljudi nego Ceca na Marakani, alo to nije bitno. Naime boraveci tamo vise fanova zenskog roda mi je ponudilo sex. Da li biste vi prihvatili. Ja kao moralan i cestit nisam mogao to da uradim i reko sam joj "Izvini ne zelim da te uvredim ali ja imam devojku vec 3 godina mi se volimo i ne zelim da je prevarim" Jesam li joj dobro rekao :undecided:

Ubo :raz_125:
:bisaa:

причалица
04-05-2010, 20:23
kako bre kako to.. kako je jadnoj verenici kada shvati da je samo prepreka na putu...:undecided:

pa nije verenica ta koja je prepreka...nego ljubav prema njoj.
ebeš sex bez ljubavi.
p.s. uvek može da se predomisli. takvih cura ima koliko hoćeš....ali, on isravno pita - da li je dobro postupio? da li bi se on posle toga osećao dobro, ebote? ona bi se osećala sjajno, a možda je i neka luika iz 'fatalne privlačnosti''? kako bi onda bilo...nađe skuvanog zeca u loncu...

Ciciban
04-05-2010, 20:24
Pevac ja sam vec zbunjena nemam pojima kako je tebi :lol:

Sale
04-05-2010, 20:26
:igra:
koji si ti genije

kojica
04-05-2010, 20:26
pa nije verenica ta koja je prepreka...nego ljubav prema njoj.
ebeš sex bez ljubavi.
p.s. uvek može da se predomisli. takvih cura ima koliko hoćeš.

E viš ti šta ovde piše? :kojica:

"Izvini ne zelim da te uvredim ali ja imam devojku vec 3 godina mi se volimo i ne zelim da je prevarim"

Poštar
04-05-2010, 20:27
ja bi to ebo dok im uči ne otpadnu :)

причалица
04-05-2010, 20:28
ma, zaebavate.
odoh sad da spavam.

Lilu
04-05-2010, 20:39
ja bi to ebo dok im uči ne otpadnu :)

postare, jesi za rakijicu?

Poštar
04-05-2010, 20:42
ziva bila i uzbrdo brza :)

Bisernica
04-05-2010, 21:05
...i velika porasla :igra:

Ciciban
04-05-2010, 22:06
gadru je drugar ?

Lilu
04-05-2010, 22:09
smaras. gardru, bolje nemoj da pises ovakve postove, ni malo nisi duhovit.

meni je duhovit... skroz mi je duhovit...

Mr.OneTwo
04-05-2010, 22:33
post mu je toliko banalizovan, predvidiv i dosadan da je za njega 1 stereotipan vic o plavusama/pirocancima/pandurima, isprican milion puta, 1 nedostizan nivo mastovitosti i duhovitosti.

Man
04-05-2010, 22:40
Meni i dalje nije jasno šta je čovek loše rekao :raz_088:
i sad je grobaru krivo što nema obožavatelje koje mu nude seks... krivo je i meni ali jbga...

Lilu
04-05-2010, 22:43
ma polako momci... kad ovaj forum postane svetski forum, jurice i vas...

samo strpljenja...

Sale
04-05-2010, 22:47
ja imam obožavateljke.
ja ga razumem

Mr.OneTwo
04-05-2010, 22:56
ajde da se uozbiljmo malo. kapiram ja da lik, verovatno, namerno banalizuje, posto diljem™ foruma i chatova ima smekera i riba u fullu koje svi startuju i svi bi hteli da opste sa njima. a oni jadni posteni i nece da prevare svoju drugu polovinu, pa naivno pitaju vaskoliku net populaciju sta da rade i kako da reaguju. ta pojava uzasno smara i izbegavam takve teme i rasprave, ali takodje i smara kada neko iz zajebancije napise taj klise, od reci do reci. jbg, cim sam procitao prvu recenicu znao sam sta sledi, a takvi tekstovi su mi naprosto dosadni. eto, moje 2. pare :)

inace, zavidim svima koje jure obozavateljke i pozivaju ih na divlji sex pod sjajem zvezda ove noci.

QueenOfClubs
05-05-2010, 03:23
Juce sam dosao sa turneje iz Spanije i necete mi verovati kako sam docekan, fanovi su me bodrili na koncertu imao sam vise ljudi nego Ceca na Marakani, alo to nije bitno. Naime boraveci tamo vise fanova zenskog roda mi je ponudilo sex. Da li biste vi prihvatili. Ja kao moralan i cestit nisam mogao to da uradim i reko sam joj "Izvini ne zelim da te uvredim ali ja imam devojku vec 3 godina mi se volimo i ne zelim da je prevarim" Jesam li joj dobro rekao :undecided:
Добро си јој рекао. Реченица има само једну грешку.
Каже се три године а не три година.
Иначе, ни стилски није лоша.

причалица
05-05-2010, 16:56
Meni i dalje nije jasno šta je čovek loše rekao :raz_088:
i sad je grobaru krivo što nema obožavatelje koje mu nude seks... krivo je i meni ali jbga...

:lol: mora da gleda ''one'' filmove, čekajući hepiend.

Moderan Pevac
05-05-2010, 17:21
:lol: mora da gleda ''one'' filmove, čekajući hepiend.

nisam ja niskomoralan

Moderan Pevac
10-05-2010, 19:44
Drugari,

Verujem da sam vam jako nedostajao ovih pola dana koliko me nije bilo na forumu ali imao sa vazne stvari da zavrsim povodom svog koncerta u Parizu za koji se nadam da ce biti pun . Necete verovati sta mi se desilo danas. Ulazim ja u privatnu limuzinu i nova soferkinja koju sam angazovao mi dolazi na zadnje sediste , i pocinje da mi se udvara. Ja kao casna, postena i visokomoralna licnost, velikog ugleda sam je isprva odbio, a onda .... Necete verovati je ona zarila ruku u moj "paket" i ostatak pretpostavljate . Nisam mogao da verujem, potom mi se zahvalila sto je imala cast to da uradi na meni i nastavila je da bude samo moja soferkinja .


Sta mislite o ovome ? :sladoled: