Prijava

Pogledaj Punu Verziju : Moderan Pevac za moderatora



Moderan Pevac
09-05-2010, 14:49
Ja sam najmoralnije i najbolje stvorenje na ovom svetu, tvrdim . Moje prisustvo dize ovaj forum iz mrtvih u duhu proleca. Imam dovoljno sexualnog iskustva da mogu da uredjujem ljubav i sex, tako da ne treba da brinete uopste :Batine:

Moderan Pevac
09-05-2010, 15:45
0000

Moderan Pevac
09-05-2010, 15:49
00000

Man
09-05-2010, 15:51
el je to značilo da nećeš da budeš moderator :igra:

Moderan Pevac
09-05-2010, 15:51
Ovde ima par kvalitetnih ljudi kako sam video, i stvarno bi bilo glupo da ovakav forum propadne zbog onih koji su neiziljeni :undecided:

Moderan Pevac
09-05-2010, 15:52
el je to značilo da nećeš da budeš moderator :igra:

Znas kako ?! Ne to nije to znacilo :raz_076:
Ja umem da prastam ljudima u svojoj okolini :stid:

Man
09-05-2010, 15:52
Misim da bi i ti mogao da daš svoj skromni doprinos :smiley:

Moderan Pevac
09-05-2010, 15:54
Apsolutno se slazem da sam dovoljno kvalitetan za takvu ulogu :raz_095:

Man
09-05-2010, 15:56
Najbolje bi bilo da nam prezentuješ svoje viđenje foruma i podforuma koje bi uređivao, u čemu bi bio tvoj doprinos i kako si zamislio svoj rad kao monderator...
I da, na koje si pdf-ove bacio oko.

Moderan Pevac
09-05-2010, 16:06
Najbolje bi bilo da nam prezentuješ svoje viđenje foruma i podforuma koje bi uređivao, u čemu bi bio tvoj doprinos i kako si zamislio svoj rad kao monderator...
I da, na koje si pdf-ove bacio oko.


To cu uraditi u toku dana jer ova Zdravko Colic bas smara .

Idem sa njim na kafu za jedno pola sata pa cu lepo stalozeno uvece da napisem sve sto treba da znate o meni .

Ciciban
09-05-2010, 16:59
To cu uraditi u toku dana jer ova Zdravko Colic bas smara .

Idem sa njim na kafu za jedno pola sata pa cu lepo stalozeno uvece da napisem sve sto treba da znate o meni .

Oh ....lepo se provedite ....

Moderan Pevac
09-05-2010, 17:05
Kao sto ste vec videli, da ne ponavljam, ja sam veoma dobra osoba, spremna za svaku saradnju u svakom pogledu, imam veoma veliki ugled i mislim da bih se veoma lepo slagao sa vecim delom foruma izuzev sa clanovima koji ne postuju pravilnik i koji se ponasaju bahato prema drugim korisnicima. Moja interesovanja su pored muzike, slikarstvo, nauka, filozofija, jezici (znam cak 14 jezika), iza mene stoji Cambridge University sa doktoratom iz oblasti engleskog jezika i knjizevnosti . Dakle nisam glup covek. Veoma sam stabilna licnost, ne izigravam vlast , ponasam se kao svi drugi korisnici . Zainteresovan sam za moderisanje sledecih pdf-ova Ljubav i Sex (Ja sam veliki expert u sexu ), i Muska soba (pravi sam prototip muskarca .

Ukoliko vas zanima jos nesto ili mislite da postoji jos nesto sto bi trebalo da znate slobodno pitajte .

Moderan Pevac
09-05-2010, 17:07
Otkazao sam sastanak, rekao sam da moram da napisem jednu pesmu sada, da mi je sada dosla inspiracija .

Ali hvala na zeljama u svakom slucaju .

QueenOfClubs
09-05-2010, 17:14
Kao sto ste vec videli, da ne ponavljam, ja sam veoma dobra osoba, spremna za svaku saradnju u svakom pogledu, imam veoma veliki ugled i mislim da bih se veoma lepo slagao sa vecim delom foruma izuzev sa clanovima koji ne postuju pravilnik i koji se ponasaju bahato prema drugim korisnicima. Moja interesovanja su pored muzike, slikarstvo, nauka, filozofija, jezici (znam cak 14 jezika), iza mene stoji Cambridge University sa doktoratom iz oblasti engleskog jezika i knjizevnosti . Dakle nisam glup covek. Veoma sam stabilna licnost, ne izigravam vlast , ponasam se kao svi drugi korisnici . Zainteresovan sam za moderisanje sledecih pdf-ova Ljubav i Sex (Ja sam veliki expert u sexu ), i Muska soba (pravi sam prototip muskarca .

Ukoliko vas zanima jos nesto ili mislite da postoji jos nesto sto bi trebalo da znate slobodno pitajte .
Само да цитирам са друге теме:
Bas ste smesni

Na cedilu jer mi je otkazala vencanje, inace ja sam nevin i moralan pa onda moram da nadjem novu ljubav sto ce biti jako tesko . Retko koja zadovoljava moje rigorozne kriterijume .

Moderan Pevac
09-05-2010, 17:15
Само да цитирам са друге теме:
Bas ste smesni

Na cedilu jer mi je otkazala vencanje, inace ja sam nevin i moralan pa onda moram da nadjem novu ljubav sto ce biti jako tesko . Retko koja zadovoljava moje rigorozne kriterijume .

Sexualni expert sme da bude nevin , zar ne ?

baba Tijana
09-05-2010, 18:25
Zavisi s koje strane je nevin.

Bisernica
09-05-2010, 18:38
Kao sto ste vec videli, da ne ponavljam, ja sam veoma dobra osoba, spremna za svaku saradnju u svakom pogledu, imam veoma veliki ugled i mislim da bih se veoma lepo slagao sa vecim delom foruma izuzev sa clanovima koji ne postuju pravilnik i koji se ponasaju bahato prema drugim korisnicima. Moja interesovanja su pored muzike, slikarstvo, nauka, filozofija, jezici (znam cak 14 jezika), iza mene stoji Cambridge University sa doktoratom iz oblasti engleskog jezika i knjizevnosti . Dakle nisam glup covek. Veoma sam stabilna licnost, ne izigravam vlast , ponasam se kao svi drugi korisnici . Zainteresovan sam za moderisanje sledecih pdf-ova Ljubav i Sex (Ja sam veliki expert u sexu ), i Muska soba (pravi sam prototip muskarca .

Ukoliko vas zanima jos nesto ili mislite da postoji jos nesto sto bi trebalo da znate slobodno pitajte .

Zanima me ,kad stigneš da budeš na forumu pored toliko titula i obaveza :pusi:
i da li bi tvoje angažovanje kao moderatora značilo i nesebičan doprinos u dovodjenju
velikih imena na forum.Ja bih recimo da upoznam neke svetske muzičke starove,pa me zanima sa kojima
si na per tu i da li bi i oni hteli da se loguju i posvete nam malo svog dragocenog vremena?! :bisaa:

Moderan Pevac
09-05-2010, 18:50
Pa moram da budem u trendu i da znam sta se desava, sto se mora nije tesko . Inace da to bi znacilo dovodjenje velikih imena ovde kao sto su BS,Gaga, JT, Caira, Timb. i drugi ....

Bisernica
09-05-2010, 18:53
Pa moram da budem u trendu i da znam sta se desava, sto se mora nije tesko . Inace da to bi znacilo dovodjenje velikih imena ovde kao sto su BS,Gaga, JT, Caira, Timb. i drugi ....

Sorry....ja sam starija generacija,pa nisam baš upoznata sa ovim imenima,
koji su to starovi ,kojeg žanra :kafa1:

baba Tijana
09-05-2010, 18:54
Danas su petli čudni... :mrgreen:

Bisernica
09-05-2010, 18:55
Danas su petli čudni... :mrgreen:

aha....i popodne zapevaju,
mora da će biti kiše :pusi:

QueenOfClubs
09-05-2010, 19:11
Sexualni expert sme da bude nevin , zar ne ?
Сви знамо да се без праксе не може постати експерт ни у чему. :raz_095:

причалица
09-05-2010, 19:49
Сви знамо да се без праксе не може постати експерт ни у чему. :raz_095:

može da bude expert u teoriji, šta fali?

QueenOfClubs
09-05-2010, 20:00
То је ондак теоретичар. :p

причалица
09-05-2010, 20:04
То је ондак теоретичар. :p

pa jeste teoretičar, al' bacam akcenat na expert :igra:

Lilu
09-05-2010, 20:05
ja bacam akcenat na sexualni!

причалица
09-05-2010, 20:16
ja bacam akcenat na sexualni!

može :igra:

baba Tijana
09-05-2010, 20:17
U predmetnoj oblasti teoretičar mu dođe Dr Kadžija.

причалица
09-05-2010, 20:18
U predmetnoj oblasti teoretičar mu dođe Dr Kadžija.

to mi je, bakice, bilo na pameti...ali, da ne ispadne pričalica drska - bolje da si ti rekla....tebi niko ništa ne sme.

Moderan Pevac
09-05-2010, 20:19
Koliko god se vi smejali ja sam mnogo iskusan u toj oblasti i zelim da je moderisem .

причалица
09-05-2010, 20:20
Koliko god se vi smejali ja sam mnogo iskusan u toj oblasti i zelim da je moderisem .

želeti i ....nije isto.

Ciciban
09-05-2010, 20:22
jel to lilulica pomenula sexualnost ?

Moderan Pevac
09-05-2010, 20:32
@pricalica


Zavidim ti .... ni na cemu ... :undecided:

Man
29-08-2010, 07:28
tema ode pod led :) zajedno sa postavljačem :fik:


:raz_067: