PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ziveti sa homoseksualcem



Lilu
12-05-2010, 20:16
Danas dok sam se vracala kuci, susala sam radio TDI i sad ide neka kontakt emsija seks u braku na pocetku i posle nekoliko godina braka... javlja se zena i kaze, da posle (cini mi se 15 god braka) seks nije ni priblizno isti... i da ne gnjavim, sve je probala da posle par godina zainteresuje muza, koji je skroz izgubio interesovanje za seks s njom, da je pristala da gleda njega sa jos jednim muskarcem... sto mu gromova, udata za homoseksualca a nije ni znala... ukrao joj silne godine, lagao...

I sad mislim se, da se meni to desilo, verovatno bi mi se zgadio za ceo zivot, a eto ona s njim jos u braku i radi sve da odrzi brak i seksualni zivot... a da, jos i ovo, nije dozvolio onom drugom da je pipne, samo je muz smeo s njom... e sad sta e onaj drugi radio, valjda je verovatno muza...

i tako... eto to zena danas isprica uzivo...

kojica
12-05-2010, 20:18
:undecided: :undecided: :undecided:

A što joj je ukro godine?
Valjda bi u braku tebalo još svašta sem seksa da se dešava..

Lilu
12-05-2010, 20:20
pa ok, ali nije fer da neko to godinama krije od tebe, u braku se na prvom mestu desava poverenje... i stekla sam utisak da se on ozenio njome da se ne bi saznalo da je homoseksualac, a to nije fer.

kojica
12-05-2010, 20:25
pa ok, ali nije fer da neko to godinama krije od tebe, u braku se na prvom mestu desava poverenje... i stekla sam utisak da se on ozenio njome da se ne bi saznalo da je homoseksualac, a to nije fer.
Pa ono jeste.. al je nije lagao s namerom da je upropasti...
možda se iskreno nadao da će se nešto promeniti...
mož biti da su ga slagali da je to bolest, pa se nadao da će se izlečiti..
U svakom slučaju nju je izabrao da mu pomogne.
I njoj je poklonio svoje godine, neje ukrao njene.

Krivo je društvo koje ne trpi različitost.
Pa ako ćemo samo o seksu, onda možemo reći
da je društvo ukralo godine kvalitetnijeg seksa i njemu i njoj.

Lilu
12-05-2010, 20:28
ih bre kojice sto filozofiras... nadao se... ajd mozda se nadao... al bre da gleda njega i jos jednoga...

idem ja da igram pingvine, ne ide mi ovo sa seksom...

Ciciban
12-05-2010, 20:31
Pa ono jeste.. al je nije lagao s namerom da je upropasti...
možda se iskreno nadao da će se nešto promeniti...
mož biti da su ga slagali da je to bolest, pa se nadao da će se izlečiti..
U svakom slučaju nju je izabrao da mu pomogne.
I njoj je poklonio svoje godine, neje ukrao njene.

Krivo je društvo koje ne trpi različitost.
Pa ako ćemo samo o seksu, onda možemo reći
da je društvo ukralo godine kvalitetnijeg seksa i njemu i njoj.


Kojice ne slazem se s tobom, mogao joj je reci pa da ona odluci hoce li mu pomoci dobrovoljno ili nece, i neznam sto meshash drustvo . Da je i ona bila lezbejka pa da su se dogovorom uzeli da bi sakrili tragove onda bi bilo u redu , ali ovako je svesno unistavanje tudjeg zivota, posebno ako je on i pre braka bio isto orientisan. Jeste da se u braku desavaju mnogo vise drugih stvari sem sexa, pa u braku smo 90 % od citavog zivotnog veka , manje vishe, brak je zivot , a on nije imao prava unistiti joj zivot.

kojica
12-05-2010, 20:38
ih bre kojice sto filozofiras... nadao se... ajd mozda se nadao... al bre da gleda njega i jos jednoga...

idem ja da igram pingvine, ne ide mi ovo sa seksom...
Idi igraj pingvine...:pusi:

A da je on gledao nju i još jenu, onda bi to bilo ekstra zabavno.

Ciciban
12-05-2010, 20:40
Idi igraj pingvine...:pusi:

A da je on gledao nju i još jenu, onda bi to bilo ekstra zabavno.


Ja pa josh ozbiljna :lol: :srce:

kojica
12-05-2010, 20:40
Kojice ne slazem se s tobom, mogao joj je reci pa da ona odluci hoce li mu pomoci dobrovoljno ili nece, i neznam sto meshash drustvo . Da je i ona bila lezbejka pa da su se dogovorom uzeli da bi sakrili tragove onda bi bilo u redu , ali ovako je svesno unistavanje tudjeg zivota, posebno ako je on i pre braka bio isto orientisan. Jeste da se u braku desavaju mnogo vise drugih stvari sem sexa, pa u braku smo 90 % od citavog zivotnog veka , manje vishe, brak je zivot , a on nije imao prava unistiti joj zivot.
Ne baratamo sa dovoljno podataka. Iz ovoga što je ona ispričala, malo se toga da zaključiti, pa možemo samo da nagađamo.
Ja samo pokušavam da tu situaciju vidim sa neke pozitivnije strane.

a možemo i da ga kamenujemo... :raz_088: opet na osnovu pretpostavki...

Lilu
12-05-2010, 20:40
Idi igraj pingvine...:pusi:

A da je on gledao nju i još jenu, onda bi to bilo ekstra zabavno.


pa bi ako to oboje zele.

kojica
12-05-2010, 20:43
Ja pa josh ozbiljna :lol: :srce:

pa i ja sam mrtva ozbiljna Cici.. stvarno me nervira ta situacija..
naš koliko njih balavi nad scenama de su dve žene na gomili,
al kad se pomenu dva muškarca, onda je zlo i naopako...

epa nesu ti ljudi ništa krivi, nego naše sviđanje/nesviđanje...

Lilu
12-05-2010, 20:49
jbg kojice, moras priznati da je nekako manje bljak dve zene nego dva muskarca...

kojica
12-05-2010, 20:56
jbg kojice, moras priznati da je nekako manje bljak dve zene nego dva muskarca...

Moram priznati.
Ali to što je meni nešto bljak, ne znači da ti ljudi treba da ispaštaju.

Lilu
12-05-2010, 21:00
pa ti si skrenula s teme, pa sto da pati? ko prica o patnji? u ovom slucaju pati njegova zena, a on je trebao da joj prizna svoje sklonosti, sto kaze cici, pa ako zeli da mu pomogne ok ako ne, jbg... nek nadju oboje sebi drugog coveka :pusi:

kojica
12-05-2010, 21:03
A de u uvodnom postu piše da je on bio svestan svojih sklonosti? :raz_088:
evo i treće pretpostavke..
možda nije bio svestan svojih sklonosti...

aj sad... :lol:

e da.. a šta je tema? :pusi:

Lilu
12-05-2010, 21:10
ja sam u uvodnom postu prepricala sta sam danas cula... nemam nista protiv homoseksualaca, njihova stvar, niti razmisljam o njima, sve jedno mi je. Znaci, on nije mucenik u ovoj prici. Njegova zena je jos uvek s njim, imaju decu, i vidis trudi se da joj opstane brak, ja ne znam da li bih mogla... mozda, ako sam luda od ljubavi za njim.

Kovač
12-05-2010, 21:22
jbg kojice, moras priznati da je nekako manje bljak dve zene nego dva muskarca...

U svakom slučaju,manje bljak.

kojica
12-05-2010, 21:24
ja sam u uvodnom postu prepricala sta sam danas cula... nemam nista protiv homoseksualaca, njihova stvar, niti razmisljam o njima, sve jedno mi je. Znaci, on nije mucenik u ovoj prici. Njegova zena je jos uvek s njim, imaju decu, i vidis trudi se da joj opstane brak, ja ne znam da li bih mogla... mozda, ako sam luda od ljubavi za njim.

Izvini.. mož biti da sam malo preterala...

Nešto mi u toj priči nije jasno... toliko mi je nejasno, da pomišljam da se to neko zavitlava...
I da je do tada bio svestan il ne bio, kada mu je već pala na pamet ta ideja, nije li mogao
lepo da joj saopšti o čemu se radi, nego da pusti da ona shvati šta je on tek kada ga vidi
sa drugim. Milsim.. malo surovo.. a? :lol:

Lilu
12-05-2010, 21:27
ama kojice, nije zena imala vremena da prica detalje, verovatno je znala kad je pristala. ali posle nekoliko godina braka... ma el ti mene zezas?

idi bre vidi syebala sam ti rezultat na pingvinima....

kojica
12-05-2010, 21:27
a opet.. kada bi žena predložila da dovede još jedu ženu, da bi poboljšala
kvalitet seksualnih odnosa, mužu ne bi bilo ni na kraj pameti da ga je ona
godinama lagala da nema homoseksualnih sklonosti, već bi bio srećan
ko kuče u liftu... :raz_088:

kojica
12-05-2010, 21:29
ama kojice, nije zena imala vremena da prica detalje, verovatno je znala kad je pristala. ali posle nekoliko godina braka... ma el ti mene zezas?

idi bre vidi syebala sam ti rezultat na pingvinima....
E pa dobro.. ako je znala, pa još i pristala na to, šta onda ima da kuka..
i to na radiju...

Ja sve mislim da ti zezaš mene...:cry:

Ciciban
12-05-2010, 21:29
A jel ona godinama cekala da ga vidi s "drugim" pa da sazna o cemu se radi? ja bih to ranije otkrila....a verujem i mnoge bi ( ma kad bolje razmislim kako me je cesto bolela glava on bi silom prilike postao ..ovaj homosexualac? ) :raz_076:

Lilu
12-05-2010, 21:31
vako, kaze zena, da je posle godinu, dve seksualni zivot kod njih zamro dibidus... i da se trudila na sve nacine da ka digne iz mrtvih, dizvinete i ondaK joj je valjda predlozio to.... el ja pricam mandarinski?

Mr.OneTwo
12-05-2010, 21:33
ma to je antidepresiv na tdi radiju. onaj ludak pop i kolega mu, gistro ruse sve tabue. u svakoj emisiji bude barem jedna neverovatna prica, tako da je vrlo moguce da ljudi izmisljaju i loze ih. nista ja to ne verujem, i na ovaj svet sve sto se dogadja... to nije istina : )

Lilu
12-05-2010, 21:35
ama ja nisam provravala, moguce, al kazem ti zena to isprica danas, da li je istina ili nije, uglavnom pop osta bez teksta na kraju :)

kojica
12-05-2010, 21:35
vako, kaze zena, da je posle godinu, dve seksualni zivot kod njih zamro dibidus... i da se trudila na sve nacine da ka digne iz mrtvih, dizvinete i ondaK joj je valjda predlozio to.... el ja pricam mandarinski?

Ne pričaš mandarinski, al pročitaj uvodni post. Rekla si da posle petnaest godina braka
seks nije bio ni približno isti. Mislim... u kom li je braku seks posle 15 godina isti...:lol:
baš bih volela tog lažova da čujem...

Lilu
12-05-2010, 21:36
sto ljudi kazu... nije istina...

Lilu
12-05-2010, 21:37
ne ne, vec su 15 godina u braku, ali je vec posle par godina bilo ravno nuli...

kojica
12-05-2010, 21:41
A jel ona godinama cekala da ga vidi s "drugim" pa da sazna o cemu se radi? ja bih to ranije otkrila....a verujem i mnoge bi ( ma kad bolje razmislim kako me je cesto bolela glava on bi silom prilike postao ..ovaj homosexualac? ) :raz_076:
Pa oklen ćeš da znaš da li je to zato što je homoseksualac ili zato što mu više nisi privlačna?

(možda se i prešalta, ako provali da muškarci nemaju tako česte glavobolje...:pusi:)

kojica
12-05-2010, 21:42
ne ne, vec su 15 godina u braku, ali je vec posle par godina bilo ravno nuli...
Dobro.. izvini Lila zato što si nejasno napisala uvodni post...

Lilu
12-05-2010, 21:43
:onajede:

Nera
13-05-2010, 00:15
Je, sto se toga tice, tamo u Srbiji, ziveti sa pederom nije nista neobicno, neobicno je i gresno biti peder. Videla sam reakcije prilikom onih neodrzanih gej manifestacija. Pa se onda cudite. Covek mora da laze da bi opstao. Verovatno nije neko pa da moze javno to da prizna. A na vesala se mu nece. Ovde gde sam ja javno se zna da je jedan ministar peder, dirktor zeleznica peder, senator peder o estradi necu ni da pricam. I ne samo ovde. Znam fakultet gde je dekanov sin peder, tri profesora to isto, apotekarku lezbejku, doktoricu lezbejku i svi zive svoj zivot normalno, bez zavoja i sakrivanja. A anpasan, tvrdi se da je 45% populacije homoseksualno orjentisano. Za kratko vreme mi cemo biti manjina. A iskreno receno, vise mi je zao toga coveka nego nje. Njemu se zeludac dizao svaki put kad je morao s njom u krevet. Ona je bar imala par godina lepog odnosa. On ni sekunde. Znam o cemu pisem, veoma sam u kontaktu sa isitma i veoma ih postujem. Ne shvatam ali ne osudjujem.

mica
13-05-2010, 06:31
Interesantna tema...uvek aktuelna:) Prvo,takve situacije su poprilicno ceste u ovoj,homofobicnoj sredini,gde covek ili sa zakasnjenjem shvati da je gay,ili je shvatio odavno ali se bori sa tim,pa onda pukne u nekom trenutku i tako unsiti i svoj i zivot osobe sa kojom je proveo,eto,15 god...Pritom,meni ona bas nije cista u glavi kad izigrava mucenicu i pristaje na takvu trojku samo radi njegovog zadovoljsta,...ok je eksperimentisati na opste zadovoljstvo oba partnera,ali ako ona to radi da bi njemu,s' oprostenjem,digla e onda je guska. Teska...Jer od sad,pa na dalje,njen sexualni zivot ce se scesti na posmatranje njega sa jos jednim muskarcem....samo ce se lica menjati...a ona ce patiti i uveniti...otprilike,to je vec poznat scenario...

QueenOfClubs
13-05-2010, 16:13
Хајд да занемаримо да ли је конкретно овај случај истинит или не. Рецимо да је истина. Да јој је муж хомосексуалац. Или бисексуалац. Мени не чини разлику.
Слажем се са Којицом. Многи мушкарци (ако не и сви, јер ово није слатка серија него живот) који осете да су другачији, пате.
То им је прво неприхватљиво, страшно, гаде се сами себи, неретко покушају или почине самоубиство.
Јер... код нас је то табу, зло, не дај Боже... Син па педер. Углавном се мисли да нас гора судбина не може задесити.
(Да напоменем да није Београд Србија, и да је у мањим срединама то све много горе)
Тешко је тим људима да прихвате себе и ситуацију.
Неки се жене мислећи да ће се тиме све решити, неки се повлаче у себе и остају нежење и апстинирају, као што рекох, неки се убију, неки оду у иностранство...
У сваком случају, није им лако. Најтеже је онима који се ожене. Временом постају исфрустрирани.
Опет, неки су агресивни, неки се повлаче, а неки кривицу траже у другоме.

Е сад... Колико се жена која се нађе у таквој ситуацији осећа превареном... И колико јесте преварена.
Могу да разумем мушкарца који се оженио.
Могу да разумем да себи није желео да призна, да ће уз жену "проћи", да се можда себи заклео...
А неће. Временом постаје све горе и за њега и за целу породицу.

Ко је ту заправо крив... По мени, највише наше друштво које то осуђује.
Које не каже јасно да се људи такви рађају, да не могу против тога и да би требало да их прихватимо такве какви су.
Хомосексуалац се не постаје тако што дечак види два мушкарца заједно.
Хоћу да кажем, да кад би ово друштво било толерантније према њима, да се овакве ствари не би ни дешавале.

А што се тиче жене која у таквом браку остаје, па још изиграва жртву под паролом – сачувати породицу, треба озбиљно да се запита да ли то ради због себе или "породице".

Bisernica
13-05-2010, 16:30
Bravo Kvinče ,ne radi se ništa zarad porodice nego zarad sebe.
Nisam od početka pregledala,ali sam se uključila samo zarad par sopstvenih razmišljanja na zadatu temu.
Homoseksualnost postoji od kada postoji i čovek,čak je u ono zlatno vreme antike,kada su nastajala najlepša dela
svetske kulture,homoseksualnost bila društveno prihvatljiva - ratnici su imali svoje ljubavnike,a pesnici i umetnici nisu
mnogo marili za ženske muze.Dakle ,homoseksualnost je usslovno rečeno,normalna pojava kod ljudi,čak i kod nekih
životinjskih vrsta.To što je u našem društvu situacija takva kakva jeste,na neki način opredeljuje i ponašanje nekih koji
imaju ovaj problem.Neke od njih to i tera na biseksualnost,iako možda to nerado čine.
Živeti sa homoseksualcem........nekako mi u celoj stvari smeta stanje *pravljanje budalom*,a znaš da budala nisi.
Osećanje prevarenosti ,mislim da bi me to dotuklo,a sve ostalo.....dešava se kako kaže narod i u devojke dete.

Lilu
13-05-2010, 18:02
Ona nije rekla da je zrtva, rekla je da pokusava sve da spase brak jer verovatno tako zeli i nije rec o osudi homoseksualizma, vec o saznanju da joj je muz homoseksualac a nije joj to priznao na pocetku, nije joj ostavio izbor, jer priznacete, seks je jako bitna stavka u braku, a snjim nije imala kvalitetan seks iz vec poznatog razloga... saznala je kad je stekla porodicu s njim i kad je on prestao verovatno da muci vise sebe.

Bisernica
13-05-2010, 18:07
Ne znam da li bih pokušala da spašavam taj brak iz ne znam kog razloga,ali bih se potrudila da
mu budem prijatelj,sa kojim može da podeli i sa kojim može da se dogovori.Ali,zasigurno ne bih
propustila da mu očitam za *prevaru* - ipak je to život u jednoj iluziji koja se u trenutku rasprsne
kao balon od sapunice.

QueenOfClubs
13-05-2010, 18:09
Па ето, да се то мени десило, покушала бих да оправдам и да разумем.
Да разумем све оно што написах у претходном посту.
А згадио би ми се он а не живот да је, рецимо, тако нешто тражио од мене (мислим да гледам њега с другим) или одржавао паралелну хомосексуалну везу.
И не би било шансе да се брак спашава након тог сазнања.
Јер, осим што и ја сматрам да је секс веома битан у браку, не бих живела у карикатури од живота нити бих била икоме параван