PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ženeee...



kojica
29-05-2010, 10:43
:azn:

G
29-05-2010, 10:57
brinete na 1. mestu ali u principu se zagledam u oči. Kosa nije u mojim prioritetima kad je izgled neke dame u pitanju. Mhm pitanje je ozbiljno ! U poređenju sa ostalim anketama moj zaključni odgovor bi bio baš na ovoj temi. Žena je hram u koji najviše i najčešće volim da ulazim.

причалица
29-05-2010, 18:57
al se ovaj gvozdeni izbezobrazio...
nije bitna boja kose, nego njen kvalitet.....eto.

G
30-05-2010, 20:37
al se ovaj gvozdeni izbezobrazio...
nije bitna boja kose, nego njen kvalitet.....eto.

Slažem se da je kvalitet bitniji od boje.....eto:lol:

marabu
31-05-2010, 10:46
al se ovaj gvozdeni izbezobrazio...
nije bitna boja kose, nego njen kvalitet.....eto.

Ma, da !,,... rešio čovek , neće da prede nego da ........ :raz_068: :raz_010:

misticlady
12-12-2010, 21:09
postojao je jedan čovek koji je napustio ovu našu planetu.pre jedno 2 meseca i mislim da je on baš voleo žene...evo videćete i zašto..

http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/850/v185068p0.jpg

Za sobom ostavio 100 udovica i 210 siročadi

Najpoznatiji poligamista na svetu Kenijac Ansentus Akuku zvani Opasnost, peminuo je i ostavio za sobom 100 udovica,210 dece i 1.800 unučića.

Nazvan Opasnost zbog svog neodoljivog šarma kojim je pred oltar odveo više od 100 žena sa kojima je izrodio 210 dece, Akuku nema mira ni posle smrti.

Naime, njegova brojna porodica sada ne može da se dogovori oko sahrane.

Pre smrti Akuku je izjavio da je imao i više od 100 supruga, ali da je njih 12 preminulo, da je još 46 živo, a da se od nekih razveo.

Njegova brojna porodica živela je u četiri sela, a morao je svojevremeno da napravi dve škole za svoju decu i crkvu u kojoj bi cela familija mogla da stane.

http://www.vojvodinacafe.rs/forum/vc_vojvodina/misc/film_go.png YouTube - Legend of polygamy (http://www.youtube.com/watch?v=MM83Qd_iyVM)
Akuku je preminuo u subotu, a porodica se već u nedelju sastala kako bi se dogovorila oko sahrane. Međutim, kako je došlo do nesuglasiuca, novi sastanak je zakazan za danas.

Najstariji sin dr Tomonjango Akuku kaže da on prema zvaničnim dokumentima ima 104 sestre i 106 braće.

"Verujem da nas ima i više, a koliko ja znam moj otac ima 1.800 unučadi".

Da li će potomci uspeti da danas ugovore sahranu ostaje da se vidi, a šta će biti s nasledstvom, ne smemo ni da zamislimo.

(MONDO (http://www.mondo.rs/s185068/Info/Za_sobom_ostavio_100_udovica_i_210_sirocadi.html))

G
12-12-2010, 21:17
brinete na 1. mestu ali u principu se zagledam u oči. Kosa nije u mojim prioritetima kad je izgled neke dame u pitanju. Mhm pitanje je ozbiljno ! U poređenju sa ostalim anketama moj zaključni odgovor bi bio baš na ovoj temi. Žena je hram u koji najviše i najčešće volim da ulazim.

Evo dokaza kako čovek evoluira...:lol: Još u maju sam voleo brinete a sad mislim da su plavuše najlepše.:lol: Ovo oko ulaženja i hrama se nije promenilo...Kakav merak biti moderator...opališ kvot sam sebi ...:raz_067:

Klu
13-12-2010, 09:09
:lol:

...kakav kralj...:lol:

Klu
13-12-2010, 09:09
e da...crnke...

Lilu
13-12-2010, 13:11
postojao je jedan čovek koji je napustio ovu našu planetu.pre jedno 2 meseca i mislim da je on baš voleo žene...evo videćete i zašto..

http://razbibriga.net/

Za sobom ostavio 100 udovica i 210 siročadi

Najpoznatiji poligamista na svetu Kenijac Ansentus Akuku zvani Opasnost, peminuo je i ostavio za sobom 100 udovica,210 dece i 1.800 unučića.

Nazvan Opasnost zbog svog neodoljivog šarma kojim je pred oltar odveo više od 100 žena sa kojima je izrodio 210 dece, Akuku nema mira ni posle smrti.

Naime, njegova brojna porodica sada ne može da se dogovori oko sahrane.

Pre smrti Akuku je izjavio da je imao i više od 100 supruga, ali da je njih 12 preminulo, da je još 46 živo, a da se od nekih razveo.

Njegova brojna porodica živela je u četiri sela, a morao je svojevremeno da napravi dve škole za svoju decu i crkvu u kojoj bi cela familija mogla da stane.

http://razbibriga.net/ YouTube - Legend of polygamy (http://www.youtube.com/watch?v=MM83Qd_iyVM)
Akuku je preminuo u subotu, a porodica se već u nedelju sastala kako bi se dogovorila oko sahrane. Međutim, kako je došlo do nesuglasiuca, novi sastanak je zakazan za danas.

Najstariji sin dr Tomonjango Akuku kaže da on prema zvaničnim dokumentima ima 104 sestre i 106 braće.

"Verujem da nas ima i više, a koliko ja znam moj otac ima 1.800 unučadi".

Da li će potomci uspeti da danas ugovore sahranu ostaje da se vidi, a šta će biti s nasledstvom, ne smemo ni da zamislimo.

(MONDO (http://www.mondo.rs/s185068/Info/Za_sobom_ostavio_100_udovica_i_210_sirocadi.html))

a one dve pored njega sto su se zadivile, su garant glavne zene...

G
13-12-2010, 13:13
a one dve pored njega sto su se zadivile, su garant glavne zene...

Tašte...:jede:

andromeda
19-01-2011, 11:38
muskarcima je uvek vazniji fizicki izgled, od onoga sta ima ili nema u mozgu :)

Man
19-01-2011, 11:40
http://picfor.bildero.net/0015E155/hotness-4-/-shero.jpg

i da je domaćica :)

Klu
19-01-2011, 11:40
muskarcima je uvek vazniji fizicki izgled, od onoga sta ima ili nema u mozgu :)

ma nemoj...:per:

...pa oće to ako se bakćeš s klinci...:lol:

andromeda
19-01-2011, 11:44
ma nemoj...:per:

...pa oće to ako se bakćeš s klinci...:lol:

mojne tebra :)

a zakasneli pubertet :)

Sandokan
19-01-2011, 11:45
mojne tebra :)

a zakasneli pubertet :)

Kako bre zakasneli pubertet ................... pa zar on ne traje do kraja života ;)

Klu
19-01-2011, 11:46
mojne tebra :)

a zakasneli pubertet :)

a, pa dobro...ima i toga...al ima i ona...ko leže s decom budi se upišan...

andromeda
19-01-2011, 11:47
a, pa dobro...ima i toga...al ima i ona...ko leže s decom budi se upišan...

crnogorci kazu kos djecom spava , popisan osvice :)

kojica
19-01-2011, 17:53
piroćanci kažu
koj sas deca lega umočan se diza

i sad crnogorski poseban jezik.. :krsti:

andromeda
21-01-2011, 09:14
piroćanci kažu
koj sas deca lega umočan se diza

i sad crnogorski poseban jezik.. :krsti:

e vidis ti kojice kuda ide ovaj svet , u propas kad crnogorci imaju svoj jezik , sacuvaj Boze:krsti:

Tibi
21-01-2011, 09:17
Ne ide svet nego ovaj juzni Slovenski narod, pun je zelja da bude znacajan, ali...samo sebi:pusi:

kojica
22-01-2011, 21:52
http://img98.imageshack.us/img98/3622/nakeddrunkwoman.jpg... i da je domatjica...
e pa ta ti je prava domatjica.. :lol: viš da je poginula postavljajući sto..

Bisernica
23-01-2011, 10:01
Sve su žene lepe ,čak i one koje to ne znaju.

slonce
02-02-2011, 00:24
...a najlepse su one sa bujnom crnom kosom :raz_013:

Sarmica
02-02-2011, 00:33
E što ja volim da vidim crnu žeMsku....eto...
Ali onako prirodno crnu,ne farbanu....nekako aristokratski izgledaju:trepp:

slonce
02-02-2011, 00:35
...s belom puti sto pamet muti :stidljiva:

Sarmica
02-02-2011, 00:37
Jok more s belom puti...sve crno...al' ne onako ganci crno,nego lepo...zna se

Ybt,zvučim gej:raz_088:

slonce
02-02-2011, 00:39
...kao snezana bez patuljaka :stidljiva:

misticlady
09-05-2011, 12:33
Za jedne su najlepše Beograđanke, za druge Parižanke, treći tvrde da su najlepše žene u Kijevu. Ko je u pravu?

Grčki vajar Poliklet iz Arga, između 460. i 420. godine pre naše ere napravio je niz bronzanih figura savršenog telesnog sklada, odnosno proporcija. U teorijskoj raspravi dao je određene mere za sklad ljudskih proporcija.

Jedno od pravila bilo je da čovekovo lice treba da bude deseti deo tela. U svetlu ovakvog poimanja lepote, ružni su bili svi oni koji nisu imali sreće da se uklope u Polikletove mere.

Međutim, kako ne bismo pomislili da je lepo i savršeno građeno ljudsko telo bilo jedini obrazac lepote za stare Grke, treba svakako pomenuti drugi pojam koji je izražavao lepotu - kalokagathia. Izraz čine dve reči: kalos, što se najčešće prevodi kao lepo, iagathos, izraz koji osim što znači dobar ili dobro, podrazumeva i čitav niz pozitivnih pojmova.

Jednostavno rečeno, lepota nije samo lepo lice, već spoj lepote, dobrote i najviših moralnih vrednosti. Međutim, ni to nije za grčke mislioce i umetnike bio kraj rasprave o lepoti. Prema Platonu, čitav materijalni svet samo je senka onog savršenog sveta, sveta ideja. Tako je i fizička lepota isto tako samo senka, odraz.

Ovaj kratak uvod je i delimičan odgovor na pitanje koje je Katarina Vuksić poslala "Politikinom zabavniku", a u vezi sa tim koji je narod najlepši u Evropi.

Hiljade stranica na Internetu posvećeno je različitim raspravama o lepoti žena i muškaraca, predstavnika određenih kontinenata, naroda, naravno i polova.

Stiče se utisak da je sujeta, odnosno taština obuzela čitavu planetu. Možda je oduvek bila tu. "Taština nad taština, sve je taština”, kaže se u starom biblijskom tekstu. Ima li kutka na Zemlji gde ljudi ne misle da je baš njihov kraj mesto gde žive najpametniji i najlepši ljudi?

Budući da nema strogo zadatih zakona lepote (osim takozvanih modnih trendova), svi mogu potpuno ravnopravno da učestvuju na takmičenju za najlepši narod.

Nekima su najlepši Španci, drugi smatraju da su žene sa istoka Evrope zgodnije od onih sa zapada. S takvim mišljenjem ne slažu se oni koji veruju da Italijankama nema premca po lepoti na Starom kontinentu. A Holanđani, tako vitki, visoki i bledoliki! Šveđani i Šveđanke bili su česta tema rasprava o lepoti u vreme takozvane seksualne revolucije pre pedesetak godina.

Uostalom, evo šta je odgovorio nepoznati Japanac, inače svetski putnik, na pitanje koji je narod u Evropi najlepši:

"Ne mislim da su Britanci posebno lepi. U stvari, uglavnom su ružnjikavi. Nemci nisu tako lošeg izgleda, ali njihova lepota ne ostavlja utisak. U Italiji, i žene i muškarci veoma su seksi. Imaju tamne oči i tamniju kožu. Francuzi su potpuno drugačiji. Meni se dopada kad su sve odlike pomešane: tamna kosa i svetle oči, tamne oči i svetla kosa. U svakom slučaju, Francuskinje izgleda da najviše vode računa o vitkoj liniji što je veoma dobra stvar.”

Prema jednom od brojnih istraživanja, najlepši muškarci u Evropi su Portugalci, a najlepše žene Ruskinje. Da li se računa prosek visine, težine, boje očiju? Jesu li Italijani stvarno tako niski, a Grci tako tamni?

Jedan mladić iz Beograda strasno se zaljubio u Gruzijku, pa je po najstrašnijoj zimi pre nekoliko godina krenuo iz srpske prestonice u Tbilisi da bi je video. Jer, bio je potpuno ubeđen da je ona najlepša devojka na svetu. Posle je potpuno promenio mišljenje, piše "Politikin Zabavnik".

Šta sve ovo znači? Da se lepota ne može uvek meriti Polikletovim merilima. Uostalom, današnji Grci ne liče na one iz antičkih vremena. Narodi se mešaju i svet je odavno postao globalno selo.

Izvesno je da, gledajući ko je lepši, često zaboravljamo dobrotu i plemenitost. O moralnim vrednostima da i ne govorimo.

Dakle, nije kao u bajci :ljut:

malavelika
09-05-2011, 14:27
najlepsa zena je zaljubljena zena
za instant lep izgled moz da posluzi i da bude dobro posexana
u oba slucaja zena sija onim neopisivim unutrasnjem sjajem, zbog koga je svi ( i zen,e i muskarci) primecuju

DaDole
27-06-2011, 08:20
Nisam pristalica nikakve generalizacije žena po boji kose,horoskopskom znaku,po podnebljima i klimatskim uslovima ili na osnovu bilo koje pripadnosti..svaka žena je svijet za sebe i posebna..najposebnija je kad je zaljubljena ili kad voli..kad iz njenog oka sijevaju varnice radosti i kad joj tijelo zatreperi..
takva žena je najbolja žena:)

mikili
27-06-2011, 08:57
najlepsi muskarac je onaj koji se meni dopadne..tako je i sa zenama...

Raisa
27-06-2011, 12:17
Nezahvalna je tema jer ne postoji objektivan odgovor.

Za mene su najlepse zene crnke, uvek bile i ostale.crna kosa do struka,tamne,... ja volim i kad su onako,sprzene :lol: volim tja izgled ko iz Afrike,smao nema mnogo devojaka kojima bi to lepo stajalo, ima i onih koje su crne ko iz Zimbabvea ali im stoji,zbog gradje,oblika lica itd.

Crne me asociraju na..opasnost,izazov,ona koju potajno zelis.

kod plavusa sam primetila ( govorim o onim blajhanima, duga kosa ) da im je kosa u stvari jedini adut.

iako je izvesno da mi je ovo jedna od najlepsih zena sveta a nije crna,vec smedja


http://www.youtube.com/watch?v=3IMmSU7TabI

DaDole
27-06-2011, 12:21
Kod plavuša si primijetila da im je kosa jedini adut:pada:

Raisa
27-06-2011, 22:50
Kod plavuša si primijetila da im je kosa jedini adut:pada:
mislim na one koje imaju kosu kao Karleusa. I jesam. mozda to nije tako ali bar sam ja uocila da jeste, atraktivnost,ili glavna atraktivnost im potice od kose. da se Karleusa ofarba u cokoladno braon, osisa krace,i izvadi silikone,mislim da ne bi podjednako paznju privlacila. a sa tom plavom kosom da.
te devojke ( cast izuzecima,a naravno ima ih ) da ih osisas na krace ili neku vise ''neprimetnu'' boju odmah ne bi bile toliko uocljive. A kad imas blajhanu dugu plavu kosu do dupeta odmah privuces paznju.

twm
28-06-2011, 09:44
Kod plavuša si primijetila da im je kosa jedini adut:pada:

pf, nije tacno

Raisa
28-06-2011, 10:20
mislim na one koje imaju kosu kao Karleusa. I jesam. mozda to nije tako ali bar sam ja uocila da jeste, atraktivnost,ili glavna atraktivnost im potice od kose. da se Karleusa ofarba u cokoladno braon, osisa krace,i izvadi silikone,mislim da ne bi podjednako paznju privlacila. a sa tom plavom kosom da.
te devojke ( cast izuzecima,a naravno ima ih ) da ih osisas na krace ili neku vise ''neprimetnu'' boju odmah ne bi bile toliko uocljive. A kad imas blajhanu dugu plavu kosu do dupeta odmah privuces paznju.


pf, nije tacno


na ovo sam mislila i abr koliko sam ja uspela da ih vidim,jeste tacno


casepoint ( dobro,ona se ne racuna,ona je meni jedina lepa plavusa )


http://www.youtube.com/watch?v=csdU-lQiQso

twm
28-06-2011, 12:13
nije vestice, to je stereotip. i plave imaju i sise i noge i ostale atribute mimo plave kose

Raisa
28-06-2011, 17:59
Nije stereotip,jer ne misle svi tako

mislim ja

da meni pokazes sliku Victorije Sivlerstad ili kako se vec njeno prezime pise,ja uopste ne bih reagovala,bila bih ravnodusna,a da se ista ofarba u crno i da mi pokazes sliku ja bih rekla '' ju vidi kako zgodna zena'' jednostavno,ravnodusna sam prema svemu sto je plavo,bez obzira koliko zgodna ili ne,ne primetim jednostavno

imam drugaricu koja ima kosu kao Karleusa,ona ne ferma crnke ni jedan posto, cak stavise svaka crnka koja ima kosu dod upeta je za nju '' koza '' :lol: da joj uzmes opisivati neku devojku i kazes '' pa onako,plave oci, crna kosa do dupeta '' ona bi rekla

'' koza jedna '' ili idiot,retard, kreten, na svaki crnku koju vidi prevrne ocima, i ne secam se poslednji put kad sam je cula da je rekla da je neka crnka zgodna ali,plavuse primeti iz prve,sve na njima itd


Isto tako i ja. Mogu sto zgodnih plavusa da prodju,jednostavno,nije mi zgodno cak i da je zgodno , isto kao sto znam muskarce da najbolja crnka prodje pored njih na koju svi bale,ne bi je ni pogledali,jer obozavaju plavuse, kao i oni koji plavuse uopste ne kontaju jer vide samo crnke itd

twm
28-06-2011, 18:56
sorry but yebiga, jedna je mica. sta ti imas sa plavusama?:pusi:

Sandokan
28-06-2011, 19:13
Cenim da sam glasao, il je istekla anketa .... al da me ubiješ za koju opciju nemam pojma (verovatno za plave) :qq: ......... pravi odgovor je ŽENE :aha:

kojica
28-06-2011, 19:13
Au.. kakva propas od ankete.. :qq:

twm
28-06-2011, 19:15
"briga me za boju" je i zivotna filozofija, tako da nisam imao izbora :pusi:

DaDole
29-06-2011, 06:56
Cenim da sam glasao, il je istekla anketa .... al da me ubiješ za koju opciju nemam pojma (verovatno za plave) :qq: ......... pravi odgovor je ŽENE :aha:
pravi odgovor je žene

Moonster
19-04-2013, 17:12
Svaka žena je lepa na svoj način, boja kose sa tim nema veze, na primer, po pravilu najlepše "plavuše" su izrazite crnke :pusi:

Boja kose je nedovoljna da bi se samo na osnovu toga ocenjivala lepota žene :rile:

kojica
19-04-2013, 17:24
Jes, nema veze, vidi anketu. Ja što više gledam anketu, to sam srećnija da sam
uspela bar Konana da prevarim da me ženi. :eek:

Moonster
19-04-2013, 17:37
Izjednačeno je nema veze i brinete :pusi:
Ma nema veze, boju žena može da promeni, al' dušu ne može, ako je ima ? :hm:

Keti
19-04-2013, 18:15
ja nemam dusu :lola:

al sam divljakusa :hm: msm na boju kose :blenta:

Moonster
21-04-2013, 00:29
ja nemam dusu :lola:

al sam divljakusa :hm: msm na boju kose :blenta:
A koja je to boja kose ? :blenta: Za dušu ne govoriš istinu :aha:

Keti
21-04-2013, 07:46
A koja je to boja kose ? :blenta: Za dušu ne govoriš istinu :aha:
http://elakolije.univerexport.rs/slike_pro/pro_v_0047401.jpg vaka :blenta:

Moonster
21-04-2013, 08:17
http://elakolije.univerexport.rs/slike_pro/pro_v_0047401.jpg vaka :blenta:
Pa šta ti je to, nit' je crvena nit' je smeđa....neodređena si :blenta:

Keti
21-04-2013, 08:18
Pa šta ti je to, nit' je crvena nit' je smeđa....neodređena si :blenta:

pa el pise divlja kupina :namcor:

Moonster
21-04-2013, 08:29
pa el pise divlja kupina :namcor:
Piše al' to nije to, to više vuče na neku pitomu višnju ako baš hoćeš da znaš :kapa:
A i nisam vid'o gde je pisalo mnogo sitno to piše :lolan:

Keti
21-04-2013, 08:31
pa moze i pitoma visnja :hm: to mu na isto dodje :blenta:

Moonster
21-04-2013, 08:32
pa moze i pitoma visnja :hm: to mu na isto dodje :blenta:
Ne dođe na isto, pitoma višnja je za nijansu tamnija, od divlje kupine :kapa: Ništa ne znaš :ljut:

Keti
21-04-2013, 09:13
Pa šta ti je to, nit' je crvena nit' je smeđa....neodređena si :blenta:


Ne dođe na isto, pitoma višnja je za nijansu tamnija, od divlje kupine :kapa: Ništa ne znaš :ljut:

bitno je da ti znas :gnjavim:

Moonster
21-04-2013, 09:18
bitno je da ti znas :gnjavim:
Pa znam jer jedem višnje, a divlje kupine sam viđao, nije to isto :nene: ali je slično :pusi:
:cmok:

Sagacity
21-04-2013, 20:36
Ma njima nije bitna boja kose...Samo da ne misli previše i svaka je dobra...:kreza:
A ja da sam muško, recimo glasala bih za brinete...:blenta:
Ali nisam...tako da ne mogu da glasam...:place:

Moonster
21-04-2013, 20:41
Ma njima nije bitna boja kose...Samo da ne misli previše i svaka je dobra...:kreza:
A ja da sam muško, recimo glasala bih za brinete...:blenta:
Ali nisam...tako da ne mogu da glasam...:place:
Pa ovaj, možeš da glasaš :bela: Svašta se ovde sazna :pusi:
Da ne misli previše, misliš da je to dovoljno ? :pusi:

Sagacity
21-04-2013, 20:42
Mislim...:pusi:
Pa rekla sam za brinete...men se čini :kapa:

Moonster
21-04-2013, 20:45
Mislim...:pusi:
Pa rekla sam za brinete...men se čini :kapa:
Misliš, dakle muško si ? :eek:
Pa sumnjao sam ja da je nešto tu čudno :kapa:
Zezam se :cmok: Jeste brinete, ne znam zašto se na njih 90% "pali" :hm:
Muškaraca, da odmah razjasnim :pusi:

Nežnicah
21-04-2013, 20:51
A šta bi sa onim da muškarci više vole plavuše :kk:

znaći džabe pržim kosu :blenta:

Keti
21-04-2013, 20:53
i ja ondak moram da se farbam :lola:

Sagacity
21-04-2013, 20:56
A šta bi sa onim da muškarci više vole plavuše :kk:

znaći džabe pržim kosu :blenta:
Fajf :lol:
Ma vole oni plavuše više sigurno..samo ti ''prži kosu''...nemoj da odustaneš...:dada:

Moonster
21-04-2013, 20:57
A šta bi sa onim da muškarci više vole plavuše :kk:

znaći džabe pržim kosu :blenta:

i ja ondak moram da se farbam :lola:
Update za obe, za keks plavuše su omiljenije puno :per:
Al' za strast i neke druge stvari crnke se preferiraju :pusi:

Moonster
21-04-2013, 20:57
Fajf :lol:
Ma vole oni plavuše više sigurno..samo ti ''prži kosu''...nemoj da odustaneš...:dada:
Diverzantu nijedan žemski :pusi:

Keti
21-04-2013, 20:59
ja nisam crna :blenta:

Moonster
21-04-2013, 21:03
ja nisam crna :blenta:
Ti si savršena :cmok:

Nežnicah
21-04-2013, 21:04
ja ću didem na šatiranje, onda ću biti neodoljiva, strast, ljubav, keks sve u jednom :pusi:

Sagacity
21-04-2013, 21:07
Fajf zna znanje...:pusi:

Da budem iskrena, ja ne znam kojoj grupi pripadam..Nisam ni brineta ni crnka skroz, nego tamno-smeđa...Ja sam van kategorije...:blenta:

Moonster
21-04-2013, 21:07
ja ću didem na šatiranje, onda ću biti neodoljiva, strast, ljubav, keks sve u jednom :pusi:
Našla rešenje :pada:

Keti
21-04-2013, 21:08
Ti si savršena :cmok:
:stidljiva:

Moonster
21-04-2013, 21:10
:stidljiva:
Sada sam zbunjen, šta da ti šaljem :blenta:
Je l' ovo :cmok: il ovo :gnjavim: ? :hm:

Nežnicah
21-04-2013, 21:11
Sago, pa tvoja boja kose je dušu dala za poneki plavi pramenčić :pusi:

Keti
21-04-2013, 21:18
http://www.frizura.rs/wp-content/uploads/2010/11/Farbanje-kose.jpg:blenta:

Keti
21-04-2013, 21:19
Sada sam zbunjen, šta da ti šaljem :blenta:
Je l' ovo :cmok: il ovo :gnjavim: ? :hm:

ovo :gnjavim: oni prvi se samo grle :aha:

Moonster
21-04-2013, 21:22
ovo :gnjavim: oni prvi se samo grle :aha:
Nisam znao :blenta:
:gnjavim:

Keti
21-04-2013, 21:27
http://www.henkel.hu/huu/content_images/Palette_ICC_RI5_210791_print_1772H_1772W.jpg

vaku ja boju volem :bisa: i lepo mi stoji :bisa:

Moonster
21-04-2013, 21:29
http://www.henkel.hu/huu/content_images/Palette_ICC_RI5_210791_print_1772H_1772W.jpg

vaku ja boju volem :bisa: i lepo mu stoji :bisa:
Koga to farbaš :ljut:

Keti
21-04-2013, 21:33
http://www.ljepota.hr/blobs/stickies/1e5f9702-1ac1-48d9-92a3-d5a4a84fb65c.jpg

ja sam ova u sredini :say:

Moonster
21-04-2013, 21:34
http://www.ljepota.hr/blobs/stickies/1e5f9702-1ac1-48d9-92a3-d5a4a84fb65c.jpg

ja sam ova u sredini :say:
Aj dombro :blenta:

Keti
21-04-2013, 21:35
Koga to farbaš :ljut:
greska u kucanju :bela:
*mi stoji :bisa:

Moonster
21-04-2013, 21:37
greska u kucanju :bela:
*mi stoji :bisa:
A one tri su ti sestre, je l' da ? :pusi:

Keti
21-04-2013, 21:42
A one tri su ti sestre, je l' da ? :pusi:
necu ti kazem :ljutko:

Moonster
21-04-2013, 21:48
necu ti kazem :ljutko:
Dovedi ih sam ću ih pitati :gnjavim:

Keti
21-04-2013, 21:53
neceju :aha:

Moonster
21-04-2013, 22:00
neceju :aha:
Da te ubedim nekako :g:
:gnjavim:

kojica
22-04-2013, 07:04
pitoma višnja... :haha: pa znaš ko bi ti kupio tu farbu...:haha:

ja da sam muško glasala bih za ove što se ne farbaju.. jeftinije su za održavanje.. :jede:

Moonster
22-04-2013, 07:40
pitoma višnja... :haha: pa znaš ko bi ti kupio tu farbu...:haha:

ja da sam muško glasala bih za ove što se ne farbaju.. jeftinije su za održavanje.. :jede:
Pa neka divlja ženska, da bi izgledala pitomije :blenta:
Pa muško nisi, al' opciju tu dala na glasanje nisi :nene: tako da se mi mućkarci moramo snalaziti sa onim što imamo :blenta:

DaDole
22-04-2013, 08:27
baš sam nešto zanimljivo pronašla..idealne crte žene:kapa:
naime,zahvaljujući čudima moderne tehnologije spojene su crte lica nekih od najljepših žena svijeta pa pogledajmo ovo:
http://image.dnevnik.hr/media/images/520xX/Apr2013/60793870-idealna-zena-lice-oci-grudi-savrsena-kompjutor.jpg tako kompjuKtor veli da bi trebalo da izgleda idealna žena:b:

DaDole
22-04-2013, 08:28
idealna,univerzalna ljepota ne postoji:nene: Radije priznajmo da je ljepota u oku posmatrača :bisa:

Nežnicah
22-04-2013, 09:05
ubila bih se da imam onakvu vilicu i usta kao ona namontirana teta :qq:
tačno kumo, lepota je u oku posmatrača :)

Sarmica
18-06-2015, 10:11
madre santa, šta na gwyneth paltrow ima lepo

bakterijasmarsa
18-06-2015, 10:22
madre santa, šta na gwyneth paltrow ima lepo
gaćice

mrav
18-06-2015, 13:54
http://i.huffpost.com/gen/372716/EVA-MENDES-THIERRY-MUGLER.jpg

Ciciban
18-06-2015, 14:18
http://www.dodaj.rs/f/B/bn/1wjpRSkm/monica.jpg

po meni ovo je najlepsa zena sveta

Sarmica
18-06-2015, 23:42
jao jeste, eva mendes je prelepa

Moonster
25-08-2015, 01:43
http://www.dodaj.rs/f/B/bn/1wjpRSkm/monica.jpg

po meni ovo je najlepsa zena sveta

Stvar ukusa, il' "oka", najiskrenije, ja se za dotičnom damom ne bih okrenuo, čist prosek....

photon
08-02-2018, 14:30
Nije baš prosek, ali definitivno nije najlepša žena sveta... ni blizu

PlaviMJ
08-09-2018, 19:17
Kovrdzave, smedjkasta kosa :D

salel
30-10-2020, 16:48
gde ste muški
nema vas dve godine
stid me je zbog vas takvih
glasam za 1 000 000 000 žena
siguran sam da toliko lepih ima

bakterijasmarsa
19-01-2021, 21:32
ima ih Sale,
ni da ih pozdraviš sve ne možeš

DaDole
27-01-2021, 14:41
ima ih Sale,
ni da ih pozdraviš sve ne možeš
:hahaha:
e,nek si mu rek'o