PDA

Pogledaj Punu Verziju : Okupljanje



Strane : 1 [2]

jasamja
19-07-2010, 17:05
ma nisam bre, bilo super...salim se..nisu losa okupljanja. :)

p.s samo ako si sam i jedno 6 4umasica okolo :)
Па кад буде више од 2-3 мушкарца и 3х више жена?...пошто су већина мушкараца пи*ке и мисле да ће жене се држе резервисано или су мутави у РЛ или имају неки комплекс па мисле да ће после виђења да их оцрне а углавном је ОК пошто су жене из писања на форуму стекле неку своју слику и већина је врло отворена и срдачна а ове млађе...па буду и навалентне.

Bisernica
19-07-2010, 17:09
Lutalice :),
ja se svakodnevno u mom poslu ,kako profesionalnom tako i svim dodatnim kojima se bavim susrećem sa
nepoznatim ljudima.Sa nekima od njih sam primorana i saradjivati duže,na taj način ih i donekle upoznati,
neke nikad više ne susretnem,a iz nekog neznanog razloga mi neko osećanje kaže da bi trebalo da mi bude
žao zbog toga.Ponekad bih odgrizla sopstvene uši jer moram,a nemam ni malo volje da trošim energiju uz
neke koji su mi daleko svetlosnim godinama,ali sve to ide u rok službe.
Naravno da je u rl sve lakše,jer su mogućnosti procene sigurnije,ali u životu ništa nije stoprocentno sigurno,
pa tako i procena ,bilo u vl ili rl.Retko se prevarim u osećanju da je neko vredan pažnje,mada mi se i to dešavalo.
Na svu sreću,oni koje sam upoznala ne pripadaju toj kategoriji promašenih procena,naprotiv.

zLozi
19-07-2010, 17:16
Znam da u zivotu nista nije sigurno, samo sto nisam ocekivala da cu ostati na forumima toliko dugo. Desilo se slucajno. :lol:
Najcudnija stvar je to sto neke prvi put vidis, a nisu nepoznati.
Nemam pojma.

jasamja
19-07-2010, 17:18
Znam da u zivotu nista nije sigurno, samo sto nisam ocekivala da cu ostati na forumima toliko dugo. Desilo se slucajno. :lol:
Najcudnija stvar je to sto neke prvi put vidis, a nisu nepoznati.
Nemam pojma.
То је као и у РЛ,ко не ризикује,не добија.

Bisernica
19-07-2010, 17:24
Znam da u zivotu nista nije sigurno, samo sto nisam ocekivala da cu ostati na forumima toliko dugo. Desilo se slucajno. :lol:
Najcudnija stvar je to sto neke prvi put vidis, a nisu nepoznati.
Nemam pojma.

Vidiš, meni ovaj ekran prenosi energiju,na način da me poneki put prosto zapljusne
i iznenadi me jačina kojom se neko osećanje javi kao rezultat tog *prijema*.
Ovde je reč jedini način na osnovu kojeg nekoga možeš proceniti,ali i sitan gest i postupak,
ipak, nije sve baš sakriveno i ne može se neka osobina koja je kod nekog
dominantna,bila ona pozitivna ili negativna,dugo prikrivati.Strpljenje je u osnovi svega :).

Vragolanka
19-07-2010, 17:26
Znam da u zivotu nista nije sigurno, samo sto nisam ocekivala da cu ostati na forumima toliko dugo. Desilo se slucajno. :lol:
Najcudnija stvar je to sto neke prvi put vidis, a nisu nepoznati.
Nemam pojma.

U početku jeste malo čudno, ali se brzo navikneš...

mare
19-07-2010, 17:40
ja nikog nisam upoznao :(

marlon
19-07-2010, 20:43
ajmo opet

okupljanja su debilna.
da ponovim, okupljanja su debilna.

okupljanja se desavaju samo zato sto mnogi polno razliciti nemaju hrabrosti da sednu jedan na jedan i pricaju... a nemaju zato sto nisu seli jedan na jedan dugo vremena pa su zato na forumima da bi razbili strah upoznajuci se natenane nevidljivo iza ekrana kao kad su bili srednjoskolci... grupa je za njih oslobodjenje od straha jer u grupi sve prolazi. ali kao sto znamo u grupi se nikad nista konstruktivno ne desava osim galame. sve ozbiljne stvari se desavaju jedan na jedan. cak ni grupni sex se ne ugovara u grupi. u grupi moze da prodje svako i niko. u grupi su svi sretni i veseli kao na proslavi 30-godisnjice mature. u grupi ne mozes da razmisljas, ne mozes da pricas, ne mozes da uzivas u picu, jedino mozes da budes provokativno bezobrazan prema nekome znajuci da on ili ona nece da pravi scenu pred grupom iz malicioznog licemerja koji grupu ne retko drzi na okupu. mozete da se vatate pod plastom drugarstva, mozete ispod stola da se dodirujete i razmenjujete poglede pune zelje, mozete konacno da menjate telefone, vizitke ili adrese mozda i po koji komad garderobe, mozete da odete u kafanski wc a za vama neko iz grupe i da se iz****te i sretni i zadovoljni da se vratite u grupu gde niko nece primetiti nista, mozete da samo razmenjujete poglede i njima kazete sve, amozete i da budete publika gde ce lokalni klovn grupe da vas zabavlja ... ali jedno sto cete sigurno uraditi to je da cete onoga ko vam se dopadne pozvati ne u neku novu grupu vec jedan na jedan. zato sluze svadbe i veselja jer 90 posto osoba koje ide po njima ide da bi nekog upoznalo zato sto su otudjeni.

ljudi su otudjeni do bola. tragedija je sto to ne priznaju nikome a ponajvise sebi. pre neki dan me jedna zena odavde pitala da li sam usamljen ocekujuci valjda moj negativan odgovor kao sto bi svaki muskarac odgovorio. svako je usamljen, sto imas vise iza sebe i vise u glavi usamljeniji si od ostalih. najmudriji medju nama su najotudjeniji i najusamljeniji iako u prvi mah deluju obozavani od svih. porodica je generator duhovne usamljenosti ako ne funkcionise u svim segmentima kako je zamisljena. zene u klimaksu trpe krize usamljenosti kao retko ko pa makar bile dokazane na svim poljima. kad nadjemo poklopac za nasu usamljenost mozemo se osecati samozadovoljno na tren. naravno pod uslovom da je i taj sam poklopac usamljen na isti nacin. prica je o duhovnoj usamljenosti a ne telesno- metafizicko-sexualnoj.

QueenOfClubs
19-07-2010, 20:53
Ne mislim da su svi izopaceni, ali smatram da se u vl cesce prave greske u proceni. I bas to- sta ako nekoga upoznas i na kraju zazalis zbog upoznavanja? U rl je drugacije imas osobu ispred sebe, vidis je, moze da prica sta hoce, ali pokreti i lice, pre svega oci odaju.
Па...
Шта?
Како у РЛ контролишеш кога ћеш упознати?
Како знаш да нећеш зажалити због упознавања?
Мислим... зажалити.
Па једино да крене да ме бије па да зажалим због упознавања.

Упознала сам много људи са форума. (И не на окупљањима, ово је за тебе Марлон :lol: )
И нисам зажалила.
И ово не видим као неки виртуелни свет.
Тамо негде, на крају жице је особа са својим животом, душом, радошћу, патњом, проблемима...
Волим да упознајем људе са којима проводим време овде.
Имамо толико размењених порука, мисли, осећања, да ми се "право" упознавање некако намеће као нормалан след ствари.
И волим да погледам у очи. Тада знам.

Bisernica
19-07-2010, 20:56
Па...
Шта?
Како у РЛ контролишеш кога ћеш упознати?
Како знаш да нећеш зажалити због упознавања?
Мислим... зажалити.
Па једино да крене да ме бије па да зажалим због упознавања.

Упознала сам много људи са форума. (И не на окупљањима, ово је за тебе Марлон :lol: )
И нисам зажалила.
И ово не видим као неки виртуелни свет.
Тамо негде, на крају жице је особа са својим животом, душом, радошћу, патњом, проблемима...
Волим да упознајем људе са којима проводим време овде.
Имамо толико размењених порука, мисли, осећања, да ми се "право" упознавање некако намеће као нормалан след ствари.
И волим да погледам у очи. Тада знам.

Ni ja nisam nikoga upoznala na okupljanjima,već pojedinačno,onda kada poželim da tu osobu pogledam u oči.
Kvinče,devojko - BRAVO !!
Samo onda kada je čovek spreman da pogleda u oči znaš da stoji iza onoga što govori i što jeste,pa bilo to dobro ili loše,svejedno je !

Ciciban
19-07-2010, 20:56
ajmo opet

okupljanja su debilna.
da ponovim, okupljanja su debilna.

okupljanja se desavaju samo zato sto mnogi polno razliciti nemaju hrabrosti da sednu jedan na jedan i pricaju... a nemaju zato sto nisu seli jedan na jedan dugo vremena pa su zato na forumima da bi razbili strah upoznajuci se natenane nevidljivo iza ekrana kao kad su bili srednjoskolci... grupa je za njih oslobodjenje od straha jer u grupi sve prolazi. ali kao sto znamo u grupi se nikad nista konstruktivno ne desava osim galame. sve ozbiljne stvari se desavaju jedan na jedan. cak ni grupni sex se ne ugovara u grupi. u grupi moze da prodje svako i niko. u grupi su svi sretni i veseli kao na proslavi 30-godisnjice mature. u grupi ne mozes da razmisljas, ne mozes da pricas, ne mozes da uzivas u picu, jedino mozes da budes provokativno bezobrazan prema nekome znajuci da on ili ona nece da pravi scenu pred grupom iz malicioznog licemerja koji grupu ne retko drzi na okupu. mozete da se vatate pod plastom drugarstva, mozete ispod stola da se dodirujete i razmenjujete poglede pune zelje, mozete konacno da menjate telefone, vizitke ili adrese mozda i po koji komad garderobe, mozete da odete u kafanski wc a za vama neko iz grupe i da se iz****te i sretni i zadovoljni da se vratite u grupu gde niko nece primetiti nista, mozete da samo razmenjujete poglede i njima kazete sve, amozete i da budete publika gde ce lokalni klovn grupe da vas zabavlja ... ali jedno sto cete sigurno uraditi to je da cete onoga ko vam se dopadne pozvati ne u neku novu grupu vec jedan na jedan. zato sluze svadbe i veselja jer 90 posto osoba koje ide po njima ide da bi nekog upoznalo zato sto su otudjeni.

ljudi su otudjeni do bola. tragedija je sto to ne priznaju nikome a ponajvise sebi. pre neki dan me jedna zena odavde pitala da li sam usamljen ocekujuci valjda moj negativan odgovor kao sto bi svaki muskarac odgovorio. svako je usamljen, sto imas vise iza sebe i vise u glavi usamljeniji si od ostalih. najmudriji medju nama su najotudjeniji i najusamljeniji iako u prvi mah deluju obozavani od svih. porodica je generator duhovne usamljenosti ako ne funkcionise u svim segmentima kako je zamisljena. zene u klimaksu trpe krize usamljenosti kao retko ko pa makar bile dokazane na svim poljima. kad nadjemo poklopac za nasu usamljenost mozemo se osecati samozadovoljno na tren. naravno pod uslovom da je i taj sam poklopac usamljen na isti nacin. prica je o duhovnoj usamljenosti a ne telesno- metafizicko-sexualnoj.


e kako ne :P :raz_082:

причалица
25-07-2010, 14:49
nikad se mi nećemo videti, bar ne na okupljanju koje ima više od 3 člana foruma...prave smo srbende.

Bisernica
25-07-2010, 14:53
to i ja kažem,nas sastaviti ,to je Sizifov posao,...a možda i teži :raz_088:
mislim da se ženski deo ekipe može lako okupiti bez problema,opet smo nekako preduzimljivije :)

Tibi
25-07-2010, 14:57
Aha, zeMske su jednostavno druzeljubljivljije, i ne misle uvek na...isto. Dogodi se ponekad` da ima u ruznijoj populaciji i...druzeljubivih :andjeo: samo izgledaju...nevidljivi.

misticlady
25-07-2010, 15:18
to i ja kažem,nas sastaviti ,to je Sizifov posao,...a možda i teži :raz_088:
mislim da se ženski deo ekipe može lako okupiti bez problema,opet smo nekako preduzimljivije :)

i ne cvikamo od muzeva:igrac:

Bisernica
25-07-2010, 15:25
i ne cvikamo od muzeva:igrac:

:lol:
ima i toga ;)

mare
25-07-2010, 15:29
ako neko svrati u niš, nek se javi :)

причалица
25-07-2010, 15:40
ako neko svrati u niš, nek se javi :)

moja mlađa ćera bila 2 dana u nišu, sinoć se vratila.

Vragolanka
25-07-2010, 15:53
Obično kada se mnogo priča, ništa se ne radi. :lol:

причалица
28-07-2010, 12:41
affrodiita, gurbet i ja se videli preksinoć. baš nam bilo lepo.

zLozi
02-08-2010, 12:36
A ja sve vise i vise ubedjena da se ne treba upoznavati.

Vragolanka
02-08-2010, 12:38
A ja da na grupna okupljanja ne treba odlaziti... 1 na 1, ili manji broj ljudi.

Man
14-08-2010, 19:14
Sutra u nedelju šuki će žrtvovati novo prase, ono staro je nestalo u nepoznatom pravcu :pusi:
Obred će biti obavljen pored morave oko 16:00 sati, pozvani ste svi...

prijave ovde

Vragolanka
14-08-2010, 19:15
Sutra u nedelju šuki će žrtvovati novo prase, ono staro je nestalo u nepoznatom pravcu :pusi:
Obred će biti obavljen pored morave oko 16:00 sati, pozvani ste svi...

prijave ovde

jel može malo kasnije, dva tri sata kasnije? :raz_095:

kojica
14-08-2010, 19:16
pa može.. al do tada će prase biti izedeno

Vragolanka
14-08-2010, 19:16
Nema veze, ionako slabo jedem, samo nemojte da se raziđete...
jel ovo ozbiljno? :lol:

misticlady
14-08-2010, 21:07
gde bre,pored Morave...jeste li ludi?

kojica
14-08-2010, 21:08
Što bre?

aj dođi da te bačim u moravu...:pusi:

misticlady
14-08-2010, 21:13
pa kako ću...da doletim...a što se tiče bacanja u reku nećeš mi naškoditi...volim vodu:igrac:

kojica
14-08-2010, 21:27
znači problem sa prevozom... ne znam da li je Šuki razmišljao o tome..

ne verujem da je rešio da zakolje prase u nedođiji, da bi ga opet sam pojeo...:raz_067:

ako budem išla, imam tri mesta u kolima.. naravno dame imaju prednost...

ukupno
14-08-2010, 21:29
Ja ću vozom... dakle kod mene ima mesta kolko oćeš :lol:

misticlady
14-08-2010, 21:49
znači problem sa prevozom... ne znam da li je Šuki razmišljao o tome..

ne verujem da je rešio da zakolje prase u nedođiji, da bi ga opet sam pojeo...:raz_067:

ako budem išla, imam tri mesta u kolima.. naravno dame imaju prednost...

računam na to:lol:

kojica
14-08-2010, 21:53
eto super.. već nas je četvero...

ostalo još jedno mesto...:cao:

Vragolanka
14-08-2010, 21:54
Mene si računala? :lol:

kojica
14-08-2010, 21:57
naravno..

Man
15-08-2010, 09:49
i zna li se konačni spisak? red je da javimo šukiju

kojica
15-08-2010, 09:58
samo nas je četvoro... ja cenim da je prase zaslužilo da preživi ovaj dan...:raz_067:

mica
15-08-2010, 10:07
ocem ja...al mi kazite gde i sta:) klinci nisu tu,pa imam free time

Man
15-08-2010, 10:13
na moravi kraj požarevca :) u nekom vrbaku ;) danas oko 16 sati...

mica
15-08-2010, 10:13
e klinac..ja radim do 17.45 :(

tol
15-08-2010, 10:20
ponecu kilo limuna :)
http://razbibriga.net/imported/2010/08/1jp3di-1.gif

Man
15-08-2010, 11:43
Šta bi, da javljam?

kojica
15-08-2010, 11:49
Javi mu da ne žali što nije bus poslao za Beograd, jer nas nema dovolno ni za jedan auto.

Svileni Beogračići ne mogu da jure prase kraj Morave. :lol:

Man
15-08-2010, 11:50
opet mu neće biti dobro :(

mica
15-08-2010, 11:53
nemoj takoo :( ja ocem didem,al radim do ses' :(

kojica
15-08-2010, 11:53
i nikome nije žao...:(

Man
15-08-2010, 11:54
prasetu više nije nidočega :) tako da...

kojica
15-08-2010, 12:12
ma on je tako namerno pozvao od danas za sutra, da bi celo prase njemu ostalo.. :koja:

misticlady
15-08-2010, 12:18
kome nije žao?meni jeste,stvarno:(

Man
15-08-2010, 13:28
e baš :( ebite se :raz_095:
i ako utepate šukija s tolikim holesterolom vi ste krivi :koja:

G
15-08-2010, 13:36
Ja bih išao i na drugi kraj Evrope bre ... Ali sam sprečen ovih dana. Ajde organizovaćemo nešto ovde gde nas ima najviše lako je za prasce i jaganjce...Rešićemo.Izvini Šuki

QueenOfClubs
15-08-2010, 14:19
Sutra u nedelju šuki će žrtvovati novo prase, ono staro je nestalo u nepoznatom pravcu :pusi:
Obred će biti obavljen pored morave oko 16:00 sati, pozvani ste svi...

prijave ovde
:cry:

Man
16-08-2010, 10:52
Oni vam se zahvaljuju na nedolasku

http://smilepanic.com/wp-content/uploads/animals_1112-520x389.jpg

Slowpoke Rodriguez
27-09-2010, 20:46
http://img337.imageshack.us/img337/4218/prasecela.jpg

:razanj:

Ciciban
27-09-2010, 20:47
opet si se okupio :) , neka si , cuvaj nekad neki butkic :)

btw ovo sam trebala videti onomad?

Slowpoke Rodriguez
27-09-2010, 20:48
opet si se okupio :) , neka si , cuvaj nekad neki butkic :)

btw ovo sam trebala videti onomad?

Onomad je i bilo... :)

Ciciban
27-09-2010, 20:57
Onomad je i bilo... :)

ma moram nekad onomad da dodjem :) :cmok:

Slowpoke Rodriguez
27-09-2010, 20:58
Pa moras, al ti si dolazis od proletos

Ciciban
27-09-2010, 20:59
Pa moras, al ti si dolazis od proletos

od pre toga dolazim , ali sta da radim :(

ps , rezervisala sam i hostel pre oko tri nedelje manje vise , rekla sam ti cini mi se i nista :( , otkazala

Slowpoke Rodriguez
27-09-2010, 21:00
Pa dodji si vise...

PRCKO
27-09-2010, 21:03
Oni vam se zahvaljuju na nedolasku

http://razbibriga.net/


http://razbibriga.net/

:razanj:
Znaci kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(:(:(

Slowpoke Rodriguez
27-09-2010, 21:05
Sqeeek... :)

Slowpoke Rodriguez
27-09-2010, 21:09
No salu na stranu, krece sezona kotlica (riblja corba, pasulj sa rebarca, gulas od mamu na bambija i td), pa kad ste i ako ste raspolozeni dobrodosli ste svi djuture...

http://razbibriga.net/

причалица
03-10-2010, 09:07
jao, šuki...strava kako dobro izgleda!:)

kojica
03-10-2010, 09:11
zar bambijevu mamu...:cry:

причалица
03-10-2010, 12:53
ma, ja mislila ono što je na onom drvcetu....a ne ovo u kotliću...samo riblja čorba iz kotlića mi se đasvi.

Kovač
03-10-2010, 12:58
Ma ljudi,vi ste totalno neozbiljni što se okupljanja tiče.:raz_032:

tol
03-10-2010, 13:01
JA bih...:stidljiva: ako moze nedje blize..

misticlady
03-10-2010, 13:03
ma moze i bez sqeeek

причалица
03-10-2010, 13:05
Ma ljudi,vi ste totalno neozbiljni što se okupljanja tiče.:raz_032:

pa jesmo.

Kovač
03-10-2010, 13:05
Bila priča da se mi muški okupimo kod mene u kafani,G. i ja sve organizovali.
Kuvao bi se gulaš,pića na pretek,G. čak reče i da bi razvozio ko malo više popije :)
Al šipak :(

tol
03-10-2010, 13:07
nije fer...:(:undecided: a mi zeMskatji?

QueenOfClubs
03-10-2010, 13:08
Нама фу... овај кафа.

причалица
03-10-2010, 13:11
Bila priča da se mi muški okupimo kod mene u kafani,G. i ja sve organizovali.
Kuvao bi se gulaš,pića na pretek,G. čak reče i da bi razvozio ko malo više popije :)
Al šipak :(

šta ste radili? :mirka:

Kovač
03-10-2010, 13:14
nije fer...:(:undecided: a mi zeMskatji?
E,to moramo organizovati.

šta ste radili? :mirka:

Ništa,nije ni bilo okupljanja,zato sam i napisao da smo neozbiljni po tom pitanju.

QueenOfClubs
03-10-2010, 13:15
E,to moramo organizovati.

Нека фала, организујемо се ми саме :pov:

причалица
03-10-2010, 13:20
Нека фала, организујемо се ми саме :pov:

da, mic po mic, dve po tri i tako.