PDA

Pogledaj Punu Verziju : Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?



kojica
03-06-2010, 13:59
:sojka:

причалица
03-06-2010, 14:00
pa, ono....suzana mančić zna.

G
03-06-2010, 14:11
Ne bi odgovarao na ovako postavljenu anketu. Recimo da "novac" i "kućna pomoćnica" otpadaju kao opcija odgovora a stolo bi se valjda podrazumevalo bez nekih prioriteta. Naravno kad je u pitanju supruga.

Kovač
03-06-2010, 14:12
pa, ono....suzana mančić zna.

Sedmica na lotu?

причалица
03-06-2010, 14:13
Ne bi odgovarao na ovako postavljenu anketu. Recimo da "novac" i "kućna pomoćnica" otpadaju kao opcija odgovora a stolo bi se valjda podrazumevalo bez nekih prioriteta. Naravno kad je u pitanju supruga.

e pa, g, mnogi muški se ne bi složili sa tobom.

причалица
03-06-2010, 14:14
Sedmica na lotu?

ma ne....
ima neka gloopa izjava njene babe, ili babe njene prijateljice...

Mile sa klise
03-06-2010, 16:50
вера

besmrtna
03-06-2010, 16:55
seks, kucna pomocnica i novac

QueenOfClubs
03-06-2010, 16:59
Како ком...
И зависи од које жене.
Дал супруге, љубавнице, девојке...

kojica
03-06-2010, 17:01
seks, kucna pomocnica i novac

ooo.. kako grozan pogled na muški svet...

tužno...:(

G
03-06-2010, 17:02
e pa, g, mnogi muški se ne bi složili sa tobom.

Misliš da je ono preostalo dvoje bitno ikome normalnom? A može li se izdvojiti i ijedno od preostalih 8 u braku?

Zazijavalo
03-06-2010, 17:02
Muškarcu je od žene najpotrebnije da žena nađe neke prijateljice s kojima će odlaziti u kupovinu i ostaviti ga na miru makar tog jednog popodneva nedeljno.

kojica
03-06-2010, 17:04
Muškarcu je od žene najpotrebnije da žena nađe neke prijateljice s kojima će odlaziti u kupovinu i ostaviti ga na miru makar tog jednog popodneva nedeljno.

Eto šta je iskustvo. :lol:

Zazijavalo
03-06-2010, 17:05
:(

QueenOfClubs
03-06-2010, 17:08
Muškarcu je od žene najpotrebnije da žena nađe neke prijateljice s kojima će odlaziti u kupovinu i ostaviti ga na miru makar tog jednog popodneva nedeljno.
Начи са мном је свршено. :cry:
Не подносим куповине.

Zazijavalo
03-06-2010, 17:12
Начи са мном је свршено. :cry:
Не подносим куповине.

Uvek (dobro, izvesno vreme :mrgreen:) ostaje seks

QueenOfClubs
03-06-2010, 17:15
Uvek (dobro, izvesno vreme :mrgreen:) ostaje seks
Е па због овог "извесно време" и нећем да се удајем :lol:
Па да после морам у куповину.
Јок ја :mirka:

Zazijavalo
03-06-2010, 17:18
:raz_067:

причалица
03-06-2010, 18:51
mislim da znam šta je mm potrebno od mene: 3, 5, 7, 1 i 2, ne nužno uvek istim redosledom.

Vragolanka
03-06-2010, 21:32
sex
ljubav
prijateljstvo
kućna pomoćnica
ne mora ovim redosledom... :raz_128:

причалица
04-06-2010, 12:26
evo, mm-u je sinoć bilo potrebno 3 i 2, za ostalo se snaš'o sam.

Mile sa klise
04-06-2010, 14:05
mislim da znam šta je mm potrebno od mene: 3, 5, 7, 1 i 2, ne nužno uvek istim redosledom.

јЕСИ ПРИМЕТИЛА ДА СУ ТО САМО ПРОСТИ БРОЈЕВИ?

VIKTOR
04-06-2010, 22:38
OPASNOST i IGRU ! Zato želu NJU kao najopasniju igračku!;)

Ciciban
04-06-2010, 22:43
OPASNOST i IGRU ! Zato želu NJU kao najopasniju igračku!;)

Viktore aj na makedonskom

Vragolanka
04-06-2010, 22:45
I na srpskom, ako može...

VIKTOR
04-06-2010, 22:47
Ne sakam može ,bi opasnata i golema igrata!:azn:

VIKTOR
05-06-2010, 09:52
NE traži ženu "za noć"(noću možeš i da spavaš),traži ženu koja će ti ISPUNITI DAN !!!:azn:

Zazijavalo
05-06-2010, 09:54
A kuj će da radi? :lol:

причалица
05-06-2010, 11:08
јЕСИ ПРИМЕТИЛА ДА СУ ТО САМО ПРОСТИ БРОЈЕВИ?

jesam, ali nisam htela da smaram na temi sa matematikom.

ЖениМиСе
05-06-2010, 11:12
Dylai dynion na menywod a merched wrth gwrs fod ychydig o bob un o'r uchod yn yr arolwg.

I naravno za one koji ne razumeju Velski:

muškarcu od žene naravno treba žena i od svega po malo od navedenog u anketi

причалица
05-06-2010, 11:13
Dylai dynion na menywod a merched wrth gwrs fod ychydig o bob un o'r uchod yn yr arolwg.

I naravno za one koji ne razumeju Velski:

muškarcu od žene naravno treba žena i od svega po malo od navedenog u anketi
jao, kako je ovo lepo rečeno :bisa:

lider
17-06-2010, 22:05
Pegla, varjača i mašina za veš

причалица
18-06-2010, 17:08
Pegla, varjača i mašina za veš

to su predmeti, nisu osobine koje žena treba da poseduje :raz_012:

QueenOfClubs
18-06-2010, 22:00
to su predmeti, nisu osobine koje žena treba da poseduje :raz_012:
Немаш појма. То су особине.
Знам такве жене. И поносе се.
Само нисам приметила да су мушкарци поред њих срећни, ал ајд сад...
Не може све да буде савршено.
Бар имају слушкињу.

причалица
18-06-2010, 22:01
Немаш појма. То су особине.
Знам такве жене. И поносе се.
Само нисам приметила да су мушкарци поред њих срећни, ал ајд сад...
Не може све да буде савршено.
Бар имају слушкињу.

sluškinju? šta će im sluškinja?

QueenOfClubs
18-06-2010, 22:03
sluškinju? šta će im sluškinja?
Треба слушкиња да се осећаш ко газда :pusi:

причалица
18-06-2010, 22:03
'oću ja da se osećam kao gazda, a ne kao sluškinja.

Falcon
22-06-2010, 12:20
Ljubav i postovanje. Ostalo se usput moze dogovoriti.

marlon
28-07-2010, 20:54
kres
da se zabavi
pa ce se zaljubi
prijateljski
i da onda posprema po kuci

Vragolanka
30-07-2010, 10:19
Može on da ima sve, vremenom kolotečina dosadi, ljudi se užele promene, pa u neku ruku trampe ono što imaju u kući za nešto što mnogo manje vredi... ali je izazov, novo, sveže...
Pročitala sam negde da verni muškarci ne postoje, samo oni koji varaju, ili koji to žele, ali iz nekog razloga ne mogu, ili ne smeju da prevare partnerku.
Tako da... kakve god bile... ili će da mašta, ili će da dela sa strane... :lol:

Eva
30-07-2010, 15:22
A zasto nema 'MAMA' u anketi?

marlon
31-07-2010, 06:53
aj da prekopiram sa onog foruma kad sam pre neko jutro na istu ovaku temu malo pisao... kome je smorno nek ne cita.. nis novo nece saznati, verujte samo ce se mozda ubedaciti.


neki put treba banalizovati stvari da bi se kroz apsurd doslo do gole sustine pa tako i ja cesto volim da se igram... sta muskarci zele zapravo? da bi se dobio odgovor na ovo tako filozofsko pitanje sta trebamo uraditi? patak.... jel' kontas?

treba se zapitati sta zene zele zapravo? kada taj odgovor shvatimo onaj prvi banalniji nam je ispred nosa sve vreme. ajmo jedan primer... uzmimo situaciju koju je svaka zena imala u svom zivotu makar jednom. oseca da se strast ili ljubav sa nekim sa kim je u vezi gasi svakim danom polako ali sigurno. sta radi da kazem tipicna zena? takva zena pokusava dijalogom sa partnerom da dodje do izvora svog nezadovoljstva i po pravilu ne uspeva jer da moze tom retorickom analizom njihovog odnosa kroz dijalog doci do resenja ne bi se tako ni osecala pod jedan. kada shvati da je na stranputici sa dijalogom radi dve stvari zavisno od njenog karaktera i slicnih iskustva ako ih je imala ranije. ili napravi kardinalnu gresku pa udje sa nekim totalnim emocionalnim anonimusom u kres semu za par noci da klinom izbije klin one veze iz koje bezi, ili se povlaci u sebe i postaje anksiozno nedostupna ne samo partneru vec svojoj blizoj i daljoj okolini... cesto idu obe ove stvari u kompletu.

sta radi zena koja nije bas tipicna ako tako mogu da se odrazim? paaa, tera stvar do pucanja ako se tako moze reci, gde isprovocira partnera da u afektu uradi ili kaze stvari posle kojih za nju nema vise povratka na staro. to rade zene sa izuzetno jakim karakterom, cesto i libidom, koje su namazane svim poznatim i nepoznatim mastima i uvek razmisljaju prvo o sebi, pa tek onda o partneru i vezi uopste sto je i razumljivo za takav tip zena koje su pomalo kolerckog temperamenta. kada po pravilu istera svoj mak na njegov konac, ona trijumfalno odlazi iz veze znajuci da je pobedila u toj igri ali kada ostane sama vrlo brzo je stigne sve to i onda zna se vec kako ide jer i ona je zena kao i sve ostale, znaci uvek slaba na neke stvari. manje ili vise depresije i stvar vezana za vezu kopni, bledi i odlazi u nepovrat.

postoji i treca vrsta zena a to su one posebne koje sam opisao na nekoj temi ovde da je na trazim sad. one objedinjuju osobine i prvih i drugih ali imaju izuzetnu dozu apstraktne iracionalnosti koju ni same ne znaju kako da kanalisu svojim raciom ali savrseno odradjuju svaki problem na koji naidju sto je za ginisa. kod takvih osoba je samo jedan problem a to je otvaranje karata, a po pravilu kad ih skroz otvore to je uvek i samo fles rojal... kad se tako otvore tad je kasno za onu drugu tragicniju stranu tj. nas muskarce. povratka znaci nema. sta rade takve zene u situaciji koju sam dao kao primer? rade sve i ne rade nista. kupuju savete od drugih, stavljaju na tas vage sve sto ih drzi ili ne drzi u vezi, mere ono nemerljivo, strast i emociju sa koriscu opstanka u vezi, porede sta mozda imaju na nekom drugom mestu u odnosu na ono prvo, razmisljaju o osveti spram partnera ako ih je povredio, unistavaju sebe ljubomorom verujuci da je partner takav sto ima drugu trecu ili desetu, imaju doze optimizma i pesimizma koje se naizmenicno smenjuju ko ovo julsko vreme... znaci citav spektar osecanja koje ih lome iznutra i cine ih jako nesretnim bicima a da ni same nisu svesne promena koje im se ogledaju na licu. traze spas ne pokazujuci da im spas uopste treba jer one znaju da kada rese, a takve zene resavaju jako mudro takve stvari, imale dve ili 200 veza iskustva one seku ko mesarskom testerom i to je finito. posledice ih uopste ne zanimaju bas kao ni bogomoljku zato sto znaju da su u vezi imale sve ono sto ih je drzalo i cinilo im plezir... znaci neki pocetak, neku sredinu i kraj koji bas i nije neki ali je ipak kraj. ali dok dodju do njega to je raspad njihovog nervnog sistema, suicidno razbijanje sopstvenog ega svakodnevno i svakonocno, najlucidnija igra sa sopstvenom podsvescu do granice nenormalnog, ali to je ako mogu tako reci ona prava strast koja i cini takvu zenu onim sto u biti jeste i treba da bude.... zivotinja u ljudskom obliku sa kompjuterom umesto mozga. neko bi rekao, pa to nisu normalne zene one su lude ali ludilo je ipak bozanski poklon samo odabranima.

da se vratimo na temu, sta muskarci zele zapravo? zele tu i takvu zivotinju koja je iskrena u toj meri da ih opcini, koja je erotizovana u onoj meri da ih zaseni, koja je mudra u meri da nam magli misli, koja je cutljiva u meri da nasa filozofija postaje detinje smesna, koja je kao sto ne jednom rekoh devica i qurwa istovremeno, koja je valkira u ocima i pesnikinja u telu a ne obratno mada i to zna bolje no iko, koja je nezna kao pupoljak a surova kao dzelat... kada takvu zenu sretnes u stanju si za nju sve da uradis. apstraktne i one besmislene stvari koje ti nikad ne bi pale na pamet. barem ja bi. za vas ostale ne znam.

Only Marko now
31-07-2010, 11:47
Wtf bre?
Ja jedini koji je za zabavu? peh..... bez zabave nema nicega, ni ljubavi, ni odanosti, ni prijateljstva...... a o sexu i deci i da ne pricamo.

marlon
04-08-2010, 02:11
tedoh da napisem šišarka al videh da sam vec odgovorio pa zato necu :lol:

kojote
06-08-2010, 11:18
- Ne'u vise da ga cuvam, nemam snage! To je strasno! Ne mogu vise! Neka radi sta hoce. Neka me ostavi - sta mogu?!
Nemam vise snage!

Dok sam mogla, jurila sam ga i lovila... Nije me mrzelo, nosila me ona vatra i ljubomora. Umela sam da stignem i u Topcider, i na Tasmajdan, i na Kalemegdan! I sa Kalemegdana u Hajd-park! Trcala sam, al' sad vise ne mogu. Crkla sam, baldisala... Oslabila sam sedam kila! Sva sam se zarozala!
I on je propao, iako je musko. Nije ni njemu lako da bezi! Oboje smo ufitiljili. Dzaba ga bilo! Volela sam ga, al' vise ne mogu. Bole me noge, vrti mi se u glavi... Propala sam...

Za ljubav je potrebna snaga. Za ljubomoru, pogotovu! I ja, dok sam mogla, dok sam imala snage davala sam sve od sebe. Trcala sam da ga spremim i sacuvam. Nisam mu davala mira... I tako smo se igrali lopova i zandara tri-cetiri godine. Dok sam imala snage imala sam i uspeha. Sad me to ne zanima! Hocu da se odmorim! Bolje i bez muza nego bez zdravlja i zivota!

Evo, i sada kada sam resila da jednom novom liku budem kraljica, jos mi srce lupa kad se setim... E, srce moje zalosno - ti i ja smo to drugacije zamisljali! Nismo znali da je ljubav velika trka i fiskultura! Propadosmo od ljubavi, i ti i ja! Trci, trci, al' ne mozes da stignes! On je uvek brzi! I njemu neka velika vatra daje snagu, pa samo brise!
Dobro je... Sad cemo malo da se odmorimo, da u ulozi kraljice povratimo snagu. A posle, ko zna...? Mozda cemo opet na neki kros? On napred bezi, a mi za njim!
Drz'te lopova!

marlon
06-08-2010, 20:51
- Ne'u vise da ga cuvam, nemam snage! To je strasno! Ne mogu vise! Neka radi sta hoce. Neka me ostavi - sta mogu?!
Nemam vise snage!

Dok sam mogla, jurila sam ga i lovila... Nije me mrzelo, nosila me ona vatra i ljubomora. Umela sam da stignem i u Topcider, i na Tasmajdan, i na Kalemegdan! I sa Kalemegdana u Hajd-park! Trcala sam, al' sad vise ne mogu. Crkla sam, baldisala... Oslabila sam sedam kila! Sva sam se zarozala!
I on je propao, iako je musko. Nije ni njemu lako da bezi! Oboje smo ufitiljili. Dzaba ga bilo! Volela sam ga, al' vise ne mogu. Bole me noge, vrti mi se u glavi... Propala sam...

Za ljubav je potrebna snaga. Za ljubomoru, pogotovu! I ja, dok sam mogla, dok sam imala snage davala sam sve od sebe. Trcala sam da ga spremim i sacuvam. Nisam mu davala mira... I tako smo se igrali lopova i zandara tri-cetiri godine. Dok sam imala snage imala sam i uspeha. Sad me to ne zanima! Hocu da se odmorim! Bolje i bez muza nego bez zdravlja i zivota!

Evo, i sada kada sam resila da jednom novom liku budem kraljica, jos mi srce lupa kad se setim... E, srce moje zalosno - ti i ja smo to drugacije zamisljali! Nismo znali da je ljubav velika trka i fiskultura! Propadosmo od ljubavi, i ti i ja! Trci, trci, al' ne mozes da stignes! On je uvek brzi! I njemu neka velika vatra daje snagu, pa samo brise!
Dobro je... Sad cemo malo da se odmorimo, da u ulozi kraljice povratimo snagu. A posle, ko zna...? Mozda cemo opet na neki kros? On napred bezi, a mi za njim!
Drz'te lopova!

hahaha.. tis genije al' bas... ziv bio :lol:

lider
08-08-2010, 08:58
Samo malo, a to malo treba pronaći.

kojote
08-08-2010, 13:27
hahaha.. tis genije al' bas... ziv bio :lol:
Ma jok, to ti se samo pricinjava, dragi moj Marloncicu, ziveo ti meni! :kojote:

Istinska genijalka je nasa Kvini! :lol:
Kako ta zena uspeva da me razjari, napali onim svojim raskosnim oblinama, svojim dugim jezikom i...
Uvek kad je sretnem, setim se mita o tacki, koji glasi: "Zenski mozak sigurno nije njena najslabija, ali je ipak tacka." :mrgreen::lol:

marlon
08-08-2010, 13:34
kojo, mozak je organ kojim mislimo da mislimo... zato su zene vestije jer to ne znaju :lol:

kojote
08-08-2010, 13:42
A, ukapirao sam!
Hoces da kazes da je penis organ kojim neki od nas misle da ostvaruju konekciju sa zenom,
a u stvari
on toliko nije potreban nama, koliko je njima stalo do muceniKa? :lol:

marlon
08-08-2010, 13:44
A, ukapirao sam! Hoces da kazes da je penis organ kojim neki od nas misle da ostvaruju konekciju sa zenom, a u stvari
on toliko nije potreban nama, koliko je njima stalo do muceniKa? :lol:

ma ne bwe...ono sto nas zadovoljne razlikuje od onih drugih koje bi nesto zelele da urade.... :lol:

mica
09-08-2010, 07:07
ja sam u sali obelezila sex,no sve pobrojano u anketi je zapravo ono,sto svima nama treba u odnosima...ponajivse,ljubav,odanost,razxumevanje a ono cega nema u anketi a meni je negde najbitnije,jeste postovanje..bez toga nijedan odnos ne moze da funkcionise..

Vragolanka
09-08-2010, 19:05
Ma isto što i ženama... možda je tajming problem, ali je suština ista.

misticlady
10-08-2010, 21:27
jojjjj što se meni ne izlazi iz muške sobe...njima sve nabrojano treba...nečeg manje ,nečeg više a ponajčešće manje više:lol:

misticlady
14-08-2010, 23:59
treba ih znati slušati... baš im je lepo ovde...ostaću još malo

mica
15-08-2010, 12:40
e misticna,jes luda :D dakle,nisu nam se muski mnogo otvorili sa informacijama...

misticlady
15-08-2010, 12:43
ne...čuvaju se,pa im je posle kriv djavo,kad mi krenemo da istražujemo od jednog do drugog:igrac:
opet ja ovde...uf baš mi lepo

mica
17-08-2010, 15:12
nastani se :D

lider
17-08-2010, 19:01
ja bih da mi opere leđa...trenutno

mica
19-08-2010, 07:18
ja bih da me izmasira i jos nesto,al necu ovde da kazem :D

QueenOfClubs
19-08-2010, 11:34
Ma jok, to ti se samo pricinjava, dragi moj Marloncicu, ziveo ti meni! :kojote:

Istinska genijalka je nasa Kvini! :lol:
Kako ta zena uspeva da me razjari, napali onim svojim raskosnim oblinama, svojim dugim jezikom i...
Uvek kad je sretnem, setim se mita o tacki, koji glasi: "Zenski mozak sigurno nije njena najslabija, ali je ipak tacka." :mrgreen::lol:
:raz_114:

Do nekih godina, muskarcu je potrebna samo gola zena.
A onda pocnu i da misle...
Doduse, samo nakratko.
Prvo kako kuva, ondak i da li je sposobna a retko koji i kakva ce biti majka.
Vise... da li ce moci da rodi.
Kad se konacno ozene, opet im neko vreme treba samo gola zena, jer, sve ostalo dolazi nekako usput. :lol:
I po mogucstvu da ne prica mnogo.

Lilu
19-08-2010, 20:41
pa ne stvarno, aj recite sta vam je najpotrebnije, da znam... mnogo pravim greske u poslednje vreme. :pusi:

Vragolanka
19-08-2010, 20:55
Mene ne zanima, ionako ne mogu da pomognem.
A ni greške nisu do mene...

G
19-08-2010, 21:01
Mnogo vi fantazirate(filozofirate) drage moje dame. Muškarac je (ako je muškarac) kao savršena mašina. Sipaj do vrha gorivo, redovno održavaj, pazite da se ne pregreje. Pun gas i teraj ... :lol:

andromeda
01-09-2010, 10:11
seks
paznja
kucna pomocnica
novac

malavelika
07-10-2010, 22:00
:sojka:
potcinjenost

Only Marko now
07-10-2010, 23:25
Svakom muskarcu treba relativno bliza kafana, da moze da pobegne od zene kad krene ciklus.:rumenko::mrgreen:

Tibi
07-10-2010, 23:28
potcinjenost





:misticlady: Al je tebe kosava sekla, zar nisi znala da se...sklones :srce: da ti ciko kaze, to je u ostalim slucajevima...suprotno :rumenko: (kad idem od...sebe)

tol
07-10-2010, 23:31
treba da ima flaster za finu tishinu...ili da je pohara..da bude namirena i da utjuti ;)

malavelika
08-10-2010, 20:34
:misticlady: Al je tebe kosava sekla, zar nisi znala da se...sklones :srce: da ti ciko kaze, to je u ostalim slucajevima...suprotno :rumenko: (kad idem od...sebe)

ma, dobro bre, karikirala sam malo
al stvarno mislim da svakom muskarcu treba red pobune, pa red potcinjenosti (ovo prvo da mu ovo drugo bude sladje), i tako stalno jedno za drugim
misim, ne mora to da bude nesto negativno, samo treba da se zna kad i koliko da se spusti gard, a kad i koliko da se isprsis

eqrem
24-10-2010, 10:37
treba samo gola zena
I po mogucstvu da ne prica mnogo.

samo ove dve stvari ali naravno u iskljucivoj varijanti da te duhovno inspirise... sve ostalo ima de os na pozajmicu il' da se pazari... :g:

a ima i qarma.. e to je jako zaebano... onda prenebregnes sve....i ako nije gola i ako kenja i ako lose kuva i ako je bolesni egoista i ako te vara.... spasa ima samo da je roqnes pa sta ti bog da... :huh:

QueenOfClubs
24-10-2010, 11:42
samo ove dve stvari ali naravno u iskljucivoj varijanti da te duhovno inspirise... sve ostalo ima de os na pozajmicu il' da se pazari... :g:

a ima i qarma.. e to je jako zaebano... onda prenebregnes sve....i ako nije gola i ako kenja i ako lose kuva i ako je bolesni egoista i ako te vara.... spasa ima samo da je roqnes pa sta ti bog da... :huh:
Пре бих рекла да је то хемија но карма.
Што да је рокнеш?
Па није она крива што он одлепи а она му не ваља. :(

eqrem
24-10-2010, 18:12
preventivno...

Natali_Uvil
24-10-2010, 20:38
Nisu svi muskarci isti, hvala Bogu tako da je besmisleno davati bilo kakav generalni stav na ovoj temi. Sta je muskarcu najpotrebnije od zene? Kojem muskarcu?

G
26-10-2010, 00:38
Meni je potrebna ljubav, odanost i poštovanje, spremnost na dogovor(kompromis) i strast... ostalo se može kupiti a nije neophodno tražiti to od partnerke. Isto i još sijaset toga X 10 sam spreman pružiti. I tu je kraj filozofiranju bar kad je jednostavan muškarac kao ja u pitanju...:)

eqrem
26-10-2010, 04:56
Meni je potrebna ljubav, odanost i poštovanje, spremnost na dogovor(kompromis) i strast... ostalo se može kupiti a nije neophodno tražiti to od partnerke. Isto i još sijaset toga X 10 sam spreman pružiti. I tu je kraj filozofiranju bar kad je jednostavan muškarac kao ja u pitanju...:)

ljubav kao prvo moras da zasluzis jer nije svako dostojan tudje ljubavi
odanost moras da dokazes da bi je primio
postovanje je najlakse... to ukorenis milom ili silom nikad ne omasi ako si uporan
kompromis ne postoji... postoje samo jaci ili slabiji karakteri.. znaci onaj koji zapoeveda i onaj koji popusta ili se sklanja da prodje dominantna budala... u suptilnijoj varijanti se to radi filigranskim svakodnevnim mentalnim terorom
sve sto kupis i platis mozes da zaboravis da ce ti podici adrenalin na razinu da ga se setis makar mesec dana kasnije iako je takav odnosa kupi me kupim te lagan i ne opterecuje ih mnogo jer ako pocnu da ozbiljno razmisljaju o sebi i svojim sukobima po pravilu se odaju drogi alkoholu il' promiskuitetu il' opet svime u kompletu ... a to je upravo ono na cemu korporacije i kriminalci danas zgrcu profit...

Natali_Uvil
26-10-2010, 05:34
ljubav kao prvo moras da zasluzis jer nije svako dostojan tudje ljubavi
odanost moras da dokazes da bi je primio


tako je

eqrem
26-10-2010, 05:40
jes... ti ces da mi kazes dal' je tacno il' nije.... :lol:

Natali_Uvil
26-10-2010, 05:47
aha

Mile sa klise
27-10-2010, 23:35
Da ga ne cima na mobilni kad je u bircuzu

malavelika
28-10-2010, 11:26
Da ga ne cima na mobilni kad je u bircuzu

zato se mobilni "zaboravi" kod kuce, kad se ide u bircuz
sem, dakako, ako nemas ljubavnicu :lol:

QueenOfClubs
29-10-2010, 14:55
Па не треба му она да би заборавио мобилни, но да не смара. :lol:

egyboy53
08-02-2013, 15:33
razumevanje

sudjenik
08-02-2013, 16:55
zato se mobilni "zaboravi" kod kuce, kad se ide u bircuz
sem, dakako, ako nemas ljubavnicu :lol:

onda imas dva... jedan zvanicni i drugi nezvanicni... ko klinci kad krenu u stetu pa menjaju kartice