PDA

Pogledaj Punu Verziju : Problem sa PKC fajlom



QueenOfClubs
29-06-2010, 12:18
Dobila sam od banke CD sa programom koji ima ekstenziju pkc, i sistem je ne prepoznaje.
Malo sam guglala, ali nisam našla rešenje.
Uglavnom mi kažu da treba da otkrijem koji program otvara te fajlove ili da skeniram sistem, što sam i uradila, pronašao je preko 500 grešaka, ali, da bi se one sredile, moram da kupim program.
Da li mogu da rešim ovaj problem?
U banci mi samo nude zamenu diska.
Kol centar ne mogu da dobijem, a iskreno, i ne znam koje dugmiće da ispritiskam, jer za ovakav problem izgleda ne postoji dugme.

Man
29-06-2010, 12:48
http://sourceforge.net/projects/jython/

:pusi:


p,s. mogla si da označiš i Adobe reader kao program kojim ga otvaraš :kojote:

QueenOfClubs
29-06-2010, 12:50
Скида се...
Ако успе, водим те на колаче. :srce:

Man
29-06-2010, 12:50
To je file koji ne treba da se otvara niti pokrece, samo treba ubaciti CD u momentu kada se to od vas zatrazi prilikom izvrsavanja placanja. Inace, CD je Intesin i sluzi za elektronska tj. on line placanja.

G
29-06-2010, 12:53
Znači kao ključ. Interesantno...Kao "TOKEN"

QueenOfClubs
29-06-2010, 13:40
Шта сад?
Скинула сам оно, и све и да сам хтела да га покренем, не бих могла јер је то некакав .јаr фајл.
Али, небитно у сваком случају. Идем у банку.
Толико су закомпликовали да треба да покупим рачуне из целог краја и да им одем на шалтер.
Ово није за обичног корисника.

Man
29-06-2010, 15:02
Dali su ti adresu banke, odeš na njihov sajt... uloguješ se sa podacima koje si dobila...
obaviš transakciju i kad ti traže potvrdu ti ubaciš taj cd... i to bi bilo to...

taj faj je tvoj sigurnosni ključ u komunikaciji sa bankom...

QueenOfClubs
29-06-2010, 15:06
Добила сам само лозинку али не и име, а кад сам отишла на сајт имам опцију за либ и партију или ово друго, име и лозинку.
Од свега тога имам само лозинку на оном папиру.
Можда и партију, али оба никако.

Man
29-06-2010, 15:12
Nemam pojma, to zavisi od softvera banke...
jedino da mi pošalješ te podatke da ja probam :raz_068: malo sam dekintirao ovih dana :raz_067:

QueenOfClubs
29-06-2010, 15:15
Овајдио би се баш :lol:
Немам податке, немам корисничко име нити либ.
Могу само на колаче да водим.

Man
29-06-2010, 15:17
Kolači kad budem u bg :raz_095:

QueenOfClubs
29-06-2010, 15:19
Јави кад стигнеш. :)

ribizla
07-05-2011, 18:52
uplati li?
samo smo se regristovali da bi napisali ovaj post.. imali smo isti problem i jos uvek ga imamo.
brat i ja smo resili da idemo i na kolace i na salter .. a kako je krenulo racune bi brze platili peske nego preko neta... a da smo se ismejali Bas smo se ismejali.. :haha:

i sad ozbiljno, jesi saznala caku? oko ove partije i lib-a?

QueenOfClubs
07-05-2011, 18:58
uplati li?
samo smo se regristovali da bi napisali ovaj post.. imali smo isti problem i jos uvek ga imamo.
brat i ja smo resili da idemo i na kolace i na salter .. a kako je krenulo racune bi brze platili peske nego preko neta... a da smo se ismejali Bas smo se ismejali.. :haha:

i sad ozbiljno, jesi saznala caku? oko ove partije i lib-a?

:haha:
Нисам. :rumenko:
На крају сам урадила трајне налоге. :lol:
Они се бакћу с мојим рачунима а ја само добијем смс кад је шта плаћено. :pusi:
А јесам револтирано вратила цеде и рекла им да немају појма. :ljutko:


Па останите на форуму кад сте већ ту. :)
Дођите у причаоницу да ћаскамо.
Имамо и радио.

ribizla
07-05-2011, 19:50
hahaha .. da li je moguce?! Brat i ja smo upravo odustali.. i resio je ipak da u ponedeljak plati racune.. i vrati cd (posto definitivno nije korisno) a ono njihovo uputstvo kaze da je jednostavno sve podesiti.. mhmmm da da..

pa tu smo mi.. radio nam bas ne prija :) sad cemo da vidimo pricaonicu gde je :D :g:

ribizla
09-05-2011, 16:54
cisto da javim da je problem reshen :]
zvala sam koristinicki servis.. ispostavilo se da mi banka nije dala sve potrebne podatke za online placanje.
uzela sam i te podatke, i sad sam poplacala racune :]
woohoo :igrac:

marlon
09-05-2011, 19:58
mucite muku oko pkc fajla... administratori banaka su nesposobni paceri kakvih nigde nema... samo da kazem da jedino hypo ima softver gde sa apple-om moze da se radi online placanje....

QueenOfClubs
10-05-2011, 08:52
cisto da javim da je problem reshen :]
zvala sam koristinicki servis.. ispostavilo se da mi banka nije dala sve potrebne podatke za online placanje.
uzela sam i te podatke, i sad sam poplacala racune :]
woohoo :igrac:
Ти си добила кориснички сервис? :eek:
Први и последњи пут кад ми се неко јавио, било је – сачекајте.
А онда су заборавили на мене. :lol:

ribizla
10-05-2011, 08:53
ja sam rekla bratu da cu lakse dobiti na fon Zion u Matrixu ali se ispostavilo pogreshno xD ahaha

Zak
12-05-2011, 08:34
ja sam rekla bratu da cu lakse dobiti na fon Zion u Matrixu ali se ispostavilo pogreshno xD ahaha
Da li si sigurna u to sto zboris?

ribizla
12-05-2011, 10:08
jesam :)