PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kako uskladiti......?



gedza
28-06-2009, 11:16
Ona preterano telefonira on ne podize dasku na WC solji,njegove su dlake na sapunu a njena kosa u slivniku,on bi da gleda fudbalsku utkamicu, ona seriju,...njoj nikad dosta kupovine a on se smori posle drugog butika,dok vozi ona mu zamera sto vozi prebrzo.............

Mirka
04-07-2009, 20:17
Ljubavlju ! :raz_088:

Man
04-07-2009, 20:19
nemoguća misija :raz_117:

Mirka
04-07-2009, 20:31
Ne slazem se , samo treba zastati i pogledati u onog drugog i prihvatiti da i on postoji sa svim svojim zeljama i potrebama.

Al to mora biti obostrano inace je nemoguca misija.

Jednom mi je neko rekao da u dvoje gradimo MI a onda je taj neko zaboravio da pogleda u moje potrebe i zelje ....tog trenutka smo prestali da budemo MI.

Al tada sam naucila da MI podrazumeva dvoje i dok to dvoje zele da se cuju i vide dotle su MI . Kad jedan postane slep i gluv onaj drugi je ispao iz igre.

Ciciban
04-07-2009, 22:50
Nista ne znate , sedite jedinica ........ :raz_035:

sani
06-07-2009, 20:48
vremenom pocnes da ne obracas paznju..i svako radi svoje :raz_031: :raz_036:
uz put ..cisto da se odrzi 'folklor', hebete sve po spisku jedno drugom :raz_058:

Ja za malo da se razvedem zato sto nisam turila kisobran u futrolu :raz_025: ..to bese prve godine braka..ni dalje ga ne turam :raz_125: i nisam razvedena

petrana
03-09-2009, 18:43
trpeti :pusi:

petrana
03-09-2009, 18:53
ma salim se, meni kuci uvek govore "strpljen spasen"
pa i ja kad ne znam sta da kazem to ponovim
Ali, to sve ne mora da smeta; ako smeta ondak joj
Ona preterano telefonira
ako ima para da to plati onda on ne mora da slusa, a ako ona nema para da plati, on ne mora da joj da pare :p
on ne podize dasku na WC solji
imala sam priliku da vidim, makli su dasku sa WC solje, i onda je stavljaju na solju po potrebi :lol:
njegove su dlake na sapunu
pa kada joj smeta onda ih skine, ili ako joj se ne skida stavi svoj sapun na tajno mesto
njena kosa u slivniku
moze da ne gleda na dole, a ako bas oce da gleda na dole ili ako se zapusi slivnik, onda nek se iznervira i zove je da makne dlake ili neka ih sam makne, zavisi od njegovog temperamenta
on bi da gleda fudbalsku utkamicu, ona seriju
stave onu karticu da moze i na racunaru da se gleda TV, pa svako gleda sta oce
.njoj nikad dosta kupovine a on se smori posle drugog butika,
neka cim se smori ode lepo gde on voli da ide a ona nastavi sa kupovinom
dok vozi ona mu zamera sto vozi prebrzo.............
nek se pravi blesav :raz_018: , ako bas mnogo voli da brzo vozi, a ako ne voli bas toliko da brzo vozi onda uspori

bleja
03-09-2009, 19:15
nemoguća misija :raz_117:


potpisujem :)
sto o tome nisu ranije razmisljali ako im to u tolikoj meri pravi probleme......

Bisernica
20-12-2009, 14:43
Sa malo manje zakeranja,i malo više razumevanja,
ako se još doda malo kompromisa i mnogo ljubavi,
nije teško uskladiti.

Treba hteti - treba smeti :lol:

sjaj
17-06-2010, 22:06
Ljudi su danas vrlo površni i ono što zapravo treba obavezno uraditi je razgovarati s partenrom.
Trebaju saslušati jedan drugog, sagledatii poziciju one druge strane, decentrirati se i pokušavati da pronađu rešenje koje je prihvatljivo za obe strane.
Takvim stvarima se prilazi na konstruktivan način.

QueenOfClubs
17-06-2010, 22:08
Ona preterano telefonira on ne podize dasku na WC solji,njegove su dlake na sapunu a njena kosa u slivniku,on bi da gleda fudbalsku utkamicu, ona seriju,...njoj nikad dosta kupovine a on se smori posle drugog butika,dok vozi ona mu zamera sto vozi prebrzo.............
Никако.
Сести у неки ћошак и сачекати да порастете.

Ciciban
26-06-2010, 16:42
Neke stvari se nikad i nicim nemogu uskladiti, ali tamo gde ima imalo ljubavi i razumevanja dveju strana , tamo gde je odnos zreo i pun poverenja, s malo vise truda postigne se maximum

G
26-06-2010, 16:50
Никако.
Сести у неки ћошак и сачекати да порастете.

Ovo je nešto najmudrije što sam pročitao na forumu. Mogli bi i neki stariji iz ove opaske izvući pouke. Kvini jeste Kraljica:)

misticlady
26-06-2010, 16:51
potpisujem

причалица
27-06-2010, 15:03
pa teško...mislim, nekad se podževeljamo oko gluposti....u suštini, posle sve nekako zaboravimo, pa idemo dalje...njemu se ne sviđa moj crni hleb, a meni njegova brada....njemu se ne sviđa što mnogo radim, a meni se ne sviđa što on mogo radi za badava...mislim, sve je to nekad zaebano.
a nekad nije.

Ravnica Carobnica
27-07-2010, 14:33
Oboje su sebicni ,niko ne pazi sto radi on vec onaj drugi .Ovakav par, ako se ne promijeni osudjen je na vjecita koskanja koja ce lijeciti ljubav i seks dok ga bude bilo .A kad nestane ili kad ubiju i jedno i drugo ...Mrka kapa , svako svojim putem i da izvuce pouku.

andromeda
28-07-2010, 07:52
dogovor, postovanje, razumevanje , ljubav , all in one :bisa:

Nežnicah
09-03-2013, 18:58
Ona preterano telefonira on ne podize dasku na WC solji,njegove su dlake na sapunu a njena kosa u slivniku,on bi da gleda fudbalsku utkamicu, ona seriju,...njoj nikad dosta kupovine a on se smori posle drugog butika,dok vozi ona mu zamera sto vozi prebrzo.............

Kako uskladiti?
pa lepo, sve se to ga organizovati ako postoji dobra volja i želja da se bez preke potrebe ne pravi zategnuta atmosfera u kući :mm: vremenom se kupi još jedan tv, skrenu pažnju jedno drugom na dlake, dasku i ostale "probleme" sa kojima se susreću, ona shvati da je kupovina mnogo prijatnija sa drugaricom koja deli ista interesovanja prema krpicama sa njom, nego sa njim koji se smori i frkće i premešta sa noge na nogu nervozno... on nauči da kad je ona sa njim u kolima, malo sporije vozi... i tako :drnd: ali preduslov za sve je kao što rekoh volja da se sve prevaziđe i uskladi :dada:

sudjenik
09-03-2013, 20:47
Ona preterano telefonira on ne podize dasku na WC solji,njegove su dlake na sapunu a njena kosa u slivniku,on bi da gleda fudbalsku utkamicu, ona seriju,...njoj nikad dosta kupovine a on se smori posle drugog butika,dok vozi ona mu zamera sto vozi prebrzo.............

bata gedzo uskladi tako sto to nogiras iz zivota

причалица
10-03-2013, 08:44
bata gedzo uskladi tako sto to nogiras iz zivota

звучиш као моја мила мајка :lol:

kiselomleko
12-08-2013, 08:22
pa sta da se radi... samo pedala.