PDA

Pogledaj Punu Verziju : Клуб распуштеница



QueenOfClubs
04-07-2010, 13:17
Да ли вас овај израз нервира?
Мене уопште.
Баш се осећам... распуштено :)
Брак је светиња и треба га чувати, ал кад не иде, не иде.
Бориле смо се колико смо могле, није успело, идемо даље.

Шта радимо кад смо саме викендом...
Како себи угађамо...
Шта желимо...
Како излазимо на крај са бившим, родбином, комшијама и вазда навалентним мушкарцима који мисле да смо па... малко угрожене :lol:...
Наша деца, њихови проблеми и како их решавамо...
Хајде да то поделимо овде, да се посаветујемо, а кад буде прилика и да наздравимо новом животу. ;)

kojica
04-07-2010, 15:11
:raz_131: Za život.

I ja sam načisto raspuštena..:lol: mogu malo da vam se pridružim ponekad? :)

Samo bih ostavila jednu poruku za mame koje trpe.
Ne trpite. Vi ste primer vašoj deci. Sve što vi budete trpele,
trpeće i one. Sve što vi dozvolite, dozvoliće i one.
I sinovi će se tako odnositi prema svojim ženama.
Ako trpite zbog njih, prekinite, jer će od toga imati više
štete nego koristi.

Živela sloboda.

QueenOfClubs
04-07-2010, 15:12
Наравно Којице, добродошла. :)

jasamja
05-07-2010, 02:17
Немојте да будете паћенице и није срамота да будете угрожене.

kojote
05-07-2010, 09:00
Niče je jednom, u svom genijalnom delu Volja za moć, napisao: "Žena je zagonetka čije rešenje je dete". Poznati filozof je bio u pravu ponajviše zbog toga što je dete najveći zalog muške podređenosti moćima voljene žene. Retki su tako tvrdi muškarci kojima se ne može upravljati uz pomoć dece. Ipak, većinu razvedenih očeva od njihove rođene dece uspeva da odvoji famozna "druga" žena (ona koja nije, ili uglavnom još uvek nije majka njegove dece).
To praktično znači da smo mi u stanju da napustimo svoju decu zbog druge žene, te je potpuno jasno da jedina prepreka našim dragim ženicama u uspostavljanju moći nad nama, ni slučajno nismo mi sami, već druge žene (ili što bi jedan uvaženi član Foruma rekao: "Druge neodoljive ženske guze").

QueenOfClubs
05-07-2010, 09:24
Слажем се с тобом Којоте, само, чини ми се да у последње време више саме жене иницирају развод.
Колико сам причала са својим другарицама ниједна не ускраћује бившем право да виђа децу колико жели и кад жели.
А разлози су различити, почев од неке туђе гузе па све до самог презасићења.

kojote
05-07-2010, 09:32
Žene su donedavno više ćutale i trpele "zbog dece". Primarni razlog je ustvari bio materijalna zavisnost od muškaraca, kao i nekoliko razloga uglavnom psihološke prirode, koje ovoga puta ne želim da dotičem. U zadnjih dvadesetak godina ste se emancipovale, stekle materijalnu a sa njom i otvoren put za svaku drugu nezavisnost. Meni lično, današnja žena se mnogo više dopada, nego ona "jučerašnja". Ako želiš, objasniću ti i zbog čega? Mada, iskreno, više bih voleo da sama pretpostaviš razloge.

QueenOfClubs
05-07-2010, 09:39
Да, жене су данас махом материјално независне, мада знам и оне које нису а ипак су се развеле.
Неке су мужеви једноставно избацили из куће, а неке нису могле више...
Жене су почеле да се запошљавају не само због жеље за независношћу, веш су биле и принуђене на то.
Једна плата једноставно више ние била довољна. Само, стичем утисак да се ова независност махом не допада мушкарцима.
Зашто? Шта им толико смета?

kojote
05-07-2010, 09:47
Pitanje muške strategije u odnosima sa ženama ima centralni značaj za svakog muškarca, po ogromnom vremenu koje zahteva u toku života i još više, po posledicama koje obavezno slede iza pogrešne taktike. Tu, naravno, ne pomažu nikakve škole, jer se, nažalost, ni u jednoj školi (čak ni u najvišljoj!) ne izučavaju strategije i planiranje životnih postupaka. Neke žene danas često vole da kažu "nije mogao da me prati", ali moje mišljenje je da se većina muškaraca ne snalazi najbolje u savrmenim situacijama, te se često osećaju kao "lovina", a ne "lovci". Iskreno, mislim da je biti dobar lovac više stvar talenta, volje i rada, mukotpnog, svakodnevnog vežbanja. Shvatićeš ovu moju metaforu, pametnice.

kojote
05-07-2010, 09:49
Dakle, smeta im lenjost (ne vole muški ljudi, neće brate da rade na sebi... kao i nedostatak taktičnosti) .

QueenOfClubs
05-07-2010, 09:55
Тај разлог "није могао да ме прати" обично проналазимо код жена које нису ни ушле у брак.
Ретко која се баш због тога развела. Ако већ бира мушкарца који "не може да је прати", значи да воли да доминира па јој то свакако неће сметати касније.
Углавном неће, можда се и предомисли, али то већ није поштено, ел да...
Али, такве жене су још увек у мањини.
Оно што није у мањини су мушкарци који се плаше успешних и самосталних жена.
И онда наравно постају ловина, јер, жене јесу свашта научиле у последње време, али не и то како да поступе да се мушкарац осећа као ловац. ;)

kojote
05-07-2010, 09:58
U mom sistemu vrednosti, gotovo primarnu ulogu zauzima SAMOOBRAZOVANJE. Kad to kažem, mislim na činjenicu da većina ljudi sa kojima se redovno susrećemo uglavnom ostane na obrazovanju stečenom u "svojih osamnaest" ili dvadeset i nekoliko godina, ako je fakultet u pitanju. O poslediplomskim neću sada, zato što me one redovno asocraju na jednu malaveliku devojčicu, a ti znaš koliko sam slab na njeno fenomenalno dupence. Dakle, ne mislim tu na čitanje savremenih romana, već na tzv. "široko" obrazovanje. Ne vidim što bi nekome bilo teško da upotpuni svoje znanje tako što će danas pročitati par stranica nekog istorijskog štiva, sutra iz dela nekog uvaženog fizičara, hemičara, filozofa...

Čovekov duh mora stalno da bude u pokretu. Ako tog pokreta nema...

kojote
05-07-2010, 10:00
Тај разлог "није могао да ме прати" обично проналазимо код жена које нису ни ушле у брак.
Ретко која се баш због тога развела. Ако већ бира мушкарца који "не може да је прати", значи да воли да доминира па јој то свакако неће сметати касније.
Углавном неће, можда се и предомисли, али то већ није поштено, ел да...
Али, такве жене су још увек у мањини.
Оно што није у мањини су мушкарци који се плаше успешних и самосталних жена.
И онда наравно постају ловина, јер, жене јесу свашта научиле у последње време, али не и то како да поступе да се мушкарац осећа као ловац. ;)
Mogu kojoti da dube na glavi dosutra, ali od prerijskog zeca lovca nikada načiniti neće. :kojote:

kojote
05-07-2010, 12:14
Pored problema koje skromno obrazovanje (samim tim i opšta kultura) bračnih partnera redovno prouzrukuje u braku, smatram da većina nas u brak ulazi prilično nezrela. Nedovoljno smo spremni za svakodnevno prilagođavanje jednoj veoma krhkoj i osetljivoj zajednici kakva je bračna. Navešću svoj lični primer. Sa seksualnim aktivnostima krenuo sam prilično rano (u svojoj 13-toj prvi put sam spavao sa jednom Sonjom, koja je tada bila maturant, imala 18 godina i njihala je u hodu zanosno svoju guzu, prelepo dupence kojem ne bi odoleo ni Bog čednosti lično). U trećem gimnazije zagledao sam se u ass neodoljive (zvaćemo je tako) Ane, da bi devet meseci kasnije ona postala majka, a ja ponosni otac svog sadašnjeg jedinca, Aleksandra. Pored mnoštva svari, zajedničko nam je bilo i to što smo oboje bili zaljubljeni u knjigu. Za tih sedam godina, uspeli smo da se iškolujemo, i steknemo fakultetske diplome. Voleli smo se nenormalno, strastveno, neponovljivo. Razveli smo se nakon sedam godina braka. Postavlja se pitanje, gde je nastao problem?

Ako bismo pokušali da ceo problem rešimo na način koji bi dao rezultata, posmatrano sa mog, dakle muškog stanovišta (što je naravno potpuno različito od gledišta tvog, ženskog pola, jer kod vas žena vladaju potpuno druge zakonitosti o kojima ćemo drugom prilikom, tačnije, u nekom od narednih postova) muška strategija koju sam u jednom od svojih jutrošnjih postova naveo kao jedan od primarnih uzročnika razvoda braka, dakle muška strategija se može postaviti po principu "sad ili nikad".

Dakle, (mi muškarci smatramo da) najbolji mogući stav koji se može zauzeti u odnosu sa ženom je "sad ili nikad". Osim brze akcije, on sadrži i dugoročnu strategiju. Ako zauzmete stav "sad ili nikad", on razume se važi i za "sad" i za "nikad". Ako bude "sad", to je odlično; a ako se pojavi "nikad", instiktivno ga odbacujemo i sačekamo da "nikad" postane "sad". Ako postane "sad", zna se. :kojote:

kojote
05-07-2010, 12:27
U seksu se sve odvija "sad". Štetno je svako razmišljanje o budućnosti sa očekivanjima da ima vremena i da će se šansa pojaviti. Oni pametniji i malo iskusniji, pustaju šansu kao da ne postoji - neka šansa radi šta zna; ako se ukaže, ona postoji "sad", a muškarac instiktivno oseća da bi trebalo da odreaguje samo na "sad". Sve drugo osim "sad" ne dolazi u obzir"! Sa ovim stavom većina od nas odrasta i formira se kao ličnost. Seks ima smisla samo ako je "sad". (Ako se ne dogodi sada, trebalo bi odbaciti budućnost u vezi sa tim događajem. Neizvesnost oko dileme da li će seksa između Kvini i Kojota biti jednog dana, doneće izrazitu psihološku štetu za mene. :kojote: )

Gotov svi problemi, kasnije u braku, proizilaze iz ovoga.

QueenOfClubs
06-07-2010, 07:27
Да не би било погубног утицаја на твоју психу, одмах да ти кажем да неће.

Даље, шта год да је био узрок разлаза, сад смо ми саме и распуштене, а опет зауздане различитим ланцима живота.
Питање је како ћемо искористити ту своју малену назовислободу.
Колико допуштамо мушкарцима да нам се приближе, да ли више излазимо, да ли имамо проблем са родитељима у смислу да покушавају да нам се мешају у живот јер смо се на неки начин њима вратиле.
Колико смо се промениле, шта очекујемо од живота, да ли се плашимо...

mica
06-07-2010, 09:49
Sloboda,hm....u glavi,da osecam se jako slobodno. No,nemam je nikako,obzirom da imam to dvoje cedovista koji me drze zauzetom,al mir u glavi koji imam ne moze s eporediti ni sa cim. Ne dopustam mnogo muskarcima da mi se priblize jer je suvise rano za bilo sta,a i nemam zelju ba su ovom trenutku da pripadam ikome,sem deci i sebi...Da,majka mi se mesa u zivot,sto je normalno jer mi gaji decu dok radim tako da nemam apsolutno nikakva prava,iz respecta prema njoj da joj to zamerim...Kolko sam se promenila...uf...ne znam..mislim da sam malo vis eposvecenija deci jer sam mirnija u glavi,malo vise nasmejana,a ponekad opet tuzna jer moj san o porodici je potpuno srusen i jako mi je tesko sto moja deca nemaju,kao sto ni ja nisam imala,oba roditelja u svakom trenutku pored sebe,no to je posledica mog slobodnog izbora....a sta ocekujem od zivota,to mi je bar jasno,trenutno,samo to da budem dobar roditelj,da izvucem njih dvoje na put,da imam snage da kroz sve poteskoce prolazim sa njima i da napravim dobre ljude od njih...naravno uz to,da pronadjem srodnu dusu jer sam i dalje optmista da takva negde postoji...plasim se...jezivo se plasim svih tih izazova ispred mene,plasim se sebe i pitanja koje svako vece postavljam,da li sam i koliko dorasla njima,plasim se usamljenosti i samoce,jer nisam neko ko voli da bude sam,plasim se poraza i neuspeha,plasim se ponekad mraka :) a opet,ne plasim se da kazem da se plasim jer je tako lakse i tako dobijem snagu da idem dalje...uvrnuto,je l da :)

QueenOfClubs
06-07-2010, 10:29
Па и није уврнуто.
Ја сам свој разлаз преболела још док смо били заједно.
Заједно... Мислим заједно под истим кровом, нисмо заједно одавно.
Цимери имају бољи однос.
Тако да ми је било необично и тешко тачно једно послеподне.
А онда велико олакшање, као да ми је неко поскидао камење око врата, с леђа и око ногу.
Никад нећу заборавити то предивно недељно јутро.

Врло брзо ме је брат извукао из куће и почела сам да излазим редовно.
Од мојих имам само подршку и баш никакво мешање у живот.
Све што кажем је – добро.
Упознала сам много људи, што овако, што са форума.
И могу вам рећи да ми је предивно.

mica
06-07-2010, 10:58
Ovo je sad fraza,ali zaista je potrebno vreme da se neke stvari prevazidju. Tako da verujem,da cemo i nas dvoje izgraditi nekakav odnos,vremenom jer smo,hteli ili ne,vezani za ceo zivot tako da sam strpljiva po tom pitnanju. Pocela sam i ja malo da izbivam iz kuce,koliko mi vreme i obaveze dozvoljavaju,ali da,potpuno ti verujem da ti je sad predivno :)

QueenOfClubs
06-07-2010, 11:11
А шта радиш кад деца оду код оца?

mica
06-07-2010, 13:53
pa iskreno,do sad sam uglavnom sedela kod kuce uz film,pivo i kokice,a juce sam,eto izasla na neki poslovni koktel pa posle toga sam isla sa drustvoms a posla na pivo i kasnije kod koleginice...daklem,naterala sam se posle duzeg vremena da izadjem iz kuce...i bilo mi je lepo :)

QueenOfClubs
17-07-2010, 18:35
Ех ево ме драге моје, само да вам се похвалим. :sojka:
Синоћ беше луд провод скоро до зоре а и ноћас планирам слично.
Примакла сам кафу, телефоне, упалила климу и музику, наместила се удобно и баш се нешто мислим како је понекад лепо без икаквих обавеза.
И најзад схватих да све зависи од мене саме.
То ми много прија, могу вам рећи. :raz_012:

slonce
17-07-2010, 18:39
ovaj..el mozemo i mi...raspustenici...da svratimo :rumenko:

QueenOfClubs
17-07-2010, 18:43
Наравно, сви распуштени су добродошли у кафаницу. :igrac:

QueenOfClubs
17-07-2010, 18:46
Ех да, и у то име, кафица:
http://razbibriga.net/imported/2010/01/kafa-1.jpg

slonce
17-07-2010, 18:49
eh...u to ime...uz kahvu da rechem nesto...bolje i losh razvod no josh gori brak

no...tu uvek najvise ispastaju...potomci

Bisernica
17-07-2010, 18:58
A jel mogu ja da navratim u kafanče ponekad ?!
Ja nisam raspuštenica ,ali to mu dodje na isto,
mislim moj status ?!Hvala Bogu pa nas nema toliko
da osnujemo klub :)

QueenOfClubs
17-07-2010, 19:01
Слонче, не мора да значи, заиста.
То је оно што ми мислимо и због чега се највише и ломимо.
Додуше, неки се ломе стварно а некима је то изговор због страха од живота.
Како год било, деца много пате у лошем браку.
И што је још горе, упијају такав узор, што им се касније врло често олупа о главу ни кривим ни дужним.
Мени је син рекао следеће ствари:
Сад ми је некако лакше. Стално сам страховао да се не разведете.
Коначно је готово.
Сад ми је много лепше, чешће виђам тату и суер се проводимо.
Волим што је у кући најзад мир.

Све наравно зависи колико су људи зрели и схвате да препуцавањем преко деце неће нашкодити никоме осим самој деци.
У том случају деца мање пате него што би патила у лошем браку.

QueenOfClubs
17-07-2010, 19:03
A jel mogu ja da navratim u kafanče ponekad ?!
Ja nisam raspuštenica ,ali to mu dodje na isto,
mislim moj status ?!Hvala Bogu pa nas nema toliko
da osnujemo klub :)
Добродошла Бисо :cmok:

Zazijavalo
17-07-2010, 21:26
Да, жене су данас махом материјално независне, мада знам и оне које нису а ипак су се развеле.
Неке су мужеви једноставно избацили из куће, а неке нису могле више...
Жене су почеле да се запошљавају не само због жеље за независношћу, веш су биле и принуђене на то.
Једна плата једноставно више ние била довољна. Само, стичем утисак да се ова независност махом не допада мушкарцима.
Зашто? Шта им толико смета?

Žemska plata je uglavnom izvor sredstava za plaćanje troškova oko odlaska na posao. :mrgreen:

A muškima smeta žemska nezavisnost jer one pokušavaju da naplate žrtvu što pored odlaska na posao i dalje moraju da naspu deterdžent i zavrte programator veš mašine kao da nemaju karijeru, već su i dalje zlostavljane kućne pomoćnice. :)

Man
17-07-2010, 21:28
kako ja nisam vido ovu temu :mirka: pa zar da me ne obavestite...

Bisernica
17-07-2010, 21:32
gazda bre ,kako nisi vid'o,nemoj da me podatresaš sad bre :bisaa:
nemoj da menjam mišljenje o'ma :lol:
videla ja što mi nije usput :jede:

Hexy De OZ
17-07-2010, 21:46
L primate raspuštene u najavi? :rumenko:

Bisernica
17-07-2010, 21:48
kad su mene primili hexy,mislim da nema problema :lol:

Hexy De OZ
17-07-2010, 21:54
Mukica, ali bolje mi je i tako nego da lažem samu sebe ceo život............................

Bisernica
17-07-2010, 22:31
Bolje biti sam sa sobom,nego sam sa nekim,pa da je muka ne znam kolika :raz_088:

QueenOfClubs
18-07-2010, 11:40
L primate raspuštene u najavi? :rumenko:
Јој Хелена, бојим се на утичемо на твоју одлуку. :(

QueenOfClubs
18-07-2010, 11:43
Ијао како је синоћ било лепо.
Играли смо и играли.
Углавном салсу и самбу. :srce:
Била је сјајна атмосфера.
Волим Београд зато што је тако весео и опуштен и блесав.
Пролазници су застајали да нам се придруже. :)
И зато што за свакога има нешто, само треба мрднути из куће.

Вечерас идем у биоскоп, па ћемо опет негде на пиће.
Ко?
Па ми, распуштенице. :igrac:

lider
23-08-2010, 20:07
kako ja nisam vido ovu temu :mirka: pa zar da me ne obavestite...

Bogami ni ja ovo ne videh...
Ček da uzmem plajvaz pa da izvršim popis.

QueenOfClubs
14-09-2010, 18:47
Аух, начисто заборављена тема.
Ел то добро или лоше?
Хм...

Данас ме сврсташе међ девојке.
Е то јесте лоше.
Јер је требало да се ради.
А ја нећу да радим ако не морам.

Неки су рекли да сам након разлаза процветала.
хихи
Рекла бих да само ходам брже и малко правилније.
И да, често се смејем.

А ви како сте ових дана?

Man
25-09-2010, 11:35
čekamo da pane kiša pa da polegamo :raz_088:

QueenOfClubs
25-09-2010, 17:20
Размишљамо да ли да правимо палачинке. :raz_088:

kojica
11-10-2010, 17:08
Nema raspuštenica...:huh:

QueenOfClubs
11-10-2010, 17:13
Има, има, него уживају :igrac:

QueenOfClubs
13-10-2010, 09:02
Како излазимо на крај савазда навалентним мушкарцима који мисле да смо па... малко угрожене :lol:...
Људи моји, откако се прочуло да сам сама, мотком растерујем мушкарце.
Ово ми се стварно није дешавало док сам била у браку.
Тад су се ти исти мушкарци односили према мени потпуно другачије.
Да кажем... с поштовањем.
А сада, као да сам сексуално угрожена.

kojica
13-10-2010, 09:04
Nemoj kvini motkom...:rumenko: jednoga dana ćeš ostariti, pa će ti biti žao...:lol:

kojica
13-10-2010, 09:05
A sad ozbiljno.
Ako si pomislila da oni to rade, zato što se brinu da si ti ugrožena,
varaš se. :raz_067:

QueenOfClubs
13-10-2010, 09:30
А зар није то један од разлога?
Мислим, као саће она лакше да пристане...

kojica
13-10-2010, 09:32
Ja bih pustila da muški na to odgovore.. ako ima iskrehih.. ovaj.. hrabrih...:lol:

QueenOfClubs
13-10-2010, 09:37
Па ја и очекујем искрен одговор од њих. :raz_088:

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 09:41
Људи моји, откако се прочуло да сам сама, мотком растерујем мушкарце.
Ово ми се стварно није дешавало док сам била у браку.
Тад су се ти исти мушкарци односили према мени потпуно другачије.
Да кажем... с поштовањем.
А сада, као да сам сексуално угрожена.

Vis ja imam kontra problem mene spopadaju raspustaljke.... :tease:

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 09:42
a, da i ja ih rasterujem motkom... :per:

QueenOfClubs
13-10-2010, 09:43
Па што је бре то тако Шуки? :(

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 09:44
Sta spopadanje il razjurivanje...

QueenOfClubs
13-10-2010, 09:44
Спопадање бре.

kojica
13-10-2010, 09:45
da dežuram ja ovde, da ne prorade motke...:lol:

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 09:46
Zavisi za sta te spopadaju, koliko sam ukapiro tebe za snosku a meni bi da se uvale na gajbu, a ne retko i poklon paketic nose il dva... doduse bila jedna pre dve godine sa tri...

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 09:47
da dežuram ja ovde, da ne prorade motke...:lol:

e, razlicite su to motke, Q pominje motke, motke kao drzaljica od lopate, a ja pominjem ''motku''.... :)

QueenOfClubs
13-10-2010, 09:48
Па ја претпостављам за кекс.
Мислим, озбиљни, породични људи.
Шта ће њима гајба...

kojica
13-10-2010, 09:48
Zavisi za sta te spopadaju, koliko sam ukapiro tebe za snosku a meni bi da se uvale na gajbu, a ne retko i poklon paketic nose il dva... doduse bila jedna pre dve godine sa tri...

:raz_067:

i ti se još žališ.. pa dobiješ sve na gotovo bre...:lol:

kojica
13-10-2010, 09:49
Па ја претпостављам за кекс.
Мислим, озбиљни, породични људи.
Шта ће њима гајба...

:raz_114: ovo je dobro...

QueenOfClubs
13-10-2010, 09:49
e, razlicite su to motke, Q pominje motke, motke kao drzaljica od lopate, a ja pominjem ''motku''.... :)
Како их бре ондак мотком растерујеш? :eek:

kojica
13-10-2010, 09:50
Како их бре ондак мотком растерујеш? :eek:

pa valjda čeka da kažu dosta...:raz_067:

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 09:52
Mnogo je od jedared... :eek:

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 10:01
Како их бре ондак мотком растерујеш? :eek:

El treba da napisem motka sa velikim Q... a nije tvoj nik... :per:

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 10:02
pa valjda čeka da kažu dosta...:raz_067:

Ne vidoh projarica vec odgovorila... :raz_067:

QueenOfClubs
13-10-2010, 10:03
El treba da napisem motka sa velikim Q... a nije tvoj nik... :per:
Не треба бре, него ми чудно да од тога беже. :undecided:
Ал ако јуре гајбу...

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 10:04
Не треба бре, него ми чудно да од тога беже. :undecided:
Ал ако јуре гајбу...

Nisam reko da beze no da ja pokusavam tako da ih razjurim.... :mrgreen:

QueenOfClubs
13-10-2010, 10:05
Nisam reko da beze no da ja pokusavam tako da ih razjurim.... :mrgreen:
Па ел успешно?

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 10:10
Па ел успешно?

jok, al trudim se... za sad ih drzim samo podalje od gajbe...

QueenOfClubs
13-10-2010, 10:12
Начи, никаке мотке не помажу, морамо да смишљамо другу тактику. :(

Slowpoke Rodriguez
13-10-2010, 10:13
Man da ih umocimo u govna... :raz_067:

QueenOfClubs
13-10-2010, 10:14
Е видиш, то ти није лоша идеја. :lol:

boti
13-10-2010, 13:01
Ja bih pustila da muški na to odgovore.. ako ima iskrehih.. ovaj.. hrabrih...:lol:

ja sam raspushteniQ :raz_128:

kojica
13-10-2010, 14:56
ja sam raspushteniQ :raz_128:

čestitam...:lol:

ali to nije odgovor na pitanje...:lol:

QueenOfClubs
27-03-2011, 21:26
Драге моје распуштенице, и драги моји распуштеници, да ли бисте поново потписали?

Vragolanka
27-03-2011, 21:27
zavisi šta... :lol:

QueenOfClubs
27-03-2011, 21:28
Дај бре, не зезај, зна се шта.
Пред матичарем.

Sandokan
27-03-2011, 21:28
BIH ............ al bi računjo, i računjo ...... i ondaK verovatno i ne bih ... ma nemam pojma .... :lol:

Vragolanka
27-03-2011, 21:28
Дај бре, не зезај, зна се шта.
Пред матичарем.

:ququ:

mihaela
27-03-2011, 21:29
Ponovo sam potpisala:raz_131:

QueenOfClubs
27-03-2011, 21:30
Мене је пре пар дана назвала колегиница након првог неуспелог рочишта и питала управо ово.
Не, никад, рекох као из топа.
Може заједнички живот али потпис – не.

ЖениМиСе
27-03-2011, 21:31
Драге моје распуштенице, и драги моји распуштеници, да ли бисте поново потписали?
ne bih

Дај бре, не зезај, зна се шта.
Пред матичарем.
pogotovo ne pred matičarem

Vragolanka
27-03-2011, 21:33
kolko nas ima raspuštenih... :qq:

QueenOfClubs
27-03-2011, 21:34
Има још, нег нису ту тренутно :aha:

ЖениМиСе
27-03-2011, 21:35
kolko nas ima raspuštenih... :qq:

:huh: strašno

Vragolanka
27-03-2011, 21:36
samo se nemojte zapuštati... :lol:

QueenOfClubs
27-03-2011, 21:37
Никако, то се ради кад се удаш. :lol:

Sandokan
28-03-2011, 08:25
Никако, то се ради кад се удаш. :lol:

:haha::haha::haha:

mikili
25-04-2011, 14:10
Никако, то се ради кад се удаш. :lol:

kako ko...:raz_125:

QueenOfClubs
25-04-2011, 19:00
Ти нам то у ствари кажеш да ти ниси. :raz_125:

Zak
25-04-2011, 20:01
Lepo ja kazem, sve je to raspustena banda.

QueenOfClubs
25-04-2011, 20:22
Признај да си узо плајваз :mrgreen:

kojica
25-04-2011, 21:21
Ти нам то у ствари кажеш да ти ниси. :raz_125:

:ljut:

A ti hoćeš da kažeš da jesmo?

QueenOfClubs
25-04-2011, 21:26
Ништа ја нећу да кажем, ја сам се само нашалила уопштено.
:raz_096:

kojica
25-04-2011, 21:28
Pa dobro.. svako mora na nekom polju da kiksne, pa nekako..
biramo prioritete.. valjda.. :hm:

Sandokan
26-05-2011, 19:09
E moram da Vam ispričam nešto jedna moja poznanica se razvodila ... i u žešćem je problemu bila, u centru za socijalni rad, psiholog je bio muškarac, pravnik isto tako, sudija je takodje bio muškarac, oba porotnika su takodje bili muški, čak je i zapisničar bio muškarac :qq: ... ona se osetila baš ugroženom u toj celokupnoj situaciji, mslm ipak ravnopravnoS polova ovo/ono ... to u nekoj civilizovanoj zemlji sigurno ne bi moglo da se desi :lol:

QueenOfClubs
27-05-2011, 19:36
Мени опет није јасно шта си тео да кажеш. :qq:

kojica
27-05-2011, 20:18
ako uzmemo u obzir to da je žena ženi vuk, ta bi trebala da peva.. :dance:

Sandokan
27-05-2011, 20:23
Мени опет није јасно шта си тео да кажеш. :qq:

Teo sam da kažem da mi je strašno žao žena koje se nadju u ovoj situaciji ...... siguran sam da u ovom pravoslavnom šerijatu
tako nešto muškarcu ne može da se desi :nene:

Mslm cenim da bi ste empatisale sa muškijem u ovoj situaciji :lol:

QueenOfClubs
27-05-2011, 22:44
Мени није уопште.
То су све само техничка лица код којих мора да се заврши процедура.
Као кад региструјеш ауто. Прођеш технички а онда станеш у ред за печат.

Е сад, ако се неко разводи да би изазвао емпатију, сажаљење и разумевање, друга је ствар. :aha:

QueenOfClubs
27-05-2011, 22:46
ako uzmemo u obzir to da je žena ženi vuk, ta bi trebala da peva.. :dance:
Оно што јес, јес.

Кад смо код тога, знам да су у социјалном биле жене.
Судија је био мушкарац... Ваљда :hm:
Осталих се не сећам.

Sandokan
27-05-2011, 22:51
Мени није уопште.
То су све само техничка лица код којих мора да се заврши процедура.
Као кад региструјеш ауто. Прођеш технички а онда станеш у ред за печат.

Е сад, ако се неко разводи да би изазвао емпатију, сажаљење и разумевање, друга је ствар. :aha:

Od tih tehničkih lica ti zavisi čudo stvari .... a tehnička lica da su u nekim švedskim, norveškim i drugim kanadskim nahijama bi svoj posao radila drugačije .... ili bi čistila klozete ili bi sredjivala parkove ... mslm da tu tehnička osposobljnoS ima presudni uticaj....

QueenOfClubs
27-05-2011, 22:56
Od tih tehničkih lica ti zavisi čudo stvari .... a tehnička lica da su u nekim švedskim, norveškim i drugim kanadskim nahijama bi svoj posao radila drugačije .... ili bi čistila klozete ili bi sredjivala parkove ... mslm da tu tehnička osposobljnoS ima presudni uticaj....
Не зависи од њих ништа.
Све је како се ви договорите, а ако не можете да се договорите, ондак се отвара ћитап и тамо пише како је по закону.
Ми смо се договорили мимо тог ћитапа и они немају ништа против.

И потпуно је небитно да ли је мушко или женско с друге стране стола.

Sandokan
27-05-2011, 23:04
Не зависи од њих ништа.
Све је како се ви договорите, а ако не можете да се договорите, ондак се отвара ћитап и тамо пише како је по закону.
Ми смо се договорили мимо тог ћитапа и они немају ништа против.

И потпуно је небитно да ли је мушко или женско с друге стране стола.

Kako da ti odgovorim na ovaj post ......... a besan sam za sve pare ........ i ne zbog tvog posta.....

QueenOfClubs
27-05-2011, 23:11
Kako da ti odgovorim na ovaj post ......... a besan sam za sve pare ........ i ne zbog tvog posta.....
Па верујем, али такав је закон.
Дискутабилан?
Сигурно јесте.
Него, само хоћу да кажем да од самих техничких лица не зависи ништа.

QueenOfClubs
27-05-2011, 23:15
Него, више пута сам чула изјаву: "Кад мушкарац престане да воли жену, престане да воли и децу коју има с њом".

:eek:

Некако, нисам стекла тај утисак. :nene:
Шта ви мислите о овоме?

student
27-05-2011, 23:16
nevjerujem da je to bas tako...

Adio
27-05-2011, 23:38
Него, више пута сам чула изјаву: "Кад мушкарац престане да воли жену, престане да воли и децу коју има с њом".

:eek:

Некако, нисам стекла тај утисак. :nene:
Шта ви мислите о овоме?
Boles'

mikili
28-05-2011, 08:50
desava se..mada mislim da samo gube nesto od osecaja odgovornosti..ne verujem da prestaju da ih vole..

kojica
28-05-2011, 09:14
Ja ovo prvi put čujem.. :hm: s kim se ti to družiš pobogu.. :qq:

QueenOfClubs
28-05-2011, 10:30
Између осталих, дружим се и с вама, форумашима. :aha:

marlon
28-05-2011, 11:16
Него, више пута сам чула изјаву: "Кад мушкарац престане да воли жену, престане да воли и децу коју има с њом".

:eek:

Некако, нисам стекла тај утисак. :nene:
Шта ви мислите о овоме?

muskarac ne moze nikad da prestane da voli zenu a jos manje njiovu decu... moz samo da ih rokne sve u kompletu 'nako iz ljubavi sto je mnogo cesci slucaj :jede:

QueenOfClubs
28-05-2011, 12:53
Ел то значи да мене мбм воли? :hm:

mikili
28-05-2011, 14:01
muskarac ne moze nikad da prestane da voli zenu a jos manje njiovu decu... moz samo da ih rokne sve u kompletu 'nako iz ljubavi sto je mnogo cesci slucaj :jede:

e to ti je vidis,jak -dokaz- ljubavi..

marlon
28-05-2011, 16:17
e to ti je vidis,jak -dokaz- ljubavi..

najjaci... a jos jaci je ako ih posle izede ko onaj kosooki :lol:

mikili
28-05-2011, 16:28
:eek: