PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kad nekog ne volim



Mirka
29-06-2009, 16:15
to se vidi iz aviona .
Ne umem da sakrijem to ma kako se trudila.
I onda u meni proradi neka unistiteljska krv , imam zelju da tog nekog lepo ........ :raz_065: ...
A o :roll i o :raz_054: kao i :raz_088: dok taj govori il je samo tu negde ...da i ne govorim.

Neki to pripisuju nevaspitanju, neki mojoj hirovitosti a neki kazu ...to samo ti tako umes . :raz_089:
Kakvi ste kad nekog ne volite ...umete li da se pravite fini il ste nevaspitani kao ja?

Sandra
29-06-2009, 16:23
ni ja ič ne umem :raz_035:
il` se pravim looda ili se potpuno isključim :raz_089:

Feelgood
29-06-2009, 21:13
Kad nekog ne volim, onda ga baš ne volim...
zavisi da li me "čačka" ili ne, ako me ne diraju, ponašam se kao da taj
neko ni ne postoji... ali u suprotnom, u stanju sam da ga/je pečem na tihoj
vatri dok mu/joj se ne smuči život :raz_089:

a sve sa najslađim osmehom :raz_089:

blueangel
29-06-2009, 23:44
ne umem da glumim i kada nekog ne volim to se vidi čak iz aviona :raz_088:

Vragolanka
21-08-2009, 16:46
Ako ga/je iz nekog razloga ne volim...znači, sva moja pažnja mu/joj je uskraćena...ako pak čačka...pažnja zagarantovana... :lol:
Ne umem i neću da krijem...

marlon
21-08-2009, 21:09
Ako ga/je iz nekog razloga ne volim...znači, sva moja pažnja mu/joj je uskraćena...ako pak čačka...pažnja zagarantovana... :lol:
Ne umem i neću da krijem...

hmmm.. pa za tako ne radi svaka zena manje vise?

Lilu
21-08-2009, 21:11
ja umem da glumim... ustvari kad malo bolje razmislim, ja sam odlicna glumica...

sani
21-08-2009, 21:18
Ne umem da pokazem da ne volim posto ja ne volim to osecanje da nekog ne volim..potisnem to, distanciram se malo, ali ostanem ljubazna..
ali zato jako znam da pokazem kad volim :srce:

Lilu
21-08-2009, 21:23
Bravo sani :)

affrodiita
21-08-2009, 23:18
kad volim volim skroz...ali zato ako nekog ne volim taj to sam može da vidi
ništa ne moram da kažem....tako da ako želi da bude u mom društvu ne voljen
neka mu...ali je meni mrsko to osećanje...i na sve načine se trudim da tu neku
osobu...što više izbegavam....osom ako mi ne stane na žulj....a onda... :raz_084:

bleja
22-08-2009, 07:09
Pre bih mogla da kazem da postoje osobe koje mi ne odgovaraju, I koje stoga izbegavam nego sto bih mogla reci da ih ne volim. Pokusavam da se setim postoji li neko koga ne volim ili mrzim ali mi niko ne pada na pamet zato sto mi se osobe koje mi ne odgovaraju I ne zadrzavaju u mislima, tj. ne bavim se njima. Ako je bas i nemoguce da ih izbegnem, onda se trudim da to sto mi ne odgovara ne pljusnem u lice, jer od toga nema vajde, vec da se drzim korektno I distancirano, tj. da ne izazivam I ne pravim veci problem od onog koji postoji tj. da sebi ne otezavam podnosenje na koje sam iz ovog ili onog razloga primorana.

Maca
23-08-2009, 20:59
Kada nekoga volim..ponasam se kao i svaka druga zena.Sve vidim kroz ruzicaste naocare,zivot izgleda bolji i lepsi a stvari dobijaju svoj smisao

majcheki
24-08-2009, 09:51
Ovaj........... Miki......... ja uglavnom nikog ne volim :lol:
..... Misim, retko koga volim a onda se to vidi iz aviona.......

Mirka
24-08-2009, 16:28
Ovaj........... Miki......... ja uglavnom nikog ne volim :lol:
..... Misim, retko koga volim a onda se to vidi iz aviona.......




A mene volis ...to se videlo iz aviona ;)

marlon
24-08-2009, 16:31
ma ni mene isto.... ;)

Ciciban
24-08-2009, 18:08
kakva kolicina ljubavi ... :) ..umem da volim ali je ona tanka crvena linija bas tanka, kad je dotaknem dotakla sam je i tamo je kraj ....

Maca
24-08-2009, 20:22
A kada ne volim..i ne obracam paznju na tu osobu..znam to i da kazem..

Sarmica
25-02-2011, 09:35
Ja kad ne volim,onda baš ne volim..
I ne postoji način da promenim mišljenje.

Uglavnom to se da odma' primetiti...a nije mi ni najmanji problem da to jasno stavim do znanja.

DaDole
25-02-2011, 09:39
Najkraće je reći da kad nekog ne volim..ne reagujem..nemam ni sjaj ni tugu,ni isčekivanje,ni nadanje..nemam ništa u oku,a ni na dlanu..

zvezdica
25-02-2011, 23:16
Kad nekog ne volim onda ga jednostavno ni ne vidim...

Lujka
13-06-2011, 19:23
Kad mi neko "ne lezi" a prinudjena sam da budem u blizini te osobe (npr. na poslu), koliko god je moguce ignorisem je. Ako su 'pak kontakti/saradnja neminovni ... profesionalizam na prvom mestu a oni senzibilniji :lol: ce osetiti, bez da im se kaze da ih "ne mirisem" uopste.
Za one ostale, van posla... ma njih bez imalo grize savesti skacim od sebe.

kojica
13-06-2011, 19:28
ako baš moraju da se muvaju tu oko mene... :hm: pa onda ćutim i čekam priliku da ih sapletem... :hm:

Sarmica
13-06-2011, 19:29
ti ko neki manijak:lol:..čučiš u žbunju i vrebaš priliku:lol:

Adio
13-06-2011, 19:34
Ne umem da pokazem da ne volim posto ja ne volim to osecanje da nekog ne volim..potisnem to, distanciram se malo, ali ostanem ljubazna..
ali zato jako znam da pokazem kad volim :srce:

ljubav se ne dokazuje i ne pokazuje, to se prosto vidi, oseti uoci
ako dodjes u situaciju da nekome dokazujes ljubav, onda tu neko ima problem

a ja...
jednostavno distanca, ignore, al nemam nekog kog ne volim, vec sam samo ravnodusna i to je to

a kad volim, pa prosto, mislim da ljudi u okolini to osete, i paznja neka, suptilna, je nacin za to, tako nekako kod mene funkcionise

kojica
13-06-2011, 22:29
ti ko neki manijak:lol:..čučiš u žbunju i vrebaš priliku:lol:

:stidljiva:

nekad ih upozorim da ću ih sapletem, da bi bilo interesantnije...

mica
13-06-2011, 22:36
E to se vidi na meni,skroz...ignorisem tu personu a neka inicijativa sa te strane bude odmah odsecena..umem da budem tad jako neprijatna,sto inace nisam..:)

причалица
14-06-2011, 06:18
pa ne znam...trudim se da ne dođem u tu situaciju.
i na poslu i u privatnom životu su osobe sa kojima mogu normalno da kontaktiram ili koje baš volim...mislim da ne poznajem ljude koje ne volim, eto.

Bisernica
14-06-2011, 19:49
Ne postoje ljudi koje ne volim .
Postoje oni koje ignorišem i oni sa kojima normalno komuniciram.
Naravno,najvažnija grupa ljudi su oni koji su mi dragi i koje volim.

mikili
14-06-2011, 20:37
postoje osobe koje u meni probude netrpeljivost a da mi nisu nista posebno uradile,recimo nacinom na koji pricaju,pogledom,onako s visine,bahatoscu,neprilicnim gestom ili cerekom,komentarom..takve osobe ne volim i trudim se da rezerisanoscu,hladnom uctivoscu ili cutanjem jednostavno zadrzim razdaljinu od njih.ili gledam iznad njihove glave.pokusavam da nicim ne pokazem netrpeljivost jer je to osecanje koje izazivaju u meni mozda samo utisak koji ume da prevari.

DaDole
15-06-2011, 07:37
posmatram ih kao prirodne pojave..kao kišu koju ne možeš zaustaviti,a ni naručiti..tako se i postavljam prema njima.Prihvatam njihovo postojanje,ali mimo mene jer ne dozvoljavam da budu dio mog života i u tome sam dosta dosljedna..
Ipak je njima najteže sa njima samima.

Raisa
14-08-2011, 20:45
a,ja ili jako volim ili jako mrzim

a retko ko mene moze bas da dovede do stanja da ja njega mrzim jer ipak treba da mi budes bitan da te ne bih podnosila jer je mrznja emocija,i to jaka

ako me neko...iritiria ,to je vec bliza rec,ne obracam paznju,ne razmisljam o tim ljudima,i ne vidim razlog zasto bi tebe trebao da okupira neko ko ti ide na zivce,ja mislim samo o ljudima koji meni imaju znacenje u zivotu

ako me nko i nervira,pustam ga da zivi svoj zivot, samo sto dalje od mene,da se ne bavi samnom kao sto se ja njim ne bavim al to obicno ne postizem

al kao sto sam rekla,da mrzim nekog,mislim,jedino u vezama mi se to desi jer sam dosta strastvena

HAZEL
24-08-2011, 10:50
Kada ne volim....Treba mi zaista puno, da do toga dodje. To je obično, kada me toliko izvredjaju, ponize, da se lepo sama sebi smučim i onako pošteno zapitam, gde sam pogresila kada sam zavolela uospšte takve ljude. Zaista puno mi treba da do toga dodje. NIkada u zivotu taktizirala nisam, i krajnje iksreno, mozda ponekad i neracionalno, kako kazu, nerazumno se ponasam, ali pokazem krajnej iksreno, i kada mi je stalo, i kada mi se neko smuci. U zadnje vreme, sam videla kod sebe jednu stranu, gde me je nesto potpuno izbacilo iz takta, no sama sam kriva, potpuno sam otkrila sta me najvise dira, pa su mi se sve reci vratile kao strele. Kada te ne volim...to znaju samo oni koje ja više ne volim. Tek onda shvate, koliko su nekada bili voljeni. Tada zatvaram sva vrata za sobom, nikada više ne zelim da znam niti da sretnem toga. Ako zatreba nesto za zdravlje, to cu uvek pomoci, to nema cenu i tu cu i najgorem neprijatju. pomoci . Kada ne volim, povlačim se potpuno. I puštam. Zauvek. A kada te volim, dajem dušu na pamuk. Svakako da se još nije našao takav, koji me je bezuslovno voleo, da bi shvatio, onu moju najlepšu stranu kojom ja umem voleti. Kako je kad ja obozavam, volim, kako je kad ja pruzam neznost i paznju. Mislila sam da jesam. Pogrešila sam. Ali, i to je zivot. :heart:

Cruz
14-01-2012, 05:10
to se vidi iz aviona .
Kakvi ste kad nekog ne volite ...umete li da se pravite fini il ste nevaspitani kao ja?

i da hocu ne mogu da sakrijem, meni se sve cita na licu :nene:

Sagacity
11-03-2012, 12:56
to se vidi iz aviona .
Kakvi ste kad nekog ne volite ...umete li da se pravite fini il ste nevaspitani kao ja?
Vidi se iz ''aviona''...:aha:
Trudim se da budem fina, jer nije razlog da nekog provociram ili vređam, samo zato što mi ne ''leži'' kao osoba. Ali znam da takve osobe lako osete, ako ih nešto ne ''gotivim''...:aha:

marlon
11-03-2012, 13:00
mene svi volu :moon:

Sagacity
11-03-2012, 13:02
Marlon, mislim da je tajna uspeha u tvom avatru.....:drnd:

Picola
13-03-2012, 10:15
Ja sam fina i vaspitana cak i kad nekog ne volim.

Naravno, i to ima granice.

marlon
13-03-2012, 17:16
Marlon, mislim da je tajna uspeha u tvom avatru.....:drnd:

moj jedini uspeh je sto sam jos uvek ziv

Vidana
31-03-2012, 19:40
kad nekog ne volim, prvo ga ignorišem
e a kad me iznervira, kad puknem onda se izvičem i molim Boga da me onda ostavi na miru

Slavena
13-10-2012, 19:13
... biram koga da volim.

причалица
16-11-2013, 11:24
imam faze kad imam nešto protiv nekog i tad je to na meni očigledno :lol: ali to me prođe, jer uvek na kraju sebe okrivim za tu ''fazu'' :kreza: i onda niko i ne treba da misli da ja mogu nekoga da ne volim :)

Nežnicah
23-11-2013, 09:58
trudim se da prikrijem to, ali kad vidim da se taj neko i dalje ponaša onda postanem iskrena :pardon: svakome prema zasluzi

DaDole
23-11-2013, 16:42
pustim da misli da ga volim:blenta:

salel
23-11-2013, 18:20
pustim da misli da ga volim:blenta:

Neduška, svaka ti je zlatna, ja se čak i potrudim da je volim ali sam jednom ispao naivan i platio školu:misticlady: