PDA

Pogledaj Punu Verziju : Да ли мушкарци изумиру?



Strane : 1 [2]

mona
12-07-2011, 17:49
Pa ako izumiru ne znaci da ne postoje i pravi ali u vrlo malom broju i treba ih naci, a to je kao da trazis iglu u plastu sena :kk:

rile_nezni_oblak
12-07-2011, 17:50
Pa ako izumiru ne znaci da ne postoje i pravi ali u vrlo malom broju i treba ih naci, a to je kao da trazis iglu u plastu sena :kk:

cak i kada su vam, mozda, ispred nosa? :)

kojica
12-07-2011, 17:50
a, jeste... a kad se pojavi tako neki muskarac, onda je on 'drvoseca, dos'o iz ne znam koje sume', nije moderan, uopste ne lici na nekog lika iz sex and the city i slicne gluposti... zena prvo treba da zna sta hoce, treba da zna kakvog muskarca hoce... kao da se muskarac odredjuje po tome da li zna ili ne zna da promeni osigurac... onda, stvarno... nego, prodaju vam neke price po filmovima i novinama, ubedjuju vas da tako treba, pa se primite, pa se guzite kako ste nezavisne, samostalne, jake... kako sve mozete same, bla, bla bla... a onda trazite nekoga ko je pravi muskarac... ne ide to tako... ili 'oces ili neces... glupost i najveca je laz da muskarac trazi sve u jednoj zeni i da ona treba da bude sve... domacica, gospodja, i ne znam sta vec.. a-ha, vazi... ozenicu nekog madjionicara, kad bude promenio pol... isto to vazi i za muskarce... a vi morate prvo same sa sobom da resite neke stvari... da li hocete da budete zene, ili kiborzi neki koji sve znaju i sve umeju...

:bravo:

mona
12-07-2011, 17:50
cak i kada su vam, mozda, ispred nosa? :)
i to se desava :aha:

mona
12-07-2011, 17:51
ja znam sta hocu al takvi su danas gejevi :kk:

mona
12-07-2011, 19:33
http://razbibriga.net/clear.gif

причалица
12-07-2011, 19:33
uf bre...jes derpe :(

mona
12-07-2011, 19:34
Izjasnjava se kao gej a super je ovako i kao licnost :sad:

mikili
12-07-2011, 20:34
jel taj gore u konkurenciji za pravu zenu ili pravog muskarca :m:?ako definisemo sta su to prave zene i pravi muskarci,i slozimo se oko toga,lako cemo utvrditi izumiru li..

Lujka
12-07-2011, 20:43
uf bre...jes derpe :(

Cisto da se zna :lol:


ako definisemo sta su to prave zene i pravi muskarci,i slozimo se oko toga,lako cemo utvrditi izumiru li..

Upravo tako @mikili. A da li cemo se sloziti to je vrlo diskutabilno jer svako od nas vidi drugacijim ocima sliku pravog muskarca/zene. :raz_060:

Klu
04-09-2011, 13:34
Не бих да неко помисли да генерализујем, вређам или омаловажавам.
Ја сам само очајна.
Е, сад, кад сам се оградила :raz_076: да почнем.

Да ли ја то немам среће, па срећем мушкарце који неће ни да се потруде да буду
мушкарци, џентлмени, глава породице, мајстори...
Просто речено, да буду оно што треба да буду – јачи пол.

А да неко не помисли нешто брезобразно, ево и примера из живота:
(који ни случајно није усамљен)
Прегорео ми је осигурач на колима, и ја, као немоћно женско, замолим своје колеге да ми помогну.
Први је рекао да нема појма ни где су осигурачи. Ја му одговорим да је неспособан, а он мени да ће да ми покаже како је способан. Е онда се стварно није провео добро и сад не причамо. Е тако.
Други ме је питао где сам се паркирала. Е, може жена да га види с прозора па ће да буде љубоморна :eek: (а није била љубоморна кад сам јој радила дипломски, а)
Трећи ме упутио на своју жену, каже, она се боље разуме. (јбт, како га не би срамота)
Четврти, пети и шести ми дадоше број неког сервиса и при том се посвађаше који је бољи.
Ја им рекох – кад сте ми доносили своје компјутере на поправку ја вам нисам давала визит карте сервиса :mirka:
И тако, на крају баладе, замених сама. Ништа једноставније.
Али остаде питање које ме мучи...
Јер, навикла сам да мушко буде мушко у свакој ситуацији.
Не кажем да треба да буде свезналица, али зар нису мушкарци ти који воле да се играју техником, да отворе, погледају, чачну. Па и ако забрљају, нема везе. Тако се најбоље учи.

Све ређе и ређе срећем мушкарце који су то што треба да буду и за шта их је природа створила – јачи пол. И питам се, где ово води?
С друге стране, видим да су жене преузеле много на себе.
Сад је само питање, шта је старије – кокошка ил јаје.
Да ли се мушкарци повлаче због доминације жена или су жене приморане да преузму све улоге због мушкараца.

А ја... ја сам била принуђена. И никако ми се то не свиђа. :(
ako tražiš univerzalnog majstora u kući, čoveka koji bi morao da zna i oko struje i oko vode i da popravi mašinu za veš i televizor i kompjuter i auto i avion, a uz to da mu nikad ne bude teško da skuva, opere, prostre, opegla i ono najvažnije - da dobro iz**** - onda si se nešto preračunala oko muškaraca...

Man
12-09-2011, 20:55
ja sam izumro :( pa, eto... čisto da javim :rile:

DaDole
13-09-2011, 07:18
Zaista bi trebalo da odredimo šta je to muškarac..poimanje pojma muškarca postaje sve relativnije i individualnije..ali,postoje ipak neke odrednice oko kojih se većina slaže,opšteprihvaćene i nedvosmislene,neupitne..
ili smo u ovim jurnjavama životnim obespravili čak i neka osnovna prava pripadnosti po polu?

kojica
13-09-2011, 07:44
ja sam izumro :( pa, eto... čisto da javim :rile:

:kadi:

mona
13-09-2011, 07:54
muskraci su izumrli, ostali jos samo pilici :kk:

DaDole
13-09-2011, 07:56
:kadi:

o,kojice..pa nije umro,već izumro:) ajd ga reanimiramo:)

kojica
13-09-2011, 07:58
o,kojice..pa nije umro,već izumro:) ajd ga reanimiramo:)

bolje bi mu bilo da jeste.. :sad: manje bi patijo...

ne umem ti ja to.. :nene:

DaDole
13-09-2011, 08:00
bolje bi mu bilo da jeste.. :sad: manje bi patijo...

ne umem ti ja to.. :nene:

veliš ne umiješ ti to:cm: ajd nek bude,a možda je vrijeme da i ja neki posO radim:) u to se ,ko biva,zeru i razumijem:stidljiva:

причалица
14-09-2011, 07:19
jučerašnji dan me je uverio da izgleda ima nade za prave muškarce :) doduše, nisam nikad sumnjala u to, samo sam žalosno mislila da su jako retki....što, doduše, može biti istina.
i, da li je postojanje pravih muškaraca generisano pristvom prave dame :g:....mada mislim da je to neko već rekao ovde.

DaDole
14-09-2011, 07:28
jučerašnji dan me je uverio da izgleda ima nade za prave muškarce :) doduše, nisam nikad sumnjala u to, samo sam žalosno mislila da su jako retki....što, doduše, može biti istina.
i, da li je postojanje pravih muškaraca generisano pristvom prave dame :g:....mada mislim da je to neko već rekao ovde.

možda je prisustvo prave dame jedan od pokretača,odnosno inicijalna kapisla za pokretanje pravih muškaraca,ali ne više od toga..
jer ,takav muškarac postoji ili ne postoji,njega ne može probuditi jedna dama,ali ga može potaknuti,pokrenuti..

причалица
14-09-2011, 07:33
možda je prisustvo prave dame jedan od pokretača,odnosno inicijalna kapisla za pokretanje pravih muškaraca,ali ne više od toga..
jer ,takav muškarac postoji ili ne postoji,njega ne može probuditi jedna dama,ali ga može potaknuti,pokrenuti..

naravno da može. one koje ne pokrene prava dama, oni su beznadežni slučajevi...mada, bolje reći ''prava žena''....jer, dama ili jesi ili nisi, a žena ima svakakvih :lol:

DaDole
14-09-2011, 08:16
naravno da može. one koje ne pokrene prava dama, oni su beznadežni slučajevi...mada, bolje reći ''prava žena''....jer, dama ili jesi ili nisi, a žena ima svakakvih :lol:

tačno..prava žena,kompletna ličnost..ali( to prokleto, sveprisutno Ali) ..ta ista žena(prava) zna da ostane pored jednog takvog,kako kažeš,beznadežnog slučaja..postaje li ona tim mirenjem sa nemogućnošću da od njega izraste pravi muškarac-manje prava?

mica
14-09-2011, 10:37
tačno..prava žena,kompletna ličnost..ali( to prokleto, sveprisutno Ali) ..ta ista žena(prava) zna da ostane pored jednog takvog,kako kažeš,beznadežnog slučaja..postaje li ona tim mirenjem sa nemogućnošću da od njega izraste pravi muškarac-manje prava?

Hm, ja mislim da je posledica takvog stava, da su muskarci izumli upravo to, sto su zene ojacale, tj postale sposobnije i nezavisnije i samim tim, muskarci se osecaju nesigurnima jer mnogo volimo da isticemos voju samostalnost i da im istu, natljavamo na nos..:aha:

причалица
14-09-2011, 15:25
tačno..prava žena,kompletna ličnost..ali( to prokleto, sveprisutno Ali) ..ta ista žena(prava) zna da ostane pored jednog takvog,kako kažeš,beznadežnog slučaja..postaje li ona tim mirenjem sa nemogućnošću da od njega izraste pravi muškarac-manje prava?

ne postaje. nesposobnost nije zarazna bolest.

mikili
14-09-2011, 16:38
ma kakvo izumiranje..jaci su nego ikada...samo nas gledaju kako tovarimo sebi na grbacu jos obaveza ,a oni se izlezavaju i uzivaju u lenjosti..

причалица
14-09-2011, 17:32
mi, ipak, j...

pardon, radimo

što ti je fora :pada:

mikili
14-09-2011, 19:16
mi, ipak, j...

pardon, radimo

ni tu ne briljirate...inace vam ne bi davale iz sazaljenja..:sojka:

причалица
14-09-2011, 19:17
ni tu ne briljirate...inace vam ne bi davale iz sazaljenja..:sojka:

:raz_114: bravo, devojčice !

supermen*prvi
28-09-2011, 10:27
Pogledajte u sopstveno dvorište...:)Neka izumru Manijaci. Blokirali su mi oba profila pa ne mogu da se svadjam. :sad: I jos svi navijaju za Neru. :sad:

Ua NATO i Manijaci. :sladoled: :jede: