PDA

Pogledaj Punu Verziju : Раскид



Moderan Pevac
05-05-2010, 14:29
Drugari, necete mi verovati, juce kada sam otisao na kafu sa Justin Timberlakom pricali mi o devojkama, i kaze on meni kako ne moze da nadje devojku ni jednu sa kojom moze da bude normalno, sve ga jure zbog para i popularnosti, ma sve isto kao i mene, i posle te kafe pozove mene moja devojka da se vidimo, seli smo u kafic i ona meni kaze ovako "Moderni Pevacu , bilo mi je lepo ali me je tvoj novac i slava zasitila, vise ne mogu da budem sa tobom" ja sam poceo da placem po malo ali ona nije htela da slusa mene samo je otisla i ostavila me na cedilu, a onda sam saznao da je to uradila zbog nekog forumasa sa LJIS-a , sta da radim :lupko:

http://forum.*********.com/member.php?u=167611

kojica
05-05-2010, 14:37
idi u namastir...:undecided:

baba Tijana
05-05-2010, 14:48
a ta tvoja devojka je muško il žemsko... :pusi:

QueenOfClubs
05-05-2010, 15:07
Drugari, necete mi verovati, juce kada sam otisao na kafu sa Justin Timberlakom pricali mi o devojkama, i kaze on meni kako ne moze da nadje devojku ni jednu sa kojom moze da bude normalno, sve ga jure zbog para i popularnosti, ma sve isto kao i mene, i posle te kafe pozove mene moja devojka da se vidimo, seli smo u kafic i ona meni kaze ovako "Moderni Pevacu , bilo mi je lepo ali me je tvoj novac i slava zasitila, vise ne mogu da budem sa tobom" ja sam poceo da placem po malo ali ona nije htela da slusa mene samo je otisla i ostavila me na cedilu, a onda sam saznao da je to uradila zbog nekog forumasa sa LJIS-a , sta da radim :lupko:

http://forum.*********.com/member.php?u=167611
Не разумем, како те је оставила на цедилу?

baba Tijana
05-05-2010, 15:12
ki brabonjak... :mrgreen:

Moderan Pevac
05-05-2010, 15:44
a ta tvoja devojka je muško il žemsko... :pusi:


idi u namastir...:undecided:


Не разумем, како те је оставила на цедилу?


ki brabonjak... :mrgreen:

Bas ste smesni

Na cedilu jer mi je otkazala vencanje, inace ja sam nevin i moralan pa onda moram da nadjem novu ljubav sto ce biti jako tesko . Retko koja zadovoljava moje rigorozne kriterijume .

Ciciban
05-05-2010, 15:45
da si je prevario navreme sad bi ona bila na cedilu...ki brabonjak :pusi: ........ ali ti si joj veran.....


btw nemogu da verujem sta forumi rade od postenog coveka...ja zato retko zalazim na ljish ..ubitacno je to :pusi:

Ciciban
05-05-2010, 15:46
Bas ste smesni

Na cedilu jer mi je otkazala vencanje, inace ja sam nevin i moralan pa onda moram da nadjem novu ljubav sto ce biti jako tesko . Retko koja zadovoljava moje rigorozne kriterijume .


ako te ova napustila zbog nekog sa ljisha onda tvoji rigorozni kriterijumi nisu bash na zavidnom nivou

Moderan Pevac
05-05-2010, 15:49
bas si smesna :nosic:

Ciciban
05-05-2010, 15:50
pa sto se odma ljutis ... sto je nisi prevario?

Lilu
05-05-2010, 15:52
bas si smesna :nosic:
i ja sam smesna :)

QueenOfClubs
05-05-2010, 15:55
Bas ste smesni

То што сматраш да си на цедилу јер сад мораш да тражиш нову љубав ми личи на оно кад ти неко мазне последњи пар ципела испред носа па мораш да се "смараш" да тражиш нове које задовољавају твоје критеријуме.
Отприлике у том рангу...
Ниси тужан, ниси очајан, него си "на цедилу".
Само не знам је л’ већи проблем што мораш да тражиш нову или зато што те је оставила због тамо неког форумаша, који је, да те подсетим, неки тамо човек.
И не знам какве везе има Џастин, јер њега јуре због славе и новца док твојој бившој то очигледно ништа не значи.
И да... Линк не ради.

Lilu
05-05-2010, 15:59
То што сматраш да си на цедилу јер сад мораш да тражиш нову љубав ми личи на оно кад ти неко мазне последњи пар ципела испред носа па мораш да се "смараш" да тражиш нове које задовољавају твоје критеријуме.
Отприлике у том рангу...
Ниси тужан, ниси очајан, него си "на цедилу".
Само не знам је л’ већи проблем што мораш да тражиш нову или зато што те је оставила због тамо неког форумаша, који је, да те подсетим, неки тамо човек.
И не знам какве везе има Џастин, јер њега јуре због славе и новца док твојој бившој то очигледно ништа не значи.
И да... Линк не ради.

al si mu suknula :pusi:

Moderan Pevac
05-05-2010, 16:07
to je njen link ka profilnu na forumu preko koga smo se upoznali .

kojica
05-05-2010, 16:08
to je njen link ka profilnu na forumu preko koga smo se upoznali .
eto.. kako došla, tako i otišla...

nego.. proveri ti koja se muvala pre nje u njegovom profilu, pa je smuvaj zinat...:raz_088:

QueenOfClubs
05-05-2010, 16:10
to je njen link ka profilnu na forumu preko koga smo se upoznali .
Значи и тебе је упознала као форумаша. :raz_088:

Moderan Pevac
05-05-2010, 16:11
eto.. kako došla, tako i otišla...

nego.. proveri ti koja se muvala pre nje u njegovom profilu, pa je smuvaj zinat...:raz_088:
to je suvise nisko za mene, ja sam ipak veoma popularan ne zelim da me skandalov paparaco nadje na delu

Значи и тебе је упознала као форумаша. :raz_088:

da

QueenOfClubs
05-05-2010, 16:20
to je suvise nisko za mene, ja sam ipak veoma popularan ne zelim da me skandalov paparaco nadje na delu
Је л’ зато што је форумашица у питању?

kojica
05-05-2010, 16:22
to je suvise nisko za mene, ja sam ipak veoma popularan ne zelim da me skandalov paparaco nadje na delu

Pa el si ti patrijarh il pevac? :raz_088:

причалица
05-05-2010, 16:32
ki brabonjak... :mrgreen:

:raz_114: bako, komparacija ti je...fenomenalna!
p.s. mene nervira taj justin....ne bih bila s njim ni da je siroma', a kamoli što je bogat...pare kvare ljude.

Moderan Pevac
05-05-2010, 17:23
ne moze da govoris tako o nekom koga ni ne znas ... Justin je super lik, idemo zajedno da igramo tennis a i uskoro treba da snimimo duet .

причалица
05-05-2010, 17:42
ne moze da govoris tako o nekom koga ni ne znas ... Justin je super lik, idemo zajedno da igramo tennis a i uskoro treba da snimimo duet .

mene samo zanima....da li si ti pevac ili pevač?

Moderan Pevac
07-05-2010, 19:24
mene samo zanima....da li si ti pevac ili pevač?

Pevac, ovo drugo :rile:

QueenOfClubs
23-08-2010, 16:45
Има их разних...
Осим оних правих, кад је крај љубави постоје и раскиди:
из освете, због љубоморе, превентиве ради, као тактички потез... :lol:
Даклем, да ли уопште знате због чега сте остављени?
Због чега и како сте остављали?
И како после...

Неко се понаша достојанствено, што изузетно ценим.
Неко плаче, моли, кука.
Неко прогања.
Неко остаје "пријатељ" у нади да ће поново бити нечега.
Неко срља у нову љубав не би ли лакше преболео...

Kovač
23-08-2010, 16:53
Svega dva puta sam bio ostavljen u životu.Tako da nemam puno iskustva...
Ništa,rekao sam hvala,dovidjenja,to je to.:raz_096:

kojica
23-08-2010, 17:31
fuf.. kad je to bilooo...

mada ne verujem da bih sada bila bolja..:lol:

Ja da plačem? :sojka:
taj nesrećnik je imao debelo da zažali zato što me je ostavio,
a posle bi me bilo baš briga...

QueenOfClubs
23-08-2010, 19:33
Памтим их све, али су два на мене оставила утисак.
Једном сам била остављена ја, али није то био проблем.
Проблем је био јер нисам знала зашто.
Била је то наизглед лепа веза, опуштена, без свађа, трзавица, све смо се лако договарали, путовали...
И онда једног дана он каже да мора да размисли.
О чему? И раскид. Зашто? Тишина. Зашто. Ето.
Остала сам сломљена. Шта се десило? Где сам погрешила, шта сам учинила, како није било назнака...
Нисам више ништа питала, нисам звала, само сам се повукла.
Али, остало је то питање, изгубила сам самопоуздање и питала се сваки дан...
Дуго ми је требало да се тргнем и да поново почнем да верујем.
Једног дана сам сазнала, случајно. Преварио ме је и девојка је остала трудна.
Наводно је морао да се ожени. И није срећан. И његов брат ме гледао тужно.
Нисам се радовала, било ми је ипак жао. Али ми је и пао камен са срца.
И тад сам обећала себи да тако нешто никад никоме нећу да урадим.
Да тако ћутим... Нико то није заслужио а нарочито не онај са ким поделиш скоро све.

Други је био страшан због прогањања којем сам била изложена зато што сам оставила.
Било је претњи, непрекидних позива, причао је све најгоре о мени свима и редом...
А ја једноставно нисам реаговала и сам себе је сахранио.
Први пут сам доживела тако нешто и згадило ми се све, па и самој себи сам била одвратна.

kojica
14-10-2010, 08:45
Imam jednog prijatelja koji je umeo da kaže
''kad me neka ostavi, bude mi krivo.. ma oću da crknem..
ceo svet mi se sruši.. prvih pet minuta..''
:lol:

Zaga
14-10-2010, 11:30
sećam se iako je davno bilo...
moja prva ljubav...

ostavio me uplakanu jer nije mogao da razume da mu je devojka uspešna u sportu i da mora mnogo da putuje...
jednom je postavio uslov..ja nisam želela da žrtvujem svoju karijeru koja je tek počinjala da cveta....imala sam samo 17 godina...
i ostavio me...uplakanu...

to je bio jedini put da je mene neko ostavio...bila sam slomljena...
posle njega sve sam ja nogirala...zinat...
koliko je to bilo pametno,nikad neću saznati....

Tibi
14-10-2010, 13:44
Ja bio uvek proklet (to mi neka baba rece, nisam ni znao da sam taki, al nije moja), uvek prvo nadjem pa ostavim, valjda me tako ucili, bolje vrabac u ruci neg golub na grani :raz_088:, al jedan dan se seti babe i njene reci, ti si bre sinko proklet, ki caca...i poco da mislim esam taki. Nisam, zakljucih, sve su mi bre prijatelji (ima i onih koje vec dugo ne videh), al ova zadnja bas zadrta, valjda sto iz ovu...nekad prelepu zemlju, sve se bre pokvarilo, nit lepe zemlje vise nit...tolerantnih zena. Mada, kad razmislim...mozda sam samo ja kriv QQ:krsti: jesam u bedak pao a numem da ga se resim.

G
16-10-2010, 01:58
Teška tema pa odmah progutah knedlu. Raskid je uvek bolan za normalnu osobu bez obzira da li ostavlja ili biva ostavljen. Ni razlog nije bitan koliko je bitno što pre nakon raskida ući u saniranje šteta i posledica istog. Najteže je ako postoji kolateralna šteta raskida ... Nema tu pametnog stava i sve zavisi od slučaja do slučaja. Nekad je raskid lekovit i oslobađajući a nekad potpuno i na duže vreme devastira čoveka. Jedno je sigurno a to je da je i raskid deo veze koji god tip veze bio u pitanju i da ga tako treba posmatrati...