PDA

Pogledaj Punu Verziju : Politički "chit-chat" debatni klub



Strane : 1 [2]

kojica
30-01-2011, 10:57
Evo ja ću da te pitam, dok se on ne vrati. :palac:

Bisernica
30-01-2011, 11:10
Evo ja ću da te pitam, dok se on ne vrati. :palac:

To nije isto :raz_128:
i ne mere bit' nikad - reko bi ličanin !

Man
31-01-2011, 14:38
Bože mili! Čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
Po Srbiji zemlji da prevrne
I da druga postane sudija,
Tu ministri nisu radi kavzi,;
Nit' su rade žute izjelice,
Al' je rada sirotinja raja,
Koja globa davati ne može,
Ni trpiti Princezine laži;
I radi su Božij ugodnici,;
Jer je krvca iz zemlje provrela,
Zeman doš'o valja ustajati,
Za opstanak bitku vojevati,
Svaki svoje da povrati pare!
Princeza se u dvorima budi
Provjerava sve naslovne strane
Trlja oci, ne vjeruje njima
Pa poziva sve svoje organe
Svi organi na sve cetri strane
Te princeza organima zbori:
“Sta to hoće moja vjerna raja?
Sta joj smeta? Da nije promaja?
Promaja je srpskom rodu strasna
Strasnija je no da nema brasna!
Sta to hoće, sto se tako buni?
Mi smo raji najbolji tribuni!
Mi smo raji ko Velika Braća
I na Farmi sad se dobro plaća.
Za Parove otvorismo Dvore
Da gledaju gde prde do zore…
Sta jos hoce moja vjerna raja
Kad zabavu dajem joj do jaja?
Sta jos hoce? Zar joj nije lepo
Kad je vodim ovako na slepo?
Zar joj nije dobar Diki Mladja
Sto u tanku zicu vesto gadja
Sto muziku ko Betoven stvara
Sto se brine oko srpskih para…?
Zar toj raji smeta Duka Lepi
Sto pocisti Srbiju od smeca
Svaka vrsta u posebnu vrecu,
On je vredan pa nosi najvecu!
Njegova je vreca pregolema...
Zar toj raji smeta Tom Vakcina
Koji raju izleci od slina?
Vise raja bolest ne poznaje
Za Tominu platu i ne haje…
Toma platu u Nemacku daje
Da se leci od srpske promaje…
Ostalo je od silnih vakcina
Mnogo para, vise nego slina!
Zar je raji nasa ljubav mrska?
Zar toliko od nervoze prska?
Marica joj ko Ivica lepa
Nasa ljubav sad je tako slepa…
Volimo se odavde do kraja,
Marica je nezna ko promaja!
Stanove joj bez kamate dajem
Sastavljam joj kraj sa debljim krajem…
Marica je moja pregolema
Nemoj ona da pocne da lema…
Ko ne dodje na paradu moju
Sve cu da ih upisem po broju!
Ko je Srbin i srpskoga roda,
i od srpske krvi i kolena,
a ne doš'o na peder paradu,
ne imao od k..ca poroda,
ni muškoga ni devojačkoga!
Od ruke mu ništa ne rodilo,
rujno vino ni pšenica bela!
Rđom kapo dok mu je kolena!
Boki trines nek mu bude zena!”
Sve se tajno sastali ministri;
Bijogradu na Stambol-kapiji,
Ogrnuli skerletne binjiše,
Suze rone, a prilike glede:
"Ala kardaš! Čudnijeh prilika"
"Ono, joldaš, po nas dobro nije.
Princeza se vise i ne smije,
Nit se ceslja, niti noge brije
Nije lepa sto je nekad bila
Bradu stiska – stisla i tetiva!”
A Dunavom jedna patka pliva…
Pliva patka od Svarcvald planine,
To je patka od Evrounije…
Zgledase se Japiji od straha
Od Evrope ostala im patka!
Te skupljaju sve svoje racune
I gledaju u pasulj i rune…
Srpska Vojska vise ne postoji
Komanda ih sve na prste broji
Al Marica jos je uvek jaka
Da udari na srpskog seljaka…
Nema mleka, ima orbit zvaka!
“Ono, joldaš, kud cemo kvadrate?”
“Bez’te japi, ako Boga znate,
Srpski seljak sad zna i karate!
****s rate, ****s i kvadrate
Kada gladni pocnu da nas mlate!”
Beogradom ladan vetar piri
To Miss Hily hoce da nas smiri
Pa princezi dojavljuje znake
Da podeli raji orbit zvake
Neka zvace i nek se zanima
Leba nema, ali zvaka ima…
Zvace raja, zvace i preziva
I u moru apatije pliva.
Frekvencije mozdane im niske
Razmisljaju kao da su dviske.
Princezi nek opet sunce grane
Povecace porez na banane…
Junake smo proterali davno
Najbolji su Srbi pobijeni,
Pobijeni ili ponizeni
U Srbiji muskog sveta nema
Srbija je sad na srpskoj ženi…
Jer kad ona od besa zapeni
“Jao, joldaš, i tebi i meni!”
U izmet ce motke uvaljati
Sve nas redom u apsanu zbrati!
Dzaba onda pare i kvadrati!
Raja vidi da ste mnogo isti
Zeman doš'o valja da se ČISTI.
Vise nema ni za jednu strofu
"Ala kardaš, slutim katastrofu!"

Ivan od Jelen Dola, 2011.

slonce
31-01-2011, 14:48
ti sunce...za novine...ma za televiziju

Zaga
31-01-2011, 14:51
Mana za ministra kulture....:you_rock:

slonce
31-01-2011, 14:52
za ministra javnog informisanja :lol:

Zaga
31-01-2011, 14:54
al da prvo pusti brkove....:raz_128:

slonce
31-01-2011, 14:56
jes...pa da ga startuje murija na svakom coshku...cudo jedno... :neutral:

QueenOfClubs
31-01-2011, 17:04
Zvonjavu mobilnog plaća 11.000 dinara

Isidora Kranjčević - Marija Joksimović | 28. 01. 2011. - 00:02h | Komentara: 200 (http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/232054/Zvonjavu-mobilnog-placa-11000-dinara/komentari)

BEOGRAD - Vlasnicu frizerskog salona iz Beograda J. A. skupo je koštala zvonjava mobilnog telefona. Njoj je kontrolor Organizacije proizvođača fonograma Srbije pred kraj prošle godine naplatio čak 11.000 dinara na ime godišnje naknade za „korišćenje fonograma” jer je zvonjavu na mobilnom telefonu radnice u salonu procenio kao muzičku numeru koja podleže zaštiti autorskih i srodnih prava.
http://razbibriga.net/imported/2011/01/111625_1102dokumentp1260215_hf-1.jpg?ver=1296168680 I dok advokati sa kojima smo razgovarali u neverici tvrde da signal na mobilnom telefonu ne može da spada u fonogram, u Zavodu za zaštitu intelektualne svojine kažu da pod tarifnik spada „bilo koji uređaj koji reprodukuje muziku“.



- Niko ne spori da reprodukcija muzičkih dela treba da bude zaštićena i da autoru bude plaćeno što neko sluša njegovo delo. Ipak, način na koji organizacije tarifiraju reprodukovanje muzike je veoma neprecizan. Propisivanje gotovo svake moguće situacije u kojoj neko može da se nađe da pusti muziku doveo je do apsurda, kao što je ovaj slučaj. Signal na mobilnom telefonu, koji nas obaveštava da nas neko zove nikako se ne može smatrati reprodukcijom fonograma. To znači da bi svaka četiri takta, koja predstavljaju zvono na mobilnom telefonu, mogla da podležu ovom tarifniku. Dokle bi nas to dovelo? - pita se advokat Srđan Stojković.

Vladimir Marić, pomoćnik direktora Zavoda za intelektualnu svojinu, kaže za „Blic“ da reprodukcija muzike sa bilo kog uređaja može da se podvede pod tarifnik, ali nije želeo da komentariše konkretan slučaj.

- Svako ko misli da je na bilo koji način oštećen, može za mišljenje da se obrati Zavodu - navodi Marić.

OFPS naknadu za korišćenje fonograma naplaćuje svakom pravnom i fizičkom licu koje, obavljajući svoju delatnost, javno koristi repertoar OFPS-a. Ovo ne bi trebalo da se odnosi na „obične“ građane, već samo na one koji muziku koriste tokom obavljanja delatnosti. Godišnja naknada je određena tarifom koju propisuje OFPS, pozivajući se na Zakon o autorskom i srodnim pravima. Nezvanično se ovaj slučaj komentariše kao način da se, ipak, nešto naplati i od onih koji su iz svojih lokala izneli sve muzičke uređaje kako bi se oslobodili suvišnih troškova.



Izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/232054/Zvonjavu-mobilnog-placa-11000-dinara

причалица
31-01-2011, 17:30
jedino što znam to je da te pare ne idu u sokoj.....ako se uopšte naplaćuju.

QueenOfClubs
31-01-2011, 17:31
Сокој је друга такса.
Мислим, приватници плаћају обе.
И иду те паре у сокој и фонограм, само не иду даље одатле, све ми се чини :lol:

причалица
31-01-2011, 17:34
pa, sokoj svakog kvartala uredno dostavlja iznose naplaćenih i potreživanih stavki...pa na osnovu toga ti kažu da si jad i beda....
ali, sreća, isplata se dešava jednom godišnje, pa mi ne pada teško.

Man
01-02-2011, 11:42
BEOGRAD, 31. januar 2011, (Njuz) – Sindikat nezaposlenih Srbije je ujutru u 9 časova posle višeminutnih pregovora sa vladom Srbije postigao dogovor da se svim nezaposlenima u Srbiji poveća plata za 350% čime je okončan dugo najavljivani štrajk nezaposlenih koji je počeo u subotu. Predsednik sindikata Sreten Krivokapić nije krio zadovoljstvo u vezi postignutog dogovora na konferenciji za štampu.
- Vrlo dugo u Srbiji je položaj nezaposlenih bio težak i nezavidan, ali je vlada Srbije konačno čula naš glas i postigla istorijski dogovor sa nezaposlenima Srbije. Verujem da će mere koje su danas usvojene dovesti do značajnog poboljšanja životnog standarda svih nezaposlenih,- izjavio je Krivokapić.
- Mi smo danas bili spremni da radikalizujemo štrajk – dodao je Krivokapić. – Pored toga što smo još od subote prestali da ne dolazimo na svoja radna mesta, mi smo bili spremni da blokiramo nekoliko važnih putnih pravaca kao što su beogradska obilaznica na potezu od Batajnice do Dobanovaca i nekoliko prilaza mostu na Adi. Ali, zahvaljujući postignutom dogovoru sve štrajkačke aktivnosti se od sada obustavljaju.
Na pitanje o tome kako su tekli pregovori, Krivokapić je odgovio da su sindikat i vlada vrlo brzo i uspešno okončali pregovore.
- Naš početni zahtev je bio povećanje plata od 400%. Vlada nam je u početku ponudila povećanje od 300%, ali su na kraju prihvatili našu kompromisnu ponudu od 350% pod uslovom da socijalna pomoć za nezaposlene ostane zamrznuta nekoliko godina.
Krivokapić je na kraju dodao da apsolutno podrža štrajk prosvetara i njihovu borbu za bolji život.
- Njihovom zalaganju ja dugujem celokupno svoje obrazovanje i uspešnu karijeru nezaposlenog radnika – završio je Krivokapić.

malavelika
09-02-2011, 13:10
Zahvaljujem na saradnji svim koleginicama i kolegama koje su mi pomogli i pomagali da do danas vodim ovaj PDF. Zbog privatnih razloga sam sprečen da se nadalje bavim ovim. Želim vam puno sreće u životu, poslu i mnogo lepih sati na ovom divnom mestu. Kolegi i prijatelju Manu kao i ostatku moderatorskog tima puno sreće i uspeha u radu.

Hvala vam i pozdrav ! G :g:

dao si nam razlog manje da se na ovom mestu boravi G :(

kojica
15-02-2011, 15:07
Sedam čuda socijalizma u SFRJ:

1. SVI SU BILI ZAPOSLENI !
2. IAKO SU SVI BILI ZAPOSLENI NITKO NIJE NIŠTA RADIO !!
3. IAKO NITKO NIJE NIŠTA RADIO, SVI PLANOVI SU BILI 100 % ISPUNJENI !!!
4. IAKO SU SVI PLANOVI BILI ISPUNJENI TRGOVINE SU BILE PRAZNE !!!!
5. IAKO SU TRGOVINE BILE PRAZNE SVI SU IMALI SVE !!!!!
6. IAKO SU SVI IMALI SVE, SVI SU I KRALI !!!!!!
7. IAKO SU SVI KRALI, NIKAD NIŠTA NIJE NEDOSTAJALO !!!!!!!!!

U demokraciji nema čuda :

1. SAMO RIJETKI SU ZAPOSLENI !
2. ZAPOSLENI RADE ZA ONE KOJI NE RADE NIŠTA !!
3. IAKO ONI RIJETKI RADE ZA ONE KOJI NE RADE NIŠTA, PLATU NE DOBIJAJU !!!
4. ONI KOJI NE RADE IMAJU SVE !!!!
5. TRGOVINE SU PUNE, A VEĆINOM KUPUJU ONI KOJI NEMAJU NIŠTA !!!!!
6. KRADU SAMO ODABRANI ( od naroda ) !!!!!
7. IAKO KRADU STALNO SE ŽALE DA IMAJU PREMALO !!!!!!

QueenOfClubs
15-02-2011, 16:54
Чиста, чистацка истина.

QueenOfClubs
14-04-2011, 10:15
Dekan zaposlio decu i supruge i kupio gliser

Ž. Jevtić, I. Radisavljević | 14. 04. 2011. - 00:02h | Komentara: 130 (http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/247911/Dekan-zaposlio-decu-i-supruge-i-kupio-gliser/komentari)

LEPOSAVIĆ - Fakultet za sport i fizičko vaspitanje (DIF) u Leposaviću studenti zovu Dragan i familija. U žargonu ova obrazovna institucija se tako naziva jer je dugodgodišnji dekan, Kruševljanin Dragan Popović, inače član predsedništva Nove Srbije, tamo zaposlio celu najbližu familiiju. Međutim, tabak je presavijen u Skupštini Srbije kada se posumnjalo da je dekan svoje aktivnosti sa zapošljavanja proširio na kupovinu od državnih para. Najnovija transakcija je gliser od 130.000 evra.

Kupovinu luksuza žiteljima Leposavića pravdao potrebama studenata

Prema saznanjima „Blica”, više pokušaja da se slučaj dekana Popovića stavi na dnevni red Odbora za KiM u Skupštini Srbije nije uspeo. U ponedeljak bi trebalo da se održi novo zasedanje i još uvek nije izvesno da li će se raspravljati o nepotizmu dekana i postaviti pitanje od kojih para i na šta sve, pod plaštom „što boljeg obrazovnog sistema”, Popović troši pare. Kako „Blic” saznaje, gliser je koštao 90.000 evra, a na dodatnu opremu je utrošeno još 40.000 evra. Ukupna vrednost plovila je 130.000 evra i usidren je u Grčkoj.

Prema navodima iz Skupštine Srbije, pojedini poslanici nameravaju da zatraže od Odbora za KiM da se proveri da li je gliser registrovan na dekana Popovića. Na fakultetu u Leposaviću dekan je ovu kupovinu svojevremeno obrazložio rečima da je gliser neophodan za razvijanje duha i tela budućih difovaca. Izvor „Blica” sa DIF-a dodaje i da je dekan navodio da je plovilo neophodno i za studente kako bi bili kompletni u svojoj profesiji, pa tako znali i da skijaju na vodi.


Studenti ovog fakulteta inače su obavezni da letuju u Grčkoj kako bi položili ispit. Letovalište je u blizini Leptokarije. Studenti letovanje moraju da plate u kešu i to 300 evra za deset dana u maju mesecu. Tamo polažu praktični deo nastave, a teoretski kada se vrate u Leposavić. Prema još nepotvrđenim navodima, upravo je dekan vlasnik dela kompleksa u kome studenti obavezno letuju već nekoliko godina.

Sandokan
14-04-2011, 10:30
Novi Sad: Službenice troše 4.000 evra iz gradske kase na friziranje

I.Brcan | 14. 04. 2011. - 00:02h | Foto: S.Vojnović | Komentara: 60 (http://www.blic.rs/Vesti/Politika/247896/Novi-Sad-Sluzbenice-trose-4000-evra-iz-gradske-kase-na-friziranje/komentari)

NOVI SAD - O trošku građana u Novom Sadu se za 370.000 dinara godišnje frizira 10 ženskih osoba iz Gradske kuće. Iako u Informatoru o radu gradonačelnika za 2011. godinu piše da se usluge „vizuelne pripreme za javni nastup” - kako se zvanično jednim imenom zovu feniranja, farbanja i šatiranja - odnose na sve izvršne organe grada, njih ne koriste članice Gradskog veća, čija funkcija obuhvata svakodnevni susret s visokim zvaničnicima. Te usluge, umesto njih, koriste devojke i žene koje organizuju zvanična, protokolna dešavanja na kojima prisustvuju funkcioneri.
http://razbibriga.net/imported/2011/04/133872_0402frizerskistudiovojkanfotosvoj-1.jpg?ver=1302719044 „Vizualne pripreme“ u salonu „Vojkan“

Iako su najpre, dok „Blic” nije došao do podataka da se 370.000 dinara odvaja na takozvane vizuelne pripreme, u Gradskoj kući negirali da se bilo ko frizira o budžetu grada, nakon našeg saznanja priznali su da se besplatnim frizerskim uslugama služi 10 ženskih osoba.

- Ove usluge koristi 10 zaposlenih na poslovima protokola i informisanja po potrebi, kao što je praksa i u drugim gradovima, s obzirom na to da prisustvuju sastancima s visokim zvaničnicima, ministrima, ambasadorima i imaju druge javne nastupe - rečeno je u Gradskoj kući.


Međutim, ostaje nejasno zašto se ovim uslugama ne koriste članovi Gradskog veća, pa i sam gradonačelnik Igor Pavličić, što bi imalo više opravdanja jer su oni zapravo na funkcijama u Novom Sadu, a ne ljudi iz organizacije njihovih sastanaka.
- Ja lično nikad nisam koristio sredstva iz budžeta za frizersko-kozmetičke usluge ili kupovinu odeće, što je potrebno za pristojan javni nastup. Koliko znam, koriste ga u Službi protokola - rekao je Pavličić.

Ni članica Gradskog veća zadužena za komunalne delatnosti Gordana Pušuć ne koristi ove usluge.

- Ja od svojih para plaćam frizera, a i ne znam da imam pravo na besplatne frizerske usluge. Mada, čak i da sam znala, ne bih ih koristila - rekla je Pušićeva.
U Gradskoj kući su nam, na zahtev o mesečnom iznosu koji se odvaja na frizure žena iz Službe protokola i informisanja, rekli da se na paušalnom nivou isplaćuje 17.000 dinara frizerskom salonu „Vojkan”. To je 204.000 godišnje, a na pitanje da li se ostatak novca za vizuelne pripreme za javni nastup, još 166.000 dinara, troši na neke druge usluge, kao što su šminkanje, obuća ili garderoba, dobili smo negativan odgovor. Ostaje nerazjašnjeno gde se sliva ostatak tog novca i što se svake godine odvaja ista suma od 370.000 dinara ako se samo nešto više od polovine potroši.





Mi smo baš bogata Država :haha:

QueenOfClubs
14-04-2011, 11:00
А и свестрани смо.
Саће вероватно декан да купи жичару, па авион и падобране, ронилачку опрему, ондак ону за параглајдинг, а на крају ће да изгради ледену дворану.

Sandokan
14-04-2011, 11:02
А и свестрани смо.
Саће вероватно декан да купи жичару, па авион и падобране, ронилачку опрему, ондак ону за параглајдинг, а на крају ће да изгради ледену дворану.

Viš bre kakFa si zlonamerna .... sve je to za opšte dobro :lol: .... ne bi on to zbog sebe, nego dobar čOek humanista :lol:

QueenOfClubs
14-04-2011, 11:03
Улаже у младос.
У здравом телу здрав дух, вазда било.

QueenOfClubs
14-04-2011, 16:59
http://www.youtube.com/watch?v=MmhT_Ag0cEU&feature=related

http://razbibriga.net/clear.gif

paculjkica
14-04-2011, 17:56
:hehe:

Dobar je:)

QueenOfClubs
22-04-2011, 17:51
Srpski političar započeo štrajk radom



Funkcioner od danas više neće sedeti skrštenih ruku

BEOGRAD, 22. april 2011. (Njuz) – Srpski funkcioner iz jedne od stranaka u vladajućoj koaliciji, član upravnog odbora jednog javnog preduzeća i upravnog odbora jednog od dva najpoznatija beogradska fudbalska kluba, koji je želeo da ostane anoniman, započeo je rano jutros štrajk radom, nezadovoljan stanjem u društvu.
Kako Njuz nezvanično saznaje, političar je želeo da ostane anoniman barem još jedan dan u slučaju da se štrajk pokaže preteškim i ako ga javnost nedovoljno isprati, kao što se nedavno desilo jednom njegovom kolegi, čiji identitet nas je takođe zamolio da ne otkrivamo.
- Odlučio sam se na ovaj potez kao vid žrtve za sve ovo što se dešava u Srbiji. Ako je potrebno da neko ispašta neka to budem ja. I odlučio sam da idem do kraja, ili barem skoro do kraja. Svakoga radnog dana cu odraditi svih osam sati propisanih zakonom, dok će mi pauze za topli obrok trajati samo 30 minuta – rekao je političar.
Njegova odluka naišla je na momentalnu osudu njegovih kolega i javnosti. Prema nezvaničnim najavama tokom dana će ga posetiti nekoliko ministara koji će pokušati da ga ubede da promeni odluku.
Ovim povodom oglasila se i Srpska pravoslavna crkva saopštenjem da „nije hrišćanski započinjati rad na Veliki petak i da bi praznike trebalo da provede u krugu porodice“.
Lekari Kliničko bolničkog centra izdali su saopštenje da se brinu za zdravlje političara i da će pratiti njegovo stanje, a u slučaju da se pokaže neophodnim, i da će ga hospitalizovati. Prema rečima dr Ljubomira Ilića, ako političar narednih dana nastavi sa štrajkom to se može odraziti na njegovu kičmu, vid i slepo crevo.
- U slučaju da rad počne da ostavlja trajne posledice na organizam, moraćemo da ga nasilno ubedimo da pristane na skraćeno radno vreme, ili barem na puno radno vreme sa produženom pauzom za ručak od četiri sata – izjavio je dr Ilić.




Јадан човек :qq:

причалица
23-04-2011, 07:18
e svašta...pa taj će stvarno da se ubije :lol:

G
16-05-2011, 23:44
Liluška :cmok: samo da te pozdravim i ovde. Man, ****ga fališ mi ali šta ću ti ja. Nemoj se ljutiti ! Poz :)

PS: Super si sredio forum! 1. liga.

G
16-05-2011, 23:46
e svašta...pa taj će stvarno da se ubije :lol:

:cmok: nadam se da si OK. Ugašene mi pp pa reko da tebe posebno pozdravim ovako

причалица
17-05-2011, 06:02
:cmok: nadam se da si OK. Ugašene mi pp pa reko da tebe posebno pozdravim ovako

eeeee.... :) setio nas se.

G
25-05-2011, 18:54
eeeee.... :) setio nas se.

Dragih prijatelja se uvek rado setim posebno na ovakve datume.:g:

Srećan ti rođendan još jednom i da mnogo godina zetovima krv piješ :raz_079:


http://www.youtube.com/watch?v=oLkc4NDDjjE&feature=related

причалица
25-05-2011, 18:54
Dragih prijatelja se uvek rado setim posebno na ovakve datume.:g:

Srećan ti rođendan još jednom i da mnogo godina zetovima krv piješ :raz_079:


http://www.youtube.com/watch?v=oLkc4NDDjjE&feature=related

dragi dži :cmok:

G
18-06-2011, 00:29
Man, Liluška, TWM i ostali korisnici !

Čestitam vam drugu godišnjicu rada foruma uz želju da napredujete
bolje i brže nego do sada. Zdravlja, veselja i lepih dana zabave i sloge što više.
A ružnih stvari što manje. Tražio sam vas ali ste zakunjali.:lol:

Puno pozdrava vaš prijatelj G :g:



http://www.youtube.com/watch?v=peVdsTglebA&feature=related:prcko:

причалица
18-06-2011, 10:31
hvala, dži :)

G
21-06-2011, 23:07
hvala, dži :)

Nema na čemu draga pričalice. Izgleda sam jedino od tebe zaslužio odgovor na čestitku. :)

mare
21-06-2011, 23:16
oo g vratio si se :)

G
21-06-2011, 23:18
oo g vratio si se :)

Svratio jer sam obećao Liluški da ću baš večeras svratiti :) Držim do obećanja :g:

Moonster
21-06-2011, 23:24
Man, Liluška, TWM i ostali korisnici !

Čestitam vam drugu godišnjicu rada foruma uz želju da napredujete
bolje i brže nego do sada. Zdravlja, veselja i lepih dana zabave i sloge što više.
A ružnih stvari što manje. Tražio sam vas ali ste zakunjali.:lol:

Puno pozdrava vaš prijatelj G :g:



http://www.youtube.com/watch?v=peVdsTglebA&feature=related:prcko:

Hvala na čestitkama G :)
Ja sam znatno kraće ovde od te dve godine, ali ne mogu da kažem da mi nije lepo :aha:
Predivan spot si izabrao, uživao sam gledajući ga i slušajući muziku, hvala G :)

Imam, samo jednu zamerku, nema te često ovde, dođi češće i ostani što duže prijatelju :)

G
21-06-2011, 23:28
Hvala na čestitkama G :)
Ja sam znatno kraće ovde od te dve godine, ali ne mogu da kažem da mi nije lepo :aha:
Predivan spot si izabrao, uživao sam gledajući ga i slušajući muziku, hvala G :)

Imam, samo jednu zamerku, nema te često ovde, dođi češće i ostani što duže prijatelju :)

Što bi rekao Valter ... Živi bili pa vidili. Vreme je pred nama. Bitno je da se mi uvažavamo i poštujemo.:vaistinu:

Man
22-06-2011, 12:04
Man, Liluška, TWM i ostali korisnici !

Čestitam vam drugu godišnjicu rada foruma uz želju da napredujete
bolje i brže nego do sada. Zdravlja, veselja i lepih dana zabave i sloge što više.
A ružnih stvari što manje. Tražio sam vas ali ste zakunjali.:lol:

Puno pozdrava vaš prijatelj G :g:



http://www.youtube.com/watch?v=peVdsTglebA&feature=related:prcko:

U ime administracije, i u svoje ime, zahvaljujem na lepim željama i čestitki :)

twm
22-06-2011, 12:11
pozdrav druze G :cmok:

причалица
24-06-2011, 07:23
Nema na čemu draga pričalice. Izgleda sam jedino od tebe zaslužio odgovor na čestitku. :)

ma daj...esi video odgovore posle :igra1:

kojica
24-06-2011, 18:50
Ameri pljuvali po Srbiji!

Komičarka Čelsi Hendler u svojoj emisiji „Čelsi lejtli“ ocrnila je Ejmi Vajnhaus zbog
blamaže na beogradskom koncertu, a onda se ustremila na Srbiju i ministra odbrane
Dragana Šutanovca.

- U toj zemlji se dogodilo etničko čišćenje. Zar im je koncert gori od toga?! Kako je
Srbima uopšte dopušteno da idu na koncerte?! - upitala se ova američka komičarka.

Ona je srpskog ministra odbrane, koji je na svom Fejsbuk profilu napisao da je Ejmin
koncert sramota i razočaranje, nazvala boljševikom.

- Kako to da Srbi uopšte imaju Fejsbuk?! Znate šta, vaša zemlja je sramota i
razočaranje - poručila je Čelsi i dodala da je Dragan često boljševičko ime.

Njen kolega u studiju upitao je da li je Dragan Šutanovac „onaj tip koji je prebio Rokija“,
na šta je ova odgovorila da jeste. Gosti u emisiji su sve vreme podsećali na zločine i
etničko čišćenje koji su počinjeni tokom rata u bivšoj Jugoslaviji. I nisu mogli da se
načude činjenici da je Ejmi za početak evropske turneje odabrala baš Beograd, pa su
prokomentarisali da je ona možda mislila da ide u Kazahstan.

Niko od državnih organa u Srbiji juče nije želeo da komentariše ovu emisiju.

Ko nama dopustio da idemo na koncerte i kako to da imamo fejsbuk... :qq:

kojica
24-06-2011, 18:56
jao pozlilo mi je načisto... :kk:

Kakva glupost. Kod nas vako lupetaju samo pijanci pred prodavnicama. Ma bre.. što ih vređam..
ne lupaju toliko..

Zamili da neko kaže ''Odakle amerima fejs, pa oni su istrebili Indijance'' mislim... :pada:

причалица
24-06-2011, 19:19
Ko nama dopustio da idemo na koncerte i kako to da imamo fejsbuk... :qq:

meni se smučilo kad sam jutros pročitala u ''blicu'' :( svaka dronfulja moš se istresa na nama :(

kojica
08-09-2011, 22:37
Postignut dogovor o jeziku

Vlast i opozicija u Crnoj Gori postigli dogovor o nazivu jezika i nastavnog predmeta u
obrazovnom sistemu. Nastavni predmet u školama će se zvati "Crnogorski-srpski,
bosanski, hrvatski jezik i književnost". Posle dogovora, parlament jednoglasno usvojio i
zborni zakon.

:raz_114::raz_114::raz_114:

Jao kavi ludaci... :lol: jadna deca sa ovakvim predmetom... :zrika:

Lupe
08-09-2011, 23:46
a kako ce to ime da im stane u djačku knjižicu? :sladoled:

Možda ga skrate, npr. Crnosrpboshrtski jezik i književnost

kojica
09-09-2011, 06:19
Mogu oni to i crnje da naprave, sigurna sam.. :aha: jedna od budućih država će
recimo imati

Vojvođanski-srpski-crnogorski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

kojica
09-09-2011, 06:35
Austrijanci imaju sličan problem. Kod njih se predmet zove maternji jezik.
Ne mogu ga nazvati austrijskim, a neće da kažu da je nemački.

причалица
09-09-2011, 15:14
Austrijanci imaju sličan problem. Kod njih se predmet zove maternji jezik.
Ne mogu ga nazvati austrijskim, a neće da kažu da je nemački.

kanađani ne govore kanadskim jezikom...ni amerikanci američkim....što je žaba manja, sve više nogu diže.

Principa
08-10-2011, 14:25
Pozdrav za sve razbibrigaše..:kojote:
Ja (k'o) nova.

kojica
08-10-2011, 15:32
A šta se staroj desilo?

причалица
08-10-2011, 16:48
Pozdrav za sve razbibrigaše..:kojote:
Ja (k'o) nova.

pozdrav i tebi :juhu:

kojica
17-10-2011, 06:22
http://razbibriga.net/imported/2011/10/2733_zahvalnost1-1.jpg

Sandokan
21-10-2011, 11:33
Dulić: Odoše Luis i Gadafi, neka se pričuva Boki 13!

Petak - 21.10.2011

Oliver Dulić, ministar životne sredine, rudarstva i prostornog planiranja u Vladi Republike Srbije, izgleda ima smisla za humor, ali za onaj crni.

Naime, Dulić je na svoj „tviter“ profil stavio status koji je prekopirao od jednog od svojih prijatelja,kojije mnogima zvučao pomalo morbidno i prokomentarisao ga smajlijem.
- Ode Luis, ode i Gadafi. Loša godina za ljude u haljinama, neka se pričuva Boki 13 - okačio je Oliver pored znaka koji je označavao osmeh.
Jovanovski je ostao dosledan pa je ovakav Dulićev komentar prokomentarisao na njemu poznat način.

- Ja ne pratim politiku, ali svakako se zahvaljujem ministru što se brine za mene. Pored takvog ministra, ja se ne bojim - izjavio je Jovanovski za „Alo!“.
Međutim, kada smo pozvali Olivera Dulića da nam objasni razloge zbog kojih je osmehom reagovao na nečiju smrt, podsećanja radi, Ljubiša Stojanović Luis poginuo je u saobraćajnoj nesreći, a za Moamera Gadafija je juče objavljeno da je ubijen - ministar za životnu sredinu nam je rekao da će taj tvit odmah obrisati.
– Nemam pojma o čemu se radi. U Skupštini sam. Obrisaću. Sačekajte, pozvaću vas čim budem video o čemu se radi - pomalo nespretno je Oliver Dulić objašnjavao post koji je okačio na svom nalogu, a potom nas je pozvao.
- Ja tvitujem sa telefona i često ne vidim sve objave. Samo reagujem na izjave drugih ljudi koje su mi zanimljive. Mislim da je smrt svakog čoveka tragedija i to je moj stav. Ovo što ste videli je moja reakcija na doživljaje drugih ljudi. Reagujem na svaku vest i to je to. Evo, sad sam obrisao - izjavio je Dulić za „Alo!“.



http://www.alo.rs/ljudi/42793/Dulic_Odose_Luis_i_Gadafi_neka_se_pricuva_Boki_13

Pazi ovu budaletinu :facepalm: ... aj što nad Gadafijem sad svi mogu da se **** kako hoće, ali pa taj Luis ima porodicu bre ...aloooo Ministre :pada:

Sandokan
21-10-2011, 19:38
Hilari Klinton: SAD u kontaktu s pakistanskim ekstremistima

Beta | 21. 10. 2011. - 20:22h | Foto: AFP | Komentara: 0 (http://www.blic.rs/Vesti/Svet/284762/Hilari-Klinton-SAD-u-kontaktu-s-pakistanskim-ekstremistima/komentari)

Državna sekretarka SAD Hilari Klinton potvrdila je danas da su američki zvaničnici stupili u kontakt s ekstremističkom mrežom Hakani u Pakistanu da bi ispitali da li je ona zainteresovana za mirovne razgovore.
http://razbibriga.net/imported/2011/10/166234_hilariklintonafp_f-1.jpg?ver=1319211787 Hilari Klinton je prva među američkim zvaničnicima koja je javno priznala da SAD imaju kontakt s mrežom Hakani, iako Vašington traži od Pakistana da oštrije suzbija tu mrežu.



Američka državna sekretarka je rekla da je sastanak organizovala pakistanska obaveštajna služba i da se taj sastanak smatra prelimirnim kako bi se videlo da li će doći predstavnici mreže Hakani.

Ona je rekla da SAD žele da sarađuju s Avganistanom i Pakistanom u pregovorima.

Hilari Klinton nije navela druge detalje, osim da će samo ekstremistima spremnim da ispune zadate uslove biti dopuštena integracija u društvo.

Komandanti vojske SAD ocenili su da Hakani mreža predstavlja jednu od najvećih opasnosti za međunarodne snage u Avganistanu i avganistansku vladu.

Hakani mreža nastala je u Avganistanu sredinom 1970-ih, a veruje se da sarađuje s talibanima i terorističkom organizacijom Al Kaida.

Njeni pripadnici aktivni su s obe strane agvanistansko-pakistanske granice, a ima uporište u pakistanskoj oblasti Vaziristan.



http://www.blic.rs/Vesti/Svet/284762/Hilari-Klinton-SAD-u-kontaktu-s-pakistanskim-ekstremistima

kakva je ovo budaletina majko mila :aha:

Sandokan
22-10-2011, 17:26
Jovanović: Predugo tolerisani samozvani lideri na severu KiM

Tanjug | 22. 10. 2011. - 17:51h | Foto: Beta | Komentara: 0 (http://www.blic.rs/Vesti/Politika/284924/Jovanovic-Predugo-tolerisani-samozvani-lideri-na-severu-KiM/komentari)

Predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je danas da je uzrok problema na severu Kosova pogrešna politika u Beogradu, koja je predugo tolerisala samozvane lidere Srba na tom području i ohrabrivala njihove ambicije.
http://razbibriga.net/imported/2011/10/173376_cedomirjovanovic3beta_f-1.jpg?ver=1319297143 Jovanović je agenciji Tanjug izjavio da je predugo ignorisana činjenica da je sever Kosova jedini komad zemlje u Evropi na kojem 12 godina nema zakona i da su stvorene vrlo opasne i moćne strukture koje se suprotstavljaju svakom pokušaju uvođenja reda.



On je podsetio da je samo pre nekoliko dana poslata poruka Srbima na barikadama da vlast u Beogradu podržava njihove proteste i blokade, uz obećanje da mogu da računaju na političku i ekonomsku podršku.

Zbog toga se, prema njegovim rečima, izlaz ne može tražiti u stavu predsednika Srbije Borisa Tadića da treba omogućiti normalno kretanje misiji Euleksa na severu Kosova.

"Jasno je da predsednik nema mogućnost da donosi operativne odluke koje bi bile sprovedene na severu Kosova, ali je baš zbog toga na vreme trebalo promeniti politiku, ne donositi besmislene deklaracije poput poslednje iz jula, oštro se suprotstaviti političkim ispostavama antievropskih partija iz Beograda koje kontrolišu takozvane institucije na severu", kazao je Jovanović.

Prema njegovim rečima, dvadeset godina traje ista neodgovorna politika velikih reči i naknadnog distanciranja od ljudi koji su prethodno ohrabrivani na političke i nacionalne promašaje.

Ta politika je, upozorio je Jovanović, danas dodatno osuđena na propast zbog činjenice da se vlast u Beogradu prekasno setila očigledne istine da proteste na severu Kosova vode oni koji pod izgovorom zaštite srpstva zapravo žele da fizički unište evropsku perspektivu same Srbije.

"Srbija je zemlja koja je sebe dovela u situaciju da se nada kandidaturi za članstvo u EU bez datuma početka pregovora, suočena sa očekivanjima koja se ne mogu ispuniti povremenim saopštenjima i ulaženjem u sukobe iz kojih kasnije ne znamo kako da izađemo, uz opravdanje da nemamo kontrolu nad severom Kosova", zaključio je Jovanović.


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/284924/Jovanovic-Predugo-tolerisani-samozvani-lideri-na-severu-KiM

Neko i ovako koricu leba mora da zaradjuje :aha:

причалица
22-10-2011, 18:08
to nije korica, komšo....to je leba i po :lol:

Sandokan
24-10-2011, 09:26
Jovanović, Ljajić, Korać i Drašković u koaliciji

Ivana Mastilović Jasnić | 24. 10. 2011. - 02:02h | Foto: Beta | Komentara: 117 (http://www.blic.rs/Vesti/Politika/285096/Jovanovic-Ljajic-Korac-i-Draskovic-u-koaliciji/komentari)

Lideri Liberalno demokratske partije, Srpskog pokreta obnove, Socijaldemokratske unije i Socijaldemokratske stranke Srbije pregovaraju o predizbornoj koaliciji, saznaje nezvanično “Blic”. U prilog tome govori i podatak da su Vuk Drašković, Rasim Ljajić i Žarko Korać na jučerašnjem glavnom odboru LDP sedeli jedan pored drugog, a na tablama s njihovim imenima stajao je natpis “Preokret”.

Korać, Drašković i Ljajić na glavnom odboru LDP

Uprkos našim saznanjima, Čedomir Jovanović je izjavio da sednici ne prisustvuju stranke koje će činiti buduću koaliciju.

I ostali akteri ove priče u izjavama za “Blic” su uzdržani. Kažu da su se “kulturno odazvali pozivu da budu gost LDP-a”.




- Nema koalicije, ljudi su me pozvali kao gosta, a poznato je da razgovaram sa svima koji me pozovu. Što se slogana “Preokret” tiče, to je ideja domaćina, koji se svakako rukovodi prema sebi, a ne prema gostima - kaže za “Blic” lider SDPS Rasim Ljajić.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/285096/Jovanovic-Ljajic-Korac-i-Draskovic-u-koaliciji

Predizborni slogan ove koalicije: nema tako velike svetinje koju mi nećemo izdati i toga pred kim nećemo gaće skinuti .... sve u Vašem interesu naravno (ili beše našem :hm:) :lol:

Sandokan
02-11-2011, 13:45
U US Stilu očekuju veće plate, a ne gašenje peći

S. Lakić | 02. 11. 2011. - 02:00h | Foto: Beta-Ilustracija | Komentara: 20 (http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/287041/U-US-Stilu-ocekuju-vece-plate-a-ne-gasenje-peci/komentari)

SMEDEREVO - Predsednik „US Stila“ Džon Surma izjavio je da nije zadovoljan rezultatima koje ova kompanija postiže u Srbiji. Ovakvu ocenu je izneo pred analitičarima Njujorške berze, ne želeći da odgovori na pitanje da li će loši rezultati značiti zatvaranje kompanije u Smederevu, najvećeg srpskog izvoznika koji zapošljava više od 5.000 ljudi.
http://razbibriga.net/imported/2011/11/34309_proizvodnjauss04fotobeta_f-1.jpg?ver=1320186040 - Metalurgija trpi velike gubitke, naročito u Srbiji, gde su finansijski rezultati slabi. Za tri meseca, gubitak naših čeličana u Srbiji i Slovačkoj narastao je sa 18 na 50 miliona dolara. Argumenti su spor oporavak, niže cene u izvozu i slaba tražnja za čelikom - saopštio je Džon Surma, predsednik kompanije.

Jedna od dve visoke peći koje nisu radile u drugom kvartalu stoji i tri meseca kasnije. Predstavnici američke firme u Srbiji potvrdili su za „Blic“ da imaju problema u poslovanju.



- Nastavljamo da se suočavamo s brojnim izazovima koji podrazumevaju potpuno oslanjanje na uvoz koksa kao glavne sirovine, zatim usporeni oporavak na Balkanu, manje povoljan asortiman proizvoda, kao i pritisak uvoznih proizvoda s nižim cenama - rekli su u „US Stilu“.

http://razbibriga.net/imported/2011/11/188310_01lidija_kf-1.jpg?ver=1320186347 Klikni za uvećanje (+)

(http://www.blic.rs/data/images/2011-11-01/188310_01-lidija_origh.jpg?ver=1320186347.jpg) Ta kompanija u prvih devet meseci izvezla je robu u vrednosti od 695 miliona dolara. Siniša Prelić, predsednik Samostalnog sindikata, kaže da trenutno radi jedna peć.

- Druga je ugašena zbog smanjene traženje. Radnici, međutim, i dalje primaju redovno plate, a u decembru očekujemo i povišicu. Nema naznake da će rukovodstvo gasiti drugu peć, a treba imati u vidu da kompanija zapošljava više od 5.000 ljudi i da drži ceo smederevski okrug - kaže Prelić za „Blic“.

Dragan Milovanović, predsednik Nezavisnog sindikata, objašnjava da se sada radi sa upola manje kapaciteta nego 2008. godine, ali da bi u slučaju gašenja druge peći kompanija mogla da radi druge poslove.

- Mogli bismo da uvozimo čelik i da uposlimo valjaonicu, mada nema informacija da bi moglo da dođe do gašenja. Imamo tromesečni plan i radimo koliko tražnja zahteva - kaže Milovanović.

U poslednjih pola godine cena akcije „US Stila“ pala je sa 49 na 22,4 dolara. Berza u Čikagu očekuje da će cena čelika sa 650 dolara pasti na 625 do kraja godine. Oporavak treba očekivati sa izlaskom sveta iz krize. Prognoze govore da će tona čelika na kraju 2013. vredeti 1.700 dolara.

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/287041/U-US-Stilu-ocekuju-vece-plate-a-ne-gasenje-peci


Možda ameri ako priznamo Kosovo i uradimo još ponešto ... ipak odluče da ne zatvaraju pogone i ne otpuštaju radnike :hm:!
p.s. što se gubitaka/dobitaka tiče može to vrlo lako da se oblikuje u skladu sa trenutnim potrebama :aha:

причалица
03-11-2011, 13:41
Možda ameri ako priznamo Kosovo i uradimo još ponešto ... ipak odluče da ne zatvaraju pogone i ne otpuštaju radnike :hm:!
p.s. što se gubitaka/dobitaka tiče može to vrlo lako da se oblikuje u skladu sa trenutnim potrebama :aha:

pa nije us steel na kosovu, nego u smederevu...kakve veze ima nepriznavanje kosova sa železarom u smederevu?

Sandokan
03-11-2011, 13:46
pa nije us steel na kosovu, nego u smederevu...kakve veze ima nepriznavanje kosova sa železarom u smederevu?

Pa možda neko pokušava da nam pokaže koliko smo zavisni od njega .... samo pretpostavka :aha: .... zatvaranje železare u Smederevu bilo bi kataklizmično za taj kraj ..... pa rekoh možda bi američki kapital bio i dalje raspoložen da ostane u Srbiji ukoliko još malo savijemo kičmu :hm:

причалица
03-11-2011, 13:51
ne znam što bi se sad sve tumačilo kroz prizmu nepriznavanja kosova...ta železara je radila u skladu sa celom priverdom - lošije iz godine u godinu. ne može se mimo opšteg trenda za takav kongomerat kao što je us steel.
a kosovo kao problem je postojao i pre 6 godina i sad....ali, ovakve krize na globalnom nivou nije bilo pre 6 godina i radije bih gubitke da tumačim krizom nego kosovom.

Sandokan
03-11-2011, 13:57
ne znam što bi se sad sve tumačilo kroz prizmu nepriznavanja kosova...ta železara je radila u skladu sa celom priverdom - lošije iz godine u godinu. ne može se mimo opšteg trenda za takav kongomerat kao što je us steel.
a kosovo kao problem je postojao i pre 6 godina i sad....ali, ovakve krize na globalnom nivou nije bilo pre 6 godina i radije bih gubitke da tumačim krizom nego kosovom.

Ok malo je isuviše slobodna teorija .... mada nisam ni hteo da tvrdim 100% .... više da iznesem pretpostavku .... a inače ta železara je do pre 3-4 godine radila fantastično i bila naš najveći izvoznik .... i onda danas kad je došla kriza treba proizvodnju racionalisati ..... a to gde će se racionalisati ima veze i sa politikom ne samo sa ekonomijom ..... a napraviti gubitak se može i slučajno, a i namerno :aha: ..... a sve u cilju da se pronadje izgovor za izlazak iz neke priče .... ali eto čisto mi palo na pamet pa lupetam ;)

причалица
03-11-2011, 17:42
pa kako namerno da prave gubitak :huh: ko je toliko blesav?

причалица
11-11-2011, 08:29
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.239.html:352888-Nova-kriza-hvata-zalet

:facepalm: meni život prođe dok se krize izređaju.... a deci, pored sveg truda, ćemo ostaviti dugove i za njihova pokolenja.
dakle, mmf nam je ponudio (nismo tražili?!) da uzmemo para koliko nam treba :krsti: boužeeee.....

kojica
05-12-2011, 07:20
http://razbibriga.net/imported/2011/12/2823_39330310150484093083980569408979103-1.jpg

Пркос
19-01-2012, 14:30
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
26-01-2012, 07:41
U ekipi lekara koja će posetiti Šešelja u Hagu, nalazi se i jedan ginekolog.

:pada: :haha::haha::haha:

DaDole
26-01-2012, 07:51
Još nije otkriven tačan razlog traženja navedenog specijaliste:)

Cruz
15-02-2012, 10:37
podsecanja radi, ako ste zaboravili... :)

TOP LISTA: 10 najvećih tuča u srpskoj politici! (VIDEO)Za prethodnih 20 godina, srpski političari potezali pesnice, voleje, čaše, telohranitelje u obračunima sa neistomišljenicima...

http://www.telegraf.rs/vesti/politika/71463-top-lista-10-najvecih-tuca-u-srpskoj-politici-video

kojica
21-03-2012, 00:36
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
25-03-2012, 09:27
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Marko:
25-03-2012, 12:35
http://www.youtube.com/watch?v=4XSBr7nPlWE

kojica
27-03-2012, 09:03
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
29-03-2012, 16:57
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
30-03-2012, 10:11
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Marko:
30-03-2012, 12:10
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/198/zx500y290801285.jpg/)

kojica
30-03-2012, 20:19
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
30-03-2012, 20:21
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
02-04-2012, 06:45
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

i okolo salata.. :drnd: i okolo salata.. :drnd:

kojica
05-04-2012, 09:57
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
20-04-2012, 07:12
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
22-04-2012, 11:34
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Sarmica
22-04-2012, 18:26
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ozTg0IXM4is

kojica
23-04-2012, 09:32
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

o bože.. :pada:

kojica
25-04-2012, 07:23
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

:smeh:

Man
25-04-2012, 09:54
http://www.youtube.com/watch?v=SOB8kKmFozg

:smeh:

Man
25-04-2012, 09:54
http://www.youtube.com/watch?v=vztg7WAYTeg&feature=player_embedded

Man
25-04-2012, 09:58
http://www.youtube.com/watch?v=TC8A-Sl8XoM

:krsti:

Man
25-04-2012, 20:59
http://zutica.org/igrice/pomuzi-kravu.html

:smeh:

Cruz
25-04-2012, 21:36
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

o bože.. :pada:

smesna strana istorije

Cruz
25-04-2012, 21:40
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

:pusi:

Man
30-04-2012, 12:14
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Man
30-04-2012, 12:14
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Man
30-04-2012, 12:14
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Man
30-04-2012, 12:15
http://razbibriga.net/imported/2012/04/1_47632494_Untitled-1.jpg

Man
30-04-2012, 12:15
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Man
30-04-2012, 12:16
http://razbibriga.net/imported/2012/04/odsadasamo-1.jpg

Man
30-04-2012, 12:16
http://razbibriga.net/imported/2012/04/otpor-1.jpg

Cruz
30-04-2012, 19:28
‎- Kako bi se zvala koalicija između naprednjaka (Tomislava Nikolića) i Muamera Zukorlića?


- "Derviš i smrt!"

:raz_114:

kojica
03-05-2012, 11:23
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Mistery
03-05-2012, 14:44
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

:pusi:


Da li je ovo Zaharije Trnavčević:huh: ili mi se samo čini

kojica
10-05-2012, 16:21
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
11-05-2012, 14:19
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

:smeh:

kojica
15-05-2012, 06:57
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
15-05-2012, 11:33
http://www.youtube.com/watch?v=EtLQKE5AASU&feature=related

:zrika:

kojica
15-05-2012, 11:37
http://www.youtube.com/watch?v=LuUu0yF2aZs&feature=related

pepa :haha::haha::haha:

kojica
15-05-2012, 19:23
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Ima se može se.. :kapa:

A jesmo li mi najbogata država, a da nas niko nije obavestio? :blenta:

Moonster
15-05-2012, 20:01
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Ima se može se.. :kapa:

A jesmo li mi najbogata država, a da nas niko nije obavestio? :blenta:

Ja sam čuo za Kevlar (http://en.wikipedia.org/wiki/Kevlar), al' još ne čuh za kelvar :blenta:
I ne rekoše kod Bote, eksploziju čega može da izdrži njegova mečka :kapa:
Ako već daju informacije, neka onda budu kompletne :slamka:

kojica
17-05-2012, 18:50
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
17-05-2012, 19:20
Cvetković nije otputovao u Brisel zbog kvara na avionu

Nakon sticanja statusa kandidata, Srbija je prvi put bila pozvana da učestvuje na
ovakvom sastanku EU, saopštila je Kancelarija za saradnju s medijima Vlade Srbije.

Cvetković je trebalo da se popodne sastane i sa evropskim komesarom za proširenje
Štefanom Fileom, a da nakon sastanka, otvori izložbu "Slovačka naiva u Srbiji" u
zgradi Evropske komisije.

Suviše je fin za redovne letove? :kapa:

Ili su ga otkačili, pa ne sme da kaže da Boti ne opadne rejting pred izbore? :kapa:

kojica
22-05-2012, 13:20
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
23-05-2012, 14:07
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

kojica
30-05-2012, 14:34
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Man
09-06-2012, 11:57
Отворено писмо дневним новинама „Блиц“ и власнику овог листа швајцарској компанији Рингиер

09.06.2012. извор: narod.rs

http://razbibriga.net/imported/2012/06/inkriminisaniblic220x300-1.jpg?w=593 (http://facebookreporter.files.wordpress.com/2012/06/inkriminisaniblic-220x300.jpg)

Ма колико ми правила културног понашања налажу, не могу и нећу вас ословити са „Поштована господо!“.
Предалеко сте ви од тога, а највероватније, а поготово ако наставите утабаном стазом презира, и бахатог понашања према нама Србима, односно Грађанима Србије, нећете никада ни досећи тај ниво.

У данашњем броју (од 8. јуна 2012. године) ваше новине су направиле још један атак на здраву памет и Грађане Србије, носиоце највише политичке функције у земљи која је по Уставу демократска.

На насловној страни сте објавили текст у којем крупним словима пише:
ПРОЋЕРДАЛИ СМО ПЕТ МИЛИЈАРДИ ЕВРА ОД ПРИВАТИЗАЦИЈЕ

КОЈИ ТО „МИ“?!
МИ ГРАЂАНИ СРБИЈЕ?!
ИЛИ ВИ ИЗ „БЛИЦА“ И РИНГИЕРА?

Учинили сте дрску клевету и обману јавности, стављајући у исти кош са вуцибатинама које по Србији глуме државнике већ више од две деценије и које су заправо проћердале те милијарде и нас Грађане Србије, чију су имовину ти политички гангстери распродали и потрпали у своје џепове и џепове својих пајтоса из разноразниох „фирми“ и „пројеката“.

Консултујући се са адвокатом, сазнао сам да би тужба против вас, а за очигледну клевету и обману највероватније била одбачена у нашим засадашњим псеудосудовима, на чији рад имају примедбе не само Грађани, него и ЕУ.
То је само још један разлог више због којег ћемо 6. октобра ставити тачку на владавину издајника демократије, Србије и самог имена људског.

Што се вас , који сте одговорни за ову клевету и обману тиче, ја као Грађанин Србије, а сигуран сам и милиони оних који мисле као и ја, очекујем да дневне новине „Блиц“ најкасније за 15 дана од дана објављивања овог писма, које је достављено и „Блицу“, објаве , и то на насловној страни, ИЗВИЊЕЊЕ ГРАЂАНИМА СРБИЈЕ.

У том тексту ће навести како ствари заиста стоје и нас Грађане Србије ИЗУЗЕТИ из састава оних који су „проћердали пет милијарди евра од приватизације“.

Ако то не ураде, како дневним новинама „Блиц“, тако и Рингиеру гарантујем да ћемо после 6. октобра, уз помоћ нове, Грађанима Србије окренуте државе, учинити све да овај атак на Грађане Србије не остане некажњен.

Одговорно руководство дневних новина „Блиц“ ће бити изведено пред Суд части, нови заиста народни и коректни судови ће уважити све основане тужбе грађана против описане клевете и обмане, а слободно нека очекују да ће их бити неколико милиона, и донети пресуду која ће Рингиер коштати толико да ће му најбоље бити да се чисти из Србије, али ни то га неће спасити од исплате материјалних износа који ће премашити вредност фирме.

Зато би најразумније било објавити ИЗВИЊЕЊЕ.

Необјављивање ће бити доказ више да је реч о нападу на Грађане Србије.

Последице иду ономе ко је показао додатну дрскост чином изостанка извињења.

А ако одговорни мисле да је спас у неверици, подсетио бих их на једну изреку која каже. „Неверица је најбоља опрема плена“.

Толико.


Драган Атанацковић Теодор,
социолог и антропопсихолог, Србин и носилац највише политичке функције, функције Грађанина Србије

Man
09-06-2012, 18:56
http://www.youtube.com/watch?v=LjoTbjNXlJI&feature=player_embedded

Man
10-06-2012, 14:48
http://razbibriga.net/imported/2012/06/d182d0b0d0b1d0bbd0bed0b8d0b4d181d0b5d0b4-1.jpg

причалица
13-07-2012, 19:48
EKSKLUZIVNO: Njuz došao u posed koalicionog sporazuma nove vlade

Read more: http://www.njuz.net/ekskluzivno-njuz-dosao-u-posed-koalicionog-sporazuma-nove-vlade/#ixzz20Wu66kNe

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

:smeh:

kojica
27-08-2012, 10:38
Ima na Balkanu jedna zemlja, koja se graniči sama sa sobom.
Gde žive najlepše žene, a natalitet opada.
Gde ne zaposleni najviše rade, gde na najplodnijoj zemlji žive ljudi koji gladuju.
Gde vozovi kasne po redu vožnje.
Gde svi igraju fudbal, a pobeđuju u vaterpolu, košarci, rukometu ili odbojci.

Gde svi žure na posao, a niko ne stiže na vreme.
Gde osmočasovno radno vreme traje dvanaest sati.
Gde je zdravstvo besplatno, a lečenje skupo.
Gde su novinari slobodni da napišu šta god im se naredi.
Gde je svetska kriza dobila državljanstvo.
Gde su javne nabavke tajne, a državne tajne javne.
Gde se ratovi nikad ne završavaju.
Gde se istorija ponavlja svaki dan.
Gde su najbogatiji oni koji nikad nisu radili.
Gde je strana valuta uzeta za domaću.
Gde ljudi slave slavu, a psuju Boga.
Gde pametne zbog nerazumevanja proglašavaju ludacima, a ludake sposobnima.
Gde nepismeni pišu istoriju.
Gde su zakoni nezakoniti, a anarhija normalno stanje.
Gde vlast prezire građane kao neželjene svedoke.
Gde se živi od budućnosti, jer na sadašnjost nemaju pravo.
Gde se svako svakome smeška, a niko nikome ne želi dobro.
Gde sudski postupci traju duže od života.
Gde su samo poplave način navodnjavanja zemljišta.
Gde prizivaju diktatora, a demokratiju smatraju porezom na budale. Gde smatraju da će zemlja više napredovati ako što više nazaduje. Gde nisi normalan, ako ne poludiš.
Gde živiš samo zato da bi umro.
Gde je vreme beskonačno, a glupost besmrtna...

paculjkica
05-09-2012, 11:14
https://www.youtube.com/watch?v=8iyrkrDNGlU&feature=player_embedded

:b:

Man
04-10-2012, 18:00
http://www.usnimi.me/slike/4235784126.jpg

kojica
18-10-2012, 12:42
Učešćem u kafanskoj tuči lider Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak je načinio “ličnu grešku” , za šta će odgovarati na sudu, ali to ne umanjuje njegov legitimitet da i dalje bude na čelu stranke, izjavila je predsednica poslaničke grupe LSV u Skupštini Srbije, Aleksandra Jerkov za Radioteleviziju Vojvodine.

Na pitanje koliko je Čanak, posle incidenta ispred kafane “Tako je suđeno” u Novom Sadu, u kome je pretučen Beograđanin Pavle Lešanović, kompromitovao ideju za koju se Liga zalagala u prethodne dve decenije, Jerkov je odgovorila da je to lični, nepromišljeni čin Čanka, koji ona ne odobrava, ali da jedna kafanska tuča ne može kompromitovati ideje mira i tolerancije za koje se LSV zalagala.

Izvor: RTV

Šta reče bre? :lola:

kojica
13-11-2012, 20:18
Сећам се, на пример, да смо једном играли и кризе. Криза је појава која траје од
самог постанка ове државе и трајаће све док држава устраје, као оно кад се дете
роди "с фалинком" па је вуче целог живота. И политичка деца најрадије играју ту
игру, па зашто је не бисмо и ми играли?

:smeh:

Nušić

kojica
13-11-2012, 20:20
Сви колико год нас је било хтели смо да будемо министри – што уосталом није само
дечја слабост – и онда, разуме се, пошто нисмо имали поданика, јер то нико није
хтео да буде, није ни могло бити скупштине.

Све и када би рачунали у своје држављане гуске, ћурке, пловке и друга доброћудна
створења, којих је било пуно двориште и који би са своје лојалности били врло
подесни поданици, шта бисмо учинили сазивом њиховим у скупштину? Они би
извесно образовали посланичке клубове, тј. клуб ћурака, клуб гусака и клуб
пловака. Ти клубови не би нимало утицали да се промени поверење које смо, ми,
влада, сами себи присвојили, јер, као што је познато, политички клубови су установе
у којима се чланови дисциплинишу да не мисле својом памећу и да не штрапацирају
своју савест. Гусан, ћуран и плован, који би рецимо били шефови клубова, добили
би од нас поверљиво обећање да ће им се, њима лично, побољшати храна, и ето ти
већине, ето ти поверења.

Додуше, у дворишту је међу домаћим животињама био и један јеж, који је, с обзиром
на своју спољашност, могао евентуално представљати опозицију, али је он по цео
дан спавао, а опозиција која спава није никад опасна. А најзад, ни та његова
спољашност није представљала богзна какву опасност, јер не треба се никад
плашити опозиције којој бодиљке служе само као накит.

:haha: :haha: :haha:

Man
18-11-2012, 15:13
http://www.njuz.net/wp-content/uploads/2012/11/00_njuz-novine_FINALNO.jpg

Man
18-11-2012, 19:02
Вишедневни страсни двобој између загребачких дневних новина – у којима су са једне стране пљуштале оптужбе о повезаности конкурената са загребачким градоначелником Миланом Бандићем, а са друге стране о криминалним радњама медијских противника – прекинут је нагло, најновијим догађајима који су потресли хрватску јавност. У други план је, такође, пао и сукоб између првог потпредседника хрватске владе Ратомира Чачића и тајкуна Ивице Тодорића, сукоб за кога неформална јавност нагађа да је настао можда због утицаја на превирања у одскора опозиционом ХДЗ-у, а можда и због будућих истрага по питању спорних приватизација, које од Хрватске тражи Русија. Сви ови и многи други дуели на хрватској политичкој и медијској сцени пали су у сенку због најновије одлуке Хашког трибунала, којом је од свих оптужби ослобођен Војислав Шешељ.

Веће Хашког трибунала, којим је председавао италијански судија Фаусто Покар, одбацило је све наводе оптужнице, по којима је Шешељ требало да буде осуђен на затворску казну због учествовања у пропагандним, вокалним и ораторским борбама при распаду Југославије током деведесетих година прошлог века. За ову одлуку гласала су тројица судија, док су против ње били судије Теодор Мерон и Мехмет Гинеј. Ову одлуку, чије је доношење живо преношено на београдском Тргу Републике, поздравио је известан број пролазника, који су тиме подржали Шешеља у борби коју води у Хашком трибуналу, током 9 година притвора, а од чега су прве 4 године протекле без икаквог судског процеса. Међу окупљенима на београдском тргу у највећем броју били су присутни припадници Српске радикалне странке, уз много малобројније присуство некадашњих припадника ове партије. На скупу су се читали таблоиди и узвикивали наслови који описују животе српских старлета.

Ове за хрватску јавност шокантне сцене српске еуфорије део су укупних активности које су у Београду организоване поводом ослобађања Шешеља и његовог повратка у Србију. Одмах по ризичном слетању релативно исправног авиона кога је српска влада послала по Шешеља у Хаг (авион су водом превентивно поливали ватрогасци на аеродромској писти), доскорашњег хашког осуђеника је примио српски председник Томислав Николић, који је у кратком говору изразио своје велико лично задовољство овим ослобађањем. „Како брзо иде време!“ – истакао је Николић, а одмах потом се обратио и Шешељу – „Као да је јуче било кад смо били заједно!“

Премијер српске владе такође је, на ванредној конференцији за штампу, подржао и поздравио ослобађање Шешеља, а ову пресуду трибунала похвалиле су листом све српске партије, како оне у власти, тако и оне опозицији. На крају дана Шешељу је приређен званични дочек испред Народне скупштине.

За разлику од славља у Србији, у Хрватској су уследиле многобројне бурне реакције на ову одлуку, како у јавности генерално, тако и међу истакнутим представницима хрватске политичке сцене. Председник хрватског националног савета за сарадњу са Хашким трибуналом изјавио је да је огорчен очигледно политички мотивисаном пресудом и да не гаји наду да ће трибунал бити другачије мотивисан и када буде доносио нове пресуде. Осуди ослобађајуће пресуде за Шешеља придружиле су се све политичке партије у Хрватској, као и удружења избеглица из Србије, а посебно изненађење представља и чињеница да се негативним коментарима придружило и неколико хрватских невладиних организација, које су хрватској јавности до сада биле познате углавном по захтевима за суочавање са злочинима хрватских војних и паравојних јединица у ратовима деведесетих. Бивши хрватски министар спољних послова Гордан Јандроковић огласио се чак и на „Твитеру“, негативно оценивши рад Хашког трибунала.

Јавност у Хрватској посебно је иритирана поздрављањем спорне пресуде од стране званичника руског парламента. Русија је за хрватску јавност традиционални и моћни српски савезник, уз чију је помоћ Србија успешно изборила независност и победила у рату током распада Југославије, а та помоћ је била посебно важна у тренуцима када су пензионисани руски генерали и бројни руски војни саветници учествовали у успешним акцијама српских оружаних снага. Ова последња подршка коју Србија добија од Русије – а поводом Шешељевог ослобођења – хрватским властима још више отежава позицију уочи наставка дијалога о траси руског гасовода кроз Хрватску, кога Руси условљавају наставком техничких преговора званичника Загреба и Книна, а посебно онима о интегрисаној контроли административних прелаза.

Огорчена Шешељевим ослобађањем, хрватска влада донела је одлуку да сарадњу са Хашким трибуналом редукује на искључиво технички ниво, што загребачки аналитичари оцењују да више није ни битно, јер је бројна већина хрватских генерала и политичара већ осуђена у Хагу по разним основама – од ратних злочина, преко деловања у заједничком злочиначком подухвату, па до учествовања у геноциду. Међу хрватским грађанима је, за само неколико сати по хашкој одлуци, почео да кружи виц да ће ланац српских самопослуга у Хрватској дати посебан попуст купцима, а у данима који предстоје после Шешељевог ослобађања.

Традиционално опрезни и уздржани хрватски савезник, Европска унија, још увек се не изјашњава о ослобађајућој пресуди за Шешеља.

Man
19-11-2012, 23:02
http://www.njuz.net/wp-content/uploads/2012/11/vucic1.jpg

rile_nezni_oblak
19-11-2012, 23:46
a mene nije hteo ni da prihvati za prijatelja... :(

причалица
28-11-2012, 08:38
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/355237/Ministarstvo-naredilo-postavljanje-Nikolicevih-slika-u-ambasadama

:haha: tražili ste - gledajte

Sagacity
28-11-2012, 08:44
Znači...ne verujem...:haha:
Nemam ništa protiv vlasti, za mene su sve vlasti iste, u pitanju su samo nijanse...ali ovo je stvarno smešno...

Sagacity
28-11-2012, 10:34
Normalno, sada su već krenule i pošalice,...nađoh i ovo...

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/542810_10200153545066440_352762015_n.jpg

причалица
30-11-2012, 11:26
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/65047_297082623736732_1951982972_n.jpg

причалица
14-12-2012, 18:55
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/14582_10200137090488405_1732136228_n.jpg

:raz_114:

Man
14-12-2012, 20:11
http://usnimi.me/slike/image016.jpg

paculjkica
17-12-2012, 09:30
http://www.dodaj.rs/f/1k/KM/3nbq0uZD/323904098640424168346939.jpg

Man
17-12-2012, 12:30
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/68930_10200104643529476_1852196777_n.jpg

:smeh:

причалица
17-12-2012, 19:09
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/68959_10151240361903702_1695280537_n.jpg

:raz_114:

Man
17-12-2012, 19:17
http://www.dodaj.rs/f/1k/KM/3nbq0uZD/323904098640424168346939.jpg

Živa istina :aha: i što ovi slepci bar ovo ne pročitaju ako ne umeju da sami slisle išta pametno...

Zolton
18-12-2012, 02:28
Косово је отето, док америка постоји постојаће и косова а наше је да не признамо независност а кад америка прсне онда у рат... поклати све шиптаре, очистит земљу и онда исту затровану, радиоактивну само експлоатисати не насељавати...надам се да такав план имају наши политичари...

Zolton
18-12-2012, 02:30
Надам се да је Вучић онај који зна шта ради... од рата нема ништа, ми би требало да заштитимо жене и децу а ако ми гинемо па и нема везе али док постоји америка не можемо у такав рат какв би смо ми желели јер ће поремећени американци побити све па и жене и децу. Ја мислим да је то оно чега се ми плашимо а Вук Бранковић није био издајица, то само мисле они неписмени... зато треба паметно и полако а надам се да Вучић то има у плану...

причалица
04-01-2013, 13:58
http://static.politika.co.rs/uploads/rubrike/244977/i/1/mrka.jpg
Vlada Srbije postavila je estradnog menadžera Sašu Mirkovića za pomoćnika ministra saobraćaja Milutina Mrkonjića.

:lola:

Nežnicah
04-01-2013, 14:16
čovek je pravnik kako sam kaže, treba mu pružiti priliku, bili su i kurta i murta pre njega tu :lol:

ako ne uspe da se snađe, mogao bi oko sebe da okupi dobar bend i pevače :jasenka: narod to voli :haha:

причалица
22-01-2013, 16:19
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/67478_4945699333657_816038849_n.jpg

причалица
25-01-2013, 17:57
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/14957_321259311327384_1922972583_n.jpg

jagodica
26-01-2013, 00:49
http://www.freedomfight.net/ispodcenzusa.jpg

jagodica
07-02-2013, 11:04
:huh:
jel moguće da jedna ovakva tema "ne živi"

http://files.myopera.com/AntonDiaz/smiles/asian-trollface.jpg
http://toorboolencija.files.wordpress.com/2012/10/tomislav_nikolic.jpg

Asterix
07-02-2013, 11:08
nisam politicki nastrojen, na zalost :g:

jednostavno , ne pratim dnevnu politiku

jagodica
07-02-2013, 11:10
Pa ja ću onda ovede da "pričam sama sasobom" :lol:

Asterix
07-02-2013, 11:12
ima ovde politicara, heheheh,

mogu ja da ti pravim drustvo :g:
poiticari su svi isti, samo su im odela drugacija

jagodica
07-02-2013, 11:18
Da, da...
Zato vam je pdf o politici mortus. :lol:

Asterix
07-02-2013, 11:21
bavis se politikom? :g:
ili samo onako...

jagodica
07-02-2013, 11:23
Onako... "virtuelno"... :lol:

причалица
01-03-2013, 16:32
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/370170/Knezevic-opet-pobrkao-loncice-Bugarska-demantovala-ministra-dozvoljeno-005-aflatoksina

моша :smeh:

Man
25-04-2013, 09:49
http://www.youtube.com/watch?v=hwjeD0nfkao&feature=player_detailpage

Man
25-04-2013, 19:28
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QX582zdAXdo

Man
12-05-2013, 08:14
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TDCn4xLe21Y

Kajzer
13-05-2013, 12:00
http://youtu.be/zZJTnYqz27E

paculjkica
19-05-2013, 08:39
http://www.dodaj.rs/f/37/R2/2A8mhle6/181292568300963193339619.jpg

причалица
18-06-2013, 16:22
Krkobabići podneli zvaničan zahtev za registrovanje svoje dinastije

Read more: http://www.njuz.net/krkobabici-podneli-zvanican-zahtev-za-registrovanje-svoje-dinastije/#ixzz2Wa7xG7KQ

http://www.njuz.net/wp-content/uploads/2013/06/krkobabici1.jpg

:smeh:

Nežnicah
18-06-2013, 17:12
kritična masa krkobabića :hahaha:

причалица
18-06-2013, 17:12
pa sunce ti poljubim :hahaha:

причалица
26-06-2013, 19:18
http://www.njuz.net/wp-content/uploads/2013/06/obradovic2.jpg

koji krebilko :hahaha:

причалица
09-07-2013, 20:43
http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/srbija-pre-roka-u-eu-nikolicu-kameron-obecao-clanstvo-ako-marej-dobije-mec/97116.phtml

:krsti: :hahaha: bouže loodaka :hahaha:

Man
14-07-2013, 22:50
STENOGRAM SA SEDNICE VLADE SRBIJE

VUCIC: Otvaram hitnu sednicu Vlade Republike Srbije!
DACIC: Cekaj bre Aco! Ja valjda otvaram...
VUCIC: Ajde otvori...
DACIC: Otvaram.
VUCIC: Prva tacka..
DACIC: Ja citam tacke!
VUCIC: Nemoj da mi se kurcis! Zna se valjda ko kosi a ko pantalone nosi!
RASIM: ...vodu nosi...
VUCIC: Sta vodu nosi?
RASIM: Kaze se valjda... a ko vodu nosi...
VUCIC: Sta? Ko nosi pantalone nosi vodu?
RASIM: Ne, nego ko kosi...
VUCIC: Pa da... nosi pantalone...
MRKONJIC: Ljudi, ne serite vise! Ocete da da umrem ovde? Jesam li smenjen?
VUCIC: Cekaj Mrko.. polako... ima valjda neki red ovde?
MRKONJIC: Dobro, izvinjavam se...
DACIC: Dakle, otvaram sednicu sa sledecim tackama dnevnog reda...
MRKONJIC: Ja molim da se skrati! Jesam li zglajzao ili ne?
DACIC: Aman, Mrko, cuti!
MRKONJIC: Kako da cutim? Jebu me od jutros i novine i svi zivi...
DACIC: Polako. Sve ima svoje vreme. Dakle, prva tacka je... koja je prva tacka?
VUCIC: Pa, ja ti kazem da zacepis kad ja drzim sednicu!
DACIC: Zacepio...
VUCIC: Dakle, da skratim...
MRKONJIC: Smenjen sam?
VUCIC: Cekaj! U pitanju je rekonstrukcija Vlade...
MRKONJIC: Znaci, Mrko, ko te ****... idi u ambasadore i crkni...
VUCIC: Kakve ambasadore?
MRKONJIC: Pa... ambasadore... ako sam zglajzao znaci idem u ambasadore...
VUCIC: Ma, ides ti u picku materinu, znas?
MRKONJIC: Znaci, zglajzao sam...
DACIC: Ljudi, molim vas da se ponasamo kao ozbiljna Vlada...
VUCIC: Pa kad sere... dakle, u svetlu novih dogadjaja, jasno je da je potrebna rekonstrukcija Vlade... ja sam to, uostalom, vec najavio medijima...
DACIC: Ja bih samo da pitam... sta je Mrka zasrao? Mislim, a da nisu zasrali i drugi...
DINKIC: Kako to mislis sta je zasrao? Sve je zasrao...
MRKONJIC: Ti, Dinkicu, ne seri! Ti ces da mi pricas! Da se ja pitam ti bi prvi leteo...
KRKOBABIC: Rekonstrukcija je dobra stvar... nema tu niceg loseg.... to je stvar proste matematike...
OBRADOVIC: Aha, znaci ja sam u pitanju! Znao sam... mislim da je ovo otvoreni napad na SPS...
VUCIC: Nisam spominjao nikog, aman!
OBRADOVIC: Zasto Krka onda spominje matematiku?
DACIC: Krko, stvarno sto seres?
KRKOBABIC: Ma samo sam...
VUCIC: Tisina!
DACIC: Ja isto mislim da je ovo napad na nas... zasto niko ne spominje Velju, recimo?
VELJA: Sta Velju? Sto mene? Mars u picku materinu! Zna se ko ovde petlja sa pevaljkama!
MRKONJIC: Zna se... Krka zaposljava pevaljke...
VUCIC: To me ne zanima... pevaljke, glumci to je druga oblast...
OBRADOVIC: Da... to spada u kulturu...
DINKIC: Onda nek leti Braca!
PETKOVIC: Molim? Sta ja imam sa kulturom... ja molim da se, pre svega, definise sta je kultura! A ne ovako, pausalno...
VUCIC: Sto da se definise?
PETKOVIC: Pa da bih znao o cemu se radi... ovako tapkam u mraku... ova situacija je veliki test za sve nas...
OBRADOVIC: Znaci, ja sam u pitanju... zbog testova...
VUCIC: Obradovicu, suti i ne seri... nisam nikog spomenuo...
VELJA: Ti si, Vucicu, koliko sam ja procitao, najavio HAPSENJE nekog iz Vlade...
VUCIC: Ljudi, hajde da ne seremo! To sam rekao onako... da bi rekonstrukcija zvucala bombasticnije...
MRKONJIC: Dobro, evo, smireno pitam... da li sam ja u pitanju?
OBRADOVIC: Kom pitanju? Na testovima? Jesam li u stvari ja u pitanju?
DACIC: Ako je Obradovic - recite! Da znamo da smo napadnuti... zasto samo moji ljudi moraju da se tresu?
VELJA: Nije istina! Evo, Krka nije tvoj, a trese se...
VUCIC: Krka se trese od starosti, konju!
DACIC: Ako pipnete moje ljude - mi odosmo!
VUCIC: Ivice, majke ti, 'ajde sad ti ne seri...
KRKOBABIC: Ja isto idem...
VELJA: Ja isto...
DINKIC: Nemoj da me je neko pogledao slucajno! Inace, mi odosmo...
VUCIC: Cekajte, ljudi, treba da analiziramo rad svakog ko...
SVI: Boli nas djoka! Mi smo nama super!
VUCIC: Ali, ja sam najavio REKONSTRUKCIJU VLADE!
MRKONJIC: Pa, super. Zovi medije i reci da treba da se rekonstruise zgrada Vlade... krecenje, drvenarija, taj fazon... evo, mogu ja da vodim radove... i Velja...
VUCIC: Ma, nosite se u *****! Sednica je zavrsena...
DACIC: Cekaj, ja zavrsavam...
VUCIC: Zavrsi...
DACIC: Zavrsavam sednicu Vlade sa zakljuckom da treba rekonstruisati zgradu.
_____

Nežnicah
14-07-2013, 23:18
:hahaha: sita sam se nasmejala, a nije daleko od istine jer ih sve tako zabole...

paculjkica
01-10-2013, 23:10
http://www.dodaj.rs/f/2Z/c3/1BNd8g2i/137505049880592021592512.jpg

:blenta:

причалица
22-11-2013, 13:11
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1470361_10151793275725878_1876838994_n.jpg

:smeh:

Man
27-01-2014, 18:36
http://2.bp.blogspot.com/-Boj8THArex0/Uop8r6WQOqI/AAAAAAAAAj4/lzLqe_F_FvI/s1600/gerila.jpg

Man
27-01-2014, 18:37
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/q71/1546246_10152149988464322_1979186240_n.jpg

причалица
01-02-2014, 19:19
http://www.njuz.net/nole-spasio-aleksandra-vucica-iz-smetova-kod-feketica/#ixzz2s5CvCZKi

:smeh:

Man
01-02-2014, 20:10
http://srbin.info/wp-content/uploads/2014/02/1796609_735762366435280_1918208379_n-473x700.jpg

“Боже мили, чуда големога

Кад завеја по земљи Србији

По Србији, србље да замрзне,

Сву Србију, Фекетић највише.

Ту ти скочи Вучић Александре,

Те раздвоји шаке спасилачке,

Те дохвати лопату за угаљ
,
Те полете Фекетићу равном,

Војску склања, децу сам спасава.

За њим стиже Ђоковићу Ноле,

Рекете је на стопала вез’о,

Трчи Ноле кано вјетар бритки,

Да развеје што је завејано,

Што бекхендом, што форхендом силним,

Србија се фекетит’ не може!”

Man
02-02-2014, 10:46
http://www.vaseljenska.com/wp-content/uploads/2014/02/1176318_10202280807454752_1070951846_n.jpg

причалица
02-02-2014, 18:44
http://www.dodaj.rs/f/1z/l8/4Br403DR/223.gif

:hahaha:

Man
03-02-2014, 11:40
http://www.youtube.com/watch?v=WSAvvLXeX3M&feature=player_embedded

Man
03-02-2014, 11:43
Ekskluzivno: ispovest dečaka kojeg je spasao ON

Krenuli smo kod bake u Feketić, to je mestašce na severu Bačke o kojem peva onaj dosadni Zvonko Bogdan pominjući nekakve salaše...
Ekskluzivno: ispovest dečaka kojeg je spasao ON
To je, inače, dosadan put, ravnica, obično se uspavam čim izađemo iz grada i probudim pred bakinom kućom, ali ne i ovog puta...Vetar je toliko jako duvao da je tata jedva zadržavao kola na putu. Sneg je bio sve veći, ništa se nije videlo ni ispred ni iza nas, jedva smo se kretali...

U sekudni smo se našli ispod snega, zavejani, auto je stao, mama je počela da plače, tata da kune tajkune i bivšu vlast, a ja sam jednostavno znao da će sve biti u redu. Ne pitajte me kako- znao sam...

Prolazili su sati, dani, godine, ko zna koji izbori po redu su već bili raspisani, a benzina smo imali sve manje. Na radiju nismo mogli ništa da uhvatimo osim stanice na kojoj je govorila neka Zorana Mihajlović- bilo nam je lakše. Bio je to
prijatan, dobrodušan i utešan glas.

Bodrila nas je da izdržimo, govoreći da pomoć stiže: „Prvi potpredsednik vlade uputi se helikopterom u krizno područje sa
dva buldožera pod miškama, tri tenka na leđima i četom spasilaca u naručju! Zbog izuzetno jakog vetra helikopter nije u mogućnosti da leti, pa je prvi potpredsednik prinuđen da ga drži visoko iznad glave i gazi smetove, bez kape, šala, rukavica i „labela“...

Čini mi se da teta Zorana još nije završila sa govorom kada je sneg počeo panično da se povlači, bežeći pred nekakvom prilikom, visokom najmanje četiri metra, ako ne i čitavih pet?..

- To je on, sine, o njemu ste učinili na veronauci...- čuo sam očev glas dok je hrabri neznanac jednom rukom razgrtao sneg, bacajući ga sve do Mađarske, a drugom držao helikopter iz kojeg su bojažljivo virili spasioci.

- Ne boj te se, tu sam, sada će sve biti u redu! U džepu sakoa mi je „zipo“, istočite iz njega benzin, nije do vrha pun, ali ima najmanje 300 litra, pa sipajte u automobile... Prvo ću evakuisati ženu i decu koja ovih dana pune 18 godina, a onda ona koja će glasati tek na sledećim izborima...- glas kakav dotad nisam čuo zagrejao nas je kao vreli pesak ulcinjske plaže.

Mama je ponovo počela da plače, ali od sreće ovog puta. Tata takođe- pitao je dal' može odmah da glasa, ili mora da čeka mart?!

- Ma, pusti izbore, čoveče, daj to dete...- podviknuo je, pokušavajući da dograbi i jato lastavica koje su se zajebale, pa ranije vratile u Srbiju. Uspeo je, sve osim jedne laste koju je vetar odneo ko zna kud...

Video sam suzu u tom oku boje duge, žalio je za nesrećnom pticom, nezaustavljivo gazeći sneg od 14 metara (tu je bio najplići), noseći mene, izbornu listu, helikopter, jato, neku poljoprivrednu mehanizaciju koje je vetar naneo iz Feketića, ministra saobraćaja koji je kolabirao i još tri autobusa sa po 400 i više ljudi, u kojima je bilo i gastarbajtera sa onim skupim, džepnim kamerama, koji su ga sve vreme snimali, što ga je naročito nerviralo, jer je želeo da ostane anoniman, koliko sam shvatio dok mi je u trku rešavao domaći iz matematike, srpskog i poznavanja prirode, da ne bih zaostao u gradivu...

- Čiko, a kako se zoveš...- ote mi se, dok je onesvešćenim ministrom saobraćaja brisao zamagljene naočare, ne zastajući ni trenutak.

- Nije to važno, mališa, važno je da si dobro, da je kadar bio čist i da opozicija ovo ne može da nadmaši, pa da im Spilberg režira...- iz helikoptera sam dugo gledao u daljinu, tog čiku bez kape, rukavica i „labela“, kako savija drveće tražeći na golim granama onu lastavicu...

Zvuk propelera nije mogao da nadglasa bolni krik: „Neeeee, zašto nju, Bože, zašto?! Jedna lasta ne čini proleće, baš kao ni jedan glasač pobedu, ali samo je želela da se vrati Srbiji verujući u program koji nudimo“...

Nikad ga više video nisam- osim te noći 30 puta na tv-u; sutradan u novinama; šoljicama za kafu; kačketima; sapunima za čist obraz; posteljini za miran san; pasti za zube; koricama svesaka; privescima za ključeve; etiketama piva; hrane za bebe; pelenama za odrasle; preparatima za potenciju; akcionim figuricama; u frižideru; vremenskoj prognozi; kvizu „Slagalica“ (Alek, Alek, tref, tref), uzdasima žena; zdravicama muškaraca i prevodima turskih serija, koje bez razlike govore o njemu, zvale se Sulejman, Ezel, Murat, Dolina vukova, ili dolina Vučića...


Autor: Mihailo Medenica

Rosa
03-02-2014, 13:33
jaoo i slike i klip i priča i sve :haha: :haha:

Man
03-02-2014, 19:38
http://www.youtube.com/watch?v=w9jybjWBB08&feature=player_embedded

DaDole
03-02-2014, 19:47
:hahaha: volim ovaj narod u Srbiji,uvijek spreman da pokrene svoj duh,autentično i kad mu nije do smijeha,da se svemu slatko nasmije..jer ga sve i boli

DaDole
03-02-2014, 19:52
Nadežda Milenković: Prmijera za premijeraBolje nije moglo. Mislim, pred izbore. Prinudna vlada u Beogradu je najzad dobila svoj predizborni sneg i mogućnost da pokaže kako se on efikasno čisti sa glavnih ulica. (Ona, ko za inat nereprezentativna, novembarska suznežica nije uspela da opravda onoliku pompu oko raščišćavanja.)
http://www.6yka.com/img/s/656x350/upload/images/112%20Februar%202014/Slavi%C5%A1a-Savi%C4%871.jpg

DaDole
03-02-2014, 19:53
to je nekako fer jer je i Đilas pred prošle izbore imao svoj kijamet kada je iskazao veliku brigu za ”dečicu” i proglasio da ne moraju u školu dok se sneg ne počisti. Deca nisu glasala, ali su zahvalni roditelji valjda znali da cene pokazanu brižnost.

Svoj predizborni sneg je dobila i republička vlast. Doduše, sneg nije mnogo napadao (što ne bi ni valjalo jer bi se pokazala sva nemoć naših službi) ali je dobri bog poslao orkanske vetrove koji su sa vojvođanskih njiva nabacali po nekoliko ”meteri” snega na puteve.

I mora se priznati da vicepremijer tehničke vlade u ostavci radi najbolje što može – kad je marketing u pitanju. Pojavio se na licu mesta, tamo gde su kolone automobila zaglavljene u smetovima i na svojim rukama proneo dete ispred kamere. Naravno, moglo bi se toj sceni štošta i zameriti, na primer to što je vicepremijer delovao kao igrač američkog fudbala koji se mimoilazi sa igračima koji bi da mu oduzmu loptu, a on im je ne da, ali to bi više bila zamerka reditelju i statistima nego glavnom glumcu.

Glavni glumac (za promenu nije Tadić) je svoju rolu odradio profesionalno u najboljem holivudskom maniru. Pitanje je samo kakve će biti reakcije kritike i publike. Publika koja ga voli u svim žanrovima (ratni, horor, vestern, akcioni, melodrama, sve osim romantičnih komedija koje izbegava) i u svim njegovim ulogama (glavni lik u državnim službama bezbednosti, glavni tužilac, prvi vodoinstalater Užica…) biće sigurno oduševljena.

Publika koja više voli drugog glumca (opet nije Tadić nego Dačić) biće podeljena – zasigurno će biti onih koji će zaključiti da je Vučić bolji u ulozi premijera, a svakako bolji i u ulozi Palme i svih Krkobabića i uopšte svih koji su do sada glumili skrb za ”običnog čoveka”. A, budimo iskreni, zbog te publike je ovaj film i snimljen.

Kritika će, kako joj i samo ime kaže, kritikovati ovaj igrani dokumentarac. Jedino iznenađenje predstavljaju oni koji se do sada nisu mogli ubrojati u kritičare, a koji su već napisali prve negativne kritike o ovom filmu, mada je delovalo kao da će baš sve progutati, osim možda užeglih kokica na projekciji ranijih filmova.

Srećom, kritičari neće uticati na karijeru glavnog glumca (aman, rekoh vam već da nije Tadić!). Oni će po običaju biti optuženi da su deo najprljavije kampanje ”ikada”, što znači prljavije i od one pred prošle izbore koja je takođe bila najprljavija ”ikada”, i glavni glumac će otići u neki drugi film. Možda baš Tadićev.

причалица
04-02-2014, 18:45
http://www.njuz.net/wp-content/uploads/2014/02/tvitovi261.jpg

:smeh:

Man
05-02-2014, 20:07
Случај акције у којој одлазећи први подпредседник Владе Србије и лидер СНС-а спасава завејане у снегу “много је језивија и срамнија акција него што смо мислили”, написала је на свом Фесјбук профилу новинарка Јасминка Коцијан.

Према њеним речима, Црвени крст Србије, који поседује сву опрему и обучене људе за помоћ људима у сметовима, одмах је по избијању кризе кренуо ка Фекетићу.

“Штаб за ванредне ситуације, чији су људи дошли џиповима и у њима само седели, нису дозволили активистима Црвеног крста да ишта предузимају, иако они имају и моторне санке за такав снег, и знају како се прилази, откопава и спасавају људи. Наредили су им да седе у колима до јутра, док не дође Вучић да он први спаси ибуде снимљен”, написала је Коцијан која је запослена у државној агенцији Тањуг.

Током ноћи, момци волонтери Црвеног крста су илегално, без сагласности Штаба ипак кренули са откопавањем и спасили дете са дијабетесом и многе друге, наставља даље новинарка.

“Када је Вучић стигао хеликоптером, тај хеликоптер није знао ни где ће ни шта ће , па су га људи из Црвеног крста, који су и за то оспособљени, наводили како и где да слети. Тек када је завршено снимање ППВ (првог потпредседника Владе), Штаб за вандедне ситуације је дозволио званично Црвеном крсту да ‘реаде шта хоће даље’, наравно без камера. Лично сам видела снимке људи из Црвеног крста, шта раде и како раде. Дакле, ово са ППВ горе је него што смо мислили”, закључила је на свом Фацебоок профилу новинарка Јасминка Коцијан.

http://srbinaokup.info/wp-content/uploads/2014/02/jasminka.jpg

ЗБОГ ЧЕГА ВЕСТ НИЈЕ БИЛА НА ТАНЈУГУ

Након што је статус Јасминке Коцијан почео да кружи српским интернетом посредством друштвених мрежа и изазива реакције, Коцијан је објаснила због чега се ова вест није појавила и на сервису те државне агенције:

“Тренутно сам на боловању и са боловања могу једино приватно, као обавештени грађаним, да пишем истину на свом приватном профилу”.

“Што се отказа тиче – ништа лакше пријатељи, осам пута сам га даваа, То је најлепши осећај и препоручујем га свима, нарочито незадовољнима”, написаја је Коцијан.

Државна агенција такође не ја друштвеним мрежама написала да је новинарка Коцијан на боловању.

Но, Коцијан тврди да се притисци настављају: “Јутрос су из Вучићевог кабинета звали председницу Црвеног крста Србије и тражили да се све демантује. Она није Вучићев кадар, али се боји за посао. И тако свуда”.



http://www.youtube.com/watch?v=Xo5YHa0VqNw&feature=player_embedded

причалица
18-02-2014, 16:33
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1798708_661711303891708_1606325355_n.png

:hahaha:

Man
22-02-2014, 18:09
http://www.youtube.com/watch?v=ZPoEeJbje1w&feature=player_embedded

Man
26-02-2014, 19:14
http://usnimi.me/slike/146fdf.jpg

Man
14-03-2014, 17:18
Резултати унапред режираних избора


СНС 43,2 % ;

СПС-ПУПС-ЈС 13 % ;

ДС 10,1% ;

НДС 6,9% ;

ДСС 6,8% ;

УРС 5,1% ;

ЛДП 4,9% ;

ДВЕРИ 4,8% ;

СРС 3,1% ;

„Доста је било“-Радуловић 1,1%

Такође, речено Нам је да ће се нова Влада сасвим извесно правити без коалиције СПС-ПУПС-ЈС.

DaDole
17-03-2014, 08:13
Glasao za sve: Pogledajte kako je glasao Zemunac u transuhttp://www.6yka.com/upload/images/11%20Mart%202014/Glasacki-listic.jpg

wednesday
17-03-2014, 10:10
Da li je ovo stvarno?

https://pbs.twimg.com/media/Bi3ZNcUCYAAx1by.jpg:large

Man
18-03-2014, 10:26
http://srbin.info/wp-content/uploads/2014/03/majmun-glasanje.jpg

Man
18-03-2014, 22:30
http://www.njuz.net/njuzov-specijal-o-hapsenju-darka-sarica/

Man
19-03-2014, 14:25
Од синоћ читам пљувачину по Коштуници. Доследност и упорност у том смислу досеже небеске висине. Јер, пљувачина је трајала током целе предизборне кампање. А трајала је и раније, још од кампање за изборе 2000.
Прича о Коштуничиних седам мачака ушла је у легенду. Кад нису могли друго да нађу да га облате, добре беху и мачке. Не постоји странка која би деценију и по трпела такву беспризорну шикану а да не поклекне, какав је случај са ДСС.

Коштуница је крив колико је крив. Једнако су криви СРС, Двери и ДСС што су улазили у ову изборну кампању коју никако нису могли добити. Имали смо прилике код Милошевића да се суочимо са оваквом ситуацијом, и увек је било питање само тежине пораза.
Уместо тога требало је бојкотовати изборе, водити оштру анти-кампању и мало касније кроз социјално -политичке немире променити равнотежу снага.

Свака од ових странака би, на жалост, за сопствену победу прогласила само да је прешла цензус и неколико својих лидерчића удомила у Скупштини, без обзира што би тамо служили само као украс.
Ту се Коштуничина кривица у главном завршава (ако изузмемо унутарпартијска трвења, којих има и код свих других партија, па и код Напредњака).

Чињеница је да је Вучић могао мирно да води своју кампању, јер су се СРС и Двери стрвили на Коштуницу, за његов рачун, свесно или несвесно.

На крају баладе све три ове странке су јадно прошле, да се више никада не дигну.

Овакав исход ником, међутим, не даје за право да пише бесмислице и силује реалност сопственим пројекцијама.

“…јуче је политика петог октобра коначно доживела пораз – потпуни фијаско..”. Није у питању само г. Динчић, прочитао сам више пута исту, бесмислену констатацију.

Шта та “политика петог октобра” у опште значи?
Ако је та пето-октобарска политика, како-год, доживела пораз, КОЈА ПОЛИТИКА ЈЕ ПОБЕДИЛА?
Ако су: “Многе пето-октобарске партије отишле испод цензуса и вероватно ће нестати са политичке сцене.” …Странке ког профила и ког састава људства су победиле?

Одмах да одговоримо – Политика Зорана Ђинђића, ЛДП и НВО сектора Наташе Кандић и Соње Бисерко је однела апсолутну победу на овим изборима. Али, ту победу нису остварили поменути или њихови типични наследници, већ првенствено КАДРОВИ И ГЛАСАЧКО ТЕЛО ШЕШЕЉЕВИХ РАДИКАЛА И МИЛОШЕВИЋЕВИХ СОЦИЈАЛИСТА. Тек потом странке у фрагментима ДС, које такође вуку генетске и идеолошке корене од Динарских комуњара и политикантски прелетачи из других странака каквих ће бити док је света и века.

Такво конвертитсво није забележено од 1944, па 1948. Он је типично за титоисте.
Направићемо једну паралелу: када је Вук Драшковић почео да мења свој национални став и прелази на страну “европејаца”, изгубио је чланство јер беше састављено од чврстих националиста. Када је међутим Вучић урадио исто што и Драшковић, само још бруталније, 90% – поновићемо ДЕВЕДЕСЕТ ПОСТО – чланства СРС је окренуло леђа Шешељу и прихватило не трепнувши, без стида и срама, идеологију ЛДП. Исти случај је и са присталицама СПС. Зар не беше тужно на гробу С. Милошевића, колико је мало његових највернијих присталица дошло да га се помене. Слично је и са живим Шешељем. Није тако давно било кад улицом ниси могао мирно проћи од њихових бахатих и многобројних присталица.

Да додамо несвесну потврду Динчићеву: “СРС је пао кад је примио покрет Наши и Образ.” Тачно скоро у потпуности. Али, зашто би једна националистичка странка “падала” кад се ојача са још националиста? Одговор је сасвим једноставан – пала је зато што ни преостало чланство није било националистичко, већ је претежно у души титоистичко, и није могло да “смисли” Образовце.

Практично једини задатак овог сазива Скуптишне је РУШЕЊЕ КОШТУНИЧИНОГ УСТАВА СРБИЈЕ, који је једва донет уз пресудну помоћ Патријарха Павла. Тај Устав је последња брана уништења Србије.
Можете ви господо да пишете шта год хоћете, али тај Устав је ТАКОЂЕ ТЕКОВИНА ПОЛИТИКЕ ПЕТОГ ОКТОБРА, њене патриотске фракције.
И, ко ће га срушити? Па дичне “патриоте”, производи Милошевића и Шешеља, уз несебичну помоћ удруга земљака Ђиласа, Тадића, Мићуновића, Чанка.

Чињеница: Ни у једном сазиву Скупштине од првих вишестраначких избора није било више комуниста/титоиста него сада.
Нема народ кратку памет. Знају сви да ни једно претходно предизборно обећање није остварено. Знају сви такође да свакога дана живе све теже а да држава све мање постоји. Вучић дакле није имао никакав реални основ за овакву доминацију, без обзира на сву медијску и другу моћ, нити ДСС за оволики пораз ( јер је за време док је Коштуница био премијер привреда боље стајала и стандард био виши, а није то било пре сто година).
Где сте ви приметили неко славље због “величанствене” победе СНС? Народ на улицама и слично?
Народ је гласао како би гласао и да је Хитлер оргнизовао парламентарне изборе 1941., а под контролом и руководством Тита и ОЗНЕ.
Бољем се задуго не можемо надати. Дакле, илегала господо, по свим правилима илегалног дејствовања.

DaDole
29-03-2014, 18:38
http://3.bp.blogspot.com/-_-i99h7mzF8/UX4VZLpeyvI/AAAAAAAABRA/wT5KyNd_6cc/s1600/pizap.com13672161793011.jpg

DaDole
29-03-2014, 18:54
http://www.6yka.com/upload/images/11%20Mart%202014/vucic-program.jpg
EKSKLUZIVNO: Procurile Vučićeve teze za program nove Vlade Srbije

причалица
12-04-2014, 07:10
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201210/542603/arackinje-barackinje.jpg

:smeh:

причалица
04-06-2014, 19:49
http://www.njuz.net/pogledajte-kako-se-stefanovic-konsultovao-oko-svog-doktorata-na-fejsbuku/

http://www.njuz.net/wp-content/uploads/2014/06/stefanovic-fejsbuk.jpg

:hahaha:

DaDole
04-06-2014, 19:52
ma, :hahaha:

Nežnicah
06-06-2014, 07:36
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10450849_747102002000155_4397459090043444093_n.jpg

Man
10-06-2014, 07:35
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iDq7QDlNu-0

paculjkica
30-07-2014, 21:38
http://youtu.be/nKggEwPNso8

:aha:

paculjkica
13-09-2014, 08:35
NAJBAHATIJI DIREKTORI SPS-a: Pištolji, pare, jahte, mafija, limuzine, stanovi…

Upoznajte Aleksandra Požgaja i Ivanu Petrović. Kako bi pokazali građanima Srbije da zaista brinu o njihovom socijalnom stanju, na društvenim mrežama objavljuju fotografije u limuzinama, sa skupocenim satovima na ruci, na luksiznim jahtama, u skupim odelima i suknjama… Verovatno žele da nam pokažu kako ćemo svi živeti kada nas SPS odvede u lepšu budućnosti.

http://www.teleprompter.rs/najbahatiji-direktori-sps-a-pistolji-pare-jahte-mafija-limuzine-stanovi.html

DaDole
20-09-2014, 10:19
Škote, mori Škote, Škote mašala,

Do zore je cijela Srpska budna čekala

Rezultate, Škote, referenduma,

Al' u zoru stade pjesma, poče trauma.



Republika Srpska budna sanjala

Republiku Škotsku da bi prva priznala,

Ali ti nam, Škote, upropasti san,

Jer ne želiš svoj entitet skroz nezavisan.



Cijelu Srpsku, Škote, ti iznevjeri,
A bili smo veći Škoti no Šon Koneri,

Viskija popili jezero Loh Nes,

A ti, Škote, glavu stavi pod londonski fes.



Škote, mori Škote, zar te nije sram

Čestitarski što iskidah jutros telegram,

Unaprijed što sročih Salmond Aleksi:

"Srećno, Škoti! Srećni novi svjetski potresi!
Srećna nova svjetska kartografija:

Nezavisna Škotska, Srpska, Katalonija,

Pridnjestrovlje, sjever Mitrovice, Krim...

Nezavisan Vlado Putin, mi na čelu s njim!"



Škote, mori Škote, što ne dade glas

Države da mnoge nove uđu u atlas,

Granice iz snova da se naprave,

Ist River da mjesta nema za sve zastave?!
Škote, mori Škote, pokvari mi san

Da predsjednik Škotske ovdje bude dočekan,

Salmonda da primim u Laktašima,

"Bože pravde" da mu sviram sa gajdašima,



Pa da mu odguslim "Flower of Scotland",

On s rakijom, ja s viskijom: "Živio, my friend!"...

Pred počasnom gardom da prošetam kilt,

A on maskirnu šajkaču s oficirski šilt.
Škote, mori Škote, Škote mašala,

Mjesto Škotske da je moja Srpska glasala -

Kraljica bi pukla poput Habsburga,

Laktaši bi bili veći od Edinburga!
:jasenka:

причалица
03-10-2014, 06:58
https://www.youtube.com/watch?v=av3Xkguov9A

:smeh: :srbpla:

Nežnicah
05-10-2014, 12:11
https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10641047_877900438901552_217320827804386642_n.jpg? oh=57973c8db7ed992f790b731dda21c7ee&oe=54C67679

:aha:

Man
02-02-2015, 00:05
КОМЕ, БРЕ, ТИ КУЦАШ ПО ШОФЕРКИ? :kreza:



https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qisXjZwg66U&x-yt-cl=85114404&x-yt-ts=1422579428

Не смирују се страсти ових дана између комуналне полиције и грађана на улицама Београда, а најновији видео показује занимљив разговор око тога да ли грађани смеју да снимају комуналну полицију уз веома бахато понашање комуналних полицајаца који као право ГЕСТАПО без икаквог повода и законског основа легитимишу грађане који просто стоје по страни и снимају да би им комунална полиција претила писањем кривичних пријава!?

LonČe
02-02-2015, 12:37
Potrudiću se da budem što objektivnija... hmmm
Da ti Komunlci trebaju, sigurno je da trebaju, da ne treba da imaju ovlašćenje koja imaju u smislu; "Употреба средстава принуде: физичка снага, палица и средстава за везивање", skromnog sam mišljenja da im baš ovaj deo "brčka po mozgu" i da baš OVO treba da bude strogo ograničeno, decidiranim stavkama situacije, opisa i naravno što je najbitnije, da se Građani psihički nemaltretiraju raznoraznim pretnjama i optužbama.
Da su presrali vala jesu!
Da ih se treba ratosiljati, treba!
Ali opet, "riba smrdi od glave a ne od repa"...
I što je najbitnije, svaki od tih "komunalaca" MORAO bi proći određenu psihlošku proveru, jer, ovi što u do sad "prošli", vidimo koliko su pogodne ličnosti za taj posao.

Sve ovo staro treba menjati od glave do repa!

Man
15-02-2015, 11:15
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZPoEeJbje1w

Nežnicah
24-03-2015, 20:46
https://www.youtube.com/watch?v=fdKnRByecXo

Nežnicah
24-03-2015, 20:50
o ludaka :facepalm:

https://www.youtube.com/watch?v=IaRU9kdNJQ4

domatrios
27-03-2015, 18:45
http://worldofwebb.net/webblog/wp-content/uploads/2015/01/Cognitive-Dissonance.jpg


Da bi razumenli kognitivnu disonancu treba razumeti toliko toga sa stanjem
ljudske vrste i zbog čega je život takav kakav je. Ovo stanje nelagodnostri
utiče da učetvrtastimo krug razrešavajući kontradikciju, a to se dešava uglavnom
laganjem sebe ili, samoobmanom. Ljudska vrsta je u konstantnom stanju
kognitivne disonance a to nemilosrdno koriste oni koji žele da nas kontrolišu.
"Prekini, ne želim to da slušam" je jedan od izraza kognitivne disonance ili
napor da se ona izbegne. Koliko nam se često dešava da čujemo ovo kada se
rigidni sistem uverenja susretne sa informacijom koja je u kontradiktornosti
sa stvarnošću? Te reči su izdaja onoga što se desi kada se uverenja i percepcija
suoče sa dokazima. Da bi uklonili disonancu, stres zbog kontradikcije,
ljudi uglavnom ili
(a) odbace informaciju koja nije u skladu sa njihovim sistemom uverenja kao
netačnu, bez daljeg istraživanja, ili
(b) promene svoja uverenja i pretpostavke
u svetlu novih informacija ili iskustava. Ukoliko uradite ovo drugo kognitivna
disonanca predstavlja nešto pozitivno.
Međutim, na žalost, većina ljudi pođe drugim putem i pokušava da zaštiti svoj
sistem uverenja od svih izazova.
To najjače može da se vidi kod religioznih ljudi, akademika, naučnika, doktora
i onih koji poseduju čvrste političke ili kulturne stavove. Ukoliko treba da odaberu
između svog sistema uverenja i jednog šireg razumevanja stvari, sistem uverenja
svaki put odnese pobedu.

DaDole
30-03-2015, 09:25
Dragan Bursać: Kad Tomo telefonira Fejsbuku!
Evo kako je to juče definisao Predsjednik Srbije master Tomislav Nikolić:

"Znate, društvene mreže služe za kritiku. Ja još nisam video društvene mreže, izuzev organizovanih, koje bi hvalile. Čak i ove koje kritikuju su organizovane. Pošto ponekad sedim sa prijateljima i kažem: 'Hajde da damo negde neki komentar' i uopšte ne možemo da dobijemo telefonski kontakt da se kaže šta želiš da kažeš“.

http://www.6yka.com/img/s/656x350/upload/images/00000001%20Februar%202015/tomos.jpg

domatrios
30-03-2015, 18:54
http://www.e-novine.com/thumbnail.php?file=photo/Photo_enovine_archive_10/Putin_01_u_h_306675614.jpg&size=article_large&scale_by=width​


ПРИЧА О СЛЕПОМ ПЕТЛИЋУ

Разболе се петлић леп:
Постао је скоро слеп!
Да л’ тужније има приче:
Ка Западу кукуриче!
Поклања му песму јаку –
радује се скором мраку.
Слагаше вуци слепога петла:
- Запад је зора! Будућност светла!
Пуно хране, златна кућа...
А вода за супу кључа!
Срећом петлу друг је меда –
не да да га снађе беда.
Меда очењ харашо,
добар као хлеб и со.
Петлу бољег друга нема.
Мелем му за очи спрема:
Од воде из Неве, од московског меда...
Моли стално Бога да петлић прогледа.
И виде петлић замке и рупе,
а већ је био корак до супе!
О слава Богу! О хвала меди!
Пријатељ више од злата вреди.
Држ’ се, петлићу, доброга меде,
а вук нек друге лаже и једе!

(n.n. kolekcija priča)

Nežnicah
19-04-2015, 23:09
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/20994_686764054768585_4288140852313721118_n.jpg?oh =68ca218337419410218d6ddb3e199f3b&oe=55A2A0D1&__gda__=1440478522_5ef98478f574b06aa323a0dba313fa9 2

Man
21-07-2015, 11:13
Gde god sam bio, svud sam poginuo



http://static.rs.n1info.com/Picture/34200/jpeg/Draza-Petrovic-kolumna-vucic-dnevnik-21.jpg
(http://rs.n1info.com/topicv154/Draza-Petrovic/1)


Pre pojave Vučić Aleksandra, samo jedan Srbin je u svom životu poginuo više od hiljadu puta. Zove se Bata Kameni i po zanimanju je kaskader. Aleksandar Vučić nije po zanimanju kaskader, već premijer, što ga ne sprečava da nastupa pod geslom: “Gde god sam bio, svud sam poginuo”.

Od Feketića, preko Obrenovca, Vašingtona, Koceljeve, Brisela do Srebrenice, uvek je, prema rečima Aleksandra Vučića, ginuo isključivo Aleksandar Vučić. A onda je lagano ustajao, otresao prašinu i uzdignute glave nastavljao dalje ko da ništa nije bilo. Tako da samo mačka, Bata Kameni i premijer Vučić imaju između devet i tisuću života.

Te će i Srebrenica u svetskoj istoriji ostati upamćena kao mesto nastavka dugogodišnjeg genocida nad premijerom Vučićem.

Ali se premijer, u inat svima, poput onog Stanislava iz “Radovana Trećeg” koji je skočio sa 13. sprata i vratio gore samo da bi besno pitao ukućane: “Ko je viknuo: šta vidiš čiča!?”, uvek ponovo pojavi, jer deluje po svetosavskom principu: “Ko tebe kamenom, ti njega konferencijom za štampu”. Ili: “Ko tebe kamenom, ti njega Dnevnikom”.

Premijer najviše voli da vodi Dnevnik 2 i Nacionalni dnevnik, ali je tog dana rešio da vodi i onaj od Ane Frank.

U dnevniku premijera Vučića za 11. jul leta gospodnjeg 2015, piše:

10,00: Dragi dnevniče, evo me u Potočarima! Još kada sam u knjigu žalosti upisao: “Volim Bošnjake i rado ih se sećam” - primetio sam da me domaćini gledaju ispod oka.
10,15: Na komemoraciji su me smestili u red gde sede sekretarice, valjda me je zato šef letonske diplomatije u prolazu šljepnuo po zadnjici. Moron!
10,25: Bakir me svesno izbegava: kad krenem ka njemu hitro ulazi u najbližu prostoriju: dvaput je zbrisao u ženski WC, triput u trafo stanicu i jednom u šaht.
10,30: Klinton traži da mu donesem čašu vode. Krišom sam mu pljunuo u čašu.
10,35: Namignuo mi je šef letonske diplomatije. Moron!
10,48: Moj šef obezbeđenja, agent Biailović, javlja mi da je napolju mirno: “Nalazim se na nekom velikom parkingu, oko kog su ukopani beli stubići... Hiljade belih stubića. Ogroman parking”. Prekoravam ga da konačno nauči da razlikuje nadgrobne spomenike od stubića oko parkinga. Obećava da će naučiti!
11,00: Agent Biailović mi javlja da napolju nose transparent: “Ubijte sto Muslimana za jednog Srbina”. To mi je odnekud poznato. Setiću se...
11,23: Šef njihovog protokola mi kaže da zbog lične bezbednosti najbolje da smislim neku lažnu funkciju kad krenemo na dženazu, u masu. Odbacuje moju ideju da na rever okačim natpis: Aleksandar Vučić, Udruženje “Majke Srebrenice”. Posle dužeg razmišljanja na rever kačim legitimaciju: Aleksandar Vučić, predsednik Udruženja “Braća od tetke Srebrenice”.
11,35: Šef njihovog protokola mi kaže da je Boris Tadić bio mnogo inventivniji. Na rever je zakačio legitimaciju: George Clooney, actor.
11,40: Ljut sam što je Tadić inventivniji od mene. Zato na rever kačim legitimaciju: Aleksandar Vučić – Vučko, maskota Zimskih olimpijskih igara u Sarajevu '84.
11,50: Šef njihog protokola mi opet kaže da je Tadić bio inventivniji. Kada je drugi put bio u Potočarima, na rever je okačio natpis: Angelina Jolie, actress, filmmaker and humanitarian.
11,55: Dodik mi javlja da su njegovi ljudi u civilu svuda okolo. Kaže mi da je šifra po kojoj ću ih prepoznati: “Vazduh treperi kao da nebo gori. Sprema se oluja...”
12,00: Krećemo na dženazu. Vidim pored nekog tipa u civilu koji zuri u mene. Mora da je onaj Dodikov. Kažem mu šapatom: “Vazduh treperi kao da nebo gori. Sprema se oluja...” On mi kaže: “Znam, bolan, to je iz 'Valter brani Sarajevo', daj nešto teže!” Izgleda da nije onaj Dodikov.
12,05: Primećujem da prisutni na groblju i ostala mnogobrojna rodbina viču: “Vučiću, pederu”. Izgleda da je Duško Vujošević uticajan među Bošnjacima. Šef letonske diplomatije mi maše kroz masu. Kreten!
12,08: Prilazi mi neki tip u havajskoj košulji i kaže: “Vazduh treperi kao da nebo gori. Sprema se oluja”. Ja mu kažem da ćemo o “Oluji” u avgustu, ima vremena. On kaže: “Bolan, mene poslao Mile ako bude neki belaj. Ne brini ništa, pre deset godina sam obezbeđivao Klunija, a pre pet Anđelinu. I ništa im nije falilo”. Iz novčanika vadi fotografije sa Klunijem i gospođom Džoli. Ajd što ne razlikuje Tadića od Klunija, al' ne razlikuje ni Anđelinu. Šaljem Dodiku SMS: “Kog si mi ovo poslao?!”
12,12: Prilazi mi žena obučena u burku i kaže: “Vazduh treperi kao da nebo gori. Sprema se oluja”. Kažem joj šapatom: “Aaa, gospođo, vas je sigurno poslao Mile!” Ispod burke čujem muški glas: “Šuti bolan, ja sam muško – Mitar M., šef specijalnih jedinica Republike Srpske. Budi bez brige, brate Vučko, čuvao sam ja i Džordža Klunija. Samo šuti, ne poznajemo se!”
13,00: Trenutno sam sprečen da pišem dnevnik. Spale mi naočare.
13,05: Onaj u havajskoj košulji me ubacuje u džip i bežimo. Dok jurimo ka Bratuncu, onaj u havajskoj košulji javlja se ženi: “Bona, neš verovati kome sam upravo spasio život! Vučku! Znaš onom... Olimpijada, Sarajevo, Jure Franko, Bojan Križaj... Ne vjeruješ! Pa evo ti on!” I pruža mi telefon: “Vučko, bolan, oće da te čuje moja žena”. Petnaest minuta ubeđujem ženu onog u havajskoj košulji da sam ja lično maskota ZOI u Sarajevu. Kakav dan!
13,10: Neša mi savetuje da se pravim mrtav, ali ja ipak zakazujem konferenciju za štampu.
15,10: Gledam specijalni program na Pinku: “Atentat na Vučića”. Neša kaže da je upravo saznao od mene da su me napali navijači iz Sandžaka. Vučelić kaže da iza napada garantovano stoje “Crni labudovi”. Krle kaže da verovatno nisu “Crni labudovi”, već “Crvena jabuka”. Vučićević kaže da je upravo saznao da me je napao “Dubioza kolektiv”. Zoran Babić sumnja na Al Džaziru (moram da mu javim da se to zove Al Kaida), dok posle tri sata programa Vučićević zadihan opet uleće u studio i tvrdi da ima očevidavca koji su u Potočarima videli lično Li Harvi Osvalda. I meni se čini da sam video Osvalda. Doduše, tek kad su mi spale naočare. Pametan je Vučićević!

I tako je to bilo.

http://rs.n1info.com/a77674/Kolumne/Draza-Petrovic/Draza-Petrovic-kolumna-N1-Gde-god-sam-bio-svud-sam-poginuo.html

Man
04-08-2015, 16:08
Поштовани председниче Владе,
уважени господине Вучићу. Пишем Вам ово писмо подршке у жељи да Вам по ко зна који пут потврдим да су сви добронамерни Срби на Вашој страни, и да у потпуности подржавамо све реформе, за које зли језици кажу да су козметичке и на папиру, које спроводите. Србија је коначно добила државника који је кадар стићи и утећи, и на страшном месту постојати. Доказали сте то, поштовани председниче Владе, када сте попут хероја из холивудских филмова посртали пред очима нације пробијајући се кроз сметове у Фекетићу, носећи на рукама дете осуђено на сигурну смрт. Ништа њему не би помогла чињеница, поштовани господине Вучићу, да је још претходне вечери на лице места стигла Горска служба спасавања, опремљена искуством, моторним санкама и санитетским материјалом. Мудро сте наредили да они не смеју бити ангажовани све док вас она пијаница Омер Мехић, заједно са камерманом РТС-а, не довезе на лице места, и док Ви на Вашим снажним рукама не изнесете угрожене из сметовима завејаних аутомобила и аутобуса. Да ли је постојало поносније биће од сваког правог Србина тог дана, када је свет обишла слика гологлавог премијера како пада у снег, али се онда, улажући надљудске напоре, придиже и наставља даље, преваљујући преосталих 8 корака без ичије помоћи.

Доказали сте своју оданост домовини и током поплава које су Србију задесиле маја 2014. године. Док су издајници ширили панику међу народом, Ви сте изашли пред камере и својим умирујућим гласом послали поруку оптимизма, рекавши да је ситуација катастрофална, да лешеви пливају Савом, али да очекујемо погоршање ситуације, јер се суочавамо са највећом природном катастрофом која је Србију задесила. Та порука је у народ улила преко потребни спокој, и уопште не треба да се обазирете на то што је други називају ширењем панике и подизањем тензија. Требало је, уважени председниче Владе, и сада ми опростите што себи дајем слободу да Вам дајем сугестије, да похапсите све оне издајнике који су на друштвеним мрежама причали о томе како је Обреновац жртвован да би се спасио Београд, који су писали о селективној евакуацији становништва, који су указивали на то да на одређеним местима МУП има изричито наређење да стоји по страни и да се не меша у акцију спашавања. Требало је, додуше, да ухапсите и хоспитализујете и председника државе, који је пред камерама изјавио да су поплаве библијских размера, али и разумљиве, јер су Срби лош народ. Разумем, међутим, да нисте могли то да учините, јер би се онда засигурно нашао неки частан лекар који би и Вама, поштовани први миинстре, навукао једну од оних кошуља које се закопчавају на леђима, а био би крајње непатриотски чин да Вас неко у том моменту склони из центра дешавања. Србији је у ванредној ситуацији била потребна Ваша мудра и сталожена глава да се на правилан начин у тајкунске и страначке џепове прелије новац који је са свих страна пристизао као помоћ поплавама погођеним подручјима. Ко би боље од Вас, цењени премијеру, умео да обави крађу на тако високом нивоу, и са тако великим количинама новца? Остаће да се памти и Ваша храбра и часна одлука да након 4 дана и ноћи пакла кроз који су прошли током поплава, као употребљени кондом из Градског центра за обавештавање избаците чланове Горске службе спасавања, наредивши при том да своју опрему оставе на располагању Градском штабу за ванредне ситуације. Шта су они умислили, ти вајни спасиоци, да им тих 96 сати борбе са природом даје за право да упитају радио-везом ради ли нешто Сектор за ванредне ситуације МУП-а или је све спало на њих, који су волонтери? Одакле им само право да доведу у питање мудрост којом сте у тој критичној ситуацији руководили свим акцијама? И одакле им та количина дрскости и храбрости?

Подржава сваки честити Србин, добри наш и поштени председниче Владе, начин на који сте стали у заштиту својих министара када је пијани Омер Мехић стровалио хеликоптер на сурчинску ледину. Пре истражног судије и пре тужиоца, Ви сте знали резултат истраге која треба да се спроведе, али сте и спознали могућност да Бата Сантос и Доктор Смрт буду оптужени за убиство седам особа, па сте храбро и поносно пред камерама изјавили: „Шта је? Хоћете министре? Е па не дам! Ето, не дам их! Ево, ја преузимам одговорност!“. Дубоко сам уверен, поштовани Александре Вучићу, да је свака жена у том тренутку осетила топлину која се шири у пределу доњег стомака, и гаћице су им – под утиском Ваше неприкосновене храбрости и одлучности – једноставно саме попадале. И нема честитог Србина који није осетио понос гледајући како храбро преузимате одговорност, и на своја већ преоптерећена плећа преузимате терет који са собом носе лелек и туга седам унесрећених породица. Мој изразито пријатељски став према Вама ме просто тера, иако знам да за то није ни место ни време, да Вам кажем: „Јебаће ти неко маму, Вучићу, за оних седам душа. И маму, и тату.“. Иако осећам потребу да Вам то кажем, ја просто себи не могу да дам за право да Вам сугеришем било шта, јер бих тиме отворио могућност да непријатељи овог народа устврде да сте Ви у том случају успели да заташкате седмоструко убиство, а сви знамо да сте Ви преузели одговорност. Знам ја, уважени председниче Владе, да сте Ви чврсто рачунали на чињеницу да онај одозго не постоји и не суди за злодела, а ови на земљи су под Вашом контролом. Оно о чему можда нисте водили рачуна, а разумљиво је да чак ни Ви не можете о свему да мислите, јесте чињеница да је пад тог хеликоптера добрано усковитлао талас лоше енергије, и да сте Ви тај талас повукли ка себи. На сигурном сте сада, поштовани премијеру, али Вас ја из најбољих и најплеменитијих намера подсећам да ћете кад тад сићи са те заштићене позиције, а онда ће талас о коме причамо постати тајфун, и неће бити те земаљске или космичке силе која ће Вас спасити и склонити у сигурну кућу.

Уз поруку да сваки поштен и патриотски настројен Србин у потпуности разуме потребу да гувернерка НБС има плату од близу 5.000 €, док људи добијају отказе или раде за 150-200 €, и док од пензионера отимате одавно зарађени новац да бисте га кроз субвенције преусмерили домаћим и страним тајкунима, желим да Вам још једном изразим своје најдубље поштовање, и да Вам јавно обећам да на мој глас можете да рачунате засигурно. Ако ме икада ико буде питао да ли да Вас стрељају као пса или да Вас пусте да цркавате у некој установи за лечење менталних поремећаја, будите сигурни да ћу у себи пронаћи довољно хуманости да дам свој глас за тиху и брзу ликвидацију. Нисте Ви било ко, па да Вас пустим да се мучите, а и да брукате честиту породицу Вучића. Ипак сте Ви премијер Србије, понос и дика, највреднији међу лењима, најбољи међу лошима, најспособнији међу неспособнима. И погрешио је, добри мој и поштени председниче Владе, онај „навијач“ који је у камере РТС-а узвикнуо „Вучићу, педеру!“. Дебело је погрешио. Требало је да каже „Вучићу, скоте и педерчино!“.

Име и адреса позната редакцији

Man
10-08-2015, 21:20
Preprošlu subotu Leskovčani su proslavili 1. avgust – Svecki dan borbe protiv jeftinu struju.

Elektrodistribucija svaku godinu, po pet puta obeležava ovaj praznik akcijom pod naziv „Ogulimo kožu od grbinu“. Manifestacija ima za cilj da objasni građanima da treba skinev i gaće od guzicu kako bi svi zajedno doprineli očuvanju nivoa plate od 100 ‘iljade u distribucije širom zemlje.


Napominje se da će ovaj trošak pogoditi samo oni koji paliv si’lice od 100 vati po kuću ili podgrevav šerpu s kupus na najveću ringlu. I ovaj put se vodilo računa o najugroženijima pa negativan efekat neće osetiti svi koji nemav struju kao i opštine i preduzeća koja gu ne plaćav poslednje dvajes godine.


Ipak računi će ostanev nepromenjeni – zalepeni na šesnajes strane. Sam račun je jasniji pa će od sad svakom sa završen master za dvofazna strujanja sa faznim prelazom na Mašinski da bude jasno, nakon što ga pogleda, da se zajebao što je platio priključak za struju.


Kako bi opremljene s podočnjaci dočekale predstojeće poskupljenje, domaćice su se digle u 3 uj’tru da puštav mašine i pegle. Nakon nekol’ko sati ustali su i ostali članovi domaćinstva koji se ne mož’ izmiju jer se zbog slab napon voda u bojler još nije zgrejala.


Ugledni leskovački domaćini su od sobajle na svojim nogama. Jedni su krenuli prema pijac da kupiv magneti za strujomer, dok drugi skidav plombe i vrćav brojke natrag. Puno posla je i za prinaučeni električari koji štelujev brojila po kuće za simboličnu nadoknadu i čašku rakiju.


Veselo je i u distribuciju. Od šalter pa do ulicu protezav se redovi s ljudi koji su se prvi zaleteli da plativ računi. Za sve one koji izvadiv poslednji dinar iz džep za julski račun spremljeno je i umanjenje od trijes dinara. Svi su generalno zadovoljni s popust s koj’ mož’ dupe da se briše.


Na drugu stranu su radnici koji ushićeno oštriv makaze za žicu. Najvredniji su već posle četvrtu kafu izašli s korpu na teren u formaciju „dvojica radiv, a petnajes sediv u ladovinu“ i sečev struju na narod. Njih će već sa presicanje prve žice da iznenadiv gladni kučiki koje ljubitelji životinja sa višemesečna dugovanja puštav od lanci.


Preko kapije i kroz roletne događanja prativ komšije koji cćkav spokojno jer im danas nisu došli na vrata iako dugujev po pedeset i kusur ‘iljade. Tek u poneku kuću je doš’o izvršitelj z dva milicajca da iznosi stvari.


Ali građani ne treba da kukav, smatraju šesto direktora ovog preduzeća, jer i dalje imav računi manji nego u Dizeldorf, pa će im ostanu pare da plativ vodu i grejanje.

Man
30-08-2015, 20:35
http://www.dodaj.rs/f/2r/Ux/3PZXU4cF/e7e41c4b.jpg

DaDole
04-09-2015, 10:01
NEKO UKRAO KOSOVO DOK SU SVI GLEDALI FARMU
KOSOVO, 3. septembar 2015, (Njuz) – Nepoznati počinioci odneli su preksinoć Kosovo iz dvorišta Srbije dok su građani spokojno gledali rijaliti program Farmu.
Krađa se, kako pretpostavlja policija, dogodila nešto posle jedan sat iza ponoći, kada je Kosovo poslednji put viđeno u Srbiji, a kradljivci su iskoristili priliku dok su se na Farmi dešavale dramatične svađe između Kristijana Golubovića i bodibildera Lepomira Bakića i nasrtaj crnogorskog pevača Bojana Tomovića na pevačicu Zoricu Marković.


Anonimni počinioci krađu su izveli u trenucima kada je pažnja bezmalo svih građana bila usmerena na ono što se dešavalo na imanju u Lisoviću. Za sada još ne možemo sa sigurnošću da govorimo o tome kako su uspeli da tako tiho natovare Kosovo i odvezu ga iz Srbije, ali indicije govore da su pobeglu u pravcu juga i da su pre same krađe teren izviđali pomoću malih i izuzetno tihih dronova – kaže za Njuz jedan od inspektora koji učestvuje u istrazi.
Prema njegovim rečima, trenutno se ispituje da li su kradljivci imali pomagače u Srbiji.

Bez obzira na to što je očigledno da su u pitanju profesionalci, postoji velika mogućnost da su imali pomoć iznutra jer je gotovo nemoguće ovakvu krađu izvesti bez dodatne logističke podrške – zaključio je sagovornik Njuza.

Policija je takođe uputila građanima poziv da prijave MUP-u ukoliko primete da u Srbiji nedostaje još neka imovina, ali i apel da ubuduće rijaliti programe gledaju na smenu kako bi sprečili neku eventualnu buduću krađu.

salel
04-09-2015, 17:37
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-0/s526x395/11866403_448007718704643_2155830945301903834_n.jpg ?oh=d1ced1c986f459bbf0d34d5bcdd21689&oe=566DA6DF&__gda__=1454082553_adf8dffa529e9b181d99ddb7c2c8f02 2

причалица
30-09-2015, 20:51
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12038085_715368278599317_1747380569412472775_n.jpg ?oh=0ed3135ca1c1c04c2f7ea57d4700d053&oe=568BA1C6

Tekst koji je Ivica Dačić čitao na sednici OEBS-a. (Snimio italijanski ministar inostranih poslova). Gledam, slusam, citam i krstim se....

https://www.youtube.com/watch?v=P1JxrWrqTvg

:krsti:

Nežnicah
01-10-2015, 08:37
ne mogu da verujem :hahaha:

LonČe
21-11-2015, 23:47
https://www.youtube.com/watch?v=fIk69Q_Sv-w

salel
23-11-2015, 13:14
Dragoslav Bokan





Ми смо дословно бачени у овај свет - као "пали с Марса".
Без икакве припреме, искуства, знања, тренинга и одговарајућег оружја натерани смо да се свакодневно и без предаха боримо са огромним наслеђеним дуговима, историјским банкротом последњих неколико генерација наших претходника, грешкама, заблудама, неразјашњеним и спорним местима, крвним и идеолошким осветама, антисрпским југословенством, нејасним појмовима, заборављеним подвизима и херојима, непомирљивим међусобицама, ужасним неправдама, змијски преплетеном несигурношћу и надобудношћу, одавно раскопаним гробовима и напуштеним завичајним огњиштима, лошим идеолошким лектирама и њиховим још горим тумачима и преводиоцима на језик и ритам нашег доба...
И од нас се - уз све то - тражи да почнемо да стварамо чуда и победимо неупоредиво боље организованог, за борбу заинтересованијег, припремљенијег и хиљаду пута компактнијег непријатеља.
Толико ствари нисмо досад сами себи разјаснили, толико изгорелих рукописа нисмо преписали и поново их пажљиво прочитали, толико аутентичних хероја нисмо рехабилитовали, а дрипаца - без пардона одбацили и избацили из наше Баштине и колективног сећања, да нам стварно није лако да све то сад, одједном, учинимо - и то У СРЕД ГЛАДИЈАТОРСКИ ЗАХТЕВНЕ И ЖЕСТОКЕ БОРБЕ ДО ИСТРЕБЉЕЊА (СА УДРУЖЕНИМ СПОЉНИМ НЕПРИЈАТЕЉИМА) КОЈУ ИСТОВРЕМЕНО МОРАМО ДА ВОДИМО И (КАКО ЗНАМО И УМЕМО) ДОБИЈЕМО.

Man
29-11-2015, 18:14
http://srbin.info/wp-content/uploads/2015/11/12301593_1068677083177128_6257822566053029370_n.jp g

DaDole
29-11-2015, 19:44
:hahaha:

Man
01-12-2015, 14:55
https://pbs.twimg.com/media/CVC8rXJWoAAAkDh.jpg

Iz knjige Č.Čupića "Sociologija", str.152

LonČe
21-01-2016, 23:16
http://teslavision.tv/videogallery/zapad-istok-dabata-mila-alekckovic-z-i-d/

Zapad + Istok = Debata “Dosta je Bilo!”
Gost G-đa Mila Alečković, profesor kliničke psihologije i filosofske antropologije

Man
22-01-2016, 08:38
https://facebookreporter.files.wordpress.com/2016/01/12565595_10204034584744361_748955437861356817_n.jp g?w=639

Man
19-03-2016, 15:26
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/t31.0-8/12322874_1012380355511982_2057376848229768165_o.jp g

Man
19-03-2016, 15:27
http://i68.tinypic.com/2lx6u76.jpg

Moonster
12-08-2016, 11:48
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ef/42/84/ef42848ef44a809660c7a4f34e84331d.jpg

Ja mu poklanjam ovo, od mene samo konkretno i direktno.

P.S.
Ako nema ko u Srbiji za to, ima neko u Bulgariji, siguran sam da se možemo dogovoriti sa njim.

http://www.novinite.com/articles/147326/Who+Is+Who%3A+Shot+Bulgarian+Mobster+Zlatomir+Ivan ov,+aka+Zlatko+Baretata+(Beret)

Man
24-10-2016, 19:58
Većini nije uspelo: Možete li da rešite ovaj srpski test inteligencije


https://usnimi.me/slike/2016/10/24/ddd.jpg

Ova mozgalica koju mnoge domaće stranke koriste tokom testiranja kandidata za posao mnogima je zadala muke. Ona je pre nekoliko dana počela da kruži internetom i samo retki su uspeli da dođu do rešenja.
Zadatak je da se svi sa jedne obale reke prebace na drugu pomoću splava, ali pod posebnim uslovima.
- Aleksandar Vulin ne sme da ostane na obali sam sa sobom
- Velimir Ilić ne sme da upravlja splavom
- Bojan Pajtić ne sme da ostane sam da ne uđe u koaliciju sa Tadićem
- Rasim Ljajić može da ostane sa bilo kim
- Nebojša Stefanović ne sme da ostane sam bez Vučića
- Bratislav Gašić ne ide splavom, čeka helikopter
- Dragan Marković Palma ne sme na splav sa muškarcem
- Vuk Drašković insistira da svi svi svi idu zajedno
- Radulović može samo sam
- Čedomir Jovanović insistira da se prati Đinđićeva vizija
- Aleksandru Vučiću ne treba splav jer može da hoda po vodi