PDA

Pogledaj Punu Verziju : Muško druženje



kojica
11-10-2010, 23:42
jok.. nema veze sa padradom...:lol:

Nego sam htela da vas pitam šta znači ova rečenica:
''nema nista bez muskog druzenja, sve opusteno, nema foliranja''

Jel to mi vama smetamo da budete ono što jeste?

Tibi
11-10-2010, 23:43
jel ovo neki grafiti, ako jeste, necu komentarisem :raz_088:

kojica
11-10-2010, 23:45
Jok, nije grafit. Zapričali se tako neki forumaši kako im je lepo na okupljanjima bez urmašica i ostalog ženskog sveta.
I kao rezime jedan moj prijatelj izjavi ovo što sam citirala. :lol:

G
11-10-2010, 23:49
Ko je rekao da ženski rod smeta? Smetaju samo supruge jer nam uništavaju cipele gazeći nas ispod stola. :raz_095:

Tibi
11-10-2010, 23:53
Jok, nije grafit. Zapričali se tako neki forumaši kako im je lepo na okupljanjima bez urmašica i ostalog ženskog sveta.
I kao rezime jedan moj prijatelj izjavi ovo što sam citirala. :lol:
:Batine: de je taj sto moju koju tako uzbudio (al nije ono...grsno, mora se :krsti:) taj sigurno nije bio trezan, alkohol nije dobar za svakog, za njega...posebno.Esi cula, to da mu kazes il preneses ;)

mona
11-10-2010, 23:54
Mozda ih zene ne zanimaju bas... :raz_125:

G
11-10-2010, 23:55
Mozda ih zene ne zanimaju bas... :raz_125:

A ko si ti?

mona
11-10-2010, 23:56
a ti?

G
11-10-2010, 23:57
a ti?

Admiral :)

mona
12-10-2010, 00:03
Ja sam mona :trepp:

Tibi
12-10-2010, 00:04
Mozda ih zene ne zanimaju bas... :raz_125:

Kake zene jadna, muska populacija se zanima samo za djevojke, one...slobodne :raz_088:

Lilu
12-10-2010, 00:05
jok.. nema veze sa padradom...:lol:

Nego sam htela da vas pitam šta znači ova rečenica:
''nema nista bez muskog druzenja, sve opusteno, nema foliranja''

Jel to mi vama smetamo da budete ono što jeste?

mjok, nego je "sve opusteno"....

Lilu
12-10-2010, 00:06
posto nema nikog na chatu, samo da vam kazem, odoh ja da spavam... qnoc! :cmok:

Tibi
12-10-2010, 00:07
mjok, nego je "sve opusteno"....
Znao sam ja da neko zna dodgovori, da to moje :srce: Liluska jeste, e...to nisam znao :)

kojica
12-10-2010, 08:41
:Batine: de je taj sto moju koju tako uzbudio (al nije ono...grsno, mora se :krsti:) taj sigurno nije bio trezan, alkohol nije dobar za svakog, za njega...posebno.Esi cula, to da mu kazes il preneses ;)
Ceniš da je ovo samo pijan mogao da kaže? Onda to znači da misliš da je ovo istina.
Tako kažu.. trezni misle, pijani govore...:lol:

Da mu kažem da ne pije više da bi mogao da lagi ili zato što mu zdravlju škodi?

kojica
12-10-2010, 08:42
Mozda ih zene ne zanimaju bas... :raz_125:

Upravo suprotno Mona. Da ih ne zanimaju ne bi imali potrebu da se foliraju.

Tibi
12-10-2010, 08:45
Vis projce (alias kojce) kako se svasta izadje kad ti pricaju dva jezika, ti pricas zeMski a mi muski, bez prevodioc se sve pogresno svati.Nema vise u Arhivu, bi ja to analiziro pa ondaK...vako, ce ostane trajna misterija :smajlistosefolirakadplace:

kojica
12-10-2010, 08:48
Pa ako ti se isplati da te proganjam do kraja tvog forumaškog života, sa istim pitanjem,
ona neka bude tako.

Menemi je zadatak da rešavam misterije. :lol:

I da... U mojoj arhivi se ništa ne briše. :lol:

malavelika
12-10-2010, 21:42
jok.. nema veze sa padradom...:lol:

Nego sam htela da vas pitam šta znači ova rečenica:
''nema nista bez muskog druzenja, sve opusteno, nema foliranja''

Jel to mi vama smetamo da budete ono što jeste?
pa dabome da im smetamo
muskraci su vaki kad su sa drugarima, a onaki kad su sa zenama
barem u prvih nekoliko godina (sa tim zenama)

QueenOfClubs
13-10-2010, 06:39
Nego sam htela da vas pitam šta znači ova rečenica:
''nema nista bez muskog druzenja, sve opusteno, nema foliranja''

Jel to mi vama smetamo da budete ono što jeste?Па сметамо кад гунђамо и паметујемо, упадамо у разговор...

G
13-10-2010, 06:43
Па сметамо кад гунђамо и паметујемо, упадамо у разговор...

I ne samo to...Nego ubište nogama ispod stola...A kad te neko nagazi onom špicastom štiklom boli jako...E uz sve to i udaranje u butni mišić kolenom...Ženski rod je jako ratoboran u restoranima :facepalm:

kojica
13-10-2010, 08:18
Ja sam ratoborna samo na forumima...:raz_067:
U restoranu za tim nemam potrebe. MM se ponaša normalno. :raz_076:

boti
13-10-2010, 13:04
izbegavam mushqo drushtvo qad god mogu... samo su uveq one iste priche tipa al' sam hebo sinoc jednu, ma celu noc.... :stidljiva:

ima josh gora vaijanta...qad su ti vrshnjaci pa metazstazirani i samo prichaju o godinama il' bolestima il' neqim penzionerqama... e onda idem u drushtvo s onim prvima :lol:

malavelika
13-10-2010, 18:12
e, sad malo i ozbiljno da odgovorim..mislim da su bas svi muskarci, bas kao i sve zene pomalo razlicitu u prisustvu samo istog pola i u prisustvu suprotnog, sto je jelte i sasvim normalna stvar..i u tom nekom smislu ispoljavanja nekih nasih razlicitih aspekata i zadovoljavanja razlicitih potreba i interesovanja, mora i treba biti cisto zenskih i cisto muskih druzenja...banalni primerr je onaj kad kazem da ne mogu u polno mesovitom drustvu biti potpuno opustena tokom razgovora o tamponima koje koristim, kada mi je najjaci orgazam, kakv mi je bio porodjaj, ili nad kojim zenskim filmom placem ko dildika...mislim, mozda neko moze, ja ne..kao sto ne zelim da sedim medju muskarcima koji ce da citavo vece drve o sportu koji mene ich ne zanima...u to ime sam uvek podrzavala samostalne izlaske svojih muskaraca, kao sto sam isto zahtevala i za sebe..i tako ce biti za vjeki vjekov u mome slucaju..

poverljiva
09-02-2011, 13:36
Ja sam ratoborna samo na forumima...:raz_067:
U restoranu za tim nemam potrebe. MM se ponaša normalno. :raz_076:

vi ti stalkislavu što se fali mužom:lol:

причалица
09-02-2011, 16:37
ja volim muška druženja....nemam ništa protiv.

Ciciban
09-02-2011, 16:48
obozavam ta muska okup;janja , jedva cekam da se okupe da se na miru kuci odmorim a sta pricaju me ic ne zanima , ja ustvari mislim da oni i ne pricaju uopste ili mnogo malo :)

причалица
09-02-2011, 16:49
ma neeee...ja volim muška druženja i kad samo mene pozovu od ženskaća...jaoj što mi tad lepo :)

mica
10-02-2011, 08:08
ja se tu nekako najprirodnije osecam :)) kad pijem pivo iz flase,dignem noge na sto i lupetam bez razmisljanja o tezini reci :)) volem muska okupljanja,bas volem..

mikili
25-04-2011, 16:46
meni ne smetaju,lepo se okupe,ispricaju se o sportu,autima,prisete se vojske,nekih drugara koje su sreli ili nisu odavno,izjadaju se na zene,izbace frustracije iz sebe,otprilike satipo do dva maksimum.i onda im pocnu da nedostaju teme,gledaju u telefon ili sat,krecu izgovori tipa-idem,da mi ne drami ona moja- u stvari,ne znaju sta vise da pricaju...kad dodje pitam kako je bilo,uvek dobijem odgovor-super,tako smo se lepo ispricali,bas mi je prijalo-ako je on zadovoljan ma nema problema..

DaDole
26-04-2011, 08:48
Muška druženja su veoma zdrava i potrebna svakom muškarcu i iskreno ih podržavam ..o čemu god da pričaju i šta god da rade,njima je to dobar osjećaj pripadanja skupini u kojoj svi zajedno mogu bar privremeno da pobjegnu od svakodnevice.Jedino ne razumijem žene kojima to smeta ili koje žele pošto-poto da saznaju šta se to tamo pričalo,šta su radili i sl.
Muškarac jeste partner svojoj djevojci,supruzi ..ali je prvenstveno individua pa tek onda jedan od Dvoje.