PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zepter & co.



Ciciban
19-06-2009, 07:34
Sta mislite o gore navedenoj kompaniji .....proizvodi ...kvalitet ...imate li deo asortimana .....ako jeste podelite iskustva sa nama ........mogucnost zarade ....ili samo da nisam kuci ?

El Muerte III
19-06-2009, 11:08
...o zaradi nemam pojma...a proizvodi su odlichni...

Feelgood
22-06-2009, 14:08
Proizvodi su sjajni, ali prilično precenjeni...
Odnos cene i kvaliteta je nesrazmeran...

A što se zarade tiče, poznajem osobu koja radi prodaju, kaže da može pristojno da se zaradi (koliko god pristojno bilo) ali da se procenat od prodaje dobija tek nakon naplate...
Pa ti vidi, ako plaćaju dve godine na rate :roll

Mirka
23-06-2009, 09:45
moja keva je nakupovala svakakva cudesa iz Zeptera .Sve ono sto ona nije kupila je svekrva pa sad ne znam gde cu te drangulije da drzim.

Imam jedno 25 šerpi raznih , od kojih mislim da vise od pola ne koristim jer ne mogu da ih podignem ni prazne a kamoli pune.

Nikad nisam koritsila serpe po njihovom uputstvu , ebi ga seljanka ne moze da se privikne na te sisteme pa bog.

Ono sto koristim i sto volim su escajg i cinije.
Imam neke ćase i ćasice i sve su u upotrebi a escajg mi je the best koji sam ikad imala ne toliko po dizajnu koliko po kvalitetu i nacinu kako se odrzava tj kako se ne menja i ne deformiše.

Al .....ne bi dala tolke pare za te zahebancije leba nema.
Ubijaju i realno mislim da odnos cena kvalitet nije u srazmeri.

Mene treba zaposliti da pisem elaborate jer kad krenem da filozofiram i pametujem nema mi ravne :raz_096:

причалица
26-06-2009, 12:36
ma, imam to čudo od šerpi i svega (noževa, porcelana....) već dosta dugo...kuvanje u njima je zaista super, odvikla sam se od kuvanja u običnim šerpama koje i nemam više.
ipak, da su skupi - skupi su.
porcelan je prelep i stvarno uživam da pijem kafu iz njihovih šoljica.

QueenOfClubs
21-07-2009, 21:18
Имам. Од посуђа само џезву и ножеве.
Али имам туто џебо, терапиер, аквину и клинси...
Али то није за ову тему, чини ми се.

Пркос
09-08-2009, 09:46
Bez preterivanja-odlicni su-imam ih skoro 15 godina ,grande garnituru,zatim sam kupila i kamin i sasvim je sve ok,Planiram samo jos pretis poklopac da uzmem koji pase na moje posude i mirna sam.Jesu skupi-tada kada sam kupila bila je cena 2250 maraka a kamin 450. i tada sam dobila od njih sat-bilo je ili posluzavnik sa pozlatom ili sat-ali posto imam posluzavnika more ,odlucila sam se za sat i sljaka a i lep mu je dizajn.A sto se tice rad sa cepterom-mislim da je naporan i da puno vremena trazi i da moras da palasas jezikom dok te mozak ne zaboli-u principu su im svi zaposleni sa pricom od 300 na sat.[/]
Ah ,da zaboravih i za Vaksi-to mi je potez decenije-kupila sam ga za radnju i kad sam je zatvorila-uh kako mi je dobro dosao za kucnu upotrebu-a tada sam platila 750 maraka-zvono,dve cetvrtaste posude i tri poklopca za posude sa aparatom za vakumiranje.

Bisernica
09-08-2009, 16:08
Svojevremeno sam radila za Zepter,Vacsy program,koji je izvanredan ,naravno kad se koristi maksimalno.Sto se zarade tice,najbolja je od licne prodaje,i nije bas da se ceka onoliko koliko traje otplata.Odmah po uplati prve rate,ukoliko je ugovorena na 20% od cene,zastupnik dobija 70% provizije,a ostatak od 30% dobija o isplati ugovorene prodaje.Time je motivisan da prati da li njegov kupac redovno uplacuje rate.I ,ako nekog zanima da se bavi ti poslom,zaista moze dobro da se zaradi....samo,mora mnogo i da se radi. :lol:

причалица
12-08-2009, 09:40
žalio mi se jedan moj drug (koji je inače samac, nije ženjen, mislim...) kako su mu prokisle punjene paprike....ostvio ih uveče na šporetu, i ujutro :raz_116:
pitam ga u kakvoj šerpi drži te paprike, kaže ''u običnoj''...
e, pa brate, moraćeš da se ispružiš za jednu cepter šerpu....meni nikad ništa nije uskislo u cepteru ako prenoći van frižidera :)
možda mu kupim jednu za rođus. :raz_128:

QueenOfClubs
20-01-2010, 18:22
Сад сам рви пут спремала храну у цептер тигању.
Чудно. Лук је остао сув, једва га упржих а месо је пустило воду као никад.
Има ли неки савет, како се спрема јело у овом посуђу?
Кафу знам да скувам у цептер џезви. :lol:

причалица
14-02-2010, 16:15
Сад сам рви пут спремала храну у цептер тигању.
Чудно. Лук је остао сув, једва га упржих а месо је пустило воду као никад.
Има ли неки савет, како се спрема јело у овом посуђу?
Кафу знам да скувам у цептер џезви. :lol:

kakvo jelo? pitaj.:raz_097: