PDA

Pogledaj Punu Verziju : eqrem o našim dragim 4umašicama



eqrem
26-10-2010, 11:39
mislim da mnoge dame odavde interesuje kakvo misljenje drug eqrem ima o njima pa da dam sebi malo oduska jer mi se nesh bash pishe iako sam se pre godinu dana zarekao sebi u pamet da nijedna zena iz vl sveta vise nece krociti u moju glavu pa sam zato drage moje svakodnevno vako lazno odbojan i to trebate razumeti.... :)

da pocnem sa jedinom zenom koja me je mozda skontala na pravi nacin i sa kojom sam ono sto nisam mislio da ikad mogu biti a to znaci prijatelj do groba i nazad a to je ninulica... nina je izuzetna i otmena zena koja kao i vecina 4umasica krije svoju detinju prirodu ispod maske ozbiljnosti i umerene distanciranosti koja u ovom svetu postavlja muskarce na pravo mesto tak tako iz cuga ako pocnu sa proseravanjima bilo kake vrste... najmirnija i najneupadljivija od svih.... u realu je nesto sto treba doziveti i biti spreman na sve samo ne na to :lol: daje vam utehu bez patetike, sarmira slobodom izrazavanja, fascinira svojom iskrenom jednostavnoscu bez ikakvih kompleksa... eroticna u onoj meri da ako samo na tren pomislis da ce biti tvoja ti si vec njen a da to nisi ni znao. najodanija osoba od svih...mada me u zadnje vreme tera u q non stop jer sam psoto nesnosan.....mana je sto ima 300 pari cipela i uvek joj fali jos jedan :lol:


nevesta.. sta reci sto ne znamo. cosmic girl rece jamiroquai a ja kazem frost and fire bas ko bredberi opisujuci mars. ko zna sta mars simbolise razumece sta sam mislio. biti njen a i da ona bude polovicno vasa nije nikakva velika mistifikacija kod neveste ako umete da pritisnete njeno pravo skriveno dugme. ali kao sto znamo polovicnost je nista spram karmicke vecnosti. osetiti njenu slozenu kompleksnost mogu samo odabrani.... problem je kada osetite tu antropomorfnu mesavinu seksualnosti i misticne culnosti postajete rob njene magije koju mozete iz sebe izbaciti samo drugom zenom. nema drugog nacina. kada mi bude promicao zadnji film kroz glavu pre no sto ispustim dusu znam sigurno da ce ona biti u njemu


najromanticnija od svih... devojcica, skroz luda a naizgled samo treperavo mirna... zivotinja koja se kontrolise da ne izjede samu sebe.... sani.... njen mrmot je mozda najsretniji coek u vojvodini jer uzeti je tako mladu i posle toliko vremena imati isto neiskvareno celjade pored sebe to moze da se desi samo srecnicima... nezgoda je sto je po mom misljenju nezasita sexualna masina al' ybg... ako mrmot vec voli punjene papriqe svaki dan nek malo vise radi na joj a ne samo da se izlezava :lol: jedna od retkih zena kod koje sam osetio strah da cu uraditi nesto pogresno jer ribe kad povredis to su oziljci koji nikad ne zarastaju


jedna od onih zbog kojih sam jos ovde.... ona koja me voli i mrzi 1000 posto .... u poslednje vreme vise ovo drugo jer je izgubila ono sto je imala pre nekoliko godina a to je kreativno loodilo koje je privlacilo sve zive da se zaebavaju sa njom... nedodirljiva, tajnovita a istovremeno ona koji voli sve da zna ko sam mi5,6 i 7 .... otvorena za svaku vrstu zaebancije osim ako nije u pms-u... :lol: retko se otvara i ne svakom ali tek kada jednom razgovarate sa njom na onaj pravi nacin gde oboma oci vlaze shvatite svu njenu senzibilnost kao i strah male koshute.... jedna od retkih koja se drasticno promenila i koja ispod svoje marsovske ovnovske prirode krije neutazivu zelju za igrom koja joj daje snagu da prezivi sve trenutne nedace zivota... moja lilulica zvana fumare :heart:



za danas dosta... nastavicu... :)

kojica
26-10-2010, 12:55
o meni nemoj da misliš ni slučajno...:mirka:

eqrem
26-10-2010, 12:56
ocem... :)

il zovi na rucaq... pa necu :)

Zaga
26-10-2010, 12:59
:raz_117:...samo je još ovo falilo....

eqrem
26-10-2010, 13:00
a sho?... aj da pitamo opisane dame dal se ljute, samo ako se jedna ljuti oma brisite... eto jel u redu?

kojica
26-10-2010, 13:02
Meni mi žao da ti spamujem temu, al pošto je gužva na čatu, moram odvde da te priupitam.
Jel se važi da te zovnem, a ti da odbiješ? :raz_067:

Zaga
26-10-2010, 13:03
a sho?... aj da pitamo opisane dame dal se ljute, samo ako se jedna ljuti oma brisite... eto jel u redu?


tolerantno...nema šta....:sojka:

eqrem
26-10-2010, 13:04
a stas mislial da sam ja dripac...ja kad dolazim kucam na vrata nogom...:lol:

uostalom sad poziv ne vazi samo za mene no za dvoje :lol:

eqrem
26-10-2010, 13:05
tolerantno...nema šta....:sojka:

tolerance is my middle name a aqo ne upali ima :sizika:

kojica
26-10-2010, 13:07
a stas mislial da sam ja dripac...ja kad dolazim kucam na vrata nogom...:lol:

uostalom sad poziv ne vazi samo za mene no za dvoje :lol:
Što znači da ako nastavim da pregovaram, moraću slavu da spremam...:raz_067:

e onda ništa.. misli ti slobodno...:lol:

причалица
26-10-2010, 16:23
znači, lepa tema.

eqrem
26-10-2010, 19:38
ajmo josh malqice ...

mirqa... sve sto njeno ime oznacava treba premetnuti i obrnuti.. cigra, na oprezu, uvek je kao puma iako izgleda pomalo odsutno, cvrsta a zivahna istovremeno, nervozno drhtava ali i nasmejana... uvek bira najbolje od zivota...pada cesto u krize ali se i brzo vraca u normalu... onu njenu mirqinu normalu.... strasna, neutaziva, doterana ili polugola, obozava neznosti. obaveze je sputavaju dok masta o romanticnom susretu kao neka siparica. tad je najlepsa i najsjajnija. zena-dete. takvu sam je i upoznao, u teksas sorcu i beloj bluzi koja vise otkriva no sto pokriva. takvu je i dan danas pamtim. ima cvrst boq koji sam nehotice zahvatio ovom mesarskom shakom umesto laktom kako to rade iskusne baye... jos mi taj osecaj nije izbledeo :lol:



pretila mi je ali sam ipak skupio hrabrost :lol: kada nekoj zeni danas kazes da je staromodna a mladja je od tebe obicno te posalje u pizdu materinu... osim ako ta zena nije naklonjena tradicionalnim vrednostima i vaspitana u najboljem duhu... kojica je okoreli tradicionalista i za nekoga ko ne poznaje ljude delovala bi na prvi pogled preozbiljno... dok se ne nasmeje. duhovita osoba koja drzi do svojih principa sto je po meni jedna od najpozitivnijih osobina. ona je imperativna i ne prica mnogo, ali je izuzetno otvorena i druzeljubiva... njeno prijateljstvo koje vam ukaze nikad ne izneverite inace ce biti picvajza. odana je porodici u opsesivnoj meri ali kao i svaka zena voli flert, flert koji se ogleda u viviseksciji muskog ega. sto je taj ego jaci ona vise voli da ga secka...ko joj nije dostojan protivnik nije joj zanimljiv ni za ich iako ga iz vaspitanja tolerise... dok se nekad u toj igri ne pogubi i mozda cak i zaljubi.... ali bicete ipak liseni saznanja da joj se to desilo :lol:

misticlady
26-10-2010, 21:41
auuuuuuuuu ebes mi sve odvescu te pred oltar...ljubim te u mozak i prste i tastaturu i gde god hoces...ovako samo veliki poznavalac zena moze da pise...:bisa:

eqrem
26-10-2010, 21:43
auuuuuuuuu ebes mi sve odvescu te pred oltar...ljubim te u mozak i prste i tastaturu i gde god hoces...ovako samo veliki poznavalac zena moze da pise...:bisa:

a stas ti mislila da sam ja choban neqi :sizika:

misticlady
26-10-2010, 21:45
taman posla...ni pomislila, aman covek oborio si me s nogu...pa makar me i napljuvao u tvom malom eseju:mirka:

eqrem
26-10-2010, 21:47
taman posla...ni pomislila, aman covek oborio si me s nogu...pa makar me i napljuvao u tvom malom eseju:mirka:

pa misticna o coveku mozes mnogo toga reci ako se udubis u ono sta pise .. ali ne ono sto svi citaju no ono izmedju redova sto izbija... osim sani i lilu sve ove dame sam imao prilike da upoznam i nisam se prevario ni ich :lol:

misticlady
26-10-2010, 21:51
:vaistinu:

причалица
26-10-2010, 22:01
a stas ti mislila da sam ja choban neqi :sizika:

:raz_114:

mona
27-10-2010, 03:30
:raz_125:

eqrem
30-10-2010, 22:48
zanimljivo da nijedna od citiranih da se izjasni :sizika:

misticlady
30-10-2010, 22:50
boze,pa pravu se vazne...:trepp:

eqrem
30-10-2010, 22:51
stidne su.... sve do nijedne :stidljiva:

misticlady
30-10-2010, 22:53
qq kad napisa ovo stidne...ja zamalo obnevidela i pricini mi se svasta,ali ti si jedan fin cova,ne bi ti to napisao nema tih para :igrac:

eqrem
30-10-2010, 22:58
ne pisem a i ne ljubim za pare a kamoli za slavu... :raz_013:


nego da se setim jos neke 4umasice pa cem sutra da postavim.. al nesh se opet plasim ostre hemijske reakcije koje moja slova mogu da izazovu :lol:

Zaga
30-10-2010, 23:00
bojiš se samo hemijske reakcije?????
pa ti si i hrabar.....:raz_096:

eqrem
30-10-2010, 23:03
stoooo?

da se bojim zena ? .... :raz_019:

duso..sreco...lepoto... ja sam gori od najgore zenturace kokodaljke kokosarke i ogovaracice... :raz_067:

eqrem
30-10-2010, 23:03
al umem da bidem i divan :bisa:

Zaga
30-10-2010, 23:04
vidim...:raz_096:

tol
30-10-2010, 23:04
bolje reakcije nego erekcije :sojka:

eqrem
30-10-2010, 23:06
vidim...:raz_096:

turila djozluke za sunce nocu ko roberto benini u noci na zemlji kad vozi taxi po rimu i kaze.... vidim... :lol:

eqrem
30-10-2010, 23:07
bolje reakcije nego erekcije :sojka:

opa... sad smo na klimavom tlu :raz_114:

Zaga
30-10-2010, 23:07
ja vidim...al ti ne vidiš šta ja vidim....:raz_096:

eqrem
30-10-2010, 23:08
ja vidim...al ti ne vidiš šta ja vidim....:raz_096:

zena kad gleda gleda kroz... muskarac kad gleda gleda u....:g:

Zaga
30-10-2010, 23:13
kako kome....nisu baš sve oči iskrene..ima mutljavina...:undecided:

misticlady
31-10-2010, 01:19
turila djozluke za sunce nocu ko roberto benini u noci na zemlji kad vozi taxi po rimu i kaze.... vidim... :lol:
:raz_114::raz_114:

Ninani
31-10-2010, 23:24
mislim da mnoge dame odavde interesuje kakvo misljenje drug eqrem ima o njima pa da dam sebi malo oduska jer mi se nesh bash pishe iako sam se pre godinu dana zarekao sebi u pamet da nijedna zena iz vl sveta vise nece krociti u moju glavu pa sam zato drage moje svakodnevno vako lazno odbojan i to trebate razumeti.... :)

da pocnem sa jedinom zenom koja me je mozda skontala na pravi nacin i sa kojom sam ono sto nisam mislio da ikad mogu biti a to znaci prijatelj do groba i nazad a to je ninulica... nina je izuzetna i otmena zena koja kao i vecina 4umasica krije svoju detinju prirodu ispod maske ozbiljnosti i umerene distanciranosti koja u ovom svetu postavlja muskarce na pravo mesto tak tako iz cuga ako pocnu sa proseravanjima bilo kake vrste... najmirnija i najneupadljivija od svih.... u realu je nesto sto treba doziveti i biti spreman na sve samo ne na to :lol: daje vam utehu bez patetike, sarmira slobodom izrazavanja, fascinira svojom iskrenom jednostavnoscu bez ikakvih kompleksa... eroticna u onoj meri da ako samo na tren pomislis da ce biti tvoja ti si vec njen a da to nisi ni znao. najodanija osoba od svih...mada me u zadnje vreme tera u q non stop jer sam psoto nesnosan.....mana je sto ima 300 pari cipela i uvek joj fali jos jedan :lol:


nevesta.. sta reci sto ne znamo. cosmic girl rece jamiroquai a ja kazem frost and fire bas ko bredberi opisujuci mars. ko zna sta mars simbolise razumece sta sam mislio. biti njen a i da ona bude polovicno vasa nije nikakva velika mistifikacija kod neveste ako umete da pritisnete njeno pravo skriveno dugme. ali kao sto znamo polovicnost je nista spram karmicke vecnosti. osetiti njenu slozenu kompleksnost mogu samo odabrani.... problem je kada osetite tu antropomorfnu mesavinu seksualnosti i misticne culnosti postajete rob njene magije koju mozete iz sebe izbaciti samo drugom zenom. nema drugog nacina. kada mi bude promicao zadnji film kroz glavu pre no sto ispustim dusu znam sigurno da ce ona biti u njemu


najromanticnija od svih... devojcica, skroz luda a naizgled samo treperavo mirna... zivotinja koja se kontrolise da ne izjede samu sebe.... sani.... njen mrmot je mozda najsretniji coek u vojvodini jer uzeti je tako mladu i posle toliko vremena imati isto neiskvareno celjade pored sebe to moze da se desi samo srecnicima... nezgoda je sto je po mom misljenju nezasita sexualna masina al' ybg... ako mrmot vec voli punjene papriqe svaki dan nek malo vise radi na joj a ne samo da se izlezava :lol: jedna od retkih zena kod koje sam osetio strah da cu uraditi nesto pogresno jer ribe kad povredis to su oziljci koji nikad ne zarastaju


jedna od onih zbog kojih sam jos ovde.... ona koja me voli i mrzi 1000 posto .... u poslednje vreme vise ovo drugo jer je izgubila ono sto je imala pre nekoliko godina a to je kreativno loodilo koje je privlacilo sve zive da se zaebavaju sa njom... nedodirljiva, tajnovita a istovremeno ona koji voli sve da zna ko sam mi5,6 i 7 .... otvorena za svaku vrstu zaebancije osim ako nije u pms-u... :lol: retko se otvara i ne svakom ali tek kada jednom razgovarate sa njom na onaj pravi nacin gde oboma oci vlaze shvatite svu njenu senzibilnost kao i strah male koshute.... jedna od retkih koja se drasticno promenila i koja ispod svoje marsovske ovnovske prirode krije neutazivu zelju za igrom koja joj daje snagu da prezivi sve trenutne nedace zivota... moja lilulica zvana fumare :heart:



za danas dosta... nastavicu... :)

toliko si me lepo opisao, da sam se jedva prepoznala...:stidljiva:


http://www.youtube.com/watch?v=DAQ4sJZ5IsU

:srce:

eqrem
01-11-2010, 00:46
toliko si me lepo opisao, da sam se jedva prepoznala...:stidljiva:


http://www.youtube.com/watch?v=DAQ4sJZ5IsU

:srce:

:raz_076:

boti
17-12-2010, 07:01
mozda cu da dopisem jos nesto ovih dana... samo da vas malko bolje upoznam

boti
17-12-2010, 11:22
a kad bi postavio one dodatke sto sam privatno nekim damama dopisao jer kazu pa ovo je malooooo... leleeee :sojka:

Sale
17-12-2010, 11:34
pa stavi bwe marlone. :)
svima lepo - i njima i tebi i nama što čitamo :raz_073:

boti
17-12-2010, 11:45
a jok necu
nisu zasluzile... to jest dve nisu...

mica
16-02-2011, 00:32
bas interesantna tema..bas bi mogao i da nastavis :lol:

marlon
12-03-2011, 10:37
bas interesantna tema..bas bi mogao i da nastavis :lol:

mogo bi... al' necu... tebi zinat :)

mica je romantik, brzog hoda, ostrog pogleda i sexualna razbijacica u najavi... ostalo nisam stigo d' upoznam jer je imala neki zaljubljen pogled koji je lutao daljinama a poznavajuci razlog tog leptira skonto namah da treba ostati sa njom ipak samo povrsan :)

Raisa
13-03-2011, 15:30
jel ovde treba da opisujemo jedni druge,onog iznad ili...?

QueenOfClubs
13-03-2011, 21:40
Не, не, овде нас Марлон разоткрива.

marlon
28-03-2011, 14:14
tesko kvinche da ijedan muskrac moze skroz da razotkrije ijednu zenu... moze samo da nacne malko onu ljusturu kojom se ona stiti i zagrebe po njenoj unutrasnjosti....kolko mu ta dama dopusti naravno. za nesto analiticniji odnos i psiholosku analizu ipak treba malo vise vremena vise bliskosti vise intime i pre svega vise medjusobnog poverenja.... ovo su samo bile male skice da bi eto zaigrali osmesi jer smo zato i ovde.

Ena
29-03-2011, 12:23
marloon gleda u pasulj ? :sojka:

QueenOfClubs
29-03-2011, 15:58
tesko kvinche da ijedan muskrac moze skroz da razotkrije ijednu zenu... moze samo da nacne malko onu ljusturu kojom se ona stiti i zagrebe po njenoj unutrasnjosti....kolko mu ta dama dopusti naravno. za nesto analiticniji odnos i psiholosku analizu ipak treba malo vise vremena vise bliskosti vise intime i pre svega vise medjusobnog poverenja.... ovo su samo bile male skice da bi eto zaigrali osmesi jer smo zato i ovde.
Ма може, све је тако једноставно.
Више сам мислила у контексту пред другима на форуму.

marlon
29-03-2011, 17:02
marloon gleda u pasulj ? :sojka:

joq

u goozu kad klecish na pasulju :kafa:

--- Poruka je editovana u 18:02 --- Prethodna poruka je objavljena u 18:02 ----


Ма може, све је тако једноставно.
Више сам мислила у контексту пред другима на форуму.

ja ne mogu
glup sam za to :huh:

misticlady
29-03-2011, 17:18
jel ovde treba da opisujemo jedni druge,onog iznad ili...?
ne dirati nista,sem pomalo marlona,ako dozvoli...hohohohohoho:jasenka:

mica
31-03-2011, 11:50
mogo bi... al' necu... tebi zinat :)

mica je romantik, brzog hoda, ostrog pogleda i sexualna razbijacica u najavi... ostalo nisam stigo d' upoznam jer je imala neki zaljubljen pogled koji je lutao daljinama a poznavajuci razlog tog leptira skonto namah da treba ostati sa njom ipak samo povrsan :)

Al si me opisooo :))) jos cu i da poverujem,hehe :)) e taj leptir je odavno odleteo,nekim svojim putem..

marlon
31-03-2011, 13:43
Al si me opisooo :))) jos cu i da poverujem,hehe :)) e taj leptir je odavno odleteo,nekim svojim putem..



pa mogo bi jos al' necu iz poznatih razloga :zdere:

leptiri i postoje da bi leteli tamo vamo... sreca da ih muski nemaju jer na sta bi to licilo da ko pcele slecemo sa cveta na cvet :bela:

Raisa
31-03-2011, 13:44
Marlone...ja sam na redu :mrgreen:

marlon
31-03-2011, 13:45
Marlone...ja sam na redu :mrgreen:

pa tis' detence bre... necu d' idem u tjorku :zrika:

Raisa
31-03-2011, 13:46
nisam dete :mirka:

a ni maloletna :mirka:

to samo glumim da vas zabavljam :mirka:

opisuj me... ahora mismo :mirka:

Raisa
31-03-2011, 13:47
:g:

marlon
31-03-2011, 13:48
nisam dete :mirka:

a ni maloletna :mirka:

to samo glumim da vas zabavljam :mirka:

opisuj me... ahora mismo :mirka:


secam se jedne raise davno sa krste ak' si ta.... licila mi na sani ako se ne varam isto riba/skorpija :lol:

Raisa
31-03-2011, 13:49
Ko je Sani?

ta sam Raisa,postoji samo jedna,i na Krsti i ovde :g:

marlon
31-03-2011, 13:56
Ko je Sani?

ta sam Raisa,postoji samo jedna,i na Krsti i ovde :g:

e jbg imas u prvom postu o njoj...a vim bas si citala uvodni post onako :lol:

imam memoriju ko slon i sto mi jednom uleti u glavudzu ne izlazi tako lako... tako se sad setih i tebe... :lol: studentkinja jel' tako, tu negde il' si zavrsila? :nevidljivi:

Man
01-03-2012, 17:54
De mu stane tolika memorija :eek:

marlon
02-03-2012, 04:41
sto mi pretekne izmuzu forumasice.... i ondak nahebem ko zhuti :eek:

marlon
02-03-2012, 06:37
ocete tekst od koga spadaju gace a?... posto smo kao svi anonimusi i samo se pozdravljamo u prolazu :lol:

Cruz
02-03-2012, 06:38
o marlone dobro jutro :kafa1:

pisi, sta cekas :cruz:

marlon
02-03-2012, 06:43
o marlone dobro jutro :kafa1:

pisi, sta cekas :cruz:

a neeee...to je napisano bilo ipak davno... vrh analize jedne fatalne forumasice, ali samo je bilo za njene oci.....mozda, ako slucajno zaluta na ovaj forum pa procita i da mi dozvolu :manijak::raz_068:

Cruz
02-03-2012, 06:45
u medjuvremenu mozes i neku drugu analizu :cruz:

marlon
02-03-2012, 06:47
paaaaaa...ne znam nikog odavde privatno...:( koga upoznam private mogu... inace ne vredi.

izuzetak je lilulica, ona mi dodje ko sestra...:ljut:

marlon
08-03-2012, 02:33
sto se mene tice ovu temu mozete da zakantacite jer nikog vise iz ovog sveta ne upoznajem tako da vise ni slovo necu da napisem.

DaDole
08-03-2012, 10:03
nećemo da je zamandalimo:nene:

причалица
08-03-2012, 10:15
sto se mene tice ovu temu mozete da zakantacite jer nikog vise iz ovog sveta ne upoznajem tako da vise ni slovo necu da napisem.

pa možda ćeš da upoznaš. posle mora kantanac da se skida :lol:

marlon
08-03-2012, 17:05
pa možda ćeš da upoznaš. posle mora kantanac da se skida :lol:

jok.. kad nisam upoznao neke gde je bila obostrana i jaka zelja nema sanse neke trece..

ozbiljno. katanac.