PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zena za sve !!!!



Ciciban
31-10-2010, 18:46
Naslov vam govori sve ( da se ne bi upetljala :p) znaci od savrsenog izgleda, najbolje domacice, savrsene mame, ( ono dooobra u krevetu , dama na ulici ) , preko vodoinstalatera, elektricara,automehanicara, programera, psihologa, keramicara, uspesnog poslovnog coveka, sofera, gipsara, zidara , dobrog organizatora..... do seks simbola iliti zena za sve. Koja ume sve to nek se prijavi a ima nas podosta na ovom forumu . Ja samo ne umem da vozim i da programiram , za to imam podsetnice pa me vozikaju i programiraju :P :lol: .

Vragolanka
31-10-2010, 18:47
Zavisno od onoga koji me motiviše... mogu da budem sve, mogu da ne budem ič... :lol:

Ciciban
31-10-2010, 18:49
Ako i ves mashinu umes da popravis onda ostani , ako ne brishi post dok mozes :lol:

Vragolanka
31-10-2010, 18:50
Numem veš mašinu, ali umem usisivač... :sojka:

G
31-10-2010, 18:51
Mislim bravo... :huh: Ja nisam znao da takve postoje. Da sam znao tražio bih takvu univerzalnu kad sam se ženio ... Oooo kakvu grešku sam napravio što nisam bio dovoljno strpljiv...:facepalm:

QueenOfClubs
31-10-2010, 18:52
Женски часописи су криви за све :(

Lilu
31-10-2010, 18:53
ja sve to umem! i lepo pevam i lepa sam i umem i da varim i da brusim i da pecem rakiju i svasta jos nesto, al necu da se hvalim... :sojka:

Vragolanka
31-10-2010, 18:53
I u krevetu radim sve ono što ne priliči jednoj majci... :sojka:

Ciciban
31-10-2010, 18:53
:facepalm: jbga kovac trazi trazi pa ces naci evo ja na primer ali ja sam udata :raz_088:, plus ovaj moj nista nume da popravi samo drzi stolicu dok kacim zavese i vrti je dok namestam sijalicu :lol:

Lilu
31-10-2010, 18:54
Mislim bravo... :huh: Ja nisam znao da takve postoje. Da sam znao tražio bih takvu univerzalnu kad sam se ženio ... Oooo kakvu grešku sam napravio što nisam bio dovoljno strpljiv...:facepalm:

nisi ti kriv bata dzi, krivi smo mi, trebali smo ranije da napravimo razbibrigu :kreza:

причалица
31-10-2010, 18:56
:facepalm: jbga kovac trazi trazi pa ces naci evo ja na primer ali ja sam udata :raz_088:, plus ovaj moj nista nume da popravi samo drzi stolicu dok kacim zavese i vrti je dok namestam sijalicu :lol:

a moj nume ni stolicu da drži, pa ga sad ja puštam da se penje i strmekne...da nauči da se penje i drži ravnotežu.

Ciciban
31-10-2010, 18:56
I u krevetu radim sve ono što ne priliči jednoj majci... :sojka:

ovo je jednoj takvoj zeni nedopustivo , stidi se ...:facepalm:

bar prvih pet minuta :lol:

G
31-10-2010, 18:57
Ja sam muškarac neki pa to sve numem...:kafa:
Bravo za takvu koja sve to zna, može i hoće...:afro:

Vragolanka
31-10-2010, 18:57
ovo je jednoj takvoj zeni nedopustivo , stidi se ...:facepalm:

bar prvih pet minuta :lol:

:bela:

Vragolanka
31-10-2010, 18:58
Ja sam muškarac neki pa to sve numem...:kafa:
Bravo za takvu koja sve to zna, može i hoće...:afro:

Od vas zavisi da li hoće... inače, svaka ume... :sojka:

tol
31-10-2010, 18:59
jedino vodovodne cevke..i taj cesma-odvod me sablaznjava...kopanje kanala...rad u rudniku.. podvodni ribolov...prasuma sa mrdavim elementima brrr...zivi blam!!!
aaali zoto-struja mi je prirodni anabijent :))

QueenOfClubs
31-10-2010, 18:59
Od vas zavisi da li hoće... inače, svaka ume... :sojka:
Па треба и мушкарац да буде заиста посебан па да све то гледа из фотеље.
Не уме то сваки...

G
31-10-2010, 18:59
nisi ti kriv bata dzi, krivi smo mi, trebali smo ranije da napravimo razbibrigu :kreza:

Eh da mi je bila Razbibriga kad sam se ženio, sad bi uz takvu ženu bio milioner ... :g:

Vragolanka
31-10-2010, 19:00
Па треба и мушкарац да буде заиста посебан па да све то гледа из фотеље.
Не уме то сваки...

to jeste... :lol:

Ciciban
31-10-2010, 19:02
Podsetila me Kraljica . Osim navedenog trebalo bi da posedujete izuzetno pametnog i duhovitog muskarca koji vas ne bi lisio moralne podrske u toku izvodjenja rada .

причалица
31-10-2010, 19:02
missim, znam sve da radim...da krečim, da postavim laminat, da menjam gumice na slavini, da menjam virble na istoj....missim, sada to i nije toliko potrebno, jer mi je lakše da platim majstora, ali ranije....uf, dobro je što sam sve to znala.
kuvanje, praljenje zimnice, ogromnih količina kolača za kratko reme, privatni časovi fizike i matematike... i ono što priča nevesta neću da pominjem, jer ne priliči mojim godinama.
i, koji je zaključak?
da su u životu mnogo više mažene i pažene i cenjene žene koje ništa ne znaju od onog što ja znam...
moje ćerke neće imati ništa od mojih veština.
samo će da znaju da uče i da budu lepe. to im je dosta.

Ciciban
31-10-2010, 19:04
jedino vodovodne cevke..i taj cesma-odvod me sablaznjava...kopanje kanala...rad u rudniku.. podvodni ribolov...prasuma sa mrdavim elementima brrr...zivi blam!!!
aaali zoto-struja mi je prirodni anabijent :))

vodovod mora da poznajes, ali te u ovom slucaju vadi podvodni ribolov , zato mozes da ostanes na temi . ;)

QueenOfClubs
31-10-2010, 19:05
Не дајте ћеркама женске часописе у руке.
НИКАД!
Све што сте их научили пада у воду пред том силом аргумената како не вредимо ништа и како можемо више и боље и лукавије и паметније.

:neutral:

G
31-10-2010, 19:05
Podsetila me Kraljica . Osim navedenog trebalo bi da posedujete izuzetno pametnog i duhovitog muskarca koji vas ne bi lisio moralne podrske u toku izvodjenja rada .

Da li se muškarac može posedovati? :undecided:

Evo ja dobro plješćem i vičem bravo,bravo...:)

Jel to dovoljno?

tol
31-10-2010, 19:08
ciciiii..od svega toga nabrojanog...plivam samo u jakoj i slaboj struji :))))


a sto stice mladih domatjica...dobro je da znaju za lovacki rucak(sta se ulovi iz frizidera) i da postoji sudopera i tekuca voda ...:)

G
31-10-2010, 19:09
missim, znam sve da radim...da krečim, da postavim laminat, da menjam gumice na slavini, da menjam virble na istoj....missim, sada to i nije toliko potrebno, jer mi je lakše da platim majstora, ali ranije....uf, dobro je što sam sve to znala.
kuvanje, praljenje zimnice, ogromnih količina kolača za kratko reme, privatni časovi fizike i matematike... i ono što priča nevesta neću da pominjem, jer ne priliči mojim godinama.
i, koji je zaključak?
da su u životu mnogo više mažene i pažene i cenjene žene koje ništa ne znaju od onog što ja znam...
moje ćerke neće imati ništa od mojih veština.
samo će da znaju da uče i da budu lepe. to im je dosta.

Prijo, kumo, gospođo ... Vaša titula i rezultati, kao i ono što radite stoji iza vas...RESPECT !
Šalu na stranu pričo pa ti imaš realne rezultate rada itd. da te ne odajem studentariji haha...:)

Ciciban
31-10-2010, 19:09
Не дајте ћеркама женске часописе у руке.
НИКАД!
Све што сте их научили пада у воду пред том силом аргумената како не вредимо ништа и како можемо више и боље и лукавије и паметније.

:neutral:

ja mislim da je ovo ko lajt motiv vodilo nasu kraljicu u zivotu . U narednoj vezi se pravi da neznas nista :)

Ciciban
31-10-2010, 19:10
Da li se muškarac može posedovati? :undecided:

Evo ja dobro plješćem i vičem bravo,bravo...:)

Jel to dovoljno?

to zavisi od onog u zagradi u prvom postu :lol:

причалица
31-10-2010, 19:11
Prijo, kumo, gospođo ... Vaša titula i rezultati iza vas kao i ono što radite stoji iza vas...RESPECT !
Šalu na stranu pričo pa ti imaš realne rezultate rada itd. da te ne odajem studentariji haha...:)

nema šta da me odaješ...ja sa svojim studentima nemam tajni, osim toga kako izgledaju moje ćerke...mnogi bi hteli da im budem tašta :rumenko:

QueenOfClubs
31-10-2010, 19:13
ja mislim da je ovo ko lajt motiv vodilo nasu kraljicu u zivotu . U narednoj vezi se pravi da neznas nista :)
Није. Водио ме отац, он ме свему научио.
А женски часописи су ме увек излуђивали и није ми добро кад видим како их жене гутају.
Покажи ми било којег мушкарца који би о себи читао тако нешто. :neutral:

причалица
31-10-2010, 19:15
Не дајте ћеркама женске часописе у руке.
НИКАД!
Све што сте их научили пада у воду пред том силом аргумената како не вредимо ништа и како можемо више и боље и лукавије и паметније.

:neutral:
a šta su to ''ženski časopisi''?

G
31-10-2010, 19:19
a šta su to ''ženski časopisi''?

Ono što je krivo za sve ... Više puta je ponovljeno na temi. :lol:

QueenOfClubs
31-10-2010, 19:20
Ono što je krivo za sve ... Više puta je ponovljeno na temi. :lol:
Два пута, прецизније.

Ciciban
31-10-2010, 19:21
ja kupujem "uradi sam" i "Casu" :lol:

причалица
31-10-2010, 19:21
pa ne znam, nisam nikad čitala to...a i ne kupujem to, osim ''sense'' koju moje kojice ne čitaju....tako da mislim da imaju realne šanse da menjaju viurble jednog dana.

G
31-10-2010, 19:25
Kako god ja bi zaista želeo napisati da se danas teško pronalazi uopšte samostalna i svestrana osoba, a ako je to žena onda zaista takvoj treba odati priznanje. Ipak živimo u tradicionalističkom društvu u kome žena zauzima "sekundarnu" ulogu iako na njoj leži gotova sva težina funkcionisanja života jedne porodice... Ako je na sve to još uspešna i profesionalno ostvarena onda je to dodatni kvalitet i svakako za poštovanje...:)

malavelika
31-10-2010, 19:30
Naslov vam govori sve ( da se ne bi upetljala :p) znaci od savrsenog izgleda, najbolje domacice, savrsene mame, ( ono dooobra u krevetu , dama na ulici ) , preko vodoinstalatera, elektricara,automehanicara, programera, psihologa, keramicara, uspesnog poslovnog coveka, sofera, gipsara, zidara , dobrog organizatora..... do seks simbola iliti zena za sve. Koja ume sve to nek se prijavi a ima nas podosta na ovom forumu . Ja samo ne umem da vozim i da programiram , za to imam podsetnice pa me vozikaju i programiraju :P :lol: .

pa, uzasno lose vozim.....ne znam da zavijem sarme, imam gomile prasine po stanu....prosecna sam u krevetu, genetski sam los materijal....inace sam zena za sve i svasta :lol: ocu reci, vrlo sam svestrana, a to obuhvata i keramicarsko umece :lol:

Ciciban
31-10-2010, 19:31
Kako god ja bi zaista želeo napisati da se danas teško pronalazi uopšte samostalna i svestrana osoba, a ako je to žena onda zaista takvoj treba odati priznanje. Ipak živimo u tradicionalističkom društvu u kome žena zauzima "sekundarnu" ulogu iako na njoj leži gotova sva težina funkcionisanja života jedne porodice... Ako je na sve to još uspešna i profesionalno ostvarena onda je to dodatni kvalitet i svakako za poštovanje...:)

jos i ako je uvece ne lupa glava onda ...sta reci :)

QueenOfClubs
31-10-2010, 19:33
a šta su to ''ženski časopisi''?
То су ти они часописи препуни савета како да будеш:
Лепша
згоднија
како да ти буду чвршће груди
како да се избориш са борама
како да се правилно нашмишкаш
како да ти руке, ноге и лактови увек буду нежни
како да ти увек коса буде лепа и сјајна
зашто је накит битан
заведите га у пет потеза
има љубавницу? ништа страшно.
трчањем до здравијег срца
нега трепавица, заноктица, малог прста ба нози, ушних ресица
ослободите се целулита на једноставан начин – не једите ништа, вежбајте редовно и платите масера

Даље:
посветите време својој деци
разговарајте с њима, водите их у шетњу, кувајте ин здраво
ослободите се гриња, прашине, каменца
нек вам врата увек буду чиста
купатило да блиста у три потеза
како одржавати мермер, сребро, злато, шерпе, тигање

кречење? никакав проблем за способну жену. ако испразните ормар померићете га лако само
мале кућне мајсторије, тако једноставно и лако, само АКО си способна
направите сами свој намештај и уштедите

ондак иде кување и по најмање десет рецепата да би ваши укућани били срећни и здрави

па ауто – замена уља више није проблем
прегорео осигурач? немојте ГА узнемиравати, можете ви то и сами.

Хеклање је опет у моди
иштрикајте чарапе, ништа здравије од природне вуне

Пазите на мољце, десет једностваних начина да се ослободите свих буба (никако звати сервис, МОЖЕТЕ и то сами)

Како да будете бољи у кревету
шта мушкарци очекују од вас
изненадите га пријатном вечером и двоје
приредите му незаборавну масажу

Будите успешни на послу
како да се наметнете шефу
како да имате бољи однос са колегама

направите списак пре него што пођете у шопинг да бисте избегли непотребно трошење новца
Путовање и паковање? не губите живце, можете све само ако се добро организујете

Могу ја још да набрајам...

ОВО наше жене просто гутају и осећају се прилично јадно.

QueenOfClubs
31-10-2010, 19:34
pa, uzasno lose vozim.....ne znam da zavijem sarme, imam gomile prasine po stanu....prosecna sam u krevetu, genetski sam los materijal....inace sam zena za sve i svasta :lol: ocu reci, vrlo sam svestrana, a to obuhvata i keramicarsko umece :lol:
О фалим те Боже, ево једне нормалне.

А што лоше возиш?

причалица
31-10-2010, 19:34
:(
pa ja nisam čitala te časopise, a radim 95% tih navedenih stvari.


А што лоше возиш?
:raz_114:

QueenOfClubs
31-10-2010, 19:36
:(
pa ja nisam čitala te časopise, a radim 95% tih navedenih stvari.
И ја кажем да је тужно.
И зашто нема таквих часописа за мушкарце?
Врло једноставно.
Не би их читали.
Нису блесави.

Ciciban
31-10-2010, 19:37
pa ja sve to umem

Lilu
31-10-2010, 19:38
То су ти они часописи препуни савета како да будеш:
Лепша
згоднија
како да ти буду чвршће груди
како да се избориш са борама
како да се правилно нашмишкаш
како да ти руке, ноге и лактови увек буду нежни
како да ти увек коса буде лепа и сјајна
зашто је накит битан
заведите га у пет потеза
има љубавницу? ништа страшно.
трчањем до здравијег срца
нега трепавица, заноктица, малог прста ба нози, ушних ресица
ослободите се целулита на једноставан начин – не једите ништа, вежбајте редовно и платите масера

Даље:
посветите време својој деци
разговарајте с њима, водите их у шетњу, кувајте ин здраво
ослободите се гриња, прашине, каменца
нек вам врата увек буду чиста
купатило да блиста у три потеза
како одржавати мермер, сребро, злато, шерпе, тигање

кречење? никакав проблем за способну жену. ако испразните ормар померићете га лако само
мале кућне мајсторије, тако једноставно и лако, само АКО си способна
направите сами свој намештај и уштедите

ондак иде кување и по најмање десет рецепата да би ваши укућани били срећни и здрави

па ауто – замена уља више није проблем
прегорео осигурач? немојте ГА узнемиравати, можете ви то и сами.

Хеклање је опет у моди
иштрикајте чарапе, ништа здравије од природне вуне

Пазите на мољце, десет једностваних начина да се ослободите свих буба (никако звати сервис, МОЖЕТЕ и то сами)

Како да будете бољи у кревету
шта мушкарци очекују од вас
изненадите га пријатном вечером и двоје
приредите му незаборавну масажу

Будите успешни на послу
како да се наметнете шефу
како да имате бољи однос са колегама

направите списак пре него што пођете у шопинг да бисте избегли непотребно трошење новца
Путовање и паковање? не губите живце, можете све само ако се добро организујете

Могу ја још да набрајам...

ОВО наше жене просто гутају и осећају се прилично јадно.

ne bih ja bas nase zene toliko pocenjivala, a nama na razbibrigi ne treba zenski casopis, mi imamo tebe da nas naucis svemu... kako da popravimo ves masinu, promenimo tocak, koji deterdzent da koristimo, kako da se osisamo, sta da oblacimo, kako direktoru da odbrusimo, kako da proramiramo... i tako...

Ciciban
31-10-2010, 19:38
e slazete li se d aizbacimo maluveliku sa teme ? :lol:

причалица
31-10-2010, 19:38
И ја кажем да је тужно.
И зашто нема таквих часописа за мушкарце?
Врло једноставно.
Не би их читали.
Нису блесави.

ma nije, bre...radi se o vaspitanju, a ne o časopisima.

malavelika
31-10-2010, 19:41
О фалим те Боже, ево једне нормалне.

А што лоше возиш?

pa, smotana sam za to
ne ide mi nikako :lol:
na autoputu i odvozim nekako, al u gradu jok
plasim se, sludjuju me svi ti saobracajni signali, orjentacija i reakcija mi je losa :lol:
lako se razbesnim kad mi trube, odmah bih da se bijemm, a nisam bas konstitucijom sposobna za to, jel...a nije ni kulturno :lol:

malavelika
31-10-2010, 19:42
e slazete li se d aizbacimo maluveliku sa teme ? :lol:

sto bre sad? :lol:
pa, popravicu se :lol:

Ciciban
31-10-2010, 19:42
izbacicu je pocinje da me nervira svojim nesavrsenstvom :lol:

Lilu
31-10-2010, 19:43
sto bre sad? :lol:
pa, popravicu se :lol:

obavezno! sve da naucis da radis! duzimas privatne casove :pusi:

QueenOfClubs
31-10-2010, 19:43
ne bih ja bas nase zene toliko pocenjivala, a nama na razbibrigi ne treba zenski casopis, mi imamo tebe da nas naucis svemu... kako da popravimo ves masinu, promenimo tocak, koji deterdzent da koristimo, kako da se osisamo, sta da oblacimo, kako direktoru da odbrusimo, kako da proramiramo... i tako...
Ињао како си то лепо срочила.
Баш сам поласкана.

Lilu
31-10-2010, 19:46
pa ja sam jedna divna osoba :trepp:

QueenOfClubs
31-10-2010, 19:48
pa ja sam jedna divna osoba :trepp:
Па видим :sojka:

G
31-10-2010, 19:49
Ja mislim da takva koja bi bila toliko savršena ipak nije rođena ... Prosto je čudno da sve te navedene na temi kvalitete neko poseduje... Nama muškarcima izgleda ipak ostaje da se zadovoljimo prosečnošću običnih balkanskih žena koje se nalaze oko nas ... Ja sam i sa takvima zadovoljan a traganje za superženama ostavljam nekome drugom...:g:

malavelika
31-10-2010, 19:50
izbacicu je pocinje da me nervira svojim nesavrsenstvom :lol:


obavezno! sve da naucis da radis! duzimas privatne casove :pusi:

e, vama zenama sa razbibrige nikako udovoljiti :lol:
jednoj sam suvise nesavrsena, druga me poslala na casove
idite bre u persun, sto bi moja baba rekla :lol:

p.s. e, zaboravih da u spisak nesavrsentsva stavim male sise :(
i ruznjikave noge
imam grbicu na nosu i pege i mladeze
ne znam da kazem slovo "rrrrr"
i ne znam sta znaci ******lni orgazam
:rumenko:

misticlady
31-10-2010, 19:50
Naslov vam govori sve ( da se ne bi upetljala :p) znaci od savrsenog izgleda, najbolje domacice, savrsene mame, ( ono dooobra u krevetu , dama na ulici ) , preko vodoinstalatera, elektricara,automehanicara, programera, psihologa, keramicara, uspesnog poslovnog coveka, sofera, gipsara, zidara , dobrog organizatora..... do seks simbola iliti zena za sve. Koja ume sve to nek se prijavi a ima nas podosta na ovom forumu . Ja samo ne umem da vozim i da programiram , za to imam podsetnice pa me vozikaju i programiraju :P :lol: .
e pa draga moja iliti drage moje mene mozete prepoznati samo po ovome boldovanom...dodje mi da se obesim.da,eto ako je to olaksavajuca okolnost sve te poslove obavljam sa nalakiranim noktima i dugim...dobro i sa sminkom...pa kad malo bolje razmislim,ja sam jedna negovana zena majstor :igrac:

Ciciban
31-10-2010, 19:57
dobro stavi rukavice naredni put ( zbog noktiju ) :P

misticlady
31-10-2010, 20:00
e cici a znam i da krecim kucice u roze sa zutim simsom...:raz_114:

Zaga
31-10-2010, 21:12
ja samo umem da kuvam,perem,peglam,čistim,ribam,zarađujem,odgaja m decu,učim istoriju,biologiju,matematiku,srpski sa svim onim zaebanim fonetikama i promenama glasova,da saslušam druge na poslu,da budem rame za plakanje svakoj generaciji i njihovim roditeljima,da odbrusim centru za socijalni rad u interesu deteta,da se smejem sa decom i kad mi nije do smeha,da treniram i pravim šampione,da dočekujem i ispraćam.....

ako sve ovo nije dovoljno za ostvarenje moje ličnosti,ondak nek sam nesposobna...zabole me...

ako pored svega još treba da glumatam majstora,ne želim da budem žena za sve...neka budem glupača koja ne zna da promeni ulje u motoru,koja ne zna da opravi veš mašinu i druge elektronske zabancije po kući....neka sam....
meni super....

Zazijavalo
31-10-2010, 21:17
Moja vlajna ume da nađe početak na selotejpu. :)

Ciciban
31-10-2010, 22:07
a kraj pre pocetka ? to ako ume dovedi je :P

причалица
01-11-2010, 20:39
a ja umem da s****m viskozimetar, dok si reko keks.

G
01-11-2010, 20:42
Obrati se "ženi za sve":lol: i nema da brigaš...

причалица
01-11-2010, 20:43
Obrati se "ženi za sve":lol: i nema da brigaš...

takve nema kod nas na poslu.

G
01-11-2010, 20:45
takve nema kod nas na poslu.

Takva ne postoji nigde isto kao ni muškarac za sve ...:lol: Ona koja misli da je univerzalno sposobna i pronalazi se u naslovu grdno se prevarila...:lol:

kojica
01-11-2010, 20:51
''Probudila sam se. Umila se brzo, pomuzla krave, dala
kokoškama i zecevima da jedu, izgnala koze i krave na pašu.
Probudila sam decu, napravila im doručak, spakovala ih za školu,
odvezla ih u školu, pokosila travu.
Otišla sam na posao, posvađala se s nadređenim,
izbacila ga napolje iz kancelarije, obračunavala putne
naloge zarađivala pare, zaradila pare.
Došla sam kući, iscepala metar drva, skuvala ručak,
podigla decu u školi, nahranila ih, prijavila porez na promet,
išla u polje da kopam kupus i krompir do mraka, stigla na frizuru.
Vratila sam se kući, uterala krave i koze u štalu,
spremila večeru,obnovila osiguranje za auto, nahranila decu,
okupala ih, stavila ih u krevet, oprala mašinu veša,
platila račune putem net bankinga, pregledala poštu,
obesila veš, pojela koru hleba s puterom i medom.
Kad sam se konačno spremila za spavanje, pade mi
na pamet:
''JOOOOJ UŽASA! Moj muž! Celi dan leži na
kauču neizjeban!!!'

Ovo je vic.

Ciciban
01-11-2010, 20:58
si skinula shamiju dok si ublazivala uzas?

Zaga
01-11-2010, 21:07
:raz_114::raz_114::raz_114::raz_114::raz_114:...ko jiceeeeeeeeeeeeeeee...

G
01-11-2010, 21:09
''Probudila sam se. Umila se brzo, pomuzla krave, dala
kokoškama i zecevima da jedu, izgnala koze i krave na pašu.
Probudila sam decu, napravila im doručak, spakovala ih za školu,
odvezla ih u školu, pokosila travu.
Otišla sam na posao, posvađala se s nadređenim,
izbacila ga napolje iz kancelarije, obračunavala putne
naloge zarađivala pare, zaradila pare.
Došla sam kući, iscepala metar drva, skuvala ručak,
podigla decu u školi, nahranila ih, prijavila porez na promet,
išla u polje da kopam kupus i krompir do mraka, stigla na frizuru.
Vratila sam se kući, uterala krave i koze u štalu,
spremila večeru,obnovila osiguranje za auto, nahranila decu,
okupala ih, stavila ih u krevet, oprala mašinu veša,
platila račune putem net bankinga, pregledala poštu,
obesila veš, pojela koru hleba s puterom i medom.
Kad sam se konačno spremila za spavanje, pade mi
na pamet:
''JOOOOJ UŽASA! Moj muž! Celi dan leži na
kauču neizjeban!!!'

Ovo je vic.

To je košmar, nije vic(tako oznojena navalila na jadnog čoveka)...:raz_088:

kojica
01-11-2010, 21:17
Meni je vic, a neka možda i živi u tom košmaru. :neutral:
Em lipšeš, em svi nezahvalni, em njanjave žene ljubomorne.. strašno...

G
01-11-2010, 21:19
Meni je vic, a neka možda i živi u tom košmaru. :neutral:
Em lipšeš, em svi nezahvalni, em njanjave žene ljubomorne.. strašno...

Spektakl ... :lol:

Ciciban
01-11-2010, 21:20
i kad bi bio vic ja bih se zbunila kod rasporeda ...eventualno bi mi kupus promakao ili bi krave lipsale od gladi :lol:

Tibi
01-11-2010, 21:21
Nas muski ima taki kojce, al vas zeMskih...sumljam:raz_068: nije da branim musku populaciju, nego nako, iz praksu:neutral:

Ciciban
01-11-2010, 21:23
Nas muski ima taki kojce, al vas zeMskih...sumljam:raz_068: nije da branim musku populaciju, nego nako, iz praksu:neutral:

kakva crna praksa jos vas ne kupamo :)

Zaga
01-11-2010, 21:23
ne preteruj Tibi....ono i jeste samo za vic....takvih nema....ni žena,a pogotovooooooooo muškaraca....

G
01-11-2010, 21:28
i kad bi bio vic ja bih se zbunila kod rasporeda ...eventualno bi mi kupus promakao ili bi krave lipsale od gladi :lol:


Nas muski ima taki kojce, al vas zeMskih...sumljam:raz_068: nije da branim musku populaciju, nego nako, iz praksu:neutral:


kakva crna praksa jos vas ne kupamo :)


ne preteruj Tibi....ono i jeste samo za vic....takvih nema....ni žena,a pogotovooooooooo muškaraca....

Madaaaaa, možda ima jedna koja bi to sve postigla (tako sposobna se ona sama predstavlja i tako....):srpski:

kojica
01-11-2010, 21:34
I da ima, de sme da se javi. Pa linčovali bi je oma.

Uspeh se ne prašta.

G
01-11-2010, 21:38
I da ima, de sme da se javi. Pa linčovali bi je oma.

Uspeh se ne prašta.

I strašno utiče na ondulaciju...:lol:

kojica
01-11-2010, 21:46
Ne razumem.

G
01-11-2010, 21:50
Takva vrednica ne bi stizala na frizuru ili bi otišla kod zle frizerke koja bi joj iz čiste mržnje verovatno upropastila frizuru :lol: Mislim samo dajem primer šta sve može da se desi. i tako...:pusi:

kojica
01-11-2010, 21:53
Ahaaaa.. ova tema je zapravo hajka... :misticlady:

E onda se izvinjavam što sam se uključila. Nisam iz te priče.

Tibi
01-11-2010, 21:54
Ahaaaa.. ova tema je zapravo hajka... :misticlady:

E onda se izvinjavam što sam se uključila. Nisam iz te priče.
Ko drugome jamu kopa...bese neka...al nisam mislio na tebe:andjeo:

G
01-11-2010, 21:57
Ahaaaa.. ova tema je zapravo hajka... :misticlady:

E onda se izvinjavam što sam se uključila. Nisam iz te priče.

Kakva hajka? Ova tema je zezanje kao i svaka druga ... Ako može o keksu na 1000 000 mesta može i zezanje o super ljudima i ženama na jednoj ... :)

G
01-11-2010, 21:58
Ko drugome jamu kopa...bese neka...al nisam mislio na tebe:andjeo:

Tačno...Upravo tako ...:lol:

Zak
02-11-2010, 10:08
ja sve to umem! i lepo pevam i lepa sam i umem i da varim i da brusim i da pecem rakiju i svasta jos nesto, al necu da se hvalim... :sojka:
hehe, a voles dzidzu... :lol:
ako ako valja se povremeno...

причалица
02-11-2010, 16:01
hehe, a voles dzidzu... :lol:
ako ako valja se povremeno...
:raz_114: džidžu?

Zazijavalo
02-11-2010, 20:45
''Probudila sam se. Umila se brzo, pomuzla krave, dala
kokoškama i zecevima da jedu, izgnala koze i krave na pašu.
Probudila sam decu, napravila im doručak, spakovala ih za školu,
odvezla ih u školu, pokosila travu.
Otišla sam na posao, posvađala se s nadređenim,
izbacila ga napolje iz kancelarije, obračunavala putne
naloge zarađivala pare, zaradila pare.
Došla sam kući, iscepala metar drva, skuvala ručak,
podigla decu u školi, nahranila ih, prijavila porez na promet,
išla u polje da kopam kupus i krompir do mraka, stigla na frizuru.
Vratila sam se kući, uterala krave i koze u štalu,
spremila večeru,obnovila osiguranje za auto, nahranila decu,
okupala ih, stavila ih u krevet, oprala mašinu veša,
platila račune putem net bankinga, pregledala poštu,
obesila veš, pojela koru hleba s puterom i medom.
Kad sam se konačno spremila za spavanje, pade mi
na pamet:
''JOOOOJ UŽASA! Moj muž! Celi dan leži na
kauču neizjeban!!!'

Ovo je vic.

Sve što sam teo da kažem na ovu temu, a nisam umeo... ovako.
Čisto sam ljubomoran. :pusi:

kojica
06-11-2010, 09:50
:mrgreen:

Nego.. aj kad budeš imao nispiraciju opiši ženu koja nije ni za šta..:lol:

причалица
06-11-2010, 12:46
eo, ja znam čime da oduševim svog muža....i nije mi jasno kako mu to ne dosadi baš svaki put da se iznenadi i oduševi....i da prenese na mene svoje dobro raspoloženje.

Zazijavalo
06-11-2010, 18:18
eo, ja znam čime da oduševim svog muža....i nije mi jasno kako mu to ne dosadi baš svaki put da se iznenadi i oduševi....i da prenese na mene svoje dobro raspoloženje.
Valjda čovek to ovaj vole... :rumenko:

Vragolanka
06-11-2010, 18:19
Ja najvolem da ga iznenadim a da nikada ne sazna...

Zazijavalo
06-11-2010, 18:19
:mrgreen:

Nego.. aj kad budeš imao nispiraciju opiši ženu koja nije ni za šta..:lol:

Pa nema žena koja nije nizašta. Svaka je dobra bar za ovaj nešto. :rumenko:

Vragolanka
06-11-2010, 18:20
Ja najvolem da ga iznenadim a da nikada ne sazna...

... ili kada se najmanje nada.

причалица
07-11-2010, 08:17
Pa nema žena koja nije nizašta. Svaka je dobra bar za ovaj nešto. :rumenko:
ovaj zazi je najdžentlmen:)

kojica
08-11-2010, 11:28
Pa nema žena koja nije nizašta. Svaka je dobra bar za ovaj nešto. :rumenko:

:raz_067::raz_067::raz_067:

причалица
20-11-2010, 20:28
evo, ja danas nisam ni za šta. nisam čak ni ručak skuvala.

Man
12-09-2011, 20:48
ako ime neka taka, misim žena za sve... nemoj da me upoznajete sa njom :rile:

mikili
12-09-2011, 21:36
leleeee..ja ovu temu nisam ni videla...pa ja totalno nesposobna..meni baka stalno govorila da muskarce interesuje samo jedna stvar :sojka:..ako si tu dobra...sve ostalo oni rade..

DaDole
13-09-2011, 07:26
Žena za sve :hm: pa,većina žena koje ja poznajem obavljaju najveći dio poslova majke,domaćice,radnika,snahe,sestre,kćerke,šefi ce,komšince,kume...da ne nabrajam..a ponekad pomislim da se većina ženske polulacije zapravo izgubi u silnim obavezama koje je nametnulo savremeno društvo i ona tako željena emancipacija( da mi je samo znati ko je izmisli;) )i da trčeći da svukud stigne bar pomalo,prestane da stigne tamo gdje je prvo morala ..da bude žena,ljubavnica..životni drug i oslonac.

kojica
13-09-2011, 07:33
Nećeš verovati, ali to su žene izmislile. :lol:

DaDole
13-09-2011, 07:37
Nećeš verovati, ali to su žene izmislile. :lol:

Klara ona ..ma,znam..da mi je kakav vremeplov pa da se vrnem i dokačim je:)
ona menei da daje Dan žena:ljut:

kojica
13-09-2011, 07:42
Više nema nazad. Gotovo.

Ali možda bi mogle da napravimo novu revoluciju? :hm:

DaDole
13-09-2011, 07:52
Više nema nazad. Gotovo.

Ali možda bi mogle da napravimo novu revoluciju? :hm:
:hm: dobra ideja..ali,ajd da odredimo koji nam je cilj te nove revolucije..svaka dosad je pojela svoju djecu..pa da nam se ne dogodi opet:)

mikili
13-09-2011, 10:34
Aha...pa ce neke buduce da kazu..to su ona dirkasta i kojica,ma da mi je da se vratim i dokacim ih..:sojka:

DaDole
13-09-2011, 10:36
Aha...pa ce neke buduce da kazu..to su ona dirkasta i kojica,ma da mi je da se vratim i dokacim ih..:sojka:

rizikovaćemo:) živjela revolucija:zrika:

kojica
13-09-2011, 10:45
Aha...pa ce neke buduce da kazu..to su ona dirkasta i kojica,ma da mi je da se vratim i dokacim ih..:sojka:

ali mi više nećemo biti tu.. baš nas briga.. :dance:

Man
13-09-2011, 15:02
mirne žene šta vas ufatilo :kapa:

причалица
14-09-2011, 17:35
ja sam protiv revolucije. sistem gandi mi mnogo više odgovara.

kojica
14-09-2011, 20:52
Ma nekako bi ta revolucija bila blamaža.. :hm: kako to da zvuči da da ne ispadnemo
neodgovorne lenje bube...

mikili
14-09-2011, 21:04
uvodjenje novih trendova?to mu nekako zvuci bolje..a :sojka:

Nežnicah
15-09-2011, 14:26
Pokusala sam da funkcionisem kao multipraktik, ali mi nije islo. Ne mogu sve, pa da dubim na trepavicama, nema sanse i nije me sramota da priznam i niko mi i ne prigovara za to, mislim, ne sme da prigovara :sizika:
Ona njegova obecanja, kad se zaposlis sve cemo kucne obaveze deliti, mogu da okacim macku o rep, sve je uvek bilo na meni.
Kako sam postajala sve umornija od svakodnevnog treba da stignem ovo, treba da stignem ono, moram ovo, moram ono, morala sam da izdvojim prioritete u zivotu i drzim se toga. Na prvom mestu ja i moje zdravlje koje je naruseno tim `mogu ja sve` tempom zivota, pa onda laganica.
`Oces rucak, `oces da pijemo kafu zajedno napolju, `oces kolac, `oces nesto u naturi, e pa nece da moze onda uz to da bude i ispeglana omiljena kosulja... E, tako je kod mene...

Man
15-09-2011, 14:27
meni ne treba žena za sve, ali ako ima neka žena za mene :palac:

причалица
15-09-2011, 14:31
Pokusala sam da funkcionisem kao multipraktik, ali mi nije islo. Ne mogu sve, pa da dubim na trepavicama, nema sanse i nije me sramota da priznam i niko mi i ne prigovara za to, mislim, ne sme da prigovara :sizika:
Ona njegova obecanja, kad se zaposlis sve cemo kucne obaveze deliti, mogu da okacim macku o rep, sve je uvek bilo na meni.
Kako sam postajala sve umornija od svakodnevnog treba da stignem ovo, treba da stignem ono, moram ovo, moram ono, morala sam da izdvojim prioritete u zivotu i drzim se toga. Na prvom mestu ja i moje zdravlje koje je naruseno tim `mogu ja sve` tempom zivota, pa onda laganica.
`Oces rucak, `oces da pijemo kafu zajedno napolju, `oces kolac, `oces nesto u naturi, e pa nece da moze onda uz to da bude i ispeglana omiljena kosulja... E, tako je kod mene...

i kod mene. nema ni košulja više, samo majice....dosta je bilo :lol:

Vragolanka
15-09-2011, 14:32
a da pokušate da promenite muževe, mesto odevnih predmeta? :lol:

mikili
15-09-2011, 14:33
ipak je mene moja baka dobro ucila..i terala da pokazem na delu..:sojka:

причалица
15-09-2011, 14:34
a da pokušate da promenite muževe, mesto odevnih predmeta? :lol:

ne mogu. ovo je lakše.


ipak je mene moja baka dobro ucila..i terala da pokazem na delu..:sojka:

ako je to ono što mislim da te je učila (pročitala sam u jednom tvom postu), onda neka - hvala...mene moja majka tako savetovala i nikad ne bih da budem kao ona. bolje mi je da budem ja.

Vragolanka
15-09-2011, 14:35
ne mogu. ovo je lakše.

ne da pokušaš njega da menjaš, već da ga zameniš... :lol:

mona
15-09-2011, 14:36
Naslov vam govori sve ( da se ne bi upetljala :p) znaci od savrsenog izgleda, najbolje domacice, savrsene mame, ( ono dooobra u krevetu , dama na ulici ) , preko vodoinstalatera, elektricara,automehanicara, programera, psihologa, keramicara, uspesnog poslovnog coveka, sofera, gipsara, zidara , dobrog organizatora..... do seks simbola iliti zena za sve. Koja ume sve to nek se prijavi a ima nas podosta na ovom forumu . Ja samo ne umem da vozim i da programiram , za to imam podsetnice pa me vozikaju i programiraju :P :lol: .
Mislim da puno zena sve to ume a muskarci nista od svega toga :kk: osim sto mi ponekad zatreba vodoinstalater... ili elektricar...
Da se na hvalim, umem puno toga, cak i krecim :lol: i sta mi to vredi :aha:

причалица
15-09-2011, 14:37
ne da pokušaš njega da menjaš, već da ga zameniš... :lol:

svi su isti, bre jeco....kako to nisi shvatila do sad :(

Vragolanka
15-09-2011, 14:37
svi su isti, bre jeco....

:nene:

причалица
15-09-2011, 14:39
:nene:

dobro, neću da insistiram na ubeđivanju. oni za koje mislim da bi možda bili drugačiji - oni su nedostupni....a sve ostalo je nebitno, onda.

mikili
15-09-2011, 14:48
ne mogu. ovo je lakše.



ako je to ono što mislim da te je učila (pročitala sam u jednom tvom postu), onda neka - hvala...mene moja majka tako savetovala i nikad ne bih da budem kao ona. bolje mi je da budem ja.

i ovo sam ja kojo..nisam savrsenstvo,niti se trudim da budem.kazem -ne u mem,ne mogu,ne znam-..nista mi od toga nece biti.ne prihvatam obaveze koje ne mogu da ispunim,niti se trudim da budem ono sto nisam.,niti podmecem ledja umesto njega.ako nije odradjeno,on zna da mora,da je deo njegove odgovornosti,ali ga jednostavno nisam navikla da uskacem tamo gde ne moram.

Vragolanka
15-09-2011, 14:49
i ovo sam ja kojo..nisam savrsenstvo,niti se trudim da budem.kazem -ne u mem,ne mogu,ne znam-..nista mi od toga nece biti.ne prihvatam obaveze koje ne mogu da ispunim,niti se trudim da budem ono sto nisam.,niti podmecem ledja umesto njega.ako nije odradjeno,on zna da mora,da je deo njegove odgovornosti,ali ga jednostavno nisam navikla da uskacem tamo gde ne moram.

'mora - odgovornost'... imate li vi ljudi volje da delite obaveze i život uopšte?
ja ne bi ni živela život pod moranjem, još u paru, ma nema šanse nikad više.

причалица
15-09-2011, 14:51
nisam ni ja osećala da nešto ''moram'', ali se ispostavilo da ipak moram posle određenog broja godina. ne žalim se, samo kažem da menjam postupke - svoje....a ako nekom nešto smeta, neka to ispravi.
a to da nešto ne umem ili ne znam - nije tačno. sve znam i umem, ali sad već neću. nisam se ni ja naučena rodila :dosada:

mikili
15-09-2011, 15:43
'mora - odgovornost'... imate li vi ljudi volje da delite obaveze i život uopšte?
ja ne bi ni živela život pod moranjem, još u paru, ma nema šanse nikad više.

nije to -moranje-u rangu sa prislonjenim pistoljem na celu..to je dobrovolno moranje ,podrazumevano,iliti -deljenje-kako ti kazes...ako sam ja druga smena npr.i zajedno smo pre podne spavali duze,ili radili bilo sta,necu se polomiti od posla da bih im ostavila rucak,spremice ga on...niti ja trazim od njega da bude -muskarac za sve-...sta ne ume odrade majstori..:sojka:

причалица
15-09-2011, 18:03
možda sam već ovo rekla - ali evo, sad kažem....valjda neću da se ponovim u kompletu - nisam nikad mislila o sebi kao ''ženi za sve''. ali, volela sam (i volim) da znam sve i svašta da uradim i ukućanima i da imam topao dom.
zamka leži u tome da se pretpostavlja da u braku postoji elementarna čast da svako radi najviše što može. ko ne može - ne može, dopunjava ga onaj drugi. međutim, malo sam se preračunala u tom dopunjavanju i nije mi niko kriv. stvarno.
ali, ispravljanje grešaka traje....dokle, ne znam.
ipak, računam da greške nisu samo moje i da ne mogu više da budem ''žena za sve''. mogu ponekad, ali stalno...ma, ne dolazi u obzir više.

ribizla
15-09-2011, 18:04
:bravo:
pricu za premijera!