PDA

Pogledaj Punu Verziju : tebi ljubavi moja



sani
19-07-2009, 17:26
Najlepse reci koje ste uputili nekome..ili neko vama..

(bez knjizevnih citata molim)

sani
19-07-2009, 17:26
Od tebe covek zaista moze svasta doziveti..

Ciciban
08-08-2009, 20:07
Kada li ces doci da se bar jednom osetim sigurnom ....

Пркос
09-08-2009, 09:05
STARI MOJ....... Rekla bih ne tako davno...bejasmo mladi,zanosni.... .u svojoj vedrini poletni... u zeljama istrajni.....u zivotu...stameni.Prisetim se sa osmehom na licu...i trenutka kada su nam se oci srele.....pogledom rekle da smo ti i ja...ono sto zelimo za sebe.I krenusmo u bajke...istine....iskusenja,onako spontano predajuci se tokovima sutrasnjice...koracasmo nekada setajuci....ponekada brzim korakom strepnje, hocemo li uspeti u nameri da nas pljusak zivota ne okupa tugom i bolom. Tiskajuci se jedno u drugo...gurajuci svoje ruke...jedno drugom...pronalazili smo odgovore u nama samima ...u ljubavi nasoj.....neznoj i jakoj......u pogledima nasim koji su verovali...ljubili...i cuvali i nisu dozvolili da ih zamuti suza bola i ocaja. Osecaj miline me obuzme kada samo pogledom predjem preko ucinka naseg stozera..onako zadovoljno klimnem glavom i sebi u dusu tiho prozborim......Boze....bio si milostiv....i hvala ti.....zasluzili smo je...zasluzili smo....sva proleca i sve zime....sva leta i jeseni.....ljubavlju okupane.......u odecu neznosti obucene.....u obucu istrajnosti i iskrenosti obuvene..
I andjeli..sto ih stvorise pogledi nasi ....odlucni....iz ..izatkanih ...zivotnih ...osmeha i strasti......isprepletanih ruku....srca u srcu.....kruna su koju nosimo...zanosno u sreci na pijedestalu naseg zivota. Da ....Stari moj.....posle tolikih godina.....nekada....maleni moj,ma jos uvek si maleni moj.....i posle izgovorenih svih prelepih reci....posle ispevanih pesama...posle svih neznih pogleda....posle svih neznih izliva ljubavi...cini mi se da ti nikada nisam, uspela reci ,koliko te volim Stari moj. :srce: [/]

Posveceno mom dragom coveku za 30 godisnjicu sada je vec 32-godisnjica braka.

sani
21-08-2009, 21:39
Ti si princeza belih konja..juris poljima i niko ne moze da te uhvati. Ja sam kralj lovaca i odavno te pratim..

e sad ..ne mogu da izdrzim da ne prenesem komentar moje sestre, kad je ovo procitala..kaze, " to je on u stvari hteo na fin nacin da ti kaze da si kobila.." :raz_114:

Maca
21-08-2009, 22:56
I dalje u meni sve o tebi sanja..... :raz_009:

Ambasador
24-08-2009, 12:42
Najlepse reci koje ste uputili nekome..ili neko vama..

(bez knjizevnih citata molim)

To je NJOJ suvisno ponavljati,jer je ONA to znala,zna i znace uvek !!!!

Maca
24-08-2009, 20:49
Dok u sobi svira rock
ja ti pisem ovaj shok
nit te volim nit te obozavam
vec imam nameru da te zafrkavam
moja adresa - kucna nebesa
kucni broj - zini pa stoj
kad pogodis ko ti ovo pise
postaces kralj proletne kise
VOLI TE TVOJA
POGODI KOJA
CAO LJUBAVI BUDALICE MOJA

Sibi
24-08-2009, 22:08
a ti bežiš od mene :raz_096:

Sibi
28-08-2009, 12:00
... možda će moje "jednom" biti lepše, od svih tvojih nikad,
možda će moje "možda" biti vernije, od svih tvojih zauvek.
Ti tako mnogo jedna zapamti da se i najveća ljubav zove tuga.
Ti koja si za jedno "ne smem" bila nevinija od svih mojih razloga.

Ja koji ću za jednu "nežnost" bit lepši od svih tvojih tuga!

(napisano na zidu sobe, ispod toga slika dvoje dece koja se drže za ruke)
ponoć 20.12.godina ?

http://razbibriga.net/imported/2009/08/nktm4ivs-1.jpg

sani
28-08-2009, 22:10
Ti si zena koja postoji zbog mene..

Mortal Love
05-11-2009, 23:34
Nasa treca jesen,najlepsa,iskrena...Jos uvek mi je u glavi slika,nas dvoje na klupi,u Dunavskom parku...Nas prvi poljubac,nezne reci,zagrljaj...Nisam se pokajala ni u jednom momentu sto sam rekla "da" tada...Volim te vise od svega,vise od zivota...

Bisernica
20-12-2009, 14:31
http://img692.imageshack.us/img692/3609/uivajudanu.jpg

♥ Oliver Dragojević - Anđele moj ♥ (http://www.youtube.com/watch?v=WiYP1Nstoe0#)

Пркос
26-12-2009, 13:47
http://img460.imageshack.us/img460/8839/judjsgdp9.png
Ako jednom odes-ne vracaj se vise....

Bisernica
29-12-2009, 15:24
Bože....hoću li ja ikad odrasti ?! Koliko još do najludje noći,a ja razmišljam o vatrometu .Meni je svaka noć kada te susretnem noć koju zapišem u kalendaru duše vatrometom osećanja....sve boje raketa-emocija,odjednom se podignu visoko i rasprsnu u bukete svetlucavih iskri koje me prožimaju....zato i ne znam ništa lepše,nego kada negde u noći počne vatromet.Narandžaste i zelene ,žute i crvene, plave i ...ljubičaste....ljubičanstvene *rakete* se podižu u mraku moje nutrine i onda kada su najlepše,opišu kratak luk, rasprsnu se i odjednom je sve sjajno i svetlucavo,toplo i iskričavo.....toliko da stvori jezu.Tvojim odlaskom,one se ugase i opet je sve samo noć....i dok sve to duboko osećam ( i usput ubedjujem sebe kao da me se ne tiče),osećam radost,ali istovremeno i strah,da će to već sledećeg trenutka prestati .Ali,....to valjda ide jedno s drugim...zar ne ?!I danas isčekujem noć......radujem se noći,jer ona mi donosi vatromete .





Westlife - I'm flying without wings [LYRICS] (http://www.youtube.com/watch?v=TG3ifcNbQYY#)

Пркос
03-01-2010, 21:13
Tebi sto okom zvezde gasis,
sto recju rezes da krv lipti,
tebi sto cupas srce iz grudi,
tebi sto je muzika kad sce pisti.
Tebi samo zelim...da stanes bar malo..
da pogledas za sobom...
i shvatis ...da svi lesvi...koje ostavljas za sobom....da su beli... da su isti....Hoces li ikada stati????

mica
23-01-2011, 08:35
evo bas jutros..poruka od jedne meni posebne osobe:
"Nisi ti za praznine,zasluzujes vise,a za mene si nesto posebno..psst,ne citaj na glas,tajna:*"