PDA

Pogledaj Punu Verziju : Vrbopuc...



Man
31-07-2009, 19:40
Želju za erotikom u pejzažu, koja kulminira u vreme prolećnog vrbopuca, konformisti prevode u ljubav na parkingu, a ostali merkaju dobar žbun za dve osobe, drvo ili parče travnjaka zaklonjeno od pogleda ...

Vrbopuc je srpska reč koja označava prolećno bujanje erotike, kada o seksu na otvorenom sanja svaka treća žena, kako tvrde istraživači. U tim snovima, koje najozbiljnije uzimaju u obzir turistički radnici, peščane dine kao zavodljivo mesto za bludne igre su na prvom mestu, odmah za njima su plaže, pa onda livade.

Želju za erotikom u pejzažu, koja kulminira u vreme prolećnog vrbopuca, konformisti prevode u ljubav na parkingu, a ostali merkaju dobar žbun za dve osobe, drvo ili parče travnjaka zaklonjeno od pogleda.

Nije tajna, seks i priroda su brutalne paganske sile koje, kad se spoje u prolećnoj orgiji, ne mogu da dezavuišu ni dosadni pesak, ni krpelji. Ali, mogu da ga ometu čuvari javnog reda i mira, čija kaznena politika prema seksualnim vragolanima na javnom mestu, varira od zemlje do zemlje.

Man
31-07-2009, 19:40
U komšijskoj Hrvatskoj seks na plaži se naplaćuje 100 evra, ili sleduje 30 dana zatvora. Zato, zaboravite već jednom Makarsku i ljubav u plićaku. Mada, ni alpski seks nije bez rizika. Austrijanci su vrlo nezgodni. Za polni odnos na javnom mestu mogu da odrežu i šest meseci zatvora, isto koliko kažnjavaju u Turskoj.

Danci su posebno rigorozni. Koga ulove da seksualno opšti na nepropisnom mestu, mogu da mu namaknu čak četiri godine robije, ili uzmu 1.200 evra. Ni druge popularne turističke destinacije nisu blagonaklone prema seksualnom opuštanju modernih nomada.

Egipćani i Italijani kažnjavaju nestašne ljubitelje vrbopuca sa po tri godine zatvora. Grci i Rumuni šalju u kazamat na dve godine, a Norvežani, Francuzi i Portugalci prete kaznom od godinu dana.

Ljubavna požuda na otvorenom svakog ulovljenog na Tajlandu košta 500 evra. Hladni Šveđani su još najjeftiniji. Kazna je ista kao za nepropisno parkiranje, samo 50 evra. Najgori su Amerikanci. Em im kazne variraju od države do države, em sankcionišu i ono što Evropljanima uopšte ne vuče na nemoral: toples i naturizam. Pa tako za polni odnos na otvorenom u Kaliforniji može da se dobije šest meseci zatvora, ali zato u Arizoni lokalni sudija ima pravo da neopreznim ljubavnicima izrekne tri godine zatvora. U Mičigenu muškarcu koga neko vidi ili prijavi da masturbira sleduje pet godina.

Man
31-07-2009, 19:41
Dva puta nedeljno normalnog seksa toliko je lekovito, tvrde seksolozi, da glavobolje, išijas, alergije, ekcemi, srčane aritmije, loše varenje, gastritis, višak kilograma i mrzovolja nestaju kao rukom odneseni. Za ovu izjavu naučnika su se odmah uhvatili tradicionalisti i zagrmeli da se zna da „penis bonus pax in domus" (dobar penis mir u kući), ali da su za zaborav ove drevne istine ženska prava, televizija i muškarci koji se briju ispod pazuha. Na tradicionaliste su odmah graknule neke babe, koje vole sve što vole mladi i bacile im u lice podatak da u Kini već postoje hramovi za obožavanje penisa, a ako ćemo tim putem, onda valja reći i da je na Tibetu lingam deo hramskog miljea. Naravno, cela stvar je eksplodirala kada su se informacije o čudotvornim svojstvima normalnog seksa dohvatili mediji i počeli da kljukaju publiku istinitim pričama o metuzalemima koji žive dugo kao kornjače samo zato što su celog veka upažnjavali normalan seks, koga se i sada rado sećaju, dok im rastu treći zubi. Ništa neobično onda što su svi počeli da se pitaju šta je to, normalan seks! Jer, naučnici, sem brojnog stanja ("dva puta nedeljno") i saveta da treba biti "opušten" i nisu se baš pretrgli s uputstvima. Osim što je preporuka "opušten" mnogima zazvučala kao contradictio in adjecto, sve dok se nisu umešali psiholozi i objasnili da se misli na stanje duha, a ne na agregatno stanje muškog polnog organa. Naravno, sve su odmah upropastili filozofiranjem da je najveći polni organ mozak, a doktor Werner Habermehl, sa hamburškog Instituta za medicinska istraživanja, dodatno je zakuvao stvar utvrdivši i da redovni seksualni odnosi povećavaju inteligenciju. Zlobnici nisu propustili da odmah primete kako je onda garant strah da se ne ispadne glup u društvu, glavni uzrok švalerskih priča s beskonačnim brojevima.

Ciciban
31-07-2009, 19:55
nemogu da citam :pusi:

marlon
31-07-2009, 22:21
cici.. i ne treba da citash.... samo 2 x nedeljno, znash vec... :lol:

Alexanna
01-08-2009, 05:32
Dva puta nedeljno normalnog seksa toliko je lekovito, tvrde seksolozi, da glavobolje, išijas, alergije, ekcemi, srčane aritmije, loše varenje, gastritis, višak kilograma i mrzovolja...

imam, imam, imam, imam,imam,imam ,imam,imam i imaaaammmm :raz_119: :raz_119: :raz_119: :raz_050:

gedza
03-08-2009, 16:09
Vrbopuc je s' proleca kad sve buja,kad osetis one cudne zmarce i potrebu da se po travi "valjas"


http://img167.imageshack.us/img167/3306/gifbin1240996267sophiem.gif

Man
04-09-2009, 09:12
nije proleće...a mene ufatilo :raz_097:

Aquarius
04-09-2009, 11:14
Bogami i mene :raz_096:

affrodiita
05-09-2009, 21:53
mangupi jedni....pušta li vas kad...pošto vidim da vas je kao sad kao uhvatilo.... :lol:

vojvođanka
05-09-2009, 23:06
nije proleće...a mene ufatilo :raz_097:

da se i ja pridružim gospodi... :stidljiva:
sigurno ima neke magije u vazduhu...

sad sam baš čitala pisma...

Man
05-09-2009, 23:08
pridruži se :prstic:

vojvođanka
05-09-2009, 23:20
Nadam se da sam dobro shvatila, zaljubljen u nekog/neku u RL a ne međusobno... :raz_132:

Ma šalim se, ali to zaljubljivanje stvarno ima neke magije u sebi, dešava se iznenada, ustvari i ne osetiš ništa, samo odjednom, gledaš zemlju sa visine...sa sedmog neba

marlon
06-09-2009, 06:47
ovu damu vojvođanku sam zapamtio sa oaze po ... kosi.... :lol:
oma m fata vrbopuc tako da ishitreno begam....

причалица
08-03-2010, 16:43
ih...sramota me da pišem ovdI.

Slowpoke Rodriguez
08-03-2010, 18:20
El danas ono bese prvi dan Vrbopuca... :per:

QueenOfClubs
08-03-2010, 20:14
Не знам ја шта је то.
Све моје љубави су почињале и гасиле се у новембру.
Једна баш на Дејтонски споразум ако се добро сећам. :lol:

причалица
08-03-2010, 20:33
meni se ljubavi rađaju u decembru, ybi ga...valjda je i tako nekako - hladno....

QueenOfClubs
09-03-2010, 07:19
Ма не...
То ми мислимо на време.
Наш како кажу – у лето мисли на огрев.
А зими на љубав.
Обезбедимо се фино да не дочекамо пролеће неспремне. :raz_018:

причалица
09-03-2010, 09:54
ma, i ona priča o cvrčku i marvu....zaheb'o me ezop opasno.

QueenOfClubs
09-03-2010, 09:55
Мени то деда причао док ми није утувио у главу.
И ја се на лето сва успаничим.

причалица
09-03-2010, 10:02
ma, ne paničim ja...nego me ybe cvrčak koji uvek sve ima, i zimi i leti (a ne bi tako, po ezopu, trebalo da bude)....ali neću da spamujem temu.

PRCKO
09-03-2010, 10:23
Vrbopuc nije poceo jos.Pocinje u aprilu,kada usled povecane koncentracije vode u sebi i naglog skoka temperature,vrba pocinje da puca...toliko...

Eva
09-03-2010, 11:07
A to je vrbopRc.

QueenOfClubs
09-03-2010, 11:26
Јадне врбе, а ми се зезамо. :(

Slowpoke Rodriguez
09-03-2010, 17:38
Vrbopuc nije poceo jos.Pocinje u aprilu,kada usled povecane koncentracije vode u sebi i naglog skoka temperature,vrba pocinje da puca...toliko...

Mi ovde o onim drugim Vrbama i pucanju... :)

Ciciban
25-03-2010, 19:21
meni se ljubavi rađaju u decembru, ybi ga...valjda je i tako nekako - hladno....


ma ja sam se u decembru i rodila ...bem ti zivot :undecided:

причалица
25-03-2010, 19:33
ma ja sam se u decembru i rodila ...bem ti zivot :undecided:

ja sam majsko dete..ali, kad god se zaljubim, to biude u decembru...ili shvatim u martu de je bilo u decembru.....

Klu
05-04-2010, 09:16
neznam vas, mene drži eo mesec dana već...:stid:

Lujka
27-06-2011, 00:31
Vrbopuc - po recniku knjizevnog jezika je doba kad vrba pupi, lista i cveta.
U izrazima: "Uhvatio ga vrbopuc" ili "Uhvatio je vrbopuc", znaci da je odredjena osoba postala jako nemirna i da tesko kontrolise svoje nagone - seksualne. A na delu tj. u slici to izgleda 'vako: http://razbibriga.net/imported/2011/06/347zioh-1.gif

http://razbibriga.net/imported/2011/06/5x5w9l-1.jpghttp://razbibriga.net/imported/2011/06/208hh14-1.jpg

http://razbibriga.net/imported/2011/06/4ic3zl-1.jpg

http://razbibriga.net/imported/2011/06/e9hxrs-1.jpg

:raz_037:

DaDole
27-06-2011, 08:02
Ne bih ja vrbopuc vezivala za godišnja doba,šta znaju nemiri da l sunce sija ili kiše liju:)

Lujka
04-07-2011, 18:59
:roll:

Vrbopuc (http://www.kurir-info.rs/sex/oralni-seks-na-prepunim-tribinama-99207.php)

twm
04-07-2011, 19:23
Ne bih ja vrbopuc vezivala za godišnja doba,šta znaju nemiri da l sunce sija ili kiše liju:)

neam pojma, mozda. meni jedno mjesec, dva treba da se aklimatizujem na minice, bretele i golotinju pa se poslije smirim :pusi:

Moonster
04-07-2011, 22:22
Ljubopuc :aha: