PDA

Pogledaj Punu Verziju : О Боже хороскоп



QueenOfClubs
16-02-2011, 17:30
О Боже хороскоп

OVAN:
Bože, molim te daj mi strpljenja, ako može odmah.

BIK:
Bože pomozi mi prihvatiti promjene u životu, ali ne moraš žuriti jer upravo kuham večeru.

BLIZANAC:
Oh Bože, ili možda Boginjo. gdje si. Tko si? Koliko vas zapravo ima? Kojemu da se zapravo molim?!

RAK:
Bože molim te dok sam na putu čuvaj moju mamu, moje prijatelje, moj stan i moju domovinu. (Draga Mama, znam da ne bih trebao biti toliko ovisan o tebi, idem na put i neće me biti tri dana. Zvat ću te sutra, u utorak, srijedu i četvrtak čim se vratim).

LAV:
Bože, kladim se da si ponosan sto sam upravo ja tvoje dijete!

DJEVICA:
Bože molim te učini da svijet bude bolji, koncentriraj se dok to činiš, molim te. Zadnji put si napravio puno grešaka.

VAGA:
O, Bože, znam da bih sam morao donositi svoje odluke. S druge strane, što ti o tome misliš?

ŠKORPION:
Bože, pomozi mi oprostiti ljudima koji su me povrijedili, ne dozvoli da to zaboravim i podsjeti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

STRIJELAC:
Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, vječni, moj, samo moj Bože, molio sam te već milion puta, pomozi mi ne pretjerivati u životu !

JARAC:
Dragi moj Bože, zapravo, nemam te što tražiti. Mislim da je bolje da to ipak napravim sam. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODENJAK:
Bože znam kako čuješ i moje misli i kako te ne trebam posebno pozivati. S druge strane, mislim, da smo svi mi bog. Onda. čemu molitve?!

RIBA:
Bože svih Nebesa, popio sam osam votki da isperu svu moju tugu i jad. Smijem li ovom devetom nazdraviti tvojoj Neizmjernoj Slavi i Milosti?!

zvezdica
16-02-2011, 17:32
OVAN:
Bože, molim te daj mi strpljenja, ako može odmah.:sizika::raz_114:

Monsoon
16-02-2011, 18:33
našla sam se u podznaku, u znaku i ne baš :)

kojica
16-02-2011, 18:36
Bože, kladim se da si ponosan sto sam upravo ja tvoje dijete!
Bože, pomozi mi oprostiti ljudima koji su me povrijedili, ne dozvoli da to zaboravim i podsjeti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.



:pusi:

причалица
16-02-2011, 19:26
Bože, kladim se da si ponosan sto sam upravo ja tvoje dijete!
Bože, pomozi mi oprostiti ljudima koji su me povrijedili, ne dozvoli da to zaboravim i podsjeti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.



:pusi:

:facepalm: kojica je kojica je kojica.

QueenOfClubs
16-02-2011, 21:18
Bože, kladim se da si ponosan sto sam upravo ja tvoje dijete!
Bože, pomozi mi oprostiti ljudima koji su me povrijedili, ne dozvoli da to zaboravim i podsjeti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.



:pusi:
Само осам минута ми недостаје за ово. :place:

Вако:


Bože, kladim se da si ponosan sto sam upravo ja tvoje dijete!
O, Bože, znam da bih sam morao donositi svoje odluke. S druge strane, što ti o tome misliš?

:(

Tibi
16-02-2011, 21:35
Boze, drago mi je da si bas mene izabrao, mada, izbor je bio...moj. Savucaj me da ne znam pravu istinu jer cu se uzoholiti:raz_076:

kojica
16-02-2011, 21:44
varaš.. ne piše to... :raz_088:

Sandokan
17-02-2011, 20:27
OVAN:
Bože, molim te daj mi strpljenja, ako može odmah.:sizika::raz_114:

Znao sam da si rogata, ali OVAN :)))

Tibi
17-02-2011, 20:39
varaš.. ne piše to... :raz_088:

Pise, al ovo los prevod:pusi:

Sarmica
09-01-2012, 12:09
DJEVICA:
Bože molim te učini da svijet bude bolji, koncentriraj se dok to činiš, molim te. Zadnji put si napravio puno grešaka.


:rumenko:ovo nije istina

Vragolanka
11-01-2012, 01:49
ŠKORPION:
Bože, pomozi mi oprostiti ljudima koji su me povrijedili, ne dozvoli da to zaboravim i podsjeti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

amen.

Cruz
12-02-2012, 11:20
Bože, znam da čuješ i moje misli i da ne treba da te posebno pozivam. S druge strane, mislim da smo svi mi Bog. Onda, čemu molitve?!




e pa jeste :raz_128:

promaja
12-02-2012, 11:27
LAV:



Bože, kladim se da si ponosan što sam upravo ja tvoje dete!:g:

Bisernica
12-02-2012, 11:28
VODOLIJA:

Bože, znam da čuješ i moje misli i da ne treba da te posebno pozivam. S druge strane, mislim da smo svi mi Bog. Onda, čemu molitve?!


:mm:

Moonster
16-06-2012, 06:24
DJEVICA:
Bože molim te učini da svijet bude bolji, koncentriraj se dok to činiš, molim te. Zadnji put si napravio puno grešaka.



Bože zeznuo si sve već dva puta, znaš kako kažu, treća sreća. :kapa:
Počni.... :pusi:

Cruz
16-06-2012, 06:31
bre moon... :raz_114: