PDA

Pogledaj Punu Verziju : Шта је било пре Т-рекса



QueenOfClubs
17-02-2011, 14:43
Да наставимо причу са чата од пре неки дан...

Kojica: a jal mogu dr ja da te pitam nešto, čega ne mogu da se setim, a zanima me?
dr.Kadžija: kojice....pre mnoooooogo godina, ovaj zatvor je naselilo 144 000 duša ...
Kojica: ljuckih?
dr.Kadžija: pa duša nije ljucka kojice
QueenOfClubs: А што се ондак каже – душа од човека?
Kojica: izvini..
Zvezdica: koji zatvor dr?
dr.Kadžija: pa zato što je duša duša kvini, a čovek je čovek
dr.Kadžija: zatvor zvani Zemlja zvezdice
QueenOfClubs: Ниси ми лепо објаснио
dr.Kadžija: e i onda kad su te duše došle ovde, živele su u harmoniji sa Prirodom....i sve tako dok nisu došli satrapi da pokoravaju
QueenOfClubs: Ко је посло сатрапе?
dr.Kadžija: satrapi dođoše, svetlosnim tehnikama Zemlju pokoriše
QueenOfClubs: А ко душе?
QueenOfClubs: И шта су сатрапи?
QueenOfClubs: А шта душе
dr.Kadžija: poslali su ih vladari petog sektora sedmog kvadranta
QueenOfClubs: Много је то штуро Дрки, мнооого
QueenOfClubs: Адреса?
dr.Kadžija: pa šta bi ti na četu...ebg kvini, ne mož leba preko pogače
QueenOfClubs: А што? И ми смо бића, што смо мање вредни ако смо на чету?
dr.Kadžija: ma jao kvini bre, nisi me razumela dobro, nisam u tom kontekstu pričao
QueenOfClubs: Ето видиш да мораш бити јаснији
dr.Kadžija: a šta kvini nije jasno?
QueenOfClubs: Где се налази пети сектор?
QueenOfClubs: Како су послали сатрапе?
QueenOfClubs: Ко им је дозволио да пошаљу сатрапе?
QueenOfClubs: И на крају – ШТА су сатрапи
dr.Kadžija: peti sektor se nalazi u sedmom kvadrantu

dr.Kadžija: satrap je reč koju sam ja naučio da označava loše, okrutne, ljude, negativce bla bla bla
Kojica: sve dok se svi ne setimo, to je samo misterija
QueenOfClubs: И где је седми квадрант?
QueenOfClubs: НИШТА не знам
dr.Kadžija: tačno kojice...svima nam je sve zaspisano...samo zavisi ko se i kada seti
QueenOfClubs: И како су сатрапи видели душе?
QueenOfClubs: Мислим, сатрапи су људи а душе су душе
QueenOfClubs: И како увек зло победи добро?
dr.Kadžija: nisu videli duše, već su dobili dojavu
dr.Kadžija: ne pobedi uvek kvini, dobro i zlo ne postoje sami po sebi, postoji samo tvoja perspektiva
QueenOfClubs: Од тајне службе? Или од људи из сенке?
QueenOfClubs: Како моја перспектива, ти ми сад рече да су сатрапи људи са одређеним особинама
QueenOfClubs: Да је душа душа, а човек, човек
QueenOfClubs: Ја нисам ни знала шта су
dr.Kadžija: tajne službe i ljude iz senke su postavili satrapi
sa ciljem sprovođenja višemilenijumskog programa
QueenOfClubs: А од кога су добили дојаву и путем ког уређаја?
dr.Kadžija: e sad...morala bi da budeš potkovana sa informacijma nekim, a koje se tiču svemirskih tehologija koje potiču sa Siriusa
Kojica: to se zove dugoročno planiranje
QueenOfClubs: Е па зашто имам тебе?
QueenOfClubs: Рекох ти да ти све верујем
QueenOfClubs: А не могу да верујем којекаквим књигама
QueenOfClubs: Ко зна шта пишу и по чијем налогу
QueenOfClubs: Можда се погрешно информишем
dr.Kadžija: i onda kad su satrapi došli, krenuli su da eksperimentišu sa stanovništvom lokalnim, sve dok nisu dobili ''adama'' tj prvog savršenog roba
QueenOfClubs: Мислиш локалним душама?
dr.Kadžija: kvini, ja sam žito od kukolja razdvajao...nisam dobio servirano na tanjiru
Kojica: e aj otvorite temu stvarno.. ovo je baš zanimljivo
QueenOfClubs: Па добро, и пошто си ти добар, ти ћеш мени да испричаш
dr.Kadžija: ne ne ne kvini, ne dušama...već bićima duša + vozilo=biće
QueenOfClubs: А како се тих 144.000 душа претворило у бића?
QueenOfClubs: Ко им дао возила
dr.Kadžija: pa satrapi im dadoše vozila
QueenOfClubs: Ауууу, баш су покварени
dr.Kadžija: vala baš...sve gmizavac do gmizavca
dr.Kadžija: nisam skoncentrisan na ovo sad, pa ne garantujem da ne grešim А шта је било касније?

dr.Kadžija
17-02-2011, 14:45
ništa bre kvini ovo ne valja, sve je zbrda zdola, ne želim u ovim uslovima da radim :lol:
ja sam profesionalac na prvom mestu :lol:

QueenOfClubs
17-02-2011, 14:47
Па тако смо причали...
Ко жели да схвати, схватиће...
Него, на многа моја питања ниси стигао да одговориш...

dr.Kadžija
17-02-2011, 14:49
Па тако смо причали...
Ко жели да схвати, схватиће...
Него, на многа моја питања ниси стигао да одговориш...

verujem da je takav slučaj i sa drugim nekim forumašima :lol:
mlogo bre pitanja imaš :lol:
i odma da znaš da ovde nema klasična školska fora - serviranje gradiva sažvakanog na tanjiru...ovde je u pitanju interaktivno učešće, tj učesnici ne smeju da sede zavaljeni u fotelji, grickaju grickalice i postavljaju pitanja na koja žele konačan i zadovoljavajuć odgovor :lol:

QueenOfClubs
17-02-2011, 14:51
verujem da je takav slučaj i sa drugim nekim forumašima :lol:
mlogo bre pitanja imaš :lol:
i odma da znaš da ovde nema klasična školska fora - serviranje gradiva sažvakanog na tanjiru...ovde je u pitanju interaktivno učešće, tj učesnici ne smeju da sede zavaljeni u fotelji, grickaju grickalice i postavljaju pitanja na koja žele konačan i zadovoljavajuć odgovor :lol:
Па шта да раде они који ништа не знају? :huh:

dr.Kadžija
17-02-2011, 14:53
Па шта да раде они који ништа не знају? :huh:

da sede i da ćutu ko zaliveni...po mogućstvu s facama u rasponu od :undecided: do :raz_019:
:lol:

QueenOfClubs
17-02-2011, 14:54
da sede i da ćutu ko zaliveni...po mogućstvu s facama u rasponu od :undecided: do :raz_019:
:lol:
И ти менеми нећеш да одговориш на питања? :sad:

А ел спада овај :sojka: у тај распон?
:lol:

QueenOfClubs
18-02-2011, 17:09
Прво питање, како су душе населиле Земљу, да ли их је неко послао и ако јесте, ко је то био и због чега.

dr.Kadžija
19-02-2011, 18:18
Прво питање, како су душе населиле Земљу, да ли их је неко послао и ако јесте, ко је то био и због чега.

uh...jel imam pravo na advokata? :lol:

QueenOfClubs
19-02-2011, 18:20
uh...jel imam pravo na advokata? :lol:
Pa, ako advokat zna bolje...

dr.Kadžija
19-02-2011, 18:23
Kao što već rekoh ima puno priča o tome ''šta je bilo pre t rexa'' :lol:, ova koju sam ja pomenuo na četu sa dušama koje su naselile Zemlju je potekla od teozofa( helena blavacka i posle nje rudolf štajner) i mislio sam da mrljavim na tu temu, al to su teme za malu decu :lol:, a priče za velike se tiču malo dalje prošlosti i naše cele galaksije :lol:

dr.Kadžija
19-02-2011, 18:23
Pa, ako advokat zna bolje...

pa počelo je kao pandurkso ispitivanje :lol:

QueenOfClubs
19-02-2011, 18:24
Ех, па коју ћеш да ми испричаш?

dr.Kadžija
19-02-2011, 18:26
pa pričaćemo o svemu i svačemu :lol:

QueenOfClubs
19-02-2011, 18:29
pa počelo je kao pandurkso ispitivanje :lol:
:rumenko:


pa pričaćemo o svemu i svačemu :lol:
Ех, па по тој другој теорији, која је за одрасле, шта се десило?

dr.Kadžija
20-02-2011, 00:32
Prvo samo da kažem da se ova priča odnosi na našu galaksiju i dešavanja unutar nje, šta je sve bilo van nje nije sad tema :lol:
Pre otprilike 6 milijardi godina se počelo sa laganim naseljavanjem naše galaksije zvane mlečni put :lol: Određena, da kažem, nefizička/energetska bića :lol: su prvo ''kolonizovala'' sazvežđe Lira, u kojem je najsjajnija zvezda Vega, sa ciljem iskušavanja života, tj postojanja i na fizičkom planu. Kako su milijarde godina prolazile :lol: kolonizovali su i još neke zvezde,ali su i sve više su poprimali fizička obličja, a samim tim i osobine koje ih udaljavaju od viših dimenzija. Ipak, znanje koje je ostalo pohranjeno u njima im je omogućilo razvijanje visoke tehnologije, pogotovo bića sa zvezde Sirijus A, dok su bića sa Sirijusa B svoj razvoj usmerila ka duhovnom, i od njih potiče budizam, ji đing, tao, akupunktura i sva znanja o duhovnom buđenju. Vremenom, liranska civilizacija je postala ''rasadnik'' svih čovekolikih rasa u našoj galaksiji. Pre oko 22 miliona godina se započelo sa istraživanjem svemira, i tokom tih istraživanja, u jednom trenutku lirani su naleteli na reptilska bića iz sazvežđa Drako, koja obitavaju na granici fizičkog i nefizičkog, astralnog, sveta. Rasa bića iz sazvežđa Drako (sedam vrsta) je programirana da osvaja sve na šta naiđu, nemaju emocija, poseduju um grabljivca, potpuno okrenuti fizičkom i materijalnom, i za njihovu potpunu fizičku manifestaciju im je neophodna genetika fizičkih bića. Sukobi između njih i lirana su postajali sve žešći i na kraju prerasli u ratove, koji su bili pre oko 600 000 godina. Rezultat ratova je bilo potpuno uništavanje dosta zvezda u Lira sazvežđu, što je lirane nateralo da se razbeže i presele u razne zvezdane i solarne sisteme, poput Plejada, Prociona, Arkturusa, Oriona, Tau Ceti, Antares, Alfa Kentaur...a u našem solarnom sistemu naseljene su (tada) treća i četvrta planeta, Mars i Maldek, na kojima su počele da se razvijaju liranske kulture, ali su se sve više udaljavali od prvobitnog izvora njihovog postojanja - nefizičkih bića tj. emanacija kosmičke svesti. Svaka grupa raseljenih lirana je razvila i usvojila mentalne obrasce u odnosu na mesto na kojoj se zatekla, samim tim su i sva bića bila na određenom nivou svesti. Lirani naseljeni na Marsu i Maldeku su vremenom počeli da ratuju među sobom i konstantno su bili u zavadi. To su primetili ovi Drako momci, i rešili da napadnu i osvoje obe planete. Njihova oružja su asteroidi, komete a za međuzvezdana putovanja koriste omanje (šuplje) planete. Plan im je bio da bace ledenu kometu između Marsa i Maldeka, da im privremeno poremete putanje i gravitaciju, kako bi ih lakše zauzeli, ali su loše proračunali putanju komete, jer su zanemarili uticaj gravitacije Jupitera, i ledena kometa je otišla pravo na Maldek, a potom napravila pičvajz :lol: (pre udara maldekijanci su prešli na Mars). Eksplozija Maldeka je gurnula kometu ka Marsu, poremetila mu putanju, udaljila ga od Sunca i on je izgubio atmosferu. Od planete Maldek je ostao pojas asteroida između Marsa i Jupitera. Kometa je dalje nastavila i izbacila Zemlju na treće mesto od sunca, a kometa je zauzela drugu orbitu i postala poznata kao Venera :lol: Zbog svih tih kosmičkih događaja, na Zemlji je došlo do povlačenja vode i otkrivanja velikih površina kopna, pa je tako bilo povoljno vreme da se započne sa kolonizacijom Zemlje. Drako reptilska bića su za svoju bazu izabrala veliki kontinent, Mu, tj. Lemuriju. Lemurija se prostirala između Japana i Australije i Kalifornije i Perua. Na sredini Lemurije su bili najviši vulkani i planine, a danas su poznati pod imenom Havajska ostrva (a 1920. je otkrivena pod vodom velika masa kopna, nazvana pacifička zaravan). Drako reptilska bića su sa sobom na Zemlju poveli dosta različitih vrsta njihovih domaćih životinja koje im služe za ishranu(a neke su kreirali i na Zemlji), a te domaće životinje su nama znane kao dinosaurusi :lol: Eto...to bi ukratko bilo na temu - šta je bilo pre t rexa :lol:

QueenOfClubs
20-02-2011, 15:20
Хајд да не залазимо у то зашто физичко обличје удаљава од виших димензија, претпостављам да је физичко уједно и ограничавајуће.
Кажеш да су прва, енергетска бића населила звезде, па почела да попримају физичка обличја.
Мене занима како је било какво физичко обличје могло да опстане на звезди ако и само није огањ, елте...
И како на звезди, где је вечна ватра и ексползије и свашта нешто још, може да се развија висока технологија?


А ондак, занима ме шта се десило касније с Лиранима и како су нестали диносаури.

dr.Kadžija
21-02-2011, 11:23
Хајд да не залазимо у то зашто физичко обличје удаљава од виших димензија, претпостављам да је физичко уједно и ограничавајуће.
Кажеш да су прва, енергетска бића населила звезде, па почела да попримају физичка обличја.
Мене занима како је било какво физичко обличје могло да опстане на звезди ако и само није огањ, елте...
И како на звезди, где је вечна ватра и ексползије и свашта нешто још, може да се развија висока технологија?


večna vatra ekpslozije i ko zna šta još, se dešavaju na zvezdama jer smo tome i tako naučeni, što ne znači da je to istina ili realno stanje stvari :lol:
....drugim rečima, za potrebe ove priče treba dozvoliti mogućnost postojanja zvezda i nebeskih tela na kojima je moguć opstanak fizičkih tela i razvoj visokih tehnologija :lol: bez obzira na to šta mi, zemljani, mislimo o tome :lol:



А ондак, занима ме шта се десило касније с Лиранима и како су нестали диносаури.

Za lirane već rekoh, kad je lira uništena, razbežali su se po raznim zvezdama i planetama i tamo su napravili svoje kolonije, i vremenom su te kolonije stekle svoje ''ime'', ''poreklo'' i sl, iako su izvorno sve potekle od lirana....pa su tako nastale ''nove rase'' a imena dobiše uglavnom po mestu koje su zauzele tokom bega.
Kad su stigli na Zemlju (i doveli svoje domaće životinje, dinosauruse :lol: ), Drako bića su želela da zagospodare u potpunosti celom planetom, ali su kolonizovani Lirani rešili da im se suprotstave (tj da drže ravnotežu na planeti) tako što su na zemlju poslali jednu svoju (nepoželjnu) koloniju sa Plejada - Atlane, koji su zauzeli veliko kopno na Zemlji koje mi znamo kao Atlantidu. Pomenuo sam i marsovce i maldekijance, koji su u tom trenutku svi živeli na marsu, jer je ledena kometa, sad venera, uništila maldek, a mars izbacila sa njegove putanje. Odnosi među marsovcima i maldekijancima su opet postali nesnosni, i maldekijanci su tražili od nadređenih da ih presele negde druge :lol:, nadređeni su rešili da prvo tamo odu atlani da vide kako će se snaći sa Drako bićima, pa će da šalju posle i ostale. Kad su videli da Atlani uspešno mogu da odolevaju Drako, poslali su i maldekijance. Ali pre toga su Atlani na Zemlji počeli da istrebljuju dinosauruse, jer su ovi bili preplavili čitavu planetu. Kada su maldekijanci stigli na Zemlju, napali su Drako, i njihovu svemirsku stanicu na Mesecu, a marsovci su otpočeli napad na Drako sa svoje planete (a kasnije su i oni došli na Zemlju), a Atlani su napadali Drako sa Atlantide, i onda je u jednom trenutku nastao opšti haos i pobijeni su skoro svi dinosaurusi (to što naša nauka kaže da su izumrli, ne znači da je tačno :lol: )

QueenOfClubs
21-02-2011, 11:29
Значи, јадни диносаури нису ни са ким ратовали, служили су као храна и на крају страдаше. :facepalm:

dr.Kadžija
21-02-2011, 11:34
Значи, јадни диносаури нису ни са ким ратовали, служили су као храна и на крају страдаше. :facepalm:

...kolateralna šteta :lol:
al dobro...služili su i za prepadanje i zastrašivanje ljudi :lol: ...svi ''mitovi'' koji pominju aždaje, zmajeve, đavole, demone...sve se to odnosi na raznolika reptilska bića :lol:

kojica
21-02-2011, 11:48
A tu ste se sakrili sa t rexom... :koja:

e pa sad i da oćete kod mene da dođete, nema da može ... ljuta sam... :mirka:

QueenOfClubs
21-02-2011, 12:00
:huh:
Па нисмо се сакрили Којо, ја мислила ти знаш...

QueenOfClubs
21-02-2011, 12:02
...kolateralna šteta :lol:
al dobro...služili su i za prepadanje i zastrašivanje ljudi :lol: ...svi ''mitovi'' koji pominju aždaje, zmajeve, đavole, demone...sve se to odnosi na raznolika reptilska bića :lol:
По једној теорији (случајно ми допануо тај текст у руке), диносауре су истребили нико други до Словени и то живим кречом. :facepalm:
Правили су колачиће од живог креча а податке о томе можемо наћи у бајкама. :qq:

dr.Kadžija
21-02-2011, 12:04
A tu ste se sakrili sa t rexom... :koja:

e pa sad i da oćete kod mene da dođete, nema da može ... ljuta sam... :mirka:

ko te opet diro kojice? :lol:

dr.Kadžija
21-02-2011, 12:04
По једној теорији (случајно ми допануо тај текст у руке), диносауре су истребили нико други до Словени и то живим кречом. :facepalm:
Правили су колачиће од живог креча а податке о томе можемо наћи у бајкама. :qq:

sloveni nisu postojali u to vreme :lol:, tako da to ostaje u domenu bajki :lol:

QueenOfClubs
21-02-2011, 12:21
sloveni nisu postojali u to vreme :lol:, tako da to ostaje u domenu bajki :lol:
Кад год се сетим тог текста почнем да се смејем.
Морам да погледам по архиви има ли га негде још увек.
Требало је да се објави у научном часопису. :qq:

QueenOfClubs
21-02-2011, 12:22
sloveni nisu postojali u to vreme :lol:, tako da to ostaje u domenu bajki :lol:
Е да, а откуд знаш да нису постојали?
Срби пре Т-рекса.
Шта фали. :mirka:

QueenOfClubs
21-02-2011, 12:23
večna vatra ekpslozije i ko zna šta još, se dešavaju na zvezdama jer smo tome i tako naučeni, što ne znači da je to istina ili realno stanje stvari :lol:
....drugim rečima, za potrebe ove priče treba dozvoliti mogućnost postojanja zvezda i nebeskih tela na kojima je moguć opstanak fizičkih tela i razvoj visokih tehnologija :lol: bez obzira na to šta mi, zemljani, mislimo o tome :lol:



Za lirane već rekoh, kad je lira uništena, razbežali su se po raznim zvezdama i planetama i tamo su napravili svoje kolonije, i vremenom su te kolonije stekle svoje ''ime'', ''poreklo'' i sl, iako su izvorno sve potekle od lirana....pa su tako nastale ''nove rase'' a imena dobiše uglavnom po mestu koje su zauzele tokom bega.
Kad su stigli na Zemlju (i doveli svoje domaće životinje, dinosauruse :lol: ), Drako bića su želela da zagospodare u potpunosti celom planetom, ali su kolonizovani Lirani rešili da im se suprotstave (tj da drže ravnotežu na planeti) tako što su na zemlju poslali jednu svoju (nepoželjnu) koloniju sa Plejada - Atlane, koji su zauzeli veliko kopno na Zemlji koje mi znamo kao Atlantidu. Pomenuo sam i marsovce i maldekijance, koji su u tom trenutku svi živeli na marsu, jer je ledena kometa, sad venera, uništila maldek, a mars izbacila sa njegove putanje. Odnosi među marsovcima i maldekijancima su opet postali nesnosni, i maldekijanci su tražili od nadređenih da ih presele negde druge :lol:, nadređeni su rešili da prvo tamo odu atlani da vide kako će se snaći sa Drako bićima, pa će da šalju posle i ostale. Kad su videli da Atlani uspešno mogu da odolevaju Drako, poslali su i maldekijance. Ali pre toga su Atlani na Zemlji počeli da istrebljuju dinosauruse, jer su ovi bili preplavili čitavu planetu. Kada su maldekijanci stigli na Zemlju, napali su Drako, i njihovu svemirsku stanicu na Mesecu, a marsovci su otpočeli napad na Drako sa svoje planete (a kasnije su i oni došli na Zemlju), a Atlani su napadali Drako sa Atlantide, i onda je u jednom trenutku nastao opšti haos i pobijeni su skoro svi dinosaurusi (to što naša nauka kaže da su izumrli, ne znači da je tačno :lol: )
После тог општег хаоса, ко је где остао?

dr.Kadžija
21-02-2011, 12:29
Кад год се сетим тог текста почнем да се смејем.
Морам да погледам по архиви има ли га негде још увек.
Требало је да се објави у научном часопису. :qq:

e baš tu :lol:...pošto su na Zemlji dominantna dva vida praznoverja, a obzirom da u glasnicima prvog vida praznoverja to neće biti objavljeno, onda bi moglo u literaturi koja potiče od drugog vida praznoverja :lol:

dr.Kadžija
21-02-2011, 12:31
Е да, а откуд знаш да нису постојали?
Срби пре Т-рекса.
Шта фали. :mirka:

pa znam da nisu :lol: ...čovek (onaj kojeg mi znamo, tj onaj koji smo mi :lol: ) je nastao kasnije, posle nestanka t rexa :lol:

dr.Kadžija
21-02-2011, 12:32
После тог општег хаоса, ко је где остао?

svako je ostao manje više tamo gde je i bio ...samo sa novom prepraspodelom snaga i moći :lol:

QueenOfClubs
21-02-2011, 12:34
svako je ostao manje više tamo gde je i bio ...samo sa novom prepraspodelom snaga i moći :lol:
Добро, да се вратимо Атланима... Они су остали на земљи али без диносаура...
Како су добили обличје мајмуна?

dr.Kadžija
21-02-2011, 12:36
Добро, да се вратимо Атланима... Они су остали на земљи али без диносаура...
Како су добили обличје мајмуна?

:lol:...otkud potreba za uvlačenjem majmuna u priču? :lol:...oni nikom ništa nisu zgrešili :lol:

QueenOfClubs
21-02-2011, 12:40
:lol:...otkud potreba za uvlačenjem majmuna u priču? :lol:...oni nikom ništa nisu zgrešili :lol:
Шта ја знам, мене су учили да су људи постали од мајмуна.
Па ко велим, ови су морали прво у мајмуне да се трансформишу...

dr.Kadžija
21-02-2011, 12:49
Шта ја знам, мене су учили да су људи постали од мајмуна.
Па ко велим, ови су морали прво у мајмуне да се трансформишу...

sad bi te sholastici ispravili i rekli da nisu nastali od majmuna već od primata :lol:
a zamisli da su te u školi učili da možeš postati izuzetno biće (sa potencijalom za još), i to daleko više od fizičkog tela kojim upravlja um koji se odaziva na lično ime kad ga neko pozove?

QueenOfClubs
21-02-2011, 12:56
sad bi te sholastici ispravili i rekli da nisu nastali od majmuna već od primata :lol:
a zamisli da su te u školi učili da možeš postati izuzetno biće (sa potencijalom za još), i to daleko više od fizičkog tela kojim upravlja um koji se odaziva na lično ime kad ga neko pozove?
Рекла бих им да су шашави.

И... не избегавај одговор. :g:

dr.Kadžija
21-02-2011, 13:04
Рекла бих им да су шашави.

И... не избегавај одговор. :g:

ne izbegavam odgovor :g: ...a ti...ne izbegavaj razmišljanje :g: :lol:
skoro sve što si učila u školi (i sve što si naučila) je laž, pa tako i priča sa majmunima tj našim nastankom od istih :lol:

jedan genetičar, ne sećam mu se imena, rekao je da je čovečiji DNK jednostavno morao nastati odjednom, tj da je nemoguće da se vremenom formira takav kompleksan sistem, i dao je poređenje nastanka naše DNK, da je to kao kad bi od ogromne gomile nasumično nabacanih delova na đubrištu šimpanza sklopio džambo džet :lol:

QueenOfClubs
21-02-2011, 13:15
Добро.
И како су од Атлана настали људи.
Мислим, све и да укључим мозак, нема шансе да смислим, тим пре што немам благу представу ни како су Атлани изгледали.

dr.Kadžija
21-02-2011, 13:23
Добро.
И како су од Атлана настали људи.
Мислим, све и да укључим мозак, нема шансе да смислим, тим пре што немам благу представу ни како су Атлани изгледали.

pa polako...ih...pa nisu od atlana nastali ljudi...to je tek posebna priča :lol:
sve liranske rase, tj kasnije kolonije su čovekolike vrste, tj izgledaju manje više slično kao i mi :lol: atlani imaju plavičasti pigment kože :lol:

QueenOfClubs
21-02-2011, 13:25
pa polako...ih...pa nisu od atlana nastali ljudi...to je tek posebna priča :lol:
sve liranske rase, tj kasnije kolonije su čovekolike vrste, tj izgledaju manje više slično kao i mi :lol: atlani imaju plavičasti pigment kože :lol:
Па добро, можда су имали проширење вена.
Па од кога или од чега су настали људи :facepalm:

DaDole
21-02-2011, 13:26
ne izbegavam odgovor :g: ...a ti...ne izbegavaj razmišljanje :g: :lol:
skoro sve što si učila u školi (i sve što si naučila) je laž, pa tako i priča sa majmunima tj našim nastankom od istih :lol:

jedan genetičar, ne sećam mu se imena, rekao je da je čovečiji DNK jednostavno morao nastati odjednom, tj da je nemoguće da se vremenom formira takav kompleksan sistem, i dao je poređenje nastanka naše DNK, da je to kao kad bi od ogromne gomile nasumično nabacanih delova na đubrištu šimpanza sklopio džambo džet :lol:
hajd,ako odbacimo Darvina..kako taj naučnik objašnjava nastanak ljudske DNK odjednom,a ne procesom evolutivnih promjena..zapravo kako odjednom i iz čega?U početku bijaše nešto je l da..šta je to?

dr.Kadžija
21-02-2011, 13:29
hajd,ako odbacimo Darvina..kako taj naučnik objašnjava nastanak ljudske DNK odjednom,a ne procesom evolutivnih promjena..zapravo kako odjednom i iz čega?U početku bijaše nešto je l da..šta je to?

ih...evo je neda koja bi htela početak svih početaka da zna :lol:
za parametre naše galaksije i fizičke realnosti - na početku beše reč, a ta reč je - zvuk :lol:
a čovekov dnk je dobijen kombinovanjem dnk lanaca 12 različitih vanzemaljskih vrsta :lol:...detaljnije ne mogu sad, pola dva je, moram danas nešto na poslu i da radim :lol:

DaDole
21-02-2011, 13:35
ih...evo je neda koja bi htela početak svih početaka da zna :lol:
za parametre naše galaksije i fizičke realnosti - na početku beše reč, a ta reč je - zvuk :lol:
a čovekov dnk je dobijen kombinovanjem dnk lanaca 12 različitih vanzemaljskih vrsta :lol:...detaljnije ne mogu sad, pola dva je, moram danas nešto na poslu i da radim :lol:
mogu ja sačekati Dr:) kažeš,12 različitih zemaljskih vrsta se spojilo u jedan dnk,čovjekov ..a odjednom..e,nećeš nas uskratiti za detaljnije objašnjenje i skinuti nam time paučinu sa očiju;)
jer ta teorija isključuje svaku evolutivnu promjenu..on je nekakakv kosmički total,energetski spojen u datom trenutku i kao takav projiciran na čovjeka,prvog recimo..?

dr.Kadžija
21-02-2011, 13:45
mogu ja sačekati Dr:) kažeš,12 različitih zemaljskih vrsta se spojilo u jedan dnk,čovjekov ..a odjednom..e,nećeš nas uskratiti za detaljnije objašnjenje i skinuti nam time paučinu sa očiju;)
jer ta teorija isključuje svaku evolutivnu promjenu..on je nekakakv kosmički total,energetski spojen u datom trenutku i kao takav projiciran na čovjeka,prvog recimo..?

nenene nedo...ne zemaljskih, vanzemaljskih vrsta :lol:
naprotiv, ova teorija je bazirana na evolutivnoj promeni, jer do tada, sva bića u Postojanju su išla silaznom putanjom, tj od univerzalne kosmičke svesti ka nižim (fizičkim) oblicima i manifestacijama postojanja, a onda je odlučeno da se napravi novo, savršenije, biće od dotadašnjih, koje će imati uzlaznu putanju, ka višim svetovima tj dimenzijama....od neznanja ka znanju, od nesvesnog ka svesnome...itd
mnogo je škartova i proplaih eksperimenata bilo dok se nije došlo do adama, tj prvog funkcionalnog čoveka :lol:

QueenOfClubs
21-02-2011, 13:47
nenene nedo...ne zemaljskih, vanzemaljskih vrsta :lol:
naprotiv, ova teorija je bazirana na evolutivnoj promeni, jer do tada, sva bića u Postojanju su išla silaznom putanjom, tj od univerzalne kosmičke svesti ka nižim (fizičkim) oblicima i manifestacijama postojanja, a onda je odlučeno da se napravi novo, savršenije, biće od dotadašnjih, koje će imati uzlaznu putanju, ka višim svetovima tj dimenzijama....od neznanja ka znanju, od nesvesnog ka svesnome...itd
mnogo je škartova i proplaih eksperimenata bilo dok se nije došlo do adama, tj prvog funkcionalnog čoveka :lol:
Па и он није функционисао како треба док му не сачинише Еву. :lol:

dr.Kadžija
21-02-2011, 13:48
e,nećeš nas uskratiti za detaljnije objašnjenje i skinuti nam time paučinu sa očiju;)


i da ne bude zabune, odmah da kažem da vam neću reći - kako je sve to izvođeno, jer to ne znam, a da znam verovatno ne bih sedeo ovde, već bih bio negde...u nekoj drugoj galaksiji :lol:

dr.Kadžija
21-02-2011, 13:49
Па и он није функционисао како треба док му не сачинише Еву. :lol:

grešiš, upravo je obrnuto :lol: ...on je funkcionisao savršeno dok mu ne sačiniše evu :lol:

DaDole
21-02-2011, 13:50
Toga se i plašim ..spoznaje o škartovima,o neuspjelim eksperimentima..da je krenulo odozgo,odnosno od Univerzalnog..šta znači "onda je odlučeno" dkako si napisao...oblik univerzuuma silazio do najnižih oblika,a onda je odlučeno...sa vrha ka dnu i sa dna ka vrhu(koji nije očito nikad više dosegnut!!)
joj,zaboli me glava..daj aspirin,kakav su ti Dr:)

QueenOfClubs
21-02-2011, 13:51
grešiš, upravo je obrnuto :lol: ...on je funkcionisao savršeno dok mu ne sačiniše evu :lol:
Само сам чекала да то изјавиш :kojote:
Каквом је он напретку допринео пре Еве?

dr.Kadžija
21-02-2011, 13:52
nema aspirina kod ovog dr-a, već čaša soka od crvenog grejpa :lol:
e sad zaista odoh :lol:...ne okrećem glavu :lol:

QueenOfClubs
21-02-2011, 13:53
Чекам те вечерас :per:

dr.Kadžija
21-02-2011, 13:55
Само сам чекала да то изјавиш :kojote:
Каквом је он напретку допринео пре Еве?

e reko sam da neću više, al si se sad tu umuljala opetr :lol:
pa to je bilo očekivano da izjavim, zar ne? :lol: msm, tipično muška reakcija na tipično žensku akciju :lol:
nikakvom napretku njih dvoje nisu doprineli, ni solo ni u paru...i tu stajem, moram da krenem sad zaista, brE! :lol:

DaDole
21-02-2011, 13:56
Pa da ..sad će sva ova priča da završi na čuvenoj Evi i grijehu njene jabuke da prostite..dirala nekakve božanske jabuke,taman posla..najlakše je prebaciti nsa nju je l te:)

QueenOfClubs
21-02-2011, 13:57
e reko sam da neću više, al si se sad tu umuljala opetr :lol:
pa to je bilo očekivano da izjavim, zar ne? :lol: msm, tipično muška reakcija na tipično žensku akciju :lol:
nikakvom napretku njih dvoje nisu doprineli, ni solo ni u paru...i tu stajem, moram da krenem sad zaista, brE! :lol:
Па заједно су макар децу изродили. :pov:

QueenOfClubs
21-02-2011, 14:09
Pa da ..sad će sva ova priča da završi na čuvenoj Evi i grijehu njene jabuke da prostite..dirala nekakve božanske jabuke,taman posla..najlakše je prebaciti nsa nju je l te:)
Ма неће Недо, али не можемо је заобићи.
Тек смо код ДНК...

DaDole
21-02-2011, 14:12
Ма неће Недо, али не можемо је заобићи.
Тек смо код ДНК...

Naravno da je nećemo zabobići Queen,ali Dr tvrdi da nema segmenta zvanog Eva a ni segmenta zvanog Adam(za jabuku ne pitasmo) a kamoli spoja ta dva,odnosno totala....neće on nama objasniti tu DNK,jok..uživa da nas muči:)

dr.Kadžija
22-02-2011, 13:54
Naravno da je nećemo zabobići Queen,ali Dr tvrdi da nema segmenta zvanog Eva a ni segmenta zvanog Adam(za jabuku ne pitasmo) a kamoli spoja ta dva,odnosno totala....neće on nama objasniti tu DNK,jok..uživa da nas muči:)

ma kakvi Eva i Adam, to je sve Drako reptilska simbologija osmišljena da zamajava ljude...reptilska bića su androgina, tj bespolna, a priča sa evom i adamom je poslužila za simboličan prikaz razdvajanja polova kad su Drako poprimili ljudsko obličje. Jevrejski apokrifni tekstovi pričaju da je Bog obukao adama i evu u zmijsku kožu pošto ih je izgonio iz raja. U jevrejskim hagadama koža eve i adama je opisana kao svetlo zelena, a zmija je opisana kao jako visoka, hoda na dve noge i mentalno superiorna.
Nedo ako je za tebe razmišljanje mučenje, onda da, mučiću vas :lol:

Tibi
22-02-2011, 14:04
Gde nadjoste samo jabuku:krsti: tamo pise PLOD, a to moze da bude...svasta:pusi:

dr.Kadžija
22-02-2011, 16:11
jes vala tibi, mudro zboriš :lol:...plod il rod kažu :lol:
pre će biti da je u pitanju smokva, jer su se u njeno lišće umotali ovo dvoje kad ih je bog navatao gole :lol:

QueenOfClubs
22-02-2011, 18:42
Још смо код Адама и Еве. А они нису бесполна бића, елте.
Како су Драко попримили људско обличје?

dr.Kadžija
24-02-2011, 12:59
Још смо код Адама и Еве. А они нису бесполна бића, елте.
Како су Драко попримили људско обличје?

adam i eva nisu bespolna bića, oni su Drako proizvod prvog uspešnog razdvajanja polova :lol:...pre njih je bilo dosta neuspelih eksperimenata i odbačenih škartova. već sam pominjao ranije kad su Drako bića ledenom kometom napravila pičvajz, Zemlja je došla u treću orbitu, Drako su naselili kontinent Lemuriju i doveli dinosauruse i otpočeli svoj život na ovoj planeti. Potom je odlučeno da se Atlani prebace na Zemlju jer zbog svojih konzervativnih i nacionalističkih :lol: stavova nisu bili omiljeni među ostalim kolonijama Lirana na Plejadama, i oni su naselili kontinent u Atlantskom okeanu koji se prostirao između Evrope, Afrike, Kariba i Južne Amerike. Po atlanima su i atlantida i atlantski okean dobili ime. Kad su stigli na Zemlju, atlani su krenuli u istraživanje planete, i shvatili su da su se dinosaurusi namnožili do kritične tačke i predstavljali su opasbnost za ljude, i otpočeli su sa ubijanjem dinosaurusa. To se nije dopalo Drako, pa su počele međusobne borbe, u koje su se uključili marsovci i maldekijanci (i oni su tražili utočište za sebe, maldek uništen, mars izbačen s treće orbite od sunca), prvo su na Zemlju došli maldekijanci u srednju aziju i severnu Indiju, i odmah su uništili drako baze na mesecu, a za njima su i marsovci napali lemuriju oružjem iz svemira...i to je bio prvi svetski rat na ovoj planeti, a posledica je bila uništenje i istrebljenje skoro svih vrsta dinosaurusa na planeti.

Zbog svih tih dogaađaja na Zemlji, a i uopšte zbog dugoročno nestabilnog stanja u našoj galaksiji, izazvanog konstantnim sukobima među raznim rasama, dogovoreno je da se napravi mirovna konferecija :lol:, ali u drugoj galaksiji, na neutralnom terenu. Za to je izabrana galaksija Andormeda, održavane su mirovne konferencije nekoliko puta (bezuspešno), ali na jednoj konferenciji mirovnoj, našli su zajednički jezik pojedine vrste drako bića i predstavnici ljudskih vanzemaljskih rasa. Glavne tačke pregovora su bile - smirivanje strasti u našoj galaksiji :lol:, i postizanje mira na Zemlji zarad uspešne kolonizacije.
Tada je odlučeno da sve rase, prisutne na konferenciji, a ciljem postizanja prekida svih međusobnih sukoba, učestvuju u kreiranju nove rase, koja će u sebi sadržati kvalitete svih dotadašnjih rasa, sa nadom da će ih ta nova rasa unaprediti i oplemeniti i pokušati da ih vrati nazad ka svom originalnom izvoru - univerzalnoj kosmičkoj svesti, jer su sve te rase potekle od nefizičkih bića sa viših dimenzija, pa su dospele na niže, fizičke dimenzije, tj imale su silaznu putanju. Sa stvaranjem nove rase želeli su da postignu uzlaznu putanju, odnosno povratak iz fizičkog oblika i nižih dimenzija u nefizički oblik i više dimenzije. Tako je stvoren čovek, sa tim ciljem. U njegovom stvaranju je upoterbljen genetski materijal 12 vanzemaljskih ljudskih rasa i jedne rase drako bića (svi oni su bili prisutni na toj mirovnoj konferenciji :lol: ). Uslov drako bića je bio da se za osnovu koristi njihova genetika jer je najsavršenija za opstanak u fizičkoj ravni. Tadašnji novostovreni čovek je imao 12 spirala DNK, nije bio ograničen samo fizičkim telom, već je imao dejstvo i percepciju na višim dimenzijama, i imao je prosečan životni vek od oko 900 godina (u bibliji nisu lagali za godine svih onih likova :lol: ...nema bolje maske od one u kojoj istinu izložiš javno i svima pred nos, al ih sve ubediš da je to mit, glupost ili laž :lol: )
e...ebmti posao, sad moram, a potpuno neplanirano, da radim nešto drugo :lol:

dr.Kadžija
25-02-2011, 00:56
...i tako dođosmo do stvaranja prvobitnog čoveka :lol:...on je započeo svoj život na Zemlji, ali se rase koje su učestvovale u kreiranju nisu u potpunosti držale sklopljenog dogovora iz Andromede, pa je svaka rasa za sebe pokušavala da modifikuje prvobitnog čoveka kako bi sebi obezbedila premoć, pa tako već neko vreme imamo više rasa na planeti. Na belu rasu su najviše uticali atlani i aldebarani, na američke indijance prokionci, na sumere aldebarani, na žutu rasu rigeli sa oriona. U priču sad dolaze i Annunakki :lol:, to je jedna rasa drako bića koja je inteligentnija i kultivisanija od ostalih drako rasa, oni nisu učestvovali u stvaranju čoveka, al su zato oni stvorili crnu rasu :lol: annunakki su naselili afriku zbog dijamanata i stvorili crnu rasu da radi u rudnicima na iskopavanju :lol:
Današnji čovek ima hibridnu genetiku, ali u različitoj srazmeri, i otuda potiču sve fizičke razlike i razlike u mentalitetu među rasama na Zemlji. U daljem toku razvoja događaja, drako bića sa lemurije su počela da prave planovre o preuzimanju kontrole nad novom rasom, prvobitnim čovekom, i kad su atlani saznali za to počeli su intenzivno da gađaju lemuriju elektromagnetnim oružjem, što je u jednom trenutku dovelo do potapanja kontinenta, od kojeg su danas ostali japan, filipini, australija, novi zeland, havaji i južnopacifička ostrva.
Određen broj drakoa sa lemurije je otišao na veneru, a većina ih je ostala i sakrila se u podzemne prostore Zemlje u centralnoj i južnoj americi i ispod tibeta. Kada su drako sklonjeni s površine, atlani su kolonizovali ostatak planete i nastavili da usavršavaju ljudsku rasu sa ciljem da ih postave za vladare planete. Potražili su pomoć od sirijusa A, dobili je, i isterali su annunakkije iz afrike i preuzeli kontrolu nad crnom rasom. Atlani su u jednom trenutku na planetu doveli i delfine iz andromeda galaksije, visokointeligentna bića čija je svest usklađena sa nefizičkim univerzumom. Manipulisali su njihovom genetikom i napravili delfine kakvim ih mi poznajemo. Takođe su mešali ljudsku genetiku i genetiku delfina andromedanskih :lol:, i izvestan broj ljudi na planeti poseduje tragove te genetike, karakteriše ih požrtvovanost, nesebičnost i izuzetna dobrota.
Kad god su atlani primetili podzemne drako aktivnosti oni su bombardovali unutrašnjost zemlje laserskim i elektromagnetnim oružjem, što je posle nekoliko hiljada godina aktivnosti prouzrokovalo slabljenje zemljine kore, a i atlantida je počela da puca i raspala se prvo na nekoliko ostrva, što je vremenom uslovilo i pojavu kulturne podele među atlanima, a posle se i potpuno raspala, u događaju znanom kao veliki potop :lol: preživeli su se raselili na okolne kontinente, u egipat, na apalačke planine, u peru, u evropu, kanarska ostrva...u evropi su bili u severnoj španiji, i baskijci su njihovi potomci. inače imaju drugačiju genetiku od španaca, i poreklo njihovog jezika je i dalje nepoznato.
Propast atlantide je dala mogućnost i priliku ostalim rasama koje su učestvovale u stvaranju čoveka da započnu sa samostalnim radovima i eksperimentima :lol:...aldebarani, bića sa plavim očima i plavom kosom, stvorili su nordijska plemena i germane, lirani sa Tau Ceti zvezde su stvorili slovene (mi i rusi imamo najvieš njihove genetike), bića sa antaresa su stvorili turke špance i grke, rigelijanci(koji su pod vlašću drako) su stvorili žutu rasu, sirijus A su stvorili staru egipatsku civilizaciju i stare hebreje...a onda su se u jednom trenutku i drako odlučili na isti korak, tj da naprave svoje :lol:...i učiniše to tako što su napravili 50%-50% mix ljudske i reptilske genetike, što je bio deo njihovog :per: plana za povratak na vlast i preuzimanje kontrole na planeti...koja i dalje traje :lol:....

QueenOfClubs
25-02-2011, 18:27
Како су успели да овим генетским инжињерингом добију толико физичких сличности а само различит менталитет?
И ја не могу бити Драко, већ Лиранка. :pov:
Евентуално Антаренка. :lol:

dr.Kadžija
28-02-2011, 11:31
Како су успели да овим генетским инжињерингом добију толико физичких сличности а само различит менталитет?
И ја не могу бити Драко, већ Лиранка. :pov:
Евентуално Антаренка. :lol:

fizička sličnost je samo u osnovi, dve noge dve ruke glava i telo, svaka rasa ima neke svoje prepozbatljive ''crte lica'' tj fizičke karkateristike.
svako od nas ima u sebi drako genetike, samo u različitim procentima :lol:

QueenOfClubs
28-02-2011, 11:55
Пази, није само у основи, хајде да тало разложимо до ћелије...

А што се тиче Драко, оћеш да кажеш да сам ја више ... рептил? :eek:

dr.Kadžija
28-02-2011, 12:00
Пази, није само у основи, хајде да тало разложимо до ћелије...

А што се тиче Драко, оћеш да кажеш да сам ја више ... рептил? :eek:

možemo i do dnk da razložimo, i tu se kriju sve razlike među rasama :lol:
neću da kažem da jesi više :lol:...samo da jesi...u određenom procentu :lol:

QueenOfClubs
28-02-2011, 13:12
Колико капирам, све ове ... цивилизације, су сачиниле људе на Земљи.
Док су их... правили, међусобно су и ратовали. :qq:
А онда... Шта?
Напустили су Земљу?
Или су ту негде...

dr.Kadžija
01-03-2011, 13:57
neki su napustili, neki su još tu :lol:...a neki su tu malo iznad...švrćkaju se u okolini :lol:

QueenOfClubs
01-03-2011, 14:02
По чему се препознају?

dr.Kadžija
01-03-2011, 14:06
Po tome što su dosadnjikavi sa stalnim postavljanjem nekakvih potpitanja hahaha :lol:

QueenOfClubs
01-03-2011, 14:07
Ма већ смо закључили шта сам, тако да ме баш брига. :pov:
и по чему још?

dr.Kadžija
01-03-2011, 14:16
pa ovi što su na zemlji - ni po čemu više :lol:

QueenOfClubs
01-03-2011, 14:26
Значи, сви радознали људи су ... ванземаљци? :qq:

dr.Kadžija
01-03-2011, 14:33
otkud ti dolazi taj zaključak? :lol: ...mislim, otkud sad radoznalost u priči o prepoznavanju? :lol:

QueenOfClubs
01-03-2011, 14:37
Па кад неко запиткује, ваљда то ради из радозналости...

dr.Kadžija
01-03-2011, 14:38
ahaaa...ti si na tu stranu otišla :lol:...ne pričam o tome, al kad si već kod toga postoje različiti oblici radoznalosti, tj povodi im mogu biti različiti :lol:

QueenOfClubs
01-03-2011, 14:41
Е па ја сам радознала.
По чему се препознају ванземаљци?

dr.Kadžija
01-03-2011, 14:42
pa rekoh ti, oni koji su na zemlji - ni po čemu :lol: ima doduše tu nekih sitnica, al ne mogu sad o tome :lol:...ima još priče pre toga :lol:

QueenOfClubs
01-03-2011, 14:44
Ееее, има приче. :)
Е па кад будеш имао времена, молим те испричај.

dr.Kadžija
09-03-2011, 01:11
Danas je praznik, a kada je praznik, neki ljudi jedu pečenje, pogotovo svinjsko :lol: ...pa da u kontekstu priče ispričam ukratko odakle potiče taj običaj jedenja svinje :lol:
Pomenuo sam već da su po raspadu atlantide, drako takođe genetski eksperimentisali sa čovekom, i na kraju su uspeli da naprave 50-50 hibrida, ali sa par mana :lol:...morali su uzimati u određenim vremenskim intervalima ljudske hormone kako bi zadržali ljudski fizički oblik, a pošto najviše hormona ima u krvi, morali su redovno piti ljudsku krv. pošto to nisu mogli da rade u velikoj meri došli su do rešenja tako što su ukrštali ljudsku genetiku sa genetikom divlje svinje i dobijena je životinja nama znana kao domaća svinja, za koju se zna da ima genetiku sličnu ljudskoj, njeni organi se mogu uspešno presađivati u ljudsko telo, i najinteligentnija je domaća životinja. da bi hibridi izbegli masovno korišćenje svinjetine u ishrani uveli su trip da muslimani i jevreji ne smeju da je jedu, jer je nečista i sl :lol:

QueenOfClubs
09-03-2011, 14:50
А одакле потиче пост?
Мислим, почео је, па у духу приче...
И зашто је риба посна?

mare
05-06-2011, 00:16
apelujemo na dr.ki-ja da nastavi da piše u ovoj temi, a i svim ostalim

mare
07-06-2011, 19:43
Spot, a možda i sama pesma nam direktno stavljaju do znanja da će mešanje rasa uskoro da bude sasvim normalno.


http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM&feature=relmfu

dr.Kadžija
23-08-2011, 21:43
Prvo samo da kažem da se ova priča odnosi na našu galaksiju i dešavanja unutar nje, šta je sve bilo van nje nije sad tema :lol:
Pre otprilike 6 milijardi godina se počelo sa laganim naseljavanjem naše galaksije zvane mlečni put :lol: Određena, da kažem, nefizička/energetska bića :lol: su prvo ''kolonizovala'' sazvežđe Lira, u kojem je najsjajnija zvezda Vega, sa ciljem iskušavanja života, tj postojanja i na fizičkom planu. Kako su milijarde godina prolazile :lol: kolonizovali su i još neke zvezde,ali su i sve više su poprimali fizička obličja, a samim tim i osobine koje ih udaljavaju od viših dimenzija. Ipak, znanje koje je ostalo pohranjeno u njima im je omogućilo razvijanje visoke tehnologije, pogotovo bića sa zvezde Sirijus A, dok su bića sa Sirijusa B svoj razvoj usmerila ka duhovnom, i od njih potiče budizam, ji đing, tao, akupunktura i sva znanja o duhovnom buđenju. Vremenom, liranska civilizacija je postala ''rasadnik'' svih čovekolikih rasa u našoj galaksiji. Pre oko 22 miliona godina se započelo sa istraživanjem svemira, i tokom tih istraživanja, u jednom trenutku lirani su naleteli na reptilska bića iz sazvežđa Drako, koja obitavaju na granici fizičkog i nefizičkog, astralnog, sveta. Rasa bića iz sazvežđa Drako (sedam vrsta) je programirana da osvaja sve na šta naiđu, nemaju emocija, poseduju um grabljivca, potpuno okrenuti fizičkom i materijalnom, i za njihovu potpunu fizičku manifestaciju im je neophodna genetika fizičkih bića. Sukobi između njih i lirana su postajali sve žešći i na kraju prerasli u ratove, koji su bili pre oko 600 000 godina. Rezultat ratova je bilo potpuno uništavanje dosta zvezda u Lira sazvežđu, što je lirane nateralo da se razbeže i presele u razne zvezdane i solarne sisteme, poput Plejada, Prociona, Arkturusa, Oriona, Tau Ceti, Antares, Alfa Kentaur...a u našem solarnom sistemu naseljene su (tada) treća i četvrta planeta, Mars i Maldek, na kojima su počele da se razvijaju liranske kulture, ali su se sve više udaljavali od prvobitnog izvora njihovog postojanja - nefizičkih bića tj. emanacija kosmičke svesti. Svaka grupa raseljenih lirana je razvila i usvojila mentalne obrasce u odnosu na mesto na kojoj se zatekla, samim tim su i sva bića bila na određenom nivou svesti. Lirani naseljeni na Marsu i Maldeku su vremenom počeli da ratuju među sobom i konstantno su bili u zavadi. To su primetili ovi Drako momci, i rešili da napadnu i osvoje obe planete. Njihova oružja su asteroidi, komete a za međuzvezdana putovanja koriste omanje (šuplje) planete. Plan im je bio da bace ledenu kometu između Marsa i Maldeka, da im privremeno poremete putanje i gravitaciju, kako bi ih lakše zauzeli, ali su loše proračunali putanju komete, jer su zanemarili uticaj gravitacije Jupitera, i ledena kometa je otišla pravo na Maldek, a potom napravila pičvajz :lol: (pre udara maldekijanci su prešli na Mars). Eksplozija Maldeka je gurnula kometu ka Marsu, poremetila mu putanju, udaljila ga od Sunca i on je izgubio atmosferu. Od planete Maldek je ostao pojas asteroida između Marsa i Jupitera. Kometa je dalje nastavila i izbacila Zemlju na treće mesto od sunca, a kometa je zauzela drugu orbitu i postala poznata kao Venera :lol: Zbog svih tih kosmičkih događaja, na Zemlji je došlo do povlačenja vode i otkrivanja velikih površina kopna, pa je tako bilo povoljno vreme da se započne sa kolonizacijom Zemlje. Drako reptilska bića su za svoju bazu izabrala veliki kontinent, Mu, tj. Lemuriju. Lemurija se prostirala između Japana i Australije i Kalifornije i Perua. Na sredini Lemurije su bili najviši vulkani i planine, a danas su poznati pod imenom Havajska ostrva (a 1920. je otkrivena pod vodom velika masa kopna, nazvana pacifička zaravan). Drako reptilska bića su sa sobom na Zemlju poveli dosta različitih vrsta njihovih domaćih životinja koje im služe za ishranu(a neke su kreirali i na Zemlji), a te domaće životinje su nama znane kao dinosaurusi :lol: Eto...to bi ukratko bilo na temu - šta je bilo pre t rexa :lol:


http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/270900/Pronadjen-lek-koji-ubija-sve-viruse


Pronađen lek koji ubija sve viruse


Stručnjaci laboratorije Linkoln Instituta u Kembridžu (Masačusets, SAD) napravili su lek DRACO koji leči sve tipove bolesti izazvane virusima - od obične prehlade, gripa, pa do ebole i side. Ovaj lek mogao bi, prema mišljenju stručnjaka, da postane najveće medicinsko otkriće od pojave antibiotika.
:zrika:

:lol:

kojica
03-09-2011, 07:09
Čekaj bre.. zar im dinosaurusi nisu bliski rođaci.. :hm: