PDA

Pogledaj Punu Verziju : Provokator ili...... dete?



Raisa
13-03-2011, 22:28
Elem,poznajem par devojaka koje stvarno dobro izgledaju,no kad imaju decka,ponashaju se ko...... da ga nemaju. Naime,sa drugim mushkima pricaju,zezaju se, oko pojedinih maltene im vise oko vrata,dodiri,zagrljaji,da neko ne zna npr njenog druga i nju ovako s astrane bi rekao '' pa ovo dvoje su u vezi...'' U teretani, namerno pred muskima rade sve vezbe,nekima se i pod nos stavljaju,pricaju sa svakim muskim,al nijednom od tih ne daju :mrgreen: itd..
I bez obzira sto imaju decka,kad neka druga riba zeli nekom njihovom drugu da pridje,streljaju je pogledom,tipa '' pa da,imam decka,ali i ovi ostali su moji,dalje''

kljucna recenica

'' ja sam verna,ali sam takva ''

doslo ej i do toga da su neke morale da raskinu,jer,I quote, ''decko mi je previshe ljubomoran,na sve,ne mogu ja to.''

sta vi mislite o tim..zenama,da li ste ikad bili u vezi sa nekom takvom, da li biste hteli,mislite li da je to cisht odraz njene gluposti kad ocigledno shvata da ona provocira tu ljubomoru ,ego trip,prevelika samosvesnost onog kako izgledas pa ti ni svoje nije dosta,ili...?

guknite gospodo :kafa:

raspucin_bg
13-03-2011, 22:36
bolje da ne znas sta mislim

QueenOfClubs
13-03-2011, 22:40
Јој реци, ја ово нисам скоро видела, признајем.
Мада, јесте разредни нешто о томе причао на родитељском...
Неке су се чак и побиле. :(

Raisa
13-03-2011, 22:40
Otvori mi dushu :mrgreen:

Vragolanka
13-03-2011, 22:41
to su komlexi...

QueenOfClubs
13-03-2011, 22:42
to su komlexi...
То је безобразлук колико ја видим.

Moonster
13-03-2011, 23:03
То је безобразлук колико ја видим.

I komplexi i bezobrazluk.

Slowpoke Rodriguez
16-03-2011, 20:39
Za take se u moje selo kaze... nedohebane al u glavu...

I sta ima da gucem, treba mnogo glup da budes da se s takvom juris, pre il kasnije naidje buzddovan sto oce da se bije zarad njene casti, a taka beda mi na vrat ne treba... daleko im lepa kuca...

NCF
17-09-2011, 13:05
Hrana za njen ego je da ga vidi kako pizdi... jer to onda znači da je voli, da mu je stalo... i na tu foru redovno padaju nesigurni muškarci, kojekakvi wannabe alfa-mužjaci...
Ima dosta takvih devojaka, malo ošinutih... a lek je isto takvo ponašanje, čak uz ohrabrivanje njenog... blaga nezainteresovanost za to što radi. I brzo splasne.
Jer, UVEK su u pitanju devojke koje baš žude da se neko prema njima isto tako ophodi. Takve na sav glas vrište za dominantnim i sigurnim, i ovo im je najbrži način da vide da li je on samo jedna posesivna pičkica koja će njihovu pažnju hteti da kupi sa 'kuco maco'... ili će ih razoružati jednim pogledom ispod obrva.

A možda ja i nemam pojma...

boco
21-09-2011, 20:52
Bezobrazluk !

DaDole
22-09-2011, 07:23
Svako čini ono što mu neko drugi dopušta,pa je sasvim svejedno jesu li( a jesu) bezobrazne zločestoće nesigurne i iskompleksirane ili se samo igraju..jadni su oni koji im dopuštaju da im to čine.