PDA

Pogledaj Punu Verziju : '' I sta ces da uradis kad ti ne budem dala/dao tu poslednju sansu? ''



Raisa
23-03-2011, 10:25
Jeste bili u situacijama kad je neko prevrshio svaku meru,kad vam je bilo nepopravljivo....dosta...pa se taj neko vratio :g: i trazio tu poslednju sansu,a vi niste hteli da je date?kakve su bile....reakcije? sta nekog tera iznova i iznova da vas izmori,delima povredjuje a trazi za sebe pomilovanje? :g:
sta mislite uopste o davanju sansi,razlozima iza istih, sto iz ega jer ste sad sa nekim drugim pa je osetio konkurenciju itd.
muski,izjasnite se i vi :g:

Slowpoke Rodriguez
23-03-2011, 10:32
Ne podnosim placipizde...
Nedam drugu sansu.

Slowpoke Rodriguez
23-03-2011, 10:33
Zaboravih da dodam nikad je i ne trazim.

mikili
23-03-2011, 11:00
za neke bezazlene stvari moze..za neke ne,bili su dovoljno pametni da ne traze jer su znali da ne vredi. :mirka:

Sandokan
23-03-2011, 11:04
Kad nešto kažem to je tako ..... zbog toga pazim na težinu reči koje izgovaram ..... jer ništa ne može da promeni odluku koju sam doneo ....

Slowpoke Rodriguez
23-03-2011, 11:06
Kad nešto kažem to je tako ..... zbog toga pazim na težinu reči koje izgovaram ..... jer ništa ne može da promeni odluku koju sam doneo ....

A, moz i ovako nesto suptilnije od mojeg posta, pa samo da potpisem

Ena
23-03-2011, 11:07
Oprostim :huh: Ne tražim drugu šansu kada ja pogrešim.

QueenOfClubs
23-03-2011, 12:37
Kad nešto kažem to je tako ..... zbog toga pazim na težinu reči koje izgovaram ..... jer ništa ne može da promeni odluku koju sam doneo ....
Сам да потпишем.

DaDole
23-03-2011, 12:40
Svakom treba dati drugu šansu..jer srce zna svoje razloge..ali,ne očekujem da je dobijem ukoliko je nisam dala..Sa riječima je ipak najteže..znaju da polete i začuđene ostanu u vazduhu..

Adio
23-03-2011, 13:01
Sta koj moj kome da dajem sansu, dajem sansu sebi, necemu sto moze da bude lepo ako si spreman za nov pocetak, ako postoji volja i zelja.
Moze se propustiti nesto jako lepo, nije to gubljenje vremena to je ljubaF :srce:

Ramocve
23-03-2011, 13:04
Dala sam drugu šansu par puta.

Jednom nisam, jer me je dotični stalno vređao i ponižavao, a ja preko toga ne mogu da pređem. Zašto je tražio pomilovanje, nije mi bilo jasno. Možda voli tako da se ponaša, da vređa, izaziva svađe, a da se posle miri. Kako god, daleko mu lepa kuća.:sizika:

Moonster
23-03-2011, 13:05
Nema druge šanse, ne tražim oproštaj ali ga isto nikada i ne nudim, greška i kraj.

DaDole
23-03-2011, 13:06
Nema druge šanse, ne tražim oproštaj ali ga isto nikada i ne nudim, greška i kraj.

Najteže je uvijek oprostiti sebi..preći preko svoje greške..isključivost zna biti mač sa dve oštrice..

Slowpoke Rodriguez
23-03-2011, 13:13
Dala sam drugu šansu par puta.

Jednom nisam, jer me je dotični stalno vređao i ponižavao, a ja preko toga ne mogu da pređem. Zašto je tražio pomilovanje, nije mi bilo jasno. Možda voli tako da se ponaša, da vređa, izaziva svađe, a da se posle miri. Kako god, daleko mu lepa kuća.:sizika:

Ih bre zene kad ce da naucite... napisah vec negde...

''muski sto kukaju, kad iskukaju obicno se osile i ne retko kasnije kad vidu da im kukanje prolazi znaju i da biju''

Ena
23-03-2011, 13:16
Možda vole da se biju :lol:

Ramocve
23-03-2011, 13:18
Ih bre zene kad ce da naucite... napisah vec negde...

''muski sto kukaju, kad iskukaju obicno se osile i ne retko kasnije kad vidu da im kukanje prolazi znaju i da biju''
Do toga nije došlo. Možda sam se na vreme sklonila.:huh::)

Slowpoke Rodriguez
23-03-2011, 13:18
Možda vole da se biju :lol:

Ima i toga!
A, posle se trazi sigurna kuca ovo ono...

Slowpoke Rodriguez
23-03-2011, 13:20
Možda vole da se biju :lol:

Ima i toga!
A, posle se trazi sigurna kuca ovo ono...

Moonster
23-03-2011, 13:20
Najteže je uvijek oprostiti sebi..preći preko svoje greške..isključivost zna biti mač sa dve oštrice..
Tačno, isključivost ima svojih "mana" posebno kada su veze u pitanju, ali ima i jednu prednost, a to je da je situacija uvek besprekorno jasna, tačno se zna zašto se nešto uradilo, ko je , kada i gde pogrešio i nema iluzija. A sebi ne treba opraštati, niko nema 3 godine da bi mu se opraštalo, svi žive sa posledicama svojih odluka i postupaka.

Ena
23-03-2011, 13:21
Pa čula sam i ja, zato kažem. Pre sigurne kuće bolje da posete psihijatra.

Vragolanka
23-03-2011, 16:19
Jeste bili u situacijama kad je neko prevrshio svaku meru,kad vam je bilo nepopravljivo....dosta...pa se taj neko vratio :g: i trazio tu poslednju sansu,a vi niste hteli da je date?kakve su bile....reakcije? sta nekog tera iznova i iznova da vas izmori,delima povredjuje a trazi za sebe pomilovanje? :g:
sta mislite uopste o davanju sansi,razlozima iza istih, sto iz ega jer ste sad sa nekim drugim pa je osetio konkurenciju itd.
muski,izjasnite se i vi :g:

ne, obično sam ja ta koja vrši mere... nekad tražim šansu, nekad ne, i uvek kažem kako ću biti dobra, a oboje znamo da lažem... ja se trudim, ali je ponekad jače od mene.
inače, postoje stvari koje ne bih oprostila, postoje neke preko kojih bih prešla, zavisno od te druge osobe, više nego od samog dela... kada se desi nešto, nebitno šta, velika je verovatnoća da će se ta šansa pretvoriti u jednu od karika... tako da po meni, nije konstruktivno dati je blanko, bez nekih anexa.
i šta ako si sa nekim drugim? zna se kome se oprašta, kome ne, kome pripadaš, kome ne, koga bi varao, koga ne...
razlozi su uvek sebične prirode, ne daje se drugom šansa, već sebi, prolongira se rastanak... tako nekako. osim kada je neko mazohista, jel... :lol:

QueenOfClubs
23-03-2011, 19:17
Jeste bili u situacijama kad je neko prevrshio svaku meru,kad vam je bilo nepopravljivo....dosta...pa se taj neko vratio :g: i trazio tu poslednju sansu,a vi niste hteli da je date?kakve su bile....reakcije? sta nekog tera iznova i iznova da vas izmori,delima povredjuje a trazi za sebe pomilovanje? :g:
sta mislite uopste o davanju sansi,razlozima iza istih, sto iz ega jer ste sad sa nekim drugim pa je osetio konkurenciju itd.
muski,izjasnite se i vi :g:
"Шансе" се дају током везе још.
Шта може, шта не може, шта прија, шта не прија...
И то у периоду упознавања и прилагођавања.
Тако да, кад након извесног времена дође до тога да је неко као "превршио сваку меру" значи само једно: таква особа није за нас.
Само је дошао тренутак да се то и каже...
И не видим иједан разлог за фол "другу шансу", јер то никако није друга неко ко-зна-која по реду.
Друга би била само званично.

Десило ми се, наравно.
Али је бесмислено.
Тај неко је такав какав је.
Чему би водила било каква привремена промена?