PDA

Pogledaj Punu Verziju : TV B92 menja ime u Druga srpska televizija!



mare
03-04-2011, 19:37
Nakon prodaje grčkom medijskom tajkunu Minosu Kirjakuu, iza kojeg nezvanično stoji nemački RTL, nekadašnja TV Fox je procvetala i gotovo utrostručila gledanost, opasno se približivši TV Pink. Druga televizija sa nacionalnom frekvencijom koja je promenila vlasnika (navodno je reč o istoj grčkoj kompaniji iza koje stoje Nemci) je B92. Kako portal svet.rs ekskluzivno saznaje uskoro će TV B92 promeniti ime u Druga srpska televizija. Pored promene imena, B92 očekuju i velike kadrovske promene, veliki broj zaposlenih već je dobio otkaz a od pre par dana kako saznajemo, otkaz je dao i Milivoje Čalija, dugogodišnji direktor marketinga ove kuće.

http://razbibriga.net/imported/2011/04/8020b92-1.jpg

PRCKO
03-04-2011, 19:57
ne podnosim b92

Ena
04-04-2011, 07:14
Retko kad gledam taj kanal, osim kada je kviz , a i to mi je smaranje. Valjda će i njima da krene kad promene ime :haha:

Lilu
21-05-2011, 21:28
ma nece da menja ime... bar za sad, inace isti vlasnik je kupio obe televizije ali ce b92 najverovatnije prepustiti rtl-u (ako ne i obe)... a nova b92 izgleda ekstra... bas su je opasno nasminkali...

причалица
26-05-2011, 08:05
ma nece da menja ime... bar za sad, inace isti vlasnik je kupio obe televizije ali ce b92 najverovatnije prepustiti rtl-u (ako ne i obe)... a nova b92 izgleda ekstra... bas su je opasno nasminkali...

viš...meni se ne sviđa kako izgleda.
možda je stvar navike, ne znam...ali mi bezveze što sad svi furaju boju zastave na svojim televizijama.