PDA

Pogledaj Punu Verziju : Gavrilovići



PRCKO
20-04-2011, 20:06
Pink je ponovo nadmasio sebe,digao je rijaliti sou na jedan visi nivo.
Za neupucene,Gavrilovici su neki sirotani sa osmoro dece koji zive u nekoj vuko****ni u stracari koja samo sto se nije srusila.Za npr cek na 15k dinara kojim kupuju u "disu" i kantu poludisperzije nedeljno oni pristaju da budu Zeljkovi opitni kunici (htedoh da napisem pacovi,ali mozda zvuci uvredljivo).Snimaju ih kako kukaju na svoj usrani zivot,kako krcaju tih 15k u disu,kako dele 200 grama podriguse na 8 delova...Vrhunac je kad gospodja majka rasiri osmeh od uva do uva i pokaze sva tri zuba,valjda srecna zbog dece koja uzivaju u bonziti,koju su kupila u gore spomenutom ducanu.
Kakva zemlja takav rijaliti...

Vasa misljenja?

PRCKO
20-04-2011, 20:08
http://www.youtube.com/watch?v=4c_UJOXIH3Q
http://www.youtube.com/watch?v=x2E5GxuRNso&feature=related

NN lice
20-04-2011, 20:14
Gospodza majka vise nema tri zuba vec svih 28, umnjake nisu uspeli da joj nadoknade, a i tako su nepotrebni...
Umesto sto ih sazaljevamo, mogli bi da se zapitamo sta je to dvoje, relativno mladih ljudi, radilo ceo svoj zivot, osim sto su pravili decu i cekali da im neko nesto udeli. Koliko shvatih iz tih reportaza, kucu i plac su dobili od ujaka, sa sve namestajem u kuci, koji se godinama pohabao, ali se isto tako vidi i da nikad nije ocisceno. Plac je u krajnje zalosnom stanju, iako su sve okolne kuce lepo sredjene, i komsije su bas ljubazne, koliko videh. Gospodza majka je plakala kada je morala da zakolje kokosku, inace kucnog ljubimca dece, da bi tog dana skuvala rucak. Pitam se da li su i sve one svinje, zecevi, kokoske, tri psa i dve macke kucni ljubimci i otkud hrana za te zivotinje, ako su bas toliko jadni? Isto tako gospodza majka je kao jednu od zelja navela zidani rostilj da bi mogla da poziva komsije na isti. Ukoliko se ne varam sam plac na kome se nalazi kuca nije toliko mali da se ne mogu zasaditi vocke i napraviti manja basta u kojoj bi imali nesto povrca da se prehrane.... itd itd...

PRCKO
20-04-2011, 20:21
NN,ne gledam ja to,slucajno sam prosle nedelje pogledao kod komsije dok smo cepali vinjak kod njega.
I zube je odradila? :lol:
Ne znam samo sta pokusavaju sa tim?
Da nam pokazu koliko smo mi ostali u stvari srecni,kako ima mnogo nesrecnijih od nas...?
Pa ne verujem da to vise pali,vide ljudi koliko je sati...svi se polako pretvaramo u ebene Gavrilovice.
To sto si napisao,potpuno si u pravu.Neradnici teski.
Znam da jedna vocka kosta 120 dinara,vrsta nebitna.Ove godine sam kupovao dosta.Da je svake godine sadio po jednu,ponavljam JEDNU VOCKU,do sada bi imao citav vocnjak.

NN lice
20-04-2011, 20:26
Upravo o tome govorim. Ja u gradu, stambenoj zgradi nemam gde ni da zasadim vocku, niti da gajim svinje i kokoske, niti povrce. Gospodin Tata kuka kako je do sada mogao da kupuje garderobu samo kod kineza i da mu je to prvi put da kupuje u butiku( jedna od prethodnih epizoda koje pomno pratim da bih sebi regulisala inace nizak pritisak ), ja vise ni kod kineza ne mogu da kupujem jer mi je skupo, a u buticima odvano ne kupujem. Aj da se Gavrilovici i ja menjamo, pa da ga vidim kako ce u gradu da prezivi, kad je vec nesposoban na selu i zemlji koju mu je neko poklonio da opstane.

QueenOfClubs
20-04-2011, 20:30
Јој, па има дитамин за низак притисак. :aha:
А и кафа добро дође.
Мислим, патим од истог, ал не могу себе оволико да мучим да би се диго, дизвинете.

Не знам ел се сећате оног филма "Та Америка"...
Е ја га се сећам одлично, и време је да неко сними "Та Србија".
:neutral:

NN lice
20-04-2011, 20:32
Ne secam se filma, ali da o Srbiji treba snimiti jedan dokumentarac, treba :)
Pa i tako nam se svi smeju, neka umiru od smeha :P

Sandokan
20-04-2011, 20:39
Pink .... http://razbibriga.net/imported/2011/04/nuclearbombtest-1.jpeg

причалица
21-04-2011, 06:21
nemam pojma, ''pink'' ne postoji među kanalima na mom tv-u.

kojica
21-04-2011, 06:42
8 sinova... :qq:

Prvog je rodila sa 17. E da je to Srbija, drukče bi nam granice izgledale.
Većina sa 33 ili 38 godina još uvek razmišlja da li je dovoljno zrela za brak. :lol:

причалица
21-04-2011, 06:43
moja koleginica ima 30 godina i kaže da joj ne pada na pamet porodica :( a ništa joj ne fali - pametna, vredna, zdrava....takvi neće da se razmnožavaju.

kojica
21-04-2011, 06:47
Pa neka makar sponzoriše ove glupane što ne znaju ništa sem da prave decu.
Tako će i od nje biti neke vajde... :igrac:

причалица
21-04-2011, 06:47
e, malo je stipsa....ne vredi.

kojica
21-04-2011, 07:20
Pink je ponovo nadmasio sebe,digao je rijaliti sou na jedan visi nivo.
Za neupucene,Gavrilovici su neki sirotani sa osmoro dece koji zive u nekoj vuko****ni u stracari koja samo sto se nije srusila.Za npr cek na 15k dinara kojim kupuju u "disu" i kantu poludisperzije nedeljno oni pristaju da budu Zeljkovi opitni kunici (htedoh da napisem pacovi,ali mozda zvuci uvredljivo).Snimaju ih kako kukaju na svoj usrani zivot,kako krcaju tih 15k u disu,kako dele 200 grama podriguse na 8 delova...Vrhunac je kad gospodja majka rasiri osmeh od uva do uva i pokaze sva tri zuba,valjda srecna zbog dece koja uzivaju u bonziti,koju su kupila u gore spomenutom ducanu.
Kakva zemlja takav rijaliti...

Vasa misljenja?
Možda je namera onoga ko pravi emisiju loša. Možda samo želi da obezbedi sebi posao
i nije ga briga za ove ljude. Ovakve priče menjaju pogled na svet. Možemo mi sami da
sednemo u auto, obiđemo sela u Srbiji i vidimo kako ljudi žive, ali to previše boli. Boli zato
što nam pokazuje koliko smo sebični. Jes, ima malo i toga da se tešimo što smo
pametniji, lepši i imamo lepšu kuću, frizuru i zube, ali odakle onda bes? Zašto smo ljuti?
Stvarno nam je žao ove jadne dečice, koja ništa nisu kriva da se ovako pate? Ma jok.
Samo tražimo razlog da saspemo mržnju na njihove roditelje, jer nas vređaju.

kojica
21-04-2011, 07:28
Gospodza majka vise nema tri zuba vec svih 28, umnjake nisu uspeli da joj nadoknade, a i tako su nepotrebni...
Umesto sto ih sazaljevamo, mogli bi da se zapitamo sta je to dvoje, relativno mladih ljudi, radilo ceo svoj zivot, osim sto su pravili decu i cekali da im neko nesto udeli. Koliko shvatih iz tih reportaza, kucu i plac su dobili od ujaka, sa sve namestajem u kuci, koji se godinama pohabao, ali se isto tako vidi i da nikad nije ocisceno. Plac je u krajnje zalosnom stanju, iako su sve okolne kuce lepo sredjene, i komsije su bas ljubazne, koliko videh. Gospodza majka je plakala kada je morala da zakolje kokosku, inace kucnog ljubimca dece, da bi tog dana skuvala rucak. Pitam se da li su i sve one svinje, zecevi, kokoske, tri psa i dve macke kucni ljubimci i otkud hrana za te zivotinje, ako su bas toliko jadni? Isto tako gospodza majka je kao jednu od zelja navela zidani rostilj da bi mogla da poziva komsije na isti. Ukoliko se ne varam sam plac na kome se nalazi kuca nije toliko mali da se ne mogu zasaditi vocke i napraviti manja basta u kojoj bi imali nesto povrca da se prehrane.... itd itd...
Ti bi joj pored toga što ide za male novce da čisti i kopa, natovarila još i baštu? Pored
toga što svakodnevno kuva i leba mesi za desetočlanu porodicu zadala i za komšije
ručak da sprema? Deci koja nemaju igračke i kompjutere bi oduzela i kućne ljubimce?
:lol: Pa mnogo je bre.

Ja bih vakav rijaliti napravila:
Da se hejteri usele kod ''Gavrilovića'' na nedelju dana. Samo prnje koje su na njima da ponesu.
Kakva bi to žurka bila. :dance:

mare
21-04-2011, 08:12
http://razbibriga.net/clear.gif

PRCKO
21-04-2011, 08:12
kojice,namera pinka i aktuelne vlasti je jasna...uz pomoc gavrilovica zele da nam stave do znanja koliko smo mi ostali srecni...kako za 15k dinara i kantu poludisperzije moze da se prezivi u ebenoj srbiji,etc...zasto ne naprave rijaliti kod npr mitrovica na gajbi i prikazu nam kako on zivi? jeftinije ce im biti...a i zanimljivije,ko spanska serija,mozda bi i saznali da li mu stvarno tasta stavlja otrov u rucak i sl...
nn jeste u pravu,gavrilovici su neradnici a u ranijem postu sam napisao koliko kosta jedna vocka a za sadnju iste ti treba 1 asov i cca 2-3 min...koja ce kasnije radjati decenijama i od koje mozes da pravis svasta...od jedne sljive mozes da napravis 30-40 kg dzema,od jedne jabuke,dunje isto toliko "slatkog"...oni nemaju ni jednu...rade na crno,primaju socijalno,dobijaju sigurno neke dodatke za tih 8 jugovica i na kraju jbt,ima ih 10,svako da zabode po 10 lukova u zemlju imali bi 100 komada,isto tako paradajz,papriku...ma jok...nista...

Sarmica
21-04-2011, 10:12
Jedino mi je zao dece,sto oni odrastaju sa takvim debilima koji su sebi dali za pravo da naprave toliko sirotinje.
Neradnici bre...sto kazu NN i Prle,mogli su davno da zasade neku bastu,bilo sta jbt.Ni selo nije vise to sto je bilo,ali bar ne mozes biti gladan.
Najlakše sesti i čekati Godoa...
A to što ti imaš 8 SINOVA,koji treba sutra da se zene,kojima trebas obezbediti nesto,to nije bitno.Sta su mislili,da ce decu neko iz sela da im hrani????

Uf,ako nesto ne volim to su ovakvi slučajevi:mirka:

mikili
21-04-2011, 11:36
nek su ta deca ziva i zdrava,videla sam da su veseli,naucice da rade,zivot ce ih nauciti,pomagace jedni druge i podrzavace,nemaju imperativ materijalnog bogatstva,prostosrdacni su i naivni i vole se.mozda imaju vise od nas,a da toga nismo svesni.

NN lice
21-04-2011, 11:43
Ne bih joj ja nista oduzimala, ali bih joj dodala, a to je sta su pravi prioriteti, sto ona sama ocigledno ne zna da odredi. Umesto da place sto deci ne moze da obezbedi bolje uslove za zivot, ona kuka sto nema rostilj da bi komsije pozivala na isti. Deca imaju kucne ljubimce, pse i macke, a ocigledno da bi majka, takva kakva je pre zrtvovala i te pse i macke za komsije, nego sto bi za decu. Hleb se mesi od pamtiveka, kao sto se i rucak kuva... Ocigledno me pogresno citas. Samo sam zelela da ukazem na prednosti toga sto zive na selu, imaju svoj plac, koliki-toliki, i iznad svega mogucnost da na njemu urade mnogo toga, sto oni ocigledno nisu ni pokusali. Nisi pratila taj serijal tako pazljivo kao ja, pa zato i ne sagledavas sve onako kako jeste. Dok je majka bila u gradu da bi joj napravili zube, otac im je napravio pljeskavice, cemu su se deca obradovala kao da ih je u diznilend odveo i izjavila da da je kojim slucajem majka ostala sa njima umesto oca, oni te pljeskavice ne bi ni pojeli...

mare
21-04-2011, 18:58
...



Danijela i Zoran, glavni akteri Pinkovog realityja “Gavrilovići”, posle osam sinova su pre nekoliko dana saznali da će dobiti i deveto dete i ovog puta se nadaju devojčici.

http://razbibriga.net/clear.gif

Dok je nama Gavrilovića iz Donjeg Milanovca, junaka „Pinkovog“ realityja, naša zemlja ne mora da brine o natalitetu.

Naime, posle osam sinova, oni su pre nekoliko dana saznali da će dobiti i deveto dete i ovog puta se nadaju devojčici. Danijela i Zoran su već 17 godina u braku.

Njihov najstariji sin ima 16 godina, a najmlađi pet. Iako nisu isplanirali devetu bebu, oni su presrećni zbog ove vesti, a naročito njihovi klinci, koji se naročito raduju bati ili seki. Inače, otkako je počelo emitovanje njihove ne baš lepe životne priče, polako je počela da pristiže i pomoć.

Prvo su dobili letovanje u Grčkoj, zatim je mama Daca dobila kozmetički tretman i nameštanje zuba, dok su njeni dečaci prvi put posetili Beograd. Sad kada je saznala da će po deveti put postati mama, možda polako počnu da pristižu i kolevke, flašice, pelene i sve ostalo što je potrebno za novog člana porodice.

April 21, 2011 l opera-17 . com l Autor: Alo!

PRCKO
21-04-2011, 19:02
sunce ti ****m,ko pacovi se mnoze :eek:

Waterfall
24-04-2011, 12:11
Ni ja ne razumem sta Pink zeli da postigne sa Gavrilovicima..
Gledala sam par puta i
i dalje ne kapiram.

причалица
25-04-2011, 07:23
kojice,namera pinka i aktuelne vlasti je jasna...uz pomoc gavrilovica zele da nam stave do znanja koliko smo mi ostali srecni...kako za 15k dinara i kantu poludisperzije moze da se prezivi u ebenoj srbiji,etc...zasto ne naprave rijaliti kod npr mitrovica na gajbi i prikazu nam kako on zivi? jeftinije ce im biti...a i zanimljivije,ko spanska serija,mozda bi i saznali da li mu stvarno tasta stavlja otrov u rucak i sl...
nn jeste u pravu,gavrilovici su neradnici a u ranijem postu sam napisao koliko kosta jedna vocka a za sadnju iste ti treba 1 asov i cca 2-3 min...koja ce kasnije radjati decenijama i od koje mozes da pravis svasta...od jedne sljive mozes da napravis 30-40 kg dzema,od jedne jabuke,dunje isto toliko "slatkog"...oni nemaju ni jednu...rade na crno,primaju socijalno,dobijaju sigurno neke dodatke za tih 8 jugovica i na kraju jbt,ima ih 10,svako da zabode po 10 lukova u zemlju imali bi 100 komada,isto tako paradajz,papriku...ma jok...nista...

bravo, prle.

mare
25-04-2011, 14:58
Gavrliovići su dobili komp, sad još da dobiju internet i kad matori nisu tu, klinci će otkriti 'rniće :mrgreen:

причалица
27-04-2011, 07:07
Gavrliovići su dobili komp, sad još da dobiju internet i kad matori nisu tu, klinci će otkriti 'rniće :mrgreen:

:qq: pa će stopama svojih roditelja

Sarmica
31-05-2011, 12:40
El imaju ovi ljudi dostojanstvo ako im već mozga fali:kk:

kojica
31-05-2011, 12:41
Što? :hm:

Sarmica
31-05-2011, 12:42
Ne razumem poentu emisije:kk:

kojica
31-05-2011, 12:44
Ma ne mogu ni da razmišljam o poenti. Eto gledam onu sliku i razmišljam
Da sedne tako oko mene gomila moje dečice, što bi me bilo briga šta ko ima da mi kaže. :bisa:

PRCKO
10-08-2011, 13:22
jos samo na mesecu nisu bili...

PRCKO
10-08-2011, 13:27
kako je izgledala
http://www.youtube.com/watch?v=4c_UJOXIH3Q

uradila celjust
http://www.youtube.com/watch?v=sJxJKJ4ZF-A&feature=related

PRCKO
10-08-2011, 13:31
na ovo sam slucajno naleteo,sincici andjelcici tuku nekog lika
http://www.youtube.com/watch?v=WFXneZeVdRY&feature=related

Sarmica
14-08-2011, 00:15
jos samo na mesecu nisu bili...

:raz_114: