PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ignore



Adio
22-04-2011, 23:44
Imate sa nekim dobar sex, poklapate se super, ali vam je komunikacija losa, nemate zajednickih interesovanja, dodirnih tacaka sem te jedne, koja nije toliko ni bitna da biste ostvarili neku bliskost itd! Jedna strana se odupire, druga na sve moguce nacine pokusava, i dalje....
Sta sad?

Zak
23-04-2011, 02:11
http://www.youtube.com/watch?v=zS8JIV4mBZQ&feature=player_embedded#at=31

QueenOfClubs
23-04-2011, 07:12
Imate sa nekim dobar sex, poklapate se super, ali vam je komunikacija losa, nemate zajednickih interesovanja, dodirnih tacaka sem te jedne, koja nije toliko ni bitna da biste ostvarili neku bliskost itd! Jedna strana se odupire, druga na sve moguce nacine pokusava, i dalje....
Sta sad?
Па ништа. :aha:

причалица
23-04-2011, 07:13
Па ништа. :aha:

baš htedoh to da napišem :lol: ebo sex ako nema ničeg drugog.

kojica
23-04-2011, 09:09
Imate sa nekim dobar sex, poklapate se super, ali vam je komunikacija losa, nemate zajednickih interesovanja, dodirnih tacaka sem te jedne, koja nije toliko ni bitna da biste ostvarili neku bliskost itd! Jedna strana se odupire, druga na sve moguce nacine pokusava, i dalje....
Sta sad?

Kako ste stigli do seksa sa tako lošom komunikacijom? :hm:

nevidljiv
23-04-2011, 10:52
Imate sa nekim dobar sex, poklapate se super, ali vam je komunikacija losa, nemate zajednickih interesovanja, dodirnih tacaka sem te jedne, koja nije toliko ni bitna da biste ostvarili neku bliskost itd! Jedna strana se odupire, druga na sve moguce nacine pokusava, i dalje....
Sta sad?
Svak' na svoju stranu do sledeceg susreta,...ako ga bude....:g:

причалица
23-04-2011, 10:53
Kako ste stigli do seksa sa tako lošom komunikacijom? :hm:

kod kojice mora sve po redu :lol: logika, pa sve ostalo :kojica:

Sarmica
23-04-2011, 10:53
Kako ste stigli do seksa sa tako lošom komunikacijom? :hm:

:raz_114:
Istina:lol:

Izgleda da se vi ipak vrlo dobro razumete:lol:

Ramocve
23-04-2011, 15:05
Svak' na svoju stranu do sledeceg susreta,...ako ga bude....:g:
Ovo je najbolje, ali mi se čini da jedna strana vuče ka vezi, a druga beži od nje, pa je ova preporuka teško primenjiva. Tj, jedna osoba će da pati dok se druga ne javi i tako.

Raisa
23-04-2011, 15:25
:raz_114:
Istina:lol:

Izgleda da se vi ipak vrlo dobro razumete:lol:

slazem se :lol:

Meni je neobicno imati odnos sa nekim a da se generalno ne poklapate

mislim,sta radite posle sexa..moras sa covekom i prozboriti po koju

Sarmica
23-04-2011, 15:27
slazem se :lol:

Meni je neobicno imati odnos sa nekim a da se generalno ne poklapate

mislim,sta radite posle sexa..moras sa covekom i prozboriti po koju

zapališ cigaru i čutiš:lol:

:moon:

Raisa
23-04-2011, 15:29
al sad stvarno :lol:

pre ili kaasnije morate nesto reci,pa nismo zivina..kako dodje do tog sexa,samo mu uletis u stan ,kazes ''cao'' i pocnete da se karate? :lol:

inace Milojkice,ovaj avatar sam htela za tebe :g:

Sarmica
23-04-2011, 15:34
Valjda tako odma' s vrata,kakvi ćao kakvi bakrači...zna se zašto su se sastali:lol:
A šta znam,ništa ne znam,a đe da znam:lol:ne razumem ja baš mnogo ovu modernu omladinu:lol:
Toga u moje vreme nije bilo:nono:

Za mene?:moon:diiiiiivno:lol:

Raisa
23-04-2011, 15:42
al..meni je to.incomprencible :lol:

i ko sto ti kazes,dosli su do sexa,ipak su se komunikativno nasli :mrgreen:

moguce je da sa nekim imas ok odnos, razgovor,prijateljstvo,seks i sve a da sporazumno ne ulazite u vezu... to recimo meni,koja imam strah od vezivanja i od bilo cega zvanicnog, lepo odgovara...pa tek posle nekoliko meseci kad ( ako ) vidim da se odnos ( namerno ne kazem veza ) pretvara u nesto ozbiljnije,obavestim neke ljude.

Adio
23-04-2011, 16:22
vim da ste razradili temu :lol:
kako su dosli do sexa nemam pojma, poenta je da on zeli da nastavi vezu a ona ne zeli jer kaze da nemaju zajednickih interesovanja, ona ima jasan cilj koji on nece ili ne zeli da razume, stalo mu je do nje bla blaaa...ali, "sustinski se razlikuju" kako ona kaze.
"na pauzi" su da razbistre glave i rese problem koji imaju sami sa sobom, jer im je i komunikacija losa, kaze, kada dodje do razgovora uvek dodje i do svadje, prekida cega vec
ni meni tu nije bas najjasnije al aj, uopste je nezahvalno nekoga savetovati
a pitam vas cisto radi komentara situacije

Raisa
23-04-2011, 16:26
plasi se da ga ne zavoli i trazi izgovore. asi de simple :sojka:

cim ima svadje ima i strasti,emocija.

nedostatak emocija je ravnodusnost. ne strast.

Zak
23-04-2011, 16:39
pa tek posle nekoliko meseci kad ( ako ) vidim da se odnos ( namerno ne kazem veza ) pretvara u nesto ozbiljnije,obavestim neke ljude.

Koje bre ljude???

Zak
23-04-2011, 16:40
Citam vas i nista vas ne razumem.
Plasi se, ne plasi se... oce kaki, nece kaki...
obavestavam, ne obavestavam...
aman...

Adio
23-04-2011, 16:42
neka netrpeljivost postoji to je sigurno
valjda nije dovoljno da jedan zeli i da je sex taj koji odrzava kako-tako stvari
bitnije je sustinski biti nekome slican, a sve ciljeve mogu jedno sa drugim ostvariti, usputno, mozda ce joj biti i lakse
nista je nece kostati da pokusa, pa i da se zainteresuje
mislim da je ona u toj celoj prici pomalo sebicna

Raisa
23-04-2011, 16:42
Koje bre ljude???

pa,okolis

Adio
23-04-2011, 16:44
Citam vas i nista vas ne razumem.
Plasi se, ne plasi se... oce kaki, nece kaki...
obavestavam, ne obavestavam...
aman...
poenta price je da im je dobar sex, a da jedno sa drugim zbog ovog ili onog, ne mogu
a zele da budu zajedno ili bar jedno vise
el sad jasnije?

Raisa
23-04-2011, 16:45
plasi se da ga ne zavoli i trazi izgovore. asi de simple :sojka:

cim ima svadje ima i strasti,emocija.

nedostatak emocija je ravnodusnost. ne strast.

ti me ne citas :mirka:

Adio
23-04-2011, 16:45
al..meni je to.incomprencible :lol:

i ko sto ti kazes,dosli su do sexa,ipak su se komunikativno nasli :mrgreen:

moguce je da sa nekim imas ok odnos, razgovor,prijateljstvo,seks i sve a da sporazumno ne ulazite u vezu... to recimo meni,koja imam strah od vezivanja i od bilo cega zvanicnog, lepo odgovara...pa tek posle nekoliko meseci kad ( ako ) vidim da se odnos ( namerno ne kazem veza ) pretvara u nesto ozbiljnije,obavestim neke ljude.

e sad procitah
pa se pitam sto obavestavas "neke ljude"?

Sarmica
23-04-2011, 16:52
Citam vas i nista vas ne razumem.
Plasi se, ne plasi se... oce kaki, nece kaki...
obavestavam, ne obavestavam...
aman...


:raz_114:

Raisa
23-04-2011, 17:01
e sad procitah
pa se pitam sto obavestavas "neke ljude"?

a ne to,ono prethodno sto sam napisala,iznad tebe odma :mirka:

pa... ne mogu ljudi da nas vide zajedno i da on kaze '' pa ne to mi nije devojka nego eto tako ''

meni je lepo dok se to ne kaze naglas :lol: da provodimo vreme zajedno,seks,prica,prijateljstvo,d agledamo filmove zajedno,da mu kupujem knjigu koju mislim d abi mu se dopala ,da slusam o njegovom zivotu i tako, al kad bi zvanicno rekao '' mi smo sad au vezi'' mene uhvatio fras :qq:

al nije tema o meni,pa se vratimo na temu :g:

Adio
23-04-2011, 17:02
a ne to,ono prethodno sto sam napisala,iznad tebe odma :mirka:

pa... ne mogu ljudi da nas vide zajedno i da on kaze '' pa ne to mi nije devojka nego eto tako ''

meni je lepo dok se to ne kaze naglas :lol: da provodimo vreme zajedno,seks,prica,prijateljstvo,d agledamo filmove zajedno,da mu kupujem knjigu koju mislim d abi mu se dopala ,da slusam o njegovom zivotu i tako, al kad bi zvanicno rekao '' mi smo sad au vezi'' mene uhvatio fras :qq:

al nije tema o meni,pa se vratimo na temu :g:

a sta ste vas dvoje?
drugari?

Sarmica
23-04-2011, 17:02
Ja mislim da bi trebali da napravimo pdf Raisa:hm:

Raisa
23-04-2011, 17:14
a sta ste vas dvoje?
drugari?

pa...mi imamo odnos :g:

Milojkica


ko slavna licnost :g:

jao pa faja :g:

al ja cu da budem mod, da ne moze neko da otvori temu '' Raisa je k.u.rv... zena lakog morala '' i slicne pogane teme koje napadaju moju cast povremeno biseksualne pravoslavne devojke


ja se izvinjavam sto sporo pisem, crkla mi je muzika u levoj slusalici i onda moram levom rukom da drndam zicu i pomeram je gore-dole da bih dobila signal

Adio
23-04-2011, 17:20
ja idem odavde
nesto mi muka
:lol:

Raisa
23-04-2011, 17:21
Ako hoces nesto da kazes direktno,aj reci

Slowpoke Rodriguez
23-04-2011, 17:30
Kako ste stigli do seksa sa tako lošom komunikacijom? :hm:

Ih bre, rekoh negde nakon 3 piva sve je moguce... koj ce ti komunkacija...

kojica
23-04-2011, 18:03
A što mora nešto da se kaže posle, ako pre ne mora? :hm:

Al eto, posle možeš da kažeš i ''Majstore, čitaš li ti bar nekada nešto? :krsti:''
I eto komunikacije.

kojica
23-04-2011, 18:06
ja idem odavde
nesto mi muka
:lol:

Da nisi trudna? :krsti:

Vidiš, kažu da je sa trudnicama jako teško komunicirati.

Sarmica
23-04-2011, 18:06
A što mora nešto da se kaže posle, ako pre ne mora? :hm:

Al eto, posle možeš da kažeš i:"Majsotore čitaš li ti bar nekada nešto? :krsti:''
I eto komunikacije.
:raz_114:
sve sam pročitala:g:

kojica
23-04-2011, 18:09
:raz_114:
sve sam pročitala:g:

:haha: svaka čast..

kojica
23-04-2011, 18:17
vim da ste razradili temu :lol:
kako su dosli do sexa nemam pojma, poenta je da on zeli da nastavi vezu a ona ne zeli jer kaze da nemaju zajednickih interesovanja, ona ima jasan cilj koji on nece ili ne zeli da razume, stalo mu je do nje bla blaaa...ali, "sustinski se razlikuju" kako ona kaze.
"na pauzi" su da razbistre glave i rese problem koji imaju sami sa sobom, jer im je i komunikacija losa, kaze, kada dodje do razgovora uvek dodje i do svadje, prekida cega vec
ni meni tu nije bas najjasnije al aj, uopste je nezahvalno nekoga savetovati
a pitam vas cisto radi komentara situacije
On voli da troši pare na žene, ona voli da neko troši pare na nju.
Suštinski se razlikuju, ali se odlično slažu.
On voli da neko kuva za njega, ona voli da kuva za nekoga.
Suštinski se razlikuju, ali mogu i decu da prave.
To je o suštinskim razlikama.

Što se tiče toga da ona ne želi da bude s njim, pa pravi scene
nemam komentara. Mislim, da je on taj koji ne želi da budu u vezi,
ona bi mu pomogla da shvati da zapravo želi, al nije znao.
Al obrnuto ne vredi... :raz_088:

QueenOfClubs
23-04-2011, 18:18
Imate sa nekim dobar sex, poklapate se super, ali vam je komunikacija losa, nemate zajednickih interesovanja, dodirnih tacaka sem te jedne, koja nije toliko ni bitna da biste ostvarili neku bliskost itd! Jedna strana se odupire, druga na sve moguce nacine pokusava, i dalje....
Sta sad?


vim da ste razradili temu :lol:
kako su dosli do sexa nemam pojma, poenta je da on zeli da nastavi vezu a ona ne zeli jer kaze da nemaju zajednickih interesovanja, ona ima jasan cilj koji on nece ili ne zeli da razume, stalo mu je do nje bla blaaa...ali, "sustinski se razlikuju" kako ona kaze.
"na pauzi" su da razbistre glave i rese problem koji imaju sami sa sobom, jer im je i komunikacija losa, kaze, kada dodje do razgovora uvek dodje i do svadje, prekida cega vec
ni meni tu nije bas najjasnije al aj, uopste je nezahvalno nekoga savetovati
a pitam vas cisto radi komentara situacije
На силу не бива ништа.
Ни остваривање циљева, ни преиспитивање, нит се може "побољшати" комуникација...
Колико видим, овде на силу једино нису секс и свађа. :aha:

Raisa
23-04-2011, 19:04
A što mora nešto da se kaže posle, ako pre ne mora? :hm:

Al eto, posle možeš da kažeš i ''Majstore, čitaš li ti bar nekada nešto? :krsti:''
I eto komunikacije.

eto,kod mene je to bilo lakse,kad sma usla na vrata a vidim knjigu Mein Kamf na stolu :aha:

pa zapodenula konverzaciju :haha: da sam i izraelskog porekla :g:

pa mi je pokazivao Shekele posle

tako da,olaksajte sebi,knjige ( i sve osalo vredno razgovora ) na sto i eto vam :lol:

Adio
23-04-2011, 23:11
Da nisi trudna? :krsti:

Vidiš, kažu da je sa trudnicama jako teško komunicirati.

Pazi, moguce, al se nisam bas toliko trudila ovih dana :lol:

QueenOfClubs
24-04-2011, 18:44
Imate sa nekim dobar sex, poklapate se super, ali vam je komunikacija losa, nemate zajednickih interesovanja, dodirnih tacaka sem te jedne, koja nije toliko ni bitna da biste ostvarili neku bliskost itd! Jedna strana se odupire, druga na sve moguce nacine pokusava, i dalje....
Sta sad?
Мене занима шта значи ово кад се супер поклапате? :hm:
Ел то оно – шта год један каже други га одма поклопи... или?

DaDole
26-04-2011, 08:28
Imate sa nekim dobar sex, poklapate se super, ali vam je komunikacija losa, nemate zajednickih interesovanja, dodirnih tacaka sem te jedne, koja nije toliko ni bitna da biste ostvarili neku bliskost itd! Jedna strana se odupire, druga na sve moguce nacine pokusava, i dalje....
Sta sad?
Nema dalje..to je veza koja ima rok upotrebe i on naravno zavisi od toga koliko takav odnos odgovara jednom ili drugom..poznajem ljude koji preferiraju takvu vrst odnosa iz slabašne samozaštite svog ega koje kliče kako ne želi da se vezuje..ako oboje kliču isto,takav odnos(ili bolje rečeno neodnos) može da traje

Adio
26-04-2011, 15:09
Nema dalje..to je veza koja ima rok upotrebe i on naravno zavisi od toga koliko takav odnos odgovara jednom ili drugom..poznajem ljude koji preferiraju takvu vrst odnosa iz slabašne samozaštite svog ega koje kliče kako ne želi da se vezuje..ako oboje kliču isto,takav odnos(ili bolje rečeno neodnos) može da traje

Uh...i sama sam u slicnoj situaciji pa i da razumem...kao :roll:
U sustini, kada jedan vuce i kada je sex jedino sto odrzava neki odnos nije to to, a ne treba ti neko da ti dize ego, to jedino trebas i moras sam.
A i nije neki nacin!

причалица
26-04-2011, 15:11
Nema dalje..to je veza koja ima rok upotrebe i on naravno zavisi od toga koliko takav odnos odgovara jednom ili drugom..poznajem ljude koji preferiraju takvu vrst odnosa iz slabašne samozaštite svog ega koje kliče kako ne želi da se vezuje..ako oboje kliču isto,takav odnos(ili bolje rečeno neodnos) može da traje

joj, kako takvi nalete posle na opasne žene :qq: koja ih posle stavlja na ''ignore'' a oni ne smeju da pisnu :nene:

Adio
26-04-2011, 15:14
joj, kako takvi nalete posle na opasne žene :qq: koja ih posle stavlja na ''ignore'' a oni ne smeju da pisnu :nene:

najcesce ih povuku sa sobom, dobivsi ono sto zeli i onda...korpa bato :aha:

причалица
26-04-2011, 15:24
najcesce ih povuku sa sobom, dobivsi ono sto zeli i onda...korpa bato :aha:

pa nekad nije korpa, nego mora da je bukvalno sluša ceo život. missim, nije ovo tema, ali mi nije jasno kako opstaju veze gde nema ni poštovanja, a nema ni ljubavi, a nema ni - sexa, što je tema.

Adio
26-04-2011, 15:47
pa imas zena koje nadju nekog i ceo zivot cekaju da im taj neko kaze sta ce da rade
mislim, glupost, al ima
postovanje dobijas tako sto imas principe kojih se drzis, naravno u necemu se prilagodjavas, ali ne pristajes na manje za bitne stvari
a upravo u temi i jeste problem, jer devojka zna jasno sta zeli a taj neko to ne razume, mada je to pomalo i sebicno
poenta je da poente nema
ljubav je davanje isto ili priblizno koliko i uzimanje

QueenOfClubs
26-04-2011, 18:34
pa nekad nije korpa, nego mora da je bukvalno sluša ceo život. missim, nije ovo tema, ali mi nije jasno kako opstaju veze gde nema ni poštovanja, a nema ni ljubavi, a nema ni - sexa, što je tema.
Материјалне ствари одржавају то. :aha:

причалица
26-04-2011, 18:36
Материјалне ствари одржавају то. :aha:

čije materijalne stvari? missim, u takvim vezama nema zajedničkih stvari.

QueenOfClubs
26-04-2011, 18:39
čije materijalne stvari? missim, u takvim vezama nema zajedničkih stvari.
Такве везе не постоје, али бракова колико хоћеш...

причалица
26-04-2011, 18:50
Такве везе не постоје, али бракова колико хоћеш...

pa dobro....i brak je nekakva veza.

QueenOfClubs
26-04-2011, 18:59
Па као... требало би да буде најјача веза.
Ваљда зато и опстаје кад више ничега нема. :aha:

Adio
26-04-2011, 19:24
http://www.psiholoskikutak.com/kako-nastaje-par/

причалица
26-04-2011, 19:30
Па као... требало би да буде најјача веза.
Ваљда зато и опстаје кад више ничега нема. :aha:

nema braka kad nema više ničega.

DaDole
27-04-2011, 07:58
joj, kako takvi nalete posle na opasne žene :qq: koja ih posle stavlja na ''ignore'' a oni ne smeju da pisnu :nene:

Jeste,ima takvih koji furaju fazon vrste "Vjetar se vezat ne može" i onda ,kao što kažeš,nalete na neku tako koja im "uzme mjeru"..ali to samo pokazuje da su oni taj "recept uspješnosti"prepisali i primjenjivali a da takvo opredjeljenje nije bilo njihovo vlastito..da su bili daleko i od povjetarca,a kamoli vjetra..
ima i onih koji se takvi jednosatvno rode..ostaju nepromjenjivi jer duboko i čvrsto vjeruju da je svaki muško-ženski odnos baziran samo i isključivo na seksualnom kao takvom..oni ne ostaju dugo jer u njima kuca nemir galeba..

QueenOfClubs
27-04-2011, 09:55
Па не знам баш да ли налете или управо такву траже :aha:

Sandokan
27-04-2011, 10:17
nema braka kad nema više ničega.

Pa možda ne baš bukvalno ničega, ali suštinski ničega ..... slažem se sa Queen da toga ima koliko hoćeš, a ako sam dobro ukačio poentu onog što je Queen ranije rekla da nema veza, ali ima brakova je zbog toga što se ljudi mnogo lakše odlučuju da prekinu vezu nego brak...