PDA

Pogledaj Punu Verziju : Moskva dozvolila organizovanje prve gej parade



PRCKO
26-04-2011, 17:27
MOSKVA - Moskva je dozvolila organizaciju prve gej parade ponosa, saopštili su danas njeni organizatori, koja će biti održana 28. maja.
"Nakon petogodisnje borbe dobili smo od gradske većnice dozvolu da organizujemo gej paradu ponosa", rekao je AFP-u Nikolaj Aleksejev, predsednik ruskog gej udruženja.


Na paradi ponosa u Moskvi moći će da učestvuje 500 osoba, dodao je organizator.



Sa druge strane, zvaničnici u Sankt Peterburgu saopštili su da će odobriti sličan skup u ovome gradu 1. maja.


Inače, prva gej parada u Sankt Peterburgu održana je u novembru mesecu 2010. godine.


Raniji pokušaji održavanja gej skupova su bili brutalno sprečeni u većini ruskih gradova, podseća AFP, a nekadašnji gradonačelnik Moskve Jurij Lužkov je čak govorio da je homoseksualnost "satanska".
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/250453/Moskva-dozvolila-organizovanje-prve-gej-parade
:(

причалица
26-04-2011, 17:28
je l ti nekad gledaš ''rtr planetu''? e, tamo pedera koliko hoćeš....a imaju zabavni program na nivou granda, samo što su pederi baš omiljeni.
eto.

http://www.youtube.com/watch?v=NtwrHlP18Q8&feature=related

ne kažem da je ovaj pevač homosexualac, ali kad je on takav toliko popularan...što da nemaju gej paradu? ne razumem.

причалица
26-04-2011, 17:58
http://www.youtube.com/watch?v=W9BzopPG2yc&feature=related

a vidi ovog ...leontijeva.
on je narodni artist rusije :( to je status bre...kao kod nas miloš žutić, na primer.

PRCKO
26-04-2011, 18:02
ma mene nervira to sto po svaku cenu zele da prosire tu bolescinu u pravoslavnom svetu....

причалица
26-04-2011, 18:12
ma mene nervira to sto po svaku cenu zele da prosire tu bolescinu u pravoslavnom svetu....

pa pravoslavni svet zabole uvo za pedere...kakve veze sad to ima? missim, mene boli uvo za njih a missim da sam neka pravoslavka...nek se pederišu koliko hoće, ša me gabri...

причалица
26-04-2011, 18:29
zatim, ako oni ovakve face (koje imaju status nacionalnih umetnika rusije, ej bre!) prikazuju na nacionalnoj televiziji i to bar dve decenije - što da nemaju gej paradu...pa narod to masovno gleda...na primer, emisiju vode neke kao dve babe tipa slavujke i na scenu izlaze ponekad takvi pederi....i to se gleda na angro...
pa, što onda ne bi ponekad i prošetali? ima jedan katastrofalan peder, nikako ime da mu uhvatim, a pevač je...kad ga nađem, postaviću ga ovde....da vidiš to čudo - svi ga obožavaju :(

PRCKO
26-04-2011, 18:30
http://www.youtube.com/watch?v=YeX4SZ3H7Kg

причалица
26-04-2011, 18:31
:facepalm:

Bisernica
26-04-2011, 18:33
Ne brine mene činjenica da ima homoseksualaca ,dakle onih koje je priroda po nekim svojim zakonima opredelila da budu homoseksualni,nego me brine najezda kvazi homoseksualaca ,pomodarstvo 21 veka koje je dovelo do vladavine tih nazovi gejovaca
u najznačajnijim institucijama svetskog ranga i uticaja.
Ni Rusija nije imuna.

причалица
26-04-2011, 18:34
Ni Rusija nije imuna.

ne da nije imuna, nego je to neverovatno kako to oni prihvataju....ta vrsta dekadencije je tamo skoro prirodna. to me plaši.

PRCKO
26-04-2011, 18:35
rusi su po prirodi skloni preterivanju svake vrste...
kad piju...piju
kad se drogiraju...drogiraju se
kad se pederisu...:lol:

Bisernica
26-04-2011, 18:36
ne da nije imuna, nego je to neverovatno kako to oni prihvataju....ta vrsta dekadencije je tamo skoro prirodna. to me plaši.

Ta vrsta dekadencije ?! Pa u Rusiji je od davnih vremena prisutna raznorazna vrst dekadencije ,
kao i u ostatku sveta ...i tamo žive ljudi :lol:.
Zamisli koliko je briga ljude kojima je alkohol alfa i omega života ?!

причалица
27-04-2011, 06:07
Ta vrsta dekadencije ?! Pa u Rusiji je od davnih vremena prisutna raznorazna vrst dekadencije ,
kao i u ostatku sveta ...i tamo žive ljudi :lol:.
Zamisli koliko je briga ljude kojima je alkohol alfa i omega života ?!

ne mislim samo na homosexualnost...postoji kod bogatih rusa kroz istoriju ''ta vrsta dekadencije'' gde je skoro sve prihvatljivo, osim ubistva.....na to sam mislila. a kod današnjih bogatih rusa - pa, plašim se da ni ubistvo nije nedozvoljeno :( ali, takvi nisu dekadentni na način na koji ja doživljavam bogate ruse.