PDA

Pogledaj Punu Verziju : Muško-ženska prijateljstva



Raisa
27-04-2011, 11:10
nasla sam neki tekst na netu,pa da podelim :D
pisao je inace,decko.

''
Odmah u startu za****te one fore vezane uz muško-žensko prijateljstvo koje govore da je ono moguće isključivo ako je muškarac peder i žena lezba!

Razbijmo jednu iluziju – muško-ženska prijateljstva su priče za malu djecu! Sa zgodnom ženom, čast iznimkama, muškarac ne može biti na platonskom odnosu, ni u najluđim snovima! Zašto? Ne postoji zdrav i normalan muškarac koji može provoditi vrijeme sa nekom ženom koja mu nije u krvnom srodstvu, a da mu nije niti malo fizički privlačna. Konkluzija br. 1: Muškarci se vole družiti isključivo sa zgodnim ženama. Nastavak filozofije slijedi ka normalnom, prirodnom zakonu da muškarac u određenom trenutku mora barem poželjeti poševiti se sa tom ženom (koja je zgodna, to smo riješili u prethodnoj premisi, zar ne?), a tad nastaju sranja. Dakle, konkluzija br. 2: Normalan muškarac želi poševiti zgodnu ženu. Sad, ako vam pođe za rukom da tog komada poševite, prijateljstvu je kraj i tad nastupaju drugačiji odnosi o kojima ćemo drugom prilikom. Ukoliko pak izvisite, što većinom i biva jer se normalan odnos logičnim slijedom događaja treba pretvoriti u nešto više, ali sad ti nazovi „frendovi“ navikli na potpuno degeneričan i neprirodan odnos smatraju da je to što pokušavaju nastaviti jednako tako degenerično i neprirodno, iako su u krivu, i tu puca ovaj dio odnosa koji se može popraviti isto kao i bungalov nakon što je protutnjao tornado...izvedivo, ali je lakše kupiti novi.

Muško-žensko prijateljstvo je zajeban odnos kao što smo već i zaključili. On je nemoguć čak i onda kad vam se čini da je moguć...

Čak i kad vam se čini da je sve savršeno i da ste samo prijatelji, i onda kad ste oboje duboko uvjereni da nema ništa među vama i da nikad i neće biti, ta priča ne drži vodu... barem ne u vašoj bližoj i daljoj okolini jer će cijelo vaše društvo, rodbina i poznanici misliti da tu ipak nekog vraga postoji jer gdje ima dima, ima i vatre, a vi ćete im se konstantno objašnjavati dok ne postanete materijal za cijeli konzilij psihijatara. Ne moramo vam ni govoriti da će vam takva vrsta prijateljstva odnijeti mnoštvo potencijalnih djevojaka jer one sve dobro znaju o kakvoj se tu igri zapravo radi, a vi ćete pušiti sve dok se jednom ne trgnete i vidite u kakvu ste stanju. Možda će vam neka nadobudna i lakovjerna i uletjeti u život, ali će vas nakon nekog vremena početi prisiljavati da se stalno dokazujete koja vam je od njih dvije, vaša frendica ili ona, broj jedan, a vi ćete stalno biti nadrkani jer „koji se ***** ima dokazivati“ dok ne popizdite i krenete iznova... ali kad tad nakon pijanstva morate prestati s pićem, a onda slijedi gadan mamurluk. Kad skužite koliko ste sjebani, trebat će zasukati nogavice i propješačiti kilometre i kilometre kroz baru punu govana dok se ne izvučete u kakvo takvo stanje u kojem ste bili nekad davno dok ste se još igrali autićima i izbjegavali curice kao što sada nastojite izbjeći virus svinjske gripe.

Žene vole igračke...prije ili kasnije ćete im to postati ukoliko već niste postali odmah na startu. Muškarac mora biti muškarac, ne smije trpjeti nikakva sranja. Čovjek od 120kg i 2m možda može izdržati udarac isto tolike grdosije, ali vražji osmijeh i pogled žene iza kojeg je sam Nečastivi lako nokautira svakog muškarca, pa se na vrijeme istrgnite iz zagrljaja ženskog demona.

Htjeli, ne htjeli. prijateljica će vas uvući pod svoje čari. One na muškarca djeluju podsvjesno i kvaka je u sjebanim osjećajima koji nastaju u muško-ženskim prijateljstvima. Muškarac osjeća prema prijateljici sve što osjeća prema bilo kojoj drugoj ženi, učinit će sve za nju, i nakon nekog vremena postati marioneta u njenim rukama jer ne misli gornjom glavom, iako je uvjeren da to čini iz istog razloga zbog kojeg bi to učinio za bilo kojeg muškog prijatelja. Ne vjerujete? Pokušajte pronaći muškarca koji bi prije odjebao žensku prijateljicu nego muškog prijatelja... naravno, teško izvedivo. Muški prijatelji su tu i uvijek će biti, a žene su bića koja lako začaraju naivnog muškarca koji jadan nije kriv, kao što nije kriv ni alkos koji se sa 3 promila zabio u stablo... tko li ga je uopće nagovarao da loče i sjeda za volan iako dobro zna da je to dvoje nespojivo bez posljedica?!

I na kraju, ponovimo još jednom za one koji možda nisu shvatili – muško-ženska prijateljstva ne postoje i amen! Muškarac i žena su prirodno stvoreni za jednu jedinu vrstu druženja i čovjek je ne bi smio oskvrnjivati. Družite se s muškom bagrom kao i do sad, ločite, zabavljajte se, igrajte nogomet i što sve već ne. a sa ženama se družite iz samo jednog razloga i razgraničite to odmah na početku, da kasnije ne bi bilo „nismo znali“. Upozorili smo vas, a odluka je u konačnici na vama.''


nek ovo bude ko uvodni post :g:

a sta vi kazete? :g:

Sandokan
27-04-2011, 11:14
Možda i postoji ne znam.....

QueenOfClubs
27-04-2011, 11:23
Или постоје, или мене онда лаже много мушкараца или ја никако нисам згодна :aha:

DaDole
27-04-2011, 11:28
Или постоје, или мене онда лаже много мушкараца или ја никако нисам згодна :aha:
:haha:
postoje naravno da postoje..samo su ponekad rezervisana za neka određena vremena i prilike..i ja istinski vjerujem u njih jer imam par takvih odnosa.

Raisa
27-04-2011, 11:52
ne budite lude.. ne mislim na one ''znam ga iz vrtica'' bla bla truc...

vec upoznate decka..bilo gde..i odjednom hoce da idete stalno na kafu,kao satro ispovedate se jedno drugom,odjednom sve pricate, bliski, vozi te kuci kad ti pukne guma na autoputu makar to bilo i u tri nocu.... kako da ne...

a i ja sam luda sto sam stavila ovu temu gde su sve fine zene :aha: a vi vidite, svaki muskarac,bilo u realnu, i ovako, slozili su se u onom sto je sazmeo decko u tom tekstu. a dobar deo zena se zbog neceg revoltira kad cuju ,pogotovo to '' muskarci se uvek druze sa zgodnim zenama''. sto je prilicno gadno,ali nazalost istinito,uglavnom.
zato ja i ne volim vecinu muskaraca,jer ne mogu da postujem njihovu slabost prema zenskoj lepoti.

http://www.trablmejker.com/blog/108

lepsi tekst :aha:

Sandokan
27-04-2011, 11:57
Или постоје, или мене онда лаже много мушкараца или ја никако нисам згодна :aha:

:haha:

Znam samo da mnoga muško-žeMska prijateljstva za koja ja znam, to u suštini nisu bila (barem ne obostrano) .....

DaDole
27-04-2011, 12:00
Postoji slabost prema ćenskoj ljepoti kako kaže Raisa i naravno da nije vrijedna poštovanja kao ni bilo koja slabost,ali nije ni za osudu..ali s druge strane ne zaboravimo da pored slabosti(koja je kao navodeća raketa) postoji i strah od ženske privlačnosti..postoje muškarci koji iz straha od odbijanja ni ne prilaze zar ne...ukoliko su iskreni prema sebi,nikad neće ni pokušati biti sa takvim ženama prijatelji...

Zak
27-04-2011, 12:03
Или постоје, или мене онда лаже много мушкараца или ја никако нисам згодна :aha:
Maler. :)
Bice bolje... :)

QueenOfClubs
27-04-2011, 12:11
ne budite lude.. ne mislim na one ''znam ga iz vrtica'' bla bla truc...

vec upoznate decka..bilo gde..i odjednom hoce da idete stalno na kafu,kao satro ispovedate se jedno drugom,odjednom sve pricate, bliski, vozi te kuci kad ti pukne guma na autoputu makar to bilo i u tri nocu.... kako da ne...

a i ja sam luda sto sam stavila ovu temu gde su sve fine zene :aha: a vi vidite, svaki muskarac,bilo u realnu, i ovako, slozili su se u onom sto je sazmeo decko u tom tekstu. a dobar deo zena se zbog neceg revoltira kad cuju ,pogotovo to '' muskarci se uvek druze sa zgodnim zenama''. sto je prilicno gadno,ali nazalost istinito,uglavnom.
zato ja i ne volim vecinu muskaraca,jer ne mogu da postujem njihovu slabost prema zenskoj lepoti.

http://www.trablmejker.com/blog/108

lepsi tekst :aha:
Па овако...
Прво и основно, како сама кажеш, то је писао дечко, што указује на то да је млад и да су му хормони још увек на високом нивоу. :lol:
Друго, жене су револтиране кад то чују јер се осећају преварено. Како и не би, мисле да имају пријатеља а у ствари су плен.
Треће, а то ће ти потврдити и мој брат и приличан број његових другара, да не могу да поштују женску слабост према њиховом изгледу. :mrgreen:

QueenOfClubs
27-04-2011, 12:13
Maler. :)
Bice bolje... :)
Ма де ће бити боље...
Сад, кад се затегнем у теретани изгубићу све пријатеље :place:

QueenOfClubs
27-04-2011, 12:13
:haha:

Znam samo da mnoga muško-žeMska prijateljstva za koja ja znam, to u suštini nisu bila (barem ne obostrano) .....
Али не сва, ел тако? :g:

Zak
27-04-2011, 12:21
Ма де ће бити боље...
Сад, кад се затегнем у теретани изгубићу све пријатеље :place:
Ne zatezi teretanu dobices kilu. :lol:

QueenOfClubs
27-04-2011, 12:23
Ne zatezi teretanu dobices kilu. :lol:
Што ли си ми сад ово реко :hm:

DaDole
27-04-2011, 12:24
mislio je da ćeš dobiti kilu iliti bruh:) od naprezanja

Zak
27-04-2011, 12:24
U svakom slucaju dobice na kilazi. :lol:

DaDole
27-04-2011, 12:26
U svakom slucaju dobice na kilazi. :lol:

treba da izgubin Zak,a ne da dobije :)

QueenOfClubs
27-04-2011, 12:30
Мени ништа није јасно сад :facepalm:

Sandokan
27-04-2011, 12:34
Али не сва, ел тако? :g:

Tako je :g:

paculjkica
27-04-2011, 12:59
Ako već pričamo o izgledu kao bitnom faktoru za prijateljstvo ,mislim da nije bitno da li je neko zgodan ili nije , već da li nam je osoba privlačna. Ako postoji bar u jednom slučaju privlačnost teško je održati prijateljstvo. Može neko da bude zgodan ali da nas ne privlači , da nema to "nešto", a opet može da izgleda onako obično (ne biste ga na ulici zapazili) i onda se ipak slučajno zaljubite u " nešto" u njemu....
Verovatno da čim nas nešto mnogo vezuje za neku osobu, provodimo puno vremena zajedno, lepo nam je i šta ti ja znam , velike su šanse da razmišljamo kako bi nam bilo u vezi...Sve to zavisi od mnogih stvari i bitno je ono što ljudi razgraniče ili ne razgraniče na početku druženja...
Ja nažalost nemam sreće sa muškim prijateljima:raz_088:

mona
27-04-2011, 13:01
Moguca su jedno vreme...
Imala sam ih i sad ih imam al obicno je taj neko zaljubljen u mene... :aha:

DaDole
27-04-2011, 13:03
Upravo tako andjelica:)
nije važan izgled već taj neki faktor "x"..evo,sad sam se sjetila jednog tipa koji je bio lijep kao sam grijeh..da su ga svi bogovi svijeta crtali za sebe,ne bi takav ispao..pametan,odmjeren,obrazovan..jedno živo savršenstvo..nikad nisam osjetila nijedan poriv..nije bilo neke magije il već čega..

mona
27-04-2011, 13:08
Da desava se da jednostavno neko ne moze da nas privuce kao muskarac i to su onda prijatelji :aha:

DaDole
27-04-2011, 13:10
to je ta priča mona:)
il te privlači kao muškarac il ne..i nema dalje..

QueenOfClubs
27-04-2011, 13:11
Upravo tako andjelica:)
nije važan izgled već taj neki faktor "x"..evo,sad sam se sjetila jednog tipa koji je bio lijep kao sam grijeh..da su ga svi bogovi svijeta crtali za sebe,ne bi takav ispao..pametan,odmjeren,obrazovan..jedno živo savršenstvo..nikad nisam osjetila nijedan poriv..nije bilo neke magije il već čega..
Ди је тај сад? :stidljiva:

Sandokan
27-04-2011, 13:12
to je ta priča mona:)
il te privlači kao muškarac il ne..i nema dalje..

Mene niko nikada nije privlačio kao muškarac ....... jesam li ja u nekom problemu ......... :haha:

DaDole
27-04-2011, 13:14
Ди је тај сад? :stidljiva:

:haha: čujem da je u CG:)

DaDole
27-04-2011, 13:15
Mene niko nikada nije privlačio kao muškarac ....... jesam li ja u nekom problemu ......... :haha:

biće da jesi,ali ti to još nisu javili:)
nego,bolje bi ti bilo da se vrneš na temu i ipak pojasniš je li seks ili nije fizička aktivnost da se mi ne zbunjujemo dalje

QueenOfClubs
27-04-2011, 13:17
Mene niko nikada nije privlačio kao muškarac ....... jesam li ja u nekom problemu ......... :haha:
Па ниси, неје то проблем, проблем је ако те мушкарац привлачи као жена. :eek:

QueenOfClubs
27-04-2011, 13:23
:haha: čujem da je u CG:)
Ето како не можеш да се удаш :place:

Adio
27-04-2011, 15:08
Svakako da postoji!
Sada sa tri drugarice i pet pravih prijatelja kazem iz iskustva da su muskarci bolji prijatelji.
Naravno, odnos mora i treba da ostane samo takav.
I bolje i brze sklapam prijateljstva i drugarstva sa muskarcima nego sa zenama, i vise im verujem kao prijateljima, dok su zene...khm...
A i treba praviti razliku izmedju drugarstva i prijateljstva ;)

причалица
27-04-2011, 16:18
:haha:

Znam samo da mnoga muško-žeMska prijateljstva za koja ja znam, to u suštini nisu bila (barem ne obostrano) .....

imam nekoliko baš dobrih prijatelja, nemoj da si takav :(

kojica
27-04-2011, 16:21
Ako već pričamo o izgledu kao bitnom faktoru za prijateljstvo ,mislim da nije bitno da li je neko zgodan ili nije , već da li nam je osoba privlačna. Ako postoji bar u jednom slučaju privlačnost teško je održati prijateljstvo. Može neko da bude zgodan ali da nas ne privlači , da nema to "nešto", a opet može da izgleda onako obično (ne biste ga na ulici zapazili) i onda se ipak slučajno zaljubite u " nešto" u njemu....
Verovatno da čim nas nešto mnogo vezuje za neku osobu, provodimo puno vremena zajedno, lepo nam je i šta ti ja znam , velike su šanse da razmišljamo kako bi nam bilo u vezi...Sve to zavisi od mnogih stvari i bitno je ono što ljudi razgraniče ili ne razgraniče na početku druženja...
Ja nažalost nemam sreće sa muškim prijateljima:raz_088:

pa kad si mnogo zgodna...:jasenka:

причалица
27-04-2011, 16:23
a ja nemam sreće sa ženskim prijateljima.

kojica
27-04-2011, 16:24
to je zato što si lepa.. :dance:

причалица
27-04-2011, 16:28
ma de bre....pogotovo sad, kad sam omatorila...ali, tvrdim da postoje muško-ženska prijateljstva i da su ta prijateljstva zaista trajna.

kojica
27-04-2011, 16:30
pa jes naročito sada.. do sada su se nadale da ćeš da poružniš, i eto su sve nade pogubile... :dance:

причалица
27-04-2011, 16:31
pa jes naročito sada.. do sada su se nadale da ćeš da poružniš, i eto su sve nade pogubile... :dance:

aj pokvari više taj kliker :lol:

Slowpoke Rodriguez
27-04-2011, 16:51
Jeste, jeste... tako se ja druzio s jednom i za dlaku da me smota pred oltar... :raz_068:

причалица
27-04-2011, 16:53
Jeste, jeste... tako se ja druzio s jednom i za dlaku da me smota pred oltar... :raz_068:

pa je l ste ostali prijatelji? :lol:

Slowpoke Rodriguez
27-04-2011, 17:40
jes 'tela ona, al znas kako to ide... ''putuj igumane''...

mikili
27-04-2011, 18:25
ja sam se za jednog -prijatelja- udala..

Sandokan
27-04-2011, 18:40
ja sam se za jednog -prijatelja- udala..

Znači sas tebe prijteljevanja nema ;)

gspovac
27-04-2011, 20:19
ja sam se za jednog -prijatelja- udala..I ja sam se sa jednom prijateljicom ozenio,bili drugari godinu dana pomogo joj oko ovoga onoga i sad vise nismo drugari nego supruznici

QueenOfClubs
27-04-2011, 20:22
Друг, друг, па брачни друг...

причалица
27-04-2011, 21:48
e pa nije tako.

mikili
28-04-2011, 10:45
Znači sas tebe prijteljevanja nema ;)
izgleda opasno..ima drugarstva..:cao:

fedor
29-05-2011, 00:51
ima 100 %znam iz svog iskustva .sta je vama .

fedor
29-05-2011, 00:55
bas tako :)pametno receno

DaDole
29-05-2011, 07:22
nije li u osnovi svake ljubavi,između ostalog i prijateljstvo..odnekud se mora početi;)
mišljenja sam da postoje takva prijateljstva koja se nikad ne rasplamsaju u nešto prolaznije kao šo je veza,strast ili sl..rijetka su,ali postoje..al zamislimo da se sa prijateljem nađemo na recimo pustom ostrvu..mhmm..sve je tako relativno i podložno promjenama..
ipak,ne znam zašto ali muško ženska prijateljstva su (kad jesu) jača od onih žensko ženskih..

причалица
29-05-2011, 08:07
nije li u osnovi svake ljubavi,između ostalog i prijateljstvo..odnekud se mora početi;)
mišljenja sam da postoje takva prijateljstva koja se nikad ne rasplamsaju u nešto prolaznije kao šo je veza,strast ili sl..rijetka su,ali postoje..al zamislimo da se sa prijateljem nađemo na recimo pustom ostrvu..mhmm..sve je tako relativno i podložno promjenama..
ipak,ne znam zašto ali muško ženska prijateljstva su (kad jesu) jača od onih žensko ženskih..

i ja tako mislim....činjenica je da mnoga takva prijateljstva pucaju zbog ''slabosti'' duge strane, ali...i žensko-ženska prijateljstva su obostrano labilna, koliko ja znam.

DaDole
29-05-2011, 08:09
i ja tako mislim....činjenica je da mnoga takva prijateljstva pucaju zbog ''slabosti'' duge strane, ali...i žensko-ženska prijateljstva su obostrano labilna, koliko ja znam.

saglasna sam...jer Prijateljstvo kao pojam ne možemo određivati i vrednovati po polu..tu jednostavno ili jesmo ili nismo

причалица
29-05-2011, 08:11
saglasna sam...jer Prijateljstvo kao pojam ne možemo određivati i vrednovati po polu..tu jednostavno ili jesmo ili nismo

i, sad mi nije jasno....da li se baš priča ovde o prijateljstvima ili drugarstvima :hm: jer prijateljstva su retka kakogod da se posmatra to...a drugarstva nisu.

mikili
29-05-2011, 10:07
slazem se pricalice..drugarstvo da..prijateljstvo..sumnjam..uvek neko gaji zelju za malo vise..

marlon
29-05-2011, 11:08
:raz_088:

DaDole
29-05-2011, 11:10
i, sad mi nije jasno....da li se baš priča ovde o prijateljstvima ili drugarstvima :hm: jer prijateljstva su retka kakogod da se posmatra to...a drugarstva nisu.

tačno..za prijateljstvo treba zaista mnogo vode da protekne..uvodni post se odnosi na prijateljstvo,a ne na drugarstvo..

mica
05-06-2011, 04:17
Naravno da postoji. Nego smo mi ljudi mnogo tupavi i mnogo volimo da komplikujemo..:aha:

Lujka
06-06-2011, 23:33
Jako retko ali je moguce.
Imala sam dva jako dobra prijatelja, jedan iskren odnos bolji nego sa vecinom prijateljica koje sam imala i imam trenutno. Medjutim, zivotni putevi nas odvedose svakog na svoju stranu ali i dalje, s vremena na vreme razmenimo po koje "pisamce".
Da, pojavili su se i ti trenuci kada sam ja osetila da bi zeleli nesto vise od prijateljstva ali zbog te iskrenosti koju smo imali nismo zeleli da pokvarimo nesto, u tom trenutku mnogo vaznije. I bolje sto je tako ispalo.

Vragolanka
06-02-2012, 12:26
prijateljski sex?
drugo ništa ne postoji... a da je iskreno.

Cruz
06-02-2012, 12:26
i evo da nastavimo... ja tvrdim da je prijateljstvo izmedju muskarca i zene moguce :dada:

Vragolanka
06-02-2012, 12:27
a jel se grlite i tešite i pričate jedno drugom sve?

Cruz
06-02-2012, 12:28
grlimo se po potrebi :lol:

a naravno da pricamo o svemu, zato i jesmo prijatelji

kojica
06-02-2012, 12:30
Ja se ne grlim ni sa muškim ni sa ženskim prijateljima. :aha:

rile_nezni_oblak
06-02-2012, 12:31
provodite vreme jedno sa drugim i jedva cekate kad cete opet da se vidite, da idete na kafu i slicno? pricamo o prijateljima koji se vidjaju stalno, vise puta nedeljno... shoping, bioskop, setnja... poveravanje ljubavnih i drugih jada... tvrdim, ako postoji neka fizicka privlacnost, samo je pitanje trenutka kad ce se namestiti situacija da to prijateljstvo ne bude samo prijateljstvo.. i uvek ce bar jedno od to dvoje da pozeli nesto vise.. ili da tajno zeli, ali ipak pristaje na takvo druzenje, znaci kompromis, zato sto ne zeli da rizikuje da izgubi to sto ima...

Vragolanka
06-02-2012, 12:31
ja se ne grlim ni sa kim, osim ako ne želim potpunu bliskost.
još manje pričam o svemu...

sex bi bio logičan sled događaja, kad tad ću pomisliti... a kad pomislim, ostaće u glavi. ili da odem, ili da to uradim.
opet, ako uradim otići ću.
ovde još nisam razvila onu prijateljsku vezu koja bi trajala... ne bi bilo u redu ako imam nekoga, zar ne?

Cruz
06-02-2012, 12:31
ti si kojice baksuz ako se ne grlis :lol:

Cruz
06-02-2012, 12:33
provodite vreme jedno sa drugim i jedva cekate kad cete opet da se vidite, da idete na kafu i slicno? pricamo o prijateljima koji se vidjaju stalno, vise puta nedeljno... shoping, bioskop, setnja... poveravanje ljubavnih i drugih jada... tvrdim, ako postoji neka fizicka privlacnost, samo je pitanje trenutka kad ce se namestiti situacija da to prijateljstvo ne bude samo prijateljstvo.. i uvek ce bar jedno od to dvoje da pozeli nesto vise.. ili da tajno zeli, ali ipak pristaje na takvo druzenje, znaci kompromis, zato sto ne zeli da rizikuje da izgubi to sto ima...

nije obavezno pravilo da postoji fizicka privlacnost izmedju muskarca i zene, to cini njihovo prijateljstvo postojanijim, tvrdim to, a nisam jedina...

Vragolanka
06-02-2012, 12:33
ti si kojice baksuz ako se ne grlis :lol:

i ja sam.

ne razumem ljude koji mogu sa svima da se grle i ljube. :roll:

ЖениМиСе
06-02-2012, 12:34
Evo kako je to iz mog ugla:

Već duži niz godina imam jednu prijateljicu sa kojom pričam sve i svašta, čak se i zezamo na temu sex-a.
Kad bi nas posmatrao neko sa strane pomislio bi da smo u nekoj ozbiljnoj vezi žestoko začinjenoj sexom ali bi se u startu našao u zabludi jer između nas nema ništa drugo osim iskrenog prijateljstva.

Cruz
06-02-2012, 12:36
i ja sam.

ne razumem ljude koji mogu sa svima da se grle i ljube. :roll:

ovde pricamo o prijateljima, a ne o "svima", mada mi taj termin ipak nije jasan

prijatelji su uvek drage osobe, normalno je da se zagrlite i pozdravite pri susretu...

Vragolanka
06-02-2012, 12:36
Evo kako je to iz mog ugla:

Već duži niz godina imam jednu prijateljicu sa kojom pričam sve i svašta, čak se i zezamo na temu sex-a.
Kad bi nas posmatrao neko sa strane pomislio bi da smo u nekoj ozbiljnoj vezi žestoko začinjenoj sexom ali bi se u startu našao u zabludi jer između nas nema ništa drugo osim iskrenog prijateljstva.

i nikad nisi pomislio ni na trenutak kako bi bilo?
al budi iskren...

Cruz
06-02-2012, 12:37
Evo kako je to iz mog ugla:

Već duži niz godina imam jednu prijateljicu sa kojom pričam sve i svašta, čak se i zezamo na temu sex-a.
Kad bi nas posmatrao neko sa strane pomislio bi da smo u nekoj ozbiljnoj vezi žestoko začinjenoj sexom ali bi se u startu našao u zabludi jer između nas nema ništa drugo osim iskrenog prijateljstva.

bravo crash, isto mislimo :bravo:

Vragolanka
06-02-2012, 12:38
ovde pricamo o prijateljima, a ne o "svima", mada mi taj termin ipak nije jasan

prijatelji su uvek drage osobe, normalno je da se zagrlite i pozdravite pri susretu...

ja samo kažem ćao i t omi je sasvim normalno... ima koji insistiraju, pa otrpim nekako, al s moje strane nije spontano. mislim na dodire. ne dodirujem bez potrebe.

ЖениМиСе
06-02-2012, 12:41
i nikad nisi pomislio ni na trenutak kako bi bilo?
al budi iskren...

Ni na jedan milisekund nisam pomislio na to. Jednostavno u njoj vidim prijateljicu, osobu kojoj mogu da se poverim kada mi je teško isto kako što i ona može meni da se poveri. Mislim da tako nešto ne treba pokvariti sexom pa čak ni u mislima.

Vragolanka
06-02-2012, 12:42
Ni na jedan milisekund nisam pomislio na to. Jednostavno u njoj vidim prijateljicu, osobu kojoj mogu da se poverim kada mi je teško isto kako što i ona može meni da se poveri. Mislim da tako nešto ne treba pokvariti sexom pa čak ni u mislima.

ne pričam o svesnom.

ajd zdravo.

rile_nezni_oblak
06-02-2012, 12:45
Ni na jedan milisekund nisam pomislio na to. Jednostavno u njoj vidim prijateljicu, osobu kojoj mogu da se poverim kada mi je teško isto kako što i ona može meni da se poveri. Mislim da tako nešto ne treba pokvariti sexom pa čak ni u mislima.
i ja mislim da nisi iskren, mada dobro zvuci, priznajem... :)

kojica
06-02-2012, 12:46
meni možete slobodno da budete prijatelji, neću vam ništa.. :drnd:

Ima ljudi koji žene gledaju nekako bezobrazno, čini mi se da samo svoju mamu ne
gledaju tako i njima ne mogu da budem ništa. Jeste mi se dešavalo da posle nekog
vremena saznam da je moj prijatelj zapravo bio zaljubljen u mene, ali ne odustajem,
jer ja nemam taj problem. Ne zaljubljujem se u prijatelje.
Valjda zato što nemam brata i tata mi nikada nije bio posvećen, imam veliku potrebu
za muškim prijateljem.

ЖениМиСе
06-02-2012, 12:46
ne pričam o svesnom.

ajd zdravo.

Čak ni podsvesno. Moj stav i način razmišljanja retko ko može da razume.

Vragolanka
06-02-2012, 12:48
Čak ni podsvesno. Moj stav i način razmišljanja retko ko može da razume.

hoćeš da kažeš da umeš da kontrolišeš posvest? :rile:

Vragolanka
06-02-2012, 12:50
mogu da budem prijatelj sa nekim ko mi je neprivlačan.
ali ću ja njemu biti.
znači, potpisujem da ne postoje.

Sagacity
06-02-2012, 12:59
Ne verujem u muško-ženska prijateljstva. Ovde pre svega mislim na realu gde su kontakti bliskiji, gde dvoje izlaze, poveravaju se i dovoljna je samo jedna nit ili neka okolnost da pređe u nešto više, pri čemu polazim od toga da postoji obostrana privlačnost, koja nije toliko izražena. Neće se desiti ništa, ako jedno od dvoje nije zainteresovano ili ga suprotna strana ne privlači fizički. Samo u tom slučaju, neće biti ništa, mada se vrlo često desi da jedna od strana popusti...

Čak i kada nema fizičke privlačnosti, duhovna privlačnost vremenom učini svoje, pa i ta fizička postane moguća. Dešava se da se prijateljstvo između muškarca i žene završi i pravom vezom, mada su češći slučajevi, da se takvo prijateljstvo rasturi...

Što se tiče muško-ženskog net prijatelsjtva, mislim da je moguće, jer fizičko odsustvo čini svoje...Naravno pod uslovom da druga strana ne šalje neke svoje sexi fotografije..i ne ''golica'' maštu suprotne strane..:lol:

ЖениМиСе
06-02-2012, 13:00
hoćeš da kažeš da umeš da kontrolišeš posvest? :rile:
jednostavno se još nije desilo da sam sebe uhvatio kako podsvesno mislim na nju. Možda to ima veze i sa tim što sam u stanju da totalno ispraznim mozak i da ne razmišljam o ničemu jednostavno odmaram. Ako je to neka vrsta kotrole onda da umem da kontrolišem podsvest, mada bi ja to pre nazvao nekom vrstom meditacije.

Vragolanka
06-02-2012, 13:02
jednostavno se još nije desilo da sam sebe uhvatio kako podsvesno mislim na nju. Možda to ima veze i sa tim što sam u stanju da totalno ispraznim mozak i da ne razmišljam o ničemu jednostavno odmaram. Ako je to neka vrsta kotrole onda da umem da kontrolišem podsvest, mada bi ja to pre nazvao nekom vrstom meditacije.

ako već moraš da 'slažeš', učini to jednom i ne zakopavaj se dublje.

kojica
06-02-2012, 13:03
Ni na jedan milisekund nisam pomislio na to. Jednostavno u njoj vidim prijateljicu, osobu kojoj mogu da se poverim kada mi je teško isto kako što i ona može meni da se poveri. Mislim da tako nešto ne treba pokvariti sexom pa čak ni u mislima.

Bravo Dačo. I ja mislim da je sex precenjen.

I mislim da je naša seksualnost samo jedan delić nas, koji je u nekim životnim razdobljima
manje ili više bitan, ali i dalje ostaje samo deo.

ЖениМиСе
06-02-2012, 13:11
ako već moraš da 'slažeš', učini to jednom i ne zakopavaj se dublje.

Sebe dovoljno poznajem i uvek sam iskren i spreman sve da kažem u oči bez obzira na cenu. Druga stvar je to što su mi telesne potrebe na trećem mestu a u duhovne prosto ne verujem i ne opterećujem sebe nepotrebnim mislima jednostavno izbacim mozak iz brzine. Samokontrola čini čuda za čoveka.

Vragolanka
06-02-2012, 13:13
ja samo znam da je svaki od muških prijatelja, bez izuzetka, a da smo se intenzivno 'družili' hteo da me kresne. ne znam da li se ideja rodila odmah, ili kasnije i ne zanima me.
al prc... ja uzmem šta mi treba i odem.
samo jedan me prevarijo, pa smo morali da prestanemo da se družimo. :roll:

Vragolanka
06-02-2012, 13:17
Sebe dovoljno poznajem i uvek sam iskren i spreman sve da kažem u oči bez obzira na cenu. Druga stvar je to što su mi telesne potrebe na trećem mestu a u duhovne prosto ne verujem i ne opterećujem sebe nepotrebnim mislima jednostavno izbacim mozak iz brzine. Samokontrola čini čuda za čoveka.

vidiš, ja kad hoću nekoga da ubedim ja naglasim kako sam iskrena. lažem u startu. jer da jesam, ne bi imala potrebu da se dokazujem.
vid na kojicinom primeru.
druga stvar što me telesne potrebe često usmeravaju. super ako ima ljubavi, ali meni treba i redovno održavanje, pre svega ostalog. a toga ne bi bilo bez 'duhovne' bliskosti.
mozak na ler ne umem, samokontrola mi je na zavidno niskom nivou.
i da mogu sebe da iskontrolišem, kako ću drugoga?

kojica
06-02-2012, 13:22
ja samo znam da je svaki od muških prijatelja, bez izuzetka, a da smo se intenzivno 'družili' hteo da me kresne. ne znam da li se ideja rodila odmah, ili kasnije i ne zanima me.
al prc... ja uzmem šta mi treba i odem.
samo jedan me prevarijo, pa smo morali da prestanemo da se družimo. :roll:

Treba malo biti i svestan sebe. Izuzev onih koje malo pre pomenuh, što sve živo gledaju
bezobrazno, ima ljudi i normalnih. :lol: E sa normalnim ljudima važi ona čuvena narodna
''dok kuja ne mane repom... '' Činjenica je da su muško ženska prijateljstva malo komlikovanija
i da treba povući granicu, voditi računa o tome kako se ponašaš i šta pričaš, ali sve to
vredi.

ЖениМиСе
06-02-2012, 13:23
vidiš, ja kad hoću nekoga da ubedim ja naglasim kako sam iskrena. lažem u startu. jer da jesam, ne bi imala potrebu da se dokazujem.
vid na kojicinom primeru.
druga stvar što me telesne potrebe često usmeravaju. super ako ima ljubavi, ali meni treba i redovno održavanje, pre svega ostalog. a toga ne bi bilo bez 'duhovne' bliskosti.
mozak na ler ne umem, samokontrola mi je na zavidno niskom nivou.
i da mogu sebe da iskontrolišem, kako ću drugoga?

E vidiš ja jednostavno iznesem svoj stav a to da li će neko da mi poveruje ili neće je već do te osobe nemam potrebe da se ubeđujem sa nikim.

Vragolanka
06-02-2012, 13:23
Treba malo biti i svestan sebe. Izuzev onih koje malo pre pomenuh, što sve živo gledaju
bezobrazno, ima ljudi i normalnih. :lol: E sa normalnim ljudima važi ona čuvena narodna
''dok kuja ne mane repom... '' Činjenica je da su muško ženska prijateljstva malo komlikovanija
i da treba povući granicu, voditi računa o tome kako se ponašaš i šta pričaš, ali sve to
vredi.

znači nije ni spontano, ni iskreno do kraja?
hoću prijatelja sa kojim mogu gola da spavam. jel to ima negde?

Sagacity
06-02-2012, 13:23
Treba malo biti i svestan sebe. Izuzev onih koje malo pre pomenuh, što sve živo gledaju
bezobrazno, ima ljudi i normalnih. :lol: E sa normalnim ljudima važi ona čuvena narodna
''dok kuja ne mane repom... '' Činjenica je da su muško ženska prijateljstva malo komlikovanija
i da treba povući granicu, voditi računa o tome kako se ponašaš i šta pričaš, ali sve to
vredi.
Pa kakvo je to onda prijateljstvo, ako ne možeš da se opustiš i da pričaš otvoreno o svemu? :lol:

kojica
06-02-2012, 13:26
znači nije ni spontano, ni iskreno do kraja?
hoću prijatelja sa kojim mogu gola da spavam. jel to ima negde?

O bože.. :krsti: Pa ni sa tatom ni sa bratom ne bih spavala gola. Ne razumem
kakvo prijateljstvo tražiš.

ЖениМиСе
06-02-2012, 13:26
znači nije ni spontano, ni iskreno do kraja?
hoću prijatelja sa kojim mogu gola da spavam. jel to ima negde?

Srećno ti bilo sa tim ne kažem da je nemoguće ali to su izetno retki primerci vrlo često povučeni u sebe

Vragolanka
06-02-2012, 13:27
O bože.. :krsti: Pa ni sa tatom ni sa bratom ne bih spavala gola. Ne razumem
kakvo prijateljstvo tražiš.

kakva zamena teza... :krsti:
iskreno? bez zadnjih misli?

Vragolanka
06-02-2012, 13:28
Srećno ti bilo sa tim ne kažem da je nemoguće ali to su izetno retki primerci vrlo često povučeni u sebe

neću ni pokušavati da ga nađem.
a i koji će mi kad me ne bi dovatio? :lol:

kojica
06-02-2012, 13:28
Pa kakvo je to onda prijateljstvo, ako ne možeš da se opustiš i da pričaš otvoreno o svemu? :lol:

Ko kaže da ne možeš da se opustiš? Kad isključiš nešto što samo može da smeta i
te kako možeš da se opustiš. Recimo, nije te briga kakva ti je frizura i da li imaš
šminku na sebi? Pričaš otvoreno o svemu što vam je zajedničko i što zapravo
čini vaše prijateljstvo.

kojica
06-02-2012, 13:31
kakva zamena teza... :krsti:
iskreno? bez zadnjih misli?

Kakva zamena teza?

A što se tiče iskrenosti, podsvesti i zadnjih misli, pozdravio nas čika Frojd.
Mi smo vrlo gadne životinje. :dada:

Vragolanka
06-02-2012, 13:35
Kakva zamena teza?

A što se tiče iskrenosti, podsvesti i zadnjih misli, pozdravio nas čika Frojd.
Mi smo vrlo gadne životinje. :dada:

nije najsrećnije poređenje. ako ćemo tako, da krenemo od komplexa ovog ili onog, incesta? nema svrhe... pričam o normalnoj, zdravoj sexualnosti.

čika frojd je osporen bilon puta. svako od nas valjda priča iz nekog iskustva?
a da smo životinje, jesmo.

Sagacity
06-02-2012, 13:36
Ko kaže da ne možeš da se opustiš? Kad isključiš nešto što samo može da smeta i
te kako možeš da se opustiš. Recimo, nije te briga kakva ti je frizura i da li imaš
šminku na sebi? Pričaš otvoreno o svemu što vam je zajedničko i što zapravo
čini vaše prijateljstvo.
Najiskrenije, meni nikada nije problem da se kontrolišem..Meni je uvek suprotna strana bila problem...da se ''zaleti''...Ne radi se tu o frizuri, o ne znam čemu...Bliskost čini svoje..Neće se preći granica, ako ne postoji fizička privlačnost od jedne strane...I u 95% slučajeva, jedna od strana pokuša nešto..Jedino ako su jedno drugom fizički antipatični, mada i vremenom duhovna privlačnost učini da nastane i fizička..Ovde pričam o pravom prijateljstvu, gde dvoje provode dosta vremena zajedno..A ne na neka ''vikend'' prijateljstva i ''telefon'' prijateljstva''...
I nema šanse da me neko ubedi u suprotno...:lol:

kojica
06-02-2012, 13:42
nije najsrećnije poređenje. ako ćemo tako, da krenemo od komplexa ovog ili onog, incesta? nema svrhe... pričam o normalnoj, zdravoj sexualnosti.

čika frojd je osporen bilon puta. svako od nas valjda priča iz nekog iskustva?
a da smo životinje, jesmo.

Dobro. Hajde da zanemarimo čika Frojda.
Muškarac koga poznajem čitavog svog života, sa kojim sam najbliskija i koga
smatram svojim najvećim prijateljem je moj otac. Sve što mi je u životu nedostajalo
od njega je malo više zajedničkog vremena u njegovom treznom stanju. Zbog
toga ne smatram da je u pitanju zamena teza. Ni sa njim ne pričam o seksu i ne
šetam se pred njim gola, niti imam potrebu za tako nečim.

Vragolanka
06-02-2012, 13:45
Dobro. Hajde da zanemarimo čika Frojda.
Muškarac koga poznajem čitavog svog života, sa kojim sam najbliskija i koga
smatram svojim najvećim prijateljem je moj otac. Sve što mi je u životu nedostajalo
od njega je malo više zajedničkog vremena u njegovom treznom stanju. Zbog
toga ne smatram da je u pitanju zamena teza. Ni sa njim ne pričam o seksu i ne
šetam se pred njim gola, niti imam potrebu za tako nečim.

nisam bila bliska sa ocem, znači ne znam o čemu pričaš. nisam ni želela da provodim vreme sa nekim ko skoro nikada nije u treznom stanju.
vidiš, razlikujemo se...

vrludava
06-02-2012, 15:00
nasla sam neki tekst na netu,pa da podelim :D
pisao je inace,decko.

''
Odmah u startu za****te one fore vezane uz muško-žensko prijateljstvo koje govore da je ono moguće isključivo ako je muškarac peder i žena lezba!

Razbijmo jednu iluziju – muško-ženska prijateljstva su priče za malu djecu! Sa zgodnom ženom, čast iznimkama, muškarac ne može biti na platonskom odnosu, ni u najluđim snovima! Zašto? Ne postoji zdrav i normalan muškarac koji može provoditi vrijeme sa nekom ženom koja mu nije u krvnom srodstvu, a da mu nije niti malo fizički privlačna. Konkluzija br. 1: Muškarci se vole družiti isključivo sa zgodnim ženama. Nastavak filozofije slijedi ka normalnom, prirodnom zakonu da muškarac u određenom trenutku mora barem poželjeti poševiti se sa tom ženom (koja je zgodna, to smo riješili u prethodnoj premisi, zar ne?), a tad nastaju sranja. Dakle, konkluzija br. 2: Normalan muškarac želi poševiti zgodnu ženu. Sad, ako vam pođe za rukom da tog komada poševite, prijateljstvu je kraj i tad nastupaju drugačiji odnosi o kojima ćemo drugom prilikom. Ukoliko pak izvisite, što većinom i biva jer se normalan odnos logičnim slijedom događaja treba pretvoriti u nešto više, ali sad ti nazovi „frendovi“ navikli na potpuno degeneričan i neprirodan odnos smatraju da je to što pokušavaju nastaviti jednako tako degenerično i neprirodno, iako su u krivu, i tu puca ovaj dio odnosa koji se može popraviti isto kao i bungalov nakon što je protutnjao tornado...izvedivo, ali je lakše kupiti novi.

Muško-žensko prijateljstvo je zajeban odnos kao što smo već i zaključili. On je nemoguć čak i onda kad vam se čini da je moguć...

Čak i kad vam se čini da je sve savršeno i da ste samo prijatelji, i onda kad ste oboje duboko uvjereni da nema ništa među vama i da nikad i neće biti, ta priča ne drži vodu... barem ne u vašoj bližoj i daljoj okolini jer će cijelo vaše društvo, rodbina i poznanici misliti da tu ipak nekog vraga postoji jer gdje ima dima, ima i vatre, a vi ćete im se konstantno objašnjavati dok ne postanete materijal za cijeli konzilij psihijatara. Ne moramo vam ni govoriti da će vam takva vrsta prijateljstva odnijeti mnoštvo potencijalnih djevojaka jer one sve dobro znaju o kakvoj se tu igri zapravo radi, a vi ćete pušiti sve dok se jednom ne trgnete i vidite u kakvu ste stanju. Možda će vam neka nadobudna i lakovjerna i uletjeti u život, ali će vas nakon nekog vremena početi prisiljavati da se stalno dokazujete koja vam je od njih dvije, vaša frendica ili ona, broj jedan, a vi ćete stalno biti nadrkani jer „koji se ***** ima dokazivati“ dok ne popizdite i krenete iznova... ali kad tad nakon pijanstva morate prestati s pićem, a onda slijedi gadan mamurluk. Kad skužite koliko ste sjebani, trebat će zasukati nogavice i propješačiti kilometre i kilometre kroz baru punu govana dok se ne izvučete u kakvo takvo stanje u kojem ste bili nekad davno dok ste se još igrali autićima i izbjegavali curice kao što sada nastojite izbjeći virus svinjske gripe.

Žene vole igračke...prije ili kasnije ćete im to postati ukoliko već niste postali odmah na startu. Muškarac mora biti muškarac, ne smije trpjeti nikakva sranja. Čovjek od 120kg i 2m možda može izdržati udarac isto tolike grdosije, ali vražji osmijeh i pogled žene iza kojeg je sam Nečastivi lako nokautira svakog muškarca, pa se na vrijeme istrgnite iz zagrljaja ženskog demona.

Htjeli, ne htjeli. prijateljica će vas uvući pod svoje čari. One na muškarca djeluju podsvjesno i kvaka je u sjebanim osjećajima koji nastaju u muško-ženskim prijateljstvima. Muškarac osjeća prema prijateljici sve što osjeća prema bilo kojoj drugoj ženi, učinit će sve za nju, i nakon nekog vremena postati marioneta u njenim rukama jer ne misli gornjom glavom, iako je uvjeren da to čini iz istog razloga zbog kojeg bi to učinio za bilo kojeg muškog prijatelja. Ne vjerujete? Pokušajte pronaći muškarca koji bi prije odjebao žensku prijateljicu nego muškog prijatelja... naravno, teško izvedivo. Muški prijatelji su tu i uvijek će biti, a žene su bića koja lako začaraju naivnog muškarca koji jadan nije kriv, kao što nije kriv ni alkos koji se sa 3 promila zabio u stablo... tko li ga je uopće nagovarao da loče i sjeda za volan iako dobro zna da je to dvoje nespojivo bez posljedica?!

I na kraju, ponovimo još jednom za one koji možda nisu shvatili – muško-ženska prijateljstva ne postoje i amen! Muškarac i žena su prirodno stvoreni za jednu jedinu vrstu druženja i čovjek je ne bi smio oskvrnjivati. Družite se s muškom bagrom kao i do sad, ločite, zabavljajte se, igrajte nogomet i što sve već ne. a sa ženama se družite iz samo jednog razloga i razgraničite to odmah na početku, da kasnije ne bi bilo „nismo znali“. Upozorili smo vas, a odluka je u konačnici na vama.''


nek ovo bude ko uvodni post :g:

a sta vi kazete? :g:

Slažem se sa uvodnim postom.
Ne vjerujem da se muško-žensko prijateljstvo može održati na tom isključivo prijateljskom nivou, a da se u nekom trenutku ne desi iskra, želja, požuda, s barem jedne strane. Neko to može zatomiti, neko ne. Ali neprirodno i nenormalno bi (po mom mišljenju) bilo ne osjetiti tu nit baš nikad. Možemo držati pod kontrolom taj impuls, tu skoro životinjsku požudu, i taj odnos može zadržati samo prijateljski nivo. Ali jedna strana će možda na neki način biti ograničena osjećajima koje gura pod tepih.

Steppenwolf
06-02-2012, 15:10
Moguce je prijateljstvo izmedju muskarca i zene, pre seksa, posle seksa i bez seksa.

kojica
06-02-2012, 15:15
Osim, za vreme seksa. :drnd:

rile_nezni_oblak
06-02-2012, 15:20
Slažem se sa uvodnim postom.
Ne vjerujem da se muško-žensko prijateljstvo može održati na tom isključivo prijateljskom nivou, a da se u nekom trenutku ne desi iskra, želja, požuda, s barem jedne strane. Neko to može zatomiti, neko ne. Ali neprirodno i nenormalno bi (po mom mišljenju) bilo ne osjetiti tu nit baš nikad. Možemo držati pod kontrolom taj impuls, tu skoro životinjsku požudu, i taj odnos može zadržati samo prijateljski nivo. Ali jedna strana će možda na neki način biti ograničena osjećajima koje gura pod tepih.
jeste, vrludava... :rumenko:

vrludava
06-02-2012, 15:23
jeste, vrludava... :rumenko:

A da promijenim avatar?

Steppenwolf
06-02-2012, 15:23
Osim, za vreme seksa. :drnd:
Ima i taj fenomen, to se zove prijateljska uteha.

naki
06-02-2012, 18:30
prijateljstvo izmedju muskarca i zene je moguce ...
ako seksualnu satisfakciju imas sa drugom osobom, nije potrebno mesati je u prijateljski odnos...:dosada:
mozda je valjano potrebe,zelje i ostale namere pronalaziti u vise osoba...cisto da ne dodje do brkanja pojmova i persona :dosada:

Suzan
07-02-2012, 01:36
Postoji...imam prijatelje -i nemam želju da budem emotivno sa njima, niti oni sa mnom..to je fazon-brat-sestra odnos..

kojica
14-02-2012, 09:38
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

mire
14-02-2012, 10:13
baš tako...

Čarapica
14-02-2012, 16:45
http://razbibriga.net/imported/clear.jpg


pa druzite li se vi narode? :kafa:

DaDole
14-02-2012, 18:20
meni ništa nije jasno..kakvi golovi:qq:
i šta rade golmani :jasenka: kojica nam unijela pometnjuu:zrika:

Marko:
14-02-2012, 19:13
Bajković na prijateljskim dribla napadače. Možda se u ovaj fenomen može uneti i dribling na prijateljskoj osnovi :g:

kojica
14-02-2012, 20:43
pa druzite li se vi narode? :kafa:

družimo se... :dada: zato nemamo vremena da čitamo celu temu nego se
uvatimo za poslednji post... :lol:

Sarmica
14-02-2012, 23:01
Bajković na prijateljskim dribla napadače. Možda se u ovaj fenomen može uneti i dribling na prijateljskoj osnovi :g:

sta si ti to sad kazo brate mili:sad:

Sarmica
14-02-2012, 23:02
ma vise se ne druzi niko ni sa kim:aha:

Bandit
14-02-2012, 23:10
E uze mi reč iz usta..sad nemam šta da kažem..:nevidljivi:

Marko:
14-02-2012, 23:10
sta si ti to sad kazo brate mili:sad:

Fudbal, zajebancija. Sestro slatka.

Sarmica
14-02-2012, 23:12
pa de pomesa keks i fudbal:krsti:

Marko:
14-02-2012, 23:14
Iz zajebancije, kao što rekoh. Mož´ se reći i spam.

Sarmica
14-02-2012, 23:16
spam:pada:
cruuuuuuz vid' ga:juhu:

Marko:
14-02-2012, 23:22
Vid´la me na Fejsu. Muško-žensko (online) prijateljstvo. Ovo nije spam :drnd:

Cruz
14-02-2012, 23:26
ja oduvek tvrdim da su takva prijateljstva moguca :dada:

naki
14-02-2012, 23:57
da potvrdim opet...moguca su :dada:

Nežnicah
15-02-2012, 00:29
Nisam vid`la Marka na FB, al za sve do sada vazi da su moguca prijateljstva...bas imam divnog forumskog prijatelja sa kojim se znam i ovako, pravo sto bi rekli, koga recimo ne privlace plavuse, i zato su mu samo plavuse prijateljice :)

kojica
15-02-2012, 00:30
Kakve to veze ima s tim što Marko spamuje? :hm:

Nežnicah
15-02-2012, 00:36
samo odvlacim paznju sa tog spamovanja, to prijatelji rade :sojka:

DaDole
15-02-2012, 08:40
Sjetih se jednog zaista sjajnog čovjeka koji reče kako nikad ne bi mogao imati ženu za prijatelja..to je nekad bio razlog prestanka našeg druženja,pa me sad ponukalo da se zapitam da li zaista muškarci malo drugačije postavljaju takve opcije od nas žena..je li to priroda regulisala ili mi ipak želimo da mislimo da nije tako,da je to pojedinačno:g:

ljubičica
15-02-2012, 08:56
pa onog momenta kad sex prestanes gledati kao znacajnu stvar u zivotu, sve postane mnogo lako:)
imala sam jednog drugara u srednjoj skoli, sa kojim sam non stop visila..izlazili smo zajedno, zezali se, obozavala sam ga, a i on mene
u jednoj od celonocnih pijanki, celo drustvo nekako zavrsi kod mene kuci, jer je bila prazna gajba, tu smo mi pevali sta znam i pozaspali..ja naravno pored njega.
u jednom trenutku se budim, i shvatim da spavam na njegovoj ruci..ali nesto mi cudno, jer smo negde u nekom cosku, a moja glava pola metra od zemlje
i onda shvatim da on sve vreme drzi ruku odignutu od zemlje, da meni ne padne glava..
naravno budan:)
treba li da kazem da sam bila dirnuta ?;)
pogledam ga, i naravno..poljubimo se.
to je najnezniji poljubac u mom zivotu. zaista.
i dobro, probude se i ostali, razidjemo se svi kud koji..
sledece vece..nalazimo se na starom mestu.
oboje pogledi ka zemlji..nervozni..sta sad..
i u u isto vreme, pocinjemo da pricamo.. e izvini..a da zaboravimo..ahahhahahahah
zacerekamo se ko blesavi, i zagrlimo..i nastavimo da se druzimo kao da nista nije bilo.
posle se desio rat, ja sam otisla, ne zanm de je on zavrsio..ali ostao je u mom srcu kao moj najbolji prijatelj za sva vremena.
skoro dolazim ja kuci, a moj stariji sin kaze mama zvao te neki debeli..
ja..u soku
ko me zvao????
rekao je da ce zvati ponovo..
nje zvao. nije ostavio broj.
ali ja koja imam lose pamcenje, eto nesto pamtim od pre 20 i kusur godina..
nista nije nemmoguce, kad coveka vidis kao coveka. verujem u to.;)

DaDole
15-02-2012, 09:07
čitam te koto i zaista je dirljiva i topla priča iz prošlosti..svi smo mi imali tako neke prijatelje koji nisu prešli onu tananu i filigranski izbrušenu granicu između prijateljstva i ljubavi...ali,nije li ljubav u osnovi prvo prijateljstvo:)
i sad nešto mislim..koliko je takvih prijateljstava ostalo neostvareno jer im se nije dala prilika da budu nešto više..jer je bila neka viša sila,jer smo imali pored sebe neku ljubav koju smo projektovali u "pravu" i koja je propala možda baš zbog nedostatka prijateljstva..povjerenja ili nečeg tako važnog....

ljubičica
15-02-2012, 09:11
da, u mladosti je svetlo tako jako, da nam mozda dragocene sitnice promicu..
kretanje je suvise brzo, emocije suvise jake..
ali to i jeste mladost..snaga, energija, brzina, padanje,ustajanje
ja sam zaista pravil razne gluposti,ali negde ni zbog ceg ne zalim..
jer je mesto na koje sam stigla dobro mesto.
ko zna gde bih bila, da sam ko albikurkija skrenula levo:)

anonim
18-02-2012, 13:44
aha.. moze, al u q ako mu se nju dize... :lol:

marlon
19-02-2012, 03:59
ovo iznad ko da sam ja reko :lol:

boti
19-02-2012, 04:05
ja se ne bih slozio sa gospodom iznad posto smatram da su m/z prijateljstva nesto neprocenjivo i da nema nista gore nego jedan fini i suptilan odnos iskvariti i ponistititi nekom brzinski bljutavom seksualnom gimnastikom koja potre sve ono sto je mozda mesecima pa i godinama gradjeno medj' njima...:zrika:

Снајпериста
19-02-2012, 05:00
Ма каква пријатељства, то може само ако су обоје габори.