PDA

Pogledaj Punu Verziju : TV shop



QueenOfClubs
14-05-2011, 18:43
Да ли купујете из "Ваше фотеље"?
Да ли верујете својим очима, то јест да ли верујете да је баш све онако како нам приказују?

Мене обавезно иритира начин на који представљају производе.
И не верујем им им ни реч.
Немам конкретан разлог и решила сам себе да разуверим.

Па, да ли сте нешто купили на овај начин и да ли сте задовољни?

Sarmica
14-05-2011, 18:47
Moja mama kupila ovo

http://razbibriga.net/imported/2011/05/7-1.jpg

:krsti:iz Raja izašlo....odlična stvar,odlična...ću kupim i ja:)

Rosa
14-05-2011, 18:48
Moja mama kupila ovo

http://razbibriga.net/imported/2011/05/7-1.jpg

:krsti:iz Raja izašlo....odlična stvar,odlična...ću kupim i ja:)

Stvarno? :huh:

Raznišljala sam i ja koja je cena beše :hm:

paculjkica
14-05-2011, 18:55
Ne verujem im na reč i mislim da većina proizvoda vredi manje nego što traže...i obično upakuju više proizvada, uz ovo dobijate ovo, ono... , a većina proizvoda ti ne treba...na primer ako hoćeš jedan tiganj ne vredi, oni nude tri po ceni toj i toj...meni je to čista navlakuša.
Kupila sam jednom dušek na naduvavanje , medjutim ispušta, ako spavaš na njemu ujutru se budiš na podu...kupila sam one jastuke dormeo , opet ništa posebno, niski su previše. I opet nema šanse da vrede onoliko koliko koštaju.

Sarmica
14-05-2011, 18:55
Uuuu ne'am pojma sad koliko je,ona kupila prošle godine kad je tek izašlo čini mi se...
Mislim da sam videla da je nekih 5000 sada:hm:...možda sam i pogrešila ne znam....

причалица
15-05-2011, 07:29
moja mama kupuje koješta....onomad joj uvalili sokovnik koji ne radi, a neće da ga zamene jer je poslednji bio u magacinu...što li je bio poslednji....missim, mene baš briga , a l me tera da se ja raspravljam sa prodavcima :(
mada, kupila je one anatomske jastuke - oni se nisu pokvarili, ali ne valjaju ništa, bar meni...

Flertusa Cipelic
15-05-2011, 18:17
Nikad nista.. To mi je sve muljatorski..
Ali ima majka dry cooker , tiganj k'o tiganj.. Ne kuva sam ko na reklami :lol:

причалица
16-05-2011, 07:17
e, da drugar je kupio onu tempur podlogu za dušek i kaže da se preporodio :) što se tiče spavanja.

DaDole
16-05-2011, 07:59
Protivnik sam takve vrste tv prodaje koja je izrazito agresivna i tako prezentovana da imalo naivnu osobu začas obrlati.Posebno se intenzivira u prodaju kućanskih aparata koje ženama obećaju da samo treba da pritisnu dugme i ono samo radi..šipak,nije to ni blizu tako..ali masovna potrošnja i kupovina iz fotelje kao prečice,uzima sve više maha.
Najagresivnija je po mom mišjenju,prodaja u mjesecima prije ljetovanja kad sa "čarobnim " kremama i napicima možemo postići savršenu liniju za bikini....malo sutra,ali čudo je koliko žene nasjedaju na tu priča-maglu:)
Ali,ko najbolje prodaje "kućne pomoćnice" u vidu aparata ili mladost u vidu kremica za bikini? Televizija kojoj se ,nažalost,vjeruje.

причалица
19-05-2011, 07:16
ma ne verujem ništa televiziji :lol: jedino što kupujem iz fotelje je ''avon''.

причалица
30-05-2011, 15:05
pre neki dan sam ukadrirala reklamu za neke ''spider'' tiganje....tiganji ko tiganji, stalno nešto lažu kako su fenomenalni.
ali, dekice koje ih reklamiraju su - užas. jedan ima u oba uveta minđuše :lol: taman da je tiganj fenomenalan (a ne verujem da jeste) ne bih digla du*e iz fotelje da ga kupim samo zbog izgleda tih koji ih prodaju...i njihove mimike i gestikulacije.

mikili
30-05-2011, 15:10
:haha:

причалица
05-06-2011, 08:26
:haha:

pa esi ih videla na šta liče onako kvarcovani i utegnuti....:pada:

Rosa
26-08-2011, 10:31
Moja mama kupila ovo

http://razbibriga.net/imported/2011/05/7-1.jpg

:krsti:iz Raja izašlo....odlična stvar,odlična...ću kupim i ja:)

Jel si kupila? :hm:

i jel ga ima još uvek? :hm:

Klu
04-09-2011, 12:52
ima tako ponekih pametnih stvarčica, ali ipak je pretežni deo toga što oni reklamiraju totalno nepotrebna stvar...na stranu to što su cene astronomske...:/

...

Klu
04-09-2011, 12:53
takođe mi je odvratan taj sistem konverzacije voditelja...to su u stvari američke reklame, prevedene na srpski...a ja mislim da taj američki sistem kupovine i reklamiranja kod nas baš ne prolazi...
...znaš ono...rende za daske...majstor radi, voditelj gleda i oduševljava se ko kuče u lift(u) uz neke debilne komentare tipa - "pa ova naprava je fantastična"...misim...ovde je to smešno, a prosečni amer se oduševi...

kojica
08-09-2011, 06:09
Mene te reklame toliko nerviraju, da ne mogu ni da ih odgledam. Samo prebacim kanal. :aha:

različak
11-09-2011, 07:37
jednom daaaavno sam kupila neki `pistolj` i neki valjak bajagi za extra krecenje.kao present dobih i neke cetkice (kao za decu,za likovno)....
sve sam bacila posle dva pokusaja.to nema ni 2% istine od onoga sto reklamiraju.i od tada to niti gledam niti kupujem preko njih

Nežnicah
13-10-2011, 20:50
Imam tetku i tecu koji su zrtve kupovine iz fotelje, ljudi se ozbiljno navukli na to. Nema sta nisu kupili. Neke stvari valjaju, neke ne, klasika za tv shop. Nahvalili su onaj valjak za krecenje sto ne prska po teti u belom :mrgreen: Moji su kupili onu presu za palacinke, ali su onda ukapirali da je za one americke debele palacinke i razocarali se. Vratili su im pare tada, za nepoverovati.
Mene jedino zanima vredi li cemu ona okrugla cetka za feniranje sto se sama vrti. To bi mi bio spas.

причалица
13-10-2011, 21:09
Mene jedino zanima vredi li cemu ona okrugla cetka za feniranje sto se sama vrti. To bi mi bio spas.
pa ti naruči....možda ti posle vrate pare :lol:

Nežnicah
13-10-2011, 21:16
Nesto ne spominju to vracanje para vise, ako sam dobro primetila :hm: mada menjam kanal cim ih vidim, ali za ovu cetku sam strpljivo gledala sve trsave crnkinje i sprzene plavuse kako se sa osmehom od uha do uha lako feniraju, cekajuci da cujem cenu :dash2:

причалица
13-10-2011, 21:34
Nesto ne spominju to vracanje para vise, ako sam dobro primetila :hm: mada menjam kanal cim ih vidim, ali za ovu cetku sam strpljivo gledala sve trsave crnkinje i sprzene plavuse kako se sa osmehom od uha do uha lako feniraju, cekajuci da cujem cenu :dash2:

batali to, fajf...sve su to gluposti. ne znam da li sam pisala ranije, ali moja mama kupila kod njih sokovnik totalno neispravan....i nije bilo šanse da dobije ispravan, nego joj nudili svašta za taj novac :lol:
ne sećam se da je išta uzela.

Rosa
27-09-2013, 14:57
Moja mama kupila ovo

http://img.ecplaza.com/my/qdlakesea/7.jpg

:krsti:iz Raja izašlo....odlična stvar,odlična...ću kupim i ja:)

Kupila sam prošle godine :nana: znači sve preporuke odličan je :bisa: