PDA

Pogledaj Punu Verziju : ammytiville



Raisa
10-06-2011, 12:43
http://www.youtube.com/watch?v=mXE9BlxAljQ

mare
10-06-2011, 17:46
Bio bi red da staviš mali info, a ne samo video kao smisao teme.

Raisa
12-06-2011, 19:41
sad cu ,nisam imala vremena kad sam postavila temu ;)

Raisa
12-06-2011, 19:45
U stvari,jel bi mogao ti Marko da postavis nesto? meni ce dugo vremena trebati dok prevedem sa engleskog pa bih se svakako ubacivala i dopunjavala ono sto postavis

kojica
12-06-2011, 20:18
A šta bi trebalo da vidimo na ovom snimku? :hm:

mare
12-06-2011, 22:50
U stvari,jel bi mogao ti Marko da postavis nesto? meni ce dugo vremena trebati dok prevedem sa engleskog pa bih se svakako ubacivala i dopunjavala ono sto postavis

Meni će trebati još više vremena.. :lol:

Koja je fora s ovim videom, o čemu se radi?

Raisa
13-06-2011, 01:44
Meni će trebati još više vremena.. :lol:

Koja je fora s ovim videom, o čemu se radi?

pa dokumentarac je

jedino sto bih molila je da niko ne stavlja slike duha iz amitivila koji je uhvacen na snimci

zena koja je izradjivala te fotografije kad su napravljene je u to vreme bila trudna i,kako je ugledala tu sliku sa tim...stvorom njena beba je pocela jako da se shuta u njenom stomaku i izaziva joj strasne bolove
to nije dobro jer nije uobicajeno da ljudi koji nisu vidoviti ,ne ni uzivo vec na slici vide nesto i da im to uzrokuje bol


ovo inace moze biti generalna tema o ukletim kucama

Morgana
08-07-2011, 18:30
Zanimljive su te teme o ukletim kućama.
Ko god se interesuje za ove stvari, uvek nekako dođe do zaključka - "nešto tu ima".
Ali, šta??

Pogledajmo koliko energije mogu biti složene.. kada se dešava nešto tragično, naizgled blisko povezano sa nekim prostorom, da li možemo biti sigurni da je to do ukletosti prostora?
Da li je to kuća koja je "upamtila" neki zločin, i nosi trag istog, ostavljjaući beleg strave na novim domaćinima te kuće?
Ili su sami ukućani svojim misaonim obrascima stvorili asmosferu (koja, o da! može biti i te kako realno strašna) koju tumače kao "spoljašnju" ukletost?

Poenta: svaki taj slučaj je priča za sebe.
Nekad su uzroci potpuno drugačiji od očekivanih.

Uvodni snimak sam samo ovlaš pogleda, pisala sam uopšteno.