PDA

Pogledaj Punu Verziju : prvi poljubac



DaDole
14-06-2011, 08:35
Možemo reći da je precijenjen,da je nezaboravan,da je bezvezan..ali vjerujem da ga se svi sjećamo..šta za vas znači prvi poljubac i po čemu ga i zašto pamtite:)
Mislite li da moderna i brza vremena ne ostavljaju prostora za neke romantične trenutke i guše ih,čak i u sjećanju..:raz_099:

DaDole
14-06-2011, 08:41
Evo,ja se(naravno)sjećam..padala je kiša,ona prva jesenja dosadna..a on je imao(zamislite) kišobran:)
Mislim da se dotično pokrivalo malo naherilo jer se od tog poljupca zapravo sjećam samo kiše u ustima i nečeg slatkastog malo bljak.

Sarmica
14-06-2011, 08:48
ijaoooo,kako je to krasno:lol::srce:

kasam ja:hm:...u sedmom razredu to beše,čini mi se,šta znam imam neke lepe uspomene na taj prvi poljubac,ne sećam se sad šta je izazvao u meni ali uglavnom ništa traumatično:lol:...btw potrajala ta veza nekoliko meseci,izgleda da je bilo fino:lol:
bem ti moje pamćenje,k'o kolibri:aha:

paculjkica
14-06-2011, 08:50
Prvo što mi pala na pamet je ona pesma: Prvi poljubac davno zaboravljen...
Pa jeste nekako precenjen, nikakve posebne uspomene nemam, bezvezan je bio verovatno :hm:

mihaela
14-06-2011, 08:53
Uff...moj prvi poljubac se desio poprilicno kasno...sa skoro 16 godina.
Sjecam se da sam se strasno uplasila,srce mi je sislo u pete od straha.
I nije mi se svidjelo :lol:
Bilo je nekako previse "ljigavo" :neutral:

DaDole
14-06-2011, 09:01
ijaoooo,kako je to krasno:lol::srce:

kasam ja:hm:...u sedmom razredu to beše,čini mi se,šta znam imam neke lepe uspomene na taj prvi poljubac,ne sećam se sad šta je izazvao u meni ali uglavnom ništa traumatično:lol:...btw potrajala ta veza nekoliko meseci,izgleda da je bilo fino:lol:
bem ti moje pamćenje,k'o kolibri:aha:
u sedmom razredu milojka:qq: pa to je baš rano :)

DaDole
14-06-2011, 09:02
Prvo što mi pala na pamet je ona pesma: Prvi poljubac davno zaboravljen...
Pa jeste nekako precenjen, nikakve posebne uspomene nemam, bezvezan je bio verovatno :hm:

znači,ipak ga pamtiš ma kako da je bio bezvezan..ako ni zbog čeg,onda bar jer je bio Prvi:)

DaDole
14-06-2011, 09:03
Uff...moj prvi poljubac se desio poprilicno kasno...sa skoro 16 godina.
Sjecam se da sam se strasno uplasila,srce mi je sislo u pete od straha.
I nije mi se svidjelo :lol:
Bilo je nekako previse "ljigavo" :neutral:

:haha: pa da,sluzavo ..ali sjećaš se da ti je srce sišlo u pete i pamtiš to uzbuđenje od nepoznatog..svi kasniji poljupci ga nemaju,bar ne na taj način:)

Sarmica
14-06-2011, 09:07
u sedmom razredu milojka:qq: pa to je baš rano :)

sram me bilo:pada:

Lady
14-06-2011, 09:09
Jeste precenjen prvi poljubac, ali je definitivno nešto što ostaje upečatljivo, bar meni.
Šuštanje u ušima, utisak da će srce iskočiti iz grudi i... naravno, moja nespretnost, tj. u tom trenutku neiskustvo. ;)
Nijedan posle tog nije izazvao baš tako burnu reakciju. :)

DaDole
14-06-2011, 09:13
Jeste precenjen prvi poljubac, ali je definitivno nešto što ostaje upečatljivo, bar meni.
Šuštanje u ušima, utisak da će srce iskočiti iz grudi i... naravno, moja nespretnost, tj. u tom trenutku neiskustvo. ;)
Nijedan posle tog nije izazvao baš tako burnu reakciju. :)

:raz_013:
bravo za post...nespretnost je tako lijep izraz:)

Adio
14-06-2011, 09:18
Moj prvi poljubac je bio u petom razredu, to leto. Boze kad se setim, koji je mene bio blam :pada:
Bio je bljak, malo uzbudjenja, malo straha, i mnogo balav :lol:
Retki su oni gde se oseti to pravo uzbudjenje kao tada :aha:

ribizla
14-06-2011, 09:40
precenjeno.
kao i prvi sex.
al ajde.. prvi poljubac :hm:
na moru... :bela: bio je lep... nije bio ljigav, nije bilo balavljena... kraj 8 razreda...
bio je bass lep poljubac :]

Man
14-06-2011, 09:51
Meni je svaki poljubac prvi :rumenko:

причалица
14-06-2011, 09:55
šta ti je mlados'....:aha: sećaju se prvog poljupca....sećam se poslednjeg, doduše :hm:

twm
14-06-2011, 10:10
ne sjecam se bre prvog poljupca. nesto kroz maglu...bila je starija makar 5 godina

Raisa
14-06-2011, 10:10
Secam se ,iako najradije ne bih :lol:

uglavnom,drug od moje drugarice je u sedmom razredu ostavio devojku sa kojom je bio tri godine zbog mene :eek: a da ja o tome nisam obavestena bila, nit sam ga primecivala,i u sustini sam pristaala da se nadjem pod nagovorom sa njim :hm: i znam da mi je bilo cudno i fuj, jer nisam nista osecala prema njemu

Raisa
14-06-2011, 10:19
Jao da, secam se dan pre nego sto je doslo do mene da je on ostavio svoju devojku zbog mene,ja sam htela d amu pridjem i da ga pitam da me nauci da se ljubim, kako bih mogla svoju simpatiju da poljubim :lol: dobro sto nisam,a bilo bi zabavno da jesam :lol:

twm
14-06-2011, 10:21
e, sta ces se ti jos sjetiti :aha:
:lol:

Raisa
14-06-2011, 10:25
secam se da je bio najlepsi decko u skoli :aha: al ja radim to samo iz ljubavi :mrgreen:

mikili
14-06-2011, 10:26
naravno da se secam,verujem da ga svi drzimo negde u podsvesti..ah da muskarci su to obavezno uradili sa nekom koja je starija od njih..toliki su mangupi bili...
u sedmom osnovne,drugarica i ja smo danima vezbale uz pomoc ogledala i kliberile se kao lude,a onda sam cula decaka iz osmog kako se hvali svojom vestinom ljubljenja i kako se svim devojcicama -odseku kolena-od njegovog poljubca.i zacrtala u sebi da on mora biti taj.i uspela sam,sto nije bilo nesto bog zna kako tesko,elem,posle njegove utakmice setali smo zajedno prema kuci i kako smo se priblizavali mojoj sve cesce zastajkivali..drzao me je za ruku i ja sam svakog trenutka cekala da se to desi..kad me je privukao ucinio je to tako -nezno-da sam izgubila korak i naletela na njega svom snagom,nosevi su nam se sudarili,cela takodje,uz to sam ga dobro nagazila..nekako smo uspostavili ravnotezu,crveni u licu,jer sam ja uspela i da viknem-sta radis ,kretenu-mucajuci se izvinili jedan drugom,a zatim ja pokusala da ispravim stvar nagnuvsi se prema njemu i poljubivsi ga otprilike onako kao kad se gasi pikavac nogom....posle smo se obilazili u sirokom luku a pri susretu pravili da ne vidimo jedno drugo..

twm
14-06-2011, 10:27
ja sam bio mnogo ruzan, i sad sam, al sam se nekako uspjeo poljubiti :(

ribizla
14-06-2011, 10:28
ja sam bio mnogo ruzan, i sad sam, al sam se nekako uspjeo poljubiti :(

hahahaha... :haha:
strashno xD

twm
14-06-2011, 10:31
hahahaha... :haha:
strashno xD

el padas na ruzne?:g::molecivismajlipokunjenogleda:
:lol:

Sarmica
14-06-2011, 10:31
naravno da se secam,verujem da ga svi drzimo negde u podsvesti..ah da muskarci su to obavezno uradili sa nekom koja je starija od njih..toliki su mangupi bili...
u sedmom osnovne,drugarica i ja smo danima vezbale uz pomoc ogledala i kliberile se kao lude,a onda sam cula decaka iz osmog kako se hvali svojom vestinom ljubljenja i kako se svim devojcicama -odseku kolena-od njegovog poljubca.i zacrtala u sebi da on mora biti taj.i uspela sam,sto nije bilo nesto bog zna kako tesko,elem,posle njegove utakmice setali smo zajedno prema kuci i kako smo se priblizavali mojoj sve cesce zastajkivali..drzao me je za ruku i ja sam svakog trenutka cekala da se to desi..kad me je privukao ucinio je to tako -nezno-da sam izgubila korak i naletela na njega svom snagom,nosevi su nam se sudarili,cela takodje,uz to sam ga dobro nagazila..nekako smo uspostavili ravnotezu,crveni u licu,jer sam ja uspela i da viknem-sta radis ,kretenu-mucajuci se izvinili jedan drugom,a zatim ja pokusala da ispravim stvar nagnuvsi se prema njemu i poljubivsi ga otprilike onako kao kad se gasi pikavac nogom....posle smo se obilazili u sirokom luku a pri susretu pravili da ne vidimo jedno drugo..

:raz_114:da,sve devojke su se prvi put poljubile s nekim starijim ili eventualno vršnjakom,a momci obavezno sa starijim devojkama...ko su tu s kim ljubio ništa meni nije jasno:hm::lol:

joj muko moja:lol:...ovo je baš lep opis prvog poljuBca:)

ribizla
14-06-2011, 10:33
el padas na ruzne?:g::molecivismajlipokunjenogleda:
:lol:

:g: uvek. imaju dobru dusu :haha:

twm
14-06-2011, 10:34
:g: uvek. imaju dobru dusu :haha:

da, da :lol: :g:

Moonster
14-06-2011, 11:08
Prekopavam memoriju, ali nema sećanja na taj događaj :aha:

Adio
14-06-2011, 11:09
Prekopavam memoriju, ali nema sećanja na taj događaj :aha:

nisi se nikad ljubio prvi put :pada:

DaDole
14-06-2011, 11:13
ne sjecam se bre prvog poljupca. nesto kroz maglu...bila je starija makar 5 godina

važno je da ga nisi zaboravio:) a to što je bila starija,to samo znači da te je morala dobro naučiti;)

Moonster
14-06-2011, 11:14
nisi se nikad ljubio prvi put :pada:
Jesam ali se uopšte toga ne sećam :aha:

DaDole
14-06-2011, 11:16
precenjeno.
kao i prvi sex.
al ajde.. prvi poljubac :hm:
na moru... :bela: bio je lep... nije bio ljigav, nije bilo balavljena... kraj 8 razreda...
bio je bass lep poljubac :]
Kad vas čitam,zaključujem da sam se ja prvi put poljubila jako stara:haha:

DaDole
14-06-2011, 11:17
Jesam ali se uopšte toga ne sećam :aha:

A postoji li neko ko bi mogao da te podsjeti:)

Moonster
14-06-2011, 11:19
A postoji li neko ko bi mogao da te podsjeti:)
Da, postoji :)

DaDole
14-06-2011, 11:22
Eto vidiš Moon..nađeš osobu za koju kažeš da postoji,ona te podsjeti pa nam ispričaš:)

Sarmica
14-06-2011, 11:23
Kad vas čitam,zaključujem da sam se ja prvi put poljubila jako stara:haha:

El vidiš:mirka:..a mene si odma napala:kk:

Moonster
14-06-2011, 11:25
Eto vidiš Moon..nađeš osobu za koju kažeš da postoji,ona te podsjeti pa nam ispričaš:)
Za sve postoji svoje vreme,a to je odavno prošlo, naći će se neko drugi za priče, siguran sam u to, toga ovde barem ne nedostaje :aha:

DaDole
14-06-2011, 11:26
El vidiš:mirka:..a mene si odma napala:kk:

jesam i pogriješila sam ..kad vidim ostale ,i ti si bila stara:haha:
pa nekako mi ne ide u glavu da se to dogodi u osnovnoj školi, prije neg se zacuri cura je l te:)

Sarmica
14-06-2011, 11:27
A kase zacurava?:hm:

QueenOfClubs
14-06-2011, 11:42
Ајооој, како је давно било.
Одузела сам се сва, и мени и њему је био први па можете да замислите на шта је то личило :lol:

DaDole
14-06-2011, 11:43
A kase zacurava?:hm:

pa valjda kad se hormoni počinju da slažu kao kockice..kad se prvi grudnjak kupi:qq:

DaDole
14-06-2011, 11:45
Ајооој, како је давно било.
Одузела сам се сва, и мени и њему је био први па можете да замислите на шта је то личило :lol:

Oduzela se :haha::haha: e,sjajan ti je opis:)
oboje početnici,mora da je bilo smotano:)

QueenOfClubs
14-06-2011, 11:47
Па одузела, нисам се сабрала ни до куће, па се мама забринула. :pada:
Касније, у школи нисмо смели ни да се погледамо од блама.
Убрзо смо раскинули.
Не знам за њега, али ја сам паузирала три године :lol:

DaDole
14-06-2011, 11:49
Čuj,pauzirala tri godine..pa koliko ti je bilo kad si se prvi put poljubila?

QueenOfClubs
14-06-2011, 11:59
Čuj,pauzirala tri godine..pa koliko ti je bilo kad si se prvi put poljubila?
12,5 :rumenko:

DaDole
14-06-2011, 12:02
12,5 :rumenko:

ja to nekako ne bih ni računala Kvini..sve prije srednje škole nekako mi se ne uklapa u koncepciju čar,čežnja,drhtaji..a možda sam ja malo zaostala:huh:

QueenOfClubs
14-06-2011, 12:03
ja to nekako ne bih ni računala Kvini..sve prije srednje škole nekako mi se ne uklapa u koncepciju čar,čežnja,drhtaji..a možda sam ja malo zaostala:huh:
Па ето, не знам ни ја...
Да је био, био је.
Ал онај како треба је био у средњој.
И пољубац и дечко. :srce:

DaDole
14-06-2011, 12:04
Па ето, не знам ни ја...
Да је био, био је.
Ал онај како треба је био у средњој.
И пољубац и дечко. :srce:
E.tu sam te čekala:) taj se pika:)

QueenOfClubs
14-06-2011, 12:09
E.tu sam te čekala:) taj se pika:)
Сад си ме подсетила па сам се свега сетила :aha:
Два месеца смо се само шетали.
Мени се он много свиђао, и кад сам већ мислила да неће бити ништа он ме пољубио.
Сећам се и датума и места :rumenko:

DaDole
14-06-2011, 13:22
Сад си ме подсетила па сам се свега сетила :aha:
Два месеца смо се само шетали.
Мени се он много свиђао, и кад сам већ мислила да неће бити ништа он ме пољубио.
Сећам се и датума и места :rumenko:
Bravo Kvini:) eto..nije li lijepo podsjetiti se..

mica
15-06-2011, 04:50
ja se zaista ne secam svog prvog poljupca :( mislim da je to bio tamo neki decko u sedmom razredu,al nisam sigurna bas..:hm: no,secam se onog prvog poljupca koji ne naterao moj ceo organizam da se paralise na par sekundi,meke usne koje su prosto,kao slagalica nalegle na moje i stopile se u jedno..to nikad necu zaboraviti i to je moj prvi poljubac...

DaDole
15-06-2011, 07:24
ja se zaista ne secam svog prvog poljupca :( mislim da je to bio tamo neki decko u sedmom razredu,al nisam sigurna bas..:hm: no,secam se onog prvog poljupca koji ne naterao moj ceo organizam da se paralise na par sekundi,meke usne koje su prosto,kao slagalica nalegle na moje i stopile se u jedno..to nikad necu zaboraviti i to je moj prvi poljubac...

divno si ga opisala mico:)

Slowpoke Rodriguez
15-06-2011, 08:14
Prevarila me kucka... :eek: ... a, onda beste noge da vas guzica ne usere...

QueenOfClubs
15-06-2011, 09:46
Диван опис Ригел :bisa:

Ајде, ајде, можеш ти то и боље да опишеш, мало романтике и тако...

DaDole
15-06-2011, 09:48
Диван опис Ригел :bisa:

Ајде, ајде, можеш ти то и боље да опишеш, мало романтике и тако...

Može,naravno da može..samo ako se ne stidi:)

mica
15-06-2011, 15:00
divno si ga opisala mico:)
:stidljiva: a pre tog poljupca sam prosula kafu po stolu od uzbudjenja :rumenko:

Slowpoke Rodriguez
15-06-2011, 16:53
Sta vam je bre, to je bio detaljan opis... bukvalno se tako desilo pogotovo ono za beganje!

QueenOfClubs
15-06-2011, 16:59
И од тад ниси престо да бегаш. :qq:
Ето какав утицај има први пољубац. :undecided:

Adio
15-06-2011, 17:05
Realno, taj prvi poljubac nista posebno...
Onaj gde se telo oduzme, gde samo osetis toplinu necijih usana, jezika onog koga zelis, kada srce tutnji a u glavi milina...mmm...
E to se pamti :bisa:

Sto ja volim da se ljuuuuuuuuuubim :bisa:

mica
15-06-2011, 19:38
da budem iskrena,meni je svaki prvi poljupac sa nekim,kao prvi u zivotu..svaki je poseban,svali budi nesto drugacije i svaki je negde za pamcenje (sem onog kad sam bila klinka)...