PDA

Pogledaj Punu Verziju : Moram da vam se žalim...



Strane : 1 [2] 3

причалица
20-12-2011, 23:00
p.s.
slave - ne idem više ni kod koga na slave. sve je to bezveze.

Moonster
20-12-2011, 23:04
.....Nema covek sa kim da poprica. Znala sam jedino domacine, moje komsije prve, a oni stalno zujali, sluzili, ja kao gluvo prase sama sa sobom. Zato mi je valjda visnjevaca isla dobro, nisam znala sta cu drugo da radim, ne pusim, ne mogu da jedem neograniceno... ne znam da li cu sebe da izlazem tome sledece godine, ovaj moj se juce izvukao, nije isao, kao fol, smrckav je, gde ce takav na slavu...a kvarnic zna kako se smori svaki put tamo, a sve zarad dobrosusedskih odnosa.

Slična situacija kada sam ja u pitanju je bila prošle godine na slavi :aha: nema čovek sa kim da priča, do jela mi nije, do pića nikako, a da odsedim "moram" i da odslušam gluposti isto tako :dada:
Od tada ne idem na slave, ili sam bolestan ili me nema, otputujem negde nekoliko dana pre da u trag ne mogu da mi uđu nikako :)
I svi sretni i zadovoljni :pusi:

Moonster
20-12-2011, 23:08
Što ja ne volim didem po tim slavama:qq:
A od sinoć još jače ne volem:nene:

O Sv. Nikola:krsti:
Da nisam sedela preko puta njih i videla rođenim očima ne bih verovala:nene:
Znači Nikoljdan, znači slava,znači juče i znači ulazi snajka u prostoriju od tridesetak ljudi i drekne:“Da nisam više nikog čula da je povisio ton ili se glasno nasmejao,dete mi spava :raz_096:"
Znači ozbiljno to reče:dada:
I poče na puža rođenog da viče:“ti si najglasniji,da li si ti normalan,el znaš da imaš bejbi:qq:“a 30 ljudi gleda u njih i ćuti:dada:
On: Prekini
Ona: prekini ti
On: prekini
Ona: prekini ti
On: prekini kad ti kažem
Ona: Ti ćeš da mi kažeš
On: Ti ćeš meni da kažeš da prekinem
Ona: I treba da prekineš
On: Treba ti da prekineš
Ona: Neću
On: Marš napolje
Ona: Marš ti napolje
On: Marš napolje kad ti kažem
Ona: Neću
On: Marš napolje
Ona: Neću
On: Bum tras zviz:eek::eek::eek:uvati je za ruku i izbaci napolje,tj u hodnik,i brzo zatvori vrata kaže: "Kad je mačka dosadna izbaciš je napolje i brrrzo zatvoriš vrata da slučajno ne uđe ponovo":srbpla:
"Da joj pm,ja je lebom hranim ona će meni tako,ima da ćuti dok jede moj lebac:dada:"
A trideset ljudi i dalje gleda i ćuti:dada:
Eto gospodže nakon šesti i po minuta sa kezom oko cele glave:“hi hi,zamislite idiota,zbog čega on mene tuče:):)“,seda za sto i opet ista priča,ona ne prestaje da mu zvoca:qq:
Kako se završila noć,stvarno ne znam.

Dolaze danas kod mene najzaljubljeniji par na ceeeeloj planeti:kojote:
"Znači" je uzrečica koju snajka znači govori nakon svake reči :raz_096:
I znači ona je moje godište on koju godinu stariji i znači nemam reči :srbpla:
Ko je ovde normalan,opušteno niko:igra::igra:

Što ja ne volim didem po tim slavama:srbpla:

Vrlo sličnoj situaciji sam prisustvovao pre nekoliko godina na jednoj slavi, gde se zakačiše domaćin i žena :eek:
Završilo se sa pretnjama o izbacivanju iz kuće,a pošto je domaćin popio malo više, nas troje ga je smirivalo da stvarno ženu ne izbaci napolje ispred zgrade i da ne napravi problem :dada:
Dan nakon toga, oni su puni razumevanja jedno za drugo, njoj kez preko cele face od silne ljubavi prema njemu :huh:
Nakon toga nikada im više na slavi nisam bio, jedna slava manje :raz_076:

Moonster
20-12-2011, 23:09
Vrlo sličnoj situaciji sam prisustvovao pre nekoliko godina na jednoj slavi, gde se zakačiše domaćin i žena :eek:
Završilo se sa pretnjama o izbacivanju iz kuće,a pošto je domaćin popio malo više, nas troje ga je smirivalo da stvarno ženu ne izbaci napolje ispred zgrade i da ne napravi problem :dada:
Dan nakon toga, oni su puni razumevanja jedno za drugo, njoj kez preko cele face od silne ljubavi prema njemu :huh:
Nakon toga nikada im više na slavi nisam bio, jedna slava manje :raz_076:



P.S.
Umalo zaboravih, domaćin je ženu "počastio" jednim zvučnim šamarom....

Cruz
21-12-2011, 00:32
ceo dan mi je promasen i umesto da imam vecernji mir, iz takta su me izbacili glupost i bezobrazluk u tolikoj meri da me je glava zabolela...

Obešenjak
21-12-2011, 00:38
ceo dan mi je promasen i umesto da imam vecernji mir, iz takta su me izbacili glupost i bezobrazluk u tolikoj meri da me je glava zabolela...

Glavu gore, Kruz! :kojote:

Cruz
21-12-2011, 01:01
hvala

Moonster
21-12-2011, 01:02
ceo dan mi je promasen i umesto da imam vecernji mir, iz takta su me izbacili glupost i bezobrazluk u tolikoj meri da me je glava zabolela...

Za tebe Cruz, jedna pozitivna i mudra :)


http://www.youtube.com/watch?v=xMGOvoXBIGY

Cruz
21-12-2011, 01:10
nije bas to tako jednostavno... ipak hvala i tebi

Moonster
21-12-2011, 01:13
nije bas to tako jednostavno... ipak hvala i tebi

Nikada i nije Cruz, u tome i jeste problem, ali pokušaj koliko god možeš sebe da poštediš glavobolja i nerviranja.
Jer sve to ostavi trag.......
Nema na čemu Cruz :)

Moonster
22-12-2011, 05:07
Razbudila me komšinica juče :dada: Zašto ljudima nije poznato osnovno pravilo, a to je da nakon dva puta što pozvoniš, ne legneš na zvono već zaključiš da nikoga nema i lepo odeš kući ? Je l' to neka misterija koja je toliko neshvatljiva ? :namcor:

mica
22-12-2011, 06:44
Ustanula sam u pet jutros :dada:

kojica
22-12-2011, 07:46
pa nije ovo tema da se hvalimo.. :hm:

mica
22-12-2011, 07:55
:nene: ja se zalim

DaDole
22-12-2011, 08:22
Sinoć mi čika policajac napisao prekršajni nalog:eek: ode novi karmin:(

Sagacity
22-12-2011, 08:41
Jutros sam se smrzla....Ako se to računa...:huh:

Bisernica
22-12-2011, 19:53
umorna sam kao pas ...mislim ,iscrpljena
potpuno :aha:

Nežnicah
24-12-2011, 23:33
ja se zalim da sam postala manipulator :( crkla mi je kvarcna pec, nova, i rekli mi da im je donesem pa ce da je nose u servis. Mislim se ja, ma pazi da necu da cekam toliko, i posaljem ja srceparajuci mail direktoru prodaju, u kome kazem da sam hronicni bolesnik, da zbog usporenog rada stitne zlezde tesko podnosim hladnocu... i stize odgovor od dise da je donesem i da ce mi je zameniti. i jos dobih i njegov broj mobilnog i postpisao se nadimkom. A meni u profilu gmaila stoji slika mister bina sa najblentavijom facom, mozda je ovaj to video, bruka. Elem, nista ga nisam slagala, ali se osecam nekako kvarno zbog ovoga. :huh:

причалица
24-12-2011, 23:45
ja se zalim da sam postala manipulator :( crkla mi je kvarcna pec, nova, i rekli mi da im je donesem pa ce da je nose u servis. Mislim se ja, ma pazi da necu da cekam toliko, i posaljem ja srceparajuci mail direktoru prodaju, u kome kazem da sam hronicni bolesnik, da zbog usporenog rada stitne zlezde tesko podnosim hladnocu... i stize odgovor od dise da je donesem i da ce mi je zameniti. i jos dobih i njegov broj mobilnog i postpisao se nadimkom. A meni u profilu gmaila stoji slika mister bina sa najblentavijom facom, mozda je ovaj to video, bruka. Elem, nista ga nisam slagala, ali se osecam nekako kvarno zbog ovoga. :huh:

šta te birge, fajf...missim, lepo je što će da ti promeni grejalicu na lepe oči, ali...generalno gledano bi tebe bolela bulja za tu grejalicu da je sve kako treba, je l da?
opušteno, bwe :cmok:

Луда Српска Дружина
24-12-2011, 23:52
ja bih se zalio ali ne smem, mozda me opet potera neki maler.

Sarmica
25-12-2011, 08:07
da si ošo na železničku sve bi bilo drukče:drnd:

причалица
27-12-2011, 08:20
umorna sam :(

mikili
27-12-2011, 11:10
pridruzujem ti se prico..i iscrpljena..uvek mi je tako u decembru..praznici,pa menjanje smena,pa ugadjanje ko kad radi,pa rad u duplim smenama,odradjivanje svojih,pokrivanje drugih..joooj:pada:

mica
04-01-2012, 06:35
naci, nisam ljudski spavala od prosle godine :sad:

причалица
04-01-2012, 08:41
što nema snega :place:

DaDole
04-01-2012, 09:00
što nema snega :place:
e,da znaš da je i meni krivo:cry:

Cruz
04-01-2012, 09:57
nos mi je kao slavina, a oci kao kafanske sarme :(

причалица
04-01-2012, 10:48
nešto me zeza peckanje u očima...a moram da radim :(

Sarmica
04-01-2012, 11:32
nos mi je kao slavina, a oci kao kafanske sarme :(

:raz_114:

Bisernica
09-01-2012, 20:22
da mi je bilo da se žalim ovih dana ,sad ne moram :kafa1:

причалица
12-01-2012, 07:39
kako vreme brzo leti :place:

mikili
12-01-2012, 09:16
..nikako mi nije jasno u cemu je problem sa muskarcima i bojama?:misticlady:..ako mu date jasna uputstva,objasnite gde stoji,kazete mu da je kutija zelenkastocrne boje sa zutim ivicama kako moze za prljavoroze da kaze da je to to?:eek:

Sarmica
12-01-2012, 09:23
:raz_114:
Nema to veze sa bojama, nego s tim što niiiiišta ne slušaju:nene:

Bisernica
14-01-2012, 10:00
sinoć mi nestajala struja ,padao sneg kao lud ,od sve romantike sam završila u krevetu
a došla iz grada pre dvanaest da bih bila ovde ...onda došla ovde ,vidim svak svoju
nastavlja ...nakon nestanka struje ,ne mogu da vratim sve aplikacije,ne mogu da slušam
radio ...da bar ostah u gradu da pijem kuvano vino .... katastrofa

Bisernica
14-01-2012, 10:02
jutros ustanem i prvu jutarnju ,u penjoaru da popijem uz komp,ne sija
na modemu lampica internet :raz_050:
zovi korisnički servis ,petljaj ,okreći ,restartuj ....prisela mi jutarnja :mirka:

Cruz
15-01-2012, 12:16
mnogo me boli glava :srbpla:

причалица
16-01-2012, 09:59
opet nisam spavala cele noći :(

mikili
16-01-2012, 12:35
ja to ponekad kazem...ali u drugom kontekstu:):rumenko:

Obešenjak
16-01-2012, 12:42
loše sam spavao, sav sam izlomljen :srbpla:

naki
16-01-2012, 16:48
spava mi se... :srbpla:

mrav
16-01-2012, 16:50
..nikako mi nije jasno u cemu je problem sa muskarcima i bojama?:misticlady:..ako mu date jasna uputstva,objasnite gde stoji,kazete mu da je kutija zelenkastocrne boje sa zutim ivicama kako moze za prljavoroze da kaze da je to to?:eek:

A što kupujete tako šarene kutije? posle mi krivi

причалица
16-01-2012, 17:04
čitam intervju sa jednom mladom majkom (ima zdravog sina od 9 meseci, hvala Bogu) i priča kako je otkrila koliko je u stanju da se žrtvuje zbog deteta ...
sad će neko da mi kaže - pa šta se žališ na to? :huh:
pa žalim se, jer me bre više nervira kad neko sa dvajes i kusur priča o žrtvovanju u jednoj sasvim prirodnoj i normalnoj stvari - odgajanju deteta...pri čemu se naglašava kako se išlo u rim za praznike bez bebe :krsti:
ne znam, ja sam popi*dela kad sam ovo pročitala, eto.

Moonster
16-01-2012, 17:55
Žalim se na električara koji me probudio :aha:

Sarmica
17-01-2012, 06:58
čitam intervju sa jednom mladom majkom (ima zdravog sina od 9 meseci, hvala Bogu) i priča kako je otkrila koliko je u stanju da se žrtvuje zbog deteta ...
sad će neko da mi kaže - pa šta se žališ na to? :huh:
pa žalim se, jer me bre više nervira kad neko sa dvajes i kusur priča o žrtvovanju u jednoj sasvim prirodnoj i normalnoj stvari - odgajanju deteta...pri čemu se naglašava kako se išlo u rim za praznike bez bebe :krsti:
ne znam, ja sam popi*dela kad sam ovo pročitala, eto.

Eee Pričo...zrela žemska, šta ćeš:aha:

Sarmica
17-01-2012, 21:27
pada sneeeeeeeeeeeeeghttp://razbibriga.net/imported/2012/01/t2309-1.gif (http://yoursmiles.org/t-tears.php)

причалица
17-01-2012, 21:28
pada sneeeeeeeeeeeeeghttp://razbibriga.net/imported/2012/01/t2309-1.gif (http://yoursmiles.org/t-tears.php)

ne pada višeeeeeee :raz_050:

Moonster
18-01-2012, 18:51
ne pada višeeeeeee :raz_050:

Fala bogu da ne pada :raz_076:

Bisernica
03-02-2012, 21:57
kod mene pada sneg neprekidno :place:
ovo će stvarno da nas zatrpa :raz_050:

mica
03-02-2012, 22:09
Nisam nasla papuce koje nisu roze i sad mi se smeju na poslu :sad:

Nežnicah
08-02-2012, 14:00
Prokrcila sam stazu dugacku 100m sirine pola metra :( ne osecam ni ni krilca, ni nogice ni kljun... mislila sam da cu uspeti i drugu traku pa da maknemo kolima negde, ali sipak... mozda da sarmiram ciku sa grtalicom :hm: mada ne bi ni to upalilo, u ovom izdanju u kojem cistim, kao iz kontejnera da su me izvukli :pada:

promaja
08-02-2012, 14:04
e ja sam počeo da povr....am sneg kolko mi se zgadio ovih dana :lupko:

Bisernica
14-02-2012, 22:14
imam utisak da imam kosčicu i u jeziku :lol:
svaka me boli od ove pošasti ,samo ne znam gde
li sam je nahvatala :hm: :lol:

причалица
14-02-2012, 22:17
imam utisak da imam kosčicu i u jeziku :lol:
svaka me boli od ove pošasti ,samo ne znam gde
li sam je nahvatala :hm: :lol:

umor i zima, biso

Bisernica
14-02-2012, 22:21
umor i zima, biso

pad imuniteta od umora jeste sigurno :(
da iskoristim ove dane da se malo odmorim ,
otac mi javio da mu je zaledila voda :place:
majstor sa nekim aparatom za odmrzavanje me vanta
već dva dana ....poludeh :raz_049:

Vragolanka
14-02-2012, 22:22
a mogla je i da pukne cev... :mrgreen:

Bisernica
14-02-2012, 22:26
a mogla je i da pukne cev... :mrgreen:

toga se i plašim :aha:
..a kako je krenulo,bojim se da me ne mimoiđe

Sagacity
14-02-2012, 22:29
Meni se strašno spava :srbpla:

причалица
14-02-2012, 22:30
Meni se strašno spava :srbpla:

i meni...ali, neću da se žalim, jer danima nisam spavala kako treba...tj. noćima

Bisernica
14-02-2012, 22:32
ja sam spavala prinudno :aha:
hladno mi je ,a u kući ima 100 stepeni

Cruz
14-02-2012, 22:35
mene uzasno boli glava celoga dana i ni jedan lek ne pomaze, ni setnja nije pomogla, i ne znam sta cu nocas ako se ovako nastavi :place:

Bisernica
16-02-2012, 09:14
opet pada ::m:
::lupko:

Cruz
16-02-2012, 10:07
opet me boli glava...

Sarmica
21-02-2012, 16:04
Što ja ne volim didem po tim slavama:qq:
A od sinoć još jače ne volem:nene:

O Sv. Nikola:krsti:
Da nisam sedela preko puta njih i videla rođenim očima ne bih verovala:nene:
Znači Nikoljdan, znači slava,znači juče i znači ulazi snajka u prostoriju od tridesetak ljudi i drekne:“Da nisam više nikog čula da je povisio ton ili se glasno nasmejao,dete mi spava :raz_096:"
Znači ozbiljno to reče:dada:
I poče na puža rođenog da viče:“ti si najglasniji,da li si ti normalan,el znaš da imaš bejbi:qq:“a 30 ljudi gleda u njih i ćuti:dada:
On: Prekini
Ona: prekini ti
On: prekini
Ona: prekini ti
On: prekini kad ti kažem
Ona: Ti ćeš da mi kažeš
On: Ti ćeš meni da kažeš da prekinem
Ona: I treba da prekineš
On: Treba ti da prekineš
Ona: Neću
On: Marš napolje
Ona: Marš ti napolje
On: Marš napolje kad ti kažem
Ona: Neću
On: Marš napolje
Ona: Neću
On: Bum tras zviz:eek::eek::eek:uvati je za ruku i izbaci napolje,tj u hodnik,i brzo zatvori vrata kaže: "Kad je mačka dosadna izbaciš je napolje i brrrzo zatvoriš vrata da slučajno ne uđe ponovo":srbpla:
"Da joj pm,ja je lebom hranim ona će meni tako,ima da ćuti dok jede moj lebac:dada:"
A trideset ljudi i dalje gleda i ćuti:dada:
Eto gospodže nakon šesti i po minuta sa kezom oko cele glave:“hi hi,zamislite idiota,zbog čega on mene tuče:):)“,seda za sto i opet ista priča,ona ne prestaje da mu zvoca:qq:
Kako se završila noć,stvarno ne znam.

Dolaze danas kod mene najzaljubljeniji par na ceeeeloj planeti:kojote:
"Znači" je uzrečica koju snajka znači govori nakon svake reči :raz_096:
I znači ona je moje godište on koju godinu stariji i znači nemam reči :srbpla:
Ko je ovde normalan,opušteno niko:igra::igra:

Što ja ne volim didem po tim slavama:srbpla:


a ova akterka sinoć jednom rukom ljulja dete a u drugoj drži kriglu piva:srbpla: pa spusti pivo pa uzme cigaru i sve tako:srbpla:

Obešenjak
21-02-2012, 16:08
a ova akterka sinoć jednom rukom ljulja dete a u drugoj drži kriglu piva:srbpla: pa spusti pivo pa uzme cigaru i sve tako:srbpla:

nešto se ti mnogo družiš sa njima :kreza:

Sarmica
21-02-2012, 16:10
taki je red:srbpla:

Marko:
21-02-2012, 16:12
Ne, ne. Znači taki je red. :drnd: Znači :drnd:

Sarmica
21-02-2012, 16:13
nemoj ti meni znači:drnd::ljut:

Marko:
21-02-2012, 16:13
Znači neću :drnd:

Cruz
08-03-2012, 09:35
pod jakim sam stresom vise od 3 sata :place:

DaDole
08-03-2012, 10:06
stigla sam tek jutros oko 3..i moram da vam se žalim jer sam jako nenaspavana,al' to me neće spriječiti da razbibrigarim:jasenka:

причалица
08-03-2012, 10:23
pod jakim sam stresom vise od 3 sata :place:
pa šta je sad, kruz :(

Cruz
08-03-2012, 10:27
pa šta je sad, kruz :(

nije radio forum :(

Cruz
26-03-2012, 11:54
jutros sam se probudila u 4, umorna, kao da nisam ni spavala, povracala sam do 6, uzasno sam nervozna i ne znam sta cu sa sobom. eto, morala sam da se pozalim...

mrav
26-03-2012, 11:57
jutros sam se probudila u 4, umorna, kao da nisam ni spavala, povracala sam do 6, uzasno sam nervozna i ne znam sta cu sa sobom. eto, morala sam da se pozalim...

ček a što si povraćala? Na nervnoj bazi?

Cruz
26-03-2012, 11:58
jeste, sto pitas? :aha:

Bisernica
27-03-2012, 20:34
...ovih dana ne stižem da se sastavim sama sa sobom :(
svaki dan mi je kao na konjičkim trkama...pita se da li sam
natovarila sebi na vrat nevolju koja se zove previše obaveza ?!
ima stvari koje valjda i drugi mogu da odrade :aha:

Vidana
27-03-2012, 20:58
mog sina je ugrizlo dete iz razreda :raz_019::angry:
naravno da sma bila kod učiteljice,
ma strašno

Sagacity
27-03-2012, 21:01
To je stvarno katastrofa..Deci svašta padne na pamet....Kada sam ja išla u osnovnu školu, dečak dečaku je ''zabo'' šiljak šestara u oko...Deca uopšte ne razmišljaju o posledicama...

Cruz
27-03-2012, 21:01
:huh: zasto ga udrizlo? jel ti dete dobro?

Vidana
27-03-2012, 21:07
:huh: zasto ga udrizlo? jel ti dete dobro?

dobro mi je dete, hvala na pitanju
nije ga jako ugrizo, nema krvarenja, ali ipak ima trag ugriza u vidu male modrice (tj veličine zuba)
ipak, reagovala sam kod učiteljice da bi se sprečili veći incidenti

mene je više iznerviralo što ga je ugrizo bez povovda, znači, samo mu je prišo i ujeo ga:ljut: svašta....
da ga je moj sin nešto provociro, da su se nešto pre toga posvađali, ništa ne bih rekla, a ovako :roll:
znači, danas sam te ujeo, sutra ko zna šta
msm mali je problematičan, pola odeljenja se žali
ma strašno

Vidana
27-03-2012, 21:10
To je stvarno katastrofa..Deci svašta padne na pamet....Kada sam ja išla u osnovnu školu, dečak dečaku je ''zabo'' šiljak šestara u oko...Deca uopšte ne razmišljaju o posledicama...

e svašta
staršno, stvarno
dobro je što "naša" učiteljica ne traži šestar
i nisu mi jesni roditelji koji prvacima kupuju šestar
mada, kod starije dece, nisu šestari krivi

Bisernica
30-03-2012, 21:32
...da ne stižem da se sastavim :(

Bisernica
03-04-2012, 20:46
migrena me ubija :place:

Nežnicah
03-04-2012, 21:04
migrena me ubija :place:

Koleginice bako, zao mi je sto te muci ta napast, rado bih pomogla da mogu :(

Mene boli srce i vako i nako, mada kazu da srce ne moze da boli, al mene boli

Cruz
03-04-2012, 21:07
mozak mi puca :cruz:

Nežnicah
03-04-2012, 21:09
mozak mi puca :cruz:

moj puk`o nedavno, hoces da razmenimo iskustva :)

Cruz
03-04-2012, 21:10
cek dok se proces zavrsi, pa onda... :)))))))))

Nežnicah
04-04-2012, 09:57
Vec danima je zemljani putic koji vodi od ulice do moje kuce, na mestu gde komsija ima izlaz iz svog dvorista, mokar i blatnjav. Jutros, zalivam ja cvece u prozoru i gledam ka ulici, i imam sta da vidim, tip koji je tu kupio stan u kuci od tog komsije sa kojim inace nisam u ljubavi, prosipa kofu punu vode u kojoj je saprao pribor od krecenja na taj putic. I onda jos uzima crevo da jos bolje to sapere i sve van svog dvorista a po ovom putu. Prva reakcija mi je bila ‚‚Ma sad cu da mu ...sve po spisku‚‚ i izletim ko furija odem do njega i objasnim mu neke stvari. Dobijem izvinjenje i obecanje da se vise nece ponoviti, a sad ga gledam kako sa tim likom od koga je kupio stan gleda u pravcu moje kuce i nesto obojica pokazuju na put... a sto je najgore ja za taj put imam samo pravo koriscenja.
Na sve to, komsinica sa leve strane je zapalila neku travuljinu i ko zna sta jos, tako da moram da pokupim ves sa terase i zatvorim prozore.

E ovo su bukvalno seljacka posla... joj sto niko da se zezne i kupi ovu kucu od mene pa da danem dusom :raz_088:


Morala sam ovo da izbacim iz sebe... svaka rec utehe je dobro dosla :)

Bisernica
04-04-2012, 21:03
Nisam prava osoba za tešenje koleginice ,jer bi i meni malo utehe dobro došlo :(.
Danas sam poginula od posla ,na dva-tri fronta ,a onda me je otac svečano obavestio
da je odlučio da zasadi kupinu na 15 ari površine :place:...kao da je malo malina ,nego
još trnja da se zasadi ...iako pitoma kupina nema trnja.Naravno ,prigovor na odluku je
besmislen ,jer je on već nabavio sadnice.
Ako preživim april ,živeću dugo :aha:

Sagacity
04-04-2012, 21:11
da je odlučio da zasadi kupinu na 15 ari površine :place:...kao da je malo malina ,nego
još trnja da se zasadi ...iako pitoma kupina nema trnja.Naravno ,prigovor na odluku je
besmislen ,jer je on već nabavio sadnice.
Ako preživim april ,živeću dugo :aha:
Kupina zahteva vlažno tlo i mora da se navodnjava...Zahtevnija je od maline...Tako da....možda se na kraju i osuše....ne brini...:lol: :lol: :lol:

Bisernica
04-04-2012, 21:15
Kupina zahteva vlažno tlo i mora da se navodnjava...Zahtevnija je od maline...Tako da....možda se na kraju i osuše....ne brini...:lol: :lol: :lol:

:raz_114:
sago ..ne znaš ti mog matorog :raz_114:
još nije posađena ,a sistem kap po kap je razvučen :lol:
kod njega u analizi slučaja ,metoda pretpostavke ne igra :raz_114:

Sagacity
04-04-2012, 21:18
:raz_114:
sago ..ne znaš ti mog matorog :raz_114:
još nije posađena ,a sistem kap po kap je razvučen :lol:
kod nejga u analizi slučaja ,metoda pretpostavke ne igra :raz_114:
Izvini Biso al prvo moram....:krsti:
Ne brini, kada se lepo navodni pa negde predveče ''nagrnu'' komarci...ima da vidi ''svoga Boga''...će mu prisedne...:lol: :lol: Jedino ako nije kupio neko ''protiv-ujed'' odelo....ipak...:eek:

Bisernica
04-04-2012, 21:21
"svoga Boga" ću ja gledati sago :aha:

Sagacity
04-04-2012, 21:25
"svoga Boga" ću ja gledati sago :aha:
Ima da se kupe oni preparati u stiku, za ''protiv-ujed''....namažeš se i ne brineš nekih 2-3 sata...Inače, lakše su za branje nego maline....al' ipak se bere po suncu..tako da....:aha:

Tema: Ne znam šta da obučem ujutru.....ali stvarno....:srbpla:

Rosa
04-04-2012, 21:31
...na ljude koji su tako "teški"..i sa tom svojom težinom tako nepopravljivo dosadni...i naporni..uzimaju iz tebe onu "dečju radost" i žele da ti usade ozbiljnost po svaku cenu..na energetske pijavice kojih ima tako mnogo..nekad i u našoj bližoj okolini a da toga nismo ni svesni..

DaDole
06-04-2012, 08:58
Jutros na benzinskoj pumpi sam se baš obrukala..dok čiko sipa,uđem ja da platim,izvadim novčanik i čekam,čekam..a gleda me brko i gleda i gleda:qq:Mili bože,pa što je blen'o..
Ja već nervozna i u tom času vidim da u ruci držim umjesto viza kartice ličnu kartu:eek: e,baš ne valja izlaziti na cestu bez jutarnje kafe:haha:

причалица
07-04-2012, 06:21
nisu mi doneli mačka ovi iz smedereva.
na neki čudan način su mislili da će mačak ostati miran iako su ga prvi put izneli iz stana posle toliko vremena. onda su mislili da će moći da ga dovezu autobusom...to mi sve nešto čudno.
u svakom slučaju mora da je ovo zbog nečega dobro. da razmislim da li uopšte treba da uzimam tako odraslog mačka, ma koliko me podsećao na mog crnog mučenika.

Bisernica
07-04-2012, 08:55
...ne moram da se žalim ,nikakva mi vajda od toga ,ali kad sam već tu
da napišem - juče popodne je pala takva kiša da se nebo sručilo na
zemlju ,sav trud oko prozora je otišao niz Moravu :aha:
današnja prognoza je ista što znači da me čeka repriza pranja ...

kojica
09-04-2012, 17:08
Pekar se naparkirao na sred parkića. Na metar od gola.
I moje dete mu slučajno loptom udari avto i on ga pita ''je li mali hoćeš da dođem
da ti zalepim šamare'' ovaj mučenik ćuti.. pa onda.. ''hoćeš da ti zovem oca?''
kaže dete ''Pa zovite'' i ovaj krene da ga psuje..

:ljut::ljut::ljut::ljut: :koja:

samo da ga vidim.... :mirka:

Cruz
09-04-2012, 17:12
:eek:

ma sta da ga vidis, da odes lepo na vrata i to raspravis, siledzija jedan

kojica
09-04-2012, 17:14
ode konan... :namcor: sad je naebo...

Cruz
09-04-2012, 17:17
ako je i treba, podrzavam i pozdravljam

причалица
09-04-2012, 18:19
pu! stoka jedna...naš'o na dečkiću da se prsi :ljuta:

kojica
09-04-2012, 18:40
odoše cajci.. :jasenka: da mu kažu dve tri reči...

Kažu da je dobro što smo zvali. Da niko ne sme tuđem detetu da se obraća, pogotovo
ne na takav način i da bi rasprava između njega i nas mogla da stvori još veći problem.

Cruz
09-04-2012, 18:51
odlicno :dada:

Vidana
09-04-2012, 18:53
ma kojice, budala
ako ste zvali cajce, taj više neće da zucne

Bisernica
09-04-2012, 20:58
...da zima nema nameru da ode u istoriju :aha:
ponovo pada sneg

Cruz
09-04-2012, 21:00
...da zima nema nameru da ode u istoriju :aha:
ponovo pada sneg

biso :eek:

pa kako ja posle ovoga da spavam? :place:

naki
10-04-2012, 14:06
utorak je dan koji treba prespavati :sad:
kome da se obratim da se zakonom zabrani utorak? :hm:

Tibi
10-04-2012, 14:08
utorak je dan koji treba prespavati :sad:
kome da se obratim da se zakonom zabrani utorak? :hm:

To je teza misija:hm: bolje se udaj...dobro, pa onda prespavaj svaki utorak:aha:

ljubičica
10-04-2012, 14:12
e bre tiberije de si bio pre 20 godina da me takO NASAVETUJES..:lol:

naki
10-04-2012, 14:14
pa kud da se udajem samo zbog izbegavanja utorka? :sad:
nece to da valja :aha:

Tibi
10-04-2012, 14:22
Tu sam ja celo vreme, samo me niko ne pita na vreme:sad:
A ti Naki, ne trazi pogace preko hleba, ostaces gladna:pusi:

naki
10-04-2012, 14:24
ne trazim ni hleba :aha:
samo da se izbaci utorak, i dovoljno :pusi:

Čarapica
10-04-2012, 14:25
zalim se :mm:

Nežnicah
10-04-2012, 14:39
Preracunala sam se danas na pijaci sa parama, tako da sam kupila samo delimicno sastojke za rucak. Za ono glavno nisam imala zute banke :lol: al dobro, bice sutra kuvano, a danas cu da izbunarim nesto iz zamrzivaca. Eh, kako me ponese ta pijaca, mamipara prava :namcor:

Čarapica
10-04-2012, 15:45
i ja tako svaki put, odem po jedno a donesem kuci nesto sasvim drugo :mm:

mrav
10-04-2012, 15:56
zima mi je, boli me želudac i na momente me toliko zaboli glava da ....

Sarmica
10-04-2012, 16:05
nisam sluntavu videla pet dana:place:

Man
10-04-2012, 16:41
moram da se žalim na sarmicu :ljut:

DaDole
10-04-2012, 16:42
nisam sarmicu vidjela sepet dana:kk:

Sarmica
10-04-2012, 17:08
moram da se žalim na sarmicu :ljut:

upravi vodovoda:kapa:

Man
10-04-2012, 17:15
upravi vodovoda:kapa:

dobro :ljut: sasi naebala.

Sarmica
10-04-2012, 17:18
Nemojhttp://razbibriga.net/imported/2012/04/a3e411b8efe6b2ef13b99323125c6978-1.gif (http://s4.rimg.info/a3e411b8efe6b2ef13b99323125c6978.gif)nisam platila vodu, evo četvrti mesec, bolje da ih ne podsećaš na me:ququ:

Rosa
10-04-2012, 17:41
Na snajku :ljutko:

Pitala me danas kaću da se udam ( kobajagi u šali) :mirka: zamisliii :napoleon:

kojica
10-04-2012, 17:46
kaži ti njoj ''da nije mog naivnog brata, kad bi se ti udala''
u šali.. :lakat:

Rosa
10-04-2012, 17:57
kaži ti njoj ''da nije mog naivnog brata, kad bi se ti udala''
u šali.. :lakat:

:raz_114: :raz_038: maa,ne moram ja ništa da pričam,mogu da je srušim u roku od dve sekunde,al neću,hoću da se razlikujemo..

Nežnicah
11-04-2012, 18:47
razocarana sam i tuzna. mama mi javlja da ce nas zvati uskoro na ostavinsku raspravu i naglasava mi da cu ja NARAVNO izjaviti da se odricem svega... to me je tako nekako zabolelo i uvredilo, mislim, nije bilo potrebe da mi tako nesto kaze uopste, znam vrlo dobro sta je moje... a ona kao da ne zna ko sam i kakva sam ja :(

Cruz
11-04-2012, 21:16
eh babsi... umeju roditelji da budu jako okrutni..

Sarmica
18-04-2012, 20:59
probudila sam se s glavoboljom:m:mislim da neću preživeti:srbpla:

причалица
19-04-2012, 08:14
lelemood mi izeo sav kajmak, tek sam sad videla :place:

Lilu
19-04-2012, 08:18
11 otkaza moj gazda juce podelio :pada:

причалица
19-04-2012, 08:20
11 otkaza moj gazda juce podelio :pada:

što? je l on normalan :eek: radite kao crnci.

DaDole
19-04-2012, 08:28
cupkam od 07,30 a nikako da shvate da se žurim:qq: kažem,razilaz'te se bando ,manijak slavi rođendan,a ja pozvana:say:

ljubičica
19-04-2012, 08:39
ukinuli mi i zeleni caj, sad patim bez moje droge:ljut:

DaDole
19-04-2012, 08:44
ukinuli mi i zeleni caj, sad patim bez moje droge:ljut:
pa kako da njega ukinu:) ja ne znam kako bih bez tog čaja:qq:

Lilu
19-04-2012, 08:45
što? je l on normalan :eek: radite kao crnci.

pa nije bre, ja pricam vec godinu i kusur dana da nije normalan...

ljubičica
19-04-2012, 09:28
pa kako da njega ukinu:) ja ne znam kako bih bez tog čaja:qq:
:ljut: ne pitaj me.
smem samo nanu i tako to..a razbudjivanje? kako bre da dignem pritisak, niki me ne pita..:lol:

DaDole
19-04-2012, 09:34
mislim da ti i nana može pomoći,malo jača i bez šećera..meni je pomagala ali dvije šolje,pa probaj:)

ljubičica
19-04-2012, 09:39
popila jednu, sad cu drugu..
ma naviknuce se organizam, samo treba izdrzati prvo vreme..
al mi se spavaaaaaaa :m:

причалица
19-04-2012, 10:31
popila jednu, sad cu drugu..
ma naviknuce se organizam, samo treba izdrzati prvo vreme..
al mi se spavaaaaaaa :m:

naviknućeš se, koto. imaš našu podršku :)

Cruz
19-04-2012, 10:39
meni se smucilo vise da se javljam na oglase, ne znam da li to neko razume.. razmisljam lepo da se raspitam kako mogu da odem negde u neku nedodjiju i cuvam ovce, mislim da bih se preporodila :aha:

ljubičica
19-04-2012, 10:44
naviknućeš se, koto. imaš našu podršku :)
hvala prico:srce:

Cruz
22-04-2012, 07:31
ne secam se sta sam sanjala, samo sa skocila iz kreveta i imala uzasan osecaj da negde kasnim, srce mi tako lupa da ce da me ugusi

Nežnicah
24-04-2012, 20:32
Kako da ostanem normalna, kada dnevno imam po 20 pacijenata sa ovakvim porukama: prvi put gledam sadnice pa me interesuje jeli se ovo prodaju seme ili kako i sta vec pozzz

Ako neko ima savet, necu odbiti :lol:

Sarmica
27-04-2012, 06:55
pošto seme sadnice?:jede:

DaDole
27-04-2012, 07:25
poskupio rasad paprike:qq:

Cruz
29-04-2012, 13:20
nacela sam drugu tablu analgina :aha:

Nežnicah
29-04-2012, 18:31
dvoriste mi je zaraslo u korov a niko prstom da mrdne... :aha:

причалица
29-04-2012, 18:46
samo mi se spava :raz_128:

Nežnicah
29-04-2012, 18:49
meni se stalno ne radi nista...

Moonster
29-04-2012, 21:20
Ovde napravili produženi vikend, tako da imam reprizu nedelje, nigde ništa ne radi, a ostao sam bez Coca Cole :huh:

Nežnicah
06-05-2012, 09:33
Moram da vam se žalim da sam ili naprasno zaboravila da kuvam kafu ili nešto opasno muljaju i nazivaju to kafom, ali ja već danima nisam videla penu na kafi kad je sipam u šolju, nestane istog trena, a znam da sam nekad vadila kašičicom višak... imate li i vi taj problem :hm: i to sam isprobala sve kafe redom od grand, don, neke iz pržionice na pijaci... i sve su postale iste :namcor:

Man
06-05-2012, 09:54
Kupi si C kafu :dada:

de si baba :cmok:

Nežnicah
06-05-2012, 10:32
Kupi si C kafu :dada:

de si baba :cmok:

Man :cmok: počela primenjena fizika oko kuće pa sam postala pravi fizičar :lol:
aj probacu opet i C kafu, al i ona mi je nesto tanka postala :)

Cruz
06-05-2012, 16:50
babsi :cmok:

moj otac nema mere kad cuva pilice, majka, snaja i ja smo popadale na nos od posla :m:

Nežnicah
06-05-2012, 22:07
grizu komarci, pocelo je :(

naki
06-05-2012, 22:12
prevruce je vec... pocelo i to babsi :aha:

Nežnicah
10-05-2012, 14:09
moram vam se zalim da nemam vise svojih 5 minuta, ma ni 5 sekundi, i da ne znam dokle ce moje srculence izdrzati takav tempo :(

mrav
10-05-2012, 14:16
što se kafe tiče u pravu si muljaju na veliko, ni miris ni ukus osim u reklami

a ovodrugo za tempo uspori malo ne valja previse da se naprežeš

Nežnicah
10-05-2012, 14:19
ja ti Mrave hvalila onu kafu na zem.pijaci, ali i nju vise ne prepoznajem, bas muljaju svasta, stavim na dve solje 4 vrhom pune kasicice, ma nista, kao da sam kesicu caja umocila da oboji vodu :blenta:

mrav
10-05-2012, 14:22
ma ja trazim sad samo u zrnu al n emoz da se nadje mora da upoznam nekog ko ima przionicu il da otvorim svoju

naki
10-05-2012, 19:14
hocu da spavam i nikoga ne gledam :zeva: :aha:

Sagacity
11-05-2012, 22:53
Bole me oči...:srbpla: Ozračena sam...

Nežnicah
11-05-2012, 22:58
I ja sam se izbečila sva, kao ona `guarana` :lol:

Sagacity
11-05-2012, 23:01
Mene peku oči...Ovih dana sam preterala, što zbog posla..što zbog blejanja po netu...:aha:

kojica
13-05-2012, 13:58
s kakve budale ja živim u ovoj zgradi.. :facepalm:

Zove neki čiča, koji je tu kupio stan, al ne živi tu nego izdaje. I zvala ga stanarka
da ga pita dal se nekada neko u tom stanu obesio. Pa on mene zove da proveri
jel se stvarno tu nekada neko obesio..

dakle obesiću se...

Vragolanka
13-05-2012, 14:03
bolje da su zvali popa. :mrgreen:
p.s. zar se nije stvarno neko ubio u prizemlju? ne sećam se ko mi je pričao, mislim da si ti... :lol:

kojica
13-05-2012, 14:06
To je bilo u stanu ispod. Al nije se obesio nego overio.. :sad:

Vragolanka
13-05-2012, 14:08
to mu dođe na isto...

Man
13-05-2012, 14:14
U kom crtanom filmu je to isto :haha:

:krsti:

Vragolanka
13-05-2012, 21:44
i jedan i drugi su capnuli u stanu, samoinicijativno... ne vidim šta je smešno.

mrav
15-05-2012, 12:17
Ima već par dana kako mi je burazer u bolnici, pre neki dan sam bio kod njega u poseti itrebalo bi da sam sada tamo ali ne mogu, op mom nekom ludom vidjenju ako odem tamo biće kao da sam se pomirio sa činjenicom da ga još malo neće biti iako i doktori to kažu, jednostavno mi je teško to prihgvatim, ovako dok sam na poslu pokušavam da ne mislim o tome ali ne uspevam. Lakše mi je da se pravim ovako kako će sve na kraju biti u redu

Rosa
15-05-2012, 15:50
Ima već par dana kako mi je burazer u bolnici, pre neki dan sam bio kod njega u poseti itrebalo bi da sam sada tamo ali ne mogu, op mom nekom ludom vidjenju ako odem tamo biće kao da sam se pomirio sa činjenicom da ga još malo neće biti iako i doktori to kažu, jednostavno mi je teško to prihgvatim, ovako dok sam na poslu pokušavam da ne mislim o tome ali ne uspevam. Lakše mi je da se pravim ovako kako će sve na kraju biti u redu

Mrav..:( Jedan dobronameran savet forumašice Roske,nemoj da ne ideš,obavezno idi pusti to tvoje vidjenje,biće ti posle još teže ako ne ideš...zamisli koliko bi to njemu značilo eto zbog njega...

mrav
15-05-2012, 16:00
sve ja to znam Roska samo ne mogu saa tim da se pomirim i to je to. Hvala na savetu

причалица
17-05-2012, 20:14
nisam otvarala poštansko sanduče nedelju dana. već imam fobiju od računa koji svaki put ispadnu iz tanušnog sandučeta i muka mi je kad treba te koverte da otvaram...samo se gomilaju cifre.
nigde nekog pravog pisma, neke lepe razglednice.
samo listići za glasanje i - računi. gomiletina njih :(

Vidana
21-05-2012, 19:10
iznervirale me komšije svojim ogovaranjima

причалица
23-05-2012, 21:50
kako sam se danas nanervirala u momentu :psihic:

Sarmica
24-05-2012, 07:25
Što ja ne volim didem po tim slavama:qq:
A od sinoć još jače ne volem:nene:

O Sv. Nikola:krsti:
Da nisam sedela preko puta njih i videla rođenim očima ne bih verovala:nene:
Znači Nikoljdan, znači slava,znači juče i znači ulazi snajka u prostoriju od tridesetak ljudi i drekne:“Da nisam više nikog čula da je povisio ton ili se glasno nasmejao,dete mi spava :raz_096:"
Znači ozbiljno to reče:dada:
I poče na puža rođenog da viče:“ti si najglasniji,da li si ti normalan,el znaš da imaš bejbi:qq:“a 30 ljudi gleda u njih i ćuti:dada:
On: Prekini
Ona: prekini ti
On: prekini
Ona: prekini ti
On: prekini kad ti kažem
Ona: Ti ćeš da mi kažeš
On: Ti ćeš meni da kažeš da prekinem
Ona: I treba da prekineš
On: Treba ti da prekineš
Ona: Neću
On: Marš napolje
Ona: Marš ti napolje
On: Marš napolje kad ti kažem
Ona: Neću
On: Marš napolje
Ona: Neću
On: Bum tras zviz:eek::eek::eek:uvati je za ruku i izbaci napolje,tj u hodnik,i brzo zatvori vrata kaže: "Kad je mačka dosadna izbaciš je napolje i brrrzo zatvoriš vrata da slučajno ne uđe ponovo":srbpla:
"Da joj pm,ja je lebom hranim ona će meni tako,ima da ćuti dok jede moj lebac:dada:"
A trideset ljudi i dalje gleda i ćuti:dada:
Eto gospodže nakon šesti i po minuta sa kezom oko cele glave:“hi hi,zamislite idiota,zbog čega on mene tuče:):)“,seda za sto i opet ista priča,ona ne prestaje da mu zvoca:qq:
Kako se završila noć,stvarno ne znam.

Dolaze danas kod mene najzaljubljeniji par na ceeeeloj planeti:kojote:
"Znači" je uzrečica koju snajka znači govori nakon svake reči :raz_096:
I znači ona je moje godište on koju godinu stariji i znači nemam reči :srbpla:
Ko je ovde normalan,opušteno niko:igra::igra:

Što ja ne volim didem po tim slavama:srbpla:


a ova akterka sinoć jednom rukom ljulja dete a u drugoj drži kriglu piva:srbpla: pa spusti pivo pa uzme cigaru i sve tako


a opet ja o njima:raz_114:

pričaju neki dan kako se zimi više svađaju, jer više vremena provode zajedno u kući i tako to, oni nemaju o čemu da pričaju i nemaju nijedno zajedničko interesovanje, osim keksa naravno...i kaže on njoj, al onako zaozbiljno...pošto se svejedno rastaju jednom nedeljno pa je vozi kod mame: znači ženo ti i ja ćemo se od sad rastajati pred kraj jeseni a sastajati u proleće, k'o hajduci:raz_114::raz_114:
a ona ćuti onako gleda u njega...jedina koja se imalo nasmejala tome sam bila ja, oni mrtvi ozbiljni:huh:
a ne da sam se malo smejala:raz_114:
kad mi smešno ja moram:(

Asterix
24-05-2012, 09:15
heheheh, ne verujem koja prica...

znam i ja za par takvih slucajeva...

Nežnicah
24-05-2012, 10:49
znam i ja :dada: znam jednog koji je svaki put kad se posvadjaju uzimao svoj tv pod misku, pa kod mame i tate... a vremenom mu se imovina uvecala, pa je imao svaki put sve vise da nosi i vraca kad se pomire :raz_114:

Cruz
25-05-2012, 09:28
ne mogu da spavam :srbpla:

причалица
25-05-2012, 18:32
pa eto.
stalno se nadam da će bar za neki rođendan nešto da se promeni, ali neće. ne da neće, nego je svake godine sve gore...sve se kasnije seti da mi je rođendan.
a ja se nadala da će možda da kaže ''ženo, ajmo u budimpeštu na 3 dana''.
koja sam ja naiva.

причалица
25-05-2012, 20:38
znači, nema ko mi nije čestitao rođus.
dakle, ili mi nije čestitao jer je nešto ljut, ali koliko vidim - nije...ili je baš bezobrazan :tupan:
posle kažu - miro, budi srećna :kk:

Nežnicah
25-05-2012, 21:00
pa eto.
stalno se nadam da će bar za neki rođendan nešto da se promeni, ali neće. ne da neće, nego je svake godine sve gore...sve se kasnije seti da mi je rođendan.
a ja se nadala da će možda da kaže ''ženo, ajmo u budimpeštu na 3 dana''.
koja sam ja naiva.

sto mi je poznato sve ovo.... mada ovaj ne zaboravi bas svaki put, ali ne bi se setio da me necim obraduje... :nene:
ove godine sam nenamerno zaboravila njegov rodjendan, mama me podsetila :drnd: i uopste mi nije bilo krivo sto sam zaboravila :rumenko:

burning violin
25-05-2012, 21:07
znači, nema ko mi nije čestitao rođus.
dakle, ili mi nije čestitao jer je nešto ljut, ali koliko vidim - nije...ili je baš bezobrazan :tupan:
posle kažu - miro, budi srećna :kk:

Ako je pazljiv u onih 364 dana, zaista - miro, budi srecna. Sijaset razloga moze da postoji, ne treba uvek poci od najgoreg. :)

naki
25-05-2012, 21:13
sta je sa ovim svetom :sad:

Nežnicah
25-05-2012, 22:29
Znaci ovako je bilo: cerka prilazi fotelji i vrisne, ja poskocim na stolici, kaze pauk, onaj mesnati, crni veliki, a nas dve ako nesto ne volimo da vidimo, to je pauk...i ona ga zgazi i pobegne, a ja hrabro krenem sa djubrovnikom i metlicom da ga uklonim sa tepiha. U poslednjem trenutku kazem, a sta ako se mali folira da je mrtav :hm: i pipnem ga djubrovnikom kad on ispruzi one nozurde silne i potrca na djubrovnik :pada: onda sam ga overila i kukajuci pocistila i bacila...

Ovde je to redovna pojava leti, ti mali crni paucici s polja nekako se provuku ispod vrata i samo protrce po sobi a nas dve... :raz_132::ququ:

причалица
26-05-2012, 05:45
Ako je pazljiv u onih 364 dana, zaista - miro, budi srecna. Sijaset razloga moze da postoji, ne treba uvek poci od najgoreg. :)

ne postoji osoba koja je pažljiva 364 dana i taj baš važan dan - preskoči.

naki
27-05-2012, 14:49
hocu da spavam :sad:

причалица
27-05-2012, 14:51
i ja :sad:

Sarmica
28-05-2012, 06:25
Znaci ovako je bilo: cerka prilazi fotelji i vrisne, ja poskocim na stolici, kaze pauk, onaj mesnati, crni veliki, a nas dve ako nesto ne volimo da vidimo, to je pauk...i ona ga zgazi i pobegne, a ja hrabro krenem sa djubrovnikom i metlicom da ga uklonim sa tepiha. U poslednjem trenutku kazem, a sta ako se mali folira da je mrtav :hm: i pipnem ga djubrovnikom kad on ispruzi one nozurde silne i potrca na djubrovnik :pada: onda sam ga overila i kukajuci pocistila i bacila...

Ovde je to redovna pojava leti, ti mali crni paucici s polja nekako se provuku ispod vrata i samo protrce po sobi a nas dve... :raz_132::ququ:

e bre fajfer:raz_114:k'o da je dinosaurus:lola:
ne mogu da shvatim da se neko boji pauka, miša:krsti:pa šta tu ima strašno, šta će da ti uradi?
ili gliste:pada:ili neke bube:pada:
sve male slatke životinjke:meda:

DaDole
28-05-2012, 07:23
Uganula sam nogu,sreća pa je desna:zrika:

naki
30-05-2012, 18:15
boli me glava :m:

причалица
30-05-2012, 18:22
iznervirao me danas jedan manki...koji je tražio da mu u petak pošaljem nešto poštom u vojvode mišića :psihic:
lepo sam mu rekla da to neće strići pre srede i da, ako mu se žuri, najbolje dođe do nas...naravno, gospodin se pouzdao u poštu i svoje lenjo dupe...i danas me pita kako je moguće da mu pošiljka nije stigla :raz_050:

Nežnicah
30-05-2012, 22:35
Danas poslepodne, nebo se namrcilo, i ja legnem da spavam a navijem mobilni da zvoni negde oko pola 5 jer je trebalo da se u 5 nadjem sa muzem na centru da nesto pokupujemo. Taman onaj prvi lepi sanak poceo da me hvata, ono kad osetite koliko vam je lepo sto tonete u san, kad zvonjava... javim se, on... kaze pljusti kisa, sacekace da stane pljusak,pa ce krenuti, ali to znaci da kasni. ok, pomerim vreme za budjenje, opet zazmurim, opet tonem u san, opet zvrrr, cerka: a jel pada tu kisa, ne, ne pada, aj cao, spavam. nastavim, opet fon, on: e ja sam blizu, kolega me povezao, tako da znas...

Ustala sam nervno rastrojena, neispavana, jos umornija, obukla se i odjurila. A lepo sam jedno vreme znala zbog cega ne praktikujem da spavam popodne, sad me ovo podsetilo zasto...

naki
30-05-2012, 22:37
Danas poslepodne, nebo se namrcilo, i ja legnem da spavam a navijem mobilni da zvoni negde oko pola 5 jer je trebalo da se u 5 nadjem sa muzem na centru da nesto pokupujemo. Taman onaj prvi lepi sanak poceo da me hvata, ono kad osetite koliko vam je lepo sto tonete u san, kad zvonjava... javim se, on... kaze pljusti kisa, sacekace da stane pljusak,pa ce krenuti, ali to znaci da kasni. ok, pomerim vreme za budjenje, opet zazmurim, opet tonem u san, opet zvrrr, cerka: a jel pada tu kisa, ne, ne pada, aj cao, spavam. nastavim, opet fon, on: e ja sam blizu, kolega me povezao, tako da znas...

Ustala sam nervno rastrojena, neispavana, jos umornija, obukla se i odjurila. A lepo sam jedno vreme znala zbog cega ne praktikujem da spavam popodne, sad me ovo podsetilo zasto...
iskljucis tonove moja babsi...neka zvoni koliko mu volja...:dada:
proveren lek :kapa:

Nežnicah
30-05-2012, 22:40
nisam mogla jer je sve bilo nekako vezano sa vremenom :( los termin za spavanje, moracu ranije to da priustim sebi, pre nego sto se svi sjate kuci, nema mi druge

Marko:
30-05-2012, 23:24
Mislim da nisam za forume. Ili obrnuto :kapa:

Nežnicah
30-05-2012, 23:27
Mislim da nisam za forume. Ili obrnuto :kapa:

To ti se samo cini :dada: Valjda se i nase misljenje vazi :bisa:

Hidden
30-05-2012, 23:33
Opet sam se predozirala šumećim vitaminom C.

Moonster
30-05-2012, 23:36
Svi se žalite, ajde sada ću i ja :kapa:
Pre dva dana "preminuo" mi je bord kompjuter na autu, ožalošćen sam ja a slavllje sprema majstor zbog računa koji mi sledi :pusi:

причалица
31-05-2012, 20:35
na ovu sparinu moram da se žalim :(

Nežnicah
31-05-2012, 21:39
opet ja o insektima.... videla sam danas na ulici jelenka, ja zastala da ga zastitim da ga kola ne zgaze, o on se okrenuo ka mojoj nozi i krenuo radeci ono sa onim rogovima, ili sta su vec, kao da ce da ce da me capi :ququ: ali eto, spasila sam mu zivot, toliki je bio da sam ga videla na putu iz daleka i za nekog ko pada u nesvest od takvih buba, bila sam bas hrabra :dada:

hej, po ovo ispade da se ja hvalim zapravo, promasila sam temu :rumenko:

DaDole
06-06-2012, 11:47
sarmice nema cijeli dan:dada:

Nežnicah
06-06-2012, 11:51
mozda ubedjuje psa da udje u auto ponovo :hm:

ne radi mi dobro razmak na tastaturi :(

DaDole
06-06-2012, 11:54
meni ne radim mozak fajf:)

naki
06-06-2012, 12:08
kako mrzim kada se spremim, a onda mi jave da ipak ne krecem jos :ljut:

Nežnicah
06-06-2012, 12:10
a neka si jos malo tu sa nama :cmok: znam za taj osecaj :dada:

naki
06-06-2012, 12:12
a neka si jos malo tu sa nama :cmok: znam za taj osecaj :dada:
babsic moj, hvala ti :cmok: ajmo se igrati :jasenka:
mrzim i kad mi pokvare planove u minut do dvanaest... :ljut:

DaDole
06-06-2012, 12:27
ugrijalo je,tek sad mi se ne radi,a moram:qq:

Rosa
06-06-2012, 14:31
Sad u povratku kući reših da kupim čajeve u jednoj "prodavnici",kad sam stigla kući rok trajanja velkim crnim brojevima 06 6 12 :b: i sad treba da se vraćam na drugi kraj grada,a taman sam se lepo presvukla i skuvala kafu :b: evo baš razmišljam kakvo hladno oružje da ponesem :b: mada sam videla tamo jedan zoger ,mogla bi time da ih sredim :hm:

Asterix
06-06-2012, 14:33
roso , nemoj da se sekiras, nisu pokvareni... mora da si uzela na snizenju...

DaDole
06-06-2012, 17:48
legoh da spavam i ne ide..ne ide,pa belaj..:rumenko:

причалица
06-06-2012, 17:50
Sad u povratku kući reših da kupim čajeve u jednoj "prodavnici",kad sam stigla kući rok trajanja velkim crnim brojevima 06 6 12 :b: i sad treba da se vraćam na drugi kraj grada,a taman sam se lepo presvukla i skuvala kafu :b: evo baš razmišljam kakvo hladno oružje da ponesem :b: mada sam videla tamo jedan zoger ,mogla bi time da ih sredim :hm:

pa ti ih sve danas popij :lol:
šalim se, naravno...može to bwe još da se pije...kakve veze ima.

Nežnicah
06-06-2012, 18:08
Sinoc, malo sam setkala, i sretoh komisinicu, stoji pred kapijom. Javim joj se, a ona ni 5 ni 6 nego kao iz topa, auuuu Snezo, hihihihi, ala si se ti popravila... A ja,isto tako hihihii, pa prija mi zivot na selu... i produzim... Zena ima nekih bez preterivanja 120 kg, a ja sam od proslog puta kada mi je isto to rekla, smrsala 5kg... a ni tada nisam bila blizu toga da sam tako upadljivo popunjena. Koji je njen problem? Mozda nema nista drugo da kaze? :hm: Dosla sam kuci i ispricala to muzu, on kaze sto joj nisi rekla Obe smo izgleda bas jesne, i ti se komsinice dobro popravila od proslog susreta... Mozda ovde stvarno samo tako komuniciraju, e tacno cu tako i da joj kazem sledeci put, ona ce meni da sam se popravila :ljut:

причалица
06-06-2012, 18:11
meni kad neko to kaže, odgovorim da me muž lepo pazi :kreza:

Nežnicah
06-06-2012, 18:15
meni kad neko to kaže, odgovorim da me muž lepo pazi :kreza:

pribelezicu i ovo kao jedan od ponudjenih odgovora :lol: pocastice ona mene prvom prilikom opet :namcor:

причалица
06-06-2012, 18:16
pribelezicu i ovo kao jedan od ponudjenih odgovora :lol: pocastice ona mene prvom prilikom opet :namcor:

i još joj reci da si ljupka oko pupka :lol:

Sarmica
14-06-2012, 11:15
naljutijo se asterix na me:kk:

Nežnicah
14-06-2012, 11:21
ma nije, otisao je samo da posadi bamije :dada:

DaDole
14-06-2012, 11:25
bamije:pada: pa nisu li one specijalitet:b: mislim:stidljiva:

al,da se i ja požalim..umorna sam :( sve mi se čini da ću pobjeći s posla:dada:

Padalica
15-06-2012, 12:17
igra mi desno oko:cry: danima, danima...toliko jako da mi dodje da ga...uff:ljut:

mrav
15-06-2012, 12:19
meni puko kapilar u desnom oku tako da mislim da gebneralno nešto nije u redu sa desnim očima :namcor:
biće da nije do tebe
drago mi je da sam pomogao:)

Nežnicah
15-06-2012, 12:23
meni nista ne igra, nego mi danas klecnulo levo koleno na sred ulice, bilo me je bas sramota kako je to glupavo izgledalo :b:

Padalica
15-06-2012, 12:25
meni puko kapilar u desnom oku tako da mislim da gebneralno nešto nije u redu sa desnim očima :namcor:
biće da nije do tebe
drago mi je da sam pomogao:)
hahaha e sad mi je lakse:)

naki
15-06-2012, 12:25
ja sam zaspala u gradskom autobusu i udarila celom duzinom u onaj poster, reklamu, u sred busa, za koju mozes da se pridrzis :eek:

Padalica
15-06-2012, 12:27
hahaha naki:lol: zamisljam scenu haha

DaDole
15-06-2012, 13:05
ja sam zaspala u gradskom autobusu i udarila celom duzinom u onaj poster, reklamu, u sred busa, za koju mozes da se pridrzis :eek:

:pada: to se i meni jednom dogodilo..ali u tramvaju:) kad sam bila student,učila cijelu noć i zakunjala,pa tres..kad sam došla na ispit imala sam ljepotnu kvrgu veličine oraha na čelu :stidljiva:

naki
15-06-2012, 13:08
:pada: to se i meni jednom dogodilo..ali u tramvaju:) kad sam bila student,učila cijelu noć i zakunjala,pa tres..kad sam došla na ispit imala sam ljepotnu kvrgu veličine oraha na čelu :stidljiva:
menemi bilo u povratku sa ispita :)
znas kako mi je :dada:
a da si videla face onih baba u busu :raz_114:
sirugno su mislile da sam droZirana :pusi:

Cruz
15-06-2012, 17:39
zaboravila sam da kupim kafu :place:

Sarmica
15-06-2012, 17:58
igra mi desno oko:cry: danima, danima...toliko jako da mi dodje da ga...uff:ljut:

kažu stare babe da se to ne valja govoriti:)
kad ti igra oko ti ćuti i trpi:namcor:

Moonster
16-06-2012, 01:40
Moram da se požalim na CIPS ( Citizens Identification Protection System ) koji je "integrisan" potpuno, sve su institucije BiH elektronski povezane, ma sve oni imaju u centralnom registru. Umesto 7 dana, 21 dan čekam potvrdu MUP-a koji nije u stanju iz jednog eniteta da prosledi podatke drugom entitetu u okviru "iste države" :aha:
Poslednji put kada sam bio kod njih službenica me uveravala da će sve to oni elektronski da urade, za nekoliko minuta, udarajući pri tome rukom po monitoru njenog terminala i objašnjavajući mi naširoko i nadugačko kako to oni sve imaju upisano, provedeno, zabeleženo, ma sve oni znaju, osim broja Sirijaca u Maoči, al' nećemo o tome http://razbibriga.net/imported/clear.jpg.
Najbolji od svih bisera je bio kada sam čuo od službenice iz RS-a da im je "pao" registar osoba, već tri meseca i da im MUP samo petkom dozvoljava da mu pristupe, kada radi :blenta:
Reč koja ovo najbolje opisuje je "javašluk" i to potpuni. Srećom pa mi se ne žuri, inače....

kojica
17-06-2012, 15:55
jao bre, ja nisam sposobna da živim.. :srbpla: i moram da se žalim na samu sebe...

Dakle.. nabrala sam koju kilu graška i višanja, provela par sati u prirodi i lipsala sam
načisto.. noge su mi ranjave, nokte neću očovečiti pet dana.. glava me boli...
postala sam kućni ljubimac za u stan.. ko persijska mačka.. :blenta:

Bisernica
18-06-2012, 19:39
vrućina me ubija :aha:
na ostalo nema vajde da se žalim :lol:

Enter
19-06-2012, 09:45
ne snalazim se bas najbolje :undecided:

DaDole
19-06-2012, 09:46
ne snalazim se bas najbolje :undecided:
polako enter,svi smo prošli tu fazu:) samo opušteno:)

Enter
19-06-2012, 09:48
nadam se da će proći :huh:

Moonster
19-06-2012, 09:48
ne snalazim se bas najbolje :undecided:
Snalaziš se sigurno bolje nego što je kod mene bio slučaj kada sam došao ovde :lol:
Samo polako, sve to dođe na svoje :)

DaDole
19-06-2012, 09:48
nadam se da će proći :huh:
naravno,dok udariš enter:igrac:

Enter
19-06-2012, 09:49
xaxa a od slike atačment :zrika:

naki
19-06-2012, 16:05
kako neko moze da pljuje po liftu :ljut:

burning violin
19-06-2012, 16:19
Idem da polomim komsiji burgiju, hilti, whatever. :raz_037:

Nežnicah
20-06-2012, 23:06
Nasla sam nedavno pisma iz mladosti koja sam razmenjivala sa jednom drugaricom iz Zagreba koju sam upoznala na jednom letovanju i nekoliko godina smo se bas cesto vidjale i dopisivale... i nekako vremenom je to izbledelo. Izgubile smo svaki kontakt. Setih se da je potrazim na fb, ali nema, uzalud. I onda klink! setim se jednog decka u koga je ona bila zaljubiska na tom letovanju kad smo se upoznale, a on je iz Beograda i moj i njegov tata su radili zajedno u istoj firmi do penzije. I nadjem ja njega iz cuga na fejsu, i posaljem jednu kratku poruku sa pitanjem da li je bio tad i tad na tom i tom ostrvu... da utvrdim da li je to zaista on. Dobih veceras posle nekoliko dana potvrdan odgovor. Nekako sam bas bila srecna sto sam bar njega nasla od par ljudi kojih sam se setila. Posaljem mu jos jednu poruku objasnjavajuci ko sam i podsecajuci ga odakle cela ta prica potice, ocekujuci neki normalan odgovor, ako ne i da mu je drago. Dobih na celu moju poruku samo jedno: Sve ok, nema frke. A na kraju poruke sam mu se izvinula i rekla da se nadam da se ne ljuti zbog cimanja... Bas sam se nesto razocarala, ocekivala sam malo `topliju` reakciju. Mora da sa mnom nesto nije kako treba, kad sam u stanju da se eto obradujem sto sam nekoga pronasla na fejsu iz tih dana mladosti :kk: Meni bi recimo bilo jako drago da zateknem poruku od jednog Damira iz Zagreba i sigurno ne bih tako ledeno reagovala kao ovaj... bilo bi mi onako ljudski drago...

burning violin
20-06-2012, 23:20
Ti si, zeno, osvezenje. :raz_082:

Nežnicah
20-06-2012, 23:27
Hvala :rumenko: Znaci nisam bas fiju skroz, a? :)

Sarmica
21-06-2012, 15:54
jaooooo:place:
ne radi mi sajt za špansku seriju:place:

Moonster
21-06-2012, 15:57
Boli me glava :m:

Joker
21-06-2012, 17:50
Crkla mi pumpa za bunar,propasce mi trava,cvece...a gradska voda tek kaplje :(

Jovan
21-06-2012, 18:02
Испред мог балкона голубица изнела два голубћета, дао сам им хлеб и они кљуцају, али никао да поставим лепо пластичну флашу са водом да не дехидрирају, гузим се по балкону да дохватим до гнезда, а одозгоре клима капље ли капље сав сам мокар....