PDA

Pogledaj Punu Verziju : Moram da vam se žalim...



Strane : 1 2 [3]

Padalica
21-06-2012, 18:21
Испред мог балкона голубица изнела два голубћета, дао сам им хлеб и они кљуцају, али никао да поставим лепо пластичну флашу са водом да не дехидрирају, гузим се по балкону да дохватим до гнезда, а одозгоре клима капље ли капље сав сам мокар....
ti si dusica:srce:

Jovan
21-06-2012, 18:51
кака је слатка!


http://razbibriga.net/imported/2012/06/a1r3ia-1.jpg

Enter
21-06-2012, 20:10
jos mi ono sija :jede:, ali ja sam tvrd orah, nema odstupanja dok ne saznam šta je u pitanju

Moonster
22-06-2012, 02:42
Žalim se na mačka :blenta:
Da li je normalno da se ja i mačak uvek svađamo oko mesta za spavanje, tačnije uvek legne na moj krevet i nema šanse da ga pomerim bez grebanja, ujedanja, mjaukanja i ostalih propratnih efekata :m:
Iako ima sve svoje, ali baš sve nikako da me pusti da na miru spavam :m:

Picola
23-06-2012, 02:44
Na komsiluk. Pustaju glasno muziku u vreme odmora i nocu u dvoristu zgrade a posto su "lepljive" zgrade, nama iz druge zgrade su tu prozori soba za odmor. Redovno se opijaju (muski) a zene se smeju i cice, mada i deca takodje, cela ta zgrada je "luda" i gde li se nadjose sve takvi isti. Dodje mi da bacim bombu na njih.

A kad im nesto kazes ili prebacis, ne zna se ko je agresivniji od njih da li muski koji su polupripiti, ili njihove zene koje su svadjalice (valjda zato sto im ometam "zurku" u 16h popodne). Uzas blagi. :lol:

Picola
23-06-2012, 02:48
Žalim se na mačka :blenta:
Da li je normalno da se ja i mačak uvek svađamo oko mesta za spavanje, tačnije uvek legne na moj krevet i nema šanse da ga pomerim bez grebanja, ujedanja, mjaukanja i ostalih propratnih efekata :m:
Iako ima sve svoje, ali baš sve nikako da me pusti da na miru spavam :m:

Sta ce ti macka u kuci? Izbaci to i resen problem.

причалица
23-06-2012, 04:50
na umor se žalim...ova vrućina me je skroz skršila. počeću noćom da radim, a danju da spavam, ne bih li izbegla ovo ponižavajuće osećanje da sam ogromna kaplja znoja koja se lepi o sve živo.

Moonster
23-06-2012, 10:18
Sta ce ti macka u kuci? Izbaci to i resen problem.
Ovo nisam vid'o :eek:
Izbaciti ga napolje :blenta:
Nećemo da razrađujemo takva rešenja, ne bi valjalo za predlagača istoga :kapa:

@tema:
Žalim se na Picolu, nema srca prema životinjama :place:

Čarapica
23-06-2012, 10:21
Sta ce ti macka u kuci? Izbaci to i resen problem.

ili nek izbaci macak njega iz kuce, isto rijesen problem :mm:

Moonster
23-06-2012, 11:27
ili nek izbaci macak njega iz kuce, isto rijesen problem :mm:
Ako do toga dođe, to je prihvatljivije rešenje, ja ću se lako i brzo snaći, mačak neće :mm:

Žalim se na Čarapicu, ima loša rešenja jednostavnih problema :kapa:

Čarapica
23-06-2012, 12:25
to je bas jednostavno rijesenje :mm:

Moonster
23-06-2012, 12:27
to je bas jednostavno rijesenje :mm:
:eek:
Žalim se na tebe, samo da znaš :kapa:

Čarapica
23-06-2012, 12:32
onda je bolje dalje da cutim :mm:

Moonster
23-06-2012, 12:34
onda je bolje dalje da cutim :mm:
Žalim se zato što ćutiš :kapa:

Čarapica
23-06-2012, 12:37
Žalim se zato što ćutiš :kapa:


zalicu se ako prestanes da se zalis na mene :mm:

Moonster
23-06-2012, 12:42
zalicu se ako prestanes da se zalis na mene :mm:
Žalim se na tebe jer nećeš da prestanem da se žalim na tebe :mm:

Čarapica
23-06-2012, 12:43
Žalim se na tebe jer nećeš da prestanem da se žalim na tebe :mm:

zalim se jer zelis da prestanes da se zalis :mm:

Moonster
23-06-2012, 12:45
zalim se jer zelis da prestanes da se zalis :mm:
Žalim se na Čarapicu jer pokušava da me zbuni sa žaljenjem :blenta:

Čarapica
23-06-2012, 12:46
Žalim se na Čarapicu jer pokušava da me zbuni sa žaljenjem :blenta:


zalim se na moonstera jer je zbunjljiv :mm:

Moonster
23-06-2012, 12:48
zalim se na moonstera jer je zbunjljiv :mm:
Žalim se na Čarapicu zbog grešaka u pisanju :kapa:

Čarapica
23-06-2012, 12:50
Žalim se na Čarapicu zbog grešaka u pisanju :kapa:


zalim se na moonstera sto ne zna da neke greske namjerno pravim :mm:

Moonster
23-06-2012, 12:51
zalim se na moonstera sto ne zna da neke greske namjerno pravim :mm:
Žalim se na Čarapicu jer me namerno dovodi u zabludu :blenta:

Čarapica
23-06-2012, 12:54
zalim se jer ne mogu da izdvojim od puno toga na sta bi se prije zalila :mm:

Moonster
23-06-2012, 12:55
Žalim se na komšije, svađaju se i nikako niko nikoga da (u)bije, dosadno :kapa:

Picola
25-06-2012, 02:20
Ovo nisam vid'o :eek:
Izbaciti ga napolje :blenta:
Nećemo da razrađujemo takva rešenja, ne bi valjalo za predlagača istoga :kapa:

@tema:
Žalim se na Picolu, nema srca prema životinjama :place:

:haha:

Izbaci macku onda samo za spavanje.

P.S. Ja se zalim na sestru sto mi je utrapila 2 sijamske macke kad sam spavala kod nje, celu noc sam ih jurila iz kreveta nisam ni spavala kako treba, nikad gora noc. :lol::mm:

Moonster
25-06-2012, 06:28
:haha:

Izbaci macku onda samo za spavanje.

P.S. Ja se zalim na sestru sto mi je utrapila 2 sijamske macke kad sam spavala kod nje, celu noc sam ih jurila iz kreveta nisam ni spavala kako treba, nikad gora noc. :lol::mm:

Ma daću ja tebi izbacivanje mačka :ljut: znaš :ljut: :mm:

Izbaciću komšinicu i dati mu donji sprat i rešen problem :mm:

@tema:

Žalim se na jednu osobu koja nikako da mi se javi, a trebao je to da uradi pre dva dana, počinje da me ljuti, neće na dobro izaći ako 'vako nastavi :ljut:

Picola
26-06-2012, 02:53
Dobro. :lol:

Zalim se na to sto je pala kisica a nema i dalje vazduha.:pada::lol:

Sagacity
26-06-2012, 06:51
Nema niki :lola:

Nežnicah
26-06-2012, 08:21
bas je ruzno napolju i sacu u znak protesta da odem da se osisam :g:

Moonster
26-06-2012, 13:40
:qq:
Danas ne znam otkuda da krenem, baš je taki dan :kapa:
Na mail koji sam dobio, na napisano u njemu :qq: :pada:
Na mail koji nikako da dobijem, na vrućinu, na državu, na ptice, na....ma na sve :ljut: :mm:

Sagacity
09-07-2012, 13:27
Žalim se na vreme i na nenormalnu vrućinu, a i pao mi je pritisak...:m:

naki
09-07-2012, 15:03
udarila sam se :qq:... imam sljivu na oku :srbpla:

причалица
09-07-2012, 16:29
udarila sam se :qq:... imam sljivu na oku :srbpla:

:qq: pa kako, prijo moja ...

naki
09-07-2012, 19:12
:qq: pa kako, prijo moja ...
na vrata od kola :qq:
@tema: boli me oko :srbpla:

причалица
09-07-2012, 19:13
na vrata od kola :qq:
@tema: boli me oko :srbpla:

moraš kod lekara , obavezno

naki
09-07-2012, 19:15
moraš kod lekara , obavezno
sanirala sam odmah, led i ostale zavrzlame... nemam cak ni veliki otok, samo modrica... pa boli... sve je ok prijo :cmok:

Man
09-07-2012, 19:38
moram da se žalim na rosu :kk:

Rosa
09-07-2012, 19:54
Moram da se žalim na presvetlog administratora :kk:

причалица
09-07-2012, 20:56
a ja neću da se žalim....samo ću da vam pravim društvo :kk:

Sagacity
09-07-2012, 21:09
a ja neću da se žalim....samo ću da vam pravim društvo :kk:
:lol: :lol:

Evo i ja da vam pravim društvo...:kk:
Kmeeeeee

Nežnicah
09-07-2012, 21:25
moram da se zalim da samo sto sam dosla iz setnje i sela, moram da krenem po cerku, jer ne sme da se vraca sama nocu, a tatica je zaspao :aha:

naki
10-07-2012, 11:23
niko se ne igra onih lepih igrica :place: ... asocijacije, brojimo :srbpla: ...

Jovan
10-07-2012, 11:50
niko se ne igra onih lepih igrica :place: ... asocijacije, brojimo :srbpla: ...

ево ја ћу!

Padalica
10-07-2012, 13:25
frizerka mi je kosu uplela u neku pletenicu:huh: ne mogu ni da se poceskam ko coek kad me svrbi:ljut:
pokusavam olovkom:sojka: ali nije to to:m:

причалица
10-07-2012, 17:34
niko se ne igra onih lepih igrica :place: ... asocijacije, brojimo :srbpla: ...

nećem da se igram :nene: posle da mi izbrišu šta sam se igrala :dada:

Bisernica
21-07-2012, 07:48
imam deset mašina veša za peglanje :kk:,
ako ima neko raspoložen i peglu viška ,dobrodošao je :lol:

Rosa
21-07-2012, 14:50
Nepoznata boles' hara telom mojim :place:

Bisernica
22-07-2012, 17:09
ne moram više da se žalim ,
popeglala sam sve do zadnjeg :lol:

Padalica
23-07-2012, 07:20
tako sam umorna :m:

Nežnicah
23-07-2012, 08:16
ja sam smorena od svega :srbpla: treba mi nesto pozitivno da me malo trgne

причалица
23-07-2012, 09:05
mama me udavi id ranog jutra :srbpla:

Bisernica
23-07-2012, 18:53
nikako da padne kiša :aha:
danas je ponedeljak ....
zaglavljuju mi se tipke na tastaturi
.....:aha:

причалица
25-07-2012, 19:25
otišla mama...al to nije za kuknjavu :lol:
devojke and momci...ej bwe...što niste opušteni? jul je, leto udara sa svih strana, zdravi smo, pravi smo...šta vam treba još :)

Sarmica
25-07-2012, 19:29
sam pokvarila stomak nečim:srbpla:

Nežnicah
25-07-2012, 21:15
jadna nasa sarma :( kad sarma pokvari stomak, sta drugi da ocekuju od sarme :qq:

naki
26-07-2012, 22:02
moje brat najbratskiji me nije pozdravio :srbpla: verovatno zato sto sam ga juce zadnjeg pozdravila... :(

Sarmica
05-08-2012, 17:11
**** Manijak pušta muziku iz paleozoika:srbpla: i to tri pesme se vrtu ceo dan:palac: kad bi bar dogurali do mezozoika:pada:

Sagacity
05-08-2012, 20:08
Juče me je malo zakačila sunčanica...:srbpla:

naki
05-08-2012, 20:46
izgrizli su me komarci :srbpla:

причалица
06-08-2012, 09:34
već je 6. avgust :ququ:

naki
06-08-2012, 12:42
već je 6. avgust :ququ:
nije valjda? :qq: :ququ:

Nežnicah
06-08-2012, 12:44
tako mi glupavo prolazi ovo leto... :aha:

Nežnicah
14-08-2012, 20:35
Juce sam se uplasila jedne tete u posti :kk: odnela ja gomilu pisama, pridjem salteru, a ono neka veeeeelika zena sedi s one strane stakla, pa nekih 120kg bez preterivanja, mozda i vise. Nekoga menja, inace ne radi tu, prvi put je vidim. Kad je videla moju gomilu pisama, zagrme : Morate pisati sve to u dostavnu knjigu!!!
A ja vec sa ovima u posti vodila rat oko toga i pobedila, kad eto ti sad ove rospije. Kazem ja njoj: Ne moram :nene: Ja sam fizicko lice, i nemam tu obavezu a i ne odgovara mi tako... Opet ona: Pa nema sta da vam odgovara ili ne, tu sve upisete.... Ja opet slatko i fino: Ne vredi da mi objasnjavate, meni to ne odgovara iz vise razloga, znaju to vec vase koleginice... Kad, kaze ona: Znaci ne odgovara vam? I krene da ustaje a ja prvo vako :eek: pa vako :ququ:a bila sam spremna i vako :raz_044:mislila sam ako me onom rucerdom koja je debela kao moja noga dohvati ima da me razmaze po zidu, medjutim ona je samo ustala da podigne malo stolicu, popustila je pod njenom tezinom. Ja sam smerno cutala i cekala da ona zavrsi sa mojim pismima :palac: platila i otisla. I danas, promenim smenu, rekoh da izbegnem cudoviste, i odem, kad ono ona na salteru :kk: ali ja sam se pravila luda a ona je bila uvredjena pa je cutke odradila posao ne soleci mi pamet, a ja sam imala primedbu zasto mi rukom pise brojeve po potvrdi kad ove druge radnice to stampaju, ali nisam smela da pisnem :nene:

Bisernica
19-08-2012, 07:25
ako uskoro ne padne kiša ,džabe mi sav trud i rad dosadašnji :aha:
...ali ,šta mi vredi da se žalim

naki
22-08-2012, 12:08
nocas mi je upao sismis u zatvorenu terasu :qq:... i jutros ga nema... i sad ne znam da li je otisao ili je jos uvek tu negde :huh:... i mrzim sismise... i utorak... i sto ne spavam... i eto, pozalih se :srbpla:

DaDole
22-08-2012, 12:20
velika je vrućina:pada: a na parkingu nema hlada:(

Nežnicah
23-08-2012, 20:59
veceras me zaustavio bas na mracnom mestu u ulici, tip na losem glasu...svasta se za njega prica, malo malo pa ga vidim razbijenog i krvavog posto zivimo u istoj ulici, pita me da li imam kredita na telefonu samo da nazove druga... video da imam slusalice i da mi telefon viri iz dzepa... oduzela sam se od straha, dzaba i opasan pas i sve, juca se uskopistila cudno se ponasala... umesto da kazem nemam kredita, ja kao debil kazem kobajagi kul glasom Imam i izvadim mob a on mi izdiktira broj, poprica sa nekim, grdne neke reci izgovorio, ja reko sad kad baci tako besan moj foncic na asvalt... ali nije, vratio mi ga je, izvinuo se na uznemiravanju i otisao... i sad, sta ja da mislim? :eek:

Rosa
23-08-2012, 21:08
Što ga nisi ugrizla? :ljuta:

Nežnicah
23-08-2012, 21:11
Nisam turila protezu :raz_128:

Sagacity
23-08-2012, 21:20
ali nije, vratio mi ga je, izvinuo se na uznemiravanju i otisao... i sad, sta ja da mislim? :eek:
Ništa...Jednostavno, kad si fin prema njemu on očigledno uzvraća..........što ne znači da će i drugi put biti takav....:lol: :lol: :lol:

naki
24-08-2012, 00:20
pocelo je jos kad je sismis uleteo, pa se zapalila zavesa, eksplodirao ventilator, pukle cvike, nestao net, usla ogromna buba i tako :srbpla:

Miomira
25-08-2012, 18:49
Velika je vrućina i smetaju mi sitne mušice pa ne mogu da palim svetlo kada otvaram prozore uveče!Nervira me i to što mi ne cvetaju begonije i što se stalno znojim i što moram često da perem kosu!

DaDole
25-08-2012, 19:53
Sinoć sam ostala ne jednoj žurci do sitnih sati...i danas se osjećam kao pregažena..učini li vrijeme da ne možemo dvije noći zaredom da ljudujemo:kapa:

Nežnicah
29-08-2012, 08:25
Juce sam bila zla :ljut: Negde oko podne vidim nepoznate ljude pred kucom :eek: Izadjem pitam o cemu se radi, kaze covek, dosta stariji, dosli smo da pogledamo kucu... Ja rekoh, aha :palac: pa kako ste samo dosli, zasto se niste javili telefonom, objavljen je broj telefona... Kaze pa dosli smo vise kuca da pogledamo pa idemo redom. Ma u redu je sto idete redom, ali osnovni red je ne upasti nenajavljen nekome koga ne poznajete u kucu! Kad ste vec tu, izvolite da pogledate... I budala, uvedem ih unutra, na sprat, ovo je jedna soba, drugu vam necu pokazivati jer cerka ne dozvoljava, ali ista je kao ova, ovo je treca soba, ovo je kupatilo, ajmo sada dole... otvaram vrata od dnevnog boravka, tu ih docekuje razdragana Julija, ljudi su se zaledili i samo krenuli ka izlazu uz komentar da je to ipak veliko za njih, da je daleko od centra mesta... Ja im kazem sve vam to pise u oglasu a i da ste zvali, ustedeli biste i sebi i meni vreme... i tako ih lepo ispratim :namcor:
Ali dok smo stajali ispred kuce, kad su tek dosli, meni su se sva 4 maceta okacila na nogavice i visila i pentrala se po meni tako da zbog zongliranja sa njima nisam mogla da budem namcorasta vise a zasluzili su... I nocas mi sine, da nigde u oglasu ne pise u kojoj se ulici nalazi moja kuca :eek: to znaci da su ovo neki lazovi, seoski provokatori poslati od strane jednog zla ovde iz sela koje misli da bez njenog amina niko ne moze da proda svoju kucu... duga prica, ali znam tacno ko je...

Asterix
29-08-2012, 08:29
zar se i to radi????
jbt, gde ja zivim...

Sagacity
29-08-2012, 08:33
Fajf, kada prodaješ nekretninu, budi spremna da ti ljudi dolaze nenajavljeno. Nije to ništa neuobičajeno...:aha:
E sad, da li su to neki seoski manipulatori, to ti bolje znaš...Ako su stvarno neka ''izvidnica'', onda stvarno....:krsti:

Nežnicah
29-08-2012, 08:34
nisam ni ja znala dok nisam dosla u ovu sredinu :dada: iz dana u dan otkrivam koliko je ovde sve bolesno i trulo, kao u nekim filmovima, kad neko dodje u lep mali gradic (samo sto je ovo selendra) pa mu sve lepo fino u pocetku, a onda pocinje da otkriva da je upao u neko sektasko mesto, gde su svi povezani i poremeceni :lol:

Asterix
29-08-2012, 08:43
morazm da se nasmejem,

hahahahaha

tako sam se i ja preselio i nikako da se uklopim u sredinu, a vec sest godina zivim u VMLugu i nemam s kim da popijem kafu...

Sagacity
29-08-2012, 08:45
Bre ljudi...vi kao da živite na ''Divljem zapadu''...:lol:
Mislim, nije ni meni idealan komšiluk, ali imamo sa kim da popijemo kafu. Čak nekome možemo da ostavimo i ključ od kuće...za slučaj da nas nema par dana...
Mada ovde živimo od 75' god...

Asterix
29-08-2012, 08:51
hehehe, blago tebi... ali moj kraj u kome zivim je veoma specifican... a verujem da je tako i lejdi megi... a posebno kadas si dodjos medju "domoroce", svi te gledaju popreko, a jos kad odudaras od sredine...:duh:

Sagacity
29-08-2012, 08:56
Pa odudaram i ja od sredine...ako ćemo iskreno...Srećom, ni ovi preko puta mene nisu u nekom ''šablonu''...pa se super slažemo, godinama...:lol: :lol:
A to je tačno...Ljudi teže prihvataju nove ljude :aha:

Nežnicah
29-08-2012, 09:05
kad su mene komsije pozvale na prvu kafu, kao da se upoznamo (mada trebalo je mozda ja njih da zovem) i sedimo mi pricamo, oni se hvale kako imaju stale, stoku, sta sve sade i uzgajaju...i sad u jednom trenutku pauza, kapiram da ocekuju od mene da cuju neke slicne planove...A ja onako sa tacnicom i soljicom u ruci, uzmem gutljaj, pa ni pet ni sest nego kazem Ja gajim kaktuse :dada: i nastavim da pijuckam kafu onako fino i smerno
gledali su me kao cudaka, ne znajuci da li sam luda ili se samo pravim:raz_114:

Asterix
29-08-2012, 09:19
ahahahahah, kumo , dosla si iz drugih krajeva..

naki
29-08-2012, 10:32
kad su mene komsije pozvale na prvu kafu, kao da se upoznamo (mada trebalo je mozda ja njih da zovem) i sedimo mi pricamo, oni se hvale kako imaju stale, stoku, sta sve sade i uzgajaju...i sad u jednom trenutku pauza, kapiram da ocekuju od mene da cuju neke slicne planove...A ja onako sa tacnicom i soljicom u ruci, uzmem gutljaj, pa ni pet ni sest nego kazem Ja gajim kaktuse :dada: i nastavim da pijuckam kafu onako fino i smerno
gledali su me kao cudaka, ne znajuci da li sam luda ili se samo pravim:raz_114:
:raz_114: "ja gajim kaktuse" ahahhaha mogu da zamislim njihove face :b:

Slavena
04-09-2012, 20:41
.. joooj dusa mi spava , sta da uradim da ne zaspim?:m:

rile_nezni_oblak
04-09-2012, 20:45
drzi oci otvorene :eek:

Slavena
04-09-2012, 20:52
drzi oci otvorene :eek:

:haha:Kako si ti paaameeeeeeeeeeeetaaaaaaaaaaaan.. :cao:Hvaalaa! Pokusacu! :lolan:

Mistery
06-09-2012, 15:05
Žalim se a žaliću se i komunalnoj policiji ili ću menjati zgradu. Besna sam kao ris.

Em me muči nesanica em nemam mira ni kad pokušam da zaspem. Klinci ispod mene su pričali, smejali se i puštali muziku do ranog jutra. Taman da zaspem kad čujem komšiju odgore kako TRČI PO STANU, pali veš mašinu, telefonira.

Zaspem, utonem u san..i čujem mašinu za košenje trave iz susednog dvorišta, smeh, svađu, ma glasnu priču dok piju kafu.

I tako već 10 dana! Bilo je mira dok je zgrada bila pusta, a ovi svi na odmoru..ali dođe septembar i ne znam šta da radim.

Glupo je da pored svoje sobe spavam u dnevnoj. Ili da spavam popodne? Ili da budim sada ove klince glasnom muzikom, kao oni mene svake noći? Lepo ih zamolila 3 puta da zatvore prozor i da se utišaju, imamo bebu baš na tom ulazi. Ne vredi. Ne vredi ni moliti komšije iz susednog dvorišta, odmah se naljute ako im se nešto kaže.

причалица
06-09-2012, 15:09
Žalim se a žaliću se i komunalnoj policiji ili ću menjati zgradu. Besna sam kao ris.

Em me muči nesanica em nemam mira ni kad pokušam da zaspem. Klinci ispod mene su pričali, smejali se i puštali muziku do ranog jutra. Taman da zaspem kad čujem komšiju odgore kako TRČI PO STANU, pali veš mašinu, telefonira.

Zaspem, utonem u san..i čujem mašinu za košenje trave iz susednog dvorišta, smeh, svađu, ma glasnu priču dok piju kafu.

I tako već 10 dana! Bilo je mira dok je zgrada bila pusta, a ovi svi na odmoru..ali dođe septembar i ne znam šta da radim.

Glupo je da pored svoje sobe spavam u dnevnoj. Ili da spavam popodne? Ili da budim sada ove klince glasnom muzikom, kao oni mene svake noći? Lepo ih zamolila 3 puta da zatvore prozor i da se utišaju, imamo bebu baš na tom ulazi. Ne vredi. Ne vredi ni moliti komšije iz susednog dvorišta, odmah se naljute ako im se nešto kaže.

kod mene je stalno tako :).
košarka na terenu, turiranje automobila, smejanje ispred radnje koja je pod prozorom....taman zaspim, a na spratu iznad se posvađa majka sa ćerkom oko 2....pomislim ''pašće krv'', kad ono - ništa. one odu da spavaju, a ja i dalje budna.
jedini je lek da menjam stan, ali ne mogu još uvek...čim budem mogla - selim se. smučilo mi se.

Mistery
06-09-2012, 15:32
Ja ozbiljno razmišljam da menjam. Prvo, u maloj ulici ima sada mnogo zgrada i mnogo automobila, i "umetnost" je ići sa punim kolicima sa pijace ili samoposluge i paziti da te ne udari auto.

Drugo, komšiluk je očajan. Neće niko u zgradi ni sijalicu da promeni u hodniku i napolju, to stalno radimo mama i ja. Neće da plate 100 dinara po stanu, da neko čisti zgradu i dvorište ispred. Neće da skupe pare da sredimo vrata i da radi normalno interfon, o video interfonu mogu da sanjam.

U lice mojoj porodici maltene pljuju što imamo najveće stanove -mi smo vlasnici zemlje na kojoj je zgrada sagrađena. Ljubomora je čudo.

Na sastanke Kućnog saveta ne idem jer se obavezno iznerviram

Studente molimo da budu tiši, oni se bezobrazno smeju i ne haju ni pet para.

I "šlag na torti" predsednica Kućnog saveta koju niko ne podnosi. E, ta mi često zvoni na vrata da pita za neku glupost. I zove svaki čas.
Dovoljno je reći da je izludela našeg poštara, i EDB i Vodovod i one u gradu koji rade legalizaciju..sve rečeno o ženi.

Samo da se smire cene nekretnina i odoh odavde, već mi je muka.

причалица
06-09-2012, 15:38
Ja ozbiljno razmišljam da menjam. Prvo, u maloj ulici ima sada mnogo zgrada i mnogo automobila, i "umetnost" je ići sa punim kolicima sa pijace ili samoposluge i paziti da te ne udari auto.

Drugo, komšiluk je očajan. Neće niko u zgradi ni sijalicu da promeni u hodniku i napolju, to stalno radimo mama i ja. Neće da plate 100 dinara po stanu, da neko čisti zgradu i dvorište ispred. Neće da skupe pare da sredimo vrata i da radi normalno interfon, o video interfonu mogu da sanjam.

U lice mojoj porodici maltene pljuju što imamo najveće stanove -mi smo vlasnici zemlje na kojoj je zgrada sagrađena. Ljubomora je čudo.

Na sastanke Kućnog saveta ne idem jer se obavezno iznerviram

Studente molimo da budu tiši, oni se bezobrazno smeju i ne haju ni pet para.

I "šlag na torti" predsednica Kućnog saveta koju niko ne podnosi. E, ta mi često zvoni na vrata da pita za neku glupost. I zove svaki čas.
Dovoljno je reći da je izludela našeg poštara, i EDB i Vodovod i one u gradu koji rade legalizaciju..sve rečeno o ženi.

Samo da se smire cene nekretnina i odoh odavde, već mi je muka.

ne, kod nas u zgradi ipak nije tako. sve je ok, osim noćne buke. računam da će uskoro doći jesen i sezona zatvorenih prozora, pa će biti lakše.

Man
06-09-2012, 17:56
moram da se žalim na urmašice :blenta: ponašaju se :ljut:

Man
06-09-2012, 18:02
i posebno na sarmu :zorka:

Nežnicah
06-09-2012, 19:38
moram da se žalim na urmašice :blenta: ponašaju se :ljut:

sta se zalis :ljut: ja te cak i sanjala i plesali smo uz neki sentis i .... tako to :stidljiva:

Slavena
06-09-2012, 21:03
Na alergiju, uzasna je. :qq:

причалица
06-09-2012, 21:04
Na alergiju, uzasna je. :qq:
e pa onda je bolje da imaš komarce nego alergiju :lol: nije ni taj sever idealan.

Slavena
07-09-2012, 09:18
e pa onda je bolje da imaš komarce nego alergiju :lol: nije ni taj sever idealan.

Hahaha.. I nije :qq: tu si u pravu.

Bisernica
08-09-2012, 08:24
ne znam gde ću pre :qq:

Zolton
20-07-2013, 22:00
moram da vam se pozalim... danas sam jeo pitu :( nisam mogao da joj odolim... i to ne jedno parce nego pola tepsije...

Nežnicah
26-07-2013, 18:27
prodaj je mali crno beli cuko na kog sam bacila oko :kk: