PDA

Pogledaj Punu Verziju : Годишњице



QueenOfClubs
11-07-2011, 09:38
Да ли их памтите? Славите? Купујете поклоне?
Да ли вам значе уопште?

И... ако славите, који је то догађај?
Упознавање? Дан кад сте започели везу?
Можда заједнички живот, веридба, дан венчања?

kojica
11-07-2011, 09:45
pa ne znam.. možda proslavimo jubilarnu dvadesetu ili tridesetu.. :hm: ovo ostalo je smaranje...

ribizla
11-07-2011, 10:14
meni je sve to smaranje... ko ce da popamti sve te datume :qq:
:hm:
uvek sam imala problema sa tim u vezi, pogotovu ako je musko ono sto pamti kad smo se smuvali :aha:


mozda 20 godina braka.. ako neko izdrzi toliko samnom.. pa da slavim i ja i on . ja sto ima neko ko me trpi, a on od muke :haha:

pokloni?! cvet, vecera, vino... dovoljno.

Adio
11-07-2011, 12:52
Да ли их памтите? Славите? Купујете поклоне?
Да ли вам значе уопште?

И... ако славите, који је то догађај?
Упознавање? Дан кад сте започели везу?
Можда заједнички живот, веридба, дан венчања?

Paaaa....bilo mi je bitno, sad i ne bas. :aha:

mikili
11-07-2011, 20:32
pamtim ih i te kako,obelezavamo ih ,slavimo,dobijamo poklone i dajemo poklone.kod mene i nije bila razvijena neka zelja za posebnim slavljem,ali kad sam se udala,shvatila sam da je za porodicu mog muza to gotovo kao nepostovanje..tim pre sto su na moj rodjendan,na koji ih nisam ocekivala,dosli u velikom broju,jos malo pa uvredjeni mojom izjavom da nema potrebe za slavljem..od tada sam sve datume popisala i vodim racuna o njima.

Lujka
11-07-2011, 21:09
Jesmo, u pocetku smo obelezavali godisnjicu. Cak negde pronadje moja jaca polovina kako se npr. za svaku godisnjicu braka nesto posebno pokloni.
Prva godina bese papir. On izabra umesto novca da mi pokloni pismo. Bas lepo i romaticno od njega (ga). I dobih prelepo pisamce u kojem na fin nacin napisa kako je srecan sto sam bas ja ta... izbaranica njegovog srca, zivota bla, bla, bla...
Za drug godinu bese pamuk... :hm: rekla bih da dobih neki lep (sexy) ves :lol: . Ne secam se dalje...
No, kako se nesto ugasilo medj' nama tako se ugasilo i obelezavanje godisnjica... Mozda se i obnovi jednog dana... ko zna.

причалица
11-07-2011, 21:29
pamtim, ali neobeležavam(o). digla sam ruke od podsećanja.

Slowpoke Rodriguez
12-07-2011, 21:55
Ich ja ne pamtim, a i ne trudim se...

kojica
12-07-2011, 22:52
prvo treba da ih dočekaš.. pa onda da pamtiš.. :hm:

slonce
27-07-2011, 22:38
obavezno zaboravim :(

Klu
31-07-2011, 19:58
ne slavim, ne kupujem poklone...dan k'o i svaki drugi...

Nežnicah
23-10-2011, 11:48
Pamtim sve datume vezane za pocetak veze sa mm. Dan kad smo se upoznali, prvi izlazak, prvi keks, prvo zajednicko letovanje... jedno vreme sam i njega podsecala na to, ali posto vidim da njemu to ne znaci ni malo kao meni, prestala sam da ga smaram time. Ali i dalje za svoju dusu vodim racuna o tome, i kada dodje neki od tih datuma rado se prisetim tih lepih trenutaka.

причалица
23-10-2011, 12:09
missim, pamtim ja....ali ne vredi.
tako da se trudim sad da ih zaboravim, jer mi smetaju - setim ih se samo ja, kao da sam samo ja doživela te datume...zato je bolje izbrisati ih nekako.

Nežnicah
23-10-2011, 18:46
missim, pamtim ja....ali ne vredi.
tako da se trudim sad da ih zaboravim, jer mi smetaju - setim ih se samo ja, kao da sam samo ja doživela te datume...zato je bolje izbrisati ih nekako.

bas tako prico, ali sa druge strane plasim se da ako ih ispustim i zaboravim, da cu izgubiti secanje na najlepse i najbezbriznije dane koje pamtim, zato ih grcevito cuvam od zaborava.

mihaela
23-10-2011, 18:56
Pamtim sve datume.Godišnjicu,rođendane,dan kada smo se počeli zabavljati,pa i ostale dane koji i nisu toliko bitni.Inače,pamtim datume.I,teško njemu da ne daj bože zaboravi.To bi za mene bila velika uvreda.