PDA

Pogledaj Punu Verziju : Flert....



Ciciban
03-09-2009, 15:09
Ne obracajte paznju na smajli , ozbiljna sam .

Ako googlam ko zna sta ce mi Frojd odgovoriti , zato pitam vas , sta je flert? :lol:

Po meni nesto izmedju ljubavi i sexa, nije ni jedno ni drugo zapamtite :) i nastavite ....ako neko moze da postavi kompletniju definiciju izvolte , lako cemo se uklopiti mi ostali ........ :andjeo: li

Dusala
03-09-2009, 19:29
:raz_038: da pojasnimo.....ne igrati se vatrom.... :raz_056:

Flert je po meni samo jedna zanimljiva igrica..
Flert je jedan divan način komunikacije između ljudi. Razgovor u kome se najviše koriste laskave reči (mogu , ali ne moraju da budu iskreno izrečene).
Flert je neminovno pun pozitivne energije i ume da prija:) A kad "priča" postane suviše lična onda prestaje da bude flert i postaje.....avantura....zato oprez... :raz_114:

vojvođanka
03-09-2009, 19:37
Uspešan flert, pa čak i onaj letnji, može da znači početak velike ljubavi. Flert je igra koja povećava pozitivne mogućnosti zaljubljivanja. Ko razume umetnost flertovanja, može tako reći stalno da se raduje ovoj ljubavnoj predigri.

http://razbibriga.net/imported/2009/09/flirting-1.jpg

Kako početi
Pokažite spremnost da započnete flert sa na primer naznačenim pozdravom, odnosno blagim klimanjem glave, bečki psiholog Julia Umek. Počnite da se smešite iznutra, jer će to opustiti mišiće lica i delovaćete opuštenije. Oči otkrivaju da li smešak dolazi od srca. Gledajte vašeg partnera za flert zainteresovanim pogledom i smešite se. Izbegavajte nemirne pokrete, divlje gestikuliranje i sklonite ruke sa lica. Govorite polako uz dobro razumljive poruke životne radosti. Izbegavajte razgovore o vašim problemima i brigama.

Magija je presudna
Da bi valjao vaš unutrašnji stav, zamislite da ste čarobnjak ili mađioničar, time će vaš pogled delovati tajanstveno. Flertovanje nije prednost muškaraca. Pružite vašem partneru za flert priliku da vam priđe. U razgovoru tražite zajedničke tačke. Telesno budite prilično blizu jedno drugom, to izražava samouverenost.

„Efekat balzama“
Ljudi su uvek u potrazi za značenjem. Pokrenite teme razgovora koje omogućavaju da kako vi nešto kažete na tu temu tako i pre svega vaš partner za flert. Obavezno izbegavajte poučne izjave, utisak sveznalice. Umesto toga radite sa „efektom balzama“ – ljudi radije veruju pozitivnim izjavama, a pogotovo onda kada im one daju pozitivnu sliku.

Podstaknite zabavu
Flert mora da bude nešto bezopasno, bez straha od „poraza“. Kažite da ste neko ko voli da upoznaje nove fine ljude i podstaknite na zabavu. Vodite humoristične razgovore, pitajte na primer, da li možete da dokažete vašu umetnost čitanja dlana i iz dlana te osobe pročitajte lepe stvari.

Budite smeli
Svaki flert može da bude početak velike ljubavi. U svakom slučaju uspeo flert može da bude zlatno sećanje za život.


Mali vodič za flertovanje
Voleli biste da imate više uspeha kod muškaraca i da budete u stanju da opčinite čoveka do koga vam je stalo? U tom slučaju nije na odmet da pogledate šta savetuje "stručnjak za flertovanje" Trejsi Koks, čija se knjiga "Superkoketa" upravo pojavila u Britaniji.

Držanje tela
U igri zavođenja presudan je govor tela. Da biste delovali sigurno, i poslali nekome signal da ste zainteresovani za njega, treba da stojite uspravno. Efekat će biti još bolji ako razdvojite noge, prebacite težinu na jedno stopalo, i malo isturite kukove. Tako se drži žena koja je izrazito samouverena na seksualnom planu. Treba da pazite i kako hodate. Ponosno podignite glavu, zabacite ramena, lagano njišite rukama i koračajte opušteno.

Ulazak u prostoriju
Vrlo je važno da vas svi spaze čim negde uđete. Zato ostanite nekoliko sekundi na vratima. Pogledajte u najbližu osobu ili grupu ljudi, i osmehnite im se. Ako vam ne uzvrate osmeh, polako skrenite pogled da bi izgledalo da se smešite nekom ko stoji iza njih. Onda odlučno krenite prema onom mestu u prostoriji na kome želite da budete. Kada na ovaj način skrenete opštu pažnju, biće potpuno svejedno šta ćete uraditi posle toga.

Kontakt očima
Svoj potencijalni "plen" najpre gledajte u oči, zatim mu osmotrite usta, i na kraju ponovo usmerite pogled prema njegovim očima. Da bi mu vaša "poruka" bila jasnija, spustite bradu i fiksirajte ga još malo.

Imitiranje gestova
Normalno je da osetite nervozu kada se nađete uz muškarca koji vam se dopada, ali se potrudite da izbegnete pokrete koji će odati vaš nemir. Nemojte da vrtite prstima ili da se igrate s kosom. Umesto toga, probajte da neupadljivo oponašate način govora i kretnje vaše simpatije. Možete, na primer, da podižete čašu u isto vreme kada i on. Zapamtite da su istovetni gestovi pouzdan znak da se ljudi sviđaju jedan drugom, i da oni obećavaju "nastavak priče". Ako čovek koji vas zanima sasvim nesvesno počne da imitira vaše pokrete, znajte da kod njega imate "prolaz".

Kancelarijske tehnike
Jedan od najboljih načina za flertovanje na poslu je igra skrivanja. Sakrijte oči iza kompjutera ili neke fascikle, a kada ponovo pogledate svoju "žrtvu", neka taj pogled bude zavodljiv. I olovka može da vam posluži kao sredstvo za osvajanje. Prelazite njom preko usana i povremeno je držite u ustima, ali se postarajte da to radite suptilno jer sigurno ne želite da vam kolege prilepe neku od ružnih etiketa.

Ćaskanje
Kada vam onaj koga hoćete da zavedete nešto govori, slušajte ga veoma pažljivo. Ohrabrujte ga da nastavi da priča, klimajte glavom, pomerajte se ka ivici stolice da bi mu bili bliže, i sve vreme ga gledajte u oči. On će zbog toga imati osećaj da je, što se vas tiče, jedina osoba u prostoriji. A kada sami progovorite, spustite glas jer ćete ga tako primorati da se naginje prema vama kako bi mogao da vas čuje. Dok traje vaše replika, obratite pažnju na njegove obrve. Ako ih podigne, to je pouzdan znak da ga vi stvarno interesujete.

Telefonski razgovor
Dišite duboko i polako kada s njim pričate telefonom, pošto će vam glas, zahvaljujući tome, postati dublji, i samim tim erotičniji. Nije nimalo slučajno što devojke koje rade za hot-lajn govore dubokim glasom. Zna se, naime, da strast "podebljava" glas, i da zbog nje i smeh zvuči drugačije. Ako muškarcu koga želite da osvojite šaljete poruku preko mobilnog telefona, ona bi trebalo da bude ili romantična ili drska.

Učvršćivanje pozicije
Pri sledećim susretima s potencijalnim dečkom upotrebite eksplicitniji govor tela. Sedite tako da vam da vam unutrašnji deo jedne butine bude malo otkriven, i okrenite čitavo telo prema njemu. Vrpoljite se kao da vam odeća smeta, otkopčajte neko dugme i skinite nešto sa sebe. Pustite ga da vam priđe bliže, i ako sedite za stolom, pomerite neki predmet na njegovu stranu. Ako on počne da se igra s njim, to je odličan znak.

Prvi poljubac
Kada s njim stignete do poljupca, najbolje je da stvar uzmete u svoje ruke. U najdoslovnijem smislu. Obuhvatite mu glavu dlanovima, i prvo ga ljubite po licu. Zatim se "ustremite" na njegovu donju usnu, i tek ga na kraju poljubite na "francuski" način. Upamtite da dobar poljubac u proseku traje tri i po minuta.

Održavanje forme
To što ste "ulovili" čoveka iz svojih snova ne znači da treba da odustanete od flertovanja s njim. Nastavite da razvijate novootkriveni talenat da bi vaš partner bio siguran da vas i dalje privlači. Često ga gledajte u oči, nežno ga dodirujte po ruci, naginjite glavu u stranu dok mu se smešite, i naravno dopunite ovaj repertoar svim onim što vašeg čoveka ostavlja bez daha.

sani
03-09-2009, 21:07
Flert je moje prirodno stanje! :lol:

Nema tu nikakvog razmisljanja o kontaktu ocima, drzanju tela i sl...to ili imas u sebi li nemas..to emitovanje enormne energije zenstvenosti (tj muzevnosti) u odredjenom trenutku..ne ide to svesno.
Najgore je reci da flert sam po sebi ima odredjeni cilj..pa za mene nema..to je samo moj model ponasanja inspirisan osobom, trenutkom, nekim mojim unutrasnjim posebnim raspolozenjem...mislim da je to odlika prave zenstvenosti i prave muzevnosti.

ps..Dusala je sjajno definisala ..i zaista ne znam sta bih dodala na to izuzev da zaista nekad to igranje vatrom moze da bude vrlo zahebato.. :lol:

marlon
03-09-2009, 21:49
ja oma fatam za polni organ... prevaziso sam flert.... :pusi:

Ciciban
03-09-2009, 21:53
da napomenem

ne spamujte mi temu :pusi:

marlon
03-09-2009, 22:01
pa ne spamujem breee... vis vako.... flert je nepotreban al zaista.... naprimer kad si na netu. znaci skuvas i obaris zenku toliko da kad dodje na date oma joj spadaju kilote same od sebe... ne zezam se... sad ako je flert ono kao u rl... onda ima nekoliko varijanti ali osnovna je da u prvom naletu fiksirajuci joj oci vidis dal ko svaka zena posmatra polno sposobnog muskarca kao potrencijalnu zivotinju u krevetu...ako se ta iskra primeti a ona je paaaaa vidljiva golim okom, onda mozes da pricas svasta da radis svasta..npr... mozes da budes i opusten i lucidan i fin i kulturan i duhovit sa dozom elegancije u izrazavanju.... i u jednom kriticnom trenutku kada ona postaje pihtija samo se blago nagnes i prosapces joj u uvce da ode u toalet i da skine gacice te da ti ih doturi ispod stola.... nes verovati da 9 od 10 njih to urade... onaj samar od one jedne je pa sasvim zanemarljiv u odnosu na na ono sto sledi od preostalih 9.... :lol:

marlon
03-09-2009, 22:08
ajmo jos...svaka zena je rodjena za flert... nema zene koja to ne voli. zato su one pa da kazem falican pol jer im fali to priznanje da su zeljene i lepe i jbg nedostizne ako je flert samo flerta radi.... kod jedne zene ce proci finoca kod druge ignorisanje, kod trece erudicija, kod cetvrte gluma sa slusanjem njenih prica i klimoglavisanjem... al sve do jedne ce reagovati na nadrzaj ako osete ko kucke ili zdrebice da ti je na umu da ih pohebes.... i tu bez razlike reaguju na isti nacin.... e sad ce cici da pita na koji :lol:

Ciciban
03-09-2009, 22:16
neee....ali imas tri tacke ...aj nastavi ... :lol:

marlon
03-09-2009, 22:21
:raz_088: .....

pa osmeh..manji ili veci... najlepsi je onaj krajickom usana stidljiv sa pogledom u stranu ili prema plafonu kada ispusta dim iz cibuka od cigarete ako pusi.... osmeh koji ne moze da zadrzi neko vreme bila bik blizanac riba skorpija ...ili bilo koji drugi yebeni znak.... tad nastaje lomljenje u njoj da li da nastavi sa flertom ili ne... analizira kao hp calculator sta dobija ili ne ako nastavi.... ti qenjas kao pricas gluposti, smeskas se ona se smeska i ne slusa te, samo misli kako bi izgedalo da si na njoj ili iza nje.... u tom odlucujucem trenutku moras da uradis krunski potez da joj preseces razmisljanje za ili protiv... sad ce cici da pita koji..... :mrgreen:

Ciciban
03-09-2009, 22:24
Osmeh je po meni bitniji i od pogleda i od "nenamernih" dodira ....od svega sto moze da se poveze sa flertom .

sto bre mislis da neznam .....prava zena te ne bi ostavila da joj ti preseces razmishljanje ...ozbiljno

marlon
03-09-2009, 22:33
pa znam bre cici, malko se zezam... ovo sve pricam ako nas ostavi da ja presecemo...ima i takvih zena koje su nesigurne u ono sto zele, u ono sto mogu da osecaju, ili se plase sebi mozda da priznaju kaka ih plima obuzima posle dugo vremena... onda mora da se improvizuje i da reskiras.... naravno ako ti se dama svidja i osecas neki adrenalin da ti juri telom da te vuce ka njoj.... to je osnovni preduslov za sve dalje... muvati se samo radi muvanja je benigno i debilno...
dodir je jako bitan... bilo kakav i najmanji... mi muskarci smo malo ybg operisani od toga ali svaka zena zeli makar u milisekundi ako joj se neko dopada da ga oseti... bila sigurna stoposto ili u dilemi 50 posto... mozes da hodas sa njom da odes korak ispred nje ona ce kao slucajno da naleti na tebe ili da da ti kaze da ume da gleda u dlan ili da ti pridrzi ruku ako si starovremenski vaspitan pa joj palis cigaretu i jos hiljadu ili... taj trenutak njoj govori mnogo, nama opet ne dok ne uhvatimo konketnije, mislim... sad ce cici da pita a gde to marlone... :lol:

sani
03-09-2009, 22:37
Osmeh je po meni bitniji i od pogleda i od "nenamernih" dodira ....od svega sto moze da se poveze sa flertom .

sto bre mislis da neznam .....prava zena te ne bi ostavila da joj ti preseces razmishljanje ...ozbiljno
:raz_083: upravo o tome razmisljam Cici..citajuci marlonove elaboracije..
tako je, on se jednostrano postavio u koordinaciji flertom :lol:
predstavlja flert iskljucivo i imperativno onim sto on za mene nije...a rekoh da nije cilj muvanje, seks, veza..., vec flert radi flerta, nekad ide do te mere da shvatim da flertujem sa babom na trafici :lol:

a sad ce marlon da kaze ja upravo rekoh da je to glupo.. :lol:

marlon
03-09-2009, 22:42
jok sani nije glupo... postoje zene kojima je flert smisao postojanja i koji im je rason d'etre zivota..ali znas sta se desi jednog dana... kada nalete na nekoga ko im se svidja one pocnu da se ponasaju potpuno suprotno od onoga sta su bile i kako su se ponasale do tad... obicno se ucutu :lol: paz rec ucutu :lol: i povuku malo u sebe..onda je na muskarcu da li ce da to skonta i razume i izvuce ih iz internog im bedaka il ce same da otpate pa da budu iste..moj stav, nije pravilo kazem ali znam takve osobe....

sani
03-09-2009, 22:47
jok sani nije glupo... postoje zene kojima je flert smisao postojanja i koji im je rason d'etre zivota..ali znas sta se desi jednog dana... kada nalete na nekoga ko im se svidja one pocnu da se ponasaju potpuno suprotno od onoga sta su bile i kako su se ponasale do tad... obicno se ucutu :lol: paz rec ucutu :lol: i povuku malo u sebe..onda je na muskarcu da li ce da to skonta i razume i izvuce ih iz internog im bedaka il ce same da otpate pa da budu iste..moj stav, nije pravilo kazem ali znam takve osobe....

;) ..ne izuzima se iz te grupe izgleda.. :lol: , a tvoj stav bi mogao cak da bude i pravilo.

Ciciban
03-09-2009, 22:48
pa znam bre cici, malko se zezam... ovo sve pricam ako nas ostavi da ja presecemo...ima i takvih zena koje su nesigurne u ono sto zele, u ono sto mogu da osecaju, ili se plase sebi mozda da priznaju kaka ih plima obuzima posle dugo vremena... onda mora da se improvizuje i da reskiras.... naravno ako ti se dama svidja i osecas neki adrenalin da ti juri telom da te vuce ka njoj.... to je osnovni preduslov za sve dalje... muvati se samo radi muvanja je benigno i debilno...
dodir je jako bitan... bilo kakav i najmanji... mi muskarci smo malo ybg operisani od toga ali svaka zena zeli makar u milisekundi ako joj se neko dopada da ga oseti... bila sigurna stoposto ili u dilemi 50 posto... mozes da hodas sa njom da odes korak ispred nje ona ce kao slucajno da naleti na tebe ili da da ti kaze da ume da gleda u dlan ili da ti pridrzi ruku ako si starovremenski vaspitan pa joj palis cigaretu i jos hiljadu ili... taj trenutak njoj govori mnogo, nama opet ne dok ne uhvatimo konketnije, mislim... sad ce cici da pita a gde to marlone... :lol:


pa, gubljenje vremena ( muvanje) samo radi muvanja je zaista vise nego debilno ....


a ovo ostalo boldovano , pa neznam , uspesan flert mnogo cesto vodi u uspesnu vezu, a pitanja tipa zasto si sam veceras ? ...hoces li da ti gledam u dlan? ....kakva mi je kosa? ...i svidja li ti se moj novi lak za nokte ? bi iole zainteresovana zena sebi ne bi dopustila .....a dodiri ....sacekala bi svakako bolji trenutak cini mi se :)

marlon
03-09-2009, 22:50
pa, gubljenje vremena ( muvanje) samo radi muvanja je zaista vise nego debilno ....


a ovo ostalo boldovano , pa neznam , uspesan flert mnogo cesto vodi u uspesnu vezu, a pitanja tipa zasto si sam veceras ? ...hoces li da ti gledam u dlan? ....kakva mi je kosa? ...i svidja li ti se moj novi lak za nokte ? bi iole zainteresovana zena sebi ne bi dopustila .....a dodiri ....sacekala bi svakako bolji trenutak cini mi se :)
pa jes..al cici flert ne traje jedan sat pa se oma ide u krevet.. neki put flert moze da traje jako dugo a njegova sporost samo povecava zelju za dodirom sve vise i vise....

marlon
03-09-2009, 22:52
;) ..ne izuzima se iz te grupe izgleda.. :lol: , a tvoj stav bi mogao cak da bude i pravilo.
svaka zena je posebna i ne postoje dve iste iako reaguju slicno kao i muskarci na ovakve stvari.... zato i kazem da se nije rodio taj koji moze da kaze da ih poznaje...

Dusala
03-09-2009, 22:53
Marlone...ti si veliki romanticar objasni im nek znaju

Ciciban
03-09-2009, 22:55
pa jes..al cici flert ne traje jedan sat pa se oma ide u krevet.. neki put flert moze da traje jako dugo a njegova sporost samo povecava zelju za dodirom sve vise i vise....

pa to ...ali zar nije bolje kad je vise i vise i vise ...i vise ....... :lol:

marlon
03-09-2009, 22:55
Marlone...ti si veliki romanticar objasni im nek znaju :razzz
mozda al i bijem kad treba... :pusi:

marlon
03-09-2009, 22:58
cici pa naravno da jeste ali flert prestaje onim trenutkom kada se il poljube il ono pocnu sa vatacinom il se daju jedno drugom il je on uzme na silu a ona place kao nece a oce pa posle kaze aj jos jednom bas mi se 'vako svidelo samo budi jos grublji a on kaze u sebi ybt ova qurva ce me ubije sa ovaj yebanluk al posto je gdin covek to odradi na obostrano zadovoljstvo... :lol:

(ovo zbog dusale sto rece da sam romantik ) :)

Ciciban
03-09-2009, 23:03
cici pa naravno da jeste ali flert prestaje onim trenutkom kada se il poljube il ono pocnu sa vatacinom il se daju jedno drugom il je on uzme na silu a ona place kao nece a oce pa posle kaze aj jos jednom bas mi se 'vako svidelo samo budi jos grublji a on kaze u sebi ybt ova qurva ce me ubije sa ovaj yebanluk al posto je gdin covek to odradi na obostrano zadovoljstvo... :lol:

(ovo zbog dusale sto rece da sam romantik ) :)

Pa dobro i nek prestane mora nekad prestati .....ali dodire prvih nekoliko susreta nisam dozvoljavala .....samo preko maramice :pusi:


a sve mislim da i nije dusala pitala ti bi svakako objasnio :lol:

odoh

sani
03-09-2009, 23:07
;) ..ne izuzima se iz te grupe izgleda.. :lol: , a tvoj stav bi mogao cak da bude i pravilo.

Imam gresku u pisanju..trebalo je da bude *izuzimam..ali mislim da je shvaceno kako treba

marlon
04-09-2009, 05:41
sani.... greske u pisanju su dozvoljene... u razmisljanju nikako :lol:

sani
04-09-2009, 22:59
sani.... greske u pisanju su dozvoljene... u razmisljanju nikako :lol:
Marlone , vilenis ranom zorom..
da sam znala, logovala bih se, da caskamo do 7h :lol:

marlon
04-09-2009, 23:17
Sani...to bi ti bila najveca greska u zivotu cije posledice bi osecala dugo :lol:

sani
04-09-2009, 23:20
Sani...to bi ti bila najveca greska u zivotu cije posledice bi osecala dugo :lol:
Valjda me Bog sacuvao..hoces reci..pa nisam :lol:

marlon
04-09-2009, 23:25
ja ti ozbiljno kazem...smesno mi ybg, jer uvek znam sta se desi kad udjem pod kozu :lol:

sani
04-09-2009, 23:48
ja ti ozbiljno kazem...smesno mi ybg, jer uvek znam sta se desi kad udjem pod kozu :lol:
Pa smej se marlone.., ja ti ozbiljno kazem :lol:

marlon
05-09-2009, 09:13
nema toga koji moze da te spase od demona u meni :andjeo:
paz kad sam mrtav ozbiljan a iznutra se :raz_114:

sani
06-09-2009, 14:01
nema toga koji moze da te spase od demona u meni :andjeo:
paz kad sam mrtav ozbiljan a iznutra se :raz_114:

aj mani se..ne znam ja ni sta cu sa demonima u meni.. :lol:
aj umremo od smeha.. :lol: :lol: :lol:

marlon
07-09-2009, 23:27
e demoni...ybg pisah naucni rad iz ove lude glave tamo o tome.... i kad sve saberes opet ne znas kako da ih umilostivis da miruju...ybg :lol:

Sibi
08-09-2009, 20:53
ja s tim problema nemam operisana sam od toga :roll: i demoni su pobegli od mene

marlon
08-09-2009, 21:46
ja s tim problema nemam operisana sam od toga :roll: i demoni su pobegli od mene
aaa...neeee... sto si mrsavija imas ih vise. sad otvori temu femkanje pa se tamo foliraj :raz_025:

Maca
14-09-2009, 23:40
Taj divan flert..igranje vatrom bez pec.. :lol:

marlon
15-09-2009, 14:59
jes al posle obicno bude boc.... :pusi:

Maca
16-09-2009, 23:39
Ako bude pec..bude i boc..drugacije ne moze..

marlon
16-09-2009, 23:42
moze... al mlada si pa ne znas sta sve moze....

Sibi
17-09-2009, 09:35
aaa...neeee... sto si mrsavija imas ih vise. sad otvori temu femkanje pa se tamo foliraj :raz_025:

sad bi trebalo da ti odgovorim nešto što će te navesti da mi kažeš da flertujem, ali nećem :nene:

marlon
17-09-2009, 09:38
hmmm.. sibil, flert je samo ono sto je u real life-u...ovo nema veze, veruj. najveci deo neta je jedna velika laz.

p.s. ( to sad ja kao se foliram da je navedem na tanak led ) :prstic:

Sibi
17-09-2009, 09:44
hmmm.. sibil, flert je samo ono sto je u real life-u...ovo nema veze, veruj. najveci deo neta je jedna velika laz.

p.s. ( to sad ja kao se foliram da je navedem na tanak led ) :prstic:

verovatno si u pravu, nemam pojma .. priznajem da sam operisana :raz_056: .. ali kako bi nazvao "peckanje na netu"?

marlon
17-09-2009, 13:09
paaa... zavisi ko pecka i kako pecka... imas klasicnu situaciju ako se zenskom neko svidja a on je ladan sho bi se reklo... one mladje obicno pocnu da ga provociraju ne retko i vredjaju da bi krenuo u pricu bilo kakvu sa njom jer ako krene onda definitivno gubi jer su zene lukave i namazane svim mastima pa ce da ga smotaju... :lol: one zrelije koje znaju ko su i sta su vode opet neobaveznu komunikaciju gde izmedju redova daju naznake neke forme zainteresovanosti... muskarci..e to je nesto drugo skroz :lol: oni se ili foliraju ili su krajnje direktni.... ili se prave mLogo pametni a satro ih zabole za lepsi pol ili pak izigravaju dileje sa sirovim humorom da bi se neka naprzila pa da se onda umile i sasholje joj se sa cvrkutanjima...ma imas svasta bre... neki samo vako puse :pusi: nis ne pricaju i tako potucaju pola foruma... :mrgreen:

Sibi
17-09-2009, 13:21
hvala na odgovoru :sojka: ... ću da se pazim od tih što samo purnjaju :pusi:

sani
17-09-2009, 14:23
paaa... zavisi ko pecka i kako pecka... imas klasicnu situaciju ako se zenskom neko svidja a on je ladan sho bi se reklo... one mladje obicno pocnu da ga provociraju ne retko i vredjaju da bi krenuo u pricu bilo kakvu sa njom jer ako krene onda definitivno gubi jer su zene lukave i namazane svim mastima pa ce da ga smotaju... :lol: one zrelije koje znaju ko su i sta su vode opet neobaveznu komunikaciju gde izmedju redova daju naznake neke forme zainteresovanosti... muskarci..e to je nesto drugo skroz :lol: oni se ili foliraju ili su krajnje direktni.... ili se prave mLogo pametni a satro ih zabole za lepsi pol ili pak izigravaju dileje sa sirovim humorom da bi se neka naprzila pa da se onda umile i sasholje joj se sa cvrkutanjima...ma imas svasta bre... neki samo vako puse :pusi: nis ne pricaju i tako potucaju pola foruma... :mrgreen:


:raz_114:

marlon
17-09-2009, 19:35
pa znam po sebe ... kad mi se smucilo da qenjam jedno te isto pa se vezbo sa jednim klonom tako....samo ulecu.. i tako to :lol:

Ciciban
17-09-2009, 19:39
Kako dobra tema ...ko li je postavi? :raz_018:

marlon
17-09-2009, 19:54
pa kad ne smes da flertujes... :pusi:

Dusala
17-09-2009, 20:16
Tajna ljubav - SVILEN KONAC (http://www.youtube.com/watch?v=0keemazFGiU&feature=player_embedded#)..... :raz_023:

Ciciban
17-09-2009, 20:21
pa kad ne smes da flertujes... :pusi:

:pusi:

marlon
17-09-2009, 20:24
dama pusi sama? izvolte ruku da vam pokazem nocne lepote beograda :mrgreen:

Ciciban
17-09-2009, 20:25
imam kokoskino slepilo :pusi:

marlon
17-09-2009, 20:27
zar?.... takav sjaj iz ociju ne ide uz primitivnu perad :lol: gde cemo prvo?

Ciciban
17-09-2009, 20:47
svetlo marlone, svetlo ....samo gde ima ulicnih ...mozda u centru oko nekog hrama na takvim mestima je uvek osvetljeno :pusi:

marlon
17-09-2009, 21:12
pa na sta bi to licilo da takvu damu vodim nocom ispred hrama :)
more soko pije voda na vardarot breeee cici :lol:

Ciciban
17-09-2009, 21:18
pa na sta bi to licilo da takvu damu vodim nocom ispred hrama :)
more soko pije voda na vardarot breeee cici :lol:


aaa Dunav mislis ....kako se sad flertuje..uh ...neumem ovako ....

i opet ti oko zivine....jedino sto ova dobro vidi .... :)

marlon
17-09-2009, 21:20
o zosto si me majko rodila... :pusi: pa cici bwe odemo na reku, mlad mesec, ljuljuska se brodica fina riba na stolu i ono muzika nako italijanska neka romanticna, svece... a ja to prekinem i narucim selimovu i zelcevskog i zapevam sa njima ... a? :lol:

Ciciban
17-09-2009, 21:42
o zosto si me majko rodila... :pusi: pa cici bwe odemo na reku, mlad mesec, ljuljuska se brodica fina riba na stolu i ono muzika nako italijanska neka romanticna, svece... a ja to prekinem i narucim selimovu i zelcevskog i zapevam sa njima ... a? :lol:


ovo nije flert marlone ...ni ti ne umes :lol:

marlon
17-09-2009, 21:46
umem al necem, jer sam fin i ne trpam se de mi nije mesto.... :)

Ciciban
17-09-2009, 21:48
umem al necem, jer sam fin i ne trpam se de mi nije mesto.... :)

e nije ti ...sto ako imas sedmaka :lol:

marlon
18-09-2009, 19:49
e nije ti ...sto ako imas sedmaka :lol:
cedmakinju... aj to nema vece ca fjejtom....
kad klenem u fjejt , balem ja kad kjenem, ona dluga ctlana ima da mle ...ducevno... pac ca ti kacem... :lol:

Ciciban
27-09-2009, 22:57
cedmakinju... aj to nema vece ca fjejtom....
kad klenem u fjejt , balem ja kad kjenem, ona dluga ctlana ima da mle ...ducevno... pac ca ti kacem... :lol:



pomesao si me s plavom ..... :lol:

marlon
12-10-2009, 07:59
a cto ca pavom? :g:

Ciciban
26-10-2009, 20:52
aaa kad procitam ovu temu ponovo ...znaci nemam ja pojima od flerta ....


btw pomesao si me s plavom ne zbog nedostatka "r" u postu nego zbog dusevnog mrenja :mrgreen:

antoniusss
27-10-2009, 15:46
Flert ti je u sexualnom smislu isto ono kao kad žednom čoveku u pustinji mašeš ispred nosa sa flašom vode, ali mu ne daš da pije. :raz_004:
p.s. to se može smatrati sado-mazo perverzijom :sise:

marlon
28-10-2009, 11:32
aaa kad procitam ovu temu ponovo ...znaci nemam ja pojima od flerta ....

obozavam kad zene kazu da numeju da flertuju :sojka:

vojvođanka
04-11-2009, 08:23
Vrući flert vodič za djevojke i supruge

Flertovanje je kretanje tijela koje govori senzualnim govorom bez previše riječi, uvodi nas u svijet ove vještine Rita Watson, stručnjak za pitanja veza i braka. Osobe koje putem interneta traže partnera obično su veoma dobro podučene ovom "zanatu", navodi ona i ističe da je i u vezu i u brak potrebno s vremena na vrijeme unijeti dašak pomalo zaboravljenog, ali uvijek korisnog flerta.

Šest savjeta koji će vašeg partnera oraspoložiti za vođenje ljubavi sastoje se od sljedećeg:

1. Ostavite mu privlačnu poruku u džepu jakne, aktovki ili na monitoru, ako radi od kuće.

2. Kad razgovarate lagano počnite sisati svoj prst kao lizalo.

3. Udijelite mu kompliment, pohvalite njegove oči, tijelo, način na koji vodi ljubav...

4. Kad ste na javnom mjestu, prošapućite mu u uho: "Nisam obukla gaćice".

5. Kažite mu da želite naručiti novi kostima za Noć vještica, pa ga pitajte da li mu se više sviđa onaj francuske sobarice ili školarke.

6. Kad krenete na zabavu stavite njegovu ruku na svoje hlače i recite mu da čim dođete kući on preuzima kontrolu.

A za sve supruge i partnerice koje se pitaju kako flertovati bez ijedne izgovorene riječi, slijedi kratki video.

Ciciban
04-11-2009, 08:48
obozavam kad zene kazu da numeju da flertuju :sojka:


pa da lazem li ?

mica
04-11-2009, 09:22
Ne obracajte paznju na smajli , ozbiljna sam .

Ako googlam ko zna sta ce mi Frojd odgovoriti , zato pitam vas , sta je flert? :lol:

Po meni nesto izmedju ljubavi i sexa, nije ni jedno ni drugo zapamtite :) i nastavite ....ako neko moze da postavi kompletniju definiciju izvolte , lako cemo se uklopiti mi ostali ........ :andjeo: li


hm..igra...mozda na neki nachin i hrana za ego,dokazivanje sebi samom da nekog mozhes da zainteresujesh pogledima,mimikom,rechima..:)

Ciciban
06-03-2010, 23:43
:raz_083: upravo o tome razmisljam Cici..citajuci marlonove elaboracije..
tako je, on se jednostrano postavio u koordinaciji flertom :lol:
predstavlja flert iskljucivo i imperativno onim sto on za mene nije...a rekoh da nije cilj muvanje, seks, veza..., vec flert radi flerta, nekad ide do te mere da shvatim da flertujem sa babom na trafici :lol:

a sad ce marlon da kaze ja upravo rekoh da je to glupo.. :lol:


O Boze ovo nisam videla :) .....


kod mene flert zavisi od raspolozenja.....nekad sam taaaako mutava da neznam ni kako se zovem , neznam sto tako :) .....a osoba ..jes bitna ...ali ako nisam raspolozena djaba sve ....i samo da dodam ...nekoliko puta sam procitala da je "deo" flerta grizanje usana , prelazenje jezikom usnama ( neznam ovo kako da napisem) etc etc ....po meni to je pozivanje na sex ...ne flert .....ima i diskretnijih nacina ....

mica
07-03-2010, 09:51
mmmm...flert :)

marlon
07-03-2010, 11:10
paz micu flertushicu :pusi:

mica
07-03-2010, 11:53
ma nisam :D samo volim malko da flertujem...al malko :D

Vragolanka
07-03-2010, 13:59
Ne obracajte paznju na smajli , ozbiljna sam .

Ako googlam ko zna sta ce mi Frojd odgovoriti , zato pitam vas , sta je flert? :lol:

Po meni nesto izmedju ljubavi i sexa, nije ni jedno ni drugo zapamtite :) i nastavite ....ako neko moze da postavi kompletniju definiciju izvolte , lako cemo se uklopiti mi ostali ........ :andjeo: li

Flert nema veze ni sa ljubavlju, ni sa sexom.

Flert je govor tela... svesno, ili nesvesno.
Ne radim to svesno, ako ne planiram konkretnu akciju.
A nesvesno... pa nisam ja kriva... dešava se svakome da pogrešno protumači. :lol:

marlon
09-03-2010, 11:05
Flert nema veze ni sa ljubavlju, ni sa sexom.

Flert je govor tela... svesno, ili nesvesno.
Ne radim to svesno, ako ne planiram konkretnu akciju.
A nesvesno... pa nisam ja kriva... dešava se svakome da pogrešno protumači. :lol:

tipican zenski odgovor kad nije nacisto sa sobom sha oce :lol:

Eva
09-03-2010, 11:10
E bas sam juce na TV cula...flert je igra kod koje se ne ide do kraja.Tako nesto.

marlon
09-03-2010, 11:14
tv laze :raz_013:

QueenOfClubs
09-03-2010, 11:23
Флерт је игра која је необавезујућа.
Некад смо свесни да флертујемо, некад не...
Може се завршити на сваки могући начин.
Од пријатељства до брака.
Неко флертује несвесно, неко да би придобио пажњу, неко да би нешто добио...
Некоме је то стил живота.
Саки флерт треба узети с резервом јер немамо појма које се намере крију иза тога.

Cruz
02-03-2012, 18:42
flert i muvanje za mene su jedno te isto i predstavljaju igru zavodjenja, a da li ce epilog biti boc kao sto marlon kaze ili nece, ipak zavisi od onih koji u tome ucestvuju