PDA

Pogledaj Punu Verziju : Poverenje - novi standardi



kojica
28-09-2011, 18:44
Ranije je bilo dovoljno da nekoga upoznamo sa svojim društvom ili svojim
roditeljima i to je bio dokaz da u tu osobu imamo poverenje.

U doba fejsbuka i mobilnih telefona, to se malo promenilo. Vrhunac poverenja
je kada se zamenimo za kartice na nekoliko dana?
Da razmenimo šifre za nalog na fejsu?

''Veza je došla do faze kada je potrebno da zamenimo brojeve telefona''

:hm:

причалица
28-09-2011, 19:12
Ranije je bilo dovoljno da nekoga upoznamo sa svojim društvom ili svojim
roditeljima i to je bio dokaz da u tu osobu imamo poverenje.

U doba fejsbuka i mobilnih telefona, to se malo promenilo. Vrhunac poverenja
je kada se zamenimo za kartice na nekoliko dana?
Da razmenimo šifre za nalog na fejsu?

''Veza je došla do faze kada je potrebno da zamenimo brojeve telefona''

:hm:

zamena kartica? pa to je stvarno bezveze predlog. mislim, nemam ništa protiv.....ali to ide već u domen kontrole a ne poverenja...

kojica
28-09-2011, 22:41
starno ne znam u šta to spada..:hm: meni nekako prelazi granice normalnog..

al šta znam.. računam da nisam u toku.. :lol:

Ako nećeš da se menjaš ili da daš šifru, onda sigurno nešto opasno kriješ i kako da ti veruju?

Nežnicah
28-09-2011, 22:50
E ja sam u toku i ne kapiram nista i dalje. Moja cerka i njen decko svaki put kad se vide, prvo pretresu mobilni jedno drugom, da vide poruke. Ja kad sam to cula, siznula sam. Rekla sam joj svasta. Kakvo pretresanje, kakvo ljubomorisanje, nepoverenje, zabranjivanje kontakata sa osobama suprotnog pola, na sta to lici? Izbrisali su oboje svoje naloge na FB, tj. blokirali ih, i otvorili zajednicki jer su se i oko toga prepucavali. Boze, sta ti mladi sebi dopustaju... kukuuuu

kojica
29-09-2011, 09:03
Valjda ti novi načini komunikacije daju više povoda za ljubomoru? :hm:

Nežnicah
29-09-2011, 09:13
Ja sam stekla utisak da je to sad u trendu, biti nepoverljiv i ljubomoran i kontrolisati jedno drugome naloge i telefone :aha:

DaDole
29-09-2011, 09:15
Smatram apsurdom i nedopustivim ponašanjem svako zadiranje u sferu intimnosti..moja privatnost je samo moja i kakve to veze ima sa povjerenjem..ako je nešto samo moje,to ne znači da imam neke tajne..najveća tajna je sačuvati to pravo..na nešto što je samo Moje:)

причалица
19-12-2011, 10:26
Ako nećeš da se menjaš ili da daš šifru, onda sigurno nešto opasno kriješ i kako da ti veruju?

ne bih tražila šifre od svoje dece ...nema te sile :nene:
što se tiče međusobne kontrole sa njihovim momcima - to su 2 potpuno različite priče.
starija ima normalan odnos u tom pogledu, tj. svako je za sebe...a mlađa ima potpuno bezveze varijantu sa svojim dečkom...i vidim da se kidaju oko toga oboje, ali ne vredi da pričam.
pokušala sam u više navrata i bilo je bezuspešno.