PDA

Pogledaj Punu Verziju : Muškarci više lažu od žena



причалица
02-10-2011, 09:04
Britanski psiholozi su dokazali da muškarci češće pribegavaju lažima nego žene, kao i da manje osećaju krivicu zbog toga. U istraživanju je učestvovalo oko 3.000 osoba oba pola, a ustanovljeno je da prosečan predstavnik jačeg pola izgovori tri neistine dnevno, što su 1.092 laži godišnje. Prosečna žena je iskrenija, slaže „samo“ 728 puta godišnje.

Na spisku najvećih žrtava lažova su - majke. Čak 25 procenata muškaraca ne govori potpunu istinu svojoj majci, kao i 20 odsto dama, a potom slede partneri (10 posto).

Snažniji pol uglavnom se služi lažima kada je piće u pitanju, dok izgovara rečenice poput: „nisam mnogo popio“... Iza nje sledi laž: „sve je u redu“, a potom, „dobro se osećam“. Osim toga, popularne laži su i „nisam imao signal na mobilnom“ ili „pukla mi je baterija“, zatim „nije bilo skupo“ i „na putu sam ka kući“, „kasnim jer je kolaps u saobraćaju“, a partnerke najčešće slažu kad kažu „baš si zgodna“, „lepo ti stoji“, „nisi uopšte debela“.

Nežniji pol uglavnom slaže kada izgovori rečenicu „nisam ljuta, sve je u redu“, „to je baš ono što sam oduvek želela“, „obožavam tvoju majku“, „ovo sam kupila na rasprodaji“, „nisam dirala tvoje stvari“, „boli me glava“...

:pada: skoro sve je tačno

DaDole
02-10-2011, 09:53
Sve te muške laži liče na bezazlene,bijele:)
Mislim da muškarci manje lažu od žena ili možda lažu tek lošije pa ih brzo uFatimo:)

kojica
02-10-2011, 09:57
Može biti da je to od toga što mi njih više zapitkivamo nego oni nas?

:hm:

причалица
02-10-2011, 10:01
ne verujem da je ni jedno ni drugo...nego da nećemo da vidimo...a kada vidimo, onda nam se smrkne :lol:

DaDole
02-10-2011, 10:11
znate šta je bitno...žena koja laže je najbolji detektor lažljivog muškarca..e,prepozna ga iz prve,nanjuši i nema mrdanja:) pa..ona je te zanate dobrano izučila:)

причалица
02-10-2011, 10:14
znate šta je bitno...žena koja laže je najbolji detektor lažljivog muškarca..e,prepozna ga iz prve,nanjuši i nema mrdanja:) pa..ona je te zanate dobrano izučila:)

pa da, ali takvu nije briga kad je laže...jer ga ona uvek nadigra.

ribizla
02-10-2011, 10:37
pa da, ali takvu nije briga kad je laže...jer ga ona uvek nadigra.

:haha:
mislim da tema moze da se zakljuca sa ovim postom.

DaDole
02-10-2011, 10:42
:haha:
mislim da tema moze da se zakljuca sa ovim postom.
naprotiv,sad je baš postalo zanimljivo..laže on,laže ona i oboje su u tome takmičari..neko mora da bude bolji je l te :)
a tema traži da li muš'karci VIŠE lažu,a ne bolje..šta ćemo sad:)

ribizla
02-10-2011, 10:44
ako laze ona, a ona zna da on laze.. a ona cuti.. znaci da njoj odgovara to sve.. sta dalje?
a ako on laze, a ne vidi da ona laze.. onda je glup. :aha:
a ako i on laze, a zna da ona laze.. sta reci brate?! onda su u braku samo zbog dece (verovatno) i to je to :aha:

Bandit
02-10-2011, 10:51
ako laze ona, a ona zna da on laze.. a ona cuti.. znaci da njoj odgovara to sve.. sta dalje?
a ako on laze, a ne vidi da ona laze.. onda je glup. :aha:
a ako i on laze, a zna da ona laze.. sta reci brate?! onda su u braku samo zbog dece (verovatno) i to je to :aha:

Kako bi bilo da u ovom postu izvršiš jednu malu zamenu da bude... :A=I ...u reči LAŽE
pa da vidimo šta će da ispadne..

kojica
02-10-2011, 10:55
A možda su žene kao veći lažovi lagale i na tom istraživanju? :hm:

Bandit
02-10-2011, 11:00
A možda su žene bile istraživači...

DaDole
02-10-2011, 11:07
A možda su žene kao veći lažovi lagale i na tom istraživanju? :hm:

a zamisli još da je slagan i statistički uzorak od onih 3ooo:)
sad me zanima šta naši dragi muškarci misle..

Bandit
02-10-2011, 11:28
Ja nikad nisam uhvatio ženu u laži..mislim da je to čak nemoguće...

DaDole
02-10-2011, 11:32
Ja nikad nisam uhvatio ženu u laži..mislim da je to čak nemoguće...

to je moguće samo naravno ukoliko se potrudimo..a,možda ona ne laže...pa je zato nisi uhvatio u laži:)

Bandit
02-10-2011, 11:34
Ma ne...mislim nisam je vatao dok laže...