PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li biste pomogli najboljem prijatelju/prijateljici, da prevari svog partnera?



kojica
11-10-2011, 06:31
Da vas prijatelj, prijateljica, brat, sestra, kogod, zamoli da mu ''čuvate leđa''
dok vara svog partnera, da li bi pristali na tako nešto?

Zašto?

Da li se vodite idejom da su partneri prolazni, a prijatelji ostaju ili ipak ne želite
da učestvujete u nečemu što ne želite da se i vama desi?

причалица
11-10-2011, 06:47
neću da kažem ko me je zamolio...nisam htela, pa je pitala najbolju drugaricu....ali, nije mi nikad oprostila što me je to pitala.

Sarmica
12-10-2011, 00:28
Niti sam kad zamoljena,niti bih kad pristala na tako nešto....iš od mene s taki predlozi:kokodlak:

kojica
13-10-2011, 06:00
neću da kažem ko me je zamolio...nisam htela, pa je pitala najbolju drugaricu....ali, nije mi nikad oprostila što me je to pitala.

Ona tebi nije oprostila što te je pitala? :lol:

kojica
13-10-2011, 06:02
Niti sam kad zamoljena,niti bih kad pristala na tako nešto....iš od mene s taki predlozi:kokodlak:

Ali naljutiće se.. :hm: vidiš šta Priča kaže...

причалица
18-10-2011, 07:37
Ona tebi nije oprostila što te je pitala? :lol:

da, ne voli me od tad, jer znam za njenu tajnu :lol: koju nisam htela da pokrivam. ljuta je u stvari na sebe, je l...al pošto je takva kakva je - onda je ljuta na mene :sojka:

DaDole
18-10-2011, 07:49
Ko sam ja da budem nekome moralna vertikala?
Vjerujem u princip da ne treba nikad stavljati prst između vrata i dovratka:) UšĆineš se i to boli,zato prste sebi:)

Adio
21-10-2011, 01:59
Da vas prijatelj, prijateljica, brat, sestra, kogod, zamoli da mu ''čuvate leđa''
dok vara svog partnera, da li bi pristali na tako nešto?

Zatšto?

Da li se vodite idejom da su partneri prolazni, a prijatelji ostaju ili ipak ne želite
da učestvujete u nečemu što ne želite da se i vama desi?
Hmmm....nije problem sto ne zelim da mi se to desi, vec sto to i tako to ne podrzavam.
Bila sam neko ko je to pokrivao, u smislu da sam bila izgovor iako se znao moj stav po tom pitanju, ali sta sam mogla, svako ima prava na svoj zivot i izbor....i tako...

Nežnicah
21-10-2011, 08:41
Nikada ne bih ucestvovala u tako necemu, pa ne znam koliko da mi je draga osoba koja me to moli. Ko to zeli da uradi, nek se sam organizuje, ne treba da uvlaci i druge u tu pricu. Bezbednije je i po njega samog. Ovako rizikuje da posle stalno bude u strahu i da mozda bude i ucenjivan od strane `saucesnika`. Tako ja na to gledam.
(bouze ja kao da se spremam da varam :hm: )
Nikad ne reci nikad, za sad nisam imala porive da varam, valjda ce tako i ostati, ali kad bih se nasla u toj situaciji, gledala bih da me senka rodjena ne vidi, a kamoli da jos neko zna nesto o tome.

mikili
21-10-2011, 08:44
zavisi,sve zavisi od mnogo stvari :sojka:

причалица
22-10-2011, 08:07
a i vrlo lose lazem, tako da me nije pametno pustati da i za koga lazem:zrika:

:haha: i ja lažem očajno loše

Bisernica
22-10-2011, 08:20
Ne
to je njena ili njegova stvar i ne mislim da treba ikoga da meša u to
ponajmanje najbolje prijatelje.....da se prevara otkrije ,ne znam koliko
se to ne bi obilo o glavu onome ko je bio suorganizator ...od mene kao
najbolje prijateljice može dobiti samo ćutanje o saznanju da se to dešava
i ništa više

причалица
22-10-2011, 08:24
da, ne voli me od tad, jer znam za njenu tajnu :lol: koju nisam htela da pokrivam. ljuta je u stvari na sebe, je l...al pošto je takva kakva je - onda je ljuta na mene :sojka:

samo da budem dovoljno jasna - nikome nisam rekla to. ali, sve jedno me je stavila ''na led'' :lol:

rile_nezni_oblak
31-10-2011, 10:16
nikad u zivotu... ali, najiskrenije... apsolutno ne dolazi u obzir... desavalo se pre da mi to traze, ali se vise ne desava jer svi znaju da od toga nema nista... i ja treba sutra tu njegovu devojku ili necijeg decka da pogledam u oci i da znam da ga taj neko pravi majmunom, a da se pravim da ne znam nista... to je tako odvratno i rile ne ucestvuje u takvim stvarima... skoro mi je covek kod koga je trebalo da pocnem da radim rek'o da kazem da smo, ako me njegova zena pita, on i ja bili na kafi u to neko vreme... istog momenta sam mu rek'o da sigurno necu to da kazem, i da necu da lazem za njega i da me ne mesa u te njihove interne stvari... i nisam vise ni hteo da idem kod njega, od posla isto nema nista... ako je spreman da to uradi svojoj zeni, sta bi tek meni bio spreman da uradi... to mi je tako nisko, tako bedno, da nemam reci... kao i sama prevara, uostalom... jednostavno, ne pristajem nikad na takve stvari i tu nema pogadjanja...

mica
31-10-2011, 15:42
Auu, ja sam najgore dete u parku :sad: Mislim, ja to radim stalno :( Ako ne svaki, a ono svaki drugi vikend cuvam sestrinu decu dok se ona svalerise... A za muza je sa mnom. Znam da to nije ispravno ali okrecem glavu na drugu stranu, jer ne umem da kazem NE, ljudima kooje volim.

причалица
31-10-2011, 16:04
Auu, ja sam najgore dete u parku :sad: Mislim, ja to radim stalno :( Ako ne svaki, a ono svaki drugi vikend cuvam sestrinu decu dok se ona svalerise... A za muza je sa mnom. Znam da to nije ispravno ali okrecem glavu na drugu stranu, jer ne umem da kazem NE, ljudima kooje volim.
:(

Bisernica
31-10-2011, 16:42
samo da budem dovoljno jasna - nikome nisam rekla to. ali, sve jedno me je stavila ''na led'' :lol:

...ako je već takva kakva je ,onda nije ni bitno što je ljuta ,
bar meni ne bi bilo ,jer nije dostojna takvog prijateljstva u
kojem bih i ja ćutala ,iako iskreno ,ne smatram da je i to ćutanje moralno baš do kraja ,ali
svaki čovek treba da ima pravo i slobodu izbora ,pa tako i pravo na izbor hoće li to
reći svom partneru ili ne ...ali je što kaže Rile ,stvarno otužno gledati ljude koji blaženo
žive nemajući pojma ....najstrašnije je kad za čoveka društvo kaže "jadan on" ...
ako imaš mooda to da radiš ,onda imaj i da snosiš posledice !!

причалица
31-10-2011, 16:48
...ako je već takva kakva je ,onda nije ni bitno što je ljuta ,
bar meni ne bi bilo ,jer nije dostojna takvog prijateljstva

pa naravno da nije dostojna...zato se i ljuti jer zna da nije dostojna...kad me vidi ne voli me jer znam kakva je, eto...a meni je stvarno svejedno, godine su prošle i ne zanima me šta je bilo....


ako je spreman da to uradi svojoj zeni, sta bi tek meni bio spreman da uradi... to mi je tako nisko, tako bedno, da nemam reci...

e pa rile...svaka čast.

supermen*prvi
31-10-2011, 18:15
Razmisljam sta bih ja uradio. A *ebote, kolko sam zaboravan. :sad: Pa ja krijem onog mog drugara Slobu redovno. I jos mu zovem zenu i pitam je kad smem da ga pustim kuci. (Da i on ne nabasa na minu. :haha: ).

supermen*prvi
31-10-2011, 18:16
:haha: i ja lažem očajno lošeA sto si meni onda nabacivala svoje drugarice? :sad:
:haha: :haha: :haha:

supermen*prvi
31-10-2011, 18:17
Da te vidim kako ces sad da slazes. :haha:

причалица
31-10-2011, 18:43
A sto si meni onda nabacivala svoje drugarice? :sad:
:haha: :haha: :haha:

:krsti: pomeri se s mesta, da te ne bih oduvala.

supermen*prvi
31-10-2011, 18:46
:krsti: pomeri se s mesta, da te ne bih oduvala.Sto mene? Nisam ja njoj nabacivao nego ona meni. :sad:

:haha:

:cmok:

причалица
31-10-2011, 18:53
Sto mene? Nisam ja njoj nabacivao nego ona meni. :sad:

:haha:

:cmok:

pa mene si citirao, ilke :lol: imam pravo da reagujem.

supermen*prvi
31-10-2011, 19:53
pa mene si citirao, ilke :lol: imam pravo da reagujem.:pada:
Ja sam vido da je Cokoladica to rekla. :haha: :haha: :haha:
__________________________________________________ __________
el da brisem onaj post? :lol:

ljubičica
31-10-2011, 20:09
A sto si meni onda nabacivala svoje drugarice? :sad:
:haha: :haha: :haha:
o boze ilke stvarno si prolupao..
pa tis covek u godinama, zar te nije stid:huh:

supermen*prvi
31-10-2011, 20:17
o boze ilke stvarno si prolupao..
pa tis covek u godinama, zar te nije stid:huh:Stid'o sam se u njihovom prisustvu. :sad:

:haha: :haha: :haha:

ljubičica
31-10-2011, 20:19
Stid'o sam se u njihovom prisustvu. :sad:

:haha: :haha: :haha:
jos se stidi, smesta:zrika::zrika:

supermen*prvi
31-10-2011, 20:21
jos se stidi, smesta:zrika::zrika:Sad bas necu. :jede:

kojica
09-11-2011, 08:03
Znači ništa od one čuvene muške solidarnosti.. ili ovde o tome ne želite da pričate.. :zrika: