PDA

Pogledaj Punu Verziju : Stav koji privlači ljubav



kojica
12-10-2011, 06:36
Žene se trude da izgledaju što lepše, muškarci se trude da steknu što više.
Ali ipak i jedni i drugi shvataju da je to prolazno, površno ili samo delić njih,
pa bi da budu voljeni iz nekih drugih razloga.

Kako bi vi opisali osobu koju je lako voleti?

Sarmica
13-10-2011, 07:17
Pa kako da ti rečem kad ceo život svi nešto traže a nemaju pojma ni šta traže:aha:

причалица
13-10-2011, 07:19
Kako bi vi opisali osobu koju je lako voleti?

lako je voleti osobu koja mene vidi u najboljem svetlu :)

Sarmica
13-10-2011, 07:20
:raz_114:ni manje ni više:lol:

kojica
13-10-2011, 07:22
Pa kako da ti rečem kad ceo život svi nešto traže a nemaju pojma ni šta traže:aha:

Pa dobro.. al onako generalno...

Ja recimo ne bih mogla da volim nekoga sa stavom ''niko me ne voli :srbpla:''
ili ''na ovom svetu samo zlo postoji.. :srbpla:''

kojica
13-10-2011, 07:22
lako je voleti osobu koja mene vidi u najboljem svetlu :)

mudro.. :hm:

причалица
13-10-2011, 07:23
mudro.. :hm:

zezaš :huh:

koto
13-10-2011, 07:26
e mnogo dobra tema:)
ovo je super, sto rece kolezinica..lako je voleti nekog ko me smatra najsuper u svakom smislu:)
jedan pametan cika mi je jednom davno rekao da ljubav zapravo ne postoji..da svi mi zapravo traizmo samo ogledalo, u kojem cemo se ogledati..i ako je ono sto vidimo u ocima nekog drugog, dobro i lepo, tu se i zadrzavamo..
ja ipak nisam toliki cinik..ali ima tu nesto.
lako je voleti coveka koji sam sebe voli, koji je pozitiva prema zvotu prema svetu..koji zna sta hoce..koji se ne namece..koji ima strpljenja, i razumevanja..
ih, pa mogu ja do suutra:)

причалица
13-10-2011, 07:32
e
lako je voleti coveka koji sam sebe voli, koji je pozitiva prema zvotu prema svetu..koji zna sta hoce..koji se ne namece..koji ima strpljenja, i razumevanja..
ih, pa mogu ja do suutra:)
i dokle on to tako...non-stop?
kad god missim da je neko takav kako si ga opisala, trudi se da me što pre demantuje :(

DaDole
13-10-2011, 07:40
Osobu koju je lako voljeti:hm: ..to je ona osoba u čijim očima ja vidim svoje sretno i ushićeno lice..čije oči mi uvijek kažu: "Tu sam."

koto
13-10-2011, 07:42
i dokle on to tako...non-stop?
kad god missim da je neko takav kako si ga opisala, trudi se da me što pre demantuje :(
pa aj da postavimo drugacije.
da li smo i sami non-stop takvi?
niko nije uvek ok.
e sad, sta je neko pretezno u zizvotu, to se brzo vidi..misim naravno da neko moze da te proceni sta zelis, i da proda neku zvaku..ali laz ne traje dugo.

DaDole
13-10-2011, 07:51
Nekoć su me učili kako se ljubav vraća ljubavlju..i odbijala sam da u to vjerujem..sad mislim da je ipak moguće tako nešto..je li to stav koji privlači ljubav:hm:

kojica
13-10-2011, 11:04
zezaš :huh:

:nene: što bih..

Ono što neko u nama vidi, mnogo o njemu govori.

ribizla
13-10-2011, 11:08
Kako bi vi opisali osobu koju je lako voleti?

ja sam u stanju svakog da volim.. dok ta osoba ne dokaze suprotno... a za to zaista mora debelo da se potrudi..
tesko odustajem :aha: (tipican jarac... )

причалица
13-10-2011, 21:41
.ali laz ne traje dugo.

a nije laž ako traje duže?..pa onda opet - kraj?

rile_nezni_oblak
14-10-2011, 08:35
trazim da volim osobu koja ce mi dati krila, a ne da mi bude kamen oko vrata... otprilike.... osobu koja ce mene voleti ovakvog kakav jesam, ne da pokusava da me promeni il' u meni pronadje nekog drugog coveka, coveka koji je po njenoj meri... osobu koja ima slicna razmisljanja i shvatanja, osobu koja zeli slicne stvari od zivota, tako da niko od nas ne mora da bude na gubitku, kad se nesto uradi.... lako volim osobu koja cini da se uz nju osecam kao deo neke price... i lako volim osobu koja ume da se raduje 'malim' stvarima, koja oseca istu strast prema zivotu... koja ne trazi uvek 'jos samo ovo' nesto...

DaDole
14-10-2011, 08:37
trazim da volim osobu koja ce mi dati krila, a ne da mi bude kamen oko vrata... otprilike.... osobu koja ce mene voleti ovakvog kakav jesam, ne da pokusava da me promeni il' u meni pronadje nekog drugog coveka, coveka koji je po njenoj meri... osobu koja ima slicna razmisljanja i shvatanja, osobu koja zeli slicne stvari od zivota, tako da niko od nas ne mora da bude na gubitku, kad se nesto uradi.... lako volim osobu koja cini da se uz nju osecam kao deo neke price... i lako volim osobu koja ume da se raduje 'malim' stvarima, koja oseca istu strast prema zivotu... koja ne trazi uvek 'jos samo ovo' nesto...

sjajno si to napisao rile,iskreno i toplo:) sve si rekao:)

mikili
14-10-2011, 08:43
i svi smo to zeleli rile..ali ne ide u stvarnosti bas tako:raz_125:

rile_nezni_oblak
14-10-2011, 08:56
znam, mikili... zato se nisam ni ozenio jos... :)))

al', to sto ne ide u stvarnosti tako, ne daje mi za pravo da mogu da prestanem da zelim to za sebe... covek koji je napravio revoluciju u tehnologiji, koji je pomerio granice, je jednom rek'o da, ako zelimo da predvidimo sta ce da se da desi u buducnosti, moramo da - think the unthinkable... e, ja isto hocu tako, sto se mog zivota tice... moze mi se... :)

причалица
14-10-2011, 08:59
... moze mi se... :)

samo napred :bravo:

DaDole
14-10-2011, 09:01
Dobar stav..znam i mogu,nadam se i biće:)