PDA

Pogledaj Punu Verziju : ADSL



ribizla
12-10-2011, 10:59
Open paket – Internet i televizija!

Izaberite Open ADSL Click 1, Click 4 ili Click 6 brzinu i očekuje Vas Osnovni paket IPTV usluge za po 1 dinar mesečno čak godinu dana! Ukoliko odaberete Open paket sa Click 6 brzinom, ovu Open ADSL brzinu dobićete po ceni umanjenoj za 21 %, odnosno za 2.998 dinara.

Promocija traje do 31. decembra 2011. godine i važi uz Open ADSL ugovor na 24 meseca.

Iskoristite ovu promociju i besplatno gledajte Osnovni paket Web TV tokom celog trajanja ugovorne obaveze, dok sadržaje Arena sport Web TV paketa možete besplatno pratiti do 31. oktobra.

Povoljnosti promocije su namenjene novim Open ADSL korisnicima, Open ADSL korisnicima bez ugovorne obaveze i postojećim Open ADSL korisnicima kojima je istekla ugovorna obaveza.

Uz povoljan Open ADSL i Web TV

Surfujte brže i jeftinije, gledajte TV programe na vašem računaru!

Počela je nova Open ADSL promocija koja će obradovati sve one koji žele pouzdan i brz Internet po nižoj ceni. Oni koji su uz to i ljubitelji televizije, čak dve godine na svom računaru mogu besplatno pratiti sadržaje iz Osnovnog paketa Web TV, a sadržaje Arena sport Web TV paketa do 31. oktobra.

Open ADSL promocija nudi povoljnost korišćenja brzine sledećeg, većeg paketa po ceni izabranog Click paketa, tako da se po ceni Click 1 paketa dobija Click 4 brzina, Click 6 brzina po ceni Click 4, a Click 8 po ceni Click 6 paketa. Ukoliko se korisnik odluči za Click 16, za ovaj paket plaća mesečnu pretplatu za Click 8.

Promocija traje do 31. decembra 2011. godine i važi uz Open ADSL ugovor na 24 meseca.

Povoljnosti promocije su namenjene novim Open ADSL korisnicima, Open ADSL korisnicima bez ugovorne obaveze i postojećim Open ADSL korisnicima kojima je istekla ugovorna obaveza.

************************************************** *


Pitam vas.. koliko je ovo povoljno?!
i da li je pametno uzeti adsl kod njih? kako ste zadovoljni?
da li neko koristi WEB tv?!

Sandokan
12-10-2011, 11:07
E neam pojma koji imam dal keca il četvorku, al nezadovoljan sam :aha: mada ima i koji su zadovoljni da ih ne imentujem sad .... kablovski net je najbolja stvar :aha:

ribizla
12-10-2011, 11:12
E neam pojma koji imam dal keca il četvorku, al nezadovoljan sam :aha: mada ima i koji su zadovoljni da ih ne imentujem sad .... kablovski net je najbolja stvar :aha:

pa nemam kablovsku :facepalm: imam satelit :lol: jedino da uvedem satelitski net :haha:

pa dobro, a sto nesi zadovoljan? el im nesto fali? :hm: