PDA

Pogledaj Punu Verziju : Neko nas posmatra...



kojica
13-10-2011, 07:04
:shocked: :shocked:

Osećaj da nas uvek neko posmatra, mož biti i paranoja. :lol:

ali..
Da li vam se dešava da imate osećaj da vas neko posmatra i uverite se da je to
zaista tako?
Postanete svesni nečijeg pogleda i od 360 stepeni, se baš okrenete na onu stranu
odakle pogled dolazi?

Meni nije jasno kako je to moguće, ali dešava se. :hm:

DaDole
13-10-2011, 09:14
Dešava mi se oduvijek,al sam prestala da obraćam pažnju jer ionako imam neke predspoznajne slike pa sam prihvatila tu rijetkost..
temu bih odredila u onom benignom dijelu i locirala je upravo na naglašenim ženskim senzorima koji započinju sa intuitivnim..da je ne okrećemo ka psihotičnoj paranoji:)

ribizla
13-10-2011, 09:23
prvo sam mislila da paranoishem.. pa pa pa paranoja... :lol:
al onda sam skontala da i nije bas tako.. :facepalm:

pogled se oseti..pronadje se medju gomili ljudi, bash onaj pogled koji u tom momentu deluje kao da vam cheprka po malom mozgu.. :krsti:
nekad jezivo...
nekad prijatno...
zavisi od pogleda, trenutka, i raspolozenja... a i okolnosti..

mica
13-10-2011, 09:37
U, koliko puta su me probudili pogledi decji, kad ustanu, pa stanu pored mene i cute. Osetim pogled i trgnem se :) Ne znam sta je to, numem da definisem, to je nesto kao sesto culo, stra god:)

DaDole
13-10-2011, 09:41
U, koliko puta su me probudili pogledi decji, kad ustanu, pa stanu pored mene i cute. Osetim pogled i trgnem se :) Ne znam sta je to, numem da definisem, to je nesto kao sesto culo, stra god:)

e mico ..odgovor na to je samo jedna,najljepša riječ na svijetu..Majka:bisa:

kojica
13-10-2011, 11:02
U, koliko puta su me probudili pogledi decji, kad ustanu, pa stanu pored mene i cute. Osetim pogled i trgnem se :) Ne znam sta je to, numem da definisem, to je nesto kao sesto culo, stra god:)

E da.. to mi je tek čudno...
Pogled te probudi. :qq: