PDA

Pogledaj Punu Verziju : Veza sa muškarcem koji ima djecu



DaDole
14-10-2011, 17:54
Sve je kako treba,razveden je i ima djecu iz prethodnog braka..da li to smeta ili se ne treba obazirati na to:hm:

DaDole
14-10-2011, 18:26
Jedna zaista mlada djevojka ovih dana pokušava da da odgovor na ovo pitanje..vrlo je teško i nezahvalno dijeliti savjete posebno te vrste..iako djeca žive kod majke,on je sudom dobio dva vikenda..a curice su mu kao iz filma:hm: povrijeđena djeca koja u njoj vide samo neprijatelja..teška dilema

kojica
14-10-2011, 18:39
Sve je kako treba,razveden je i ima djecu iz prethodnog braka..da li to smeta ili se ne treba obazirati na to:hm:

Pa zavisi kakvo mesto je svojoj deci odredio... :hm:

DaDole
14-10-2011, 18:43
Znam ga,dobar je čovjek i zaista pazi mnogo na djecu..problem je u onom ko treba da prihvati djecu i samo pominjanje njihove majke..prirodno je da je nesigurna i da se plaši..njoj treba pomoć a ja ne mogu da joj pomognem..

Sandokan
14-10-2011, 18:43
Jedna zaista mlada djevojka ovih dana pokušava da da odgovor na ovo pitanje..vrlo je teško i nezahvalno dijeliti savjete posebno te vrste..iako djeca žive kod majke,on je sudom dobio dva vikenda..a curice su mu kao iz filma:hm: povrijeđena djeca koja u njoj vide samo neprijatelja..teška dilema

Moj slučaj ... da je moj dečkonja sa mnom ...... teško da bih imao vremena za bilo šta ....:aha:

kojica
14-10-2011, 18:45
Znam ga,dobar je čovjek i zaista pazi mnogo na djecu..problem je u onom ko treba da prihvati djecu i samo pominjanje njihove majke..prirodno je da je nesigurna i da se plaši..njoj treba pomoć a ja ne mogu da joj pomognem..

Kako ne možeš. Dovedi je vamo na forum da joj nađemo nekog bez decu. :igra1:

DaDole
14-10-2011, 18:49
Moj slučaj ... da je moj dečkonja sa mnom ...... teško da bih imao vremena za bilo šta ....:aha:
jeste da..u početku bijaše riječ:)

Sandokan
14-10-2011, 18:59
jeste da..u početku bijaše riječ:)

Veruj mi da kad smo zajedno nemam vremena ni za šta .. i opet imam utisak da smo i on i ja uskraćeni :aha:

supermen*prvi
14-10-2011, 19:32
Jedna zaista mlada djevojka ovih dana pokušava da da odgovor na ovo pitanje..vrlo je teško i nezahvalno dijeliti savjete posebno te vrste..iako djeca žive kod majke,on je sudom dobio dva vikenda..a curice su mu kao iz filma:hm: povrijeđena djeca koja u njoj vide samo neprijatelja..teška dilemaKakva dilema? Zaso deca moraju da znaju za tu vezu? A udaja za tog muskarca je katastrofalna odluka.

DaDole
14-10-2011, 19:49
Kakva dilema? Zaso deca moraju da znaju za tu vezu? A udaja za tog muskarca je katastrofalna odluka.
u tom i jeste poenta supermene..on je nju zaprosio..

DaDole
14-10-2011, 19:51
Veruj mi da kad smo zajedno nemam vremena ni za šta .. i opet imam utisak da smo i on i ja uskraćeni :aha:
vjerujem ti..ali obaveze oca nisu hir,nit su privremene..ne može se napraviti izlet u brak,pa da probaju..

причалица
14-10-2011, 20:29
Sve je kako treba,razveden je i ima djecu iz prethodnog braka..da li to smeta ili se ne treba obazirati na to:hm:

ne znam da li smeta...kolika su deca, kakav odnos imaju s ocem, kakva je majka, da li je živa uopšte...to su sve važne stvari koje treba znati.
mada, principijelno (ako već uopštavamo) - ako voliš čoveka, voliš i njegovu decu....

Bandit
14-10-2011, 21:17
Nisam čitao temau ..samo sam video naslov..
Naravno da treba da budete u vezi sa muškarcima koji imaju decu..Oni su najboljji...

twm
14-10-2011, 22:45
Nisam čitao temau ..samo sam video naslov..
Naravno da treba da budete u vezi sa muškarcima koji imaju decu..Oni su najboljji...
+1
cak ne smeta i ako ima zenu, opet trebate biti u vezi :)

supermen*prvi
15-10-2011, 01:37
u tom i jeste poenta supermene..on je nju zaprosio..E kakav magarac!!!!!! :sad:

причалица
15-10-2011, 07:07
tek sad videh da je zaprosio....kažeš - mlada devojka :hm: najbolje je da ga odbije, eto.

moj prvi post na ovoj temi je pretpostavio ne maldu devojku, nego ženu, koja ima dovoljno životnog iskustva da ume da se bori sa komplikovanom situacijom kao što je muž sa dvoje dece.

rile_nezni_oblak
15-10-2011, 08:51
pa to onda nije veza, nego brak sa covekom koji ima decu... mislim, nikad se ne zna... mozda je on skroz super likonja i moze da bude prema njoj bolji nego sto ce iko drugi da bude, al' se meni cini da ce ona kod njega uvek biti na jakom drugom mestu, tik iza njegove dece... sto je i normalno, mislim... ako je vec normalan covek.. bice milion situacija kad ce morati da im se nadje.. jer, ako nece njima da se nadje, tesko da ce se kasnije i njoj naci... pa, pitanje koje sledi je, ako on vec ima decu, da li ce zeleti da ima jos dece sa njom, i kako ce se izboriti sa tom, komplikovanom, situacijom... previse zakukuljeno za moj ukus, ali sreca te mene ionako niko nista i ne pita... a, ona, ako je srecna sa njim, onda je srecna sa njim... niko to ne zna bolje od nje...

причалица
15-10-2011, 09:09
pa to onda nije veza, nego brak sa covekom koji ima decu... mislim, nikad se ne zna... mozda je on skroz super likonja i moze da bude prema njoj bolji nego sto ce iko drugi da bude, al' se meni cini da ce ona kod njega uvek biti na jakom drugom mestu, tik iza njegove dece... sto je i normalno, mislim... ako je vec normalan covek.. bice milion situacija kad ce morati da im se nadje.. jer, ako nece njima da se nadje, tesko da ce se kasnije i njoj naci... pa, pitanje koje sledi je, ako on vec ima decu, da li ce zeleti da ima jos dece sa njom, i kako ce se izboriti sa tom, komplikovanom, situacijom... previse zakukuljeno za moj ukus, ali sreca te mene ionako niko nista i ne pita... a, ona, ako je srecna sa njim, onda je srecna sa njim... niko to ne zna bolje od nje...

:bravo: sagledao si sve aspekte, missim...i potpuno se slažem sa time - jako drugo mesto, ako je čovek normalan.

mikili
15-10-2011, 09:14
ako je covek normalan onda bi trebalo da dele to prvo mesto.onako kako bi ga delio da je u braku sa njihovom majkom.smatram da je za vezu sa osobom sa decom potrebno da si zreo.nikako nije za mlade i neiskusne.

supermen*prvi
15-10-2011, 09:54
ne znam da li smeta...kolika su deca, kakav odnos imaju s ocem, kakva je majka, da li je živa uopšte...to su sve važne stvari koje treba znati.
mada, principijelno (ako već uopštavamo) - ako voliš čoveka, voliš i njegovu decu.... Ne. Postoji otpor prema deci jer nisu zajednicka. Nema na svetu coveka koji ce da voli decu iz partnerovog prethodnog braka. Pre se radi o toleranciji i trpeljivosti, kasnije navici a na kraju drugarenje. Ko mi kaze da voli tu decu ima da ga proglasim za lazova prvog reda.
Da se razumemo. Ne govorim o odnosu prema toj deci, koji mora da bude korektan i bez predrasuda ali o ljubavi nema ni lj..

supermen*prvi
15-10-2011, 09:58
ako je covek normalan onda bi trebalo da dele to prvo mesto.onako kako bi ga delio da je u braku sa njihovom majkom.smatram da je za vezu sa osobom sa decom potrebno da si zreo.nikako nije za mlade i neiskusne. Ako je covek normalan onda te dve ljubavi nece da meri niti da stavlja na lestvicu redosleda.

mikili
15-10-2011, 10:08
tako je supermene,hvala na ispravci,ne bi trebao..