PDA

Pogledaj Punu Verziju : Pogled u budućnost



kojica
24-10-2011, 06:30
Kako vidite svet za 50 ili 100 godina?

kojica
25-10-2011, 07:59
Ovako nekako...

http://www.youtube.com/watch?v=WDTjiDbNByc&feature=related

Sarmica
25-10-2011, 08:04
ja mislim da ništa lepo tad neće biti :(
sve će biti sterilno čisto,dosadno...sve će od kuće da se radi tako da neće biti potrebe ni da izlaziš igde,sa rodbinom i prijateljima smo ionako prestali da se posećujemo ne mogu ni da zamislim šta će s tim rodbinskim odnosima biti za 50 godina...eto tako...valjda ću doživeti još 50 da vidim šta će tamo da se zbiva:hm:

Ravnica Carobnica
31-10-2011, 11:08
Ako udjemo dublje u eru VODOLIJE mozda se osvijestimo i spoznamo da LJUBAV je velika snaga pokretac i gorivo koje covjeka cini posebnim u mikro i makro kosmosu.
Kad sam bila djevojcurak plavih uvojaka ucickanih ko nedavno frizerskim minivalom ,da mi je neko rekao pricaces sa kcerkom sa drugog kraja planete i pri tom ces je gledati na ekranu, majko moja bi li mu povjerovala i ako sam vodolija .Tu je grm za zeca, samo sto mislim da ce razlike biti manje od onih koje je dozivjela moja generacija .
Iz naseg mira u eri tehnike konpjutera i svega ostalog, to je osnov koji ce se nadogradjivati i nista nas nece moci dovoljno uzbuditi kao sezacija .Za neke velike poduhvate velike i skupe mnogoljudno covjecanstvo nema snage optereceno prezivljavanjem.Tako ja covjeka za 50 do 100 godina jasno vidim sa ne velikim promjenama od ovih danas.I da dodam u ovom zivotu to necu vidjeti ....

kojica
03-11-2011, 14:27
Kada prisustvujemo promenama, one nas ne iznenađuju previše, ali kada bi
napravili skok od pedeset ili sto godina, to bi bilo nešto.. :lol:

причалица
03-11-2011, 18:46
ne razmišljam o budućnosti. mene tad neće biti, pa mi je blago svejedno kako će svet tada izgledati.