PDA

Pogledaj Punu Verziju : Nepristojna ponuda



Nežnicah
24-10-2011, 23:05
Svi sigurno znate ovaj film sa Demi Mur i Robertom Redfordom :sojka: (bio veceras po 1007. put)

Da li ste nekad pomislili sta biste radili u takvoj situaciji? Da vama neko ponudi velike pare koje bi mogle zivot da vam promene iz korena, o kojima mozete samo da sanjate, za samo jednu noc? Ili vasem partneru? :shocked:

Na koju bi stranu prevagnulo? Da li propustiti priliku i ostati cistog obraza ili zazmuriti na jedno oko i reci, ma ako je samo jedna noc a imacemo pare do kraja zivota, isplati se? Koliko bi odnos sa voljenom osobom bio isti posle toga?

Man
24-10-2011, 23:07
Ja sam slabog karaktera :( mene takoreći svaka može da ima...
pa kad sam vaspitan da ne odbivam :rumenko:

Bisernica
24-10-2011, 23:08
fajf ...niko mi nije nikad ponudio ni milion dinara :raz_114:
a kamoli dolara ....ne znam zaista ...sve što bih rekla bilo bi u
sferi hipoteze ...ovo je stvar koja mora da postane realna da
bi čovek znao kako bi odreagovao....ovo je najiskrenije

Nežnicah
24-10-2011, 23:12
fajf ...niko mi nije nikad ponudio ni milion dinara :raz_114:
a kamoli dolara ....ne znam zaista ...sve što bih rekla bilo bi u
sferi hipoteze ...ovo je stvar koja mora da postane realna da
bi čovek znao kako bi odreagovao....ovo je najiskrenije

biso, ni meni, ali moram biti spremna, nikad se ne zna... pravim racunicu ako bih mogla da stavim fasadu na kucu i otplatim sve kredite, stavim nesto u stek deci i nama da imamo, obidjem planetu uzduz i popreko, maaa... morala bih dobro razmisliti :raz_114:

причалица
24-10-2011, 23:12
pa....:roll:
ako će da menja stvari iz korena...pitanje koliko želim da menjam koren :lol:
da se ne lažemo, to što je u tom filmu jeste zanimljivo kao teorija...u praksi je skoro pa neverovatno...kao da dobiješ na lotou, pod uslovom da ga igraš....
ipak, ako je ona toliko u ljubavi s mužem (kao na filmu) - nikad ne treba prihvatiti ni za kakve pare. nikad.
nikad.

Clipsy
24-10-2011, 23:14
mnogo dobar film....tri put sam plakao dok sam ga gledao....u srce me pogodio...mnogo emotivan film sa hepiendom....za dusu mi se uvatio...

Nežnicah
24-10-2011, 23:16
pa ona je to uradila iz velike ljubavi, znas ti kolika je to zrtva :) kad nekoga malo volis, i nije ti stalo da se toliko zrtvujes

Bisernica
24-10-2011, 23:18
ma ne sme čovek da se zarekne da se u majku ne vrati
šta bi bilo kad bi bilo ....svaki čovek ima svoju cenu ,pitanje je
samo ima li neko te pare...ništa u ovom današnjem ludilu nije
neverovatno niti nemoguće ...oni koji imaju pare sebi mogu sve
da dozvole

...fajf ,ženo ,moram i ja da se presaberem šta mi hvali :raz_114:
da se pripremim :raz_114:

причалица
24-10-2011, 23:22
pa ona je to uradila iz velike ljubavi, znas ti kolika je to zrtva :) kad nekoga malo volis, i nije ti stalo da se toliko zrtvujes

naročito ako se žrtvuje sa redfordom :lol:

DaDole
25-10-2011, 13:32
naročito ako se žrtvuje sa redfordom :lol:

:haha::haha: istina nije moja tipA,al žrtva je žrtva:)
šalu na stranu,nemoguće je dati odgovor u hipotetičkoj situaciji.

Nežnicah
25-10-2011, 13:51
ma cini vam se da je nemoguce, samo bacite cinjenice na sto... sta se svi tu femkate i izvlacite na to da je nemoguce dati odgovor :sizika:

mikili
25-10-2011, 14:20
jeste..evo ja sam totalno materijalno iskvarena,a redford je redford..

причалица
25-10-2011, 14:39
ma, kad je redford u pitanje...ne mora toliko para da da :lol:

mikili
25-10-2011, 14:44
a i ponuda je bas pristojna..:)

причалица
25-10-2011, 14:49
kako je ocenio koliko im treba :mv:

Nežnicah
25-10-2011, 14:49
sta ja da kazem, nemoralna od skolskih dana, ko iz topa sam u skoli drugu na pitanje : Da li bi dala marku za dolar, odgovorila sa bih :raz_114: a kolika je ovde tek kinta u pitanju :raz_128:

причалица
25-10-2011, 14:51
e, ozbiljno vam kažem - ni za kak'e pare ako volim svog čoveka, majke mi. može taj što nudi da bude princ od bruneja.
možda ću da ispadnem nepristojna :lol: ali nema razlike da li se prodaje za 50 ili milion dolara.

Rosa
25-10-2011, 14:57
Svi sigurno znate ovaj film sa Demi Mur i Robertom Redfordom :sojka: (bio veceras po 1007. put)

Da li ste nekad pomislili sta biste radili u takvoj situaciji? Da vama neko ponudi velike pare koje bi mogle zivot da vam promene iz korena, o kojima mozete samo da sanjate, za samo jednu noc? Ili vasem partneru? :shocked:

Na koju bi stranu prevagnulo? Da li propustiti priliku i ostati cistog obraza ili zazmuriti na jedno oko i reci, ma ako je samo jedna noc a imacemo pare do kraja zivota, isplati se? Koliko bi odnos sa voljenom osobom bio isti posle toga?


Odlična tema :raz_114:


bravo fajf

ček sad da razmislim malo :hm:

Nežnicah
25-10-2011, 14:59
hvala Roso sestro slatka :sojka: vidis ovi ostali se svi nesto vade, nece ni da razmisljaju sta bi bilo kad bi bilo :ljut:

причалица
25-10-2011, 15:02
hvala Roso sestro slatka :sojka: vidis ovi ostali se svi nesto vade, nece ni da razmisljaju sta bi bilo kad bi bilo :ljut:

kako neću? lepo sam 1000 puta razmislila i rekoh šta sma imala.

Nežnicah
25-10-2011, 15:05
dobro, jesi, povlacim rec, ali nisi mi bila nesto uverljiva :hm: salim se :cmok:

причалица
25-10-2011, 15:08
pa gde da budem baš direktna, nema smisla....ima dece na forumu.

kojica
25-10-2011, 15:34
ma cini vam se da je nemoguce, samo bacite cinjenice na sto... sta se svi tu femkate i izvlacite na to da je nemoguce dati odgovor :sizika:

Kažu da su svi sposobni sve da urade, samo ih je potrebno staviti
u odgovarajuće okolnosti.
Al ako hoćeš direktan odgovor, evo..
Iz ovih okolnosti kakve su trenutno, jedno odlučno NE.

supermen*prvi
25-10-2011, 16:06
Svi sigurno znate ovaj film sa Demi Mur i Robertom Redfordom :sojka: (bio veceras po 1007. put)

Da li ste nekad pomislili sta biste radili u takvoj situaciji? Da vama neko ponudi velike pare koje bi mogle zivot da vam promene iz korena, o kojima mozete samo da sanjate, za samo jednu noc? Ili vasem partneru? :shocked:

Na koju bi stranu prevagnulo? Da li propustiti priliku i ostati cistog obraza ili zazmuriti na jedno oko i reci, ma ako je samo jedna noc a imacemo pare do kraja zivota, isplati se? Koliko bi odnos sa voljenom osobom bio isti posle toga?Ja to radio i bez para. :haha:
'de su pare? Koja nudi? :sad:....dolazim o'ma'.:super:

supermen*prvi
25-10-2011, 16:08
Sad vidim i naslov teme. Koja bre nepristojna ponuda? :sad: Pristojna da pristojnija nemoz da bude. :pusi:

причалица
25-10-2011, 16:08
Iz ovih okolnosti kakve su trenutno, jedno odlučno NE.

reci im kojice, reci im :lol: da ne bude da sam samo ja ovde ''časna žena'' :mv:

supermen*prvi
25-10-2011, 16:11
Znam vas zene. Vi biste radije za dzabe nego za lovu. :haha:

причалица
25-10-2011, 16:13
Znam vas zene. Vi biste radije za dzabe nego za lovu. :haha:

pa jes :raz_114::raz_114: najbolje je za ništa.

Nežnicah
25-10-2011, 16:13
eto, sve se preokrenulo... na onoj drugoj temi ja sam bila zagovornik prave ljubavi bez obzira na pare, sad sam pokazala pravo lice...:raz_114:

причалица
25-10-2011, 16:16
došla maca na vratanca :azn: hihihihihi :)

supermen*prvi
25-10-2011, 16:21
Pita Mujo Hasu:
- Haso jel bi ti pristo da te ja opalim u dupe?
- Ne bih Mujo, jes ti normalan? :ljut:
- A da ti dam 100 maraka?
- Nebih bolan, ja nisam takav. :ljut:
- A za 1000 maraka?
Misli malo Haso pa odrecno:
- Ne Mujo! Ne!!!
- A bolan, jel bi za milion? :sad:
Na muci Haso pa ipak odluci.
- Bih bolan Mujo. Za milion bih pa kud puklo.
- Eto vidis Haso da ima pedera al nema para.

:haha:

Nežnicah
26-10-2011, 10:56
ljudi moji, ja sam zanemela :eek: ovo malopre sto sam dozivela je nepristojna ponuda, na balkanski nacin :qq: bogo dragi, i dalje sebi ne mogu da dodjem a proslo je 15 minuta. Treba psu da secem usi jer jezivo izgleda sa ovim magarecim usima, i zove me veterinar koji je cipovao i vakcinisao i pita sta smo odlucili za usi. Ja mu kazem da nemam sad pare, ali da smo resili da ih secemo.

I ...onda sok: kaze on meni, a jel ti dosadno kuci, sta radis, jel trazis posao...

ja kazem nije dosadno,ima posla uvek, trazim posao ali nemam srece...

kaze on ja sam mislio da te pozovem na pice, jel bi htela nekad da odemo na pice? A usput kaze, ma ne brini za pare, uradicemo to sa usima kad budes htela.

Ja zatecena skroz :misticlady: ne mogu da verujem, pa bio mi u kuci, upoznao muza...
Kazem mu da je to tesko izvodljivo, ne poznajemo se, udata...

Ma ne bi on da me dovodi u neprijatnu situaciju, ali bi jako voleo da popije pice u mom drustvu da se malo upoznamo :pada:

Ja kazem, ne odgovara mi to, zaista mi je neprijatno totalno...i tako zavrsimo razgovor.

Posle par minuta zove opet, kaze kao, izvini, hteo sam samo da ti kazem ako ti nekad neke pare zatrebaju, slobodno me zovi, znam kako je kad ne radis... a nekad coveku zafale pare...
Otkacim ga i tu recima da mu se zahvaljujem ali da nema potrebe za tako nesto...

I ostalo je na tome da mu se javim kad budemo odlucili da secemo usi psu...

Majko mila, pa zasto mene? Jos mi muz kaze, kad sam mu posle prosle vakcine rekla da ovaj hoce da mi nadje posao, da mu je ovaj totalno sumnjiv, sto bi neko koga vidis drugi put u zivotu hteo da ti pomaze bilo kako?

Joj lose mi je...

mica
26-10-2011, 11:03
Auh fajf.. Taj je nepristojno i bezobrzno direktan :ljut:

mikili
26-10-2011, 11:04
ma sad nazovi ti njega i kazi mu svasta:sizika:

Sandokan
26-10-2011, 11:22
Izvini, ali mislim da si trebala odlučnije da reaguješ ... i da mu odbrusiš da novac ne bi uzela ni od poznatih, a kamoli od nekog stranca kao što je on .... i da te je uvredio !
Mslm lupam ... nešto si morala reći ....
E sad što te je neko doživeo privlačnom, ne bih nužno smatrao uvredom ... sve ostalo jeste vrlo nepristojno i uvredljivo ...

DaDole
26-10-2011, 11:28
Takvih "malih" nepristojnih ponuda je sve više u svijetu u kom žongliramo i negdje zakucavamo nešto nalik "jeftinom prividu ženstvenosti"..svođenju žene na robu i robnu vrijednost,na onu krajnje nedostojnu upotrebnu vrijednost..
u takvim slučajevima,a imala sam ih kao i većina žena, treba biti drzak i bezobrazan.To je jedini način .

Slowpoke Rodriguez
26-10-2011, 11:34
ljudi moji...

A, da on odfikari ushi keru i da ti dadne par 'iljada evrica na zajam, a ti muza da mu posaljes na pice...

Nežnicah
26-10-2011, 11:37
Ja umem da kazem NE, ali nikako da svoju ludu glavu naviknem da u pravom trenutku reaguje na pravi nacin, da li cu ikada nauciti :hm: ovaj tip nije zasluzio ljubazno odbijanje kakvo je dobio, zasluzio je stvarno djon, a ja to ne umem. Moram tu sebe promeniti, drasticno, mada iskreno, mislila sam da je moje vreme proslo, da nisam vise u situaciji da se branim, ko bi jednu matorku fajf zvao na kafu...

Nežnicah
26-10-2011, 11:41
A, da on odfikari ushi keru i da ti dadne par 'iljada evrica na zajam, a ti muza da mu posaljes na pice...

majstore :lol: bas sam sad pricala sa muzem i rekla mu sta je bilo jer me i sam juce pitao kad cemo zvati veterinara za usi... kaze on, ma nek sece usi psu, a onda cu ja da ga zovem na pice...

Bisernica
02-11-2011, 22:34
Ja umem da kazem NE, ali nikako da svoju ludu glavu naviknem da u pravom trenutku reaguje na pravi nacin, da li cu ikada nauciti :hm: ovaj tip nije zasluzio ljubazno odbijanje kakvo je dobio, zasluzio je stvarno djon, a ja to ne umem. Moram tu sebe promeniti, drasticno, mada iskreno, mislila sam da je moje vreme proslo, da nisam vise u situaciji da se branim, ko bi jednu matorku fajf zvao na kafu...

Šta se uzbuđuješ bre kolegice :lol:
pa njegovo je da pita ,a tvoje je da kažeš šta imaš
alo ženo....da se ne lažemo ,svaka žena voli da bude primećena ,
neka manje ,neka više ,ali godi
pitao čovek ,uradio to na glup način ,ali to je njegovo pravo kako će
da se preporuči :lol: ...dobio korpicu i šta sad
Fajf ,ženo ,to ti je samo dokaz da si još žena :bisa:
...a i ko ti rekao bre da gledaš film pa da postavljaš temu :bisaa:

причалица
03-11-2011, 13:32
ko bi jednu matorku fajf zvao na kafu...

bouže...šta priča ova devojčica?

Raisa
08-01-2012, 00:44
Svi sigurno znate ovaj film sa Demi Mur i Robertom Redfordom :sojka: (bio veceras po 1007. put)

Da li ste nekad pomislili sta biste radili u takvoj situaciji? Da vama neko ponudi velike pare koje bi mogle zivot da vam promene iz korena, o kojima mozete samo da sanjate, za samo jednu noc? Ili vasem partneru? :shocked:

Na koju bi stranu prevagnulo? Da li propustiti priliku i ostati cistog obraza ili zazmuriti na jedno oko i reci, ma ako je samo jedna noc a imacemo pare do kraja zivota, isplati se? Koliko bi odnos sa voljenom osobom bio isti posle toga?

dobil takvu ponudu.

odbila bih je. pa bih onda rekla ''voljenoj osobi'' da mu rascopa glavu.
To je toliko uvredljivo,sto nije ponudio devojci pored tebe, nego tebi, sta to znaci,ti delujes najvise ko drolja? odvratno.

I jos njihovo stanje svesti,da oni misle da cete jos i pristati :eek:

da mogu ovom sto mi je ponudio da udesim batine uradila bih skoro pa odmah.

Raisa
08-01-2012, 00:52
a da sam ja musko, i muzd od ove Babs,ja bih tog mog ''prijatelja'' sastavila sa zivotom

Paranoik
08-01-2012, 01:03
Ne znam u čemu je problem, čovek je pošteno izneo svoju ponudu, ona je voljna prihvatiti je ili ne.

Raisa
08-01-2012, 01:10
Kako u cemu je problem, kad ti neko ponudi takvo nesto dokazuje da te gleda kao k.urvu, sto nije ''posteno ponudio'' tvojoj drugarici, devojkama oko tebe,nego eto slucajno tebi? takve treba nauciti primenom sile da tebe tako,ne da ne moze vec ne sme da gleda

mona
08-01-2012, 01:14
Svi sigurno znate ovaj film sa Demi Mur i Robertom Redfordom :sojka: (bio veceras po 1007. put)

Da li ste nekad pomislili sta biste radili u takvoj situaciji? Da vama neko ponudi velike pare koje bi mogle zivot da vam promene iz korena, o kojima mozete samo da sanjate, za samo jednu noc? Ili vasem partneru? :shocked:

Na koju bi stranu prevagnulo? Da li propustiti priliku i ostati cistog obraza ili zazmuriti na jedno oko i reci, ma ako je samo jedna noc a imacemo pare do kraja zivota, isplati se? Koliko bi odnos sa voljenom osobom bio isti posle toga?
To me ne zanima :aha:

Paranoik
08-01-2012, 01:19
Kako u cemu je problem, kad ti neko ponudi takvo nesto dokazuje da te gleda kao k.urvu, sto nije ''posteno ponudio'' tvojoj drugarici, devojkama oko tebe,nego eto slucajno tebi? takve treba nauciti primenom sile da tebe tako,ne da ne moze vec ne sme da gleda

To što te neko gleda kao kurvu nije najstrašnije što može da ti se desi.
Po meni je svaka otvorena priča dobra, jer znaš na čemu si.
ZAmisli da te gleda kao kurvu, a folira se daje fin i da mu je ne znam koliko stalo, ta neka osoba mu draga, trt.
Ovako mo'š da od****š čovka mirne duše i skontaš da je bolji od 90% ljudi koje znaš, jer se nije folirao, koliko god da ti to neverovatno zvučalo.
JA to nikada ne bih uradio i ne opravdavam takav postupak, ali je svakako bolji od "folije i celofana"
A da li ćeš li na neko mišljenje o sebi odgovoriti silom ili kako god, je od značaja samo ako ti je do mišljenja tog nekog stalo, u suprotnom, samo džaba jede čovek/žena svoju jetru.
Ja sam uvek za da mi neko kaže istinu, a da li ću ja prihvatiti to je stvar mog ličnog izbora, i da li ću tog nekog uvažavati, takođe.

kojica
08-01-2012, 10:04
Ja sam čula da svi muškarci plaćaju za seks, na neki način. :m:

Sarmica
08-01-2012, 15:42
a koliko to načina za plaćanje postoji?:hm:

Nežnicah
08-01-2012, 15:56
Ja sam čula da svi muškarci plaćaju za seks, na neki način. :m:

Kojice i ja sam cula to isto... dobar je to nacin za mir u kuci :lol:

Sarmica
08-01-2012, 15:57
:lupa:
slabo kapiram:lol:

причалица
08-01-2012, 18:06
dobar je to nacin za mir u kuci :lol:

:pada: a ja mislila da tako samo bakute pričaju....

ljubičica
08-01-2012, 22:59
Svi sigurno znate ovaj film sa Demi Mur i Robertom Redfordom :sojka: (bio veceras po 1007. put)

Da li ste nekad pomislili sta biste radili u takvoj situaciji? Da vama neko ponudi velike pare koje bi mogle zivot da vam promene iz korena, o kojima mozete samo da sanjate, za samo jednu noc? Ili vasem partneru? :shocked:

Na koju bi stranu prevagnulo? Da li propustiti priliku i ostati cistog obraza ili zazmuriti na jedno oko i reci, ma ako je samo jedna noc a imacemo pare do kraja zivota, isplati se? Koliko bi odnos sa voljenom osobom bio isti posle toga?
za jednu noc sexa? more trepnula ne bih:drnd:
e sad, druge ponude, tipa rodi mi dete izdrzavacu te do kraja zivota , koje sam imala:sojka:, nisam prihvatala.
ni bogate zenike koje ne volem. i tako to.
sex nije bitan. pogotovo ako je sa robertom redfordom:sojka:
al ne bih mogla da zivim sa nekim koga ne volim.
nema tih para.

Vragolanka
08-01-2012, 23:36
ja bi pristala za mnogo manju paru.
ne bi trepnula, nit bi se dvoumila. :drnd:
kad se samo setim kakvim sam budalama davala za dž. :facepalm:

Vragolanka
08-01-2012, 23:55
sex nije bitan.... al ne bih mogla da zivim sa nekim koga ne volim.
nema tih para.

amen! :mrgreen:

Paranoik
09-01-2012, 00:00
sex nije bitan.

Kako to misliš? http://razbibriga.net/imported/2011/12/25zq7pg-1.gif

Vragolanka
09-01-2012, 00:02
Kako to misliš? http://razbibriga.net/imported/2011/12/25zq7pg-1.gif

za to ti ne treba ljubav.
nit mu se treba pridavati neki poseban značaj po ovom pitanju.

kojica
09-01-2012, 00:07
a koliko to načina za plaćanje postoji?:hm:

u novcu, robi i uslugama... :tupan:

Paranoik
09-01-2012, 00:09
za to ti ne treba ljubav.
nit mu se treba pridavati neki poseban značaj po ovom pitanju.

Taman posla da ti za to treba ljubav, jer da smo se fircali samo s onima koje smo voleli, niko nikog mal te ne nebi opalio http://razbibriga.net/imported/2011/12/qsr1nd-1.gif

kojica
09-01-2012, 00:09
Kojice i ja sam cula to isto... dobar je to nacin za mir u kuci :lol:

Tu sam mudrost prepisala od prijatelja koji hoće da ostane anoniman. :lol:
Kaže.. kad mu se neko hvali da nikada nije platio za sex, on ga pita
''A jeli majke ti, jel prvo popraviš bojler pa kresneš il obrnuto?'' :haha:

Vragolanka
09-01-2012, 00:12
Taman posla da ti za to treba ljubav, jer da smo se fircali samo s onima koje smo voleli, niko nikog mal te ne nebi opalio http://razbibriga.net/imported/2011/12/qsr1nd-1.gif

isto je i koto rekla... sexati se možeš maltene sa bilo kim (zavisno i od individualnih kriterijuma i da li ih uopšte ima), ali živeti sa bilo kim jok.

Paranoik
09-01-2012, 00:23
Ne razumem ja baš najbolje kad žene nešto pričaju, a upinjem se da skontam, keve mi http://razbibriga.net/imported/2011/12/qsr1nd-1.gif

Vragolanka
09-01-2012, 00:26
dovoljno je ne postavljati glupa pitanja. :mrgreen: :lol:

Paranoik
09-01-2012, 00:34
dovoljno je ne postavljati glupa pitanja. :mrgreen: :lol:

To je trebalo ranije da mi rekneš http://razbibriga.net/imported/2011/12/qsr1nd-1.gif

Vragolanka
09-01-2012, 00:35
To je trebalo ranije da mi rekneš http://razbibriga.net/imported/2011/12/qsr1nd-1.gif

nikad nije kasno... :lol:

Tibi
09-01-2012, 00:37
:qq: koliko foliranja, cak previse i za ovaj podforum:krsti:

Vragolanka
09-01-2012, 00:38
:qq: koliko foliranja, cak previse i za ovaj podforum:krsti:

:desi: ti... bre. :lol:

Tibi
09-01-2012, 00:45
:desi: ti... bre. :lol:

Dosadjujem se po forumima:pusi:

mica
09-01-2012, 06:22
Jao taj film je, slatko naivan :lol:
Pristala bih, sto da ne pristanem. Resim pitanje egzistencije svoje i svoje dece, obezbedim ih, a pritom, po pomenutom scenariju, bila bih tretirana kao princeza tu noc :lol:

Dakle, moj konacan odgovo je, da.

причалица
09-01-2012, 11:08
:qq: koliko foliranja, cak previse i za ovaj podforum:krsti:

zašto misliš da su foliranja :huh:

mire
09-01-2012, 11:17
mislim da znam...

ima jedan vic na tu temu, samo mislim da bih dobio po tamburi ako napišem

kojica
09-01-2012, 11:18
zašto misliš da su foliranja :huh:

ma to čisto da kažu nešto i ostave utisak.. :lol: veliki psiholozi

foliraju se i one što oćedu i one što nećedu.. strašno...:haha:

причалица
09-01-2012, 11:22
ali, svako ko ozbiljno ovakvu ponudu uzima u razmatranje je - neozbiljan, bre :lol:

Sarmica
09-01-2012, 11:33
a svako ko ozbiljno u obzir uzima ovu ponudu ona njemu nikako ne zvuči nepristojno:lol:

причалица
09-01-2012, 11:35
a svako ko ozbiljno u obzir uzima ovu ponudu ona njemu nikako ne zvuči nepristojno:lol:

:nene: ne zvuči....jer, da zvuči, ne bi je ni uzimao(la) u obzir.

Sarmica
09-01-2012, 11:38
A nema nikakve razlike nego izaći na jednu noć na autoput pa vrteti torbicom. Samo možda u zaradi:tupan:

mire
09-01-2012, 11:54
to je poenta, sarmice...

Sarmica
09-01-2012, 11:57
:lol:

zaboravih da odgovorim na temu...jok fala nikako nema šanse:curica:... radije bi prodala bubreg:neutral:

Bandit
09-01-2012, 12:26
Filma bi trbao da bude neka simobolika..apstrakcija..života..
Situacija nije realna..Ako bi neko imao toliko para da može da ponudi toliku cifru za jednu noć..valjda bi bio bar malo pametan da zna da može da postigne isto lii slično na drugojačiji način..Malo okolo..pa na finjaka..
Inače tako nešto nema šanse da ne promeni odnos između partnera..imalo ako su normalni..Naravno u početku bi sve bilo ok..ali baš taj veliki novac bi doveo do promene načina razmišljanja i samim tim statusa..što je i u suštini bio cilj "napadača"..
U principu je totalno nebitno pitanje dal bi spavao sa nekim za toliki iznos ili ne..pravo pitanje je kako veliki novac utiče na odnos parova..
a utiče neverovatno mnogo..jer čovek drugojačije razmišlja u kolibi i sasvim na drugi način u palati..
Ovde mora da se doda da je izuzetno bitno poreklo tog bogatstva ..u smislu ko ga je stekao i čije je..i svaka kombinacija ..da li je jednog partnera ili drugog ili zajedničko daje potpuno novu situaciju..

Sarmica
09-01-2012, 12:39
Da li je moguće da ima muškaraca koji bi svojoj ženi dozvolili da se tako proda?:krsti:

Bandit
09-01-2012, 12:51
Mene pitaš..

Sarmica
09-01-2012, 12:51
jok, Boga:lol:

Bandit
09-01-2012, 12:55
Pa ja ne vidim da nešto navodi na takav zaključak..
Ja joj reč ne bih rekao..neka sama bira svako bira svoj put..i svako nosi svoj krst..
samo tu bi bio kraj..i ništa više..Ne uato što sam ljut ili ne znam šta ..već zato što nismo isti svet..

mire
09-01-2012, 13:22
ponuda, u principu, nije nepristojna...

a i imenom i značenjem služi tome da bude prihvaćena ili odbijena

причалица
09-01-2012, 13:35
:lol:

zaboravih da odgovorim na temu...jok fala nikako nema šanse:curica:... radije bi prodala bubreg:neutral:

pa i to nije legalno....:huh: ili ja nemam pojma zaista

mire
09-01-2012, 13:43
ponuda je legalna...

mrav
09-01-2012, 13:47
a o čem se radi ovde?

причалица
09-01-2012, 13:51
ponuda je legalna...
jeste legalna...ali je nepoštena hahaha....pa mi to kontradiktorno :huh:

kojica
09-01-2012, 13:52
Pa ja ne vidim da nešto navodi na takav zaključak..
Ja joj reč ne bih rekao..neka sama bira svako bira svoj put..i svako nosi svoj krst..
samo tu bi bio kraj..i ništa više..Ne uato što sam ljut ili ne znam šta ..već zato što nismo isti svet..

E pa to nije lepo. Tako i meni Konan ništa ne brani, a ako sam malo omašim
u odlukama ima da me utepa.. :srbpla:
Ko Jehova se ponašate. Umesto lepo da ukinete slobodnu volju na vreme.

mire
09-01-2012, 13:53
daleko od toga da je nepoštena...

jasna je kao dan

причалица
09-01-2012, 13:54
jasno nepoštena :raz_128:

Sagacity
09-01-2012, 13:56
Svi sigurno znate ovaj film sa Demi Mur i Robertom Redfordom :sojka: (bio veceras po 1007. put)

Da li ste nekad pomislili sta biste radili u takvoj situaciji? Da vama neko ponudi velike pare koje bi mogle zivot da vam promene iz korena, o kojima mozete samo da sanjate, za samo jednu noc? Ili vasem partneru? :shocked:

Na koju bi stranu prevagnulo? Da li propustiti priliku i ostati cistog obraza ili zazmuriti na jedno oko i reci, ma ako je samo jedna noc a imacemo pare do kraja zivota, isplati se? Koliko bi odnos sa voljenom osobom bio isti posle toga?
Uh, emocije nemaju cenu...Ne može se baš sve kupiti...Jer da je tako, mogli bismo da uđemo u prodavnicu i da kupimo 1kg satisfakcije, pola kg poljubaca, 2kg ljubavi...Mislim, prodaje se i telo i duša itd. Ali ne daje isti efekat kada je nešto spontano i uzajamno....

Iz tog razloga, ljubav i ima neprocenjivu vrednost....Bogatstvo duše se ne meri ni sa kakvim bogatstvom sveta. Najteže je punog novčanika, a prazne duše (doduše nije lakše ni sa praznim novčanikom, ali je veće prokletstvo kada naizgleda imaš sve, a u stvari nemaš ništa...)...Eto, Robert Redford je upravo pokazao u filmu da ima novca ali mu fali malo ''akcije''...:lol: :lol: :lol:

Inače, to ne bih uradila nikada, a ne bih ni partneru oprostila tako nešto...

A ponuda od milionče je sasvim pristojna...samo je ja ne bih prihvatila...:lol: :lol: :lol:

причалица
09-01-2012, 14:00
i zamisli sitauciju...ostaneš u braku s tim čovekom koji te je prepustio jednu noć i kome si, u stvari, pobegla tu noć....izrode se deca, unuci...i počnu da zapitkuju ''oklen nama ovoliko imanje i novci, kad ni baba ni deda ne znaju ništa posebno da rade?''
...i iskopaju da im ja bakuta bila živahna na samo jednu noć i obezbedila im budućnost :lol:

Sagacity
09-01-2012, 14:05
i zamisli sitauciju...ostaneš u braku s tim čovekom koji te je prepustio jednu noć i kome si, u stvari, pobegla tu noć....izrode se deca, unuci...i počnu da zapitkuju ''oklen nama ovoliko imanje i novci, kad ni baba ni deda ne znaju ništa posebno da rade?''
...i iskopaju da im ja bakuta bila živahna na samo jednu noć i obezbedila im budućnost :lol:
I eto ga novi scenario...''Nepristojna ponuda II''...:lol: :lol::lol:

причалица
09-01-2012, 14:09
I eto ga novi scenario...''Nepristojna ponuda II''...:lol: :lol::lol:

vidi stvarno aaaahahahahahaha :)

mikili
09-01-2012, 16:31
film je jedna bajka sa srecnim zavrsetkom:),naravno..gde nam je i RR pokazao da ceni ljubav,kobajagi -oteravsi-doticnu koju je dragi,zarad biznisa,gurnuo da prihvati ponudu..
i ima ih mnogo vise u okruzenju,samo su drugacije formulisane,lepo zakamuflirane,sa sve pozivanjem na-ljubav-...sto se mene tice,prihvatila bih bez femkanja,hipoteticki,posto mi niko tako nesto nece ponuditi,bez da se bojim da ce mi unuci biti strasno pogodjeni nacinom do kojeg su dosli do kapitala za recimo sirenje biznisa..ne pitaj me za prvi milion,kako kazu bogatasi,sve ostalo pokriveno je papirima..

Moonster
09-01-2012, 18:06
film je jedna bajka sa srecnim zavrsetkom:),naravno..gde nam je i RR pokazao da ceni ljubav,kobajagi -oteravsi-doticnu koju je dragi,zarad biznisa,gurnuo da prihvati ponudu..
i ima ih mnogo vise u okruzenju,samo su drugacije formulisane,lepo zakamuflirane,sa sve pozivanjem na-ljubav-...sto se mene tice,prihvatila bih bez femkanja,hipoteticki,posto mi niko tako nesto nece ponuditi,bez da se bojim da ce mi unuci biti strasno pogodjeni nacinom do kojeg su dosli do kapitala za recimo sirenje biznisa..ne pitaj me za prvi milion,kako kazu bogatasi,sve ostalo pokriveno je papirima..

Sada možeš i za prvi milion, jer je i to pokriveno papirima :kafa:

mikili
09-01-2012, 19:57
eto,vis :raz_125:..nisam u toku..

Moonster
09-01-2012, 20:15
eto,vis :raz_125:..nisam u toku..

Ja jesam, al' još uvek nisam milioner, mora da negde grešim :tupan:

mikili
09-01-2012, 21:48
sledece godine u ovo doba,moon:)

Moonster
09-01-2012, 21:55
sledece godine u ovo doba,moon:)
:haha: :haha: :haha: gde se toga seti Mikili, "Mućke" i čuvena rečenica :)

Nežnicah
09-01-2012, 22:01
Mene danas bas zvao moj udvarac veterinar, neotesanko. Otkacila sam ga recima da mi je unakazio psu usi, i da ne racuna na ostatak para koje mu dugujem jer smo morali da platimo rekupiranje, sto stvarno i jesmo uradili. Nije se bunio, samo je tupavo pitao da li smo oba uha ponovo radili :huh: i nabacio opet kako bi bez obzira na sve on jako voleo da popije kafu u mom drustvu, ne bi on mene da kompromituje, ali tako...bljaaaak, muka mi je od njega. Pa zasto se za mene lepe takvi, zasto se ne zalepi neki RR :lol: pa da bar imam potrebu da pre nego sto odbijem ipak malo razmisljam...

Bandit
09-01-2012, 22:06
Evo ja se dobrovoljno javljam da mi kupiraš uši i kafu ću da platim...:zrika::zrika:

Nežnicah
09-01-2012, 22:12
Hm, ovo vec zvuci jako primamljivo:hm:

Bandit
09-01-2012, 22:13
KAkav RR..već se više razmišljaš nego da te je on pitao..A da ti kažem ima i on materijal za kupaž..

ljubičica
09-01-2012, 22:34
Jao taj film je, slatko naivan :lol:
Pristala bih, sto da ne pristanem. Resim pitanje egzistencije svoje i svoje dece, obezbedim ih, a pritom, po pomenutom scenariju, bila bih tretirana kao princeza tu noc :lol:

Dakle, moj konacan odgovo je, da.
pa, lepo je to cuti:g:
a sta je bilo pitanje|?:)

Sarmica
09-01-2012, 23:07
pa i to nije legalno....:huh: ili ja nemam pojma zaista

ma ja o moralnosti ne o legalnosti:neutral:

Sarmica
09-01-2012, 23:12
Mene danas bas zvao moj udvarac veterinar, neotesanko. Otkacila sam ga recima da mi je unakazio psu usi, i da ne racuna na ostatak para koje mu dugujem jer smo morali da platimo rekupiranje, sto stvarno i jesmo uradili. Nije se bunio, samo je tupavo pitao da li smo oba uha ponovo radili :huh: i nabacio opet kako bi bez obzira na sve on jako voleo da popije kafu u mom drustvu, ne bi on mene da kompromituje, ali tako...bljaaaak, muka mi je od njega. Pa zasto se za mene lepe takvi, zasto se ne zalepi neki RR :lol: pa da bar imam potrebu da pre nego sto odbijem ipak malo razmisljam...

El zna gosn Fajfer za sve to?:hm:

Nežnicah
10-01-2012, 16:26
El zna gosn Fajfer za sve to?:hm:

Zna, bio kuci, jos mi pisao na papiru sta da kazem ovom jer sam se ja oduzela :lol:

Nego, ljudi, da li je moguce ili sam ja zaista magnet za takve, da svi koji direktno ili indirektno rade nesto sa zivotinjama imaju neki kvrc u glavi? :hm:
Evo danas, udjem u Pet shop da kupim psu onu kosku za zvakanje i prodavac koga znam samo tako iz tih povremenih kupovina danas postade `duhovito sarmantan`. Pitam ga kakvom cetkom da cetkam staforda, zbog kratke dlake, nemam pojma kakva mi treba cetka. Skinu dugokosi lepotan sa police jednu gumenu kao rukavicu, sa onim malim gumenim bodljicama i kaze ovako: Ovo vam je duplo zadovoljstvo :rile: Ja ga gledam i ne kapiram. Kaze, stavite to ovako na ruku, i cetkate psa ali navlazite to pre cetkanja, da bi se dlaka skupljala, a isto ovo mozete i vi leti koristiti za masazu osetljivih delova, tamo gde zene imaju celulit, jako je prakticno, zato sam i rekao duplo zadovoljstvo. Ja i dalje cutim, gledam ga i razmisljam sta mu je... Rekoh, sada cu samo kosku :huh: platim i izadjem...zajedno sa svojim nevidljivim celulitom

причалица
10-01-2012, 16:30
pa bolje da ti je rekao ''navlažite'' nego ''ovlažite'' :raz_114:
čovek je pošten trgovac aaaahahahahahahaha :)

Vragolanka
11-01-2012, 01:41
sve ima svoju cenu, ali sve u životu. ne mora to da bude u valuti, ali ima.
nit sam neki lažni moralista, nit sam 'laka'... ali realno ako ponuda rešava mnoga goruća pitanja, ne vidim nijedan razlog protiv. možda jedan, emocije prema nekom drugom... mada i tu bi se zamislila... u svakom slučaju, ne bih bez dogovora. toliko savesti, ili čega već imam.

moral je ovde poslednja stavka u nizu prioriteta.
i nikad ne reci nikad, ma koliko zvučalo kao fraza, bolje nemoj, ne znaš šta može da te snađe u životu.
znam osobe koje su se prodavale za parče hleba, krov nad glavom, da li u pristojnom braku ili u nepristojnoj aferi, da li jednom, ili godinama... ovde ne može znak jednakosti. jednom moj napuhani moral može da preživi, ali takav stil života jok.
pa nek sere ko šta hoće, pristojno il nepristojno, moralno il jok, možemo da se frljamo definicijama do armagedona. suštine se bitno razlikuju.
čak mi je poštenija kurva sa plavog mosta, nego zakonita žena, pod sličnim okolnostima.

Nežnicah
08-12-2015, 23:01
Sedim ja na klupi u centru sela pre par dana i pušim... gazda kasnio sat i po vremena :tupan: Pre podne, oko pola 10... Prilazi mi jedan stariji muškarac i pita jel slobodno, ja kažem jeste, jer to je jedina klupa na tom mestu i tu obično radnici čekaju organizovani prevoz i kako sad da kažem, e nije slobodno :aha:

Pita on mene, gde je gazda, još ga nema? Ukapiram da ovaj zna gde radim :lola: I tako se mi kao malo ispričasmo, pita me jel ovaj dobro plaća, ja kažem moglo bi i bolje... i tako se to završilo. Mene ovaj zvao kad je stigao i ja odoh.
Kad dan posle toga, evo ovoga u radnji kod mene :pada: Kaže da me je tražio ujutru, i kad je video da me nema mislio da sam dala otkaz (a ja samo promenila smenu). Hoće da mi pomogne oko bolje plaćenog posla. Kažem mu da ne mogu da pričam o tome jer imam dosta posla, a on kaže, pa kad radiŠ u ponedeljak (već prešao na Ti) ja mu kažem drugu, od 12 do 20 pa nek naiđe ako nema gužve da mi kaže o čemu se radi.

Prođe jučerašnji dan, nema njega da se pojavi, kažem sebi super, baš mi i ne bi trebalo da mi neko iz čista mira nudi nešto bolje, to ne može tek tako da prođe :kapa:

I krenem kući, kad vidim ga na autobuskoj stanici. Nailazi autobus, ja se ponadala da će on ući, usporim, kao nešto tražim po tašni, i krajičkom oka vidim da je ostao na stanici.. :qq: šta sad raditi, a baš mi se nešto nije sviđao osećaj koji sam imala tog trenutka i okrenem se na peti, krenem da stavljam kapuljaču na glavu, da se maskiram, i pređem ulicu kad eto njega, pretrčava za mnom. Komšinice zašto bežiš od mene :ljut: on ljut stvarno.. Ja se okrenem i ledenim glasom ga pitam: Odakle vam ideja da bežim, nisam vas ni videla... Pa bežiš, odjednom si prešla ulicu i stavljaš kapuljaču. -Moram do prodavnice, recite šta ste hteli, žurim. Kaže, do koje prodavnice? E tu mi je već kipelo polako: Zar je bitno? Recite, žurim. Pa ajmo zajedno, taman da prošetamo... Nećemo zajedno nigde :nene: Muž me čeka, pa ili recite šta ste hteli ili da krenem. Poče ovaj da sikće: E da znaš da si mi sad pomogla, sad vidim da sam mogao da se pređem. Ja sam hteo da ti pomognem, odvojio sam neka sredstva iz budžeta, jer si rekla da ti trebaju pare, pa da mi pomogneš oko nekih stvari koje ne mogu sam, ali sad vidim da bih džabe trošio pare i da mogu to sam...
Znate šta, ne znam o čemu pričate, ali bolje da se ovde sve završi. Doviđenja :mm:

I okrenem se i krenem, a on nastavio da vodi monolog... Pitam se, da li zaista postoje takve osobe koje će vašu ljubaznost i osmeh protumačiti sasvim pogrešno :facepalm: i na kakvu je vrstu pomoći ovaj mislio, da li je u pitanju bio nepristojan predlog? Samac, prodao njivu, ima "budžet" i šta to on sam ne može da radi :tupan: a onda shvati i da može čim sam spomenula muža :hahaha:

Padalica
12-12-2015, 21:50
:haha: svasta moze
dobro si postupila :dada: svakakvi ludaci hodaju ulicama, a najopasniji su oni koji se na brzinu docepaju nekavih para
pa misle da im se sve moze :fiksakosom:

DaDole
12-04-2018, 09:34
Nek baci kamen onaj ko nije nikad imao neki sex iz avanture,znatiželje,potrebe za promjenom,loše depresije,površne emocije,privida ,osvete et cet..pa,čemu onda da se kod "nepristojne ponude" snebivamo kako ne bismo ugrozili ljubav koju imamo ..umori me toliko moralisanje :haha:

Sarmica
18-04-2018, 12:06
El moze :grudva:
:zgodna:

DaDole
26-06-2018, 07:48
Sinoć mi drugarica priča kako je imala ponudu:dada: i slušam ja detalje i kažem joj :"Ali,to je sasvim pristojna ponuda" :haha:

Kao da se sve mora definisati:qq:

QueenOfClubs
26-06-2018, 17:31
Valjda je individualno kako neko shvata pojam nepristojne ponude. Za mene bi to bilo da mi neko otvoreno ponudi novac u zamenu za seks jer bi me u tom slučaju smatrao prostitutkom. I to mi se nikada nije desilo.
Sve ostalo jeste. Od zaljubio sam se do "ajde, šta bi ti falilo". Ne znam da li sam o ovom poslednjem pisala ovde nekad, verovatno jesam, jer mi se to redovno dešava.
Ali takve ponude ne smatram nepristojnim, niko me nije uvredio. Svako ima pravo da pokuša, odluka je na meni

DaDole
30-10-2019, 10:24
Valjda je individualno kako neko shvata pojam nepristojne ponude. Za mene bi to bilo da mi neko otvoreno ponudi novac u zamenu za seks jer bi me u tom slučaju smatrao prostitutkom. I to mi se nikada nije desilo.
Sve ostalo jeste. Od zaljubio sam se do "ajde, šta bi ti falilo". Ne znam da li sam o ovom poslednjem pisala ovde nekad, verovatno jesam, jer mi se to redovno dešava.
Ali takve ponude ne smatram nepristojnim, niko me nije uvredio. Svako ima pravo da pokuša, odluka je na meni

tačno:dada:
što je za nekog pristojno,za drugog nije,svi se ipak razlikujemo:g: