PDA

Pogledaj Punu Verziju : Tema za kmečanje :)



Man
25-10-2011, 11:30
ovde možete da kmečite do mile volje :kojote:

Clipsy
25-10-2011, 11:35
DE JE OVDE KMECENJE SISU TI EBEM!
prijateljski razgovor sa gibicom http://razbibriga.net/imported/2011/10/lol-1.gif




Tu sam Spuki, nisam te iskulirao, nego nisam stigao da ti se javim. Imam mnogo posla, a na te profilne poruke redovno zaboravim da odgovorim. http://razbibriga.net/imported/2011/10/icon_wink-1.gif


Pozdrav :bye:

desi zmaje :bye:
nemoj pogresno da me shvatis, ja cenim to sto si izdvojio vreme za mene, ali pusti ti te price o tome kako si zauzet i kako radis...nije sad da ti ne verujem ali da si na dela kao na reci ne bi imao vreme da proviris na forum a ne da steknes takvu reputaciju da te ubace na mesto super moda...nije da pametujem, ali smucile su mi se te forumske price - svi kao veliki radnici a svi vecinu vremena provode na forum, kad li stignu da zavrse sve te poslove jeebemliga ja :think: kad bi se zuljevi na ruke dobijali na tastaturu, svaki formuras bi bio radnik na nivou, a ovako im ja to ne priznajem...jedino sam ja za muku rodjen....od ujutru na grbinu nosim dzakovi s papriku, kad zavrsim i nisam za nista uznem da ucim, pa tek onda udjem na forum da vidim sta se radi...od selo togocevce pa do pecenjevce, svaki dzak s papriku na grbinu izneo sam ja...ako si zainteresovan mogu da ti sredim kod gazdu da uznes papriku na popust...ima one za tursiju i one za tuucanje i one za ajvar...
ja imam vreme za forum pored svu muku i rabotu i ic se ne zalim kao neki...a mora sad da ti se pozalim - ovo mi je vec 12. dan kako nista nisam izjeebao...posle avanturu s papriku nemogu svoje noge da dignem a kamo li njene...napor je to...za vas moderatori je bar lako - vi uvek imate nekog da iz****te, ali sta preostaje nama obicnim smrtnicima....
da ne sirim temu, ispostovao si me kao coveka i sad ocu da te pitam nesto...
ceo letnji raspust sam radio za pare kao vo u selo donji bucumet - opstina medvedja...nema sta nisam radio...takoreci sve...nema poso koji nisam radio...penjao sam se na vrhovi gde moze da se popne samo ljudska noga i divokoza pa tako i ja...ispod mene je bilo prokletije,mrkonjski vis, a da me izvines i djavolja varos...na forum sam ulazio jednom u dve nedelje i to na kratko, samo da se pozdravim sa ilketa i njegovu golomudiju...ja se od rabotu nikad nisam stidio, sramota je i greh zajebati drugog a raditi ne...
pa ocu da vas pitam "sto me zajebaste...sto mi udariste trajni ban...izgleda da sam ja kriv i kad nisam tu...koji je razlog???"
pored svu rabotu i muku stizao sam da budem aktivan na forum, jedini sam korisnik u istoriji sto je pravio na forumu svadbe,sahrane,zurke i krstenja...za osmi mart delio sam dobrovoljno plakete na dame, ceo zivot trcao za forum a kao zahvalnost otvorili su mi i fan klub pod nazivom "Spuki i njegovi ljubimci"...medju ljubimcima su tab,heroina,cobanica i ostali ljubimci...
ali kolko god sam se trudio covek da ispadnem uvek je tu nesto da me dokusuri...dobio sam trajni ban na pravdi Boga...pa dusu mi uznite ako mozete jeebem va usta...tacno je da mogu da pisem slobodno...hvala vam za to, ali na pdf fudbal ne idem...ne zato sto necu nego sto se bojim...bojim se za onog mileta, ce napravi neku glupost ima sou da mu napravim...on je takav pokvaren ce me banuje na pravdi Boga...aj vidi ti sa njim da ne pravi gluposti...znam ga, on ce da poslusa...on jeste pokvaren,jeste dzukela,jeste djubre od coveka, ali ima dobru dusu...pa ja sam bio ok sa njim dok nije postao moderator, nijednom se do tad nismo zakacili, bio je miran covek...ali od kad je moderator djubre je postao...dal mu slava udarila u glavu,dal je neko prokletstvo, koj je to kuurac stvarno neznam...
e tako brate http://razbibriga.net/imported/2009/07/icon_biggrin-1.png
i nemoj da zaboravis da mi odgovoris...nemoj molim te...zasto ti je to potrebno da mi ne odgovoris...
i javi mi kolko paprike oces da ti doteram...ima i ona slatka paprika, sveza, samo sto je izvadise iz plastenik...slobodno je uzmi nece se pokajes...kad imas pare ce platis, nije problem za placanje...
pozzz http://razbibriga.net/imported/2011/10/icon_smile-1.gif


_________________

Man
25-10-2011, 11:39
:haha::haha::haha::haha::haha:

Nežnicah
25-10-2011, 11:46
ulepsa mi dan covece :raz_114:

Man
25-10-2011, 14:57
Ovo je pa poslao višoj instanci :mrgreen:


Postovani gospodine Ivane...kucao sam na razna vrata i trazio pomoc ali svi su me stilski iskulirali pa resih vama da se obratim....ja sam vas oduvek cenio i postovao, i znam da ste vi dobar covek iz dobru kucu....to sto pricaju vecina korisnika ne slusajte, na ta ogovaranja i ta pljuvanja ne osvrcite paznju...kao sto kazu nasi stari "iza dobrog konja prasina se dize"...pa tako i Vi...dusmani nek pricaju a Vi slobodno budite spokojni...tako pricaju isto i za nas iz Leskovac da smo seljaci i teski na paru....evo ja sam suprotan primer...ako ti nekad zatreba lova, samo se meni obrati...iako nisam u neku finansijsku situaciju ja cu vam uvek pomoci....ja pare nikad nisam zalio za piicke pa tako i za Vas gospodine Ivane...

Dosao sam ovde i pokuco na vasa vrata i sledeci razlog...kao sto znate svi sto dolaze na krstaricu imaju neku muku pa tako i ja....kod mene naprimer udari grad i utepa mi paradajz, ili dodje komsija Stanimir i pokosi mi bastu sa papriku pa jurim da ga tepam- ja, tatko i brat...pa dodjem na forum sav unesrecen i moram nekog na forum da opcujem....znam da ne treba ali moram...kako mogu da se suzdrzim....to je sve od bes....pa vas molim da mi odbanujete profil...nisam ja onakav kakvog me prikazuje mile....ja sam dobar covek, imam dobru dusu...ceo dan radim sa papriku, sad je sezona...utovaram papriku....ako hoces mogu da ti je prodam po jeftiniju cenu, iako ako uracunam popust+transport cu da budem na nulu....oba oka da nemam...ali ja ocu tebi da ugodim gospodine Ivane... i tako...za profil razmisli a i za papriku razmisli....

ja nista ne trazim...samo da mi odbanujes profil...ti si ovde vlasnik, i ti to mozes, ali sta preostaje nama obicnim smrtnicima....ae gospodine Ivane....pa se vidimo....

причалица
25-10-2011, 15:00
ko je mile :huh:

:raz_114::raz_114::raz_114:

Sarmica
25-10-2011, 15:01
:raz_114::raz_114:

Man
25-10-2011, 19:40
:qq: odao sam službenu tajnu :( sad ćete da ga zezate :mrgreen:

причалица
25-10-2011, 19:56
''ja pare nikad nisam zalio za piicke pa tako i za Vas gospodine Ivane...''

:raz_114:

Spurs smrda
26-10-2011, 07:53
ccccccc koji ste olosi...

supermen*prvi
26-10-2011, 21:48
:qq: odao sam službenu tajnu :( sad ćete da ga zezate :mrgreen:Nisi odao nego si jos i izbrisao moj odgovor ko je Mile. :lol:

причалица
28-10-2011, 08:35
Nisi odao nego si jos i izbrisao moj odgovor ko je Mile. :lol:

nije valjda :pada:

supermen*prvi
01-11-2011, 23:12
Evo ga jedan sto kmeci: :)


Ilke i SQUIDE....ocu da mi ucinite....ti ilke da izedes sva govna koja si posrao i da sredis kako znas i umes da pisem i ja na razbribrigu kao svi normalni ljudi...nema smisla...a ti SQUIDE da mi napravis klona odobretog na krstaricu....to je najmanje za mene sto mozes da ucinis....
.....

Rosa
01-11-2011, 23:15
Gladna sammmmm http://razbibriga.net/clear.gif

supermen*prvi
01-11-2011, 23:21
Gladna sammmmm http://razbibriga.net/clear.gifJa morao malopre Neri da oljustim mandarinu. :sad:

Sarmica
25-05-2012, 19:08
DE JE OVDE KMECENJE SISU TI EBEM!
prijateljski razgovor sa gibicom http://razbibriga.net/imported/2011/10/lol-1.gif





desi zmaje :bye:
nemoj pogresno da me shvatis, ja cenim to sto si izdvojio vreme za mene, ali pusti ti te price o tome kako si zauzet i kako radis...nije sad da ti ne verujem ali da si na dela kao na reci ne bi imao vreme da proviris na forum a ne da steknes takvu reputaciju da te ubace na mesto super moda...nije da pametujem, ali smucile su mi se te forumske price - svi kao veliki radnici a svi vecinu vremena provode na forum, kad li stignu da zavrse sve te poslove jeebemliga ja :think: kad bi se zuljevi na ruke dobijali na tastaturu, svaki formuras bi bio radnik na nivou, a ovako im ja to ne priznajem...jedino sam ja za muku rodjen....od ujutru na grbinu nosim dzakovi s papriku, kad zavrsim i nisam za nista uznem da ucim, pa tek onda udjem na forum da vidim sta se radi...od selo togocevce pa do pecenjevce, svaki dzak s papriku na grbinu izneo sam ja...ako si zainteresovan mogu da ti sredim kod gazdu da uznes papriku na popust...ima one za tursiju i one za tuucanje i one za ajvar...
ja imam vreme za forum pored svu muku i rabotu i ic se ne zalim kao neki...a mora sad da ti se pozalim - ovo mi je vec 12. dan kako nista nisam izjeebao...posle avanturu s papriku nemogu svoje noge da dignem a kamo li njene...napor je to...za vas moderatori je bar lako - vi uvek imate nekog da iz****te, ali sta preostaje nama obicnim smrtnicima....
da ne sirim temu, ispostovao si me kao coveka i sad ocu da te pitam nesto...
ceo letnji raspust sam radio za pare kao vo u selo donji bucumet - opstina medvedja...nema sta nisam radio...takoreci sve...nema poso koji nisam radio...penjao sam se na vrhovi gde moze da se popne samo ljudska noga i divokoza pa tako i ja...ispod mene je bilo prokletije,mrkonjski vis, a da me izvines i djavolja varos...na forum sam ulazio jednom u dve nedelje i to na kratko, samo da se pozdravim sa ilketa i njegovu golomudiju...ja se od rabotu nikad nisam stidio, sramota je i greh zajebati drugog a raditi ne...
pa ocu da vas pitam "sto me zajebaste...sto mi udariste trajni ban...izgleda da sam ja kriv i kad nisam tu...koji je razlog???"
pored svu rabotu i muku stizao sam da budem aktivan na forum, jedini sam korisnik u istoriji sto je pravio na forumu svadbe,sahrane,zurke i krstenja...za osmi mart delio sam dobrovoljno plakete na dame, ceo zivot trcao za forum a kao zahvalnost otvorili su mi i fan klub pod nazivom "Spuki i njegovi ljubimci"...medju ljubimcima su tab,heroina,cobanica i ostali ljubimci...
ali kolko god sam se trudio covek da ispadnem uvek je tu nesto da me dokusuri...dobio sam trajni ban na pravdi Boga...pa dusu mi uznite ako mozete jeebem va usta...tacno je da mogu da pisem slobodno...hvala vam za to, ali na pdf fudbal ne idem...ne zato sto necu nego sto se bojim...bojim se za onog mileta, ce napravi neku glupost ima sou da mu napravim...on je takav pokvaren ce me banuje na pravdi Boga...aj vidi ti sa njim da ne pravi gluposti...znam ga, on ce da poslusa...on jeste pokvaren,jeste dzukela,jeste djubre od coveka, ali ima dobru dusu...pa ja sam bio ok sa njim dok nije postao moderator, nijednom se do tad nismo zakacili, bio je miran covek...ali od kad je moderator djubre je postao...dal mu slava udarila u glavu,dal je neko prokletstvo, koj je to kuurac stvarno neznam...
e tako brate http://razbibriga.net/imported/2009/07/icon_biggrin-1.png
i nemoj da zaboravis da mi odgovoris...nemoj molim te...zasto ti je to potrebno da mi ne odgovoris...
i javi mi kolko paprike oces da ti doteram...ima i ona slatka paprika, sveza, samo sto je izvadise iz plastenik...slobodno je uzmi nece se pokajes...kad imas pare ce platis, nije problem za placanje...
pozzz http://razbibriga.net/imported/2011/10/icon_smile-1.gif


_________________

:raz_114::raz_114:

kmečalica
25-05-2012, 19:31
:ljuta:

Cruz
25-05-2012, 20:32
kme kme :cruz:

Ciciban
25-05-2012, 20:53
ova tema ce da ima najvise postova cini mi se :drnd:

naki
25-05-2012, 21:23
kme :blenta:

Sagacity
26-05-2012, 18:52
Ne mogu ni da kmečim...dotle je došlo...:aha:

Sarmica
26-05-2012, 18:52
Ovde se kmeči u vezi radi foruma:ljut:šta vi je

DaDole
28-05-2012, 07:31
pa je l ovo sad znači da samo ovdje smijemo da kmečimo:g:

Ciciban
28-05-2012, 07:34
nemam cigarete :huh:, jel to u vezi s radom foruma ? :blenta:

Cruz
29-05-2012, 07:09
evo kmecim, samo ne znam na sta :kapa:

причалица
29-05-2012, 18:58
:kk:

Padalica
04-04-2013, 08:01
nit se vodim nit se teram:m:
ne mogu nesto nista:m: da li je do vremena,do foruma ili do mene:eek: ko zna:blenta:
ali doslo mi je da kmecim :kk:

Nežnicah
04-04-2013, 08:36
sad kad pročitah kako je mojoj seki, srce mi se steglo, usta počela da podrhtavaju, a suza samo što se ne skotrlja niz obraze tek namackane :kk:

seko mila :cry:

naki
04-04-2013, 09:52
kmeee :srbpla:

Nežnicah
04-04-2013, 10:07
:haha: :smeh:

:blenta:

pardon, mislila sam :kk: kmeee

Keti
04-04-2013, 10:37
a sto kmecite :blenta:

причалица
07-04-2013, 08:31
:ljutko:

Nežnicah
07-04-2013, 08:43
ustala sam na desnu nogu :srbpla:

DaDole
07-04-2013, 08:46
umorna sam :m: ali cijeli dan je za odmor:dada:

Keti
07-04-2013, 09:34
e sad cu i ja malo da kmecim :kk: kkmmmmmeeeee :place:
eee moj zivoteee.... :place:

Moonster
07-04-2013, 12:03
Sve žeMske samo ovde kmeče, e sada ću i ja da razbijem tu monotoniju :pusi:
Kmmmmeeeeeee :place: Da i suzu neku pustim, da ne bidnem neosetljiv :pusi1:

Keti
12-04-2013, 16:59
Sve žeMske samo ovde kmeče, e sada ću i ja da razbijem tu monotoniju :pusi:
Kmmmmeeeeeee :place: Da i suzu neku pustim, da ne bidnem neosetljiv :pusi1:
nemoj da kmecis ljubim te :kk: ondak cu i ja da pocnem :namcor:

Moonster
12-04-2013, 17:02
nemoj da kmecis ljubim te :kk: ondak cu i ja da pocnem :namcor:
Pa ljubi me onda :kapa: Šta čekaš :namcor:

Keti
12-04-2013, 17:05
Pa ljubi me onda :kapa: Šta čekaš :namcor:
:gnjavim: el dosta? :namcor:

Moonster
12-04-2013, 17:05
:gnjavim: el dosta? :namcor:
Trenutno ne radim, tako da nije, nikada nije dosta, uvek je to u manjku :cmok: :pusi:

Padalica
21-04-2013, 18:52
boli me grloo :place:kmee

Keti
21-04-2013, 19:12
kkkmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

Moonster
21-04-2013, 19:14
kkkmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(
Ova što kmeči, ne piše, khmmmeeee :namcor:

Keti
21-04-2013, 19:35
Ova što kmeči, ne piše, khmmmeeee :namcor:

kkhhmmmeeeee :blenta:

Moonster
21-04-2013, 19:36
kkhhmmmeeeee :blenta:
Sada piše al' ne ono što treba :kapa: Khmeeeee :blenta:

Nežnicah
21-04-2013, 19:42
zašto moju divnu seku boli grlo :kk: el si jela puno sladoleda :hm:

e da zakmečim i ja... bila sam jako tužna danas, i od silne sam tuge prespavala pola popodneva :aha:

Moonster
21-04-2013, 19:49
I ja da se požalim, jedva sam zaspao i sada me glavobolja ubija, bolje da nisam ni spavao :aha: Khmeee :blenta:

Nežnicah
21-04-2013, 19:55
Moon, a da probaš Dirkin recepat, pomaže, isprobano :pusi: turiš sebi jednu kafu, kad se malo prohladi nacediš limun u nju i to popiješ, a za to vreme staviš neku kapu na glavu da ti je ugreje... mene je užasna glavobolja tako prošla, kao rukom odneta, izgleda šašavo ali deluje :pusi:

Moonster
21-04-2013, 19:57
Moon, a da probaš Dirkin recepat, pomaže, isprobano :pusi: turiš sebi jednu kafu, kad se malo prohladi nacediš limun u nju i to popiješ, a za to vreme staviš neku kapu na glavu da ti je ugreje... mene je užasna glavobolja tako prošla, kao rukom odneta, izgleda šašavo ali deluje :pusi:
Probaću sada, hvala Fajf :pusi:

DaDole
22-04-2013, 12:51
pao mi pritisak:m:

Moonster
22-04-2013, 13:18
pao mi pritisak:m:
Hvala za recepat protiF glavobolje :dada:

Ja sam zreo za :spava: :aha:

Padalica
24-04-2013, 13:08
mnogo mi je vrućooo :kk:

DaDole
24-04-2013, 13:45
mnogo mi miriše ovo proljeće:m: 'oću napoljeeee:psihic:

Sarmica
24-04-2013, 20:13
kme:kk:
što je gadan ovaj orbit:kk:

Nežnicah
24-04-2013, 20:38
nije mi ništa :rumunko:

Keti
24-04-2013, 20:46
zima mi je :kk: kkhhmmeee :kk:

Moonster
24-04-2013, 20:57
Nisam mogao da pojedem ceo burek sa mesom, kmeee :kk:

Nežnicah
24-04-2013, 21:04
iznela sam juče muškatle i oleandere napolje i nešto im se čudno desilo, svi su požuteli i kljoknuli :sad: ubeđena sam da nam sunce to radi :namcor:

Moonster
24-04-2013, 21:19
Rekla mi Roska da spamujem :lolan: Kmeee :pusi:

Nežnicah
24-04-2013, 22:43
prejela sam se :aha:

Sarmica
25-04-2013, 11:22
iznela sam juče muškatle i oleandere napolje i nešto im se čudno desilo, svi su požuteli i kljoknuli :sad: ubeđena sam da nam sunce to radi :namcor:

moja aloja mjauknula:place:kmeee:place:

Sarmica
25-04-2013, 11:22
a ovde se kmeči u vezi radi foruma:blenta:
izvinte, sasam videla:pardon:

Keti
26-04-2013, 19:49
kazao mi da begam :place: kkkhhmmmeeee http://madspoon.net/opusteno/Smileys/default/sleep.gif

Moonster
26-04-2013, 19:53
kazao mi da begam :place: kkkhhmmmeeee http://madspoon.net/opusteno/Smileys/default/sleep.gif
Ko ti to rek'o ? :place: khmeee

Padalica
29-04-2013, 13:46
kmeč kmeč :undecided:

Moonster
29-04-2013, 16:08
Jedna osoba je ironična prema meni khmeeeeee :place:

Keti
29-04-2013, 17:11
nemam antivirus,istekao :place: kmmeee