PDA

Pogledaj Punu Verziju : Razresite misteriju..



mikili
08-11-2011, 12:04
Vracam se ja iz trece smene i onako sanjivoj,pade mi na pamet nesto sto pre neki dan cuh na forumu..obratim paznju i zaista..muskarci se stalno pipkaju,neki nesvesno,dok razgovaraju-tamo dole..zasto to radite?Razmisljali smo tako naglas ovde,pa se ne slozismo oko odgovora..dajte nam pravi..

DaDole
08-11-2011, 12:05
pa dobro mikili,zar ovdI:qq:
baš me zanima ko će postovati:lol:

Man
08-11-2011, 12:09
http://www.youtube.com/watch?v=ehMkAk1gI5A&feature=player_embedded

Pa desi se ponekad, kada moram malo rastresti ili namestiti određene delove, obično kada počnu da landaraju u određenim pozicijama.
Kada dodje do toga pokušavam to učiniti na pristojan način!

причалица
08-11-2011, 12:10
:zrika:

kojica
08-11-2011, 12:11
nisu ni žene bolje... skoro se jedan kolega žalio na šefovicu..

Šefovica je džambas neki. Jedino žensko među njima. Kaže.. sedimo tako i
dogovaramo se oko terena, pa ona ustane i kaže.. krećemo... al pre nego što
krene, pola sata izvlači gaćke iz od tamo de su upale, pa posle prodrma
korpe i tek onda kreće.. :haha:
A oni mučenici ćutu. Nit smeju da komentarišu niti da prasnu u smeh. :haha:

DaDole
08-11-2011, 12:12
Ih sad..pa ko da se žene nikad nisu počešKale:qq:

Sarmica
08-11-2011, 12:13
nisu ni žene bolje... skoro se jedan kolega žalio na šefovicu..

Šefovica je džambas neki. Jedino žensko među njima. Kaže.. sedimo tako i
dogovaramo se oko terena, pa ona ustane i kaže.. krećemo... al pre nego što
krene, pola sata izvlači gaćke iz od tamo de su upale, pa posle prodrma
korpe i tek onda kreće.. :haha:
A oni mučenici ćutu. Nit smeju da komentarišu niti da prasnu u smeh. :haha:

:raz_114:

smo svi izloodeli čini mi se:lupa:

причалица
08-11-2011, 12:13
nisu ni žene bolje... skoro se jedan kolega žalio na šefovicu..

Šefovica je džambas neki. Jedino žensko među njima. Kaže.. sedimo tako i
dogovaramo se oko terena, pa ona ustane i kaže.. krećemo... al pre nego što
krene, pola sata izvlači gaćke iz od tamo de su upale, pa posle prodrma
korpe i tek onda kreće.. :haha:
A oni mučenici ćutu. Nit smeju da komentarišu niti da prasnu u smeh. :haha:

u lebac ti :pada: kakva je to :lol:

DaDole
08-11-2011, 13:23
i razrešismo mi misteriju u svega par poteza:duh:

Tixar
08-11-2011, 13:27
Ima muškaraca kojima je to jednostavno navika... Meni ako se namesti u nezgodan položaj obavezno pogledam ima li nekoga u blizini..... Jednostavno je ruzan osećaj "dole" ako je u losem položaju..... Teško je objasniti axaxaxa :g:

DaDole
08-11-2011, 13:31
A imam ja jedno pitanje na tu temu ..nemojte se smijati:)
ZAr ne postoji neki model muških gatja koji pomaže u tome je l te:stidljiva:

mica
09-11-2011, 00:03
Ja nekako imam utisak da to ima veze a tim, sto im stalno nesto landara dole:lol: Mada, jes iritantno to, kod pojedinih muskih sto skroz nemaju osecaj i ne vade ruke iz gaca..

mikili
11-11-2011, 09:57
Samoventilirajuće-termoregulacione muške gaće

Izumitelj Dragan Tadić vjeruje da je pronašao lijek za milione muškaraca na planeti. Ali, njegov lijek nije, kako bi se moglo pomisliti, u nekim pilulama ili sirupima. Izum ovog ekonomiste iz Laktaša, kojem se divilo pola Pariza, je u gaćama.


S njegovim izumom, stručno nazvanim "samoventilirajuće termoregulacione muške gaće", sterilnost kod muškaraca, problem koji muči milione, više ne bi trebao da postoji.

To su mu priznali i na uglednoj pariskoj izložbi "Konkur Lepin", gdje se ovjenčao zlatnom medaljom i uz to dobio vrlo ozbiljnu ponudu za otkup ovog revolucionarnog izuma, s kojim se, vjeruje ovaj 44-godšnjak, otvara novo poglavlje u istoriji muških gaća.

Naoko, riječ je o manje-više običnim gaćama. Ono što ih, međutim, razlikuje od drugih jeste kesica, u kojoj su smješeni polni organ i testisi, a koji se, kako kaže njihov izumitelj, provjetravaju sa svih strana.

"U tome je štos, jer stvorio sam gaće koje povećavaju cirkulaciju vazduha oko polnih organa, smanjujući znojenje i ujedno povećavajući higijenu", kaže ovaj izumtelj, koji planira da svoj sadašnji biznis s građevinskim mašinama zamijeni proizvodnjom gaća.

O tako velikom uspjehu nije, međutim, mogao ni da sanja prije nekoliko godina, kada se iz razgovora sa jednim ljekarom izrodila ideja da napravi gaće koje nikome neće donijeti nikakve muke.

"Sve je počelo razgovorom sa jednim ljekarom kad mi je ispiričao o svim problemima koje donosi nošenje uskih, neudobnih gaća. Tad mi se, praktično, rodila ideja da napavim nešto što će izmijeniti život ljudi", kaže Tadić, koji se najozbiljnje pripremio za ovaj posao, toliko da je čak i napravio veb stranicu (http://www.adamovlist-s.com (http://www.adamovlist-s.com/)
).

Da je izum zaista efikasan uvjerio se sam, pošto već dvije godine, poput kakvog modela, nosi ove gaće. Ta dvogodišnja proba, kaže, urodila je plodom, jer se na sebi uvjerio da su ove gaće i udobnije i zdravije.

ADAMOV LIST
I naziv je sam smislio - "Adamov list", pošto po uzoru na biblijski lik, kesica predstavlja list koji je Adam nosio.

Ali, počeci nisu bili toliko sjajni. Čak pomalo i komični. Jer, kad je prvi put otišao kod bračnog para Blagoja i Mire Rakić, modelara srbačkog "Itrisa", sramio se da jednoj ženi priča o svojim gaćama.

"Bilo me sram da uopšte pričam o tome, pa sam ideju prenio njenom mužu, kako bi joj on ispričao šta želim. Taj prvi model, tada sašiven, uopšte mi se nije sviđao, a i ona je bila skeptična prema cijeloj ideji. Kasnije je, međutim, priznala, kad smo izradili nov model, da je to prava stvar", prisjeća se Tadić.

No, sve je to imalo svoju cijenu - do sada je, po nekoj gruboj procjeni, u ovaj izum uložio oko dvadesetak hiljada maraka, a zbog gaća je prodao i jedan utovarivač i drobilicu. No, vjeruje da će mu se sve to vratiti, jer je na pomolu posao sa jednim francuskim investitorom. To je prvi put od rata naovamo da inostrani investitor želi da otkupi neki bh. izum, koji bi se, ako se ostvare želje izumitelja iz Laktaša, proizvodio kod nas i izvozio na svjetsko tržište.

Evo resenja..da ne landara..:raz_125:

DaDole
11-11-2011, 10:21
Da,čula sam za tog izumitelja..a kako i ne bi,pa komšije smo:)
Laktaši su dvadesetak kilometara od Banjaluke..pa u šali Laktašani kažu da je skraćenica BL(za Banjaluku) zapravo : Blizu Laktaša:) duhoviti ljudi,ali i veoma marljivi:)